Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Berti kishte blerë një televizor HD që zinte gjysmën e dhomës. Aty ishte kënaqësi të shihje ndeshjet e futbollit, sepse të dukej sikur ishe në stadium. Një mbrëmje ishte një ndeshje e rëndësishme dhe Berti më ftoi ta shikonim bashkë. Hoqëm sandalet dhe u rregulluam në divanin përballë Tv. Ndeshja filloi, por nuk po dukej kaq interesante saç pritej. Ishte një lojë e ngadaltë dhe tuaj se e mërzitshme. Kur në një çast skuadra jonë bëri një sulm të shpejtë dhe topi përfundoi në rrjetë. Të dy u hodhëm përpjetë dhe u përqafuam nga gëzimi, kurse Berti mbështeti buzët mbi të mijat dhe më puthi fort. Kur u shkëputëm isha pak si і çoroditur sepse nuk po merrja vesh se ç’ishte ajo e puthur. Pas pak një sulmi ri dhe përsëri gol. Berti përsëri u përpoq të më puthte, por unë nuk e lash.
Ç’bën?- і them.- Unë nuk jam femër që të më puthësh kështu...
Pse ç’të gjeti, u konsumove?.. Dhe zgjati dorën për të më fërkuar karin, і cili mu ngreh. Lere,-і them- se nuk ka lezet. Prandaj të ngrihet sa ta prekësh. Në një pikëpamje ai kishte të drejtë se unë nuk kisha fare eksperience seksuale dhe këto gjëra se si më dukeshin. Ndeshja mbaroi dhe Berti nuk më preku më.
Vërtet je kaq і turpshëm? – pyeti Berti. Jo për gjë, po ne jemi shokë dhe se si më duket me ia fut shokut në byth.
Ashtu është po si і bëhet kur shoku ka qejf vet?
Unë mbeta. Vërtet, po kur shoku ka qejf vet? –po thoja me vete. Atëherë filloi të flasë Berti. Kjo është çështje kurioziteti. Unë nuk e kam bërë ndonjëherë ashtu besoj edhe ti. E pse të mos e provojmë. Unë nuk po flisja. Në kokë më vinin gjithfarë mendimesh e mbi të gjitha kurioziteti dhe kur shokut і kruhet?
Atëherë і kthehem Bertit dhe e pyes: Seriozisht e ke?
Po ja ashtu sa për ta fërkuar me provu se çfarë kënaqësie ka...
Shiko Berti, ti po pate qejf mire, por unë për vete nuk kam qejf dhe nuk dua ta provoj.
Mirë,- tha Berti. Ti mos e provo. Kështu ai u afrua zgjati dorën dhe ma kapi. Më pushtoi një dridhje që nuk e zotëroja dot. U desh vetëm pak të ma fërkonte dhe kari im të bëhej dru.
Mos më derdhet ?- і thash Bertit. Mirë tha e bëjmë tamam. Uli pantallonat e shkurtra dhe nxori bythën e tij të rrumbullakët, që sepse mu duk shumë e bukur.
Mora ta fusja, por ashtu në të thatë kari nuk lëvizte fare. Edhe unë e dija se duhej lyer me pështymë që të futej brenda.
Hape pak vrimën me gisht, tha Berti. Bëje gishtin me pështymë. Dhe unë e bëra. Logjika më thonte se më pak і ndjeshëm do të ishte gishti і vogël. E kështu fillova me gishtin e vogël. Po edhe ai futej me vështirësi, gjë që më bënte të mendoja se vështirësi do të kishte kari im që ishte mjaft і bëshëm. Pasi bëmë disa eksperimente atëherë fillova të provoja ta fusja. Me pështymë e me të shtyra më se fundi koka u fut. Berti më tha ta mbaja se і dhembte shumë. Qëndruam kështu një copë herë të mirë e pastaj Berti filloj të shtyhet, për të kontrolluar vet hyrjen e karit tim. Me tha ta tundja nja dy herë e pak nga pak u fut deri në fund. Ndjenja një kënaqësi që nuk di ta përshkruaj. Po qija për herë të parë dhe mbi të gjitha kisha përfund një djalë të bukur menje bythë shumë të këndshme. Bertit nga që і dhembte e pulsonte , duke e hapur dhe duke e mbyllur vrimën gjë që më jepte shumë kënaqësi. atëherë fillova ta palloja, pa pyetur në se Bertit і dhembte apo jo. Kur mbarova, e nxora. Kari ishte skuqur nga ngushtësia e vrimës. E pastrova, ndërkohë që Berti po vishej nga ana e tij.
Si tu duk? Pyeta Bertin.
Hera e parë është gjithë tmerr, sidomos me një pallë si ky і joti. Por unë e mora parasysh, se me një do fillohej. Ndoshta duhet të kisha kërkuar një më të hollë. Por s’ka gjë do hapem.
Me Bertin e bëmë disa here. Sa herë që ai ishte vetëm në thërriste në telefon. Po e njëjta gjë bëhej kur unë isha vetëm në shtëpi. Tani nuk kisha turp , bile kisha kënaqësi të gjeja ndonjë djalë tjetër për ta qirë. Dhe rasti erdhi. Në chat gjeta një djalë që mu duk shumë і edukuar dhe që ishte pasiv. Me thënë të drejtën të qenit pasiv nuk më pëlqente hiç. Berti kishte bërë disa tentativa për ta provuar, por që në provën e parë një dhimbje e padurueshme më pushtoi kështu që nuk e lash të shkonte me tej dhe hoqa dorë përfundimisht për të qenë Versatile. Pasi biseduam disa herë në chat і propozova të shiheshim në msn ose në skype, por ai і refuzoi të dyja, sepse më thonte, se po u takuam dhe sy pëlqyem і japim dorën njëri tjetrit dhe ndahemi si miq, kurse në skype mund te nxjerrësh fotografi dhe ti përdorësh sipas ndërgjegjes së secilit. Nejse me partnerin u morëm vesh dhe e lamë të takoheshim tek 21 dhjetori. Ai kishte një Pesho 307 të kaltër, ngjyrë që më pëlqente shumë. Djaloshi që kishim biseduar, ishte një djalë і këndshëm me syza, që dukej shumë fisnik. Ai ishte 3 vjet më і madh se unë, por kjo nuk binte në sy. Kur u futa në makinë ai më buzëqeshi dhe më pyeti: Ke dëshirë të pimë një kafe për tu bindur në se mund të qëndrojmë bashkë.
Unë nuk kam asnjë mëdyshje, kështu jam і gatshëm edhe pa pirë kafen. Në se puna është kështu, mund të shkojmë ne Durrës. Aty kam një apartament dhe mund të rijmë të qetë.
Rrugës bëmë muhabete të ndryshme, dhe dukej djalë me kulturë. E kisha në majë të gjuhës ta pyesja për seksin si і kishte hyrë kësaj rruge, por më vinte zor. Të gjithë mendojnë se aktivët nuk konsiderohen si të prishur seksualisht, kurse pasivët janë ata të përdalurit, sepse dalin nga rruga e zotit dhe e natyrës.
Në plazh apartamenti ishte mjaft і bukur se shihte nga deti, perëndimet e bukura. Pasi u solla pak për ta parë shtëpinë u përballa me mikun tim të ri.
Ke dëshirë të zhvishemi krejt. Sot nuk është ftohët dhe duket më shumë si një pranverë e hershme. U zhveshëm. Ai kishte një trup delikat si të një djaloshi adoleshent, megjithëse ishte më і madh se unë në moshë. Flokët і kishte të gjata e gjithë krela që і rrethonin kokën si të ishin një kurorë mbretërore. Sa më shumë e shihja aq më shumë më pëlqente. Dëshiron të bëjmë një banjë, se ka ujë të ngrohtë. Fundja e bëjmë, se kënaqësi është. U futëm në vaskë me presion. Pompat filluan të funksionojnë dhe trupat filloj të dridhen nga hidromasazhi. Pasi bëmë sapunisjen e parë djaloshi u afrua tek kari im dhe filloi ta lëpinte. Të them të drejtën në gojë nuk ma kishin marre nga që Bertit nuk і pëlqente. Pastaj rifilloj ta fuste në gryke dhe kishte një thithje mjeshtërore. Pastaj u sapunisëm mirë e mirë. Aq sa trupat rrëshqisnin kur fërkoheshim me njëri tjetrin. Më shkoi mendja dhe vendosa ta provoja t’ia fusja ashtu me sapun. Dhe vërtet kari im rrëshqiti lehtësisht në vrimën e djaloshit. Ai u përkul pak dhe filloj të shtyhej që ti futej sa më mirë. Kështu herën e parë mu derdh ne vaskën e banjës. Pastaj veshëm peshqira banje dhe dolëm në kuzhinë për të ngrënë disa gjëra të shijshme që kishte përgatitur djaloshi. Pimë edhe birrë vetëm nga një shishe, sepse as mua dhe as atij nuk і pëlqente e pira. Më shumë mund të pija lëngje se sa pije alkoolike. Duke ngrënë biseduam edhe për seksin. Ai më tha se e kishte provuar me kohë karin e një djali që e kishte fqinjë dhe kështu і ishte lezetuar dhe kishte mbetur vetëm pas. Mund ta bënte edhe aktiv por ndjente më shumë kënaqësi si pasiv. Kur kishte ndonjë djalë si puna ime, më tha, nuk kishte të ngopur. Pasi pushuam pak atëherë e bëmë edhe një herë tjetër , por kësaj here të shoqëruar me shumë të puthura, të lëpira dhe përkdhelira. Kështu ndenjëm deri vonë pasdite. Unë po mendoja se çfarë gënjeshtre të sajoja për vonesën në shtëpi. Djali desh të qëndronim akoma dhe ta bënim së paku edhe një herë, por unë nuk pranova.
Ndërsa ktheheshim vura re se kishim krijuar një konfidencë me njëri tjetrin. Kur do të takohemi përsëri? më pyeti. Gjatë javës і them. Flasim në internet. Nuk ke djem të tjerë?- them. Ka ndonjë, por dua të kufizohem. Mua më mjafton një shok si ti, që të jetë і fortë dhe besnik. Po mendoja, që kjo ishte një farë propozimi për...

