Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Me Benin u njohëm në Hot Mail. Ato ditë ishte me grip e nuk kishte shkuar në shkollë. Nuk e di përse më besoi dhe me dërgoi një tufë fotografish, qe duhet pranuar se ishte një djalë shumë i bukur. Atij i pëlqente moda, vajzat e bukura, me një fjalë të gjitha vendet ku harxhohet shumë. I bërë kureshtar e pyesja se si i mbulonte shpenzimet. Ka kaq djem e vajza të cilat fitojnë në rrugë të tjera për të mbajtur elegancën tyre. Por ai më përgjigjej se tani për tani ishte në gjendje të mirë prandaj e përballonte me ato që i jepte familja. Një ditë më thirri se ishte vetëm në shtëpi dhe të them të drejtën ishte një mrekulli nga të gjitha pikëpamjet. Beni ishte si ë engjëll që nuk ecte por fluturonte. Mezi prisja çastin që ta bënim, por aty Beni më zbuloi një filozofinë të tijën të veçantë. Atij i pëlqente të shkonte me femra të bukura dhe ti qinte me kënaqësi pasi ishte total aktiv, kurse nga meshkujt kërkonte vetëm që ta qinin, pasi ishte total pasiv. Kjo teori e çuditshme nuk më prishte ndonjë punë. Kështu që kur iu mbush mendja, vesha kondonin, e vajosa me vaj bebe dhe sipas komandave të tij fillova t’ia fus. Ishte një qirje e mrekullueshme. Por Benit i pëlqente të komandojë, sepse gjatë gjithë aktit fliste. Aman fute se më vdiqe. Ç’është kjo e qire kështu , nuk e ke bërë ndonjë herë, oh ashtu ngadalë rase sa me thellë etj. dhe unë bëra çdo gjë sipas porosisë dhe ai mbeti kënaqur. Herë të tjera e provuam edhe me variacione dhe gjithën ishim të kënaqur. Patëm biseduar një herë që të merrnin edhe një femër që të kënaqej plotësisht dhe Beni, por kjo nuk ndodhi. Megjithatë me Benin ishim mirë. Ishte djalë me kulturë dhe kishe shumë gjëra çfarë të bisedoje. Ai dinte disa gjuhë të huaja, kështu nuk mbetej askund. Kishte qene disa herë jashtë shtetit dhe e kishte provuar ta bënte me të huaj, prandaj më thonte shpesh se shkrihej kur qihej me të huaj.

Një mbrëmje kishim shkuar në klubin e një hoteli të madh. Vërtet ishim dy djem dhe kjo ka filluar të shihet vëngër nga hotelxhinj,bile edhe nga publiku. Por ç’të drejtë kanë sytë e botës së pasinqertë të ma gjurmojnë e të ma dënojnë lirinë? ne qofsha une i lig, a s'jane me te ligj te tjeret qe ç'shohin tek te bardhe e nxijne? Zumë një tryezë, të cilat ishin me shumicë të angazhuara. Megjithëse kondicioneret punonin pa pushim, ndjehej se në sallë ishte mjaft vapë. Duke i hedhur një sy sallës, Benit i ngelën sytë AP një tryezë ku ishte një djalë biond me syze dhe një zeshkan, tip mulati shumë simpatik. Shihi ato, tërheq vëmendjen Beni. O do ti bej për vete o s’ka. Kur muzika bëri bam, Beni tha këtu jam. Ai u ngrit e filloi të kërcente pa pushim. Kur afrohej tek tavolina e të huajve fillonte e tundte vithet në mënyrë shumë provokuese. Biondi dhe mulati po e shikonin me shumë adhurim. Kur muzika pushoi, Beni shkoi në banjë për tu freskuar. Kur u kthye më tregoi një biletë të vogël ku shkruhej 305. Ai tha vetëm një fjalë: holandezët po na presin.

Shkuam në katin e tretë. Një trokitje e lehtë dhe dera u hap menjëherë. Ato na pritën me buzëqeshje. mulati kishte hequr këmishën dhe tani ekspozonte torsin e tij të bukur muskulor. Kurse biondini dukej një djalë minion. U ndamë fillimisht. Unë zgjodha biondin, kurse mulati Benin dhe më shkoi mendja që do të hiqte mjaft që ta kënaqte atë djalë me kaq shumë kërkesa.

Biondi quhej Franzi. Ramë dakot të futeshim të dy në banjë. Ai kishte një kar rreth 15 cm. futëm nën tufën e ujit dhe filluam të sapuniseshim. Secili sapuniste shokun. Fillimisht më sapunisi Franzi. Ai më guduliste kur më prekte. Nja dy herë u ngjesh pas meje dhe kari i tij më eksitonte. Pastaj fillova ta sapunis unë dhe kur po e sapunisja midis feleve më lindi ideja se sa të hapur e kishte vrimën. Gishti u fut lirshëm dhe e ndjeva që ai u shty që të futej më thellë. Pastaj u rrotullua dhe më ngjiti buzët mbi buzët e mija. Në gojë u fut shija e sapunit kështu filluam ta shpëlajmë me ujë. Kur sapuni iku Franzi u ul në gjunjë e filloi ta thithi karin tim me shumë forcë sa mu duk se po ma shkulte. Por nuk vazhdoi shumë pasi i thash se na priste krevati. Pas nesh u futë Beni me mulatin. Vura re se Buzët e Benit ishin te skuqura dhe të fryra. Me sa duke ia kishte thithur fort. Dhoma kishte dy krevate teke, megjithëse shumica e të huajve preferojnë krevate çifte por për një person në dhomë pasi i dyti zakonisht është një i ardhur. Në krevat Franzi më hipi sipër dhe po më puthte në gjoks. I pëlqenin shumë thithkat e mija sepse ishin të mëdha. Pastaj më pyeti në se dëshiroja të bënim seancën e parë, që më vonë të bënim edhe një tjetër. Pasi pranova, ai më veshi prezervativin dhe u ul direkt mbi karin tim. Një shtyrje të vogël dhe kari u fut brenda. Ai shtyhej dhe kari avanconte, për kënaqeshin e të dyve. Kur u fut i gjithi atëherë ai filloi të tundesh duke e futur dhe duke nxjerrë, kur për çdo lëvizje ofshante. Ky qenka shok i Benit mendova. Sidoqoftë kishte të qirë shumë të këndshme. E kisha marrë parasysh se ajo natë do të kalonte vetëm duke bërë seks dhe po mendoja se si të isha më interesant që kur të kthehej në Holandë të kishte diçka kujtim nga Shqipëria.

Kur doli mulati me Benin, ato ishin qirë një herë në banjë. Duke parë mulatin mendova se ishte e vërtet ajo që thonë se zezakët e kanë shumë të madh. Edhe ky e kishte mjaft të madh, por jo si ato që shikohen në porno filma që kar shumë të mëdhenj i fusin në vrima të ngushta. Sidoqoftë Beni e kishte duruar mirë. Qe një natë e gjatë dhe gjithë seks. Sperma kushedi sa herë fluturoi nëpër dhomë, pasi ishte si zakon që para se të derdhej sperma, të hiqej prezervativi dhe ti bihej me dorë. Atëherë spermën mund ta derdhje në gojë ose ta hidhje mbi gjoks.

Kur po qetësoheshim pas një ereksioni , duke pritur tjetrin e pyes Franzin se kur ishte qir për herë të parë...18 vj. Thotë dhe buzëqesh. Dukej se gënjente , por nuk e bezdisa. Po me kë e bëre? Afër shtëpisë kishim një ofiçinë që rregullonte makina luksi. Mua më pëlqenin shumë dhe gjatë verës rrija gjithë ditën atje. Aty ishte një mekanik fenomenal, i cili në ditë më mësoi se si punonte motori, cilindri, pistoni dhe pastaj ma tregoi praktikisht, kështu pistoni më mbeti brenda. Kurse mulati kishte qenë ne forcat paqeruajtëse në Bosnjë dhe atje ishte tharë për seks. Kështu një ditë kishte gjetur një të ri, i cili kishte pranuar ta bënim reciprokisht... Kurse ne ishim qir në internet duke bërë chat. Dhe këtë do ta bënim edhe më mirë në se do të kishim vend.

Po në hotele? Ato janë një kandidaturë por jo gjithën e vlefshme. Kjo e sotmja u bë se ju na pëlqyet shumë dhe nuk do të kishim rast tjetër. Franzi sikur mendoi, po në shtëpinë tuaj nuk e bëjmë dot?

Në lagjen tonë zuri vend një familje e ardhur nga malësia. Ato ishin prindërit dhe katër vëllezër. Blenë një shtëpi të vjetër dhe në qoshen e oborrit ku ndodhej një dhomë qerpiçi, hapën një derë dhe e transformuan në kafene. Shihja disa fytyra të dyshimta, që kthenin nga një gotë, mbrëmje te zhurmshme që na linin pa gjumë, por kishin qene të përkohshme, sepse vëllezërit një nga një filluan te zhduken dhe të emigrojnë ne vende te ndryshme, për të punuar. Në fund mbeti vetëm vëllai i vogël, dhe prindërit. E shikoja atë djalosh me flokë kaçurrela që rrinte ne derën e dyqanit, por që tashmë frekuentohej nga pak njerëz. Ndaloja dhe bënim pak muhabet. Kur e pyesja se çfarë do të bënte më tej, ai përgjigjej se shpejt do t’i vinte radha edhe atij. Shpresonte se mos shkonte në Londër ku ishte vëllai i madh dhe ku mendonte se do të ishte më mirë.

Po mirë mor Kujtim, çfarë mendon se do të besh. Ti gjuhën nuk e di, ndonjë shkollë nuk ke,e mbarove të mesmen?

Jo, se kam mbaruar, më ka mbetur viti fundit. E sheh pra. Tani shkolla sa vjen e bëhet më e vështirë...

Kështu vazhdonim bisedat dhe e ndjeja që isha i mirëpritur. Ai më bënte kafe dhe donte që të më mbushte ndonjë gotë rakie, që duhet ta pija pa derman. Ndonjëherë i beja pyetje seksi dhe ai turpërohej se ishte djalë i thjeshtë. E pyesja në se kishte djem që e bënin ndërmjet tyre dhe për çudinë time ai pranoi se kishte. Po ku e bëjnë ? e pyesja me kureshtje. Kur shkojnë për të kullotur bagëtitë. Vajzat i përzënë që të shkojnë në lëndina të tjera, kurse djemtë fillojnë ti bien me dorë ose zgjedhin ndonjë nga të rinjtë dhe e bëjnë me të. Po me ty e kanë bërë? Jo bre...E shikoja që qeshte nën buzë dhe fytyra i merrte një shkëlqim,të çuditshëm, që mua më pëlqente shumë. Pastaj e ngacmoja përsëri dhe ai pranonte se te gjithë e provonin me radhe. Pra e paske provuar? Ai i bënte dredha përgjigjes, por ajo mbetej e kuptueshme.

Ndonjëherë ndalonte tek dera e shtëpisë sime dhe aty ndërronim nja dy fjalë. Kështu isha bërë një nga miqtë e pakët që ai kishte. Një ditë po kalonte aty pari dhe sa më pa ndaloi. E ftova të hynte brenda dhe ai pranoi menjëherë.

Në dhomë u ul në divan. I mbusha një gotë me një pije të huaj, të cilën nuk donte ta pinte , se i dukej e fortë në krahasim me rakinë e butë, që ata pinin. Isha ulur pranë tij e po pinim bashkë.

Qenka e fortë,- më tha . mos e pi dhe ia mora nga dora dhe e vura mbi tryezë. Pastaj e pyeta se çfarë i pëlqente. Asgja,-me tha.

Kujtim , je fort i bukur,ose së paku ti më pëlqen shumë.

