Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Ishim te dy te shtrire ne krevat, duke pare tavanin e bardhe te hotelit. Me dukej ende e pabesueshme që ndodhesha aty, përkrah një djaloshi tundues që rastësia ma kishte dhuruar.

M’u kujtua kur e pash per here te pare ne aeroportin e Budapestit, te ngarkuar me çante e rrethuar nga nje grup vajzash te bukura, të cilat qeshnin me zë te larte. Ai ishte i holle dhe i gjatë, me flokë të ngrira me xhel e me nje vath ne veshin e majte. Me shkoi mendja per keq, se thonë, djemtë me vath ne ketë vesh janë gej. Por pyetja që me vërtiteshe ne gojë ishte, se çfarë donin rusët në gejtin që të shpinte ne Tiranë. E kjo pyetje shumë shpejt gjeti një përgjigje. Kur arrita në vendin tim në avion, gjeta Aljoshën të ulur në karrigen pranë. Kështu do të udhëtonim për një ore e njëzet minuta se bashku. I kërkova ndjese kur kalova tek vendi që ishte pranë dritares, duke përdorur atë far rusishteje qe zotëroja. Por kjo mjaftoi që te krijonte një atmosferë besimi.

-Mos ke qene gjë student në Rusi?- më pyeti.

-Jo,-i thash, por për arsye pune e kam mësuar. - Ai më tregoi se bënte pjese në një ansambël të vogël si kërcimtar e këngëtarë e po vinin në Shqipëri me një kontratë për disa koncerte. Tani që e kisha përballë vija re sytë e tij të kaltër e tepër transparent, të cilët tregonin se ishte njeri i çiltër dhe i sinqertë. Rruga e shkurtër i bëri stjuardesat që të shërbeni ato pak gjëra që ishin planifikuar, por ku po servirnin kafen, një lëvizje imja e pa kontrolluar beri qe kafeja te derdhej në bluxhinset e tij në një vend delikat, tamam në rrëzën e kofshës. Duke e ndjerë gabimin , shpejtova që ta pastroja me pecetën e letrës megjithë protestat e tij. Por sapo preka ndjeva një gjë të ngrohët që filloi të zgjatej e të merrte formë. Unë e kuptova pozitën time delikate dhe bëra rolin e budallait. Por për çudinë time protestat pushuan dhe unë vazhdova ta fërkoja duke mbështetur edhe pjesë të dorës në gjënë e tij. Mendja më shkoi se mos veprimi im tërhiqte mendjen e të tjerëve, por pash se asnjeri nuk ishte kthyer nga ne kështu që, duke i kërkuar edhe një herë ndjesë e lash atë punë. Ai ishte i skuqur pak në fytyrë , nuk e di në se nga turpi apo kënaqësia. Ndenja pak në mëdyshje pastaj me pak humor i them: -! Si shpjegohet që je kaq i ngrohët megjithë akujt e Rusisë…

Ai pa u menduar gjatë u përgjigj: -Nga që dimrit vishem trash e kështu e ruaj zjarrin e brendshëm… Qeshëm të dy. Nuk dija se çfarë ti thoja më prandaj hapa bisedë koti. -Do më gjesh një biletë për shfaqjen tuaj. Jam kureshtar të të shoh sa i zoti je ne skenë. -Si vetëm një biletë ? Nuk ke dikë me të cilin të vish në shfaqje ?

- Hë për hë jo. Ndoshta më pëlqen vetmia. -Edhe mua… -Me gjithë këto vajza që ke përreth… Ai pa më parë tha se secili ka pëlqimet e veta… Nuk e di në se nga budallallëku apo inkurajimi mbështeta dorën në kofshën e tij dhe ai nuk reagoi. Fillova ta shtrëngoja nga pak dhe përsëri asnjë fjalë. -Ljosha, ke qene ndonjëherë në Tiranë? -Jo - Ka vende të këndshme ku mund të hedhësh ndonjë gotë e të këmbesh ndonjë fjalë. - Do më njohësh me to? Kur të vish në Moskë do të tregoj unë lokalet tona dhe të siguroj që nuk do të zhgënjehesh…

Dhe ja që erdhi dita ta shihja në skenë tek vallëzonte me ritmet e shpejta e lëvizjet akrobatike që të magjepsnin, e të eksitonin, duke bërë ta ëndërroje se si do të ishte në krevat.

Pas shfaqjes vendosëm të shkonim në ndonjë pab. Po përpiqesha të kujtoja emrat e klubeve të përmendura tek AGB por më sillej në mend fjala e dikujt qe thonte se ato janë boshatisur pasi djemtë kanë frike ti vizitojnë, sikur ato te ishin shpallur me ngjyrë të kuqe në gazetat, qe parapëlqejnë kaq shume supet skandaloze. Me se fundi u futëm në të parin që gjetëm. Nuk ishte shumë i populluar dhe për më tepër më pëlqeu se nuk kishte asnjë të njohur. Mua s’më pëlqejnë pijet prandaj mora diçka të lehtë, kurse ai porositi vodka, megjithëse koha ishte e nxehtë. Pasi kishim kthyer disa gota dhe e ndjenja qe po me binte në kokë mu zgjidh gjuha dhe e fillova ta ngacmoj në biseda delikate. Për çudinë time ai u tregua i hapur e i sinqertë sikur të ishim miq të vjetër. -Unë vërtetë jam i ri, por përvojat nuk më kanë munguar…

- Si kështu? -Je kureshtar ti dish? -Unë pohova me kokë. -Në verë ne shkojmë në fshat tek gjyshit e babait dhe aty mblidhen të gjithë kushurinjt. Midis tyre ishte edhe Vovka, pak më i madh se unë që më pëlqente shumë. Ai është djali i tetos sime, por ne jetojmë në qytete të ndryshme. Të mëdhenjtë dhe të vegjlit flinin në shtëpi kurse unë e Vovka shkonim të flinim në plevicë , mbi bar, se aty e ndjenim me mirë aromën e fshatit. Ke provuar ndonjëherë të flesh mbi bar?

-Jo. - Është diçka dehëse dhe ndjellëse, që se merr me mend pa e provuar. Kur shtriheshim aty, përpiqesha ti afrohesha Vovkës, e prekja dhe ai nuk reagonte, i afrohesha në fytyrë dhe ai hiç. Nuk dija si të bëja e më se fundi mora guximin ta pyes në se ishte impotent. Ai u hodh përpjetë. Mos ma thuaj edhe një herë se do të ta rasë sa të dali gjaku. E thua vërtet?

-Jo po tallem., por nuk dua se jemi kushërinj. Atëherë zgjata dorën dhe e preka në vendin delikat dhe atij i ishte bërë dru. Kështu ai u hodh sipër meje e filloi të më puthte me zjarr. Pastaj më ktheu dhe hipi përsipër, por sa të ma fuste iu derdh e kështu që nuk bëmë gjë. Por pas kësaj nuk na zinte gjumi. E pyeta në se e kishte bere me të tjerë dhe ai ma preu shkurt se nuk kish se ç’më duhej. Afër agimit atij iu ngreh përsëri. Ktheu! më tha, sa nuk më është derdhur përsëri. Pastaj e leu me pështymë dhe e shtyu me forcë. Më dogji sa s’thuhet, por vet e kisha dashur. Filloi të punonte, ndërkohë që më pëshpëriste në vesh në se po kënaqesha. Unë s’po kënaqesha aspak por po duroja me vetëmohim deri sa më së fundi iu derdh.

-He si tu duk?-më pyeti Vovka. -Nuk di ç’të them, e kam për herë të parë… -Ndoshta do të pëlqej më shumë herën tjetër… Të nesërmen Vovka mezi po priste të shkonim në plevicë. Na u ngjit pas një nga vllezrit e tij qe dëshironte të shitej si më i madh, por ne nuk e pranuam dhe ai iku i mërzitur. -Si ndjehesh sonte,-më pyeti Vovka.

-E kam ende të vrare… -E lemë për nesër mbrëma. -S’ka gjë e provojmë pa e futur. Vovka filloi ta fërkonte në vrimën time. Pastaj i hodhi pështyme dhe vrima sikur u zbut. Duke luajtur sa para mbrapa koka e karit të tij gjeti vendin e filloi të hyjë. Ai qëndroi pak dhe unë fillova të ndjehesha më mire. Pastaj e futi më thellë deri sa e ndjeva të gjithin në thellësi. U deshën vetëm dy lëvizje qe ti derdhej, kështu këtë natë shkoi më mirë e netët e tjera. Kur shkonim në lumë për tu larë filluam ta bënim edhe atje, pastaj edhe në pyll, por atje na pa një nga djemtë e fshatit i cili kishte mbetur gojë hapur nga ajo që po bënim. Për t’ia mbyllur gojën e ftuam edhe atë. Ai kishte një ar të shkurtër e të trash por e gjeti vendin kollaj se vrima ishte tashme e hapur…Kur e pyetëm si ju duk, na tha se pëlqente me shumë vajzat.

Kur erdhi dita e kthimit më vinte të qaja se do ndahesha nga Vovka. Por shpresonim në verën tjetër qe do te kënaqeshim përsëri bashkë. Kishte shkuar vone. Kur dolëm nga lokali ndjemë se koha kishte freskuar. - Ku do të shkojmë ? pyeti . Shkuam ne nje hotel modest dhe morëm dy dhoma ne vete, por përfunduam në një dhomë. Kur hymë brenda s’po na durohej. Filluam të zhvisheshim pa ceremoni. Rolet ishin ndare kështu qe nuk kishte te papritura. Kur u shtrimë ne krevat filluam të putheshim, duke përzier aromat e pijeve tona.

-Po ty te derdhet shpejt ?-pyeti . -Jo e kam te vonuar… -Aq me mire. Vesha prezervativin dhe po mendoja si ta bënim. Kisha dëshirë ta kisha përballe e kështu qe pa humbur kohe ia vura këmbët mbi supe dhe fillova t’ia zbusja vrimën. -Jepi pa shume ceremoni, se tani se kam per here te pare. Nuk e zgjata. Kari rrëshqiste lehtësisht ne vrimën e tij deri sa shkoi ne fund. -Oh!- Rënkoi . -Te dhemb? -Vazhdo…

Dhe unë vazhdova. Me kishte hipur nje dridhtime kënaqësie. Ishte nje nga rastet me te këndshme qe kisha provuar, ndoshta nga qe ndjehej i lehte gjethe e merte pozicione kaq te favorshme qe Beni te dridhtoheshe nga kënaqësia e atij akti te veçante. E ndjenja se brenda meje po vloja nga zjarri qe me krijonte kënaqësia e Aljoshes. Kisha dëgjuar per djemtë rus e tani po e provoja se ato qe shkruhen nuk ishin koti. Pas nje loje te gjate Aljoshes iu derdh dhe sperma e tij ra mbi gjoksin e tij. Atëherë u shtriva qe ta ndjenja edhe unë ne gjoksin tim, gjë që na beri të shijonim edhe më shumë kenaqesine qe sillte rasti. Pastaj qe radha ime te me derdhej. Mu duke se asnjëherë prezervativi nuk kishte mbajtur aq shume sperme.

Desha te tërhiqesha, por Ljosha me tha te qëndroja edhe pak. -Dua te shijoj te gjithë kënaqeshin e te pasurit brenda,-me tha ai. Tani po rrinim ne pritje. Do te me duhej edhe disa kohe për ta bere edhe nje here tjetër. Ndërkohe po mendoja se ku do te shkonim natën tjetër. Fundja dita e re do të sillte gjëra të reja.