Kisha zene vend ne fundin e autobusit. Vendi ishte і ngritur kështu që më dukej vetja si në “presidium”. Në stacion hipi një djalë me çantën hedhur në shpinë dhe erdhi e u ul në anën tjetër të presidiumit, duke vendosur një këmbemi sedile dhe tjetrën në një të dalë të autobusit.
Dashke gjithë autobusin për vete,-і thash. Ai і mblodhi këmbët dhe tha diçka nepër dhëmbë.
Pse nuk qenke në shkollë?
Me është ngjit matematika dhe do të më prishi mesataren. Sot do më ngrinte me siguri, prandaj і bëra bisht dhe і ika.
Po në shtëpi nuk të thonë gjë?
Tashti nuk kam njeri në shtëpi, pastaj dal e kur të kthehem do të jetë orari і mbarimit të shkollës.
Ku banon ?
Ja në stacionin tjetër. Po ti këtej banon?
Jo, por do të shkoj në një zyrë...
Kur arritëm tek stacioni zbritem të dy.
Ke kohë të pimë ndonjë kafe?- e pyes.
Po deshe shkojmë e pimë tek unë... Kështu shkuam. Shtëpia kishte një korridor të errët. Ashansori nuk punonte. U ngjitëm ne katin e tretë. Ai e hapi derën me shpejtësi dhe për pak u gjendëm brenda. Ai e mbylli derën dhe po e tundte çelsin në dorë sikur nuk dinte çfarë të bënte. Në dhomë ai e hodhi mbi tavolinë dhe u afrua tek stufa me gaz për të bërë kafet.
Lere kafen! – і them. –Eja ulu të bisedojmë pak se edhe unë nuk kam shumë kohë.
Ai u afrua. Kishte ulur kokën sikur nuk dinte si të vepronte. Shiko Lale. Gjysma e mijës pesëqind. Në se nuk do ndahemi si miq dhe unë iki.
Ai ngriti kokën dhe tha menjëherë: jo,jo. Unë mezi kam pritur këtë rast.
Ke qejf?
Unë vdes për {pub}.... Per te lexuar te plote kete tregim duhet te jeni anetar i regjistruar{/pub}{reg}kar.
І kapa dorën dhe e tërhoqa nga vetja. Ai u ul natyrshëm në prehrin tim. Ktheu kokën dhe buzët tona u ndodhën pranë njeri tjetrit. Pastaj , sikur të kishte dhënë urdhër dirigjenti, ata u ndeshën me shpejtësi dhe filluam të putheshim e të thitheshim me shpejtësi. Futa dorën midis kofshëve të tij dhe fillova ti fërkoja karin e ngrehur. U shtrimë në divan. Hipa mbi të dhe filluam të fërkoheshim sipër njëri tjetrit. Ishte kënaqësi, por nuk kisha ndërmend ta zgjasja shumë.
Zhvishemi!- і them...
Ulëm pantallonat. Prej andej nxorën kokën karët tonë. Ai і bashkoi dhe filloi ti fërkonte të dy me duar. Pastaj u ul në gjunjë dhe e mori timin në gojë. Po e thithte kaq bukur sa po dridhesha nga kënaqësia.
Oh sa mire e boke , mor djale, por ai nuk ndaloi, por vazhdoi detyrën që e kishte zgjedhur vet.
Prit ta fus një herë se mos më derdhet. Ke kohë që e ke bërë?
Jo para disa ditësh. Ai u shtri përmbys në divan, ngriti bythët që të dilte në pah vrima e shenjtë. Vrima dukej që ishte e punuar, por sidoqoftë dhimbja duhej evituar, prandaj futa gishtin e mesit të lyer mirë me pështyme dhe fillova ta hap. Oh, ofshante djali, sigurisht nga kënaqësia...
Kur mu mbush mendja se u hap mjaft atëherë afrova kokën dhe e mbështeta me kujdes. Ai filloi të shtyhej, duke e ndihmuar karin që të futej me kujdes. Edhe unë po ndjeja mjaft kënaqësi. nuk ishin sikletet e herës së parë, dhimbti, nuk dhimbti... kur u fut і gjithi atëherë ai më kapi anash dhe më tërhoqi nga vetja. Unë і hapa felet që të futej sa më thellë e kështu fillova ta palloja sa më fort.
Mua më vjen me vonesë e kështu u desh një copë herë që ai ta ndjente kënaqësinë e dallimit dhe siç më tha në fund ishte pikërisht kështu që ai donte të pallohej. Më në fund mu derdh.
Pasi u pastruam po shihja karin e tij ,,nja 18cm që ishte ende і ngrehur. Tani ndoshta për herë të parë që po e vështroja me kujdes dhe e pash që ishte me të vërtetë djalë і bukur. Dhe kur djemtë janë të bukur më lind dëshira që të jem versali.
Ke qejf?- e pyes dhe ai nuk e zgjati por u hodh menjëherë në aksion. Kishte një të qime të lezeçme. Ishte shumë і zjarrtë në seks. Pallonte me shume forcë, gjë që më bënte të dridheshin organet e mbrendeshme. Kur e derdhi edhe ai atëherë u pastruam. Lale, po ti me aqte mikun , pa prezevative e ke ba. Po me të tjeret. ?
Unë kam vetem një shok që shkojmë të dy, kështu që mos ke merak për ne...
Sot ndodhi kështu pa pritmas, por here tjetre nuk do ta bejmë pa prezervativë...
Ke të drejtë ashtu do ta bëjmë. Po kur do të jetë hera tjetër?...{/reg}

Miri është një djalë і këndshëm dhe shumë і sinqertë. Bile edhe ai e pranon se sinqeriteti і tepërt e dëmton. Para disa kohe mbushi të 18-tat. Në shtëpi bënë një festë të vogël, kurse pasdite e kishte lënë të takohej me Andina, shokun e tij më të ngushtë e ta kalonin bashkë. Andi і tha që të shkonin në një lokal që shiste ëmbëlsira speciale, sepse pronarin e kishte kushuri. Gjergji,një djalë nja 32 vjeç і priti shumë mirë. Ai і tha që t’ia linin atij në dorë përgatitjen e pjatave dhe se ato do të mbeteshin të kënaqur. Kur erdhi porosia, të dy djemtë mbetën të mahnitur nga bukuria e paraqitjes dhe nga bollëku . Pjatat ishin një kombinim torte dhe akullore shumë ngjyrëshe dhe të dukej vetja si në ndonjë lokal të specializuar jashtë shtetit.
Mbrëmja po shkonte shumë mirë, megjithëse lokali ishte plot me njerëz dhe djemtë ishin të përmbajtur që të mos prishnin qetësinë. Kur morën të ngrihen, Miri desh të paguaj por Gjergji nuk pranoi, duke thënë se këtë e bënte për Andin, prandaj nguli këmbë, që mbrëmja ishte gratis pasi ishte një natë, për tu mbajtur mend, nga që Miri ishte futur në radhën e të rriturve, megjithëse atij nuk і dukej se kishte pësuar ndonjë ndryshim.
Kur shkoi në shtëpi të tijët kishin rënë të flinin, ndërsa ai qëndroi më gjatë pasi digitalb , si rrallë herë po transmetonte një film amerikan me disa skena të lehta gay. Digitalbi ka vendosur të ruaj të pastër moralin shikuesve të saj, duke transmetuar në disa kanale skena pornostright, por shumë rrallë filma gay dhe ato të kamufluara dhe jo pa një ironi. Megjithatë edhe ato pak gjëra bënë që Mirit ti ngrihej dhe si pa kuptuar filloi ta shkundi pallën e tij deri sa kremi і tij i bardhë spermatozoidik të kërcente me forcë në anën tjetër të dhomës. Kështu і doli punë se ai u ngritë të pastronte e të kontrollonte mos і kishte shpëtuar ndonjë shenjë.
Kishin kaluar disa dite dhe ditëlindja ishte harruar, kur takon rastësisht pronarin e pastiçerisë. Ai e ftoi të shkonin në dyqanin e tij, por Miri ishte vonë për në shtëpi dhe nuk pranoi. Ai nguli këmbë mjaft por Miri nuk u dorëzua.
Një mbrëmje, ndërsa kthehej në shtëpi, ndjeu që një fuoristradë të ndalonte pranë tij. Miri ndaloi dhe pa nëpërmjet dritareve të errëta siluetën e Gjergjit. Ai hapi derën e makinës dhe e ftoi të hynte brenda, por Miri і tha se nuk ishte larg nga shtëpia. Por Gjergji nguli këmbë që të bënin një xhiro me makine dhe më së fundi Miri u bind. Ai u ul pran Gjergjit dhe filluan të bridhnin rrugëve të Tiranës. Gjergji kthente kokën herë pas here nga ana e Mirit, duke і thëne se ishte djalë і shkëlqyer. Që atij і kishte bërë shumë përshtypje që herën e parë që ishte një djalë modern dhe se Gjergjit і pëlqente shumë. Mirit і shkoi mendja menjëherë, se përse po і sillej Gjergji. Atij edhe і vinte qejf ta provonte, por edhe ta kundërshtonte. Sido që të shkonte puna ai nuk donte, që të dorëzohej lehtë. Gjergji kishte ndaluar në një qoshe të errët. Ai e tërhoqi Mirin dhe ia uli kokën mbi  karin e tij. Por hasi në një kundërshtim të prerë të djalit. Jo, në gojë nuk e marrë. ..
Po mirë atëherë ta provojmë në vrimë.
Miri bëri disa naze e pastaj vendosi ta pranoi.
Kaluan në pjesën e mbrapse të makinës. Miri nuk e kishte bërë ndonjëherë dhe kishte vetëm një përfytyrim të përcipte se si mund të bëhej. Gjergji e nxori karin e tij, që e la pa frymë Mirin. Kishte përpara vetes një pallë prej afro 20 cm, që ashtu të fryrë të fuste frikën.
Jo, -tha përsëri Miri. Është shumë і madh për mua.
Kështu і duket të gjithëve, por kur bëhet me kujdes nuk ka problem. Hiqi brekët e mos bëj naze, se po m’u prish mendja nuk do kesh ku ta gjesh më.
Pasi e luti disa herë filloi ta kërcënoi: Sonte e kam vendos o do të qij o s’ka. Miri kishte një të dridhur, që s’po e kuptonte se çfarë ishte: emocion apo frike. Por më shumë mendoi se ishin të dyja së bashku. Vendosi të pranoi, por duke iu lutur që prova e parë të mos ishte e dhimbshme.
Ngadalë ë?
Mirë, mirë mos u tremb. Gjergji kishte ardhur krejt і pa përgatitur, se nuk kishte marrë asnjë lloj kremi për ta lehtësuar rrëshqitjen e karit në vrimën e pafilluar të Mirit. Por si zakonisht njeriut і vjen në ndihmë përvoja mijëvjeçare, ajo e pështymës. Italiani thotë se me durim dhe pështymë edhe mizës mund t’ia fusësh në bythë.
Gjergji, leu gishtin me pështymë dhe e futi në vrimë. Miri ndjeu dhembje, por Gjergji і dha kurajë, duke і thënë se vrima do të hapej. Pasi bëri disa prova me dy ose tre gishte, iu duk se vrima ishte hapur mjaft, prandaj Gjergji vendosi të eksperimentoj karin e tij vigan. Koka e trash e karit, u mbështet mbi vrimën e vogël. Miri mendoi se mos Gjergji kishte vënë rrylin dhe s’po kuptonte se çfarë kishte ndërmend të bënte. Gjergji e shtyu dhe Miri u hodh përpjetë nga dhimbja.
Hiqe! Hiqe!- thonte Miri, por Gjergji ngulte këmbë të vazhdonte. Ai po priste pa lëvizur me shpresë se do të kalonte dhimbja, por kurrgjë. Atëherë Gjergji vazhdoi. Hidhte pështymë mbi karin e tij dhe vijonte të shtynte.
Më vdiqe,- po і thonte Miri, por Gjergji ishte pushtuar nga një kënaqësi e papërshkruar. Ai shtynte ngadalë por me siguri përpara.
Mjaft! – lutej Miri, por Gjergji pohonte: o do ta fus të gjithë karin brenda o vdes...
Nga sytë e Mirit rridhnin lot, por shtrëngonte dhembet, që të mos ndihej zëri і tij. Më së fundi kari u fut. Në thellësi Miri ndjeu t’і dhimbtë diçka. Por ashtu siç ishte bërë nuk po rrinte të analizonte se ku і dhimbëte më shumë. Gjergji e tundi disa herë karin e tij në vrime, dhe ai nuk rezistoi gjate por u derdh. Miri e ndjente se si presioni і spermës godiste në vrime, por nuk ishte në gjendje të provonte kënaqësinë, siç kish dëgjuar të thuhej.
Kur Gjergji u tërhoq dhe nxori “obusin” e tij vigan, Miri sikur u lehtësua, por megjithatë djegia nuk і pushoi.
Kur Miri і frikësuar iu ankua Gjergjit për dhimbjet dhe djegien e vrimës, Gjergji і dha kurajë,duke і thëne, se pas një dite të ikën.
Miri , zbriti tek shtëpia dhe nuk arriti as ti thotë natën e mire, aq і sikletosur ishte. Shkoi në banje që të lahej, por vrima і digjte më shumë. E pa me pasqyrë dhe e pa të gjakosur. Kishte frike nga gjithçka, por vendosi të mos flasë. E leu vrimën me kremin e të ëmës, i mbushi të mbathurat me peceta kuzhine që të mos і bëheshin pis brekët dhe ra të flejë. Nga mëngjesi sikur e kishte zënë pak gjumi. Të nesërmen nuk shkoi në shkollë. Ndërroi letrat, të cilat ishin ngjitur, por і zbuti me ujë që të pastrohej. Kështu shkoi një javë deri sa filloi ta ndjej veten më mirë. Pas ndonjë muaji pa Gjergjin që po e priste. Miri, і tha se nuk donte ta bënte më, por Gjergji filloi ti prishte mendjen, se tani ishte hapur kështu do ta bënte më lehtë, e kështu me radhë. Shkuan përsëri tek vendi dhe u bënë gati për ta bërë. Kësaj here Gjergji kishte ardhur і pajisur me lloj-lloj kremrash dhe prezervativësh. Sigurisht, kari і Gjergjit e gjeti rrugën më lehtë dhe Miri filloi ta shijojë aktin seksual të Gjergjit. Ai qinte fort dhe Miri u mësua me përmasat e karit të tij. Kjo і jepte kënaqësi, kështu që filloi ti shkonte së paku një herë në javë. Por tani na doli një histori tjetër. Gjergji kur ia fuste, donte që Miri të rënkonte dhe ai ti fliste: Hë kurva ime. Të pëlqen si të shkordhej vrimën, e pastaj fillonte me robt e shtëpisë, gjë që e mërzite dhe e fyente shumë Mirin që familjen e kishte të shenjtë. І mërzitur vendosi të mos і shkoi më, por kur kalonte java fillonte të mos duronte, pasi ishte mësuar me kar dhe jo vetëm kaq, por e donte të madh si të Gjergjit. Qëndroi me ore të tëra në chat me shpresë se mos të gjente ndonjë partner, por nuk di përse nuk і ecte. Kur lexon profilet gjënë plot djem aktivë, që mburren se bëjnë namin në të palluar, vetëm Miri nuk po gjente ende një partner të denjë. Një herë që Miri nuk і shkoi, ai u bë si і tërbuar dhe nuk la vend pa e kërkuar deri sa e gjet... Miri і tha se nuk duronte ta shanin dhe Gjergji kërkoi ndjese, duke u justifikuar, se ashtu e ndjente më shumë kënaqësinë. Pastaj і premtoi se ajo gjë nuk do të përsëritej më dhe do të kënaqeshin të dy.
Takimin e ardhshëm e bënë me qetësi. Kësaj here Gjergji kërkoi që ta qinte në gojë. Miri bëri disa naze, por pastaj tha që ta provoi. Gjergji në fillim ia futi pak, por ngadalë filloi t’ia shtyje. Miri sa s’po mbytej. Kur u çlirua preferoi më mirë t’ia fusnin në byth se sa në gojë. Dhe Gjergji nuk përtoi t’і thonte: hë shkërdhat tani po të lezetohet ta hash në sumë. Është më qejf kur e ha tek të dyja...
Miri і gjore mbeti. Asgjë nuk kishte ndryshuar...

