Celsei Sekret - Tregime Erotike Gay

Nuk më kishte zënë rasti të futesha në atë kafe, megjithëse e kisha shumë pranë shtëpisë. Që të hyja u bë sebep një shok. Kur kamerieri u afrua të merrte porosinë mua më mbetën sytë tek ai. Ishte një djalë i këndshëm dhe gjithnjë i buzëqeshur. E quanin Indrit. Bëmë porosinë, e pastaj morëm edhe nga diçka tjetër, vetëm e vetëm që Indriti të vinte përsëri aty. Që nga ajo natë shkoja shpesh në atë lokal, sigurisht kur e kishte turnin Indriti. Zakonisht i linja bakshish të mirë, gjë që e bënte për të shërbyer sa më parë sa herë shkoja aty.
Një mbrëmje e pyes: Indriti! A bëhesh mik... E pse jo më tha ai. Nuk e di në se e kuptoi apo jo, por unë sa herë që shkoja ia përsëritja se kisha dëshirë ta bëja mik dhe ai përgjigjesh në mënyrë pozitive.
Një mbrëmje që kishte pushim e ftova të shkonim për darke në një nga lokalet më të mira të Tiranës. Dhe ai erdhi. Po bisedonim për gjëra të ndryshme. Ai po më tregonte si ngacmonte një vajzë fqinje, se ishte çapkëne. Pastaj si ishte futur në punë kamerier, jo vetëm nga që nuk rrihej kot, por edhe se ishin nevojtar...Pastaj i fola unë, duke i vënë në dukje sa i bukur ishte. Se me te mund të bije ne dashuri me vështrimin e parë. Ai po rrinte kokë ulur, sikur i vinte turp. Kur mbaroi darka u nisëm për në shtëpi. Unë i sillja fjalën se e doja, ai kapte biseda krejt të tjera. Kur u afruam në kryqëzimin e rrugëve atëherë i them troç, që do më pëlqente të shkonim tek unë. Ai nxori si justifikim se nuk kishte marrë çelësin e shtëpisë dhe do të detyronte të atin që ta priste dhe pastaj do

Silvio - Tregim Erotik

Me të u njohëm ne plazh. Po dilja nga apartamenti im, kur ai po zbriste shkallet. Mbeta i shtangur nga bukuria e tij. Edhe ai e vuri re vështrimin tim te pafytyre, sepse i kisha ngulur sytë sikur do ta përpija. Mirëmëngjesi,- me tha italisht dhe unë iu përgjigja me te njejten gjuhe. Atëherë u çel ne fytyre dhe u njohëm. Ai quhej Silvio dhe kishte ardhur tek disa miq te familjes për te kaluar pushimet. Me tha se i pëlqente te vraponte mëngjeseve herët, për te ruajtur format e trupit qe i kishte me te vërtet shume te bukura. U gëzua kur mësoi se edhe unë beja te njëjtën gjë, kështu dolëm ne breg. Aty me priste edhe Endri, një shok timi, me te cilin shoqëroheshim bashke. ishte shume i shoqërueshëm. Pas pak kohe filluam te flasim pa teklif, si te ishim miq te vjetër. po thonte se kishte ndërmend te humbte nja dy kg. gjate kësaj jave qe do te qëndronte ne Shqipëri. Endri me shaka thotë: Ky nuk e di atë metodën se si dobësohesh shpejt. Unë qesha dhe u be kureshtar pse qeshem. Atëherë filloi te nguli këmbe te mësonte perse qeshe dhe unë i tregova anekdotën qe qarkullonte tek ne. "Një djalë shkoi ne një institut bukurie qe merrte përsipër te lehtësonte ne peshe. Pasi pagoi parat i thane te priste ne një sallon. Pas pak vjen një vajze nudo dhe i thotë: po me zure ma vure. Djali filloi te vrapoje pas saj,por ajo ishte shume e shpejte. Vrapo neper korridore, hyre ne një dhome e dil ne një tjetër, deri sa djali u mbush gjithë djerse dhe nuk e zuri dot. Seanca mbaroi dhe po te donte mund te paguante një seance te dyte. Tek priste ne dhome futet një zezak menje kar