Bebi dëgjoi se ne QTU kishte ulje çmimesh për rrobat e kështu shkoi me shprese se do ta përmirësonte gardërobën e tij me diçka më bashkëkohore. Te gjitha dyqanet e rrobave i kishte marrë me radhë, por nuk kishte gjetur ndonjë gjë deri tani. Por, ndërsa po shihte ca rroba, ndjeu shkrehjen e vetëtimës së një blici. Ai ngriti kokën dhe pa një fotograf, i cili i buzëqeshi. Ishte një djalë trendi, i cili me siguri merrej me fotografinë e modës. Ai ishte i ri, i bukur, me flokë të zverdhura nga perhidroli dhe me një buzëqeshje të ëmbël që nuk i shqitej nga buzët. Ai u afrua dhe kërkoi të falur, që e kishte bërë fotografinë befas, se ndryshe do të  kishte humbur çastin e duhur. Atij i kishte bërë përshtypje bukuria e Bebit dhe plastika e tij në qëndrim, prandaj sa e  kishte parë e kishte fotografuar. Pastaj fotografi iu lut që Bebi ta ndihmonte si model, për të bërë disa fotografi, se me njerëz dilnin më të bukura. Dhe Bebi, që qëndronte të bëhej Top Model, nuk priti ta lutnin dy herë. Ato, shëtitën në reparte të ndryshme, ku fotografi bëri shumë fotografi kurse Bebi u specializua në pozim si një top model i vërtet.

Pasi ishin lodhur mirë nga puna, fotografi propozoi të pinin një kafe dhe të merrnin ndonjë gjë për të ngrënë. Ndërkohë po bisedonin.  Dreka dhe biseda po i shijonin shumë. Fotografi po tregonte si bënte fotografi vajzash dhe djemsh, me veshje të ndryshme, me rroba banjo, bile në fshehtësi atij i pëlqente të bënte edhe fotografi nudo.

Po fotografi porno ke bërë?- pyeti me naivitet Bebi.

Kjo varet, kur ka ndonjë që pranon... Po ti do të pranoje p.sh.

Bebit i kishte shkuar mendja kaq herë, por skish pasur rastin ta bënte, prandaj beri një gjysmë pohimi.

Fotografi dukej djalë shumë i sinqertë. Dhe Bebi filloi t’i besojë qorrazi.

Sa të madh e ke?-pyeti Bebi.

20.

S’më besohet.

Eja ta shohësh...

Ku?

Në tualet,ku?!

Ishte kohë dreke dhe  kishte pak blerës. Fotografi pa përreth se ishte qetësi, atëherë me sy që i shkëlqenin i tha: Shkojmë!

U ngritën dhe shkuan në banjë. Ajo ishte krejtësisht bosh. U futën në një kabinë. Fotografi e nxori. E kishte me të vërtet të madh.  Ulu në gjunjë, i tha Bebit. Dhe ai u ul menjëherë që të mos humbiste rastin për të provuar këtë kar fantastik. Fillimisht ai u afrua dhe e nuhati. Kari ishte i pastër. Pastaj preku me gjuhë, e lëpiu, duke e sjell gjuhën përreth e pastaj filloi ta gëlltisë. Bebi e kishte bërë dhe herë të tjera këtë punë, por tani sepse po i shijonte fort. Kari shkoi deri në një farë thellësie, ku më tej Bebi nuk e duronte më. Filloi ta pulsonte kaq bukur, sa fotografi mezi po duronte, që t’ia raste me forcë të gjithin në grykën e Bebit.

Merre dhe pak Bebi. Edhe pak, edhe pak, se po vdes nga kënaqësia. Kur fotografi e ndjeu se po i vinte ai e nxori nga goja dhe i tha: Shpejt, shpejt uli brekët se po më vjen. Bebi i uli brekët dhe u mbështet mbi wc. Vrima e tij nxinte në mesin e feleve dhe ishte kaq thirrëse për fotografin. Ai përdori pak pështymë dhe u shty në vrimë. Muskujt , nga sforcimi, filluan të hapeshin dhe koka e karit të fotografit gjeti hapësirën që të futej disa cm. Bebit, po i dhimbtë dhe i thonte nxire,nxire. Në këtë kohë u hap dera e tualetit dhe zërat e dy fëmijëve mbushën ambientin. I ati i tha që të mbanin qetësi dhe të lanin duart. Uji që rridhte dhe duart që laheshin. Fotografi nuk duroi më por u shty dhe ja rrasi djalit karin plotësisht. 19-20cm e tija, tashmë ishin brenda vrimës. Bebi kishte kafshuar buzën fort që të mos bërtiste. Kurse fotografi ishte pështjell pas tij, dhe pallonte me forcë, pa çarë kokë në se dëgjohej apo jo.  Bebi e ndjente se si kari i fotografit godiste prostatën dhe kjo e bënte të provonte  kënaqësinë maksimale të të qirit.  Në këtë çast fotografit iu derdh. Po të kishin qenë në vend tjetër ai do të kishte thirrur nga kënaqësia, por në atë vend, i përkiste atij tani që të kafshonte buzët për të mos thirrur. Pas pak fëmijët me të atin shkuan dhe në tualet ra qetësia.

Më shpartallove,- tha Bebi.

Më kënaqe,- tha fotografi ndërsa po vishte pantallonat.

Shiko,ulu në wc dhe nxirre farën jashtë se do të ndyhesh pantallonat. Fotografi doli, kurse Bebi, duke u acaruar e nxori spermën e shumtë që i ishte grumbulluar në vrimë.

Kur doli në korridor, fotografi nuk ishte. Shkoi me vrap sa në një anë në tjetrën, por nuk ishte. Kur doli jashtë e pa në veturë që po ikte. Kjo e zëmëroi Bebin shumë.

I poshtri,.. ma futi... Sot që kishte edhe ulje çmimesh...

Në mëngjes nuk kisha gjë për të ngrënë, prandaj vendosa të shkoja deri në pazar për të blerë një shishe qumësht fshatarësh. Aty tek prokuroria më parakalojë një djalë zeshkan, jo shumë i hedhur në shtat, i parruar prej dy tre ditësh. Ishte interesant se mjekra i ishte rritur tufa tufa në zona të ndryshme të fytyrës. Paske mjekër interesante i them. Ai më pa i bezdisur, se kush është ky që po merret me mjekrën time... Ehë, më tha.

Sa vjeç je?

25.

U bëfsh edhe 100.

Faleminderit .

Me ç’punë merresh?

Jam kamerier...

Mua më shpëtoi pa dashje një buzëqeshje, të cilën ai e vuri re.

Pse ç’kanë kamerierët? Më tha.

Asgjë, përveç faktit që janë shumë seksi.

Tani e pati radhën ai që të buzëqesh.

Nga je ti? Më pyeti.

Nga Tirana. Po ti?

Unë jam fshatar nga rrethi i Tiranës.

Do të thuash se fshatarët janë më seksi...plastë ai që nuk do seks...

Ashtu është, por disa janë më aktivë të tjerë më pasiv...

Unë jam thjeshte aktiv...

Ke kohë të pimë një kafe?

Ai sikur nuk kishte kohë, megjithatë u ulëm.

Punon në ndonjë lokal të mirë? Ai më përmendi një emër të njohur. Aha, aty merke bakshishe të mira.

Jo dhe aq sepse ka frekuentim të kufizuar se është shtrenjtë. Po raste aktive ke?

Ai u përtyp dhe pastaj tha: Njeriu nuk duhet të zbërthehet kaq kollaj.

Të kuptoj. Ke kohë tani. Po deshe shkojmë tek unë... Ai mbeti dhe nuk dinte ç’të bënte...

Në shtëpi ishte vapë, nga që të gjitha dritaret i kisha lënë të mbyllura. E pyeta në se donte të bënte një banjë, por ai më tha se nuk kishte kohë dhe donte të mbaronim punë shpejt. Mirë zhvishemi atëherë. Ai zbërtheu pantallonat dhe i uli. I thash që më mirë t’i hiqte krejt. Ju mbush mendja dhe i hoqi. Hoqi dhe këmishën, për të nxjerr në dukje një gjoks normal dhe jo muskulor. Ndërkohë që po zhvishesha edhe unë, po prisja me kureshtje të shihja kapitalin e tij. Por ai nuk i uli të mbathurat. Kështu bëra edhe unë. U afruam me njëri tjetrin dhe filluam të putheshim. Mua nuk mu durua pa i vënë dorën përpara për t’ia fërkuar dhe për t’ia ngrehur. Iu ngreh me pak vështirësi. Me sa duket nuk kishte shumë eksperiencë, përndryshe duhet të mendoja se ishte i pafilluar dhe kishte ardhur thjeshte nga kureshtja. Atëhere ia ula brekët. Ai rezistoj pak por pranoi. Kishte një kar rreth 16cm. jo të trash. Fundja kështu më pëlqente edhe mua, se nuk të vret. Po putheshim dhe mjekra e tij që ishte e ashpër , më pickonte.

Pse nuk rruhesh? Në punë duhet ta kesh si rregull që të rruhesh për çdo ditë.

Ëhë, do rruhem. U puthëm përsëri. Tani po bindesha se ishte i pafilluar. Po fërkoheshim trup me trup, kur po më thotë se po i vinte. I dhash një prezervativ dhe një tub lubrifikanti.

E ndihmova që ta vinte prezervativin dhe që ta lyente me lubrifikant.

U shtrim në tapet dhe ai hapi me dorë njërën nga felet që të shihte vrimën dhe e takoi në vrimë .

Shtyje ngadalë , -i them. E ndjeva që koka u fut pa shkaktuar ndonjë dhimbje të madhe.

Përparo ngadalë! Dhe ai po ecte. Nga një anë ishte kënaqësia që e nxiste ta fuste menjëherë, kurse nga ana tjetër, pengesa ime që të mos shkaktonte dhimbje. Kështu arriti deri në fund pa e derdhur. Nga ana ime fillova t’i jap disa pulsime, duke e shtrënguar unazën dhe e ndjeja që kjo i jepte kënaqësi. Jepi! – i them. Pompo! Dhe ai si një nxënës i bindur filloi të pompojë. Ai shtyhej përpara, duke hapur felet që të futej sa më thellë.

Oh! më thonte. A e ndjen ndopak. Duket i kishin thënë që të dhemb dhe ai donte të verifikonte në se e kishte të tillë që të ndjehej për kar kur bishtenë vrimë. Dhe unë i bëja qejfin, duke i thënë se ishte kaq i mirë, që kari i tij ishte kaq i këndshëm se kishte qirje të mrekullueshme, deri sa rryma e spermës kaloi nga kanali për tu derdhur në prezervativ. Ai ndenji pak sipër meje e pastaj u tërhoq. E shikoja se ishte në merak të dinte se sa i afte kishte qenë dhe unë i thash se ishte shumë i mirë, me përjashtim të një defekti...

Cili? Pyeti ai. Që nuk je nga të dyja anët...

Pret ajo punë.

Thuaj të drejtën, që e kishe për herë të parë?

Po, ashtu është...

Po si pranove?

Qe ashtu e papritur dhe kureshtja më ngacmoi. Pastaj edhe pamja e jote qe shumë bindëse. Unë e kuptova që kur u ndeshëm në rrugë që doje të më flisje dhe për më tepër komplimentët më bindën se kishe qejf të shkonin bashkë. Dhe unë u binda që në atë çast që po të krijoheshin kushtet të pranoja si aktiv, se fundja kjo është më e lehtë për tu bërë.

Kur desh të ikte i thash: Prit sa te pimë kafen, se për atë erdhëm...

