Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Dielli i nxehtë, behej akoma më përcëllojë, duke kaluar nëpër rrugicat e ngushta dhe pa lëvizje të Tiranës. Unë po shpejtoja të kapja doktoreshën e cila mbaronte turnin, pasi doja ti merrja një recetë ilaçesh. Kur përballë meje u duke një djalë që kishte një këmishë karakteristike të mbushur me flamuj nga e gjithë bota. Kjo e bënte këmishën laramane, që tërhiqte vëmendjen. Po e shikoja me vëmendje. Djaloshi me këmishë ekstravagante, ishte me një shtat mesatar, por të lidhur mirë. Kishte një fytyrë normale, pak të zeshkët, siç kishte edhe flokët. Ai e pa interesin tim dhe filloi të më shikonte nga ana e tij. Kur u kryqëzuam ai më tha: Pse po me shikon? Paske këmishë të bukur i them. Me çfarë merresh ti? Me kërcim hip-hop,- më tha. Bukur, -i them. Më pëlqen shumë,- dhe mblodha dorën grusht dhe ngrita gishtin e madh lartë, duke e tundur pak, si për të thënë: Very good..., për çudinë time ai shtriu pëllëmbën e dorës dhe përkuli gishtin e mesit siç bëjnë zakonisht djemtë për të thënë ta fus...
Atëherë unë iu afrova dhe e pyeta: Ç’do të thuash? Do që të bëjmë seks?
Ai më tha: Po ti më propozove...
Është tjetër gjë kjo që të thash unë. Po nejse...Ke vend? Po deri në orën katër kur kthehen të mijtë nga puna. E ke shtëpinë larg? Jo më tha, nja dy rrugica më poshtë...
Edhe unë isha i çuditur sa shpejt u morëm vesh. Ndoshta ishte rasti, se dëgjoj shumë që ankohen se nuk gjejnë...
Kur u futëm në shtëpi, kisha frikë mos na shihte ndonjë nga fqinjët, megjithëse po mendoja, se nuk ishte e ndaluar të bëje vizitë tek ndonjë shok...
Shtëpia kishte një sallon të madh me dyer të hapura dy kanatesh. Atje ishte një divan që me sa dukej ishte synimi i djalit që ta bënim aty.
Mbylle derën e sallonit!- i them. Dhe ai e mbylli. Edhe perden, dhe ai i mbylli. Si preferon? Ai me gjysmë zëri më thotë se ishte total pasiv. Ishim akoma në këmbë. Iu afrova dhe fillova ta puth.
Me kujdes më thotë se mos më lesh shenja. Mos ki merak i them se e kam kujdes vetë. Më tha të shkonte pak në banjo, kurse mua më propozoj lavamanin që “ të freskohesha” . unë e lava mirë pallën time që t’i jepja mundësinë ta lëpinte sipas dëshirës.
Ai po vonohej. Kurse unë kisha dëshirë të mbaronim sa më parë mbasi e ndjeja veten në një terren të panjohur.
Kur erdhi, dukej se ishte pastruar mirë pasi i vinte era sapun tualeti i cilësisë së mirë. Pa e zgjatur i ula brekët apo pantallonat e holla që mbajnë sot dhe fanelen e tij për ta pasur para vetes lakuriq. U zhvesha dhe unë.
Ta marr pak në gojë? - më propozoi.
Në se do? Të pëlqen ta marrësh në gojë? Vdes,- më tha. Dhe u ul në gjunjë duke mbështetur gjunjët tek këmbët e mija e filloi të punoi me shumë mjeshtëri, duke e lëpirë e thëthitur. Ai e fuste thellë në gojë e pastaj tërhiqej, duke e bere pallën të vepronte si një piston. Thithja më krijonte shumë kënaqësi, por kur shikoja trupin e bukur prej balerini gjimnast, nuk doja në asnjë mënyrë të më derdhej, megjithëse kisha vendosur se nuk do të largohesha pa provuar që t’ia fusja edhe në vrimën e shenjtë. Pasi u lodh pak duke “punuar” ai u largua nga “pompa”. Unë i vura duart në mes dhe e ngrita. Ai më rrethoi me këmbët e tij, duke i mbështetur shputat e këmbës tek pulpat, kurse kari u afrua në të çarën e bythëve. U fërkuam ca kohë e pastaj ai më thotë që më mirë ta fusnim një herë duke u shtrirë në divan e pastaj të vijonim me lodrat e cirkut... kishte të drejtë. Ashtu siç ishim u shtri në divan, duke i mbajtur këmbët përpjetë dhe me duar hapi vrimën. Duket që ai e kishte punuar vrimën në banjo, që u vonua. Por unë e provova dhe pak. Pastaj fillova t’ia fus. Ai luante nga pak dhe shtrëngonte sytë, ndërsa kari i futej gjithën e më thellë.
Të dhemb?- e pyes. Pak , por do të mësohem. Kur u fut i gjithë pritëm pak të mësohej. I dhash disa pompa dhe ai filloi të ndjehej më mirë. Pastaj e ngrita në pozicionin e parë. Tani palla i ishte futur plotësisht dhe ai po shijonte kënaqësinë e aktit seksual. Ai i jepte forcë këmbëve të mbështetura në pulpat e ngrihej dhe ulej ,duke më dhëne edhe mua kënaqësi të madhe. Kisha kohe që se kisha provuar në këtë mënyrë, por me sa duket, partneri im ishte e para herë që po e provonte. Më së fundi mu derdh dhe erdhi pikërisht në kohë, sepse e ndjenja qe kisha filluar të lodhesha dhe do të isha i detyruar t[a ndërprisja. E ula ngadalë në divan dhe ai më thotë të mos e nxirrja. Edhe kështu më pëlqen shumë...
U përkula mbi të që ta puthja. Qenke djalë i mrekullueshëm...E bën shpesh? Me raste. Kam një shok të baletit që ka një kar kalibër dhe me të e bëj.
Nuk bëhesh xheloz kur shkon me të tjerë?
E para që nuk shkoj me shumë dhe e dyta ku ta marri vesh.
Si e ke bërë për herë të parë?
Ashtu kot si për lojë. Ishim akoma të papjekur. Kur ishim vetëm në shtëpi e fërkonim tek njëri tjetri. Por ai e kishte më të madh e kështu ma fuste. Kështu mu lezetua të isha pasiv. Por unë bëj dhe aktivin. Më kanë rënë raste që pasi më kanë qirë, më kanë kërkuar t’ia fus dhe unë e mblidhja mendjen dhe ia fusja...Po nuk kishe më lezet ashtu. Eh, si të them, lezet kam me të dyja, por gjej më lehtë djem që të ma fusin se sa t’ia fus.
U ndamë si miq të mirë. Këmbyem numrat e telefonit dhe gjatë verës e bëmë edhe disa herë te tjera dhe ishte gjithenje ne forme...