Kursi i Shoferave - Tregim Erotik

Ate mbremje isha nisur per nje dasem ne Shkoder. Nuk e kisha me shume qejf, por miku kishte ngulur kembe e nuk desha t'ia prish. Nga Tirana u nisa relativisht vone, duke e gjetur diellin shume prane te perenduarit.. Tek unaza e Zogut te Zi, pash nje djalosh me nje çante shpine , qe po priste ndonje makine te rastit. Mu duk djale i mire e vendosa ta marre. Kur makina luksoze, me targe te huaj, ndaloi prane tij, ai mbeti paksa i çuditur. I fola shqip dhe e ftova te hynte e atehere e mblodhi veten, Hodhi çanten ne sedilen e pasme dhe u ul ne te paren.
Per ku po shkon,-e pyeta. -Ne Shkoder,-tha ai thate. -I kisha humbur shpresat se do te gjeja ndonje makine, nga qe u bera vone per tu nisur.Si te quajne Ledo. Po e shikoja me bisht te syrit. Dukej nje djale mjaft i rregullt dhe mbi te gjitha me bene pershtypje thonjt e tij te paster e te limuar, gje qe tregonte se perkujdesej per pamjen e tyre. Floket i kishte te prera shkurt e te ngritura perpjete, ndersa ne vesh kishte nje vath floriri.
-Qenke djale i vetem me duket?... -Ç'te ben te mendosh keshtu?... -Ka qene zakon i hershem, qe tu varnin djemeve nje vath si hajmali, qe te jetonin. -Jo, une e kam vene vet, per mode, si shume te tjere... Ecem edhe pak pa folur, pastaj biseda erdhi duke u gjalleruar e keshtu filluam te njiheshim me njeri tjetrin. Ai ishte student ne Tirane dhe po shkonte per dasmen e kushuririt dhe nga biseda doli qe ishim te ftuar ne te njejten dasem. Ai mburri makinen dhe une i thash se kisha jetuar disa kohe jashte shtetit e tani isha kthyer per te drejtuar nje bisnez qe kishte

A po ma ndezë? - Tregim Erotik

Stacioni i autobusit ishte i boshatisur. Autobusi me dyer të hapura po priste pasagjerët. Përpara derës një djalë i ri, po pinte një cigare. Unë hipa dhe u ula në stolin e dytë pranë derës. E pash që djaloshi po shihte nga unë me interes, gjë që më bëri kureshtar.. Ai filloi ta thithi cigaren me shpejtësi nja dy –tri herë, pastaj e hodhi bishtin në tokë dhe hipi në autobus. Lëshoi çantën e shpinës në tokë dhe u ul pranë meje, skiç, që të më kishte më përballë. Këto veprime më mbushën mendjen se kërkonte të hynim në bisedë. E pash me vërejtje. Ishte një djalë 18-19 vjeç, me flokë kaçurrela, me trup mbi mesataren dhe me dy buzë karakteristike të fryra.

Ai filloi të ankohet se po vonohej, dhe se atij mund t’i ikte autobusi i tij. Kishte një dialekt verior të dukshëm.

Ku do të shkosh?- e pyeta.

Më tha se ishte në një shkollë profesionale në Shkodër, që nuk ia kisha dëgjuar ndonjëherë emrin.

Quhej Drini. Ai ishte në vitin e fundit të shkollës dhe banonte në konvikt. Por për fundjave vinte në shtëpi.

Biseda dhe afërsia që ai tregonte më mbushën mendjen, se kishte dëshirë të krijonte mirëbesim me mua.

Autobusi nuk vonoi më gjatë, që të nisej dhe ende pa mbaruar muhabetet e shkollës, arritëm në qendër. Po kalonim nëpër lulishte, kur pamë një djalë të ulur në një stol që po pinte cigare. Më lindi një ide ,që ta provokoja për të parë si do të reagonte.

Ke kaluar ndonjëherë natën këtej?

Jo! Më tha djaloshi. Pse ?

Rrinë djem që të luten t’ia u ndezësh cigaren.

Dhe ti ia dheze ?

Jo.

Po pse?