Aeroporti i Stambollit, zbardhëllonte nga pelegrinët të cilët shkonin në Mekë, për tu zhveshur nga mëkatet e për tu bere haxhi. Krejtësisht të zhveshur, rrinin të pështjell me një çarçaf që i mbronte pak nga koha e ftohët. Por për fat të mirë salla e transitit ishte e ngrohur mirë dhe nuk kishte problem.

Unë do të merrja avionin për Tiranë të nesërmen në ora 10 dhe kisha plot 12 orë për të qëndruar aty. Shkova tek hoteli i transitit, për të marrë një dhomë, por kur më thane se bënte 130$ hoqa dorë , se natën mund ta kaloja në stolat e sallës, pa shpenzuar gjë 

Me kalimin e orëve, salla boshatisej, se viganët e linjave të Arabisë Saudite, i përpinin pasagjerët, në barqet e fryrë, të Boing-eve më të rinj dhe më të përbindshëm.

Vendosa të ha. Ora ishte 10 e natës dhe duhet të shihja për të zënë një stol, për të kaluar natën. Në restorant kishte pak klientë. Mora diçka për të ngrënë, se nuk kisha uri, dhe u ula në një tryezë. Se si pata një telepati, se dikush po më vrojtonte. Ngrita sytë dhe u ndesha me vështrimin e ngultë të një zeshkani ,që ishte përballë meje. Ai uli menjëherë kokën dhe vazhdojë të hajë në pjatën e tij. Edhe mua vështrimi i tij më la mbresë, por përmirësjellje edhe unë ula kokën, sepse nuk është e hijshme t’ia ngelësh tjetrit bukën në fyt.

Kur mbarova ngrita sytë por zeshkanin nuk e pash më. U ngrita vrapthi, hodha mbeturinat në shportë dhe dola në sallë me shprese se do ta dalloja diku në thellësi: por ai nuk ishte kërkund.

Nuk e di përse e kërkoja. Atë as nuk e njihja, por telepatia e paradokohshme më bënte të mendoj se diçka e fshehtë po zhvillohej midis nesh. Ishte ai vallë që kishte këtë magji, të cilën unë po mundohesha ta kapja e të miqësohesha me të?

Nuk kisha asnjë plan se si do ta njihja, por fundja do t’i flisja dhe po të dëshironte mund të më fliste edhe ai. Por fatkeqësisht ai ishte zhdukur. Atëherë shkova në banjo të laja duart. Kur fillova ti thaj me ajër të nxehtë, u hap njëra nga dyert e fundi të banjës dhe prej saj doli djaloshi i shumë kërkuar. Ai, megjithëse kishte shumë lavamanë atje në fund, erdhi në lavamanin pranë meje dhe filloj të lahet. Tani nuk kisha asnjë dyshim se edhe ai po interesohej për mua.

Gjëja e parë që më erdhi në mendje ishte ta pyesja nga ishte dhe më tha: pakistanez dhe quhej Rifat.

I thash dhe unë nga isha dhe kështu u njohëm. Ai zgjati dorën për tu përshëndetur. Të njëjtën gjë bëra edhe unë. Kur duart e shtrënguan mbetën të lidhura dhe nuk kishte asnjë shenjë që do të shkëputeshin. Kontakti mishtor dhe ngrohtësia e dorës na pëlqeu të dyve kështu që asnjeri s’po merrte iniciativën të shkëputej. Unë e tërhoqa pak nga vetja dhe ai duke e kuptuar ndryshe u afrua dhe pa u kontrolluar u puthëm.

Mos vjen njeri – i thash. Ai bëri me shenjë nga tualeti, por unë nuk pranova. Dalim!

Edhe ai udhëtonte vetëm. Po shkonte në Barcelona, ku studionte për arkitekturë. I thash se edhe mua Barcelona më pëlqente shumë. Ke qenë?- më tha. Jo por e kam parë shumë herë në televizion. I përmenda kishën e famshme dhe ndikimet e arkitekturës arabe në gjithë arkitekturën spanjolle. Ishte i veshur mirë, gjë që tregonte se familja ishte në gjendje ta mbante me studime. E pyeta në se kishte zënë dhomë, por edhe atij i ishin dhimbsur parat për të paguar për një natë transiti. Shkuam tek sporteli dhe morëm një dhomë. Pagova unë, megjithë këmbënguljen e tij për ta ndarë përgjysmë. S’kishim kohë për të humbur , në farmaci morëm disa pako prezervativësh dhe u nisëm për në dhomë.

Kur hymë brenda pamë që ishte ajo ishte mjaft e rehatshme. Megjithatë askush nuk e kishte mendjen tek dhoma. Mjaftonte që kishte një shtrat të rehatshëm.

Ne kishim ardhur deri këtu, por përveç asaj puthje vjedhurazi nuk kishim biseduar për asgjë. Hoqëm xhupat se bënte mjaft vapë. Rifati, më tha se kishte dëshirë të pastrohej dhe shkoi në banjo. Unë ndeza televizorin dhe po shihja një program, që nuk më thoshte asgjë nga që nuk merrja vesh turqishten. Pas pak ai doli. Ishte i pështjell me një peshqirë të madh që më kujtonte pelegrinët e pak kohe më parë. Tani e kisha unë radhën e pastrimit. Kur dola e gjeta Rifatin të shtrirë përmbys, sipër mbulesës së krevatit. Kishte një trup shumë të bukur, që të hipte dëshirën që të hidheshe me vrull mbi të e ta zotëroje nga të gjitha anët.

Rifat ! Si do ta bëjmë?

Sonte jam mik tek ti, kështu që mund të bësh si të duash. Unë i bëj të gjitha...

Të gjitha të gjitha.

Po të gjitha.

Atëherë pa u zgjatur u shtriva pran tij. Kontakti i parë kur u takova me të më dha një dridhtime seksuale të fortë. Fillova ta puth në gushë, pastaj në qafë, i futa gjuhën në vesh dhe fillova ta lëpij. Pastaj i kafshoja lehtë llapën e veshit. Trupi im ishte ngjitur me kurrizin e tij dhe kari i ngrehur e guduliste lëkurën e tij të zeshkët. Rrëshqita pak më poshtë. Fillova të merrem me gjoksin që më pëlqente shumë se nuk ishte leshtor. Pastaj i erdhi radha thumbat e sisëve që i kishte të buta dhe të paformuara sa duhet.

Ai filloi të ofshaj. Duket e ndjente shumë kënaqësinë e seksit. Zgjata dorën dhe ia kapa thesarin e tij që ishte nja 16cm por dukej i këndshëm djaloshar. Ula kokën dhe ndjeva një dehje nga aroma e shampos dhe e trupit të larë. Fillova t’ia lëpija kokën e karit nga të gjitha anët. Të them të drejtën nuk kisha asnjë fantazi, se fundja të gjithë ceremonitë e qirjeve janë pak a shumë njëlloj. Por kur e shija sa i hijshëm ishte, beja be se atë natë nuk kishte gjumë por vetëm seks. Thoja me vete se do ta qija sa të mundja, deri sa të bija pa ndjeja nga lodhja. Ai më eksitonte me çdo gjë. Nga pamja , nga trupi, nga seksi nga gjithçka. Ai më shikonte me sytë e tij të zezë e zhbirues e sikur më lutej, më qij, më shkërdhe, më bëj tëndin, se kam kaq nevojë që të bëj seks të rëndë dhe ta ndjej deri në thelb seksin. Të nesërmen secili do të merrte avionin e tij, dhe mund të ndodhte që të mos takoheshim më, kështu të gjithë kënaqësinë që na krijonte çasti, do ta akumulonim si eliksir, brenda vetes në mënyrë që sa herë ta kujtonim të derdhnim disa pika në lymin e harresës për të kujtuar këtë natë lumturie.

Tashmë ia kisha përpirë të gjithë karin e tij duke e pompuar në gojën time. Por nuk doja që t’ia derdhja para kohe. Prandaj u ktheva dhe i thash që tani t’ma merrte ai. Filloi ta lëpij dhe pastaj ta thithi me shumë mjeshtëri. Isha kaq i kënaqur prej tij sa më vinte ta robëroja si xhindit e njëmijë e një netëve dhe ta mbaja gjithën me vete.

 

Fute!- më tha Rifati,- se nuk po duroj më. Edhe unë mezi po prisja. Ai u kthye dhe hapi portat e parajsës. Vura prezervativin e lubrifikuar , iu afrova vrimës, duke e goditur felet me karin tim që të eksitohej sa më shumë. Ia fërkoja dhe e sillja përreth, deri sa ai u tërbua fare. Sa herë që kari takonte në zonën e thesarit, ai shtyhej me shpresë se kari do të gjente ullukun që të rrëshqiste për tu futur brenda. Dhe më fund u fut. Ishte një hyrje triumfale. Me dukej sikur po binin kambanat festive për të bekuar aktin e kënaqësisë seksuale, kaq të adhuruar nga të dy ne.

Jam i varfër në fjalë që të përshkruaj se sa këndshëm po kalonim këto çaste seksuale. Më qij fort , thonte Rifati. Oh fute kapitalin e bekuar. Dhe kari hynte e dilte, duke krijuar një tundim të paprovuar. Kur më së fundi po më vinte, Rifati më thotë ti bija me dorë që sperma ti derdhej në gojë. Duhet ta pranoj se ai dinte pak më shumë se unë në këto punë. Kështu bëra edhe unë. Fazën e fundit e kaluam me dorë. Ai e derdhi mbi gjoksin e tij , kurse unë në gojën e tij. Ai lëvizi gjuhën dhe lëpiu buzët që të provonte shijen. E provoi dhe e gëlltiti, pastaj tha:

Paske spermë shumë të ëmbël.

Pasi pushuam pak filluam të njihemi. Rifuti ishte djalë i vetëm i një familje të kamur. Kur kishte qenë mjaft i ri kishte pas kureshtjen që ta provonte dhe e kishte bërë me një shokun e tij. Por kjo kishte qenë vetëm fillimi. Mjeshtërinë e vërtet e kishte mësuar në Spanjë. Në Barcelona, pranë kazermave të Gard Nacional shkonin shumë meshkuj për të kërkuar partner. Aty e ndjenin veten të sigurte se ishin në mbrojtjen e gardës. Edhe Rifati e kishte mësuar këtë vend prej shokëve, dhe sa herë që ishte kohë e mirë shkonte për të provuar një ose më shumë kar të dimensioneve të ndryshme. Bile një herë kishte provuar një shumë të madh, vetëm nga kureshtja në se do të ishte i zoti ta mbante. Kështu që tani ishte i gatshëm të bënte qejf pa pasur frikë se ndonjëri mund t’ia çante. Ai gjithnjë provonte vetëm kënaqësi.

Ka shumë që vijnë? Plot . njerëzit e dinë se përse vijnë kështu që nuk fshihen nga njeri tjetri.

Me seks dhe biseda e kaluam këtë natë të pa parashikuar me kënaqeshin më të madhe. Mirë thonë se gjërat e papërgatitura janë më të këndshme se ato të përgatiturat.

Të nesërmen shtrënguam, duart duke parë njeri-tjetrin në sy dhe duke shpresuar se do të shiheshim përsëri.