Po te pres tek i njejti vend... ti e di se ku eshte, per mua seshte navoja te ta them serisht,....
Sot dita qe e mbushur me plot histori te bukura...Si cdo dite bejme mesim ne te njejten shkolle te mesme vetem se jemi ne dy klasa parelele..I vetmi moment kur un te shoh dhe mezi pres te te shoh eshte peseminutshi,,ku ne dalim neper korridore te hallakatur ,me plot frike te ores tjeter ,ndoshta mudn te bejme dhe provim...POr frika me iken sa here te shoh ty,tek mban libra te shumte mbi duar ,sa here shoh foton tende te ngjitur ne kendin e nxenesve te dalluar...
Shpresoj qe ende sot e kesaj dite te jete perseri aty...Ckujtime !
Ti je djali qe kam enderruar,,ty te kam pasur shok te femijerise,,,jemi rritur bashke !Mban mend kur hipem mbi pemen e Lumes dhe hengrem kumbulla sa na u fry barku,,,Po- thua ti -vecse ne ishim shum te vegjel,,Ndoshta si mban mend ditet kur flinim bashke ,dhe shtriheshim ne shesh ,me batanijem qe se hiqnim nga dora ,ate ngjyre vjollcen me lule te celura,,,EHHH!!!
Ndersa Sot ti je rritur ,je bere cte te them marshallah!!Plakat e lagjes shkulin faqet kur te shohin ty se mos te marrin mesysh...
Po ashtu edhe un jam rritur por kam ende kujtime per ty...
Sot jemi 17 vjec ...Qe te dy,jemi rritur dhe kemi kaluar pubertetin,,tashme seshte si me pare nuk fleme me ne shesh si me pare!!
Sot ishte dita e fundit e shkolles...
Si do tja bnej une valle pa ty,pa ato peseminutshe ,ku valle mudn te te takoj,,,
Te njejten gje ben dhe ti pasi kerkon me ngulm ti zgjasesh ato minuta te pushimit ,Vjen ne klasen time pasi ke trokitur embel me duart e bardha ,njesoj si gte Sharli te zonja bovari...
Dhe me ate ze kumbues e te embel mjalt therret emrin tim,tek me kerkojn zysha qe te vij ne klasen tende per nje porosi,,sa mire me behet qejfi ,mezi pres te te tregoj gjithcka ,por si valle ,A mjaftojne pese minuta...Kam nje deshire t eflakte te them se te shoh cdo nate ne endrra ,se per ty ,me vjen turp te ta them ,por sikur ta dije se pa dashje u prisha mbi bokset e mija te adhuruara te kalvin klejnit!!
Ndoshta sdo ti mesosh dot kurre,,,
nuk mund te pres edhe me shume..dueht te ta them..
Patsaj duke e shikuar ate i drejtohem duke i thene ,edhe valle sa duhet te pres me,,
pa me thuaj... e kujt eshte ajo zemer qe rreh aq fort sa te degjohet ne ate korridor bosh.??Te kujt jane ato ore te nates se vone qe vertiten vetem per ty??
Te kujt jane ato mesazhe neper cepa fletoresh,librash ,bankash,mure...Te kujt jane ato sy qe te shohin vetem ty?
Ti me kthehesh ngadale dhe me thua une shoh vetem syte e tu tek shkelqejne ngjitur mbi shpatullat dhe fytyren time,,,me merr duart mi ve mbi fytyre ,me perqafon fort ...ora tingellon aq kumbueshem,,,syte e tu duken aq te qarte aq te paster,,,me merr pas vetes ,me shtrengon mbi bel,ngjit lakueshem buzet qe pervelojne zjarrshem pas meje dhe vecse lotet e miaj te lumturise mund ta embelsojne dhe shuajne ate zjarr te ndezur prej kohesh,

A e keni provuar ndonjëherë kur “të kërcen gjumi?”. S’ka më keq. Ndjehesh i lodhur dhe i këputur. Gjumi nuk të zë, në mendje të vijnë gjithfarë mendimesh, me një fjalë humb tërë qetësinë. Në këto raste puna më e mirë është të ngrihesh. Kështu bëra edhe unë. Për tu marrë me diçka u ula tek kompjuteri dhe shkova në mesanxher me shpresë të ndonjë bisede të këndshme...Dhe ja ishte dikush në mesanxher që nuk ishte i regjistruar tek miqtë e mi, por më ka ndodhur edhe herë tjetër që janë futur bisedues që i kam hasur një herë dhe vetëm kaq. Këtë herë ishte dikush me nofkën super meni. Sapo u lidhëm filloi me një ton të ashpër dhe kërcnues: Ti je ai që ke shkruar ato tregimet erotike. Po , pse . Po ku je, se sapo lexova nja dy dhe më është ngritur kaq keq sa po plas për seks.

Po mua ku më gjete. Unë u futa krejtësisht kot në mesanger..

Edhe mua nuk po më zinte gjumi dhe s’kisha njeri me kë të bisedoja. Kur ja u hap adresa jote dhe kjo më bëri të shpresoj mos dali gjo. Si shumë koincidenca: lexova tregimet e tani bisedat. Shiko Arbi, kushedi se çfarë do më ndodhë në se nuk do gjejë dikë që ta qij sonte. Kari më ka ngrire dhe se e futa në akull, nuk do ta dijë, por mbetet dru...

Ku je?- më tha. Unë kam makinë e vi e të marrë.

Po kush del në 3 të natës pa njofto e pa ditë...

Pse vampir më kujton mua. Eja të qihemi, të betohem se do të kënaqesh. Do të bëj si të duash ti. Ke qejf të ma fusish? Po deshe ta marr në gojë, por puna është se kam nevojë të qi patjetër. Ta hap kameran? Vetëm ta shohësh se çfarë ke për të humbur në se nuk pranon. Dhe me të vërtet e hapi dhe e kishte të bukur shumë...

Sikur po më prishej mendja. Ku je në shtëpi? Po kam një dhomë me qera. Po lëkundesha.

Ku të vi me të marrë. I thash që e prisnja ke qoshja e Myslym Shyrit.

Ai më tha se kishte një Pezho të kuqeE lam për një çerek ore.

Vesha pantallonat e shkurta dhe një fanele blu. Po shaja veten për këtë iniciativë të çmendur. Leqi si do dilja nga ShPëpia? Po ti dilte gjumi prindërve?...

Nejse dola. Në rrugë mu duk fresk, por nuk isha larg. Ke kryqëzimi ishte një makine e kuqe. Ngadalësova hapin. Ai hapi derën dhe sikur njiheshim prej kohe më thotë: shumë i shpejtë, hyr!

U ula në sedijen përpara dhe ai ktheu kokën nga unë, u afrua dhe më puthi.

-Nuk qenkam gënjyer. Ke për të parë që do kënaqemi dhe pastaj do ta kërkosh vetë.

Bëmë disa kthesa me makinë në lagjet e vjetra pas pallateve dhe ndaluam para një pallati. Vendin e makinës e kishte zënë me zinxhira. U desh një farë kohe sa të liroheshin e të mbyllej makina, por më së fundi ishim të gatshëm të hynim.

Ishte shtëpi modeste. I thash që të mos e ndizte dritën, sepse në errësirë gjithçka dukej më e bukur. Ai ishte një djalë rreth të 30-dhjetave. Trup i lidhur me lartësi mesatare, dukej mjaft i bukur.

Atij nuk iu durua, por më tërhoqi pranë vetes e filloi të më thithi, sa në buzë, qafë, gushë e në thumbat e sisëve. Unë mbarova fare. Me siguri do të më ketë mbushur me njolla që nuk di si do t’i justifikoja. Aman mos ashtu se më nxihen shpejto. Atëhere ai filloi të më lëpinte,por duke ndjerë kripën e lëkurës, në tha që të futeshim në dush për tu pastruar. Dhe ashtu bëmë. Ai shpejtoi që të hiqte të mbathurat e mija që të shuante kureshtjen se sa të madh e kisha. Unë të tijin ,megjithëse e kisha parë në mesanxher.

Ai më kapi për koqesh dhe nuk i lëshonte së fërkuari, që ti mbante në gjendje të ngritur. Pastaj u ul poshtë dhe nën masazhin e dushit e mori në gojë. Me një thithje të shpejtë ai e përpiu karin tim dhe filloi të pulsonte. Njëherësh përpiqej të fuste gishtin në vrimën time, që unë nuk e di përse e mbaja aq shtërnguar. Kur fillova të rrezikohesha se mos më derdhej, i thash të priste, se kishim akoma seç të bënim...

U fshim me një peshqir të madh dhe shkuam drejtë krevatit.

-Do kisha qejf të kisha një djalë me peshë më të lehtë që të mund ta ngrija në hava dhe t’ia fusja në vrime. Ajo për mua është vetë mrekullia. Ashtu është vërtetë. Kur të gjesh ndonjë e bëjmë treshe, por sonte le të mbarojmë punë se po zbardh.

Kisha qejf t’ia merrja edhe unë në gojë prandaj e provova tia lëpija. Kur po afrohesha, ashtu në errësirë vija re kokën e karit të tij , të bërë synet, që dukej më i vogël si madhësi se sa trupi i trashë dhe i drejtë. Ai më vuri dorën në kokë dhe e shtyu. Yyk, bëra unë se mu duk se u mbyta. Grykën e kam pas gjithën të ngushtë dhe pavarësisht se kam pasur qejf, nuk e kam marrë më thellë në grykë.