Edhe ti më pëlqen se më dukesh ndryshe nga të tjerët.

Vërtet thua? Si të të falënderoj për fjalën e mirë... dhe pa pritur përgjigje u afrova dhe e putha. Ai nuk luajti nga vendi. Kjo më inkurajoi për ta puthur përsëri, e përsëri... ai ngriti kokën e më pa në sy. Kam qejf ta bëj me ty... Përse kështu. Të thash se më pëlqen, por për më tepër dua ta provoj me një djalë qyteti që i di këto punë, se ne kemi bërë vetëm lojëra kalamajsh. E putha përsëri fort në buzë me një thithje të gjatë dhe pafrymëlënëse. Kur u ndamë ai më thotë: Kjo qenka puthje dhe po lëpinte buzët.

I futa dorën në mesin e shalëve dhe ndjeva karin e tij të ngrehur.

Shiko Kujtim, e ke menduar mirë për atë që kërkon të bëjmë?

Sa herë e kam ëndërruar atë punë me ty dhe tashti nuk dua të humb këtë rast. Atëherë fillova t’ja hiqja pantallonat me shpejtësi dhe ia nxora karin jashtë. Ai ishte i bërë synet dhe kjo e bënte paraqitjen më të bukur.

Si ke qejf ta bësh? Si të duash ti. Pa u menduar gjatë i ngrita këmbët dhe përpara meje u hap porta e parajsës. Një vrimë e vogël e kuqe xixëllonte në midisin e feleve të tij të vogla. E leva dorën me shumë pështymë dhe fillova ti fërkoja vrimën. Kur tentova t’i fusja gishtin ai reagoi se i dhembi. Po ti si e paske bërë, kur nuk po pranon as gishtin. Të thash punë fëmijësh, e takonim tek njeri tjetrin dhe i binim me dorë deri sa derdhej.

Tani do të dhembi kur ta fus. Ndoshta do të ndërrosh mendjen.

Jo,jo, dua ta provoj.

Atëherë vazhdova ta zbusja vrimën dhe kur ajo filloi të hapej, afrova kokën e karit tim dhe e shtyva lehtas. Ai ofshani, por nuk tha ta hiqja. Duket kishte vendosur ta duronte me vetmohin. Atëherë fillova t’ia bëja më me kujdes, duke bërë pushime të gjata, deri sa dëgjova të thotë:Tani hyri...

U afrova pranë tij dhe e putha. Të njëjtën gjë bëri edhe ai. Si dukesh? Vazhdo se më pëlqen. Merrja me mend se sa i pëlqente, por unë vazhdova, lehtë e me ngadalë. Pastaj fillova ta bëja më shpejt deri sa arriti kulmin e pallimit dhe rashë mbi të, duke mu marrë fryma.

Pasi ndenjëm kështu një copë herë, u ngritëm dhe u pastruam. Kujtimi desh të vishej.

Prit,- i thash. Do ta bëjmë prapë?! Po më mirët ta lemë për një ditë tjetër, se po më djeg vrima.

Jo,jo. Desha që ta provoje edhe ti...Ai mbeti si i hutuar. Tani e ke radhën ta fusësh ti...

Atij i shkëlqeu fytyra. Zumë pozicion dhe ai filloi të bëj të njëjtat veprime si i kisha bërë unë. Pak nga pak e futi pallën e tij të madhe dhe filloi të palloj si në herë vaktit, siç thonin të moshuarit.

Akti që sapo bëmë nuk kishte ndikuar në shpejtimin e ereksionit të tij, sepse i zgjati mjaft deri sa iu derdh. Nga ofshmjet dhe veprimet e ndeja që ishte fort i lumtur. Po mendoja me vete, sa pak gjë duhet që ta bësh tjetrin të lumtur.

U ndamë. Më premtoi se do të vinte përsëri. Dhe e mbajti fjalën. Ne u larguam nga ajo lagje dhe kështu që nuk më binte rasti ta shikoja. Një ditë, kur kalova andej pash që dera e lokalit ishte e hapur, por ai kishte ndërruar destinacion. Ishte një dyqan zejtarie. U afrova dhe picërova sytë për të parë në errësirën e dyqanit. Ishte një artizan që po punonte. Më tha se ishte kushëri i tij. E pyeta për Kujtimin ç’behej dhe ai tha se, më së fundi e kishin rregulluar të shkonte në Angli dhe i ka punët mjaft mirë, se i dërgon mjaft para familjes.

Unë qesha. Kujtimi ishte shumë djalë për shtëpi dhe po më vjen mirë që ia paska dalë në krye...

E kisha lënë të takohesha me një shok dhe ai nuk po donte të vinte. Dielli i mëngjesit ishte përvëlues, sepse dita kishte filluar me vapë.  U mërzita duke pritur e pastaj, sikur më erdhën mend. Aty pranë ishte një kafe dhe unë vendosa të prisja aty. Zgjodha një qoshe ku shikohej televizori dhe ku nuk më arrinin rrezet e diellit. Po shikoja disa komente futbolli të skuadrave që ishin ndeshur një natë më parë, kur përpara meje u duk kamerieri me një buzëqeshje të ngrohet në fytyrë. Porosita një kapuçino, pasi kafen e kisha pirë në shtëpi. Pas pak kafeja erdhi. Kamerieri me të njejtën buzëqeshje dhe me nje elegancë profesionale e serviri kapucionon dhe në fund pyeti në se kisha nevojë për gjë tjetër. I porosita një shishe të ftohtë ujë me gaz, e cila erdhi menjëherë. Më fal, i thash, desha të them se paske një buzëqeshje shume të bukur, gjë që se ndesh shpesh tek kamerierët e tjerë...

Është pjesë e profesionit,- më tha ai. Një kamerier profesionist duhet të mësojë mirë si të sillet dhe si të serviri. Ai djalosh me pamje normale, dhe buzëqeshjen e vizatuar në buzë, të bënte për vete. Sa vjeç je , -e pyes.

23- më përgjigjet. Seç më erdhi një mendim në kokë dhe shtova: A mund të bëhesh mik? Ai me qetësinë më të madhe më thotë: E pse jo...

Do kisha  dëshirë të pinim një kafe së bashku dhe të bisedonim pak, sepse ke aftësinë të tërheqësh vëmendjen dhe t’i bësh të tjerët për vete. Ai qeshi. Edhe kjo është pjesë e zanatit më tha.

Kur del nga puna? Në orën 2 pas dite. Por ka një problem. Unë edhe sot jam në këtë lokal, sepse nesër do  të nisem për Greqi...

E paske gjet kohën. Kriza Greke... unë atje kam qenë dhe erdha për nja dy muaj sa të stabilizohej pak gjendja atje. Kështu po më kape sot mirë, ndryshe vështirë do të jetë.

Më jep nr e telefonit i them dhe ai këputi një copë të vogël letre nga ajo e tryezës dhe shkroi numurin e tij. Në fund shënoi- Afrimi.  Shtrënguam  duart. Unë u afrova pak dhe i thash:Besoj u kuptuam. Ai buzëqeshi dhe pohoj me kokë. Kisha shume dëshirë ta përqafoja, por u drojta nga ato pak klientë qe ndodheshin skutave të lokalit.

Ku të shkoja? Kujt ti thoja të më huante shtëpinë për ndonjë orë. Hotelet nuk i kam aspak qejf, sepse me duket se janë njerëz shumë kureshtar.  Më së fundi vendosa ta marr në shtëpinë time. Do ti thoja që ishte një shok dhe pastaj do na linin të qetë në dhomën time. Pak para orës dy e thirra në telefon. Ai u përgjigj menjëherë. I thash ku e prisja dhe në orën e caktuar ai erdhi. Pa uniformën e kamerierit  dukej më i mirë. Sa më pa buzëqeshi në distancë. Kur u afrua i thash se nuk besoja se ai do të vinte. E përse jo?- u çudit ai. Ne ram dakord që do të bisedonim...

I tregova që do të shkonim në shtëpinë time. Aty kisha dhomën time dhe kështu mund të rinim të qetë. Sigurisht unë nuk i thash se ai ishte i pari që po fusja në atë dhomë.

U futëm pa bërë zhurmë në shtëpi. Mbylla derën e dhomës për çdo të papritur. Pastaj u vumë përball njëri -terit dhe u ngjeshëm ashtu siç ishim në këmbë. Ndërkohë,, po shkopsitnim veshjet të cilat pas pak kohe na “braktisën” totalisht. Afrimi kishte një kar të bukur të çirkonfesuar, që e bënte kokën të formonte një statujë si ato të falusit që gdhendeshin në kohët e lashta. Afrimi po më buzëqeshte, pastaj afroi kokën dhe i mbështeti buzët e tij të njomura mbi të mijat. U puthëm një copë herë, pastaj ndigjova zërin e ti që po më pëshpëriste ngadalë në vesh, se nuk kishte shumë kohë në dispozicion. Prandaj na mbetej vetëm që të kryenim aktin dhe të përfitonim sa më shumë kënaqësi prej tij.

Ke prezervativë? E pyeta. Jo më tha. Kërkova në një çantë timen ku mbaja gjëra vetjake dhe për fat kisha. Ai e veshi me kujdes dhe pastaj u afrua të penetronte në vrimë. Kishte një kar të zhvilluar mirë, por jo të trashë. Kjo e bënte atë të preferuar. Vrima e zbutur me gel, u hap shpejt dhe lejojë pallën e tij të futej pa vështirësi brenda. Megjithatë nuk dua ta mohoj se kjo u krye jo pa dhembje. Ai shkoi deri në fund e pastaj pyeti në se kisha ndonjë shqetësim. Vazhdo i them dhe ai vazhdoi. Kishte një të qirë shumë të lezeçme. Dukej që ishte i praktikuar dhe se e dinte “zanatin” . e beri disa herë nxjerrjen e pallës nga vrima dhe shtyrjen përpara me forcë. Kjo i jepte kënaqësi, kurse unë e duroja me vetëmohim. U sollëm për disa kohë duke bërë seks deri sa më në fund iu derdh. Ndenji një kohë mbi mua e pastaj sikur u kujtua që nuk kishte kohë dhe u vesh me shpejtësi dhe u bë gati të dilte. Por unë e ndalova. Si e more vesh për mua. Qe gjë e lehte kur më the në se mund të bëhesha “mik”. Të pash, më pëlqeve, edhe une  kisha dy muaj pa bërë gjë... Po atje? Mjafton të fillosh me njërin dhe pastaj të rekomandojnë vet tek njeri tjetri. Kështu bëjnë edhe këtu besoj... Për punë preferohen të vjetrit. Ato janë kyç kasaforte. Kurse për qejf mund të shkosh me të rinjtë.

Me thuaj të drejtën me cilin bëhet më qejf.

Shiko! Qejfi është diçka relative. Me më të moshuarit preferoj një dhomë të errët. Atyre ju hyn kollaj dhe nuk kam probleme. Fundja vrima është njëlloj dhe ato ta dinë vlerën dhe krijojnë gjithfarë variacionesh. Kurse të rinjtë kanë pretendime. Nuk janë kurrë të sigurtë. Pa le kur bijen në dashuri dhe bëhen xhelozë. Po si i gjenë? Disa herë nga rastësia siç ndodhi me ne. Duhet pak guxim për t’i dhënë të kuptosh partnerit që po të pëlqen. Pastaj ne facebook ...por aty janë shumë që gënjejnë. Disa kërkojnë të tallen. Dhe nuk e di kurrë se kush ndodhet në anën tjetër të telit.  Edhe për të tjerët pak a shumë si këtu. Shumë kamerier kërkojnë të bëhen miq dhe me ta mund të lidhesh më lehtë. Ato janë në vijën e parë të frontit të seksit. Kërkojnë persona të rëndësishëm prandaj kur tregon interes për to të pyesin se me çfarë merresh. Provoje dhe do të shohësh se do të dali fjala ime.