Sepse pastaj më thonë se s’kanë ku rrinë dhe në se mund t’i jap ndonjë gjë sa të

Ja u bëmë vllamë - Tregim Erotik

Ditët ishin ende të nxehta atë fillim shtatori. Kisha shkuar në lagje për të marrë një çertifikatë që më duhej për tu reghistruar në shkollë. Tek zyra kishte një grumbull njerëzish që prisnin me durim që tu vinte rradha. Zura vend në fund, megjithëse nuk merrej vesh se kush ishte i pari dhe kush i fundit. Pas meje erdhi një djalë që ishte pak më i madh në moshë, si në shtat ashtu edhe në vite.

- Nga fillon rradha?- më pyeti.

-Nuk e di por unë duhet të jemë i fundit.

Qëndroi për një kohë në heshtje, pastaj tha:

- Sa shumë u vonoka… dhe u zgjat se mos shihte mbrenda se çfarë bënte punojësja. Atë çast u mbështet pas meje dhe diçka e ngrohët preku tek bythët e mija duke më dhënë një dridhëtimë kënaqësie. Ndenji ashtu një farë për disa çaste, si për të më dhën kohë që ta ndjenja plotësisht kënaqësinë, pastaj u largua pak më tej, duke u shkëputur prej meje. Nuk e di përse, por më erdhi keq që e bëri këtë, pasi ishte një kënaqësi që nuk e kisha provuar ndonjëherë. Ndërsa prisnja në mëndje më vinin mendime në se e beri me qëllim apo qe një takim i rastit. Prita për një kohë se mos përsëritej prap, por asgjë. “ Ta provoj një herë se si ishte kjo punë” dhe ngadalë u shtyva pak mbrapa duke umbështetur lehtë mbi të. Ai, sikur këtë kishte pritur u mbështet më fortë tek mua. Të dy nuk lëvizëm duke shijuar efektin e këndëshëm të kontaktit.

Unë nuk lëvizja, duke e konsideruar si diçka të rastit, por ndjeva se si atij po i ngrihej duke u shtrirë përgjatë bythëve të mija. Sa më shumë ngrihej aq më i këndëshëm bëhej. Pastaj e ndjeva se ai u

Nje Pervoje E Deshiruar - Tregim Erotik

Biblioteka ishte mjaft e populluar ato ditë. Punët e ndryshme të kursit i detyronin studentët të zhyteshin midis librave për të mbledhur materialet e nevojshme, si edhe për të kaluar kohën me ndonjë muhabet të këndëshëm me shokët edhe shoqet. Unë që nuk isha frekuentues i rregulltë nuk kisha ndonjë shoqëri aty, por kjo s’ më pengonte që herë pas here të hidhja vështrimin midis gjithë asaj morije djemsh, disa prej të cilëve ishin me të vërtet të bukur. Midis të gjithëve binte në sy një djalë biond me flokë të egër që i hapeshin mbi kokë si këpurdhë, me një mjekër të parruar me qime çpuese, me sy të kaltër dhe buzë të trasha epshore. Për të mos u treguar i pasjellshëm, e detyroja veten të mos e vështroja, por ishte një tip i pa rezistueshëm, kështu që jashtë vullnetit tim i ngulisnja sytë, sikur do ta haja në distancë. Ndoshta ai e vuri re këtë, pasi m’u duk se kur vështrimet tona u ndeshën, ai më buzqeshi. Për t’u qetsuar, si edhe për të tymosur një cigare, u drejtova për në banjë, që ndodheshin ndën sallë. Aty kishte edhe të tjerë që po pinin cigare, duke shkëmbyer ndonjë fjalë midis tyre. Por unë, pasi ndeza cigaren u futa në banjën e lirë, që ta pija i qetë në mendimet e mija.

Nuk më kish rënë rasti të futesha ndonjëherë atje dhe pamja e saj më bëri përshtypje. Të gjitha muret ishin zhgaravitur me mesazhe seksuale. Ndër ta më shumë binte në sy një i quajtur Max iksi i të cilit kishte formën e zvastikës gjermane. Ai pretendonte se me datën … ia kish futur në gojë Etores. kurse në një datë tjeter ia kish çarë Xhuzepes e kështu me rradhë. Shkruante me egërsi seksuale, duke e mpleksur edhe

Nje nate Tranziti - Tregime Erotike Gay

Aeroporti i Stambollit, zbardhëllonte nga pelegrinët të cilët shkonin në Mekë, për tu zhveshur nga mëkatet e për tu bere haxhi. Krejtësisht të zhveshur, rrinin të pështjell me një çarçaf që i mbronte pak nga koha e ftohët. Por për fat të mirë salla e transitit ishte e ngrohur mirë dhe nuk kishte problem.