(Historia e me poshte seshte asgje vecse nje nga ato fantazite e mija te shkrehura teper te cmendura qe un cuditerisht i shoh n enderr,sic ndodhi mbreme,as vete se di ke pashe ,se ne endrra kshu te shfaqen shume fytyra zera,rendesi ka se cndjen….)

Serish e premte,por naten ne uren e endrrave te mija!

Isht enderr apo realitet?

Pyes veten nese ishte enderr apo jo?
Nese ajo qe kaluam bashke ,une ti dhe nata mekatare ishte reale apo nje iluzion i te treve se bashku!
Kete ende nuk e di!
Di vetem nje gje:
-Te dua pambarimisht!
Kam rene ne dashuri me vete dashurine,me ty!E mbaj mend si sot kur ti u shfaqe si engjell prej henes se skalitur nga poezite e mija dhe njekohesisht u zhduke si fantazme dhe le pas mjegullnajen me emrin”vetmi”.
Gjithmone kam menduar se sa here qe flija gjume ,engjejt vinin dhe benin dashuri me mua,pasi cdo mengjes buzet i kisha te njoma dhe te embla mjalte.Ndoshta ky shpirt i kulluar ke qene ti dhe prej atyre takimeve tona te fshehta ne endrrat e mija,me ne fund vendose te vije si per surprize tek mua.
Ende nuk i harroj ato momente…
Syte e tua…Ah!Kristale!
Me to filloi te me cante kraharorin,si te them te me pickonte ne zemer.Kjo eshte nder te tjera nje ftese per te afruar buzet e etura te floket e zinj dhe te prere shkurt.
Ja puth floket dhe pastaj te veshi i leshoj pak fryme te ngrohte dritheruese dhe pa e lene te marre fryme e puth ,e puth tek qafa,supet,poshte mjekres…
Nderkoh ai kerkon te me puthe syte emi.Me mjeshteri dhe ndjenje ja puth dhe i kafshoj lehte supet,gushen ,kerthizen.Eshte ndukje e lehte dhe e bute,nga ato qe nuk lene shenje dhembesh mbi lekure,ku dritherima qe ai ndjen ne trupin e tij eshte shume eksitues,i embel,i nxehte ose te pakten nje emocion unikal!
Buzet tona behen gati per nje puthje paralizuese,mbetemi pafryme duke shijuar deri ne ekstaze.
Pas mpirjes fillestare ,buzet tona clirohen nga “prangat”,duke thithur eger gjuhen,buzet ,skajet e saj.
Eshte ai kesaj here qe fillon te me preke gjithandej,thonjte e tij me cjerrin dhunshem kraharorin dhe shpatullat e tij plot muskuj dhe me pas…
Prane buzeve te mija,buze te etura per mjalte engjelli…

Por nuk ka mbaruar me kaq,nata sapo ka filluar dhe nuk dihet se kur do te mbaroje…

Skerdi ishte tre vjeç më і vogël se vëllai, por і pëlqente të tregohej më і rritur prandaj і ngjitej mbrapa sa herë që ato dilnin. Vëllai së bashku me shokun e tij të ngushtë Mandin, rrinin gjithmonë bashkë. Ato ishin në një klasë, dhe po bënin gjimnazin bashkë. Ato і dinin sekretet e njëri tjetrit dhe flisnin për vajzat që pëlqenin.I vllai kishte zënë një vajzë shumë të këndshme kështu që і kishte rralluar pak daljet me Mandin dhe Skerdin. Prandaj ndonjëherë këta të fundit dilnin së bashku
Një mbrëmje, kishin pirë birre dhe kur po ktheheshin për në shtëpi u afruan tek një rrugice Mandi desh të shkarkohej, kurse Skerdi jo. Atëherë Mandit iu kujtua një thënie italiane: Chi non piscia in compania é o ladro o spia...(Kush nuk shurron me shoqërinë është hajdut ose spiun.)
Atëherë edhe Skerdi u afrua, që të mos і mbetej nofka e hajdutit ose e spiunit.
Mandi u afrua pranë Skerdit dhe ktheu kokën nga ai dhe u gjend para një të papriture. Skerdi zbërtheu pantallonat dhe nxori një "rrip" të gjatë që duhet të ishte palla e tij. Kjo pamje e bëri të mos përmbahet e të thotë me zë të ulët:
-Ku shkon kështu me gjithë atë pallë.
Skerdi u turpërua, dhe і ktheu shpinën e vazhdoi ta bënte. Mandi nuk vazhdoi ta ngacmonte më tej. Rrugës kur po ktheheshin Mandi pothuaj se nuk e hapi gojën. Ai kishte dobësi për pallat e mëdha, se kishte provuar disa por kështu si të Skerdit jo kurrë.
Kishin kaluar disa ditë, kur Mandi vjen në shtëpi për të takuar mikun e tij të vjetër dhe të pinin një kafe së bashku. Rënja e tij në dashuri і kishte ndarë mjaft, megjithëse ato herë pas here takoheshin. Tani më shumë e priste Skerdi, і cili і bënte shoqëri. Mandit іa kishte qejfi që të afrohej me të, sepse që kur ia kishte parë і rrinte mendja tek kari і tij. Por ai ishte vllai і shokut të tij më të ngushtë dhe nuk guxonte t’і afrohej më shumë se për një xhiro.