Ta them pa komplimente, se më kënaqe shumë, sa keq që do të ikësh. Do komunikojmë me chat në msn. Pastaj  unë vi herë pas here. Kam nr tënd të telefonit dhe lidhemi.

Kështu bëhesh mik me të gjithë.

Ç’të bësh, këto i ka profesioni...

Redi ishte një djalë i kendeshem flokë zi e sy zi. Sytë i kishte si gozhda të cilat të nguleshin sa here që e shihnje. Dhe kjo kish bërë të qëllonte shpesh një shenjën e zgjedhur prej tij. Bile atij i dukej e pabesueshme se si djemë të cilët mburreshin për vajzat që kishin shtirë në dorë, përfundonin me një djalë dhe ia ndjenin lezetin.

Të gjitha këto sekrete të heshtura, ia tregonte një shoqes së tij të ngushtë, duke mos i fshehur asgjë. Edhe ajo i tregonte sekretet e saj me një djalë shumë seksi, me të cilin dashurohej. Ajo e kish njohur edhe me të e dy shokët e tij të ngushtë, njëri prej të cilëve Timi, ishte i papunë, kurse tjetri, Iri, punonte në forcat speciale të policisë. Ai i kish parë jo pa epsh të dy bukuroshët që shquheshin për mashkullizmin e tyre, por vetëm kaq. Ai nuk mund të rrezikonte të humbte emrin e mirë me ndonjë veprim të pamatur. Shpesh ato shkonin së bashku në disko dhe argëtoheshin dhe stërmullari i gjithë kësaj ishte shoqja e tij e dashur. Një mbremje, si zakonisht ishin mbledhur të gjithë, por shoqja me mikun e saj thanë se kishin një program të tyrin, kështu që u larguan, duke e lënë me miqtë e tyre. Vendosën të shkonin në disko “Luks” por ai hapej në orën 24. Shkuan në një tjetër dhe e gjetën të boshatisur, kështu që nuk bëhej qejf. Më së fundi përfunduan tek Disko “Love Baby” që kishte mjaft njerëz. Iri qëndroi të paguante hyrjen, kurseRedi me Timin zbritën poshtë. Muzika dhe kërcimtarët bënë shpejt që të shkriheshin midis vallzuesve, por që nuk zgjati shumë, pasi policia ndërhyri dhe i kapi, si prishës të rregullit dhe i dergoi në rajon. Më vonë morrën vesh se Ili kishte bërë fjalë me portjerin për punë pagese dhe ai kish lajmëruar me celular policinë e cila në gatishmëri nuk vonoi të vinte e ti nxirte nga klubi.

Në rajon ndjeheshin keq, veçanrisht t i kish hyre frika në palcë. I pamësuar me gjëra të tilla, atij se si i dukej vetja midis të arestuarve të tjerë dhe kjo e bënte edhe të zemrohej me Ilin edhe të kerkonte mbështetje prej tij. Por kjo nuk vazhdoi shumë, pasi Ilit i dolën të njohur, kështu pas pak ato u gjendën të lirë në rrugë. Por ngjarja i kish tharë deshirën për të vazhduar në diskot e tjerë. Por Ili nguli këmbë.

- Shkojmë nja dy tre orë që të harrojmë atë që ndodhi dhe kështu që do të ndjehemi më mirë.

Më në fund u kandisëm dhe shkuam. Kur po dilnim ora ishte mjaft e vonët dhe puna më e nirë ishte të ktheheshin në shtëpi. Tek ura në rrugën e Elbasanit u ndanë me Timin, kurse dhe Ili e kishin rrugën bashkë, pasi banonin në Tiranën e Re.

Po ecnin të heshtur përgjatë bregut të Lanës , për të dalë në Bulevard. Ili e ndjente se në një farë mënyre ishte fajtor për atë që ndodhi prandaj filloi t’i flasë si për tu pajtuar.

- He, mos më mbajë inat, se nuk u bë kiameti.

- Ç’tu shkrep, aman që të na punoje një rëng të tillë?

- Po ja kështu e kanë këto punë… S’të bën keq ti provosh edhe ti… Pajtohemi tani, - i tha ai duke i hedhur dorën mbi sup dhe duke e afruar ndaj vetes. ndjeu ngrohtësinë e trupit të tij dhe i erdhi mirë, por as guxonte që mendja ti shkonte për diçka tjetër. Por kjo nuk e pengoi ti kalonte një dridhëtim të cilën edhe Ili e ndjeu.

- E di Redo, se më ka hipur damari dhe do ia fusnja kujt të më dilte përpara.

Heshti për pak çaste, por vështrimi i tij u ul poshtë në gungën e pantallonave xhinse, që ishte bërë tepër i dukshëm. Ilit nuk i shpëtoi ky vështrim dhe vazhdoi:

- Hë, si po të duket? përsëri nuk u përgjigj. Ili i kapi dorën dhe e vuri në pjesën e sipërme të gunës së pantallonavedhe Redi nuk hezitoi t’ia ferkonte pak.

- Të duket ndopak i madh? uli dorën përgjatë sagomës të pallës së ngrehur të Ilit dhe zbuloi që ishte një kar me gjatësi të konsiderueshme.

- Di ndonjë vend ku mund të shkojmë?

Në ato çaste po i afroheshin urës përballë katedrales katolike. t i shkoi mendja se i vetmi vend mund të ishte kopshti i ish Pallatit të Pionierve. Pa e zgjatur shkuan atje. Kapërcyen murin dhe gjetën një vend, që iu duk i përshtashëm.

Ili nuk donte të humbte kohë. Ai filloi ta puthte dhe kafshonte me aq zjarr sa për një çast t iu duk sikur po ia shkulte buzët. U tërhoq prej tij duke i thenë

- Mos do të më bësh gjithë shenja që veç llogarive në shtëpi të mos dal për ndonjë javë.

- Mirë, mirë,- i tha ai, -se do të jemë më i kujdeshëm.

Kur filloi ta puthte prap po sillej më butë e më shumë punonte me gjuhë se sa me dhëmbë. Gjuha e tij ishte fantastike,aq sa ti ngjallte dëshirën, që këto çaste të mos mbaronin kurrë. Ai mbeshteti dorën në karin e tij të ngrehur, por e largoi shpejt nga frika se mos i derdhej para kohe.

Ili i hoqi këmishën dhe zbuloi thithëzat e tij të cilat filloi t’i lëpinte e ti kafshonte lehtë, duke e bërë n të ndjehesh në qiellin e shtatë.

Por nuk mbeti me kaq. Ili i zbërtheu pantallonat dhe i nxori karin t, pastaj me një veprim të paparashikuar u ul dhe ia morinë gojë. n kjo gjë e gjeti krejtësisht të pa përgatitur.

- O zot, çfarë kënaqësie…

Ai shikonte kokën flokëshkurtër të Ilit që lëviste sa në një anë në tjetërn , duke ia thithur me afsh, sa për pak po ia bënte t’i dedhej.

E ngriti lart dhe filloi ta puthte me zjarr, si për ta kujtuar se po ndërronin vendet. Ai kishte dëshirë ta puthte në të gjitha vendet trupin e tij muskuloz. që ishte aq shumë mashkullor, gjë që e ëndërronte prej kohësh. Pasta ishte rradha e tij qe t’ia merrte në gojë, Koka e karit ishte mjaft e madhe dhe ia mbushi gojën. Ili ia shtyu pak, por ajo nuk kishteku shkonte, vetëm po ti shpërthente gryken. Nuk zgjati shumë kështu dhe Ili ia nxorri , duke i thënë se dëshëronte t’ia fuste në vrimë, pasi ishte e para herë që e bënte këtë punë me një mashkull dhe donte ta provonte kënaqësinë plotësisht. E ktheu n dhe desh t’ia fuste.

- Prit pak!- i tha dhe u ul që ta përgatiste vrimën e tij, për të mirëpritur një mik kaq vigan. Kur mendoi se ishte gati u mbështet pas karit të Ilit, i cili pa bërë shumë naze e shtyu dhe ia futi mbrenda.

- Oh,- thirri . -Prit pak sa të mësohem!

Ili priti por jo gjatë. Ai i dha të shtyrë vetes, në mënyrë që kari i Ilit t’i futej deri në fund. Kur ishte i mbështetur pas tij, Ili ia ktheu kokën dhe i dha një të puthur. Kur filloi të lëvizte por po i dhimbëte, por e duroi se në një farë mënyre edhe dhimbja ishte një farë kënaqësie, por e hidhur.

Tashmë ishte i bindur se Ili nuk e kish gënjyer. Nga sjellja e tij dhe mënyra si e bënte dukej që ishte fillestar. Nderkohë që ai po e pomponte i binte me dorë dhe sikur të ishin marrë vesh, sapo ndjeu spermen e Ilit në mbrendësinë e tij, iu derdh edhe atij. Qëndruam ashtu nja pesë minuta, duke u puthur , ndërsa kari I Ilit qendronte gjithënjë I ngrehur mbrenda vrimës së tij. Pastaj ai filloi të pomëponte përsëri. nuk e kishte të qërtë në se një gjë e tillë po I pëlqente apo jo, sidoqoftë pamja mashkullore e Iilit e tundonte së tepërmi e kështu ai vazhoi ta provonte edhe kënaqësi të dytë megjithëse nuk e shijonte sa të parën.

Qirja e dytë ishte e gjatë, pasi Ilit nuk po I derdhej kollaj. E ndjente veten të lodhur nga pozicioni që mbante, ndërsa Ili jo vetëm pomëponte por edhe ofshante me ze të lartë. u merakos shumë se mos ato ofshamje binin në ndonjë vesh kurreshtar, se aty ishte zone gaysh, e keshtu qe zbuloheshin, prandaj iu lut t’ia nxirrte dhe ato të vazhdonin me tej, duke I rënë me dorë. Ili u bind. Ai e nxorri karin e tij kolos dhe filloi t’ia tundëte që t’ia bënte qejfin deri në fund. Por kjo i ngjalli kënaqësin që me dorën tjetër të tundëte të tijin, kështu që u prishën për të dytën herë.

U veshën dhe dolën në rrugë. Aty ishin dy djem te cilet nuk hezituan ti pyesnin ne se u kenaqen dhe a donin ndonje djale tjeter, duke nenkuptuar veten. Ili i tha qe te zhdukeshin ndryshe do ti bente eprshesh dhe ato ia mbathen.

Ato vazhduan rrugen.Ecnin pranë njëri tjetrit pa folur. Bënë një copë rrugë të mirë deri sa arritën në vendin ku rrugët e tyre ndaheshin. Ai i shtërngoi dorën dhe i tha:

Kam besim se ti nuk do ta besh për fjalë këtë që ndodhi sonte midis nesh.

Dhe Redi i premtoi. Këtë e bëri me shpresë se pas pak ditësh do të vinte një propozim i ri nga ana e tij dhe këtë herë për të kaluar një natë të këndëshme në krevat, pasi ia vlente t’ia kushtoje një natë dashurie atij.