Kisha mbetur pa leke, kështu u detyrova te zbrisja ne qendër per te tërhequr rrogën nga banka. Pasi i mora shpejtova per ne stacionin e autobusit, te cilin e gjeta plot njerëz nga qe makinat janë te rralla këto dite. Me se fundi autobusi erdhi, por ishte i mbushur sa me s’behet. Pasi zbriten pak vet, te gjithë sulmuan te hipnin, gjë qe pa e menduar e bëra edhe unë. Por kur pas shtyrjesh sa anash mbrapa arrita te zë nje vend, u kujtova se ne njërin xhep kisha rrogën, kurse ne tjetrën celularit, te dy objekte te rrezikshme per t’u vjedhur. Prandaj, nga qe nuk kishte rrezik te bija edhe po te frenonte makina, me nje dore mbaja xhepin e celularit dhe me tjetrin xhepin e pantallonave ku kisha rrogën. Por dora e shtrire takoi nje gjë te ngrohet, qe me shpejtësi filloi te fryhej, per te marre sogomen e nje kari nja 15cm, por me nje fare trashësie. Hodha sytë per te pare pronarin e tij dhe ndesha me nje djalë me flokë fare te shkurtër, as te bukur dhe as te shëmtuar, por qe dukej nje njeri i përvuajtur. Rruga duke kaluar dhe ai aq me shume fërkohej pas dorës sime. Provova t’ia kap pak dhe kjo e tërboi akoma me shume. Pas nje zjarri te tille e ndjeva se kari filloi t’i zbutesh e pas pak u qetësua krejtësisht. Kjo përkoje edhe me stacionet qe Benin autobusin te humbiste njerëz, deri sa arritëm ne stacionin qe duhet te zbrisja.

Kur fillova te enja shikoja anesh se mos vinte edhe ai, por nuk po e vija re. E dija se ndodhte qe ne autobus shkrihen e fërkohen e pastaj ne toke qetësohen dhe largohen sikur nuk ka ndodhur gjë. Mendova se i tille mund te ishte edhe ky. Ktheva kokën dhe e pash qe kishte qëndruar ne stacion e po shikonte nga ana ime. I bëra shenje qe te afrohej dhe ai duke pare sa ne nje ane ne tjetrën u afrua. I zgjata dorën te cilën e shtrëngoi. Nga je, e pyes dhe ai me tha nga Tirana. Tani m’u mbush mendja se ishte nga rrethinat e qytetit dhe ishte me te vërtet i djegur per seks. Sa vjeç je? Njëzetepesë, por per mua ishte me i madh, ose se paku ashtu dukej. Si te pëlqen? e pyeta përsëri. Te ma marrin ne goje… Po te bijën a pranon? Ç’do te thotë te me bijën? Te dijen? Aha, atë pune e shohim e bëjmë…Por nuk tha jo. Ke ndonjë vend ku te shkojmë ? me pyeti. Fliste me zë te ulet duke pare rreth e rrotull, sikur kishte frike se e përgjonin. Ne te vërtet kisha nje vend, por ishte shtëpia e nje shoku qe mëngjeseve ishte e lirë. Me vete me ndodhej nje pako prezervativësh e kështu vendosa ta dërgoja atje.

Gjate rrugës folëm pak. E kuptoja se nuk kishte dëshire te hipte informacion per veten. Por edhe unë nuk kisha dëshire te flisja. Po mendoja se di do te ishte ne te qire dhe a do te pranonte t’ia fusja. Tek shkallet e apartamentit i thash te me priste sa te shikoja se si ishte gjendja e apartamentit. Shoku pranoi te me lejonte te isha vetëm me te, per me tepër kur mori vesh se nuk ishte ndonjë djalosh i ri te cilët i ka shume qejf. E thirra dhe u futem ne dhome. Ai po shihte përqark dhomen e mobiluar thjeshte. E kapa per dore dhe e afrova pranë vetes. Pastaj i ngjita buzët dhe fillova ta thithja ne goje. Ai nuk ishte ndonjë ekspert ne te puthur, por përpiqej qe te përgjigjej çdo thithje. Pastaj i thash te zhvishej dhe kështu filluam t’i hiqnim plaçkat me shpejtësi. Tek te mbathurat mbeti, sikur i vinte turp per ti ulur, apo si kishte te lagura nga sperma qe i ishte derdhur ne autobus, por per ketë e ndihmova unë. Tani mund t’ia shihja lirisht karin qe e kisha vlerësuar me hamendje dhe ishte ashtu siç e kisha menduar, me te vetmin ndryshim qe nuk ishte i forte siç e kisha provuar me pare.

Te qenka derdhur? i them dhe ai pohoi me koke. Por i imi ishte dru. U shtrime ne divan, ai poshtë dhe unë sipër. Filluam te fërkoheshim me njeri tjetrin dhe atij sikur filloi t’i ngrihej, por i shkrehej shpejt. I vesha nje prezervativë e fillova ta lëpija. Ai reagonte nga kënaqësia, por kari nuk iu ngrit ashtu siç duhet. Ndërkohe kisha lyer gishtin me krem dhe po ia fusja ne vrime. Ai shtrëngohej, por nuk thonte jo. Me se fundi i thash ta lironte vrimën se kështu do t’i dhimbtë me shume. Pas disa nazesh e ktheva përmbys dhe i hipa sipër. Kari im i ngrehur nuk duronte me,prandaj e vendosa ne vrime dhe e shtyva. Kremi i zbutur qe kryente rolin e lubrifikantit e ndihmoje te gjente vrimën e te futej deri ne fund. Ai ofshani nga dhembja por e duroi. Uh, çfarë qe ka, tha ai, ndërkohe qe e shterngonte dhe e lironte vrimën, gjë qe me jepte shume kënaqësi. I ktheva kokën dhe fillova ta puth ne buze. Ai kishte mbyllur sytë dhe rënkonte sa here qe shtyhesha përpara. Oh çfarë vrime te mrekullueshme paske, i thoja me zë te ulet, por ai nuk përgjigjej, kështu qe nuk merrja vesh ne se i pëlqente apo jo. Me se fundmi mu derdh. Ndenje pak sipër njeri tjetrit dhe unë desha ta nxjerr, por ai me tha te prisje edhe pak. Ai ngriti pak bythët dhe unë u shtyva t’ia fusja akoma me shume. Pasi e bëme disa here ketë loje, u ngrita dhe filluam te pastroheshim me shami letre.

Kur dolëm ne rruge e pyeta ne se i pëlqeu. Ai me pa ne sy. Pse me pyet. Sot me shkoi pak ters. Unë nuk isha qire kurrë e nuk me shkonte mendja se nje dite kjo do te me ndodhte. Por ja qe u dorëzova para teje se ma prishe mendjen. Nuk te kane qire ne burg?...mora guximin dhe pyeta ne mënyre provokuese. Ai me pa i çuditur ne sy e me tha; Nuk kam qene ndonjëherë ne burg. Po atëherë si te lindi ideja e qirjes. Kur ishim te rinj kisha nje shok qe i pëlqente te qihej dhe unë ia plotësoja qejfin, pastaj me ka ndodhur qe kam qire ndonjë te rritur qe ka pasur qejf , por per vete nuk e kisha provuar kurrë. Po sot m’u prish mendja, sepse ti me pëlqeve shume e kështu qe nuk desha te te prish qejfin, si edhe ta provoja si behet. Do te takohemi prapë? Shpresoj se po, por varet se si do te me shkoje se po përpiqem te shkoj jashtë. Po qe ashtu pak praktike nuk është keq,- i thash. Ai rrudhi buzët: po po…praktike… Megjithse sot me shkoi keq se m’u derdh para kohe, por nuk do te largohem pa ta futur nje here ne vrimën tende, qe te me kujtosh sa here qe do te qihesh me njeri. Se dhe unë sa here qe te kthehem do te kërkoj e do te takohemi bashke si miq te vjetër qe do te jemi.

Dimrit nata bije shpejt, duke i bërë udhëtimet të mërzitshme, nga që nuk sheh asgjë përjashta. Në këtë rast duhet të kesh një bashkudhëtarë të këndshëm në biseda. Dhe unë e kisha një të tillë, i këndshëm si djalë, por fjalë pak në bisedë. Sidoqoftë me tha se studionte ekonomi në Prishtinë dhe se po shkonte për fund jave në shtëpi, në një fshat afër Ferizajt. Edhe unë do të shkoja në Ferizaj, kështu që udhëtimi na lidhi për disa kohë. Ai banonte me katër shokë në një banesë të lartë në Prishtinë. Por ishte i kënaqur, sepse kjo nuk i kushtonte shumë. Ky ishte djali më i vogël i shtëpisë, prandaj i ati kish dasht me i dhanë shkollën, që ia kishte mohuar djemve të tjerë. Ti qenke më i vogli i familjes? Po, tha djali me gjysmë zëri, sikur ai ishte fajtor që të tjerët ishin detyruar të shkonin në emigracion për të punuar.

Si të quajnë? –e pyeta.

Eli,- më thotë.

Ç’është ky emër femrash?- i them.

Eli do të thotë Elbasan. Ky emër i pëlqente babait për shqiptarizëm dhe kështu ma vuri.

Aha, bukur dhe emrin e gëzofsh. E shikoja dhe përpiqesha ta vlerësoja. Një djalë pak minion, me flokë të verdha kaçurrela, sy të shndritshëm dhe buze të holla, por gjithën të njoma nga pështyma, që vinte nga që ai i lëpinte ato shpesh herë.

Kur rruga po mbaronte, e pyeta në se dëshironte të takoheshim. Ai më tha se dilte në orën 7 nga biblioteka dhe aty nuk do të ishte e vështirë të takoheshim.

Të hënën po rija përpara bibliotekës. Bënte mjaft ftohtë nga që kishte rënë një shtresë e hollë dëbore, por kishte ngrirë. Mua po më ngrinin majat e gishtave, por nuk doja të shkulesha pa e takuar atë...

Kur papritur nga ku mbiu dhe mu afrua duke buzëqeshur. E sheh që s’qe e vështirë të takoheshim?

Saktësia e adresës , i gjemë. Pastaj e ftova të shkonim tek lokali përball për të ngrënë ndonjë gjë dhe për të marrë një të ngrohtë.

Në lokal kishte mjaft njerëz dhe u detyruam të zbrisnim poshtë se ishte më qetë. Filluam biseda nga më të ndryshmet. Po flisnim për zhvillimet në Kosovë, se si disa kanë mbetur mjaft primitiv megjithëse kanë jetuar në vende të qytetëruara evropiane. Eli e kundërshtonte se nuk ishin të gjithë ashtu, por sidoqoftë nuk kishte nga luante. Disa ishin martuar me të huaja dhe pastaj i kishin rrahur nga xhelozia. Ra fjala edhe për gay në Zvicër dhe Gjermani, e veçanërisht në Holandë e Belgjikë. Lindi pyetja pse e bëjnë dhe në se është fenomen i modernizmit dhe i zhvillimit. Mua mu kujt libri i një francezeje, që tregonte për një fis primitiv në xhunglat e Brazilit. Punët ishin rreptësisht të ndara. Burrat merreshin me gjueti dhe për të siguruar ushqimin, ndërsa gratë e përgatitnin atë, si dhe siguronin veshjen e tj. Atje jetonin në klan dhe nuk kishte ndarje familjare. Kur djemtë mbushnin 14-15 vjeç i jepnin në dorë shigjetën për të gjuajtur. Në se ato për dy apo tre muaj nuk arrinin të vrisnin gjë atëherë ia merrnin shigjetën dhe i bashkonin me gratë. Ato ishin të detyruar të bënin të gjitha punët e grave dhe kur vinte mbrëmja e ktheheshin burrat ato hanin dhe pastaj zgjidhnin nga një grua dhe bënin seks me të. Por sipas shkrimtares me të preferuarit ishin djemtë e femërizuar. Dhe ato i qinin kryesisht bashkëmoshatarët e tyre.