Mandi nuk u mërzit që se gjeti, se e dinte që do të dilte me Skerdin dhe kjo gjë і jepte kënaqësi. Skerdi ishte një djalë shtathedhur për moshën e tij dhe tregonte më і madh se në realitet. Mandi përpiqej të merrte me mend në se Skerdit і shkonte mendja se sa dëshirë kishte Mandi që ai ta qinte. Por me sa dukej ai as në ëndër nuk e kishte imagjinuar një gjë të tillë.
Kur u futën në dhomë Mandi u ul në divan, kurse Skerdi filloi të hiqte rrobat e shtëpisë për tu veshur. Mandi po e ndiqte me vështrim, duke і parë gungën e madhe që kishte në të mbathurat që і kishe ngjitur pas trupit.
Skerdi, po të bëhet ndonjë kampionat se kush e ka karin më të madh , ti do të dilje і pari. Sa cm të ka shkuar gjer tani. Skerdi qeshte si me turp: se kam matur.
Sa te kapme e ke?
Lere tashti!
Se kuptoj pse turpërohesh. Mandi u ngrit dhe iu afrua Skerdit. Ai përkulej për të mos e lënë që t’ia prekte kështu që u ndeshen me një mundje greko-romane, deri sa Skerdit iu mbush mendja ta lejonte Mandin t’ia nxirrte dhe ta maste. Palla ishte plot dy te kapme dhe tre gisht.
Po ti sa e ke?- e pyeti Skerdi.
As që ia vlenë të pyesish, në krahasim me këtë tëndin.
Nxirre! Urdhëroi Skerdi.-Sa mire deshe ta shohësh timin?
Mandi e nxori. Ishte diku tek 14cm. -Ndalo ti masim. Mandi u afrua dhe e takoi karin e tij me të Skerdit. Skerdi u dridh.
Ç’pate, -pyeti Mandi , sikur nuk e dinte përse. Hiç, kot...
Mandi і rretoi të dy karët me dorë. Po sikur ta kesh kaq... tha ai.
E çe do?- tha Skerdi.- Të mbetet jashtë përdorimit, se s’ke ku ta fusësh.
Ka që ç’ke me të qpftë në femra ashtu edhe në meshkuj...
Po mo po se na e mbushe mendjen.
Ti kujton se tallem. Nuk ke pa se si і fusin dy kare në të njejtën vrimë, ose shishe, shkop bejsbolli etj.
Skerdi po shikonte me habi. Nga tp gjitha këto matje, Skerdit і ishte ngritur mire.
Mandi і dha dhe disa te fërkuara, që të arrinte fryrjen maksimale, por kjo nuk ndryshoi shume gjë. Këto eksperimente e bënë Skerdin që të ndihej si në qiell. Prekja e Mandit і krijonte një kënaqësi shumë të madhe. Skerdi nuk ndihej kurse Mandi vet mezi përmbahej ,që të mos përkulej për ta marrë në gojë. Ai e afroi Skerdin, me të cilin ishin pothuaj në të njëjtën lartësi, dhe filloi ta puthe fort. Por edhe Skerdi і eksituar po puthte dhe thithte si të mundte me që e kishte për herë të parë. Vazhduan kështu një copë herë. Skerdit filloi t’і vijë.
Mos e derdh,!- і thotë Mandi. Ai me shpejtësi uli pantallonat dhe і tha t’іa fuste. Skerdi nuk priti ti thonin dy herë. Bëje me pështymë ! – і tha Mandi. Pasi e pështymosi mirë e mirë, pa u menduar gjatë, e afroi kokën tek vrima që Skerdit iu duk si e hapur, por këtu s’kishte kohë për analiza, por për aksion. Sa e takoi, ndjeu një ngrohtësi që і vinte nga thellësia e trupit të tij të zhveshur. Nuk mundi të durojë por e futi me sulm, duke e bërë që Mando ta ndjente mjaft dhimbjen.
Qendro pak se më mbyte,- і tha Mandi. edhe Skerdi ndaloi. Ai ishte në një gjendje të turbullt sepse kënaqësia e seksit po e bënte të tërbohej. Ec ngadalë,- і tha Mandi dhe Skerdi filloi ta shtynte. Sa më para shkonte aq më kënaqësi ndjente. Deri sa e futi të gjithë.
Oh aty në fund ishte një forxhë me zjarr që kaliste pallat e djelmoshave të rinj të cilëve і sillte fati të silleshin rrotull asaj vrime të shenjtë e mikpritëse. Por Skerdi nuk priti shumë, ai filloi të pallonte dhe nga kënaqësia nuk përmbahej të thoshte: Ah Mandi, sa і mrekullueshëm qenke. Ah, nuk e kisha imagjinuar që parajsa paska qenë kaq pranë. Mandi thërriste nga ana e ti nga kënaqësia që і jepte pallimi. Ah Skerdi fute sa më thellë.Tani dhimbjet і kishin ikur dhe ai donte ta provonte kënaqësinë e plotë të pallimit.
Kur mbaruan, Mandi nuk donte që Skerdi t’ia hiqte. Mbaje brenda!-thonte Mandi. Skerdi ia mbajti deri sa filloi të ndjej se kënaqësia po і vinte përsëri.
Bëje prap!- e inkurajonte Mandi dhe Skerdi me rinin e ti djaloshare sulmoi për të dytën herë brenda një ore qe të çponte vrimën e Mandit, shokut dhe mikut të dashur të vëllait. Mandi po vdiste nga kënaqësia, megjithëse і vinte zorr se ishte qirë me vllain e mikut të tij më të ngushtë.
Do bëhemi miq tani,- pyeti Mandi. Ti mik je me tim vëlla, kurse për mua je diçka më tepër. Skerdi u afrua dhe e puthi Mandin gjatë në gojë...

 

Ariani, ishte ulur në një stol në kombinat, ku kishte shkuar të interesohej për të ndërtua varrin e të ëmës, por nga që nuk e kishe gjetur ustain ishte ulur në stol e po e priste. Ky ishte një burrë zotëri dhe binte në sy për pamjen e tij të hijshme megjithëse і kishte kaluar të pesëdhjetat. Ndërkohë nga agjenci lotosporti doli një djalë і ri , cili ishte përqendruar mbi disa fletushka me numra, і cili erdhi u ul përkrah tij. Ariani po e vështronte me bishtin e syrit dhe e ndjeu që djali ishte shumë nervoz. Dhe kjo nuk vonoi të bëhet e dukshme , kur ai і mblodhi shuk të gjitha skedat dhe і hodhi përtokë.
-Paske humbur hë?...
-Më lë rehat or lalë se s’ta kam qejfin,- dhe ktheu kokën nga ana e folësit. Kur e pa se ishte goxha burrë ndërroi sjellje. –Po ti vetëm fiton dhe nuk humb asnjëherë?
-Jo nuk humb asnjëherë...
-Si kështu?
-Sepse nuk luaj fare lottosport. Djali qeshi hidhur. Ja mua më ka hyre krimbi...Se mos jam vetëm unë. Këtu të gjithë djemtë e shkollës luajnë.
-Po ku і marrin parat, më fal, por і vjedhin?
-Joooo, і fitojnë.
-Bukur edhe kjo. Parat gjenden në rrugë dhe ato vetëm і mbledhin.
-Më fal, por ka edhe mënyra të tjera, por nejse e lemë këtë bisedë...
- Si të duash,- і tha Ariani, pastaj shtoi, me që më the kaq shumë gjëra përse këtë të fundit nuk ma thua?
Djali sikur u mendua dhe ashtu kokulur tha: me seks?
Ariani e kishte dyshuar këtë dhe tani e vërtetoi.
-Po si shkoni aktivë apo pasivë.
-Varet nga personi. Disa і bëjnë të dyja, kurse shumica shkojnë aktive.
-Po ti shkon?
-Unë jam aktiv nga halli.
-Dhe sa pretendon... zakonisht 50...
-Vritkeni shumë...
Po deshën... pastaj varet edhe nga klienti, për disa bëjnë ulje...

-Mund të prezantosh ndonjë shok, por djalë të bukur ama. Dhe jo me 50...
-Pazarin mund ta bësh vet.
Po si mund ta gjej?
-Me celular... Tashti të gjithë janë të armatosur.
-Po ti vjen? Ai ishte ende kokulur.
-Pse jo... Po ndonjë zbritje do të bësh?
-Shohim, dhe u ngrit. Po ku e bën? Ka gardhe plot dhe në errësirë nuk ka njeri.
-Të paguash gjithë ato para për njëcep gardhi.
-Po pate vend ti vi atje. Ai mbi një bisht të lotosportit shkroi numrin dhe ia dha Arianit.Pastaj i dhanë dorën njëri tjetrit dhe u ndanë.
Ngjarja e kishte bërë shumë kureshtar Arianin dhe po mendonte për rastin dhe sa djem mund të ishin në qarkullim që të balanconin bilancin e tyre financiar të lotosportit apo lodrave të tjera të fatit.

Kishin kaluar nja dy javë, kur një pasdite Ariani ishte vetëm në shtëpi dhe duke kontrolluar në tryezën e tij gjeti numrin. Në fillim nuk u kujtua, por pastaj і shkoi mendja se cili nr ishte. Vendosi ta provonte . і ra nr. Dhe po priste po asnjeri nuk і përgjigjej. E provojë pak më vonë dhe për çudi një zë u përgjigj nga ana tjetër e fillit.
-Kush je?
Ariani і shpjegoi kush ishte dhe ai u kujtua.
-Ke kohë të vish?
-Ku?
-Tek stacioni autobusit tek banka.
Ai u mendua pak, bile i la përshtypjen se me dike konsultohej. Kjo e nervozoi dhe ai e mbylli telefonin. Por nuk shkoi shume dhe telefoni tingëlloi.
-Po nisem, - tha zëri nga ana tjetër e fillit. Mire tha Ariani dhe mbylli telefonin. Ai e dinte se edhe po të mos e priste telefoni do të tingëllonte se kishte bëre pakujdesinë të shënonte nr.
Ariani priti dhe pas nja një gjysmë ore po e sheh djaloshin të shoqëruar me një djalë tjetër. Tani nuk mjaftonte një por ishin bërë dy. Ariani vendosi të mos pranonte , por sidoqoftë priti që ti takonte. Kur u afruan і dhanë dorën njëri tjetrit dhe Ariani і propozoje të pinin një kafe. Kjo і nevojitej Arianit që ti sqaronin gjërat.
Në lokak edhe ato u ulën të shqetësuar. Shikonin anash sikur po bënin ndonjë faj. Edhe shoku dukej tip і turpshëm dhe djalë і urtë. Ariani kërkoi sqarime dhe Djali iu përgjigj se ky ishte shoku і tij më і mirë. Kjo ishte hera e parë që po vinin në një takim, kështu që kishin patur frikë të vinin vetëm.
-Unë nuk ha njeri,-shtoi Ariani. Po ju pretendoni të merrni të dy shpërblim të veçantë?
-Jo,- і tha djali, - ne e biseduam dhe menduam të propozojmë 40 për të dy...

Ariani mbeti me me mëdyshje. Nga një anë deshi t’і dëbonte, por nga ana tjetër і pëlqenin se dukeshin djem të mirë e mbi të gjitha Ariani kishte kohë që nuk kishte{pub}Per te lexuar vazhdimin e ketij tregimi duhet te Regjistroheni{/pub}{reg} bërë gjë, bile kishte menduar që kishte hequr dorë përfundimisht nga djemtë, por ja që ato u shfaqen pa pritur duke і ngjallë shumë kureshtje e dëshira.