U takuan përsëri në prani të miqëve të përbashkët dhe u sollën në mënyrë normale me njëri tjetrin. Por koha kalonte dhe propozimi i shumëpritur nuk po vinte. Kur një ditë mësoi, që ai ishte fejuar. Kjo ishte fundi i një ëndre, pasi atëhere besoi se ata nuk do të takoheshim më kurrë …

Atë pasdite Isha i vonuar për të arritur në një takim pune. Autobusi, siç ndodh shpesh në këto kohë, ishte i mbushur plot. Pranë meje ishte një djalë shtathedhur, veshur me blu xhinsa dhe me një xhakovente lëkure të zezë. AutobuSi po priste të siguronte sa më shumë fitime, duke u stërmbushur me pasagjerë, gjë që bënte të ngjisheshim më shumë pas njëri tjetrit. Në dorë kisha çantën dhe ajo me gjithë dorë ishte ngjeshur pas prapanikes së djaloshit. Kur autobuzi filloi të ecë, dora fërkohej pas mollaqeve të tij, sikur kërkonte të gjente vendin e shenjtë. Pas pak ai u kthye me kujdes, duke paraqitur përparmërin e tij. Pastaj i dha vetes pak përpara dhe shpina e dorës sime, u mbështet mbi organin e tij, që i ishte drejtëzuar krenar, në të mbathurat e tija të ngushta. Hodha vështrimin ta njoh më mirë këtë djalë. Dukej një tip i thjeshtë,i qetë, me tipare të rregullta dhe me vështrimin që e mbante të hedhur diku larg përpara. Bëra një lëvizje të vogël të dorës, për të arritur në majën e olimpit, duke e vlerësuar gjatësinë e organit të tij rreth 18cm. Shtatgjatë siç ishte mund ta kishte më të shkurtër, siç ndodh shpesh që të shkurtërit e kompensojne gjatësin me madhësin vigane të karit të tyre.

Kur po ulja dorën ngadalë, ai e kapi dorën time dhe e lëvizi lart e poshtë disa herë. Pozicioni i njerëzve për rreth nuk linte që të dukej ky veprim. Por kjo nuk ishte praktike. Atëherë ndjeva zërin e tij të tingëlloi pranë veshit tim e të më thotë:

“ Kaloje çantën në dorën tjetër!”

Dhe unë ashtu bëra. Duke ma mbajtur dorën time në të tijën ai, vazhdoi ta fërkonte deri sa arritëm në stacionin e fundit.

Unë zbrita i pari dhe fillova të shkoja në takimin e vonuar, kur e shoh të më bënte një shenjë me dorë që ta prisja. Ai iu afrua një djali bashkëmoshatari dhe i tha diçka. U kujtova që fytyrën e tij e kisha parë në autobus të qëndronte pas tij. Kjo gjë nuk më pëlqeu, pasi nuk dëshiroja të kishim dëshmitarë, prandaj u ktheva dhe vazhdova rrugën për në vendarritjen time. Kur dëgjova pas meje hapat e shpejtuara të tij, që më arritën dhe ai ndaloi pranë meje.

“ Hë ç’do të bëjmë?”

“ Tani jam i zënë se kam punë.”

“ Të vi dhe unë tek puna? Apo e ke shtëpinë këtu. Ke njeri në shtëpi? Aman se po plas.”

Pastaj sikur u kujtua dhe shtoi:

“ Shiko! Unë do të qij, se po deshe të ma fusësh unë s’të lë.”

“ Për atë merremi vesh.”

Ndjehej se ai ishte rritur në provincë dhe tani i porsa ardhur në Tiranë, po mundohej të ambientohej. Kishte një dialekt të dukshëm të jugut,por nuk munda t’a përcaktoja nga ishte, por fundja ç’rëndësi kishte.

“ Shiko mor mik. Ti ke edhe atë shokun dhe kjo s’më pëlqen.”

“ Uh. Ai ka qejf për vete.”

“ Por s’e kam qejf unë se.”

“ S’ka gjë se ndahem prej tij. Ai është në punën e vet ne në tonën.”

“Shiko! A e lemë për nesër një takim?”

“ Ku ?”

Përcaktuam takimin dhe i dhamë dorën njëri tjetrit për t’u ndarë.

“ Më premto se do të vish vetëm, ndryshe s’kemi gjë.”

“ Mirë,” tha ai.

“ Mirupafshim,” dhe u ndamë.

Të nesërmen isha në mëdyshje në se duhet të shkoja apo jo. “Me siguri nuk do të vijë” mendoja me vete. Prindët kishin shkuar të vizitonin motrën jashtë shtetit, kështu që në shtëpi isha vetëm.

Pak para orës së caktuar dola. Vendi i takimit nuk ishte larg. I rashë rreth e rrotull, që të gjeja një pozicion të mirë për të parë në se ishte vetëm apo jo. E pash tek pullë, që po sillej rreth kioskës se gazetashitësit dhe u binda që e kish mbajtur fjalën.

Kur më pa të afrohesha i qeshi fytyra. U afrua dhe më tha:

“ Mendova se s’do vije.”

“ Kështu mendova edhe unë për ty.”

“ Ku do shkojmë?

“ Në shtëpinë e një shoku, që më ka dhënë çelësin,” gënjeva unë.

Pas pak ishim në shtëpi. Drita nuk kishte por brenda ishte ngrohët dhe nuk ndjehej nevoja e kaloriferit.

Ai po rinte në këmbë si i hutuar.

“ Çfarë ke? Je i emocionuar?”

Ai buzëqeshi.

“ JO jo, por e kam për herë të parë…”

Për t’i dhënë zemër e përqafova dhe e putha. Ai kishte një dridhje të lehtë emocionale.

“ Mos ki frikë, se nuk të ha njeri, aq më tepër një djalë të mirë si ti.”

Ai buzëqeshi përsëri.

Unë fillova të zhvishesha, ndërsa ai po rrinte.

“ Zhvishu, çfarë pret?”

Ai zbërtheu rripin, hapi pak pantallonat, dhe e nxori.

“ Ashtu mendon ta bësh? Hiqi pantallonat fare dhe mos ke frikë se nuk të bije.”

Kjo sikur i dha zemër.

“ Sa vjeç je?”

“ Sa kam mbushur 19.”

“ 19 dhe ke kaq frikë?”

Iu afrova dhe i ula pantallonat. Tani kari i tij i ngrehur dukej më madhështor. Ena me ujë mbi kalorifer ishte ende e nxehtë. Laga me të peshqirin dhe ia pastrova karin dhe zonën për rreth. Ai po rinte si i hutuar. E ula tek fundi i krevatit dhe pasi u ula në gjunjë desha t’ia lëpijë, por ai nuk më la.

“ Atëherë si ke qejf ta bësh?” i them.

“ Ja ashtu si bëhet, ta fus dhe mjaft.”

Atëherë u shtriva përmbys. Ai shpejtoj të afroj karin e tij drejtë vrimës. E ndjeva që i hodhi mjaft pështymë dhe filloi ta fus me kujdes. Kjo më mbushi mendjen se nuk e kishte për herë të parë. Me pak futje e nxjerrje, duke qenë se e kishte të hollë, nuk u desh shumë që të mësohesha, kështu që ai mori guximin ta fuste të gjithë e nëpërmjet aheve dhe uheve të pafundme të shfaqte të gjithë kënaqësinë që ndjente. Megjithëse më kish thënë se po plaste, nuk i derdhej shpejt. Kjo bëri që të lodronim të dy një copë herë nën ritmin e pompimeve. Ai më tërhiqte fort pas vetes dhe kari i tij ngulej thellë brenda meje. Pas një loje të tillë më se fundi iu derdh.

“ Të pëlqeu?” i them.

“ Vet mrekullia.”

Ai desh të vishej, por unë nuk e lash.

“ Prit edhe pak.”

Ai po më shikonte në mënyrë pyetse, kur unë fillova t’a puthja në gjoks, tek sisët dhe nëpër trup. ai u shtri përsëri në krevat me gjunjë të thyera. Fillova t’i fërkoja kofshët, mollaqet dhe jo pa qëllim të kaloja gishtat në pjesën e vrimës së tij. Ai shtrëngohej duke thënë:

“ Jo , jo aty.”

“ Edhe nga e fërkuara ke frikë. Mos mendon se do ta bëj me gisht?”

Kjo sikur e qetësoi. Pasi e kishim vazhduar për një kohë këtë lojë, sikur erdhi në qejf.

“ Kam dëshirë për një lojë tjetër që se kam bërë kurrë.”

“Çfarë loje?”

“Kam qejf të të lëpij vrimën.”

“Jo!” tha ai.

“ Mendon se do të të qij me gjuhë? Edhe dikur të duash ajo nuk futet.”

Sikur u kandis. Mora peshqirin e lagur dhe e pastrova mirë gjithë luginën midis mollaqeve. Pastaj e bëra që të zinte një pozicion të volitshëm që e linte të lirë vrimën e tij. Nxora gjuhën dhe fillova t’ia lëpij rreth e rreth deri sa arrita tek vrima. Gjuha bëhej me majë dhe sulmonte vrimën, e cila nga pështyma gjithmonë e më shumë zbutej. Kështu pak nga pak ajo u bë më e lirë, sa më dukej sikur ishte hapur. Provova gishtin e vogël dhe ai u fut me lehtësi. Një ofshame u dëgjua nga ana tjetër. pastaj gishtin e mesit, pastaj gishtin e mesit dhe atë tregues. Djaloshi nuk po protestonte. Kjo më dha guxim dhe pasi e pështymosa mirë e mirë karin tim dhe ia futa.

 

“ Ahhu” ofshani ai, ndërsa delli im shkëmbor po i futej brenda. Pas pak u mbështeta sipër tij për t’i dhënë goditjen e fundit. Tani i gjithi ishte brenda. Ai as protestoi, as u ankua. Fillova ta pompoj dhe e ndjeja se si përdridhej nden mua, për të më ndihmuar që punën ta bëja sa më mirë. Kur m’u derdh ia mbajta edhe për një kohe brenda, sa të boshatisej mirë kanali dhe pika e fundit e spermës të binte brenda vrimës së tij. Pastaj e nxora. Ai u kthye e po më shikonte sikur do të thonte “ Ç’më bëre”.

“ Mos u trishto, nuk ka asgjë të keqe. Të gjithë qijnë dhe qihen.”

“ Pikërisht se të gjithë më kanë qirë, thash se një herë po qij vetëm unë, por nuk paska qenë e thënë” shtoi ai me një farë hidhërimi. Më erdhi keq për zhgënjimin tonë pasi të dy menduam se ia hodhëm njëri tjetrit, por ia paskemi hedhur vetvetes.

 

“ Mos u mërzit! Sidoqoftë u kënaqëm të dy.”

Ai më pa dhe buzëqeshi.

“ Kishe një derr palle, që kish kohë që s’e kisha provuar. Ajo ma prishi mendjen që të lash. Kisha frikë se nuk do të kishte një herë të dytë e kështu do të humbja rastin. Kështu që nuk jam i penduar.”

U puthëm miqësisht. Tek dera më tha:

Kisha shkuar në Vlorë për të bërë disa fotografi, për vendet ku do të ndërtoheshin disa objekte industriale. Por më këtë rast mua më qante zemra të bëja edhe fotografi që konsiderohen artistike sepse janë perëndime dielli dhe kanë ngjyra të gjalla. Disa vjet më parë, një suedez më kishte bërë një seri fotografish nudo shumë të bukura, të marra pikërisht në muzgun e Vlorës dhe . Duke kujtuar ato , unë doja ta konkurroja për të bërë ndoshta fotografi akoma më të bukura. Por më mungonte modeli, një djalë me trup të bukur, të cilin e ndesha krejt papritmas. Po fotografoja në ujin e ftohët kur shoh mbi një gurë një djalosh ,që sapo kishte dalë nga deti. Ishte i zeshkët me bulëza uji në lëkur që vezullonin nga rrezet e dielli. Format e tij të trupit ishin shumë harmonike dhe të buta, siç i preferoja unë dhe jo ashtu me muskuj të ashpër dhe kërcënues. Ai ishte gjysmë profil nga unë dhe ktheu kokën dhe kur më pa bëri një buzëqeshje kaq të ëmbël sa më mahniti.