Mirë!- tha djaloshi. Të provoj ta fus?

U shtriva përmbys. E dija që do më dhembte, por ky ishte pozicioni edhe i mirë , edhe i keq. I miri ishte se vrima hapej më ngadalë kurse pozicioni i keq ishte se po të mos doje ta haje dhe të bëje të ngriheshe, të futej më keq. I dhashë prezervativën se ndryshe nuk pranoja ta bëja, dhe ai e vuri pa fjalë. Pastaj, përveç lubrifikimit që kishte vet, i shtoi dhe pak pështymë që të rrëshqiste më shpejt. Po prisja të ndjeja efektin e mbështetjes së karit tek vrima e ime. Ishte një përshtypje e këndshme, por vetëm pak kohë, se kur kari i tij kërkoj vend që të futej, atëherë një dhimbje e mprehët më pushtoi. Unë shtërngova dhëmbët fort. Ai e ndjeu dhe u tërhoq.

-Mendova se ishe i hapur mirë,-më tha. Po ja që s’jam. Provuam ta hapnim pak vrimën me gisht dhe sikur u bë më mirë. Herën e dytë ai hyri pa kthim. Atëhere e kuptova se çfarë është tërbimi seksual. Ai pallonte me kaq zjarr sa më linte pa frymë. Por kur filloi të më lezetohej edhe mua, atëherë qirja e tij u bë një kënaqësi. Ai më kishte përmbledhur me të dyja duart dhe më shtërngonte sa më shumë.

Hapi felet me duar !- më tha. Ja tani futet më mirë.

Kështu vazhduam për një kohë, sa e ndjeva se ju derdh. Shpëtova, thash me vete, por kisha qenë i gabuar. Ai vazhdonte ta mbante brenda, nga që e kishte ende të ngrehur. E ndjenja peshën e tij nga sipër. Ai herë pas here bënte ndonjë lëvizje.

Në se ke për ta bërë përsëri, vër një prezervativ tjetër – i them. Dhe ai e nxori. Pasi u pastruam më pyeti: A do ta fusish.

Vertet e bën?

Unë jam pa paragjykime. Pastaj kam dëshirën t’i provoj të gjitha. Po ti? Edhe unë, por kur kam një propozim si ky i joti nuk e lë mënjanë.

Ty si të pëlqen? Më hip sipër se e ndjej më shumë. Dhe unë i hipa sipër, ia futa dhe e pallova vençe. Vura re se edhe atij i shijojë shumë.

Hë si tu duk?- e pyeta. Super, më tha. Nuk të thash kot të më qije. Kam sy vlerësues. Me një të parë e di se me kë kam të bëj.

Kështu që ka pak kohë që jemi miq dhe kur na merr malli mjafton një sms për tu takuar tek vendi që dimë...

 

Kisha nje dyqan dhe ishte dark, vjen vellai dhe me thot qe ta mbyllnim.Pasi e mbyllem kthehemi ne shtepi dhe ndaluam tek shkallet te pinim nje duhan.
Aty tek shkallet ishte nje burre dhe kjo me cuditi, kur filloj te zbriste shkallet kaloj pran nesh dhe me kapi prej bythesh.Nuk nuk thash asgje..
Pasi mbaruam cigaren u kthyem ne shtepi. Diten tjeter e mbylla dyqanin vetem, dhe tek shkallet ishte perseri ai burri qe ishte nje dite me pare ne te njejtin vend.
Kur ju afrova me kapi prej krahesh dhe me mbeshteti tek muri dhe filloj te me puthete.Un nuk po levizj adhe ai filloj te me puthte nga qafa e po em kapte fort nga bythet.
Filloj te me zberthente pantallonat, un mendova se do kalonte dikush dhe do na shikonte dhe i hoqa duart dhe e shtyta qe te largohej dhe ika me vrap per ne shtepi.

Kaluan disa ditte dhe ai nuk e pash me.
Nje nate teksa po kthehesha ne shtepi nga ora 11 e nates pasi isha ne nje fest pash tre djem tek lagja dhe njeri prej tyre ishte ai djali qe me puthi disa dite me perpara.
Kur ju afrova njeri prej tyre filloj te ecte drejt meje dhe kur ju afruam njeri tjetrit me kapi prej krahu dhe me drejtoj nje pistolet te me tremburdhe me tha qe te vija me te. Un bera si tha ai dhe u drejtuam per tke nej makin tip Benx.
U Futem ne makin bashk me dy djemt e tjere dhe makina u nis dhe po ecnte me shpejtesi por nuk e dija se per ku.Pas pak ndaloj dhe kishim arritur pak larg qytetit ne nje shtepi te te vjeter.
Zbritem nga makina dhe u futem ne shtepine e vjeter nga jasht por e kendshme nga brenda.
Me ulen ne divan dhe me than mos te nxirrja ze, e dy u larguan e u futen nga dhoma tjeter ku aty filluan te zhvisheshin kete e kuptova pasi gjysmen e deres e kishin len hapur dhe i pash..
Kur dolen nga dhoma po mbanin karin e tyre ne dor dhe u drejtuan drejt meje.
I pari qe u afrua vuri doren tek koka ime dhe me shtyu fort drejt karit te tije por un u mundova te shmangesha por kujtova qe kishin pistolet e duhet t'ja plotesoja deshiren nese doja te mbetesha gjalle.
Buzet e mia u takuan me koken e karit te tije te ngrefur dhe fillova ta fusja ne goje.Ai u shtyt fort dhe kari i tij hyri deri ne gryken time qe per pak po mbytesha.Pas disa minutash atij ju drerth dhe goja ime u mbush plot me spermen e tije.
Desha ta beshtyje por ai em tha qe ta kaperxeja dhe ashtu bera..
Erdhi tjetri dhe filloj te me shqyente bluzen dhe te me zberthente pantallonat dhe mi hoqi ku doli ne pahe kari im prej 17 cm qe me ishte ngrehur keq..
Me ngriti kembet dhe i vendosi tek supet e tije qe te ishte ne pozicion te fuste karin e tije tek vrima ime..
Un se ksiha bere ndonjeher keshtu qe e kisha vrimen e ngusht por ai as donte t'ja dinte.Ndjeva qe koka e karit te tije u vendos tek vrima ime dhe ai filloj ta shty, ndjeva dhimbje te madhe dhe nje shpetoj nje oohh e madhe e i thash ta nxirrte se me dhimbe po ai beri sikur nuk me degjoj..
Vazhdonte ta shtynte karin deri sa u fut i gjithi dhe aty ndjeva nje kenaqesi te madhe.Pastaj filloj te pomponte me egersi por atij ju derdh shpejt.. Ndejti nje cast mbi mua duke me puthur dhe me tha qe isha i shkelqyer.
Djali i tret rrinte ulur ne divan dhe i binte me dore derisa ti vinte rradha, Kure pa qe ata dy mbaruan mu drejtua mua dhe me puthi ne buze dhe filloj ti thithte.
Vendosi karin tek vrima ime e sapo c'virgjeruar dhe kari i tije pati te leht te hynte nga qirja e pare.Filloj te pomonte me shpejtesi dhe te dy filluam te ndjenim kenaqesi.. Dhe ketij ju derdh shpejt dhe e ndjeva qe sperma shpertheu brenda meje. E nxorri dhe em tha t'ja merrja ne goje dhe ashtu bera.
Pasi mbaruan se beri qef me than te vishesha dhe te largohesha qe aty.. U vesha dhe u drejtova per ne shtepi dhe pse e ishte larg, por ndaloje shpesh ehre rruges se me digjte bytha.Kurr arrita ne shtepi u futa bera nje dush dhe e leva bythen me krem dhe u shtrita te fle, por nuk vura gjume ne sy ate nate.
Diten e neserme vnuk vajta ne pune sepse i thash vellait te rrinte ai se un isha semure dhe ter diten qendrova shtrire nuk desha te ngrihesha..
Ditet ne vazhdim fillova te beja jeten normale duke u munduar te harroja ate qe me kishte ndodhur..