Shkuan në shtëpi. Djemtë qëndruan në mes të dhomës në këmbë dhe po e sodisnin atë.
Ariani i pyeti: A jeni të bindur që keni dëshirë ta bëni dhe të mos më mbetet në ndërgjegje që qesh unë ju nxita. Djali u përgjigj: As mos e ço nëpër mënd, ndryshe nuk vinim. Vërtet e kemi për herë të parë, por edhe ne kemi kureshtjen se si bëhet. Ne na vjen keq për ato që kemi kërkuar, por na është mbledhur një borxh që nuk dimë si do të kalojmë.
Ariani iu afrua atij më të turpshmit, e pështolli dhe e puthi. Ai e ndjeu se si po dridhej nga emocioni. Pastaj djaloshin tjetër. Ai ishte me і provuar, kështu iu duk Arianit. Pastaj і tha që të pastroheshin pak në banjo. Kur u kthyen ato ishin krejtësisht të zhveshur. Vini nga një prezervativë ju tha. Ato thanë se nuk ka gjë, se janë djem të sigurtë etj, por Ariani і bindi që ta vendosnin. Pastaj і shtriu në krevat dhe u fut në mes të tyre. І futi krahët nën kokë dhe filloi t’і puthi. Hape gojën і tha shokut dhe ai e hapi. Filloi ta fuste gjuhën në gojë, dhe ta thithte fort. Pastaj djalit të parë dhe po і puthte dhe lëpinte gjokset sa të njërit , të tjetrit. Pastaj zgjati dorën dhe і fërkoi karët e dy djemëve. Ai і turpshmi e kishte më të madh, kurse ky tjetri e kishte më të trashë. Ariani і bashkoi të dy karët dhe pasi і ra paksa me dorë і futi në gojë njëri pas tjetrit, pasi të dy nuk і merrte dot. Ai nxirte gjuhën dhe e fillonte nga pjesa e boleve e ngrihej lart duke і lëpirë, sa për njërin për tjetrin. Djemve sa nuk po і binte alivan nga kënaqësia. Pastaj njëri prej tyre tha se po і vinte dhe kështu kërkoi ta fusi. Ai e kishte të gjatë por jo shumë të trash. Kur e mbështeti kokën në vrimë më pushtoi një kënaqësi madhe. Gjithë ato vite të shkuara kishin bërë të harrohet ndjenja e kënaqësisë. Djali tregohej shumë і kujdesshëm dhe po e fuste me ngadalë, duke ofsharë nga kënaqësia. Ndërkohë Ariani po ia mbante në gojë tjetrit, duke vazhduar t’a lëpijë. Kështu vazhduan deri sa kënaqësia e madhe e parë, shpërtheu duke e bërë djalin të ofshajë si asnjëherë. Pasi ndenji disa çaste në qetësi ai e nxori, për t’ia lënë vendin shokut .Ai e gjeti vrimën e përgatitur prandaj e futi me lehtësi karin e tij të trashe. Kjo e bëri Arianin të mendojë se tani kishte një kënaqësi të re që ia jepte trashësia. Djaloshi pallonte me forcë. Ndonjëherë e nxirrte jashtë dhe e fuste përsëri brenda duke shkuar deri në fund. Diç dinë edhe këto djelmosha po mendonte Ariani.
Tani të dy djemtë e kishin bërë kënaqësin e tyre.
Dëshiron ndonjëri ta provojë edhe kënaqësinë tjetër?

Ato ndejtën të heshtur, deri sa djali і parë tha se nuk ishin të përgatitur, por nuk і dihet rradhës tjetër. Asgjë nuk është e përhershme, aq më tepër mendimet.{/reg}

Kam një problem me dhëmbët. Nga jashtë і kam të bukura dhe të forta, kurse nga brenda, sapo t’і gërryesh pak , do të dalin të prishura. Të shtunën mu këput një këllëf dhembi dhe maja e mprehtë e dhëmbit më shponte gjuhën, gjë që ishte e padurueshme. Kështu, desha s’desha shkova tek dentisti im і zakonshëm. Hapa derën dhe atje mbretëronte një qetësi e madhe. U zgjata nga dyert dhe shoh se aty ishte vetëm asistenti і dentistit, një djalë і ri dhe shumë simpatik. Ai kishte vënë iphon-in në vesh dhe nuk merrte vesh se ç’behej kësaj bote.
Sa më pa, ai hoqi kufjet dhe kërkoi të falur që nuk më kishte vënë re. Më pyeti se çfarë kisha dhe unë і tregova problemin tim. Ai më tha se doktori kishte shkuar me shokët për një shëtitje në një qytet tjetër, kështu që kishte mbetur ai për shërbime ambulatore.
-Mirë ma rregullo ti,- і thash.
Gerti, më kishte rregulluar dhëmbë edhe herë të tjera dhe kisha besim tek ai se ishte shumë і kujdeshëm dhe і zoti. Sigurisht Gertit і erdhi mirë që kisha besim tek dora e tij. Lëshoi një buzëqeshje, sikur desh të falënderonte dhe më tha të shtrihesha në kolltukun e dentistit. Pastaj rregulloi pozicionin e ndenjëses dhenë fund ngriti dorezën e kolltukut sepse pengonte që të afrohej në pozicionin që donte. Filloi nga puna. Nuk kishte ndonjë punë të madhe por kishte rëndësi ta pastronte zgavrën mire. Ashtu і përkulur mbi mua, po e shihja dhe ishte me të vërtetë djalë і ëmbël. Ai u përkul pak që të shihte dhëmbin më mirë dhe unë ndjeva se si kari і tij u mbështet mbi krahun tim. Ai e bëri pa të keq, por mua menjëherë mu ngreh. Lëviza pak që të zija një pozicion më pak të dukshëm, por kari і tij u ngjit më shumë pas krahut, megjithëse atij nuk і shkonte mendja për keq. Pozicioni і tij po më kënaqte shumë. E shtriva pak krahun që të bëja një farë fërkimi dhe ai këtë e ndjeu dhe u largua pak.
-Afrou!- se më mbaje ngrohët. Ai më pa por nuk po kuptonte sensin e fjalës. Ai u afrua dhe vazhdojë punën , ndërkohë që unë po shkrihesha nga takimet me indet e tija të buta. Pasi punoi një copë herë, asnjeri nuk po vinte për tu mjekuar. Kur mbaroi u ngrita, e pashe dhëmbin në pasqyrë dhe më pëlqeu. E pyeta sa kushton dhe ai po më thoshte se nuk kushton gjë. Duke bërë llafe, jo bën, jo s’bën atëherë e tërhoqa nga vetja dhe e putha. Ai nuk reagoi dhe ktheu faqen tjetër. Por kjo nuk ishte e puthur. І kapa kokën me të dyja duart dhe і mbështeta buzët në gojën e tij të bukur dhe fillova ta thith.
-Mos,mos se mos vijë doktori...
-Ohu, doktori kushedi se ku është duke pirë me shokë dhe e afrova përsëri por ai më tha: prit, prit të mbyll pak derën. Kur dera u mbyll si me magji e ndjemë veten të sigurte. Atëhere edhe ai filloi të puthë me thithje. Apo nuk kishte një gjuhë të gjatë që futej gjerë në thellësi.

-Po ku paske qenë mor Gerti që thithke kaq bukur. Ai e ndjeu lavdërimin dhe u aktivizua më shumë. Atëhere vura dorën mbi karin e tij tashmë të ngrehur dhe fillova ta fërkoj. Ai përsëri desh të largohej, por unë e mbajta dhe e mbështeta pas vetes duke u fërkuar nëpërmjet rrobave. Gerti ishte і veshur lehtë me rroba mjeku, kështu kënaqësinë e ndjente më mirë. Fillova t’і hapja bluzën, për t’і nxjerr gjoksin me pak qime, ashtu siç më pëlqen mua. Fillova t’ia puth ta kafshoj dhe t’ia lëpijë, gjë që e tërboj keqas.
Oh, çfarë qenka? –po thonte Gerti.
-Të bezdis?
-Jo qenka vet mrekullia...
Atëherë u ula në gjunjë, ia hapa pantallonat dhe ia nxora karin e tij simpatik. Nuk ishte më shumë se 17-18 cm. Por і drejtë dhe і bukur. Fillova t’і bija me gjuhë. Gerti fillimisht edhe këtu kundërshtoi. Për çdo gjë të re që shikonte në fillim do të tërhiqej, se duket і shkonte mendja se duhet t’і bënte edhe ai. Kari rinte і ngritur dhe krenare. Hapa gojën dhe e privilegjova që të futej në thellësi.
-Ah, o...aaa- Gerti filloj të lëshonte ofshamje kënaqsije. Ai zgjatej përpara, se donte ta fuste në gojë sa më thellë. Por unë e ndjeja kufirin dhe tërhiqesha. Ai zgjaste duart dhe e shtynte kokën time përpara dhe kështu po më qinte gojën me kënaqësi të madhe. Kur po і vinte unë e nxora nga goja dhe і thash sa doli Vlora në futboll. Ai më pa і çuditur, por epshi і ra, kështu që nuk e harxhoi ereksionin e parë kot.
Mire mor Gert që dhëmbët ke mësuar t’і rregullosh mirë, po të qirën ku e ke mësu?
Ai filloj të betohej se ishte hera e parë që po і bënte të gjitha këto.
-Ke qejf ta fusësh?
Ai pohoi. Atëhere u shtriva mbi kolltuk dhe ai u afrua, e zbuti pak vrimën me pështymë dhe filloi ta shtynte. Kari përparonte bukur, se nuk ishte і dhimbshëm dhe Gerti e futëte me kujdes. Kur shkoi deri në fund і thash të priste pak... Pastaj filloi të palloj shtruar dhe me shumë kënaqësi. tani sikur iu vonua pak që t’і vinte. Edhe nja dy pompime dhe sperma u derdh brenda në vrimë, duke më bërë të ndjejë presionin e saj. Gerti ofshani përsëri disa herë duke u shtyrë që ta fuste sa më thellë e pastaj e nxori.
-Hë Gerti, si tu duk?
-Hyjnore. U kënaqa kaq shumë...
-Do takohemi përsëri?
-Jo këtu...
-Mire se të gjej unë një vend ku të kënaqemi bashkë. Ke qejf ta provosh? Dhe zgjata dorën dhe e kapa për bythësh.
- Mos!Mos! Tha ai. Gjërat nuk mësohen të gjitha në një ditë.
Po nxënsit e zellshëm і mësojnë... Ai po më shihte me një buzëqeshje të pakuptueshme dhe s’po merrja vesh në se і pëlqente apo jo. Megjithatë do të kishim ditë tjetër. Ndërruam numrat e celularëve, sepse dhëmbë nuk doja të rregulloja së shpejti.
Pas derës së mbyllur këmbyem edhe një puthje të gjatë të fundit për atë seancë. Pastaj ai hapi derën dhe pa lart shkallëve, pastaj më shtërngoi dorën dhe tha ishe vet mrekullia...

Edhe ti.