I bëra me shenjë dhe ai u afrua. Si të quajnë? – e pyes. Zaçe,- më thotë. Sa vjeç je?. Sapo mbusha 18. Aha, sapo paske dalë nga veza. Ra pak heshtje, si në rastet kur ora është pa njëzet ose edhe njëzet. A pranon të më ndihmosh për të bërë disa fotografia, e pyeta. Ai , pa u menduar gjatë pranoi. Kështu e lamë që të takoheshim pas dite diku në Vlorë.

Ai ishte djalë i përpiktë dhe në orën e caktuar ishte në vend. U nisëm. Gjatë përdredhjeve të rrugës, po e vështroja Zaçen dhe po zbuloja se ishte shumë më i bukur se sa më ishte dukur çastin e parë. Megjithatë i zhveshur bënte më shumë figurë se sa me veshjen e tij të thjeshtë.

Kur arritëm në vendin që kisha zgjedhur, ishte akoma herët. Qielli kishte re gjë që premtonte se mund të kishte një perëndim magjepsë. U zhveshëm dhe u futëm në det. Uji ishte i ngrohët dhe kishe kënaqësi të qëndroje brenda në të. Kur dolëm u ulëm mbi gurët e ngrohtë të cilët të jepnin kënaqësi. Vërtet ishte çdo gjë bukur, e vetmja mangësi ishte se Zaçja ishte fjalë pak dhe nuk gjeja një argument që mund të bisedoja me të. Edhe për shkollën, kishte kaluar me shqelma ose ndoshta se kishte mbaruar fare. Por për i bukur ishte shumë i bukur veçanërisht buzëqeshja tij. Kur erdhi muzgu i thash të futej në det e pastaj të zinte vendet që më pëlqenin e të pozonte si duhej. Zaçja kishte një palë brekë blu, që nuk përshtateshin mirë me pozat prandaj i propozova t’i hiqte, por ai filloi te beje naze.

Po pse mor Zaçe nuk je larë ndonjë herë pa brekë? Jam larë tha, por jo për fotografi...

Pse kujton se janë fotografi për tu shitur. Unë i bëj thjeshte si etyde fotografike me temë nga deti...

Sidoqoftë nuk u morëm vesh. Unë bëra disa pejsazh me qiellin dhe me retë dhe kaq. Kur u kthyem nuk folëm po thuaj asnjë fjalë. U ndamë edhe kaq.

Të nesërmen do të shkoja në Llogora dhe pastaj do të zbrisja bregut. U ngrita herët dhe zbrita në restorant. Për çudinë time pash Zaçen që po qëndronte para makinës time. U bëra kureshtar, se ashtu siç u ndamë nuk duhet të ishte aty. I thash kamerierit të më pështillte në një bukë një omletë me djathë dhe e mora me vete.

Kur iu afrova makinës nuk i fola asnjë fjalë. Ai po më shikonte, sikur priste një shenjë nga unë. Unë shova alarmin në distancë hapa derën e mbrapsmë dhe vura çantën që kisha me vete dhe u ula tek timoni. Ai u përkul që ta shija dhe duke e parë pamjen e tij lutëse i them. Zaçe, unë do të shkoj nga bregu dhe nuk do të kthehem në mbrëmje. Të thonë gjë në shtëpi? Ai pa u përgjigjur, hapi derën dhe u fut brenda. Më vinte për të qeshur, por e mbajta veten. I dhashë bukën me omëletë të cilën nuk e refuzoi dhe filloi ta hante menjëherë.

U nisëm. Nuk do ta besoni se sa i lumtur dukej. Edhe unë nuk po kuptoja arsyen. Rrugës sikur iu hap zëri e filloi të bëj pak muhabet.. Më tha se kishte marrë një palë rrobe banjo slipe, ndoshta kishte menduar se ashtu trupi do ti dukej më bukur. Fjala solli fjalën dhe e pyeta mos kishte ndonjë vajzë dhe ai më tha jo.

Atëherë paske ndonjë djalë – i thash për provokim. Ai po qeshte nën hundë. Thuaj të drejtën, ti je djalë i bukur, a ta kanë kërkuar ndonjë herë?

Jo!- tha Zaçja. Mirë, ja po ta kërkoj unë. Ai po rinte kokë ulur dhe nuk dha asnjë përgjigje. Me që nuk flet atëherë po e marrë si pranim. Ai përsëri nuk po fliste. Atëherë zgjata dorën dhe e kapa përpara. Ai u mblodh kruspull, por karin e kishte të ngrehur ama.

E mor Zaçe e paske të ngrehur dhe paske goxha kar. Hë mos u shit kaq i turpshëm se nuk je. Zaçe, më thuaj të drejtën përse erdhe. Mbrëmë u prishëm se nuk doje të dilje gollomesh, kurse sot vrapove pa u gdhirë të më dilje përpara.

Nuk desha të prishja miqësinë me ty. Kur u njohën dje, mu duke si i huaj dhe mendova se me që më zgjodhe për fotografitë vlekërkam diçka. Por kur më the ashtu menjëherë që të zhvishesha, se si mu duk, u turpërova.

Po tani a nuk ndjehesh i turpëruar me që po vjen me mua?

E mendova me vete mbrëmë dhe thash se fundja secili mendohet të krijojë një të ardhme për veten...

Rrugës bëmë shumë fotografi. I dhashë dhe Zaçes një aparat që të mësonte të fotografonte edhe ai. Dhe ke parë ti që kishte sy. Kur erdhi muzgu dhe u bëmë gati për fotot që shpresoja të realizoja Zaçja pa pritur ti thoja gjë ai uli të mbathurat dhe bëri të dali në kar i madh dhe i bukur. Unë mbeta pa fjalë që nuk e prisja që gjërat do të ndryshonin kështu. Pasi bëmë fotot që doja, u veshëm e shkuam tek lokali ku hëngrëm darkë e pimë nga ndonjë birrë. Pastaj shkuam në hotel. Morëm një dhomë dyshe dhe u futëm të bënim ndonjë dush për të hequr djersën dhe kripën e detit. Isha ende i menduar sepse nuk dija si të veproja. Deri ku mund të shkoja me Zaçen dhe sa i gatshëm mund të ishte ai. Unë nuk doja të

Ishim të shtrirë mbi shtrat. Po rrinim me dritë të fikur. Nga dritarja vinin reflekset e dritave që pasqyroheshin nga çimentoja e plazhit. Çarçafi na fuste vapë dhe na ngatërronte prandaj e hodha mënjanë. Nuk e di si më vinte. Më dukej sikur po shfrytëzoja rastin për ta qirë , megjithëse atë nuk e kishte detyruar njeri.

Zaçe! Mos më thuaj se nuk e ke bërë ndonjë herë,-fillova unë.

Jo nuk e kam bërë. Ma kanë kërkuar por unë nuk kam bërë.

Po me mua pse u afrove?

Me ty ishte ndryshe.

Si ndryshe. Ai heshti pak. Pastaj tha: A di ti, ty sapo të pash të pëlqeva shume. Mu duke si i huaj...

Re në dashuri me mua. me shikimin e parë?...

Tallu tani si të duash, por kështu më ndodhi.

Do të të them se edhe me mua ndodhi diçka e tillë...U rrotullova mbi krevat dhe hodha këmbën mbi të. Karin e kishte të ngrehur. Zgjata dorën që ta kapja. Në fillim sikur desh të tërhiqej, por pastaj ija tha mendja. Fillova t’ia fërkoja sa lartë poshtë e pastaj ta rrotulloja. U zgjata dorën i poshtë që ç’ja merrja në gojë, por ai nuk desh. E kuptova se me përgatitjen e tij seksuale kjo ishte e avancuar, sepse edhe unë do të kërkoja të ma merrte në gojë gjë të cilën ai nuk e dëshironte. Atëherë i hipa krejtësisht sipër dhe fillova të fërkohesha mbi trupin e tij. E ndjeja që atij po i pëlqente sepse filloi të më fërkonte bythën dhe të më shtrëngonte pas vetes. Pasi u fërkuam një copë herë atëherë dëgjova të më thotë: Do ta furish tani?

Ktheu!- i them. Dhe ai u kthye. Fute jastëkun nën bark që të hapet vrima më mirë, dhe ai e bëri. U afrova e fillova ti goditja felet me karin tim, dhe e vija re se i jepte kënaqësi. Pas disa lodrash të tillë më së fundi ai tha: fute të shkretën se më torturove. Në errësirë nuk dallohej buzëqeshja ime , por edhe unë thash se si për herë të parë mirë është edhe kështu.

Nuk isha i përgatitur, prandaj nuk kisha as prezervativë dhe as lub. Megjithatë gjysma e shqiptarëve e bëjnë me pështymë, prandaj e bëra edhe unë. E shikoja trupin e bukur të shtrirë përpara meje dhe kjo më jepte dëshirën që ta zotëroja sa më parë, prandaj afrova kokën pranë vrimës që po e kërkoja me gisht në errësirë dhe fillova ta shtyje. Zaçeja nuk po ndjehesh. Të dhemb ?- e pyeta. Vazhdo!- më tha duke e duruar me vetëmohim. Unë e nxora...I shtova përsëri një shuk pështyme dhe provova ta fus pëgëri. Përsëri heshtje. Zaçja po e duronte ndërkohë që kari futej gjithën e më thellë.

Hë Zaçe?.. Ec, ec përpara.

Kur u mbështeta mbi Zaçen mu duk vetja si në parajsë. E përmblodha me duar dhe ai përdridhte këmbët me të mijat , duke me dhenë shumë kënaqësi. Atëherë mendova se kishte ardhur koha që ta palloja sa më mirë. Fillova të palloja sa më fort, sa edhe Zaçja e ndjente se kishte një hekur brenda...

Me qij fort!- më tha. Jepi , se po më pëlqen shumë... edhe unë vazhdoja megjithëse po më merrej fryma nga vrulli. Zemra më rrihte fort, ndërsa kari bënte pompimet e tij vigane. Pas një copë here e ndjeva se po më afrohej. Kisha shumë kënaqësi kur e derdhja brenda, por tani mendova se do te ishte më mirë ta derdhja jashtë. Kështu e nxora dhe fara fluturoj dhe u përplas në mur.

Sa keq,- mendova. Të nesërmen do ta shihnin pastrueset. E mora me letër sa munda , por aty ishin gjithat pika, si kujtim i qirjes së parë të një djali të këndshëm vlonjate.

Nuk u ndamë për disa ditë. Zaçja erdhi edhe në Tiranë dhe kështu e kaluam mire së bashku, deri sa u largua për jashtë shtetit. Por nuk e di në se vazhdojë ta bëjë edhe andej, se me siguri preferenca të shumta do të ketë pasur.

Seldit ishte një tip që nuk i pëlqente shoqëria. Atij i pëlqente të lexonte, të shihte filma në televizor ose të rrinte me orë të tëra para Laptopit. Dhe aty çfarë nuk shihte, të mira dhe të këqija. Por ato mbeteshin si diçka personal midis përvojës vizive dhe praktikës imagjinatave. Kështu kishte zbuluar një kanal të quajtur cock4men.com dhe aty shihte kuriozitete të ndryshme seksuale, që sigurisht i mbante per vete, pasi nuk kishte provuar kurrë të bënte më shumë se sa t’i binte me dorë.

Për pushime ato shkonin në plazh kurse këtë vit i ati vendosi të shkonin në rivierën e jugut. Vendi që zunë ishte mjaft i bukur. Seldi merrte një peshqirë të madh për ta shtruar poshtë. Një çadër dielli, për hije dhe një palë dylbi, me të cilin sodiste detin. Ai kishte dhe një aparat fotografik, me të cilin fotografonte herë pas here gjërat që i pëlqenin.