Eli po vështronte si me çudi. E bëjnë edhe me të familjes?

 

Aty familja nuk ekziston ose është në një kuptim krejt tjetër.

Eli sikur u qetësua. Fundja edhe ato do të kenë kënaqësinë e tyre, dhe pa e provuar nuk mund të flasësh.

Kur mbaruam bukë dhe pasi kishim pirë nga një gjysmë litër verë për ngrohje, u ngritëm. Tek dera po bisedonim se ishte ende herët , por s’po dinim ku të shkonim. I thash të shkonim tek unë se ishte ngrohët dhe ishim më qetë.

Shkuam. Vërtet kaloriferi kishte bërë punë e tij dhe dhoma ishte shkul e ngrohët. Hoqëm këpucët dhe u futëm në dhomë. Divani dukej mikpritës. U ulëm, por s’po na ecte muhabeti. Ç’është kështu morë Eli, na thuaj ndonjë fjalë se gjithë mbrëmjes kam folur unë.

Eli buzëqeshi. Ke fol për teori, tha ai me tallje. E po mirë na flit ti për praktikë. Zgjata dorën dhe e ledhatova në faqe. Ej mos më provoko, se po më kërceu delli nuk di se çfarë bëj.

Vërtet thua? Nuk e besoja që je kaq i rreptë. Tregohu pra që je mashkull hamshor...

Fatkeqësisht nuk jam i rreptë.

Të pëlqen ta provojmë? Eli ishte i lëkundur. Unë nuk kam qejf të ma fusësh. Po deshe kështu mirë.

Mirë mor El , për këtë preokupohesh. S’je i pari dhe as i fundit që e bën...

E afrova dhe fillova ta puth. Ai kishte mbyllur sytë dhe po rinte pak indiferent. Kur i futa dorën dhe i kapa karin, atëherë ai u hodh përpjetë.

Jo kështu menjëherë, por ngadalë ngadalë. Filluam të puthemi duke futur gjuhën njëri tjetrit dhe kjo sikur e ngrohu. I zbërtheva pantallonat dhe ai nuk kundërshtoi. Pas pak ishim lakuriq.

Më habiti fakti që ai trup minion kishte një kar të këndëshë për nga madhësia. Unë u shtriva në shpinë dhe i thash të shtriheshe mbi mua. Nuk priti ta përsëris dy herë dhe u shtri, bile filloi të fërkohej, se duket që kontakti i solli kënaqësi. Duke u puthur dhe fërkuar kaloi një copë herë, kur Eli më thotë se po i vinte.

Mos e derdh!- i them. Çfarë leksioni ke për nesër? Ai më tha një. Ti e ke mësuar mirë, ma përsërit pak tani. Me këto fjalë atij iu largua.

Mirë fute brenda tani. U shtriva me bark dhe ai hipi. I dhashë një prezervativ megjithëse isha i sigurte se ishte i pafilluar. Pastaj me pak lub praktikova vrimën time dhe karin e Elit. Pastaj i thash ta shtynte ngadalë, se e kishte të madh dhe se shkaktonte dhimbje. Ai u tregua me të vërtet i kujdesshëm. Megjithëse, kënaqësia i sugjeronte të kundërtën, ai e shtynte mjaft ngadalë. A po kënaqesh ndopak po më thotë afër veshit.

Vazhdo, i them. Dhe ai vazhdoi deri sa e futi të gjithin.

A po të pëlqen?- e pyes. Po vdes fare, më thotë. Dhe vërtet e kishin kapur disa të dridhura që i ndjeja edhe unë. Lëviz tani! I them dhe ai filloi të palloj, si djaloshi ka të gjitha forcat e herës së parë. Kjo nuk vazhdoi shumë sepse iu derdh. Ai sikur u shfry dhe u mbështet totalisht mbi mua. Pastaj u ngrit, mori pak letër kuzhine e filloi të pastrohej. Kur desh të vishte pantallonat i thash të priste, sa të më derdhej edhe mua. E mora në peqi dhe duke e puthur dhe kafshuar thithkat e sisëve i them:Eli, a e di se tek ne Elbasanin e mbajnë vendin ku qihen më shumë meshkujt?

Po ban hajgare me mu a?Jo të betohem. Ti, me që ke emrin Elbasan, sonte duhet të qiheshe. Ai po më shikonte me dyshim duke hulumtuar në se po tallesha. Pastaj iu mbush mendja që mund të kishte ndonjë të vërtet aty. Epo mirë se u qikërkan elbasanllijtë , po unë pse? Me që po të mbaj me hatër se e ke për herë të parë, por së paku disa fërkime, do të mundesh me i duru. Se nuk do të haj, megjithëse je i gjithi llokum dhe ta prish mendjen me të kafshu.

Ai më vështronte me pa në se e kisha me tallje. Siç e kisha në prehër, e kalova karin midis shalëve të tij. Shtërngoi, i them. Ai u shtërngua dhe fillova të lëviz, por nuk ishte pozicion i këndëshëm. Ja ta fërkoj pak mbrapa. Ai po hezitonte. Hajt Eli, se të dy kemi dëshirë ta provojmë. Ti do vish përseri dhe do të bëjmë gjëra të tjera.

Mirë, e lemë për herën tjetër.

Dhe do të jesh më i butë se sot? Eli, mezi po priste të vishej e të ikte. Qejfin e tij e kishte bërë. Tani, deri herën tjetër kishte kohë.

U puthëm. Kur do ta bëjmë përsëri?- e pyes.

Per ditë para bibliotekës. Aty jam.

Uroj që të rritet kureshtja dhe të kesh dëshirë ti provosh të gjitha. Ai më pa dhe tha: ndoshta

E përcolla. Nuk biseduam për atë që ndodhi. Por kisha një peng në vetvete se ai më përlente.

Megjithatë mbetej një shprese, se një ditë do të bëhej kureshtar për ta provuar. Të gjithë thonë se janë aktivë, por mund të pranojnë të jenë pasiv në se kanë në dorë një djalë të bukur. Dhe unë shpresoj se jam i tillë...

Gjoni ishte një djalë i bukur , me flokë të verdhë e sy të kaltër. Ishte rritur bjeshkëve, ashpërsia e të cilave çuditërisht nuk kish ndikuar shumë në karakterin e tij. Familja ishte e madhe për nga robtë, por ato tani ishin shpërndarë me shpresë se do të punonin e do të siguronin një jetë në të mirë. Disa ishin në Gjermani, të tjerë në Itali dhe njeri kish arritur të shkonte në Angli. Gjonit, si më të riut, i ra në hise që të mbetej në shtëpi, e të mos bridhte botën si vëllezërit apo gjindjen tjetër të shtëpisë. Kjo e kish mërzitur shumë, por çfarë të bënte. Nuk mund t’i kundërshtonte pleqve të shtëpisë.

Gjoni dilte me bagëti, e bridhte gjithë ditën pyjeve, i dërgonte bagëtitë në lumë që të pinin ujë dhe ndonjëherë, kur bënte vapë e i shkrepej, zhvishej e futej të lahej atje tek pellgu, ku të rinjtë e fshatit e kishin si vend loje e dëfrimi. Kur ishte vetëm ai zhvishej krejt, i lante rrobat dhe i vinte të thaheshin në diell. Trupi i tij i bardhë fillonte të skuqej e në darkë i digjte, por kjo vetëm për pak se fillonte të nxihej dhe kështu nuk i digjte më.

Një ditë ndodhi një e papritur. Një i huaj që kish ardhur nga Anglia, kish kërkuar shtëpinë e tyre dhe kish mbërritur me një fuori strada deri tek dera. Asnjeri nuk dinte të merrej vesh me të. Gjoni i dinte nja 10 fjalë nga to që kish mësuar në shkollë, por dyshonte se ato do të mjaftonin të merrej vesh me të. Djaloshi anglez, iu duk Gjonit ndryshe nga ato që ish mësuar të shihte përreth. Ai kish një fytyrë të butë e të këndëshme, me flokë të prera në formë tasi, që i jepnin një pamje të veçantë. Ai po përpiqej të thonte diçka që Gjoni s’po e merrte vesh. Në fillim mendoj se ishte anglisht, pastaj kuptoi se ishin fjalë shqip. Së fundi anglezi i tregoi frazën në fjalorin komunikues dy gjuhësh dhe kështu Gjoni mori vesh se ai ishte shok i të vëllait dhe kish ardhur si korrespondent shtypi në Shqipëri. Kështu kish pasur dëshirë të njihte njerëzit e shokut dhe kish ardhur në atë krahinë të humbur, por tepër piktoreske.

Te zotët e shtëpisë i bënë të gjitha nderimet e rastit mikut të largët. Plaku i shtëpisë i çuditi të gjithë kur foli nja dy fraza anglisht, të cilat i kish mësuar që nga koha e luftës kur tek ata ishte strehuar për një kohë misioni anglez.

Të gjithë fëmijët e shtëpisë i ishin rrethuar mikut të veçantë, por ai komunikonte më lehtë me Gjonin , jo vetëm se ishte më i rritur, por dinte nja dy fjalë, dhe çuditërisht po mësonte të reja, pasi ishte i zgjuar.

Anglezi quhej Xhimi dhe kish vendosur të rrinte një natë aty. Sapo pa situatën ai e kuptoj që do të ishte e vështirë të duronte kushtet e varfërisë së tejskajshme të tyre. Dita ishte e bukur dhe kishte ende kohë deri sa ajo të shuhej, kështu që Gjoni dhe Xhimi dolën për të shëtitur. Bisedonin me gjeste e të dy treguan talent në pantomimën e tyre, duke u kuptuar se për çfarë bëhej fjalë. Puna e parë ishte të njiheshin. Anglezi, duke prekur gjoksin e tij i thotë: Unë Xhimi. Ti?

Gjoni e kuptoi. “Unë jam Gjoni” .

O Johny. Hello Johny! Kështu Gjoni u bë Xhoni dhe miku e kish më të lehtë ta thërriste.

Xhimit i pëlqeu shumë vendi. Nuk e kishin gënjyer kur i kishin thënë se ishte një mrekulli e vërtet. Ai kish mbarë me vete një aparat kompakt dhe herë pas here bënte fotografi, që pamjet t’i mbeteshin si kujtim për vizitën në një vend të veçantë. Disa herë ai i bëri disa fotografi të befta edhe Gjonit, pas të cilave ai ngrinte gishtin e madh për t’i thënë se kish dalë shumë mirë.

Kur arritën tek pellgu, aty nuk kishte as njeri. Xhimi menjëherë hoqi shortet e tij, hoqi këmishën dhe të mbathurat dhe u hodh në ujë. Xhoni kish mbetur në breg i çuditur tek e shihte mikun ashtu të zhveshur e me pallën e tij krejtësisht të ekspozuar. I turpëruar ai uli kokën poshtë që të mos shihte çfarë bëhej para tij.

-Johny, come on! – i thirri ai, por Gjoni nuk lëvizi. –Johny, come on,- përsëriste ai por Gjoni o se merrte vesh ose i vinte turp. Me së fundi ai e mori për dore dhe e solli buzë ujit. Gjonit sikur iu mbush mendja e filloi të zhvishej. Por të mbathurat nuk i hoqi, kështu u fut në ujë. Pasi u lagën dhe spërkatën me stërkalat e ujit duke luajtur me njëri tjetrin, dolën në breg. Brekët e lagura të Gjonit ishin ngjitur pas trupit duke ekspozuar organin e Gjonit, i cili me gjithë moshën e re ishte për t’u adhuruar.