Isha ne klasën e 11 dhe ende isha i virgjër. djalë bukurosh, i shkathet, sportiv e tj qe nuk dua ti përmend. Megjithatë unë mbahesha primitiv. Por ja qe papritur u ndesha me nje eksperience te re. Shkak u be një detyre qe na kishin dhëne ne klase, për realizimin e se ciles me duhej bashkëpunimi i një shoku. Për me tepër ai kishte një laptop gjë qe na e lehtësonte punën pa mase. Kështu e lamë te takoheshim tek unë atë pasdite. Geni, kështu quhej shoku im, erdhi ne orën e caktuar. U mbyllem ne dhomën time e filluan te bënim variante te ndryshme për detyrën tone. Te dy ishim nxënës te mire kështu qe puna ecte shpejt e mire. Pasi kishim punuar një cope here vendosem te bënim pak pushim. Unë solla dy kanoçe pepsi qe te freskoheshim. Atëherë і thash Genit qe te na e hapte laptopin ne ndonjë faqe interesante dhe i me tha qe te hapja vet ku dëshiroja. Dhe unë fillova te kërkoj ne faqe te ndryshme deri sa arritëm ne faqet gay. Kur u paraqit skena e pare porno Geni i trembur me tha: Aleks hiqe, hiqe! Pse- i thash. Jam kureshtar te shoh se s'kam pare kurrë.

Por mos na vjen njeri? Mos u bej merak se te mijte nuk janë këtu. Por edhe sikur te ishin ato nuk do te futeshin ne dhomen time. Kjo sikur e qetësoi Genin. Duke pare skenat porno mua mu ngrit e mu be dru. Genit sikur i iku turpi e filloi te komentoi se sa te madh e paska ky djali dhe se si ai ia fuste djaloshit ne {pub}Per te lexuar vazhdimin e ketij tregimi duhet te Regjistroheni{/pub}{reg} goje dhe sa s'po ia shqyente kaq te madh e kishte. Papritur Geni zgjati dorën dhe ma kapi. Unë u tërhoqa. JO, jo, i thash. Tani ishte Geni, qe po ngulte këmbe. E po s’është ndonjë gjë, sepse te gjithë djemtë i bijën me dore ne shoqëri. Kjo sikur ma mbushi mendjen. Ai ma nxori nga pantallonat e shkurtra verore dhe filloj t'i luante njëkohësisht si timen ashtu edhe te tijin. Pastaj u ul ne gjunjë dhe duke e tundur timin e afroi tek goja, nxori gjuhen dhe e lëpiu. Unë sa nuk po hidhesha përpjete. Por kjo ishte vetëm fillimi. Ai e hapi gojën dhe e përpiu ne thellësi. O zot, cfare kënaqësie qe nuk e kisha provuar kurrë. Unë shikoja me habi se si gati gjysma e 18cm te karit tim, përpiheshin thelle ne fytin e Genit. Tani mu mbush mendja se Geni e kishte bere edhe here te tjera dhe kishte mjaft përvoje. Fyti i bute dhe i ngrohte me guduliste kokën e karit .Eedhe disa lëvizje dhe fara ime shpërtheu ne gryken e tij. Ai u tërhoq dhe një pjese e farës ra ne qilim.

Kjo eksperiencë kaloi kalimthi tek unë por nuk u harrua nga Geni. Ai më tha disa herë të shkoja tek ai, por unë nuk doja. Më së fundi thash me vete: fundja ai po e kërkon vet, po unë përse të mos bëj qejf. Ideja ishte se po të jesh aktiv nuk është gjë, kurse pasivët janë gay të vërtetë. Kështu në rastin më të parë që ai ma përsëriti ftesën e tij unë shkova. Isha larë dhe ndërruar që të isha sa më і pranueshëm dhe që seksi të kishte kënaqësi. Geni më priti me shumë gëzim, duke më thënë se ia kisha sjell shpirtin në maj të hundës duke më pritur.

-Po mirë mor Gen, ç’të kapi me mua?

-Ti jo vetëm më pëlqen shumë, por nga ana tjetër je shumë і besueshëm se nga ti nuk te del fjala.

E me të vërtet unë nuk і kisha thënë askujt se çfarë kishte ndodhur midis nesh.

Geni u afrua tek unë dhe më tha se si kisha qejf ta bëja. Sigurisht që të ma merrnin në gojë unë e provova. Tani kisha qejf që ta provoja tamam, duke ia futur në vrimë. Këtë dëshirë kishte edhe Geni. Ai filloi të zhvishej, ndërsa unë po e shihja dhe po më ngrihej.

-Po ti përse nuk zhvishesh?- më thotë.

Atëherë fillova edhe unë. Sapo vizatimi і formës së pallës sime doli në pah, Geni u afrua dhe filloi ta kafshonte mbi të mbathura. Pastaj i uli dhe filloi ta lëpinte, por unë і thash se kështu do më derdhej, prandaj më mirë ta bënim ndryshe. Dhe ai menjëherë u bind. Më tha se kishte dëshirë t’ia bëja duke ia ngritur këmbët mbi supe pasi kishte dëshirë të më shikonte dhe të putheshim gjatë aktit. Ai e përgatiti pak vrimën, se ishte і ngushtë. Pastaj më tha ta provoja. Një shtyrje e vogël dhe koka u fut. Prit pak, më tha Geni. E prita, megjithëse e ndjeja veten tepër të eksituar, dhe mezi po mbahesha për ta shtyrë deri në rrëzë.

-Ec,tani!- më tha Geni dhe unë fillova te shtyhesha me kujdes. –Ah Aleks çfarë mrekullie je. Ec, ec përpara se më vdiqe fare... Unë isha і përhumbur nga kënaqësia e seksit dhe ia përmblodha duke arritur deri në fund. Ishte me te vërtet shumë kënaqësi, aq më tepër që për mua ishte hera e parë që po e provoja. Fillova të palloja mire e bukur, duke shpërthyer të gjithë ndjenjat e mija djaloshare. Tani sikur kisha filluar ta dua edhe

Genin me shume, dhe më vinte mirë që po e bëja të lumtur, në se kjo ishte lumturia për të. Por me që unë vetë po ndjeja shumë kënaqësi, atëherë e merrja me mend edhe ai do të ndjente shumë.

U qimë gjatë sepse për fat nuk mu derdh shpejt. Kur mbarova, Geni më puthi e më tha: më lodhe shumë por më kënaqe...

Kur u qetuam nuk mu durua pa e pyetur se kur e kishte bërë për herë të parë. Ai më tregoi se kishte pasur një shok і cili thonte se do ti vriste të gjithë gajt, se і urrente dhe nuk і duronte dot. Por ja , që kur kishin pasur rastin të shikonin disa skena gay Geni ia kishte marrë në gojë dhe ai ishte lezetuar dhe kish hequr dorë nga vrasja e Genit konkretisht, që ishte edhe partneri і tij і parë. Tani kishte qirë disa djem dhe kur Geni e kishte pyetur se pse nuk і vriste ato, і kishte thënë, se ai e kishte thënë për vete që nuk linte ta qinin, sepse janë homo vetëm ato që qihen kurse aktivët janë djem normal ,që bëjnë qejf. Ato shkojnë si me djem ashtu edhe me vajza duke і provuar te gjitha kënaqësitë. Fundja edhe ai kishte një filozofi të tijën.

Me Genin vazhduan mjaft kohë deri sa mbaruan shkollën dhe u ndanë në cepe të ndryshme të botës. Fundja bota kishte ende shumë eksperienca për të provuar dhe mua nuk me linte shpresa se do te njihja nje djale te ri dhe te kendshem qe do te kishte kenaqesine te provonte pallen time. Dhe nje dite ai erdhi...{/reg}

Treshi është quajtur si numri më seksual. Kjo për shkakun se në germat arabe shkruhej me nj vijë dhe dy zero të ngjitura me njëra tjetrën të vendosura vertikalisht. Kjo përfaqësonte organin mashkullor penisin me dy testet ,që hidhte farën e jetës. Më vonë, për prakticite në llogaritje vija u hoq dhe kështu dhe testet u vendosën ashtu si janë sot.
Por penisi, і njohur me emrin Falus, ka qenë përgjatë gjithë kohërave një simbol adhurimi si për femrat ashtu edhe për meshkujt. A nuk është akoma sot një mburrje kur meshkujt thonë se e kane 19; 20 apo23cm. Disa të tjerë gënjejnë duke e rritur pak atë natyralin, kurse të tretë bëhen nervoz kur і pyesin dhe ato nuk duan të thonë të vërtetën. Por të gjithë përgjërohen për të duke e fërkuar, puthur, apo lëpirë. Prandaj shumë ankohen se nuk e gjejnë dot e pastaj fillojnë e shajnë”aktivë muti”, që s’të qinë kërkush e kështu me radhë.
Por ndonjëherë ai të vjen krejt papritmas, bile kur nuk ke nevojë për të se nuk ke vend dhe nuk di si të veprosh. Kështu më ndodhi dhe mua. Atë mbrëmje po prisja një shok që më kishte disa para borxh. Pas kaq kohe më së fundi і mblodhi dhe tha se do mi sillte në orën 8 para një dyqani që ishte aty pari. Unë dola nja 15 min përpara, që të mos gjente justifikim dhe të më thonte se ai kishte pritur por unë isha vonuar. Njerëz kalonin në të dyja drejtimet, por mua më tërhiqnin vëmendjen më shumë djemtë, të cilët і shoqëroja me vështrim deri sa largoheshin. Disa prej tyre luanin bythët shumë bukur dhe unë mendoja sesa të këndshëm do të ishin në krevat. Kaloj kështu çereku і orës, por miku im nuk po dukej. Ishte atëherë që nga gjysmë errësira, doli një djalë і gjatë, veshur me një palë tuta dhe me një kapuç leshi në kokë. Ai ishte і gjatë dhe dallohej mbi kokat e të tjerëve. Ai më pa që po e vështroja dhe papritmas bëri një shenjë me kokë në drejtimin e një lulishteje të errët, sikur donte të thonte “kalo këndej!”. Megjithëse e përsëriti sinjalin nja dy herë unë nuk lëviza. Isha і sigurte që nuk e njihja dhe për më tepër nuk dija se ç’kuptim kishte. Ai vazhdoi rrugën dhe kur kaloi para meje eci drejtë pa shikuar as djathtas dheas majtas. Unë e shoqërova me vështrim nga prapa. Ishte djalë і hijshëm dhe kishte një të ecur karakteristike, sikur poshtë atleteve kishte susta që sa herë shkelte mbi to e hidhnin përpjetë.
Ai shkojë nja 30m. më poshtë dhe atje ndaloi. Ktheu kokën nga ana ime dhe më pa që po e vështroja. Atëherë u kthye djathtas dhe kaloi në trotuarin përballë e filloi të kthehet prapësht. Tani isha і sigurte se ai kishte dëshirë që ti flisja. Atëherë edhe unë shpejtova hapin e dola përkrah tij dhe і fola.
-Më falni. Mund të flasim pak?
Ai u kthye me një fytyrë të pafajshme engjëllore.
Çfarë doni?-më tha. Tani isha pak і ngatërruar unë se nuk dija si të filloja.
-Ti ke qejf?...
-Ashtu... tha diçka pa kuptim.
-Sa vjeç je?
-19.
-Më thuaj një emër si të thërras.
-Unë jam Blendi për të gjithë...Shiko, futemi ke kjo rrugica se ka vende të errëta. Por unë nuk pranova.
-Po ja sa të puthemi pak...
-Prit të njihemi njëherë... Unë po pres një person dhe nuk mund të largohem. Pastaj u kujtova se mos kërkon para dhe e pyeta se sa e ka tarifën. Ai më pa si і çuditur e më tha: Çfarë parash thua. Unë se bëj për para.
-Shiko Bledi. Ti po më pëlqen shumë por ne do të takohemi vetëm kur të kem një vend të sigurte. ke telefon?
Jo. Po email? Jo. Qenke fare larg nga bota. Kështu dukesh djalë modern, por qenke mbrapa teknologjisë.
Ç’të bësh, nuk e kam mundësinë.
I dhashë emailin tim sekondar.
Shko në internet kafe dhe hap një adresë dhe me dërgo një mesazh, që të kem mundësi të të lajmëroj. Kur do ndaheshim, sikur u kujtua dhe u afrua përsëri.
Shiko! Unë nuk qihem...
-Do merremi vesh. Me zor nuk të kap njeri.
U ndamë. Isha shumë і çuditur për atë që më kishte ndodhur. Me siguri disa prej lexuesve do të mendojnë: Çfarë sajese. Kanë të drejtën e tyre por kjo është krejtësisht e vërtetë.
Të nesërmen kontrollova emailin dhe gjeta mesazhin e tij. Kishte vënë një nick të ngatërruar, për të treguar se sa і keq ishte. Me erdhi për të qeshur që donte të luante rolin e të fortit, për të fshehur pamjen e tij engjëllore.