Nje pale duar po me lanin ne dush ,dhe ndeja rrekene e ujit te ngrohte qe po me shpelante pisllekun kudo.Ende s’kuptoja se ku ndodhesha.
Me pas,pasi me fshijne,kuptoj qe vetdija e plote me vjen,isha i shtrire ne nje krevat dopio ne nje shtepize te ngrohte,e cila sme kujtonte asgje.
Kisha fjetur shume dhe isha zgjuar ne oren 10.30 te paradites.
Plaku,hyri ne dhomen ku une kisha fjetur dhe me ofron nje filxhan me qumesht.Ku jam?- e pyes une ne pafajsi te plote.Rri mos u merzit dhe mos u shqeteso -me thote ai.
Ne trup kisha nje pale pizhama te reja ne masen time,gje qe me habiti akoma dhe me shume.
Syri me kapi ne fund te kmbeve te mia ne nje si stol te vogel nje pale corape,nje kostum te thjeshte pambuku sporti ,nje pale mbathje dhe nje kanatjere.
Serish e pyes plakun :po keto?-Jane te tuat bir-me tha ia me nje embelsi zeri te paimagjinueshme.
Isha gati te perlotesha,por embajta veten.
Plaku,ndersa une pija filxhanin me qumesht,filloi te me pyeste,porsi nje hetues profesionist se pse u gjenda ashtu ne rruge?Me trego sikur po flet me veten tende- me tha ai.Une i them qe kam nevoje ti tel nje shokut tim,sepse duhet te lajmeroj njerezit e shtepise sime ,sepse une mbreme s’kam qen ne shtepi.
Me zgjati cel e tij,e nderkohe une i tel. mikut tim Bertit per t’i thene, qe t’u thoshte te shtepise sime se kam qene ke ai dhe do te vij pasdite si perhere.Tani e gjete ti te me thuash,me kane tel. mbreme ne darke dhe i genjeva qe je ke une,m’u pergjigj ai tere turinj..
Pasi mbylla cel,fillova t’i tregoja plakut historine e asaj nate te tmerrshme me tipin 40 vjecar.Ne fund te rrefimit tim plaku me pyeti :e mban mend makinen dhe portretin e tij?Posi jo, i them derisa te vdes nuk do ta harroj fytyren e tij,qe teksa prishej brenda meje ulerinte si kafshe dhe kishte marr nje pamje te papershkruar ,te skuqur dhe te shprishur, si te nje maske kufomash..
Po filloja te shihja veten time dhe disa shenja te lehta ne surrat ,por kur u zhvesha qe te vishja mbathjet dhe kostumin sportiv pashe ne pasqyre hematomat dhe shenjat e grushtave dhe shpullave te tij neper trup.Fillova ta urreja veten se si kisha perfunduar keshtu.
Plaku me tha se duhet ta harroja njehere e pergjithmone ate njeri,por edhe kete zanat te ri e te veshtire per mua.Eshte nje rruge pa krye,por nese do,mund te heqesh dore edhe nga ky lloj qejfi,tha ai si me gjysem zeri.Gjithsesi,ti e di,eshte jeta jote bej c’te duash me te.
Ai me tha se mund te me conte me taksine e tij ku te doja une,por, pasi e falenderova me shume zemer gati ne te qare nga perkujdesja e tij ,e perqafoj edhe njehere si pa kuptuar dhe i them:une jam nje djale i keq,shume i keq..

Zbrita shkallet e atij pallati,dhe ne xhepat e pantallonave dora me kap nje shume lekesh jo te pakta per mua.I ndjehesha ketij njeriu borxhli per gjithe jeten time.As per ermrin se pyeta.Por do te kthehem t’a falenderoj serisht ,mendova dhe dola nga pallati.
Dielli me dogji syte.Isha veshur me nje pale rroba te reja per mua,dhe do te bija ne sy te prinderve kur te shkoja ne shtepine time,por Berti me kishte bere kete dhurate,pasi ne ishim zhgerryer ne nje grope zifti prane shtepise se tij ,kur kishim hyre naten,mendoja te genjeja prinderit qe patjeter do me pyesnin,dhe qortonin si perhere.
Zbrita nga urbani unazes per ne shtepine e Bertit dhe hyj ,tek ai si perhere shpenguar direkt ne dhomen e tij.
Berti me pyeti si me ironi:ku fjete mbreme bukurosh,ne c’kasolle ma bere gjumin e nates?Gjumin e vdekjes apo te nates s e varrit i them, e nderkohe zhvishem me mbathje para tij.
Trupi im tere hematoma e shokoi menjeher ate,i cili me pyeti hej,hej,c’te ka ngjare?
Nuk kisha c’te flisja,por e perqafova ate fort dhe fillova te qaja me ngasherim aq fort,saqe edhe Berti u perlot.
Ok me tha -mos fol,rri i qete,-po i them mamase te na gatuaje dicka dhe drekojme ne veranden tone.
Berti me njifte per djale te dhene pas femrave dhe s’dinte sekretin tim.Shume here kishim masturbuar edhe kot edhe duke pare filma porno ne shtepite tona(Berti kishte nje pallosh te madh te trashe dhe qe i hidhte shume sperme kur prishej,por qe s’me kishte terhequ),pasi ne ishim rritur bashke dhe nuk kishim terheqje per njeri-tjetrin ,pervecse miqesise se pamate me njeri-tjetrin.
Teksa drekonim ne veranden e tij ushqimet e shijshme,qe nena e tij gatuante gjithmnone,une i them Bertit,hej plak une jam gay.
Ai filloi te qeshte me te madhe dhe mu pergjigj ne sensin e shakase sime,se keshtu e mori,hej plak une jam leizbike…Une po flas tamam,s’po tallem, ju kunderpergjiigja seriozisht.
Atij i mbeti ne gryke kasfshata e radhes,leshoi lugen mbi pjate dhe me pyeti i cuditur:Ti e ha karin ,ke qejf te qihesh me nje kar,ti je pidh…ti ti…dhe vetem me shikonte si i tulatur dhe nuk foli me….
Mbaruam se ngreni pa folur fare,dhe ai me fton ne dhomen e tij per t’u sqaruar akoma dhe me mire.
Domethene mbreme ke perfunduar ne duart e ndonje manjaku seksual,-foli ai.Hem,shume mire ta paska bere,nuk te futi ndonje hekur te nxehte ne brime te bythes qe te damkoste tere jeten.Paske qene nje kurve dhe se paskam ditur.Po mua pse s‘ma ke marre ne goje,ne kemi fjetur bashke lakuriq,buce paske qene, buce e keqe.Do t’u thuash te gjitheve qe e ha karin apo jo?..-fliste i nervozuar dhe tere mllef Berti.