Ai kishte gjetur një vend të ngritur, prej ku shihte të gjithë hapësirën e detit, e cila prishej në një farë mënyre nga një bunker i madh që kishte zënë vend aty pari poshtë tij. Aty ishte shumë i kënaqur me vetminë e tij. Ndonjëherë hapte bllokun e fletëve të vizatimit dhe bënte zhgaravitëte ndonjë pamje, sepse nuk ishte ndonjë vizatues i mirë. Por, ditën e dytë që kishte zënë këtë pozicion i bëri përshtypje se tek bunkeri u afruan tre djem afërsisht në moshën e tij dhe një nga një u futën brenda. Seldi vuri dylbinë, por nuk shihte gjë se bunkeri ishte i errët. Ato rinin një copë të mirë kohe e pastaj hidheshin në det e largoheshin. Ky ritual u përsërit edhe të nesërmen dhe të pasnesërmen duke e bërë Seldin të tërbohej nga kureshtja. Më së fundi, nuk iu durua dhe kur tre djemtë ishin në bunker,ai u ngrit, u afrua ngadalë dhe desh të shihte nga dritarja e përparme por nuk arrinte dot. Kështu kaloi nga ana e derës. Kur papritmas djemtë dolën jashtë. Njëri, që ishte edhe më i shkathi, i mori kokën nën sqetull duke e bërë të përkulej dhe të thërriste, ngadalë se më vrave”. Ai e tërhoqi brenda duke i thënë: vet e deshe... Pasi i bëri me shenjë shokut, ai erdhi, i uli brekët e banjos dhe i futi gishtin në vrimë. Ou! thirri Seldi. Mbylle gojën se do ta pësosh më keq. Pastaj djali filloi t’ia fus në vrimë. Seldi, me një anë ngaqë ia shtrëngonin qafët, nga ana tjetër nga që i dhembte kur ia fusnin, ndjehej mjaft keq. Djali i tretë erdhi nga ana tjetër dhe ia futi karin në gojë. Seldi sa s’po mbytesh. Donte tu thonte se ai e bënte vet, pa këto forma force, por djemtë nuk donin t’ia dinin. Të parit iu derdh atij që ia kishte futur në vrime. Ai e futi sa më thellë që mundi dhe ashtu priti në qetësi t’i ulesh zjarri seksual. Pastaj iu derdh atij që ia kishte futur në gojë. Djali që i mbante qafën e lëshoi. Mbështetu ke ky djali, ishte ai që ia kishte futur në gojë. Pastaj i treti e fërkoi karin nja dy herë , sa iu ngrit mirë dhe ia afroi në vrimë.

Ngadalë i tha Seldi, se më dhemb. Dhe ai ia futi shumë ngadalë. Seldit i digjte, por njëherësh kishte kureshtjen që ta provonte edhe këtë kar që ishte më i madh se të tjerët. Kur i hyri i gjithi ai filloi të ndjente kënaqësinë e plotë të aktit seksual. Nuk zgjati shumë dhe iu derdh .

Nxore zë të hëngri dreqi... Dhe të tre djemtë ikën dhe u hodhën në det.

Seldi mbeti vetëm. Ai doli jashtë bunkerit. Që të pastrohej u fut në det, por uji i kripur bëri që ti digjte vrima më shumë. Doli nga deti dhe shkoj në vendin e tij të vrojtimit, por nuk i rrihej. Vazhdimisht i vinte në mendje, çasti që ia futën, dhimbja, sperma në gojë etj. U ngrit, mori gjërat dhe shkoj në shtëpi. U shtri në shtrat dhe mori të lexoj por nuk i lexohej. Kur erdhën të tijtë ju tha se i dhembte koka... e ëma filloi të ankohej se rrinte shumë në diell dhe ai nuk i bënte mire.

Të nesërmen Seldi ndjehej mire. Si zakonisht ai mori gjërat e tij dhe shkoi në vendin e përhershëm. Vështrimin e kishte përqendruar tek bunkeri, por atje ishte qetësi. Priti mjaft, por asnjë nga djemtë nuk erdhi. Duroi sa duroi e pastaj u ngrit. Zbriti poshtë e iu afrua bunkerit. Arriti tek dera dhe u fut brenda. Po kujtonte se ku e kapën, ku ishin kur ia futën, pastaj kërcënimi po të tregonte për dhunimin dhe pikërisht në këtë çast tek dera u dukën tre djemtë. Edhe ato ishin kaq të habitur dhe nuk dinin ç’të bënin. Deshën t’ia mbathin por Seldi i tha të prisnin. Ato mbetën dhe i ishte tharë pështyma në gojë. dini si është puna...-tha Seldi. –Unë kisha qejf vet se doja ta provoja. Por edhe ju e bëni me njëri tjetrin. Ato ngelën. Po ti ke qejf ta bësh me ne? Shumë-tha Seldi. Fundja unë jam për pak kohë këtu.

Po por do të jemi ne për shumë kohë atje, se do të vijmë për shkollën.

Sa mirë,-tha Seldi. Atëherë do të vini tek unë dhe do të kënaqemi së bashku. Të gjithëve iu duk një kompromis i mirë dhe me këtë rast Seldit iu krijua mundësia që të qinte dy prej tyre, sepse i treti ishte vetëm aktiv. Me këtë rast ai ia futi Seldit, kurse Seldi dy të tjerëve.

Tani djemtë vinin pak më herët se kishin më shumë punë. Seldit filloi t’i pëlqej gjithën e më shumë, duke kërkuar ta bënte disa herë sa me njërin me tjetrin. Por koha shkon shpejt. Sa do të donte Seldi që të qëndronte edhe një turn tjetër. Por grindët nuk pranuan, kështu u nisën për në Tiranë. I kishte dhënë telefonin dhe emalin dhe ishte me shprese se së shpejti do të dëgjoheshin.

Kisha zënë një qoshe në autobusin për të shkuar tek plepat. Në Durrës kishin ndryshuar shumë gjëra , që binin në sy për një person që kishte kohë që nuk kishte qenë aty. Si zakonisht , autobusët presin që të mbushen me pasagjer që të mund të nisen. Dhe ja tre të rinj, veshur me tuta të bardha dhe me nga një çantë sportive në krah, u ngjiten me vrulle, nga porta e prapme. Dy prej tyre zunë vend në fundin e autobusit, kurse i treti, erdhi pranë meje dhe lëshoi çantën mbi këpucët e mija.

Me fal, -më tha dhe largoi pak çantën.

S’ka gjë. Po e shikoja. Ishte pak më i shkurtër se unë, por me trup të bukur, si rezultat i sportit me të cilin merrej.

A di të më thuash se në cilin stacion duhet të zbres, për tek hotel...dhe i thash emrin që mezi kujtova.

Po është stacioni im...Shumë mirë atëherë. Kishit stërvitje? Po...Megjithëse vera nuk ka ardhur akoma plotësisht atë e kishte kapur dielli. Me sa duket kohen e lirë e kalonte në plazh.

I huaj je ti? Jo , përse pyet. Kështu mu duke.. Gjatë ecjesh shoferi e kishte zakon të frenonte herë pas here kështu që megjithëse i mbajtur pas hekurave përsëri shkoje sa para mbrapa. Me që ishim shumë afër njëri tjetrit, dora preku një gjë të ngrohtë që më bëri kureshtar. Nuk vonoi që frenimi të përsëritej dhe unë të kuptoja që djaloshit i ishte ngritur. Ktheva kokën nga ai dhe sytë tonë u ndeshën për një çast, dhe të dy i larguam me shpejtësi. Shokët e pyetën për diçka dhe ai u përgjigj me një far nervozizmi, sikur donte të thonte “më lini rehat”. Të dy djemtë e tjerë ishin më të bukur se ky, por ky kishte diçka tërheqëse në vetvete. Autobusi ndaloj në një stacion dhe të dy shokët zbritën. Tani ai ishte më i qetë.

Është pak e ngatërruar rruga e hotelit, sepse janë bërë ndërtime të reja dhe nuk e gjënë kollaj. Por unë banoj këtej afër prandaj e di...

Në stacion ndaluam dhe zbritëm. Ai ndaloi sikur nuk dinte si të vepronte. Unë e falënderova për informacionin dhe i dhashë dorën. Ai u afrua dhe më puthi në faqe, ndërkohë që me dorën tjetër me preku përpara, gjë që më bëri të dridhem dhe të hidhem përpjetë.

Kujdes i them se jemi në mes të rrugës. Nuk ka njeri, me thotë. Pash përreth por dita me diell të ngrohtë, i ishte bere njerëzit që të ishin ose në plazh, ose në shtëpi.

Më mirë po të shoqëroj, se mos ngarrohesh, tha djali,. Tani e kisha të qartë përse do të vinte.

Pse me mua,- i them. Djemtë kështu si ti më pëlqejnë.

Ecëm midis disa rrugicave, me ndërtesa karabina, që çuditërisht nuk po punonte njeri, ndoshta nga që ishte e diele, ose nga që ndërtuesit për punë fitimesh duan ta zgjasin ndërtimin pafundësisht.

Ah, si nuk kemi një vend,- më thotë dhe ishte gati të qante. Po ti si nuk ke një makinë. Aty vërtet ngushtë po bëhet...

Kaq shumë qejf ke?

Kam kohë që se kam bërë... Pastaj kam shumë qejf ta bëj me ty...

E shija që djali ishte i shqetësuar dhe nuk dija si ti thoja. Ndoshta javën tjetër...

Po po javën që vjen...Pas një shekulli. Unë dua sot.

Ndenjëm pak në heshtje. Papritmas me thotë: Me lindi një mendim. Me që sot nuk paska punëtorë, a futemi në ndonjë pallat?... Unë kisha frikë. Vërtet në pallate kishte nja dy-tre punëtorë, që punonin në kate e sipërme, po ku i dihej...Më së fundi ai u fut në një pallat dhe provoj që dera e teneqes ishte e hapur. Më bëri me shenjë që ta ndiqja. Pash përreth dhe nuk mu duk se po na shihte njeri.

U futëm brenda dhe shkuam në katin e dytë. Në një qoshe ishte depoja krejt e errët, nga që nuk kishte dritare. Aty ai lëshoi çantën dhe filloi të më hapte pantallonat.

Prit pak! – i them. Kisha me vete një pako letra të lagura që i përdorja për djersët. Me to e pastrova karin mirë dhe ai u fut si i babëzitur ta lëpinte e ta thithte. Dukej se kishte eksperience, se e gëlltite karin deri në thellësi dhe dukej që kjo i jepte kënaqësi. E mbaja për koke dhe e shtyja nga pak , duke krijuar një ritëm të këndshëm qirje në gojë. Pas një copë here ai u ngrit, uli llastikun e tutave dhe zbuloi një bythë shumë të bukur. Tani e kisha radhën unë të isha i paduruar. Nuk kisha asgjë për ta lubrifikuar, kështu mbetej vetëm lubrifikanti më i vjetër në botë, pështyma. Ai futi gishtin në vrimën e tij që ta hapte pak dhe pastaj fillova ta provoja që ta fusja sa më me kujdes. Kur ishte brenda përgjysëmash, kur degjuam të hapej dera e teneqes dhe shkallëve të ngjiteshin një palë hapa. U shkëputëm menjëherë dhe u veshëm si mundëm. Po rrinim pa bërë fjalë. Kur hapat u ngjitën diku lart, u dëgjua zëri i punëtorit që e porosiste shokun të merrte kovën. Ndenjëm pa lëvizur deri sa hapat e dyta u zhdukën në lartësi.

Ikim,- i them.

Ku të shkosh pa mbaruar. Po na kapën mua do të më qijnë. Pse mua jo? Fundja qejf për qejf është.