Xhimi kur e pa, nuk hezitoi të thotë me habi: My God. What a cock!

Sytë e tij nuk shqiteshin nga brekët e Gjonit, i cili e kuptoj përse bëhej fjalë dhe u mbulua me duar.

Xhimi , që nuk kish shuar ende kuriozitetin iu afrua dhe desh t’i hiqte duart, por Gjoni nuk pranonte, e kështu u krijuar një skenë gjysmë komike. Gjoni u kthye nga ana tjetër, duke paraqitur të ndenjurat Xhimit, i cili nuk hezitoi t’ia ulëte brekët, duke ekspozuar bythët e bardha të Gjonit. Por “Xhoni”, nuk ndjehej ende kaq anglez sa Xhimi. Prandaj shpejtoi të vesh pantallonat e tij, për t’u ndjerë më i sigurte brenda tyre.

Xhimi po qeshte, duke folur diçka në gjuhën e tij, por që Xhonit nuk i bënte përshtypje. Kur u nisën të kthehen Xhimi e ngacmonte sa në trup aq edhe përpara. Xhoni ia hiqte duart, por në brendi të tij kish filluar të ndjente një ngacmim. Atij herë i dukej si gudulisje, herë i dukej si ngasje, por më të shumtën e herëve i dukej tamam si atëherë kur e merte me dorë e fillonte t’i binte deri sa t’i derdhej. Por kjo ishte diçka më shumë, pasi qejfi nuk ishte i përfytyruar , por real.

Kur arritën në shtëpi, kish rënë mbrëmja. Xhoni i kishte pantallonat e lagura në vendin e brekëve dhe shkoi t’i ndërroi

Xhimi ndenji me burrat në kullë, sa ia shtruan darkën që s’mund ta refuzonte, e pastaj u ngrit për të shkuar të flinte, pasi muhabetet kishin shteruar nga vështirësia e komunikimit Ishte një periudhë që nuk kishte drita rregullisht, pasi niveli i ujërave kish rrenë e kështu nuk punonin hidrocentralet. E shpunë në dhomën e miqve. Aty ishte edhe Gjoni, i cili përpiqej t’i plotësonte të gjitha kërkesat mikut.

Xhimi kish ndezur një dritë portative që jepte dritë të mjaftueshme për hapësirën e brendshme. Pastaj hoqi bluxhinset e tij dhe me slipet e tij u shtri në pjesën që i përkiste. Gjoni , hezitojë për një çast, pastaj i hoqi edhe ai pantallonat dhe u shtri përkrah tij. Xhimi, vuri dorën nën kokë dhe po e shikonte ngultas. Ndoshta ishte e para herë që e shihte me kaq vëmendje. Gjoni ishte biond me vetulla të verdha e sy bojëqielli. Kishte hundë të rregullt e buzë të fryra epshore. Në pjesën e poshtëm të buzës i krijohej një vizë që e bënte akoma më të theksuar seksualitetin e tij.

Xhimit i lindi një dëshirë e çmendur që t’i përthithe ato buzë e ti fuste thellë në gojën e tij. Sytë filluan t’i shkëlqenin nga epshi e kari t’i ngrihej. Xhoni po e vinte re eksitimin e tij e fillojë të ndjehej si në gjemba. Ai pa dorën e Xhimit që fërkonte organin e tij dhe e dallojë formën e ngrehur të saj. Kjo mjaftoi që edhe atij t’i ngrihej. Duke qenë në përmasa të mëdha, ai kish nxjerr kokën nga fundi i brekëve, sikur donte t’i jepte një përshëndetje mirëseardhje Xhimit.

Xhimi e pa situatën e re dhe vendosi që ta marrë në dorë. Duke e ditur që Gjoni ishte i turpshëm dhe se e kishte për herë të parë, vendosi të fiki dritën. Në errësirë gjithçka dukej më mahnitëse. Pastaj zgjati dorën dhe i kapi kokën e karit të Gjonit, i cili u dridh dhe për pak sa nuk thirri. Por klithma i mbeti në grykë kur mendojë se çfarë do të ndodhte kur të vinin njerëzit e shtëpisë për të marrë vesh çfarë ishte klithma. Dora e ngrohtë e Xhimit, po ia fërkonte, duke i krijuar një kënaqësi që sa vinte bëhej më e madhe. Xhimi mendojë se kish ardhur koha që të zhvisheshin plotësisht. Kjo gjë kaq e lehtë në dukje qe mjaft e vështirë në realitet. Megjithë errësirën e dhomës. Gjoni rezistonte për çdo veprim të Xhimit. Më së fundi të dy ishin të zhveshur. Trupat e tyre që ndodheshin pranë njëri tjetrit këmbenin zjarrin e tyre, duke i bërë të gatshëm për betejën më të madhe seksuale. Xhimi u afrua dhe filloi ta puthë me zjarr, por Gjoni, megjithëse i digjnin buzët, nuk dinte si t’i përgjigjej.

-Hape gojën,- i thonte Xhimi anglisht, por Gjoni nuk e kuptonte. Më së fundi ai i futi gjuhën me forcë midis buzëve, dhe ajo depërtoi në gojën e tij të virgjër. Pasi u puthën për një kohë, Xhimi i kapi dorën Gjonit dhe ia zbriti poshtë tek bythët e tij .Gjonit iu dukën të buta dhe lëmuara. Në fillim ia lëvizi që t’ia fërkonte, pastaj ia shtrëngoi që Xhoni t’i kapte felet e tij. Gjoni filloi të mësojë pak nga pak. E pa që duhet ta ledhatonte dhe ta kapte për bythësh, ndërkohë që Xhimi i ish afruar duke takuar trupin e tij me atë të Gjonit. Xhimi fillojë ta puthte nga kreu deri në pjesën e poshtme. Më së fundi Xhimi afroi buzët tek koka e karit të Gjonit e filloi ta puthë e t’ia lëpijë. Xhoni u skandalizua. Ai nuk dinte çfarë të bënte. U përpoq që ta hiqte nga duarët e Xhimit, por ai nuk priti më gjatë por e mori në gojë.

Gjoni mbeti. E ndjente majën e karit të tij të ndodhej në një vrimë të ngrohët dhe me lagështirë. Ai qëndronte pa lëvizur në errësirë, duke provuar ndjenja të panjohura për të deri atëherë. Xhimi, filloi të provonte me guxim, deri ku mund ta përpinte karin e madh të Gjonit. Nga kënaqësia që kish filluar të ndjente, Gjoni nuk ishte në gjendje të kuptonte në se ishte në ëndërr apo në zhandër. Xhimi i krijonte gjithnjë ndjesi të reja, duke e lëpirë në rrëzët e kofshëve, testet, përgjatë organit mashkullor dhe veçanërisht në vrimën e kokës, ku ishin mbledhur disa pika paraderdhje.

Xhoni do të kishte shumë gjëra për të mësuar atë natë. Pasi i provojë të gjitha kënaqësitë e thithjes, Xhimi e shtriu Gjonin në shpinë, duke e lënë kari e tij të ngrehur përbindshëm, t’i drejtohej qiellit . Po tani çfarë do të ndodhte, mendonte Gjoni. Xhimi kish nxjerre disa kremra dhe me to po përgatiste vrimën e tij, e cila këtë natë kish nevojë për një përpunim të veçantë. Kari që kish përpara ishte si ato të fotografive të kampionëve, të cilët mbushin faqet e specializuara nëpër porno linqe. Ai kish me vete një dildo të cilën e përdorte kur ishte me shërbime, kështu që provojë ta fuste nga mbrapa. Vrima e tij elastike u hap në përmasat e dildos, duke bërë ushtrimin e parë gjimnastikorë të vrimës. Pasi iu duk se e kish përpunuar mjaft, gjithashtu e kish kromosur mirë edhe karin e Gjonit, ai po përgatitej për fazën tjetër, që ishte edhe më e vështira. Ai u ul mbi kokën e madhe të karit të Gjonit dhe pati përshtypjen sikur dikush i kish vene thembrën e këmbës. Ishte një ndjenjë kureshtje dhe frike. U shty pak dhe koka fillojë të kërkonte hapësirën e nevojshme të hyrjes. Edhe një sforcim i dytë dhe koka e kremosur u fut. Xhimi e duronte mirë dhimbjen. Në fund të fundit ishte ai që kish marrë iniciativën për një gjë të tillë. Kur filloi të ndjehej më mirë u ul akoma më shumë. Gjoni ishte në qiell të shtatë. Ai ishte kaq i djegur, sa do te donte që në çast t’ia fuste të gjithin brenda. Xhimi e lejojë që t’i hynte diçka më shumë e kështu pak nga pak arriti deri në fund. Të dy ndjeheshin triumfator. Gjoni, sepse për herë të parë po qinte, ndërsa Xhimi, që për herë të parë kish duruar një kar të përmasave të tilla. Atij i dukej sikur i ish futur brenda një shtyllë telefoni, i cila në rrëzën e vrimës e digjte, ndërsa në krye e kënaqte.

Fillojë të lëvizë, duke e bërë Gjonin të çmendej nga kënaqësia. Në fillim lëvizte ngadalë, pastaj më shpejt e në fund akoma më shpejt, duke e bërë që nga vrima e kokës se karit të Gjonit të shpërthente një vullkan fare, e cila duke mos gjetur hapësirë përplasej në brendësin e Xhimit, që për nga forca, i dukej sikur po e hidhte përpjetë. Ai nuk kish provuar deri më sot një shpërthim të tillë sperme. Kënaqësia e mbledhur e bëri që edhe ai të mos vonojë, por të shpërthente duke e hedhur farën tej në gjoksin e Gjonit. Kur ai e kuptoi se çfarë ishte shpejtojë që ta fshinte me çfarë iu ndodh pranë. Xhimi i rraskapitur po qëndronte ende ndenjur mbi Gjonin , kari i të cilit nuk kishte ndërmend të ulej. Ndërkohë po mendonte: “ Johny është mjaft më i mirë se sa i vëllai në Angli. Ndoshta për ta njohur më mirë, do më duhet të rri ndonjë javë këtyre anëve.

Stacioni i autobusit ishte i boshatisur. Autobusi me dyer të hapura po priste pasagjerët. Përpara derës një djalë i ri, po pinte një cigare. Unë hipa dhe u ula në stolin e dytë pranë derës. E pash që djaloshi po shihte nga unë me interes, gjë që më bëri kureshtar.. Ai filloi ta thithi cigaren me shpejtësi nja dy –tri herë, pastaj e hodhi bishtin në tokë dhe hipi në autobus. Lëshoi çantën e shpinës në tokë dhe u ul pranë meje, skiç, që të më kishte më përballë. Këto veprime më mbushën mendjen se kërkonte të hynim në bisedë. E pash me vërejtje. Ishte një djalë 18-19 vjeç, me flokë kaçurrela, me trup mbi mesataren dhe me dy buzë karakteristike të fryra.

Ai filloi të ankohet se po vonohej, dhe se atij mund t’i ikte autobusi i tij. Kishte një dialekt verior të dukshëm.

Ku do të shkosh?- e pyeta.

Më tha se ishte në një shkollë profesionale në Shkodër, që nuk ia kisha dëgjuar ndonjëherë emrin.

Quhej Drini. Ai ishte në vitin e fundit të shkollës dhe banonte në konvikt. Por për fundjave vinte në shtëpi.

Biseda dhe afërsia që ai tregonte më mbushën mendjen, se kishte dëshirë të krijonte mirëbesim me mua.