Boll i them ,boll me cave karin,mut..Nderkohe i hidhem ne qafe serisht dhe filloj te qaj…
U clirove -me tha perseri ai.Po ithem.He, vet do kar, vete ben si viktime -mu pergjigj ai.Tek e fundit kush ta ka fajin qe je katandisur keshtu?Koka jote shkemb e zjarr -u vetpergjigj ai.
Tani eja te shkojme ne shtepine tende,te justifikojme mosqenien tende ne shtepi dhe punen e rrobave mamase tende.
Cdo gje kaloi pa zhurme, pasi te mite kishin shkuar nga gjyshja,dhe i them Bertit te flere nga une ate nate.
Mire me tha meqe eshte e diel neser,po rrime ketu ke ty.
Uzhvesha per te hyre ne dush ndersa Berti po shifte televizor.
Me peshqirin ne dore dal nga dushi duke u fshire drejt ke Berti.Ai me shikonte trupin e nxire dhe me pyeti me keqardhje te dhembin plaget?.Shume-ju pergjigja.Po bytha? Jam i care,dhe ne banjo dola gjak.Ishalla me kalon shpejt- I them une.E kishte te madh karin?-me pyeti Berti .Mesa mbaj mend po,por nuk ndjeva asgje ,pasi me perdhunoi.Ta shof pak- me tha dhe syte e tij ,pasi pane te carat e anusit tim edhe nga jashte,dhe me thote,qenke bere ibret…Do qihesh me pas kesaj ndodhie ?-me pyeti serisht Berti.Jo i them une kurre.Ehuha me tha ai si me dyshim,thone qe kush qihet njeher e ha karin perhere,po po -i them une s’eshte e para here qe jam qire…Berti me pa i hutuar dhe me tha -paske kohe qe qihesh?
Po i them kam nje vit e pak,qe ne pushimet ne Greqi,jam qire me nje grek per heren e pare..
Ashtu, pse s’ma ke then kete gje, ne jemi gati vellezer.Po sepse me ty ndaja historite me femrat, ndersa me meshkujt kisha shume frike te t’i thoja ,pasi do me shaje ,ndoshta do me largoheshe njehere e pergjithmone.
Jo ,jo ,s’ka perse- me tha ai mua.Cdokush ka jeten e tij,dhe me trupin e tij ben c’te doje…
Mosparagjykimi ne kete moment nga ana e tij me krijoi nje ndjenje dyshimi edhe per te,pasi ai kishte nje kar te trashe e te madh..
Edhe une kam shkuar nja dy here,ke gjyshja ne fshat,me nje bari 18 vjecar.Ai ma merrte ne goje dhe e qiva sa isha me pushime aty.Si ,si -i them une..
Pasi mbyllem kete biseden me historite tona dhe gjendjen time.,Berti me tha se duhej te gjenim se kush ishte perdhunuesi im.Nuk dua ta shoh me perse dyti,nuk do te permbahem dhe kam frike se do hakmerrem shume keq.Ti e di qe ai nuk ka ku shkon nese i vihem nga pas.Po me tha Berti e di qe dheu do ta trese qe te nesermen..
Gjithsesi nese s’do ti ,dua ta njoh une,kembenguli ai.Per mua eshte i vdekur-i pergjigjem une.
Nderkohe i them se dua te shkoj ke shtepia taksistit qe me morri ne rruge ,dua t’a falenderoj.
Ok, me pergjigjet ai,se pari taskisti,se dyti ai tipi,jo per hakmarrje thjesht dua ta shof surratin e tij…
Te merkuren pasdite pas mesimit,me Bertin morem rrugen e unazes ne te kundert, per tek pallati i plakut taksixhi.Ngjissim shkallet dhe trokasim ne deren e apartamentit nga dola ate mengjes,kisha shume emocione,me dukej vetja si ne provimet e semestrit.Rri urte,c’ke -me tha Berti..Po prisnim te hapej dera e apartamentit….

Kisha shkuar me punë në Elbasan dhe do të qëndroja për një farë periudhe. Të them të drejtën u mërzita, se pasi mbaronte orari i punës nuk kishe çfarë të bëje. Në fillim kthehesha çdo ditë në Tiranë por kjo ishte e lodhshme. Një ditë në pastiçerinë e turizmit, hynë dy djem simpatikë. Ato u ulën përballë meje, gjë që bëri t’i studioja për një kohë të gjatë. Ato e vunë re dhe i thanë kamerierit të më sillte një konjak. Atëhere unë për të mos mbetur borxhli i porosita nga një trileçe. Pastaj ato më ftuan në tryezën e tyre dhe aty u njohëm. E kishin kuptuar se isha i ardhur në qytetin e tyre e kështu më bënë shoqëri. Në fakt ato ishin punëtorë, por djem të mirë e simpatikë. Njëri quhej Sulë dhe ishte biond, kurse tjetri Petriti ishte brun me kaçurrela. Unë i ftova të hanim darkë së bashku dhe pasi kundërshtuan pak erdhën. Ndenjëm deri vonë me të ngrëna e të pira dhe më së fundi dolën. Unë kërkova të bënim një xhiro që të na tretej pak ushqimi dhe ato pranuan. Kishim bere një copë rrugë, kur Petriti tha se kishte arrit tek shtëpia e kështu na uroi natën e mirë dhe iku. Ishte ende vapë dhe kush mbyllej në dhomën e hotelit, prandaj u ulëm në një stol e filluam të bëjmë muhabet. Fjala ra edhe për traditat e elbasanllijve të mikëpritjes si p.sh. hajde ndonjë natë të hash atpë qafë pate; hajde nja dy net që ta hash komplet...
Sula qeshte. Pse nuk është kështu?
Apo shprehje, tremi ato pëlluma që të kalojnë kënej... Por më e bukura është se nuk mësohet zanati pa kalu nën tavolinën e ustait... Ti Sule, si po e mëson zanatin? Sula qeshte...Edhe ashtu edhe kështu...}do me thënë edhe ashtu edhe kështu...
Kjo do me thanë se duhet edhe shkolla edhe tavolina e ustait.
Rrofsh o Sulë se qenke djalë i sinqertë...Thuj të drejtën e ke provu ndonjë herë.?
Ai e zvarisi fjalën por pranoj se e kishte bo në ndonjë rast...
A më lejo të ta prek me dorë...
Po të pëlqeu pse jo.
Atëhere ia preka dhe atij i kishte qenë ngrehur. Ia fërkova pak dhe ai më tha, kujdes se mos më derdhet. Kishte një kar modest, nga ato që nuk të vrasin, shumë të mirë për fillestarë. Ke ndonjë vend ku të shkojmë? E pyes. Jo më thotë, por kur mund të gjej në hotel. Ikim tani? Jo se është natë e ngjallim dyshime... Takohemi nesër në drekë. Merre dhe shokun. Atë nuk ta premtoj se është shumë i turpshëm.
Në drekë isha në dhomë. Një trokite dere dhe hyri ai. Ishte vapë dhe jam bërë me djersë. Freskohu tek lavamani. Pasi u fshi me peshqirë erdhi në krevat. Filluam të putheshim .Ai me hipi sipër dhe fillojë të më fërkojë nga të gjitha anët. Unë ia hoqa brekët si të atij edhe të mijat. Tani ishim gati për aksion. Kari i tij nja 15 cm. u fut lirshëm në vrimë. Ai filloi të qijë me sa forcë të mundej gjë që më jepte kënaqësi , por jo lezet. Vazhdoj kështu në copë të mirë kohe e pastaj iu derdh. Ai u ShPërngua fort pas trupit tim dhe qëndroi ashtu disa kohë. Pastaj u ngit dhe iu afrua dritares.
Mos rri aty i them se mund të shohin nga jashtë.
Prandaj po rri, që të më shoh Petriti, se ai nuk besonte se do ta banim bashkë. Aty është? Sigurisht. Po më pret të marri vesh se si do të shkojë.
Ai desh të vishej, por unë i thash: Prit të bëj edhe unë qejfin tim. E bëjmë herën tjetër më tha. Mos gënje? Jo të betohem, do të sjell edhe Petritin dhe bëjmë një treshe të bukur.
Në fakt e mbajti fjalën . Petriti erdhi. Ai kishte një kar të madh që të kënaqte.
I thash se dua ta filloja me të. Petriti u betua se po e bënte per here të parë. Pasi ia mora në gojë Petritit ia lash Sulës që të ma fuste. Atij iu derdh shpejt. Pastaj provoi ta fusi Petriti dhe ai më kënaqi me të vërtet. Pastaj i kërkova që ti bija unë. Filluan të bëjnë naze. Nejse kemi kohe.Une do qendroja akoma aty duke shpresuar se ato do te zbuteshin, per te provuar magjine e aktit seksual.