Unë do të merrja avionin për Tiranë të nesërmen në ora 10 dhe kisha plot 12 orë për të qëndruar aty. Shkova tek hoteli i transitit, për të marrë një dhomë, por kur më thane se bënte 130$ hoqa dorë , se natën mund ta kaloja në stolat e sallës, pa shpenzuar gjë 

Me kalimin e orëve, salla boshatisej, se viganët e linjave të Arabisë Saudite, i përpinin pasagjerët, në barqet e fryrë, të Boing-eve më të rinj dhe më të përbindshëm.

Vendosa të ha. Ora ishte 10 e natës dhe duhet të shihja për të zënë një stol, për të kaluar natën. Në restorant kishte pak klientë. Mora diçka për të ngrënë, se nuk kisha uri, dhe u ula në një tryezë. Se si pata një telepati, se dikush po më vrojtonte. Ngrita sytë dhe u ndesha me vështrimin e ngultë të një zeshkani ,që ishte përballë meje. Ai uli menjëherë kokën dhe vazhdojë të hajë në pjatën e tij. Edhe mua vështrimi i tij më la mbresë, por përmirësjellje edhe unë ula kokën, sepse nuk është e hijshme t’ia ngelësh tjetrit bukën në fyt.

Kur mbarova ngrita sytë por zeshkanin nuk e pash më. U ngrita vrapthi, hodha mbeturinat në shportë dhe dola në sallë me shprese se do ta dalloja diku në thellësi: por ai nuk ishte kërkund.

Nuk e di përse e kërkoja. Atë as nuk e njihja, por telepatia e paradokohshme më bënte të mendoj se diçka e fshehtë po zhvillohej

Do te udhetojme bashke ? - Tregim Erotik

Kisha kohë pa dëgjuar për Kiçon, shokun tim të fakultetit. Ishim shokë të ngushtë . ai vinte shpesh tek unë me që familjen e kishte në një qytet tjetër. Ishim mësuar të flinim bashkë dhe një natë I propozova. Kisha frike se mos nxehesh dhe do të merrte fund miqësia jonë, por ai pranoi menjëherë, por me kushtin që ai do të ishte aktiv dhe nuk do të kishim ndërrim vendesh. Vitet e shkollës mbaruan dhe ai u kthye në qytetin e tij. Shumë shpejt u martua dhe miqësia jonë mori fund. Kështu u ndamë dhe kisha kohë që nuk kisha dëgjuar për të. Kur, ja një ditë marrë një mesazh në face book ku më fliste shumë miqësisht dhe më pyeste se ku kisha humbur etj. Kështu filluam të ndërronim mesazhe herë pas here dhe më dukej që kishim mbetur miq. Ai kishte një vajzë dhe një djalë, kurse unë kisha mbetur beqar. Vajza ishte e fejuar dhe së shpejti do të martohej, kurse djali ishte në universitet. Bile kur dasma u afrua ai më ftoi që t’i shkoja, bile theksoi se do ti vinte keq po ta refuzoja ftesën e tij. Edhe mua mu mbush mendja dhe një ditë para dasmës u nisa. Dola tek stacioni i mikrobusëve. Aty gjeta një gati në të nisur, por ishin dy vende bosh. Pas pak erdhi një djalë, kurse i fundit nuk po vinte. Pas 30 minuta pritje dhe kur filloi të errësohej, pasagjerët filluan të protestojnë se po na zinte nata dhe kishim goxha rrugë për të bërë.
Kur u nisëm, një rrymë e ftohët ajri na përfshiu ne te rreshtit të fundit. Dritarja nuk mbyllej mirë dhe krijonte atë rrymë ajri. Me perden e mbyllëm si mundëm dhe pastaj u mblodhëm në qoshen time që të ishim në ngrohët. Djali

Per Hir Te Miqesise - Tregim Erotik

Bruno ishte një oficer i ri italian, që në bazë të një marrëveshje ndërqeveritare, kish ardhur të jipte përvojën e tij për kontrollin e lëvizjeve detare. Ai ishte një zeshkan i këndëshëm, me sy të shkëlqyer e të sinqerte, e me një buzëqeshje joshëse që të bënte menjëherë për vete.