Sikur më dha zemër dhe filluam përsëri, me frikë dhe jo me shumë qejf. Por frika kaloj shpejt duke ia lëshuar vendin kënaqësisë. Ai kishte një të qirë kaq të këndshme. Mbi të gjitha kishte shumë qejf se kur i futej dridhej i tëri. Fillonte të pulsonte vrimën gjë që e bënte karin të çmendej. Qirja shkoi gjatë. Atëherë që kisha nevojë të mbaronte më shpejt ardhja po vonohej. Më së fundi e ndjeva se si sperma po ngjitej në kanalet e veta. E nxora me shpejtësi dhe ajo u përplas në murin përballë. Pasi u fshiva, u vesha. Tani e kisha mbaruar misionin, por djaloshi ishte kaq i mirë sa më vinte keq ta lëshoja me kaq. U afrova dhe i ula tutat dhe ia fërkova karin. Ai u ngrit pa bërë naze. Ia pastrova me letrën shpëtimtare dhe u ula në gjunjë që t’ia thithja sa më mirë. Ai sikur rilindi. Po e provonte kaq shumë kënaqësinë. Atij i erdhi shumë shpejt. E hodhi farën përtokë dhe u fshi...

Kujdes!- i them. Mos lë letra për tokë. Vërtet na mbeti fara, por letrat bien më shumë sy. I futëm nëpër xhepa dhe dalë nga dalë dolëm. Po të na kapnin tani do të thoja se kisha ndërmend të blija një apartament...

Hë si tu duk?

Prallore. Sidomos kur ma fute ndjeva se çfarë është mrekullia.

Leri superlativat, po më thuaj se nga e dije se po të na kapnin do na qinin punëtorët. Ai ndenji pak kokë ulur, pastaj tha, epo më ka ndodhur një herë e më ka qirë njëri. Jo se na zunë por ai djali ishte kaq i mirë sa nuk durova dhe ia dhash.

Ta kërkoi ai? Po dhe kishte një derr kari që se kisha provuar prej kohësh.

E bën shpesh?

Tani për verë ka më shumë djem që vijnë për plazh dhe kanë qejf të të qijnë.

Ishim para hotelit. Pyeta për mikun e më thanë se kishte dalë në plazh.

Po të lë, më tha. Kur do të vish përsëri. Si do merremi vesh?

Me celular, ose me mirë me email. Ndërruam emailet, por ato mbetën në letër, sepse nuk e di arsyen, por nuk më shkroi më. Ndoshta ishte lidhur me ndonjë që kishte makinë, ose ndonjë apartament në plazh dhe nuk mbetej rasti për të provuar edhe karin e punëtorit megjithëse i kishte pëlqyer më shumë se të tjerëve...

Në se përfytyroj malësinë, ndërtoj imazhin e maleve të mjegulluar, ujëvarave mbi të cilat pasqyrohet një botë legjendash që tashme po shkojnë gjithnjë e më tepër në largësi. Por koha e solli që gjithçka të tronditet e të ndryshojë. Magjja e maleve sikur ndryshoi, duke ia lenë vendin qytetit të zhurmshëm e të përdalë.

Ah, sa më ka marrë malli, për bjeshkët, më thotë një djalë, dhe e besoj se ashtu është.

Dhe kur thotë këtë ka parasysh Gjergj Elez Alinë, Mujin dhe Halilin e shumë histori legjendash, të cilat sa vijnë e po harrohen.

Kisha dëshirë të njihja një djalë legjendash dhe ja e solli rasti te takoja një të tillë. Ku do të thoni ju. Si zakonisht takimet më interesante bëhen në autobusë. Thonë se po të të shohin me vështrim të përqendruar në kokë, do të veproi telepatia dhe personi do të kthej kokën. Kështu edhe unë ktheva kokën, për tu ndeshur me vështrimin e nj= djali me flokë të verdha dhe sy të kaltër. Thonë se ilirët kanë qenë të tillë, por pastaj raca është përzier dhe ajo origjinale ka mbetur vetëm kreshtave të maleve. Dhe ai mu duk i tillë. U pamë për disa çaste e pastaj unë hoqa vështrimin. Por më rinte mendja tek ai djalë me të vërtet i lakmueshëm, si nga pamja ashtu edhe nga fiziku. Kur afroi stacioni, u afrova tek dera dhe po mbahesha tek hekuri, kur ndjej se dikush u kap tek hekuri i derës, duke përfshirë edhe një pjesë të dorës sime. Unë nuk reagova dhe ai nuk e lëvizi dorën. Në stacion zbrita dhe mendova se pas meje do të ishte ai, por shoh anash dhe ai nuk ishte. Atëherë kthehem dhe e shoh se ishte ende ne autobus. Unë ndalova duke parë tek ai, dhe kjo e bëri të zbres dhe të eci me nje hap të gjatë përkrah meje. Ishte veshur me një xhaketë lëkure, kurse poshtë pantallona kilota me çizme të zeza. Flokët i kishte të prera shkurt. Fytyrë të mprehtë dhe pamje mjaft simpatike. Unë e shtriva hapin që t’i afrohesha dhe i thash: paske hapin shumë të gjatë. Ai ngadalësoi dhe u kthye e më dha dorën pa më thënë asgjë. E pyeta nga je, megjithëse kisha një ide për këtë. Nga Tropoja,- më tha. Ke kohë që je në Tiranë? Nja 6 muaj më tha. Paske ardhur tani. Jam me disa kushërinj e po përpiqemi të sistemohemi. Sa vjeç je? 22. Qenke fare i ri... Jo dhe aq. Kur e marrin pushkën në krah andej nga ju? Që 16 vjeç. Atëherë paske të drejtë... Ke ndonjë problem gjakësie? Jo nuk kam.

Po ti nga je? më pyeti. Nga Tirana. Shumë mirë. Ju keni më pak telashe nga ne...

Po kalonim përpara një kafeneje, kur ai më pyeti në se pranoja të pinim një kafe...

Unë pranova. U futëm brenda. Aty vetëm një tryezë pranë dritares ishte e zënë, kurse ne shkuam në këndin më të thellë, ku kishte një kënd që duhet të zbrisje nja 3 shkallë dhe ishte një tavolinë e vetmuar. Unë u ula me drejtim nga dera, kurse ai u ul përkrah meje nga e djathta. Kamerieri erdhi shpejt dhe unë porosita nga një kafe dhe nga një Skotch Wiski.

Ç’e deshe,- tha tropojani. Vërtet, ju pini pije të buta. Jo,jo se thash për këtë.

Si te quajnë? E pyeta.

Vigan,- më tha. Emër i bukur. Po ty? Arbi, i them. Edhe i joti emër i bukur.

Kafet erdhën shpejt. Ngritëm wiskin dhe e pyeta: perse ta pimë?

Për miqësinë, më thotë. Të pëlqen të bëhemi miq?

Në këtë çast vë re se në krahun tim tek pantallonat bëhet një zgjatje e konsiderueshme. Ai nuk u kujdes ta mbulonte.

Po më duket që jeni zhvilluar këtu në Tiranë...

Jo krejtësisht këtu...

Pse ka dhe në Tropojë?...

Kur është fjala për qejf ka kudo, por me vështirësi...

Si me vështirësi?

Edhe tek ne kanë filluar të vijnë turistë të cilët kanë qejf...

Domethënë e paske provuar.

Ngandonjëherë...

Po këtu në Tiranë. Edhe këtu, ngandonjëherë.

Po ke vend?

Kemi një dhomë me qira këtu afër...

Ftesa ishte e qartë, por isha në dilemë se si duhet të veproja. Ngritëm gotat edhe një herë, si për të fituar kohë.

Mos u mendo shumë, më thotë Vigani. Më duket se u morëm vesh. Shkojmë e bisedojmë në shtëpi.

Unë pagova pijet dhe u nisëm. Vërtet apartamenti nuk kishte qene larg. Ato kishin marrë me qira kuzhinën, kurse dikush tjetër kishte dhomën. Në kuzhinë kishin vene tre krevate, që e ngushtonin mjaft vendin, por së paku kishin çezmën dhe mund të gatuanin.

Kur arritëm në dhomë Vigani filloi të zhvishej. Në dhomë ishte ftohët dhe ai ndezi një reflektor për ta nxehur dhomën pak.

Puna e parë Vigani zhveshi pantallonat dhe brekët dhe e mbajti këmishën e cila e mbulonte kapitalin e ti, që ishte i ngritur.

E merr në gojë? -pyeti. Ta provoj...

Vigani shkoi tek levomani. Ai ishte i bërë synet dhe e kishte mjaft të pastër, por sidoqoftë e lau përsëri të gjithë zonën e karit dhe boleve që ishin mjaftë fryra.

Shiko Vigan, ma prishe mendjen vetëm se ishe i ri dhe i bukur. Ai qeshi: I ri me eksperiencë. Unë kam atë kushëririn që sapo i ka mbush 18-tat. E bën edhe ai? Po përpiqet të ambientohet. Po i treti sa është? 20vj. Pse s’thua që qenkat të gjithë sapo të dalë nga veza. E keni ardhur për tu specializuar këtu në Tiranë?

Kemi dëshirë mos shkojmë diku ne Evropë e kështu po përgatitemi për të gjitha vështirësitë...

Vigani u afrua dhe u ul pranë meje. Ai më shtrëngoi fort e filloi të më puthi me epsh. I thash si të thithte fort dhe ai e bëri. Me dorë i fërkoja gjoksin e pastaj duke e rrëshqitur poshtë, i preka gjënë e tij mjaft të madhe. Ula kokën dhe fillova t’ia lëpija me zjarr. Ai e ndjeu kënaqësinë dhe mbështeti dorën në kokë dhe po më nxiste ta thëthija sa më shumë. Kari i tij i zhveshur rrëshqiste lehtë deri në thellësi. Nganjëherë më dukej se po mbytesha, kështu e nxirrja, por ai dëshironte ta fuste përsëri. Pasi i kisha lëpirë bolet dhe karin më së miri, atëherë Vigani më pyeti në se dëshiroja të ma fuste. Pasi i thash po, ai veshi prezervativin , më hipi sipër dhe filloi ta fuste. Koka e karit të tij ishte mjaft e madhe , kështu edhe hapja qe e vrullshme. Ndjeva një dhimbje të mprehtë, kur kari po futej në thellësi.

Prit pak!- i them. Qenke përbindësh. Mos ki frike se e bëj ngadalë. Filloi ta lëvizte ngadalë, megjithatë dhimbja s’po binte.

Ngadalë se do mësohesh. Herën tjetër do ta kesh më lehtë. Pra kishte planifikuar edhe herën tjetër. Sigurisht që kushtet ishin të mira se së paku kishin një dhomë. Kur u qetësova, Vigani filloj të palloj rëndëshëm. Fut e nxirr, e sidomos ishte parajsë kur e fuste deri në fund dhe diçka takonte atje në thellësi.

Kështu shkoj një kohë deri sa iu derdh. Ai mbeti një kohë sipërmeje. Trupi i tij i ngrohtë më jepte kënaqësi.

Ke qejf ta mbaj gjatë brenda?

Si të duash.

Si të kesh qejf ti, më thotë. Mirë mbaje dhe ai e mbajti. Mbetëm një copë herë sipër njëri tjetrit. Pastaj e nxori. Pasi u pastruam, më thotë, ke qejf ta bësh edhe me kushurinjt e mi. Janë djem të mrekullueshëm.

Hezitova një copë herë, më së fundi gjykova: me Viganin nuk shkoi keq, ndoshta edhe me ta nuk do të shkonte keq.