Ishte dita e parë që po shkoja tek mësuesja ime e pianos. Kisha bere kaq vjet në Lice, por kur erdhi puna për të hyrë në akademi, kjo nuk mjaftoi, kështu një herë në jave do të shkoja në shtëpinë e saj për të marrë mësime...
I rashë ziles dhe derën ma hapi një djalë simpatik, me flokë kaçurrela, që u prezantua si i biri mësueses. Ndjeva diçka të më cimbiste në zemër, por e mbulova me një buzëqeshje mirësjellje. Ai më ftoj të hyja në sallon e të prisja tjetrin që kishte ardhur para meje.
Ne ishim moshatar. Bëmë pak muhabet për muzikën dhe ai ishte para meje dhe kjo ishte e kuptueshme se e kishte mësuesen në shtëpi. Ai më premtoi se mund të më ndihmonte në se do ta doja një gjë të tillë dhe unë shpejtova ta falënderoj ,sa të mos i ndërrohej mendja.
Pas disa ditësh, ashtu siç e kishim lëne, ai erdhi tek unë. I thash nënës që të mos na shqetësonte se po mësonim. Pastaj u futëm në dhomën time e filluam të mësojmë ushtrimin që e kisha për javën tjetër. Ishim ulur pranë njëri tjetrit në piano, sa mishi që dilte nga pantallonat e shkurtra këmbët takonin me njëri tjetrin. Mua mu ngreh menjëherë dhe mezi po duroja. E largova pak këmbën, por ai menjëherë i afronte. Po e shikoja me bisht të syrit që çfarë dëshironte dhe ai e kapi këtë vështrim dhe menjëherë mu përgjigj , duke futur duart midis kofshëve dhe të më kapte karin dhe ta shtrëngonte. Atëherë i futa duart edhe unë. Buzët tona u takuan dhe atëherë filluam të puthemi pa thënë asnjë fjalë. Pas pak, ai filloi të më zbërthente pantallonat dhe ma nxori. Pa shumë ceremoni ai e preku me gjuhë e filloi ta lëpinte. Isha i eksituar mjaft dhe mezi prisja të ma merrte në gojë. Dhe kjo nuk vonoi. Ai filloi ta thithte e ta fuste karin deri në grykë. Pasi bëri nja dy pompim me gojë, mua mu derdh.
Ah, ta marrë dreqi se më iku kot.
Kishe qejf që të ta fusja.
Sigurisht. Këtë ëndërroja dhe unë që ditën e parë që u pamë. Edhe unë prishem shpejt.
Pastaj më tregoj, se kur kishte lexuar në internet, tregimin e parë gay ishte eksituar aq shumë sa i ishte derdhur në pizhame. Mezi kishte larë pizhamet dhe kishte zhdukur gjurmët. Unë jam gay pasiv dhe më pëlqen të provoj djem të ndryshëm, që janë meshkuj të vërtet, por ku t’i gjesh...Edhe tek grupet ka mjaft gënjeshtar që të thonë po e të lenë në baltë.
Kur u takuam herën tjetër, më tha se do ta fillonin drejt e në qirje , pa lëpirje e thithje. Ai uli pantallonat e nxori bythët e tij të bukura. Unë fillova t’ia fërkoj, ndërsa shkonte ashtu i përkulur drejtë divanit ku u mbështet me të dy krahët. Fute, më thotë, se nuk po më durohet.
Prit të marrë prezervativin- thash unë.
Lere dreqin, e di që jemi të pastër...
Atëherë e leva mirë me pështymë , vura kokën në vrimë dhe fillova ta shtyja. Djali i mësueses e duronte shumë mirë. Dukej se kishte provuar më të mëdhenj prandaj këtë e pranonte lehtë. Ai u shty dhe kari im pa shumë vështirësi arriti deri në fund. Atje diçka takoi dhe na dha kaq kënaqësi të dyve. Atëherë fillova ta palloja mirë, gjë që pasqyrohej edhe në kënaqësinë e tij. Luajti doreza e derës, dhe unë u tremba. Kishte qenë nëna që kishte sjellë nga një copë kek për të ngrënë. Lere tek dera i thash, ndërsa vazhdoja t’ia ngulja mikut tim bukurosh. Pallimi zgjati mjaft dhe kur mbarova ishim të dy të lodhur. Pasi u pastruam morëm kekun, i cili na shijoj mjaft. Pasi e hëngrëm dhe u qetësuam, miku im më pyeti.
A do të fillojmë mësimin e pastaj bëjmë edhe një seancë tjetër...

Në autobuz nuk kishte shumë pasagjer, bile kishte shumë vende të boshatisura. Unë po rrija në këmbë, kur e ndjeva se dikush po me shikonte. Ktheva kokën dhe vura re një djalë të ri që po më shikonte me ngulm. Ai sapo më pa që po e shihja, u ngrit nga vendi dhe më ofroi që të ulesha. Kjo dukej artificiale, sepse vende të kishte dhe s’ishte nevoja për mirësjelle. Ke stacioni zbritëm. Ai po më ndiqte. Ishte një djalë i shkurtër, me kokë të qethur tullë dhe sepse me ngjallte dyshimin sikur kishte dalë nga burgu...por sidoqoftë ta ndizte gjakun. Atëhere e thirra dhe ai u afrua.
Si të quajnë ? e pyeta dhe ai më tha-Goni. Filluam të bisedojmë dhe ai shumë shpejt u dorëzua. Me tha se ishte aktiv dhe se e preferonin shumë. Pastaj edhe gjëra të tjera të parëndësishme. Por si problem dilte çështja e vendit. Atëhere ai më tha se kishte çelsin e apartamentit të vllait dhe mund të shkonim atje.
Shkova me mëdyshje, sepse më dukej që po i futesha një aventure të papëlqyshme. Pasi u sollëm në disa rrugica arritëm tek shtëpija, që ishte një apartament nga ato me punë vullnetare. Ai hapi derën shpejtë dhe u futëm mbrenda. Ashtu i shkurtër siç ishte u afrua dhe më pështolli, pastaj po ngrinte këmishen për të më kafshuar në gjoks. Pastaj filloi të më zbërthej rrypin e pantallonave, ndërsa unë po hiqja të tijin, kështu që më së fundi arritëm të zhvisheshim. Më bëri përshtypje që kishte një kar shumë të madh, rreth nja 20 cm dhe mjaft të trash. U bëra gati t’i them se nuk do pranoja që të ma fuste, por ai u ul në gjunjë e filloi të ma lëpinte dhe të ma thithte timin. Filloi të më lezetohej. Po i shtyja kokën qët ‘i futej më thellë dhe ai e thithte mire. Por për një çast ai ndaloi dhe më tha se po i vinte dhe nuk donte ta humbte kot. Atëhere u shtriva përmbys dhe iu luta ta fuste ngadalë. Kështu ai filloi ta fuste, por kjo nuk qe aspak e lehtë. Kari i tij ishte fryre aq shumë sa vrima ime nuk e duronte dot.
Po duroje pak,-më thonte. Sa vetave ia kam futur dhe e kanë duruar mirë, bile kanë mbetur shume të kënaqur. Duke e futur ngadalë, kari kishte arritur deri tek gjysma dhe aty iu derdh.
Me vjen keq ,-i thash.- nuk e bëre qejfin tamam. Ai tundi kokën sikur desh të thonte, s’prish punë...
Më erdhi keq vetëm që ishe kaq i pastër, se nuk është gjithëmon kështu.
Shkuam në një kafe dhe bëmë muhabet. Kur e pyeta si e kishte filluar, më tha se që ishte sëmurur nga apandesiti në një qytet ku ishte tek kushurinjt e tij. E kishin operuar me urgjencë dhe kur ishte në spital mjeku filloi të interesohej për karin e tij të madh, deri sa një natë, që ishte roje, kërkojë ta provojë dhe mbeti shumë i kënaqur. Por edhe Gonit i kishte pëlqyer shumë. Kështu ai kishte ndenjur dy jave aty, duke provuar me doktorin të gjitha mënyrat e kamasutrës. Këtu në Tiranë përpiqej të gjente ndonjë duke i parë ngultas dhe ndonjëherë i thonin: ç’ke që sheh, por herë të tjera i afroheshin dhe pa shumë mundime merreshin vesh. Shumica janë studentë dhe se merr me mend se sa i pëlqejnë karët e mëdhej.