Andi ishte ushtarë i rradhës. Kish bërë një kurs për aparaturat dhe e kishin sjellë në këtë repart. Ai të tërhiqte menjëherë vemendjen se ishte jo vetëm djalë i bukur, por edhe i butë e pafjalë, që njerëzit u thonë,” për t’u pirë në kupë.”

Ata punonin bashkë në një pikë vrojtimi, majë një mali, nga ku shiheshin hapsirat e pamata të detit, e ku të dukej, sikur ishe zoti i saj. Kur nuk kishin punë dilnin majë një shkëmbi e aty sodisnin detin dhe fjaloseshin, duke zbuluar diçka nga njëri tjetri. Aty morën vesh, që ishim nga qytete bregdetar dhe kishim një dashuri të veçantë për detin. Bruno i tregonte Andit, se si i kalonte pushimet në një vilë që kishin në bregdet, vend që ishte mjaft i rrahur nga turistet veçanrisht englez prej të cilëve kishte mësuar shumë gjëra si edhe gjuhën në perfeksion. Edhe Andi e fliste anglishten, por italishten e fliste mjaft mirë. Miqësia me Brunon kish bërë që të përmirësonte theksin dhe t’i jipte të folurës disa nuanca të jugut, siç i kishte Brunoja. Andi ishte bërë kurreshtar, se çfarë tjetër, përveç gjuhës, kishte mësuar Bruno nga anglezët?

Andi nuk kish qënë ndonjëherë jashtë shtetit, prandaj ndigjonte me endje ato që i tregonte Bruno për vendin e tij. Ndonjëherë ato ishin befasuese për Andin, sidomos kur kishin të bënin me plazhet nudiste dhe problemet tabu të seksit me meshkuj. Ai e dinte se edhe këtu tek ne ka djem që kanë qejf, por Andi nuk

Tabakaja me vrime - Tregim Erotik

Të gjithë djemtë, në faqet e chatit , urojnë KLM. Nuk di të them se sa e sinqertë është kjo, pasi ka shumë ankesa që chati është і pasuksesshëm, pasi nuk zgjidh asnjë lidhje, por megjithatë çdonjëri mund të përballet me ngjarje na me të pabesueshmet që mund t’i ndodhin çdo ditë. Ja se ç’më ndodhi edhe mua një ditë.
Kaloja shpesh nga ai lokal dhe shpesh ndeshesha me një kamerier, që і mbështetur tek dera e lokalit, rrotullonte tabakanë mbi gishtin e mesit, duke bërë kështu një numër të thjeshtë cirkusi. Një ditë, se si me erdhi dhe bëra një shaka, duke і thënë, se po të vazhdonte kështu , do ta bënte tabakanë me vrimë. Ai nuk dëgjoi mirë, apo nuk kuptoi se çfarë і thash dhe më pyeti që të sqarohej. Kur ia përsërita, ai qeshi dhe më ftoi të pija një kafe. Unë u ula , por duke і thëne se kafen do ta paguaja unë , megjithëse ai këmbëngulte që të më qeraste ai. Duket se ishte një simpati e dyanshme që kishte lindur midis nesh. Njerëz nuk kishte kështu që, ai në këmbë dhe unë ulur të mund të komunikonim me njëri tjetrin. Pasi solli kafenë dhe nuk kishte punë tjetër, ai u ul në anën tjetër të tryezës e filluam të njiheshim. Ai ishte në vitin e fundit të gjimnazit dhe donte të kishte nota sa më të mira, që të kishte një degë të mirë në universitet. Por për arsye ekonomike ai duhej të punonte gjithë pasdites deri sa mbyllej lokali. Po kur përgatitesh? E pyes. Ja përfitoj kur nuk k klientë ti hedh sytë librave.
Duket je djalë і zgjuar që і mëson gjërat shpejt,- і them. Ja ashtu si të gjithë.
Këtë mos e thuaj, se pak janë që sakrifikojnë si