E lamë të takoheshim edhe herë tjetër, por që do të ishim vetëm për vetëm me kushurinjt dhe jo të gjithë njëherësh, se ashtu nuk më shijonte. Më dha nr e celularit dhe e lamë që ta lajmëroja kur të dëshiroja. Ai kishte gjithmonë qejf. Puna ishte që të kisha edhe unë. Sidoqoftë do ta lajmëroja së shpejti...

Planifikoje kohën. Mos harro që jemi tre...

Çmimi i ri i telefonave te bën te jesh i matur me përdorimin e internetit. Kështu qe kur gjej rastin përpiqem te hap ato qe njoh, ose ato që me duken me interesant nga emrat. Por ajo e asaj dite ishte jashtë parashikimeve. Titullohej:” ”. Ky ishte edhe nick-u i përdorur në email. E hapa dhe pash një shënim të shkurtër: “ Vërtet provon kaq kënaqësi në seksin gay? Unë jam i virgjër, por kureshtarë, prandaj vendosa …” mendova fillimisht se dikush donte të tallej, siç ndodh rëndom ne emailet me te panjohur. Por përmbajtja më bëri kureshtar kështu që vendosa t’i përgjigjem.

« Sa vjeç je dhe si ke dëshirë ta provosh ? »

Ai u përgjigj menjëherë, sikur të ndodhej në prituni të përgjigjes.

«Jam 18 vjeç dhe nuk mund të pretendoj shumë. Mund të më dërgosh një foto ? »

«Aha, filluan pretendimet »- i them. “Pse se dërgon ti i pari.”

Dhe ai filloi të justifikohej. Tërli-vërli dhe së fundi vendosëm të takoheshim. Lamë shenjat dalluese se si do të njiheshim si edhe vendin e ditën e takimit.

Atë ditë ishte diell dhe ngrohët kështu që ta kishte enda të shëtisje. Ai më kish thënë se do të kishte një çantë të gjelbër në sup dhe unë po shihja në largësi që ta dalloja. Por u ndodha ndaj një të papriture. Një djalë mjaft i ri po blinte gështenja dhe kishte një çantë të gjelbër në krah. Sapo e pash vendosa të kthehesha se mendova se më kishte gënjyer për moshën. Por kureshtja më bëri që të prisja e të shihja se si do te vepronte. Pas pak djaloshi morri gështenjat dhe iku në punën e tij, gjë që më bëri të kuptoj se ai që prisja ishte dikush tjetër. Fillova të shoh përreth dhe diku më tej dallova një djalë shtat mesatar me flokë të zinj, merr çantën në krah që edhe ai mundohej nga distanca të dallonte personin që priste. Bëra një hark në rrugë dhe i dola nga prapa. Kur iu afrova i thash : « Ke shumë që pret ? ». Ai u kthye vrokthi për të parë se kush i foli dhe kur më pa sikur u qetësua. Tani kisha mundësi ta shihja më mirë. Ishte një djalë normal, por interesant, nga ato që quhen tip. Nga pamja tregonte pak më i ri se sa ç’ishte në realitet. Shtrënguam duart dhe pastaj vendosën të uleshim në një lokal. Zgjodhëm një që ishte aty afër dhe që ishte thuaj se bosh. Porositëm nga një lëng dhe po shihnim njëri-tjetrin në heshtje. Më së fundi e prisha qetësinë.

« Pate ndonjë zhgënjim me mua ? » « Jo, jo megjithëse të mendoja ndryshe. » « Si ndryshe ? » « Biond me sy të kaltër… » « Biondët duket qenkan preferenca jote… » Ai buzëqeshi. « Secili ka një ëndërr… » Biseduam për gjëra të ndryshme, por pa hyrë në temë. Më së fundi i thash : « Po ne si do ta bëjmë ? » « Ke ndonjë vend » « Jo, fatkeqësisht. » Ndoshta mund të shkojmë tek unë. Mëngjeseve jam i lirë se vëllai është në shkollë ndërsa prindët në punë. » « Po ti ? » « Unë përgatitem për konkursin e arkitekturës për vitin tjetër. » « Merresh me pikturë ? » « Po. » Pasi pagova, u ngritëm. Po ecnim nën diellin e këndshëm. « Si thua shkojmë tek unë ? » « Je i përgatitur shpirtërisht ? » Ai tundi kokën në mënyrë pohuese.

Shtëpia e tij ishte një apartament me parafabrikate. Ai flinte në një dhomë me të vllanë. Shtrati ishte lenë i parregulluar dhe kjo lehtësonte punë se skish nevojë të ndreqej. Po rrija në këmbë dhe po sodisja dhomën. Gjëja më e vlerësuar ishte një kompjuter i tipit të vjetër, por megjithatë ishte një privilegj për ta. Ai kërkoi ndjesë për çrregullimin dhe unë i thash se kështu jemi të gjithë. Pastaj iu afrova dhe e pyeta : « Më lejon që të të puth ? » Ai u afrua pa folur dhe buzët tona u ngjitën. « Hape gojën ? » i them dhe ai u bind menjëherë. Gjuha ime e etur u përzje me lagështirën e gjuhës së tij dhe një thithje e gjatë e shoqërojë takimin tonë gojor. Ai u mbështet pas meje dhe të dy ndjemë se na ishte ngrehur keq. Pastaj zbriti dorën dhe filloi të ma fërkojë, duke më bërë të tërbohem edhe më keq. Atëherë fillova ti heq pulovrin që ai mbante e pas saj këmishën dhe kanatjeren. Tani ishte zhveshur përgjysmë. Thithkat e cicave i kishte të fryra,që i jepnin një pamje shumë nxitëse. U përkula dhe fillova t’ia kafshoj nga pak, gjë që e bëri të ofshante. I zbërtheva rripin dhe i ula pantallonat. Nën slipet e tija të ngushta dallohej sagoma e një kari të këndshëm që ai më tha se ishte 18cm. Nuk durova më gjatë por duke e pështetur pas vetes ia ula të mbathurat dhe kështu ai ishte lakuriq para meje.

« Çvishu ! » më tha ai. Pas pak edhe unë isha i zhveshur nën sytë e tij kurreshtarë. Zgjati dorën të ledhatonte karin tim që ishte vetëm pak më i madh se i tiji. « Të dhemb shumë kur ta fusin ? » pyeti me naivitet ai. « Varet nga teknika e përdorur. Po të jesh agresiv sigurisht që të dhemb shumë. » Ai sikur u tremb. « Mos ki frikë se do ta bëj me kujdes… » Kjo sikur i dha zemër. « Fillojmë, se mos vjen vëllai nga shkolla. » Kjo sikur më frikësoi, se shkollës si dihet se kur mbaron, megjithatë nuk doja të humbja atë rast të mrekullueshëm kur të kanë sjellë një vrimë të virgjër në një pjatë të agjendë. U shtrimë në shtatin e tij. I thash të rrinte mbi gjunjë që pamja të ishte e hapur. Kisha marrë me vete për çdo rast një tub kremi gaylub të cilin e kisha siguruar prej një shoku. Ai kishte në maje një kapsulë të hollë me vrima që futej në vrimë dhe nxirrte kremin e rrëshqitshëm. Kështu behej penetrimi i parë. Pastaj e kishte radhën gishti i vogël dhe kur e ndjeje se ai nuk reagonte nga ndonjë dhimbje, gishti i mesit. Ndërsa bëja këto procedura ai ofshante. I thash mos i dhimbëte dhe ai më tha që të vazhdoja. Pasi vesha prezervativë që ishte me vetlubrifikim e afrova në vrimë. Ai sapo e ndjeu filloi të shtyhej ngadalë sikur nuk po i durohej sa ti futej. Kur koka gjeti hapësirë të futej atij i dhembi dhe u e nxori. « Pupu ç’qeka… » « Mos ki frikë se kështu është në fillim por pastaj mësohesh. » « A thua ?.. » Në tentativën e dytë sapo i hyri koka qëndrova për ti dhënë kohë të qetësohej. « Mos u shtrëngo, liroje vrimën. » Por dhimbja e nxitëte në të kundërtën. « Prit ta bëjmë ndryshe. » Kësaj radhe u shtriva unë me shpin dhe i thash të ulej mbi pallën time. Ky pozicion jo vetëm ia mbante vrimën të hapur, por edhe i jepte lirinë të komandonte hyrjen. Duke u shtrembëruar në fytyrë ai filloi të ulet pak e nga pak deri sa flet e tij u pështetën pas meje. Më vinte keq, se ndërsa unë po fluturoja nga kënaqësia ai po vuante. Qëndruam një copë here kështu e duke se filloi të mësohej. E nxorëm përsëri duke e lubrifikuar rishtazi e më së fundi arriti të lëvizte lirshëm në vrimë duke i dhënë dhimbje minimale. I thash që të ndërronim pozicion se ky nuk ishte i volitshëm për atë punë dhe ashtu bëmë. Kur u pështeta pas turpit të tij të ngrohtë filluam të më shkonin dridhma kënaqësie. Fillova ta pompoj duke e pyetur vazhdimisht në se vazhdonte ti dhembëte dhe ai më thonte vetëm një fjalë : »Vazhdo ! » Kari futej e dilte nganjëherë edhe jashtë vrimës, por kjo kish filluar ti pëlqente pasi e bënte të ndjente më shumë praninë e tij. Vazhduam kështu një copë herë pasi mua nuk më derdhet shpejt, pa çka se në ato çaste dëshiroja të më derdhej sa më parë. Më së fundi sperma e mbledhur shpërtheu në kapën e prezervativë duke e mbushur plot. Qëndruam për disa kohë të puthitur deri sa u shua zjarri i epshit e më së fundi ia nxora. Po qëndronim pranë njëri tjetrit, si për tu qetësuar. « Si tu duk ? » « Si do që të të themë ? Po ti e ke ngrënë ndonjë herë ? » « Sigurisht, në se kam pasur të bëj me ndonjë djalë që më ka pëlqyer shumë… » « Po unë në ç’kategori djemsh bëj pjesë ? » « Paske qejf që të ma fusësh, hë ? » « Të kam thënë se dua dhe kjo ka kuptim të gjerë. » Për të mos e çkurajuar vendosa ti jepesha. U shtriva poshtë tij dhe i thash të bënte të gjitha procedurat që kish mësuar atë ditë dhe ai i bëri me kujdes. Pastaj filloi ta fuste. Kishte një kar të kendëshëm që çuditërisht u fut me lehtësi, por jo pa dhembje. Ai po flakëronte i tëri dhe filloi të pomponte si i tërbuar. Më së fundi iu derdh. Qëndroi pa lëvizur për një kohë e pastaj e nxori. Pasi u pastruam me letër higjienike i them që ato ti fuste në banjë qe të zhdukeshin. Pastaj do të ishte mirë që të kontrollonte mirë të mbathurat q ë të mos mbetej ndonjë shenjë e dyshimte. Kur fillova të vishem ai po më shihte menjë farë keqardhje. « Çfarë ke ? » Mua po më vjen prapë… » Pse s’thua se qenke hamshor. Më mirë herën tjetër se po filluam kështu s’do të ketë të mbaruar gjerë nesër. Ai u pajtua me mendimin tim. Dolëm së bashku. « Po më përcjellë ? » « Është ditë e bukur sot për një shëtitje pastaj është edhe për tu qetësuar. Kur do ta lëmë për herën tjetër ? » Kur thua ti ? » Nuk e di por në se më jep numrin e telefonit të lajmëroj. » « Vërtet nuk ke njeri tjetër ? » « Jo, të betohem. Tani më mjafton ti sepse ishim mirë së bashku. » Kur u ndamë shtrënguam duart gjatë si një premtim për njëri tjetrin. Kur po kthehesha u kujtova se nuk i kishim mësuar as emrin njëri-tjetrit. Por ndoshta kështu ishte më mirë. Fundja kjo ishte punë kureshtje, thjeshtë për ta provuar.

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...