Vjeshta sapo kishte hyre.Tirana lagej dhe thahej cuditshem nga shirat pertace..dhe na dukej sikur jetonim ne Tropik,pasi shirat binin ne kohe te njejte dhe thaheshin nga dielli i forte i perkohshem madje i bezdishem vjeshtuk.
Ende nuk denim c’te vishnim,pasi afshi qe te krijonte kjo larmi “stinesh”brenda nje dite,te krijonte nje djersitje te athte ne trup,saqe une hyja dhe dilja nga dushi sikur te ishte dite vere.
Kisha kohe qe s’perqendrohesha ne asgje,dhe shkolles ja kisha varur pak duke mos qene me ai djali i urte e i shkelqyer ne mesime.Neper koridoret e shkolles degjoja mesueset qe peshperisnin: epo eshte maturant,ka edhe ai deshirat e veta,duket qe ka rene ne dashuri,s’ja shikoni syte…
Une i skuqur deri ne rrreze te flokeve mezor kaperdija keto thashetheme mesuesesh,dhe nenqeshja me teksa mendoja veten time..dhe syte e mi qe fshehurazi veshtronin djemte dhe burrat nga pjesa e perparme e pantallonave..
Mbremja ende skishte rene mire dhe i veshur mjaft lehte ne kemishe me menge te gjata te lehte,vijoja te beja nje xhiro te lehte neper rrugen me rrepe..Teksa ecja si i tubulluar,sa nga deshira per ta bere,sa nga pamundesia per te gjetur dike qe te mbaroja pune shpejt..se kisha kuptuar qe nje makine benc mjaft e bukur dhe hijerende me kishte ndjekur ne vertitjen time te shkurter nga njera ane,tek tjetra ne trotuaret e gjate.
Ulem diku,ne nje nga bordurat prane vendparkimeve,perte ndezur nje cigare ashtu kot pasi se pija,por e kisha si pjese te ratsesive te mija per te folur me dike,e nderkohe nje burre rreth te 40 ul xhamin e makines se tij dhe me pyet: Hej cuni ke nje shkrepese?
-Posi i them une ,ja po ta sjell..
-Flm,thote ai ndersa une zgjas kunjin e ndezur,dhe ai me ferkon lehte shputen e dores dhe me peshperit :paske duar prej engjelli…
-I joshur tej mase nga komplimenti i tij,i them se ishte kenaqesi qe jua ndeza kete cigare ..
-C’po prêt ketu,me tha serish ai..
-Une,asgje thjesht po pij nje cigare…
-Ke qejf te te coj ne shtepi me makine..
-Pse jo, ju pergjigja une,nen trillin e fjales se tij..
Hipa ne makine dhe u rehatova mire, duke thithur cigaren dhe duke ecur..
-Me fal tha ai,ku do te te coj..dhe me ferkoi doren nga siper me nje epsh te lehte dhe me shikonte drejt e ne sy nga pasqyra e tij.
-Eh,me mir e bejme nje xhiro i them une,ca nga qejfi,ca sepse doja te luaja pak me te..
Makina ecte me shpejtesi as vet se di se ku e per ku,filloi te erresohej dhe ai i ndezur akoma edhe me shume me terhiqte gishterinjte nen kryqezime shputash te duarve,dhe me tha:te erdhi radha edhe ty shpirt…
Makina ndaloi vrullshem ne nje cep pishash dhe mermeri,e une nuk po shquaja asgje dhe s’po ambjentohesha te kuptoja se ku ishim futur..
Me ftoi te kalonim pas dhe pasi siguroi mire qe dyert ishin mbyllur,me pas urdheroi gati me ze ushtarak te zhvishesha menjehere..une e pashe njehere si me pertese dhe i them qe nuk zhvishem..
Ashtu,tha ai dhe me qelloi me nje shpulle te forte ne fytyre e ne hunde,saqe gjaku filloi te me rridhte neper buze e ndjeva shijen e tij ne goje…nderkohe ai fillon dhe me shqyen rrobat: kemishen,kanatjeren ,dhe pantallonat e mija me mbathjet.I tmerruar nga sulmi i tij i papandehur dhe papergatitja ime idjote,fillova t’i gjuaj me grushta ne bark dhe me berrylat e mi…
Nderkohe nen gushe ndjej nje ftohtesi metali,qe kurre se kisha provuar me pare,dhe nje terheqje flokesh nga pas,nen peshperitje kafsherore,he kurve kurve..deshe te me vrasesh e?
Hajde,zhvishi zhelet e tua te piseta e kujdes se me ben me gjak,se te shkerdheva zorret e barkut me plumba nje e nga nje..
Une nuk leviza me dhe nuk bera asnje verpim, i shokuar,i mpire dhe i llahtarisur mendova me mire te vdisja …sesa te me qinte nje kafshe barabare si ky tipi..
Ndjeva dy grushta ne gjoks dhe atehere reagova serisht per t’u mbrojtur kesaj rradhe ,por tyta ne temth me beri te mos levizja fare.
Pasi me shqeu rrobat e trupit dhe m’i hodhi ato jashte nga dritarja ne vendin ku kishte parkuar,kuptova qe s’kisha me mbrojtje,jeta ime kishte marre tashme,fund njeher e pergjithmone..le te behej c’te behej..
Ai me uleriste :mere ne goje,ashtu,jepi me lepij mire karin,ashtu,dhe mbante ne dore pistoleten e tij TT duke ma drejtuar ne surrat,dhe nderkohe filloi te pomponte ne gojen time me karin e tij te shtrember por te trashe e te madh…jepi me lepij mire bolet,degjoja si neper perhumbje dhe kryeja pa vetdije cdo urdher qe leshonte ai.
Pasi me puthte dhe ferkonte menjeren dore dhe me kafshoi tmerresisht ne cdo pjese timen intime,me qelloi serisht me shpulla neper trup dhe uleriti fort:hape bythen me duart e tua kurv, hape hape po te them,ne njeren dore mbante TT, dhe me tjetern vetem e shtynte karin etij vrullshem, pa paralajmerim thelle-thelle neper trupin tim.Fillova te qaj nga dhimbjet e medha dhe therjet qe ndjeja brenda qenies time,dhe ai me thoshte :clirohu jepi kurve,qaj,qaj sa me shume,loto per karin tim jepi,jepi…
Me kthehu ne pozicione te ndryshme dhe fuste karin e tij tere gjak ne trupin tim…me qinte forcerisht pa e ditur se c’po bente ..
Per te isha gjahu i tij i radhes,objekti i tij, qe mund te luante si te donte..
Ndjeva pas nje ore e ca pallimi te forte e te pameshirshem seksi dhe dhune, spermen e tij te trashe e te ngrohte qe u derdh brenda meje furishem dhe ulerimen e tij prej kafshe barbare teksa prishej ooooohhhhhhhhhhhhhhhh,kurveeeeeeeeeeeeeeeeee,te qifshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bythennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn….
Qendrova edhe pak minuta ne cepin e sediljes se tij ,me koken poshte,pasi nuk shihja me asgje prej loteve te ngrira dhe gjakut te sapothare neper surrat,koke, trup e gjithandej,perzier me spermen e tij qe kullonte nga vrima ime e sapo qire..
Ai dukej i veshur e i pastruar mire,teksa me kapi me njeren dore,ndersa hapi deren dhe me shtyu me shqelm ne nje cep kanali aty ku kishte parkuar…
Ishte ora 1.35 minuta e nates,une kisha dy ore qe isha shtrire ne gjolin e ketij kanali pa kuptuar ku isha dhe c’po beja aty.U ngrita si ne enderr dhe pashe veten time,trupin tim fare lakuriq,te bere pis me llum balte,gjak dhe sperme..
Isha i ftohur komplet ne mendje dhe shpirt,e nderkohe kujtova se teshat e mija te grisura duhej te ishin diku rrotull.Kerkova neper terr e mezor i gjeta pantallonat gjysem te shqyera dhe kemishen e bere cope.
Vesha pantallonat dhe kemishen e shqyer fare neper trup,por nuk dija nga te shkoja,pasi ende s’po kuptoja ku isha.
Teksa perqendrohem,nje urrjtje me mberthen ne gjoks,dhe bej te dal ne rrugen kryesore te atij vendi,dikur te shenjte, e pompoz,dhe ecja i tronditur anash trouarit duke mbajtur me duar pantallonat e shqyera..
Taksia ndaloi ne kembet e mija e une i tmerruar vrapoj nga frika.
Ndal me tha ,ndal bir…U rrezova pertoke dhe mezi po merrja fryme, ndjeva nje pale duar qe po mepastronin gjakun nga fytyra dhe koka…ndjeja ftohtesi ne trup ne shpirt e kudo..
P.S -Pjesa e dyte dhe e trete,do te vijoje nese kete gje do te ma kerkojne lexuesit,por pas 3 ditesh.
(Ngjashmerite nuk kane lidhje me historite reale te njerezve te ndryshem)