Autobusi nuk vonoi më gjatë, që të nisej dhe ende pa mbaruar muhabetet e shkollës, arritëm në qendër. Po kalonim nëpër lulishte, kur pamë një djalë të ulur në një stol që po pinte cigare. Më lindi një ide ,që ta provokoja për të parë si do të reagonte.

Ke kaluar ndonjëherë natën këtej?

Jo! Më tha djaloshi. Pse ?

Rrinë djem që të luten t’ia u ndezësh cigaren.

Dhe ti ia dheze ?

Jo.

Po pse?

Sepse pastaj më thonë se s’kanë ku rrinë dhe në se mund t’i jap ndonjë gjë sa të më lindi në zemër etj.

Sa keq...

Si sa keq?
Po qe se duan të bëjnë qejf mund të pranojnë edhe pa para...

Po ti ke dëshirë të bësh qejf?

Po ti ke?

Sigurisht që kam. Po çfarë di të bësh?

Ai u hap në fytyre. Po them se i bej të gjitha. E marrë në gojë, kam qejf të ma fusin, por edhe ta fus se e kam 19cm. Pushoi pak e më tha. Më pëlqeve që tek autobusi por thash se do të më ikshe pa u hapur ky muhabet. Ke vend? Sot jo... Unë iki të hënën dhe kthehem të premten. Por mund të bisedojmë në celular. I thash të hapte një adrese emali se ashtu bisedohej më mirë.

Këmbyem numrat dhe u ndamë.

E kisha harruar ketë punë kur të mërkurën po bije celulari. Kush je?- e pyes. Më thotë se ishte Drini. Nga flet? Jam këtu tek zogu i zi... Do vish?

Ku dreqin ta çoj? Po pyetsha veten. Nejse shkova. Shih përreth dhe s’po më dilte ndonjë fytyre e njohur. Mendova ndonjë shaka pa kripë dhe u ktheva të ikja, kur e shoh pak më tej. Më buzëqeshi. U afrova dhe e pyeta se pse rrinte larg. Thash se ndoshta nuk do që të na shohin bashkë. Pse çke bërë ndonjë gjë të kërkon policia? Jo, Jo po ashtu më tha mendja.

Pse ke ardh në mes të javës? E kisha shtëpinë vetëm dhe thash të takoheshim. Më shpjegoi se prindët kishin shkuar për një dasmë dhe ai kishte lënë shkollën për të ba qejf. Shkolla aty asht e s’ka ku të shkoi...

Shkuam në shtëpinë e tij. Kisha pas qejf të kisha bërë një dush përpara, por iku ajo punë tani. Po rinte si varfanjak. E afrova dhe e putha. Sikur i erdhi zemra në vend. Çfarë ke kështu? Dhe i rrëshqita dorën përgjatë karit të tij për ta parë në se ishte e vërtet thënja e tij për madhësinë.

Oh! Ofshani, ndërsa kari iu ngrejtë. Mendova se nuk do të vije.

Pse kështu?

Nuk di përse më lindi kjo ide. Ndoshta ke qejf me djem llokum...

Ik or budalla, ku të shkon mendja.

E ke ba herë tjetër? Jo është hera e parë. Aman Drini vetëm mos më gënje, se ika e të lash...

Jo,jo,jo mos ik, Mos u baj i keq se, ka kaq kohë që e ëndërroj dhe mezi më erdhi rasti...

Po ç’të ka bërë ta ëndërrosh pa e provuar.

Kisha një shok, që i binim me dorë karit të njëri tjetrit, por nuk e bam kurrë. Ne erdhëm në Tiranë dhe ai e bani me një kushëri dhe më shkruante se ishte kënaq shumë. I thash të vinte per pushime, por ato janë hala larg...

Kërkova të shkonim në banjo për tu pastruar si të mundnim. U ulëm dhe u çliruam. Pastaj u lamë si mundëm dhe u përgatitëm për të provuar magjinë e ndaluar, por fshehtazi të adhuruar të shumë djemve.

Ai kishte një trup të hollë e delikat, kurse unë isha më i mbushur. Të pëlqen të puthesh? Ouuu.

Fillova ta puth dhe dukej që nuk ishte plotësisht fillestar. Po kafshoja buzët e tij të fryra që më jepnin shumë kënaqësi. Pastaj fillova ta puthja në gushë e ti kafshoja veshin lehtë lehtë e pastaj ta qija veshin me gjuhë. Tek kofshët ndjenja se si i ishte fryrë kari, që më guduliste në bark.

Drin sa të madh e paske? Ai u fërkua pas meje e më thotë: Kar “malësori”. A pse ashtu je a? Qeshëm dhe u kapërthyem përsëri.

Prit të ta thith pak, se kam shumë qejf ta marrë në gojë. E paske provu ë? Po në gojë e kam marrë me atë shokun por jo në byth. Dhe me këto fjalë e thithi për ta futur në thellësi. Me sa duket edhe shoku i tij e kishte të madh kështu që ishte mësu në galeritë e minierës. Vërtet ishte shumë kënaqësi kur e pulsonte , e thithte dhe e lëpinte nga të gjitha anët. Kisha mbyllur sytë e po mendoja çastet e parajsës. Pastaj Drini ndaloi e po më thotë: Ma fut tashti se mos të derdhet.

Ai u kthye. I thash të rrinte në gjunjë që t’i dukej vrima. I rashë nja dy shpulla që të aktivizoheshin muskujt. Vrima dukej shumë e ngushtë gjë që tregonte që duhej punë për ta zbutur. Kisha dëshirë që të vuante sa më pak, që të mos zhgënjehej nga ëndrra e tij e kaqkohëshme.

Fillova ta prekja vrimën me kokën e karit dhe ta fërkoja. Ai gudulisej dhe shtyhej nga pak me shpresë se vrima do të ishte hapur mjaft për të pranuar karin tim. Jo pa vështirësi koka filloi të futej dhe megjith punën e bërë Drinit po i dhembte. Ndalove me shprese se do të mësohej. Për këtë u desh një copë e mirë kohe. Kur papritur ai u shty dhe kari i hyri i gjithi brenda. Ishte rrudhur në fytyrë ,por po e duronte me vetëmohim.

Çfarë bën kështu more Drin?

Më mirë njëherësh se ashtu pa fund. Fundja nuk kam për të ra dekun...

Pas pak filloi të mësohej. Fillova ta palloja. Më kishte hipur një avull i madh që s’po dija si ta shfryja. E kisha përmbledhur në krahët e mi dhe kjo më jepte kaq kënaqësi. U desh një copë kohe që të më derdhej. Sperma e mbledhur prej ditësh shpërtheu dhe e bëri Drinin ta ndjente. Oh sa më kënaqe, tha. Ndenjëm ashtu për do kohë. Pastaj e dija se Drini priste ta provonte edhe atë tjetrën. Ishte radha ime që të provoja karin e bëshëm të “malësorit”.. Drini kishte shume emocion. Por ama e kishte të ngrehur mirë.

Shiko Drin. Unë jam fëmijë qyteti dhe nuk jam trim si ju. Fute me kujdes se ndryshe më vdiqe.

Pse edhe ti je i pamësum a?

I mësuam por me kujdes. Drini ishte i mrekullueshëm. Nuk di se me çfarë magjie e futi deri në fund. Prekja e tij në fundin e zorrës më krijonte gudulisje të jashtëzakonshme. Ja çdo të thotë të provosh një kar të gjatë në se e bën me kujdes e padhimbje. Kur pallonte doja ti thoja çdo herë, fute me shume, fute më shume. Po ai nuk kishte ku shkonte. Llozi i tij ishte deri në fund.

Kur u veshëm, ai nxori cigaret, më dha një e pastaj me sy që i shkëqenin pyeti: A po ma mdezë?

Albi ishte një djalë albin, nga ato që kanë qimet pa pigment, lëkurën e kuqe dhe buzët si të lyer me të kuq. Me te s’para pëlqenin të shoqëroheshin, qoftë edhe shokët e klasës. Ky ishte viti i fundit i gjimnazit dhe atëherë lidhen dhe shoqëritë më të forta. E vetmja që kishte lidhur shoqëri të ngushtë ishte një vajzë me të cilën rrinin zakonisht. Ajo kishte besim dhe i hapte zemrën, duke i treguar të gjitha aventurat që bënte me një djalë 28 vj. të cilin e dashuronte. Me të Albi kishte mësuar punë seksi dhe mbi të gjitha se ai djalë dinte të qinte shumë ëmbël. Bile shoqja e kishte prezantuar me shokun e saj , i cili tregohej shumë dashamirës kur ishin të tre së bashku.

Një nate shkuan në një pub dhe kërcyen deri vonë. Për Albin kjo ishte eveniment, sepse filloi të frekuentojë vende që nuk i njihte deri atëherë. Nga ora 12 vajza tha se u bë vonë dhe prindërit e prisnin, prandaj dolën nga lokali, dhe u drejtuan për në shtëpi. Përpara derës Redi, dashnori i saj, e puthi fort, duke i uruar natën e mire, dhe duke i thënë se mezi priste të nesërmen, që të takoheshin përsëri.

Tani mbetën të dy, Albi dhe Redi, të cilët po ecnin ngadalë rrugëve të boshatisura të Tiranës. Redi po e pyeste Albin në se i kishte pëlqyer mbrëmja, dhe në se do të kishte dëshirë të vinte edhe herë tjetër. Pastaj i tha se Albi ishte një djalë shumë i mirë. Tani i ishin afruar shtëpisë se Redit dhe lindi papritmas një ftesë. Albi , në se s’të vjen gjumë, dëshiron të vish tek unë që të njihemi më mirë?

Albit iu bë qejfi, se ashtu siç ishte mësuar të mos e përfillnin kjo ftesë i tregojë se vlerësohej.

Në dhomën e Redit, Albi u ul në divan. Redi ndezi abazhurin dhe fiku dritën qendrore, duke i dhënë dhomës një pamje romantike. Pasta Redi erdhi dhe u ul pranë tij.

-Albi, ti je një djalë shumë i këndshëm dhe të ngjallë dëshirën të të përkëdhelësh. A më lejon një gjë të tillë. Albi, me gjysmë zëri pranoi dhe Redi e afroi pranë vetes dhe fillo ta ledhatoi duke filluar nga koka, gjoksi, duke qëndruar për disa kohë tek thumbat e sisëve, pastaj i ktheu kokën lart dhe u ngjesh pas buzëve të tij, sikur donte të provonte shijen e qershizave që ishin jashtë sezonit. Albi, nuk reagojë fillimisht. Puthja qe fare e papritur për të, por shija e këndshme, që ajo i la e bëri të hapte gojën për të provuar gjuhën e gjatë të Redit që donte të futej thellë e më thellë. Kënaqësia që po provonte nuk e linte të gjykonte se çfarë mund të ndodhte më vonë. Ai ishte në një përvojë të re të cilën nuk donte ta humbte dhe donte ta provonte deri në fund.

Trupi sportiv i Redit , mbizotëronte mbi të. Dora e Redit sillej sa lart poshtë e më së fundi ndalojë mbi karin e Albit, duke e bërë të lëshonte një ofshamë çudie apo kënaqësie. REdi e vlerësoi karin e ngrehur të Albit të hollë dhe rreth 15 cm.

Pastaj filloi t’i zgjidhi pantallonat. Albi mbeti me mëdyshje se çfarë duhet të bënte. I shkoi mendja tek shoqja e tij dhe iu duk sikur po i rrëmbente dashnorin. Por puthjet e Redi t u bënë kaq intensive dhe seksuale sa ai u dorëzua plotësisht. Për një çast e justifikoi veten, se qenka edhe ai i vlefshëm për të dhënë kënaqësi seksuale.