Nata e parë
Kaluan disa ditë dhe nuk po gjeja rast për të siguruar një vend. Edhe Bledi sikur filloi të mërzitet se nuk po më dilte në chat. Por ja kushtet erdhën pa pritur. І dërgova një email ku і thoja se takoheshim në ora 8 në vendin ku ishim ndarë. E mora përsëri dhe nuk po gjeja pohimin që e kishte marrë mesazhin. Me vinte keq që po humbnin ditët dhe ja ditën e tretë e gjej mesazhin e tij. E lamë orarin dhe unë mezi prisja të kalonte koha. Ne tanimë njiheshim dhe nuk kishte problem jo më pëlqeve, jo s’më pëlqeve... Ai qe shumë і përpiktë. Pikërisht në orën 8 pash kapuçin e tij me tufës që ngjitej mbi kokat e njerëzve. Kur u binda se më pa unë eca para dhe ai pas meje. Kaluam disa rrugica dhe arritëm në derën e parajsës.
Puna e parë u puthëm. E kisha pritur gjithë këto ditë çastin që do të mbështeteshe me të dhe të fillonim të putheshim. Ai ishte buzë shumë të bukura dhe ishte kënaqësi ti thithje dhe ti kafshoje pak.
-Ç’vishemi?-më tha, dhe unë fillova të ç’vishem. Të gjitha dritat ishin të fikura me përjashtim të korridorit. Fasha e dritës binte mbi trupin e tij duke e treguar akoma më të bukur. Fillova ta puthja në gjoks, por menjëherë ndjeva kripën e djersës, e cila ma frenoi dëshirën për ta lëpirë. --Futu bej një dush se ka ujë të nxehtë,- і thash, por ai nuk desh. Mirë, po pastrohu së paku nga poshtë...Ai e kuptojë se kjo ishte e nevojshme dhe bëri. Fillova t’i fërkoja bythët kur ai filloi të protestojë. Shiko Bledi, kemi rënë dakord qe nuk do të qijë. Por besoj e di që e qirë quhet kur të futet kari në unazë, se nga fërkimet, qoftë edhe në vrimë nuk quhet e qirë.
Kjo sikur e qetësojë. E shtriva dhe fillova t’і thithja karin. Nuk kishte ndonjë pall të madhe, por të mjaftueshme për të bërë qejf. Ndërkohë që me gishtin dëftues po і fërkoja vrimën.
-Hiqe,hiqe! Më thonte Bledi, por unë vazhdoja. Më së fundi më mërziti me nazet dhe і thash: Ç’ke Bledi. Më duket se tu lezetua dhe do që të ta fus brenda. Jo po thamë kështu , jo ashtu ...Mirë nuk po të ngacmoj më. І thitha karin edhe disa herë dhe papritmas atij ju derdh. E nxora spermën nga goja dhe e hodha në një letër kuzhine. Bledi filloi të justifikohet qe nuk e ndalojë dot. Megjithëse nuk isha në qejf, por duhet të pranoj se e kishte spermën e këndshme.
-Do të ikësh tani?-e pyes.
-Jo,-rrimë dhe pak se më vjen përsëri.
U ulëm e filluam të bisedojmë. Nxora disa biskota dhe koka kola që і kisha blerë posaçërisht.
-Nga je? – e pyes. –Nga Fieri, por jetojmë këtu në Tiranë. Po ti je në shkollë.? Po, në vitin e fundit të gjimnazit.
-Kur ke filluar të qish e si të ndodhi. Pata një rast që një djalë po më sillej shumë dhe unë më së fundi і thash: Në se ke qejf ti, unë ta fus, por mos kërko që të ma fusësh. Dhe ai pranoi. Kështu një ditë në shtëpinë e tij më kërkoi që ta qija. E pyeta në se e kishte bërë ndonjë herë dhe ai më tha jo. Ai u shtri me bark dhe unë ia bëra vrimën me pështymë siç kisha parë në kompjuter. Ai në fillim u ankua, por pastaj e durojë e kështu e pallova për qejf. Po tani і shkon më? Me raste. Është shumë і këndshëm dhe kur fillon e shtrëngon vrimën atëherë vdes nga kënaqësia. Sa herë e ke qi? Ndoshta nja 10 herë. Ou , і shkuake shpesh. Po të mos і shkoj tërbohet e më vjen në shtëpi...
-Po me mua ç’pate.
-Atë natë se si mu duke, më pëlqeve shumë. Po ku e dije se do të kisha qejf. Se pari të provokova, kur pash që mi kishe ngulur sytë. Pastaj fillova të luaj me të ecurën dhe pastaj me kalimin e rrugës që më vërtetoi se nuk isha gabuar. Hë si thua , ke qejf ta bëjmë tani? Pse po të vjen. Po.
Me tha që të ulesha me gjunjë në divan dhe pastaj і thash ta lyente me një lub që kisha ,duke e bërë të rrëshqitshme vrimën. Pastaj u afrua dhe e takoi kokën e karit në vrimë. Në e dridhur më përshkoi gjithë trupin. Kisha shumë kohë pa e bërë. Kisha vendosur të bëhesha djalë і mirë e të hiqja dorë nga seksi me meshkuj. Por ja që atë natë, në mënyrë instinktive u tërhoqa për ti shkuar mbrapa. dhe tani po ashtu nuk po mundja të tërhiqesha, por u nënshtrova krejtësisht nga vullneti і tij. Ai u shty përpara, duke e futur të gjithin brenda. Nga dhimbja, megjithëse e duroja, fillova ta shtrëngoj vrimën. Bledi filloi të më pallonte ,duke e shprehur kënaqësinë e tij me ofshame. Të them të drejtën edhe unë po kënaqesha. Me që ishte hera e dytë ereksioni erdhi me vonesë. Po e bënim me prezervativë e kështu e gjithë sperma u mblodh në të. Kur e nxori, shkoi të pastrohej në banjë. Kur u kthye me tha, më kënaqe. Nuk u gënjeva kur të zgjodha.
Edhe ti më kënaqe shume. Do të vish nesër përsëri. Ai pohoi menjëherë. Kështu mbaroi mbrëmja e parë.

Takimin për të nesërmen e lamë në 7. Bledi qe shumë і përpiktë. Sapo arritëm ai filloi të zhvishej. E afrova ta puthja dhe ndjeva aromën e sapunit, që të jepte kënaqësi.
-Qenke larë?- і them. Ai qeshi. Fillova ta puthja në trup ashtu siç ishim në këmbë. Po і puthja gjoksin e më poshtë. Kur desha ta merrja në gojë, і them: kujdes mos të derdhet. Pastaj fillova ta thith. І thash të shtrihej në tapet dhe u mbështeta pas tij. Po e puthja në gojë në qafë e pastaj po і fusja majën e gjuhës në vrimën e veshit. Pastaj seç mu kujtua që kisha parë në kompjuter për ledhatimin e vrimës me gjuhë. E ktheva dhe fillova ta gudulisja me gjuhë. Ai nuk desh, por unë і thash se edhe kjo nuk quhet e qime. Kështu që nuk bëri llafe. Duke qenë і lirë fillova t’i lëpija vrimën. Kjo duket e gudulisi shumë dhe і pëlqeu, prandaj nuk lëvizi por nga ana tjetër ofshante dhe lëvizte si ngjalë. Kur fillova ta prek me gisht atëherë u kthye dhe më tregoi karin që t’ia merrja në gojë dhe t’ia linja të lirë vrimën.
Atëherë nuk më mbetej tjetër vetëm të ulesha mbi karin e tij dhe ta merrja deri në fund. Nuk lëviza. Po përpiqesha të ndjenja kënaqësinë e zhytjes në thellësi, pastaj fillova të tundesha, і ndihmuar edhe nga Bledi. Kënaqësia ishte e madhe për të dy. Po mendoja sikur Bledi ta kishte disa centimetra më shumë edhe kënaqësia do të ishte më e madhe . Po më vjen,-tha Bledi, dhe pushoi me shpresë që aksioni do të ndërpritej. Por, kënaqësia tashmë ishte ngacmuar dhe ai nuk duroi por iu derdh.. U kthyem anash dhe ndenjëm ashtu një copë herë. Pastaj u ngritëm që të pastroheshim.
-Ah mor Bled, që nuk ke qejf ta provosh. Ai buzëqeshi, pastaj se ç’і shkrepi në kokë: A ke qejf të sjellë nesër mbrëma atë mikun tim. Mund të kënaqesh që ta bësh si të duash.
-PO pranon ai që të vijë?
-Nuk e di por ma thotë mendja që po...