Nuk më kishte zënë rasti të futesha në atë kafe, megjithëse e kisha shumë pranë shtëpisë. Që të hyja u bë sebep një shok. Kur kamerieri u afrua të merrte porosinë mua më mbetën sytë tek ai. Ishte një djalë i këndshëm dhe gjithnjë i buzëqeshur. E quanin Indrit. Bëmë porosinë, e pastaj morëm edhe nga diçka tjetër, vetëm e vetëm që Indriti të vinte përsëri aty. Që nga ajo natë shkoja shpesh në atë lokal, sigurisht kur e kishte turnin Indriti. Zakonisht i linja bakshish të mirë, gjë që e bënte për të shërbyer sa më parë sa herë shkoja aty.
Një mbrëmje e pyes: Indriti! A bëhesh mik... E pse jo më tha ai. Nuk e di në se e kuptoi apo jo, por unë sa herë që shkoja ia përsëritja se kisha dëshirë ta bëja mik dhe ai përgjigjesh në mënyrë pozitive.
Një mbrëmje që kishte pushim e ftova të shkonim për darke në një nga lokalet më të mira të Tiranës. Dhe ai erdhi. Po bisedonim për gjëra të ndryshme. Ai po më tregonte si ngacmonte një vajzë fqinje, se ishte çapkëne. Pastaj si ishte futur në punë kamerier, jo vetëm nga që nuk rrihej kot, por edhe se ishin nevojtar...Pastaj i fola unë, duke i vënë në dukje sa i bukur ishte. Se me te mund të bije ne dashuri me vështrimin e parë. Ai po rrinte kokë ulur, sikur i vinte turp. Kur mbaroi darka u nisëm për në shtëpi. Unë i sillja fjalën se e doja, ai kapte biseda krejt të tjera. Kur u afruam në kryqëzimin e rrugëve atëherë i them troç, që do më pëlqente të shkonim tek unë. Ai nxori si justifikim se nuk kishte marrë çelësin e shtëpisë dhe do të detyronte të atin që ta priste dhe pastaj do ti thonin se ku kishte qenë etj. Se pari nuk ishte vonë dhe për nje gjysmë ore nuk bëhej kijamti. Fundja djalë ishte e mund të bridhte me lirshëm me shokët. Me se fundi iu mbush mendja.
Kur u futëm në dhomë i thash të ulej ku të donte dhe ai u drejtua menjëherë në krevat.
Indrit! Të pëlqekërka krevati më duket. Ai mbeti sikur nuk dinte çfarë të thonte... desh të ngrihej, por unë nuk e lash dhe u ula pranë tij. Indriti, unë të dua çmendurisht dhe këtë ta kam bërë të njohur me të gjitha veprimet. Ai po më dëgjonte në heshtje me sytë poshtë tek krevati. Po shikoja edhe unë dhe vura re se i ishte ngritur. Atëherë e afrova pranë vetes, unë u shtriva dhe atë e ktheva që të hipte sipër meje. Filluam të putheshim. Në fillim lehtë dhe pastaj duke futur gjuhën në gojën e njeri tjetrit dhe duke thithur fort. Atëherë fillova t’i zbërtheja këmishën për t’i nxjerr gjoksin, që kishte filluar të formohej. Duke i dhenë një ledhatim të lehtë, mishi i gjoksit u bë me kokrriza, ndërsa trupi i dridhej lehtë. Fillova ti zbërtheja pantallonat dhe ai mbeti si i hutuar dhe më pyeti: Po ti? Edhe unë por pak më vonë. Ia tërhoqa pantallonat dhe brekët njëherësh gjë që i la zbuluar pjesët e tij delikate. Ai po rezistonte duke u përpjekur të mbulohej, se dukej se ishte djalë i turpshëm dhe pa përvojë. Kjo lojë përfundoi me duart përpara koqeve dhe me përpjekjet e mija për ti zbuluar.
Mjaft, mjaft,- po më thonte. Çfarë mjaftë. Ne deri tani as kemi filluar. Dhe ia hoqa duart për të zbuluar kapitalin e tij, që sipas vlerësimit tim ishte nja 16cm dhe me trashësi mesatare. Por ai nuk ishte i fryrë plotësisht. Atëherë iu afrova dhe me gjuhë i bëra nja dy takime në majë, gjë që e eksituan mjaft, duke ia bërë karin të ngrihej e të forcohej mirë. Pastaj ia thitha karin në thellësi, gjë që e tërboi keqas. Ah ofshani Indriti. Më ke eksituar keq. Kujdes se do më derdhet. Atëherë e lash. Nuk e kisha parashikuar se mund t’i derdhej shpejt e të kishim filluar nga kryesorja.
I dhashë Indritit një prezervativ dhe e mësova si ta vinte. Pastaj u shtriva dhe pasi e hapa pak vrimën, i thash që ta fuste. Dhe ai e futi, herë mirë e herë më me vrulle, por duke e frenuar nga pak e bëra që të ta realizonte mirë këtë pjesë të programit. Ai po ndjehej kaq i lumtur sa po pomponte me të gjitha forcat. Po ashtu po më kthente kokën që të ma puthte, gjë që edhe mua më jepte shumë kënaqësi. Më në fund u shty pas meje dhe e ndjeva që iu derdh. Ndenjëm pak sipër njëri tjetrit, pastaj ai u largua anash. Hoqi prezervativin dhe kërkoi të bënte një dush. Pasi u pastrua mirë, u shtri pranë meje dhe po priste. Atëherë fillova ta puthja unë, në buzë, në faqe, në vesh, në qafë. Disa lojna me gjuhë e tërbuan fare. Pastaj disa lëpirje tek bythët, shoqëruar me kafshime të lehta. I hapa felet dhe po i shikoja vrimën. U afrova dhe fillova t’ia lëpij.
Oh!- tha ai, më tërbove fare. Atëherë me gjuhë fillova t’i prekja vrimën. Në një farë mënyre po e qija me gjuhë. Atij kjo gjë po i pëlqente shumë. Herë pas here duke i futur gishtin vrima sa vinte dhe po i zmadhohej. Kur e gjykova se ishte hapur mjaft u ngrita në pozicion dhe fillova ta shtyje. Indriti e ndjeu dhimbjen, por po e duronte. Kështu që ia nxora, për të provuar edhe nje here me më shumë lubrifikimin. Provova së rishmi dhe kari u fut. Duke përparuar ngadalë, kari po futej gjithën e më thellë. E përmblodha me të dy duart trupin e Indritit , ai i ngriti pak bythët dhe kjo mjaftoi që kari të shkonte deri në fund.
Oh!-bëri Indriti.
Të dhemb?- e pyeta.
Pak.
Ta nxjerr?- jo vazhdo se do të kalojë. Pas pak po e palloja me të gjithë kënaqësinë. Kur mbarova nuk doja të dilja prej tij. Më kish dhënë kaq kënaqësi. Po ti Indrit si ndjehesh? Mirë. Kisha menduar se bëhet qejf dhe jo se kishte dhimbje.
-Mos u bëj merak se ditët e mira paskëtaj vijnë. Atëherë do të qihesh dhe do të ndjesh vetëm kënaqësi.
Pastaj u veshëm dhe e shoqërova Indritin deri në shtëpi. Dritat ishin të fikura dhe nuk e kishte pritur asnjeri.
-Do të vish të flesh sonte tek unë?
-Nuk ka problem se kemi një vend ku e fshehim çelësin dhe me siguri ma kanë lënë aty. Shihemi nesër...

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...