Pas pak Albi ishte krejtësisht i zhveshur. Trupi i tij dukej delikat dhe pa muskuj, bile kishte një pamje sikur nuk ishte ende i pjekur. REdi e vuri në këmbë pra vetes dhe ashtu i ulur në divan filloi ta puthte e ta kafshonte sa Albit i hyri frika se mos i mbeteshin gjurme të cilat nuk mund t’i justifikonte. Pastaj e ktheu dhe filloi t’i kafshonte bythët, që dukeshin kaq të njoma. Ai ia fërkoi, duke ia shtrënguar herë pas here. Pastaj me një vendim të papritur, u përkul dhe ia mori në gojë. Albi, “sa nuk vdiq” nga kënaqësia. Pastaj Redi i ofroi karin e tij të bukur që ta merrte në gojë. Albi fillimisht, filloi ta lëpinte si me frikë, por shpejt iu lezetua dhe filloi ta përpije e ta thithi fort. Oh sa kënaqësi që qenka. Tani po i dukej vetja i rritur, bile dhe i guximshëm që po provonte kënaqësitë e ndaluara.

-Si je ti Albi, sikur sapo ke dalë nga veza. Nuk di njeriu se ku ta fusë më parë. Goja e kuqe është kaq dekorative kur rrethon rrotën e karit kur e ke futur brenda në gojë. Vrima e shenjtë, bëhet si një vullkan djegës, kur kari e shpërthen atë. Redi ishte eksituar fort dhe nuk kishte se çfarë të priste.

I tha të përkulej pak dhe ti mbante felet e hapur. Vrima dukej mjaftë e ngushtë dhe Redi s’po dinte si të vepronte. Afroi kokën dhe hodhi një mal me pështymë në dorë e në vrimë. Pastaj filloi ta fërkojë dhe ta hapte vrimën pak nga pak. Pastaj i futi të dyja gishtat. Albi e ndjente dhembjen, por nuk donte ta linte këtë punë që i kishte dhënë kaq kënaqësi. Kur Redit iu duke se tani vrima po merrte formë,Redi u shtri mbi krevat dhe i tha Albit të ulej mbi kar. Albi ndjeu një gudulisje shumë eksituese kur koka preku vrimën.

Shiko Albi, ulu ngadalë sa ta durosh dhimbjen. Dhe Albi filloi të provonte këtë eksperience të re dhe të frikshme. U shty pak dhe e ndjeu një dhimbje të mprehtë. Ndaloi, pastaj u shty përsëri. Desh ta nxirrte, por ndërroi mendje se iu duk vetja si ato çupëlinat që kanë frikë. Fundja ai ishte djalë dhe duronte më shumë. REdi filloj të ngrejë pak trupin dhe kari filloi të përparonte më me shpejtësi.

Ah! Tha Albi, i cili e ndjeu se i ishte ngulur deri në fund. Ai nuk lëvizte fare se e kuptonte, se çdo lëvizje do t’i shkaktonte dhimbje. Pas një qetësi të mbushur me pyetjet e Redit “ A të dhemb” ai vendosi ta provojë e filloi ngadalë ta nxjerri dhe ta fus, duke krijuar provën e parë se çdo të thonte : ”Ta hash”...

REdi nuk po duronte më. Ai e futi për fund, e pështolli me krah dhe kur e ndjeu veten se e zotëronte të tërin , filloi ta pallonte kaq shumë se Albi nuk po merrte vesh ku ndodhej, në qiell apo në tokë. Kur iu derdh e mbajti edhe pak në vrimë dhe pas kësaj e nxori. Një grumbull fare doli nga vrima. Redi e priti me dorë dhe e fshiu në letër. Sa dëshirë kishte që ta mbante Albin gjithë natën këtu, por filloi të kujtohej se ndoshta në shtëpi do të ishin bërë merak.

Albi! Çfarë do t’u thuash në shtëpi? Ku ishe?

Tek Ti.

Redi sikur u thartua. Por pastaj u qetua. Fundja kërkuat nuk mund t’i shkojë mendja për keq. Ai kishte botërisht një të fejuar, kështu një mik i saj mund të vijë për të pirë një gotë. Dhe ato kishin pirë më shumë se një. Pastaj Albi kishte nevoje të njihej me jetën që të dilte nga vetizolimi.

Redi ra dakord. Përpara se të visheshin Redi e pyet: Do të shkosh në shtëpi, apo të bëjmë edhe një dorë?....

Albini e kuptoi dhe pranoi: Një dorë e re nuk ka të paguar...

Roni shkonte përgjithësisht vonë në shkollë. Kjo jo vetëm se ishte pak i ngadalshëm, por njëherësh edhe sepse, rrugës kishte disa dyqane që shisnin veshje firmato të cilat Ronit i pëlqenin shume. Ai ndalonte tek vitrina dhe i shikonte. Shitësi e inkurajonte që të vinte brenda dhe ti provonte dhe ato i rrinin me të vërtet për mrekulli. Por Roni e kishte familjen të thjeshte dhe kështu nuk mund të hahej me shokët . Aty do të ishte mirë të ishte pazari i gabit se atje blenë plaçka me çmim të lirë. Po me shitësin ishin bërë miq. Ai e përshëndetët sa herë që kalonte, bile një herë i kishte propozuar t’i dhuronte një xhiakoventë okazion që ishte me çmim të lirë pasi kishte mbetur kopje unike. Por Roni nuk e kishte pranuar.

Një ditë, kur po dilte nga shtëpia, e ama e porositi të merrte çadrën se dita dukej e vrenjtur e mund të binte shi. Por këtë gjë e kanë shumë inat nxënësit, sepse i duket një ngarkesë koti. Roni kishte bërë vetëm një copë rrugë, kur shiu filloi me rrebesh të madh. Në atë zonë nuk kishte dyqane, ose edhe ato që ishin nuk ishin hapur akoma. Roni ia dha vrapit por kur arriti në bllokun e formatove ishte bërë peshk.

Ai arriti deri tek dyqanet dhe gjeti çel atë të” mikut”të tij, dhe u fut brenda.

Po si qenke bërë mor djalë. – tha ai.. -Kështu do të ftohesh, por eja të thahesh. Ai mbylli derën e dyqanit me çelës dhe shkuan në fund ku ndodhej një zyrë ne tavolinë dhe një divan.

Hiqe bluzën,- i tha Ronit. Ai e hoqi dhe zbuloi kurmin e tij të bukur. Shitësi ndezi një ventilator me ajër të nxehtë dhe filloi të thajë bluzën. Krahëve i holli një peshqirë të vogël.

Hiqi edhe pantallonat,-i tha. Roni hezitoi pak, pastaj mendoj, fundja ishte djalë dhe pa e zgjatur i hoqi. Të mbathurat i kishte slipe dhe brenda tyre dukej sagoma e karit të tij, i cili ishte mjaft i bëshëm për një të ri. Shitësi i kishte ngulur sytë dhe sa s’po ia hante... Roni e vu re, por ende nuk po kuptonte se ai e dëshironte megjithë shpirte.. Shitësi u afrua dhe filloi ta fshijë, pastaj zgjati dorën dhe e kapi për kari. Roni u hodh përpjetë: Ç’bën o dalldisur, ç’bën? Shitësi qeshi. Mos u shit kaq evlia. Je goxha djalë modern, dhe një i tillë nuk i shmang kënaqeshit...

Dhe çfarë ti do që të kënaqesh me bythën time?...

Kush të tha? S’ka ndonjë të keqe të ta fërkosh pak, ose ta thithësh... Apo se paske të bukur...

Roni po hezitonte, por fundja ishte ai që donte. Shitësi ishte pak i vjetër. Duhet të ishte afër të gjashtëdhjetave, por ishte i mbajtur mirë dhe dukej më i ri.

Po , çfarë do prej meje? Pyeti Roni.

Të ta përkëdhel pak. Roni , ende po mbante duart tek slipet dhe pastaj i tha, mirë, por merre shpejt.

Shitësi u ul në gjunjë dhe filloi ta kafshonte jashtë brekëve. Ronit i kërceu menjëherë përpjetë. Ai nuk kishte përvojë seksuale përveç onanizmit, kështu kjo ju duk mjaft eksituese. Pastaj ai ia uli brekët e filloi t’ia preki me gjuhë duke e bërë karin e Ronit që të shumëfishohet. Roni filloi ta ndjeje me të vërtetë kënaqësinë. Por kjo nuk kishte qenë asgjë përpara thithjes dhe gëlltitjes deri në thellësi të karit të tij.

Redi filloi ta ndjente kënaqësinë pa masë. E bënë disa herë këtë punë, pastaj shitësi u ngrit dhe tha. Tani më qij ne vrimë! Fundja kjo është qirja e vërtetë.

 

Ai uli pantallonat dhe Roni, fillimisht me hezitim e pastaj më me guxim u afrua dhe i hipi sipër shitësit.

Lyeje pak me pështymë! – i tha ai. Roni bëri siç e porositën dhe pastaj filloi ta fus. Vrima e hapur nga koha i la vend Ronit që të shkonte në thellësi. Ai , tani po e ndjente seç do të thotë të qish. Filloi ta pallonte shitësin shtruar. Edhe ai po e ndjente shumë kënaqësinë të cilën nuk ngurronte ta shprehte. Ai ngriti kokën dhe donte ta puthte Ronin, por atij se si i vinte dhe e puthi vetëm një herë. Kur ia derdhi, Ronit iu duke sikur arriti parajsën.

Ndërsa po mbërthehej, i tha: Roni, paske të qirë qiellore. Më kënaqe kaq shumë, sepse më kujtove rininë kur isha sa ju dhe kënaqesha me shokët e mi.

Ato të qinin? Herë ata , herë unë. Kështu e kanë këto punë.

Në shkollë ishte vonë, por u justifikua me shiun, lagjen dhe kthimin në shtëpi për tu ndërruar.

Të nesërmen Roni doli herët. Kur arriti tek dyqani e ngadalësoi hapin. U afrua tek deri dhe gjeti një grua që po provonte një pardesy. Vish e hiq, sa i ra në nerva Ronit. “Po ik moj dreq”, “blije dhe zhduku”, por ajo vijonte me të sajën. Më së fundi e bleu. Kur po dilte Roni po e shante me çfarë i vinte për menç. Shitësi e pa Ronin dhe i tha të vinte. Roni u fut dhe menjëherë i tha: jam vonë, ta bëjmë pak shpejt. Përsëri dera u mbyll dhe ato u futën në zyrë. Shitësi e kapi dhe e puthi. Roni nuk bëri fjalë, bile sikur i pëlqeu. Shitësi e kapi për kari dhe ia fërkoi. Pastaj i zbërtheu pantallonat dhe pas pak ishin mbi divan. Roni po pomponte dhe shitësi po lumturohej duke thëne: Je i mrekullueshëm . Ah çfarë kënaqësie. Fute më thellë, më thellë. Shitësi tërhiqte fort nga të dyja anët felet, për të hapur më shumë vend për karin e Ronit që të futej. Roni ishte bërë si i tërbuar. Tani kishte filluar të ndjente lezetin e të qirit. Kur mbaroi u vesh shpejtë dhe u përgatit që t’ia jepte vrapit për të shkuar përpara se të fillonte mësimi. Pastaj u kthye dhe i tha shitësit. A mund ta bëjmë kur të kthehem nga shkolla?...

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...