Nata e tretë

Shoku і Bledit kishte ardh me një kusht: do të futej në shtëpi vetëm po t’і pëlqeja. І dhamë dorën njëri tjetrit dhe me sa duket u morëm vesh. Dua ta them që në fillim se ai ishte më і bukur se Bledi. Ishte më shtatvogël se unë, me fytyrë të bukur dhe trup të ngrohtë. Ishte tip і turpshëm dhe Bledi kishte hequr keq për t’ia mbushur mendjen. Por tani që kishte ardh kishte filluar të ambientohej shpejt. Kur u ç’vesh e mora në prehër që të putheshim. Edhe ai kishte erën e këndshme të sapunit. Ai kishte flokë të gjatë të dredhura. Ai hapi këmbët dhe u ul në prehër. Filluam të putheshim. Bledi u ul afër meje dhe donte pjesën e tij edhe ai.
-Mos të vjen keq që e solle, se sikur tu ul pa vlera? Unë e ftova me gjithë dëshirë, sepse treshe do të ishte një eksperiencë e re dhe nuk e kemi bërë kurrë. Djaloshi і Bledit u ul në gjunjë dhe filloi ti merrte në gojë të dy karët tanë. Ai thithte herë njërin e herë tjetrin. Tani të gjithë janë bërë të ditur nga kompjuteri. Pastaj bëmë lojë tjetër, ai ma mori në gojë mua dhe unë fillova të thith atë të Bledit. Kur e ndjeva se po me vinte atëherë nuk desha ta pësoja si Bledi, prandaj і thash djaloshit t; shtrihej përmbys dhe të ngrinte pak vithet. Pastaj e zbuta mirë me lub dhe і afrova kokën tek vrima. Fute! Më tha djaloshi. Nuk ke frike se të dhemb?- e pyeta. Vdes nga kënaqësia kur më futet koka në vrime. Atëherë e shtyva dhe kari shkoi kallëp e në vrime.
Oh! - Ofshani me të madhe djaloshi. Desha ta pompoja, kur me thotë Bledi: Prisni ta fus dhe unë se po më vjen. Ai hipi sipër meje dhe filloi ta fus në vrimën time. Kështu bëmë një treshe serioze, megjithëse për të pompuar nuk ishte shumë praktike. Djaloshi përpiqej që ta ndjente lezetin sa më shumë. Kështu të vënë sanuiç njëri sipër tjetrit, vazhduam të provonim kënaqësinë e seksit. Të dy djemtë ishin shumë të mirë dhe e konsideroj fat që і takova. Kur po ndaheshim і dhashë një telefon Bledit që kur të kisha rastin ti telefonoja, por ai mbeti і heshtur për shumë kohë. Një ditë ndërsa zbrisja nga autobusi , pash djaloshin і cili erdhi dhe më mori më qafë. Fytyra і shndriste nga kënaqësia që u takuam.
-Ke ndonjë vend?-më thotë.
-Fatkeqësisht jo.
-Më ka marrë malli shumë.
-Po Bledi ku është. Aty është, por kënaqësi treshe nuk kam provuar më. Po në ndonjë hotel nuk mund të shkojmë.
-unë nuk di të ketë hotele gej, por edhe po të ketë, s’më pëlqen të sillem aty rrotull. Do të shoh mos të marrë çelësin e ndonjë shoku për apartamentin e plazhit, se atje është më kënaqësi në dimër se sa në verë. Mos ki merak se do t’i telefonoj Bledit dhe do të takohemi për të kaluar një pasdite apo një mbrëmje në plazh të tre. Jo më kot kanë thënë se treshi është numër і seksit dhe e preferojnë të gjithë... Mirë u pafshim.

Pushimet e këtij viti ishin të veçanta. Tani kishte marrë diplomën e shkollës së mesme me nota shumë të mira dhe po përgatitej të shkonte në shkollën e lartë. Ndërsa hezitonte se çfarë shkolle të zgjidhte, vendosi të shkonte disa ditë në Vlorë tek gjyshja. Daja e kishte shtëpinë pranë detit ,kështu që Tani, kishte plenty of time për të admiruar gungat e djemve që do ti pëlqenin. Megjithëse moda e kishte tradhtuar dhe shumë djem mbanin bokseka, që ia mbulonin kapitalin e tyre.

Mbrëmjeve ai dilte vetëm për të shëtitur gjate rrugës së bregdetit, se і pëlqente të shihte perëndimin e diellit dhe ngjyrat që krijoheshin aty.  Thonë se këto pamje të bukura sikur të pastrojnë shpirtin dhe të zgjasin jetën. Edhe atë mbrëmje ai veshi pantallonat e shkurtra dhe një bluzë pambuku dhe doli. Kushurinjt і kishte në moshë të vogël dhe nuk donte të përzihej me to.

Duke ecur  makinat і kalonin pranë, sepse  kishte shumë pushues që në atë orë fillonin xhiron e mbrëmjes. Vetura luksoze mbushur me djem e vajza, që ngrini muzikën në kupë të qiellit dhe e bënin Tanin që t’i kishte zili.  Në këto mendime і kaloi pranë një fuoristradë e zezë e cila pasi shkoi disa metra më tutje ndaloi. Tani vazhdoi të ecë. Kur u afrua pa se në makine ishin katër djem të rinj të cilët kishin ndaluar dhe po shihnin nga ai. Tani vazhdoi të ecë dhe e kalojë makinën , duke і parë pasagjerët me bisht të syrit. Ju dukën me atë vështrim të shpejtë se ishin të rinj azgëna të etur për aventura. Eci edhe pak dhe makina u nis pas tij. Kur erdhi paralel, djali që ishte tek dritarja e pyeti në se donte të bënte xhiro me ta.

-Jo!- і tha Tani. Se і pëlqente të ecte me mirë në këmbë.

-Sa mëndje madh qenke. Mos kujton se do të hamë. Tanit і erdhi për të qeshur. Në të vërtet atij  po і pëlqente shumë, por donte të bënte të fortin.

-Ndaç,- і tha djali. Va fan cula... dhe makina u nis. Tanit për pak sa nuk і shkuan lot nepër sy і penduar se e humbi këtë rast hyjnor. Makina eci nja 50metra dhe ndaloi. Pastaj eci mbrapsht dhe і ndaloi mun përpara këmbeve.

-Hë si ta tha mendja, po të mbushet. Ku ta gjesh të bësh një xhiro me djem deti si ne Eja mos bëj naze. Ai hapi derën dhe e tërhoqi Tanin brenda. Tani kaloi mbi prehrin e djalit që ishte pas në makine dhe u ul në mes në sedijen e prapsme. Gjatë kalimit ai e ndjeu mire karin e forcuar të djalit, por nuk e dha veten.

-Unë jam Iliri. Po ty si të quajnë?

-Tani.

-Hë mor Tan sa na mundove. Fundja një xhiro me makinë do të bëjmë. Ti na bëre përshtypje se ishe vetëm dhe djemtë e bukur si ti kanë nevojë për miqësi... Tani nuk dinte çfarë të thoshte. Iliri ia kapi dorën dhe ia fërkoi. Tani nuk kundërshtoi. Pastaj ai ia tërhoqi dhe ia mbështeti mbi karinë e tij. Tani nuk kundërshtoi. Fërkoje pak !- і tha Iliri, kurse vetë njërën dorë ia vuri tek ari і Tanit dhe tjetrën ia futi në pjesën e prapsme duke arritur deri tek bytha. Ngriju pak, і tha Tanit dhe kështu gishti і arriti deri tek vrima të cilën filloi ta fërkonte me gisht. Tani nuk po dëgjohej. Hë po të pëlqen ndopak, pyet Iliri. Të tjerët nuk po ndiheshin. Ato të sedijes së parë shihnin nga pasqyra duke і fërkuar  karët e tyre me dorë. Kurse ai që ishte mbrapa e nxori karin e tij dhe tha, se nuk po і durohej dhe se ishte gati t’i dergjej.

Mere në gojë і tha. Tani kundërshtoi, por ai ia shtyu kokën dhe ia futi në gojë. Pastaj duke і luajtur kokën po ia qinte gojën. Tani ende s’po kuptonte ne se ishte në ëndërr apo në zhanër. Atë që kishte ëndërruar prej kaq kohe і erdhi kaq pa pritur. Duke menduar këto, ndjeu se si në gojë і kërceu sperma e atij që kishte në gojë, të cilën ai për pak sa se lëshoi mbi sedile. Por djali e priti në dorë.

-Pse se përcolle?- і tha ai. Nuk e kam marrë në gojë ndonjëherë.

-Jo po na mbushe mendjen, se e ke për herë të parë. Po për herë të parë e kam...

Atehere Iliri tha se nuk po duronte me dhe do ia fuste. Ai nxori karin e tij që e kishte mjaft të bukur e mjaft të gjatë, e leu me  pështyme mire e mirë dhe ia futi Tanit me kujdes. Megjithëse Tani në vetminë e tij, kishte futur në vrime gishtat, gryke shishje apo ndonje kastravec, prap se prap ai nuk ishte hapur sa duhet , megjithatë e pranoi karin e Ilirit, duke e duruar me sa mundej. Makinën e kishin ndaluar në një cep buzë detit. Atëherë “shoferi “ ndërroj vend me djalin që ishte mbrapa she shpejtoi t’ia fuste Tanit në gojë. Tani filloi ta thithe, por e bezdiste shoferi ,që і shtynte kokën për ta futur sa më thellë. Iliri, pasi e palloi mirë e mirë, і drobitur fare ia nxori.

-Ah çfarë vrime të mrekullueshme që paske.-pohoi ai.  Por kur e pa se ishte bërë pis tha se po futej një herë në det. Ai і zhvesh dhe pas disa hapash u fut në det lakuriq. Tani po e shihte nga dera e hapur e makinës. Megjithëse e ndjente veten të ngopur me kar e me farë, përsëri nuk po hiqte dorë nga një seancë e dytë që e priste që ti  vinte. Pasi e qinë të katërt nga një herë, tani ato që ia kishin futur në gojë, pretendonin të provonin vrimën e tij që ndonjëri e cilësoi si të mrekullueshme. Për këtë disa thanë që të ktheheshin, por pastaj thanë se do të prisnin ato më të fortët te cilët donin ta qini përsëri. Dhe kështu bënë. Disa pritën, të tjerët e qinë me radhë më rehatshëm në sediljen  e parë të bashkuar me të prapme.

Tani, me këmbë përpjetë ishte si në ëndër. Ai në më pak se një orë і kishte provuar thuaj se të gjitha gjërat. Deshën s’deshën të gjithë djemtë e bënë edhe një herë për të mos u dukur të dobët. Kur mbaruan njëri tha që ka ditë edhe nesër e të mos kërkojmë fundin.  Kështu і hipën makinës e morën të ktheheshin.

-Hë u  kënaqe, - pyeti Iliri.

-Po-tha me gjysmë zëri Tani.

-Do vish  nesër përsëri? Do të shkojmë në shtëpinë time e do të kënaqemi.

-Të shpresojmë-, tha përsëri Tani. Po ju ku e dinit që mua më pëlqente.

- Nuk dinim asgjë, por kur të pamë na dukeshe shumë mëndje madh. Atëherë vendosëm që ta ulnim kryelartësinë dhe të të jepnim një mësim të mirë . Nuk donin të të qinin të gjithë por disa.Por ke parë ti se sonte na shijojë të gjithëve. Kështu duam të përfitojmë nga kënaqësitë sa je këtu, pastaj do të gjendet ndonjë tjetër...

Pse kollaj është?

Po është njëri në chat që thotë se і kruhet...Dhe ai do ta provoje se ç’është kari vlonjatet. Të jesh i sigurt se do kënaqet si ti....

Ndërkohë unë po mendoja se kur do të vinte e nesërmja...

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...