Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Me të u njohëm ne plazh. Po dilja nga apartamenti im, kur ai po zbriste shkallet. Mbeta i shtangur nga bukuria e tij. Edhe ai e vuri re vështrimin tim te pafytyre, sepse i kisha ngulur sytë sikur do ta përpija. Mirëmëngjesi,- me tha italisht dhe unë iu përgjigja me te njejten gjuhe. Atëherë u çel ne fytyre dhe u njohëm. Ai quhej Silvio dhe kishte ardhur tek disa miq te familjes për te kaluar pushimet. Me tha se i pëlqente te vraponte mëngjeseve herët, për te ruajtur format e trupit qe i kishte me te vërtet shume te bukura. U gëzua kur mësoi se edhe unë beja te njëjtën gjë, kështu dolëm ne breg. Aty me priste edhe Endri, një shok timi, me te cilin shoqëroheshim bashke. ishte shume i shoqërueshëm. Pas pak kohe filluam te flasim pa teklif, si te ishim miq te vjetër. po thonte se kishte ndërmend te humbte nja dy kg. gjate kësaj jave qe do te qëndronte ne Shqipëri. Endri me shaka thotë: Ky nuk e di atë metodën se si dobësohesh shpejt. Unë qesha dhe u be kureshtar pse qeshem. Atëherë filloi te nguli këmbe te mësonte perse qeshe dhe unë i tregova anekdotën qe qarkullonte tek ne. "Një djalë shkoi ne një institut bukurie qe merrte përsipër te lehtësonte ne peshe. Pasi pagoi parat i thane te priste ne një sallon. Pas pak vjen një vajze nudo dhe i thotë: po me zure ma vure. Djali filloi te vrapoje pas saj,por ajo ishte shume e shpejte. Vrapo neper korridore, hyre ne një dhome e dil ne një tjetër, deri sa djali u mbush gjithë djerse dhe nuk e zuri dot. Seanca mbaroi dhe po te donte mund te paguante një seance te dyte. Tek priste ne dhome futet një zezak menje kar te madh i cili i thotë: Po te zura te vura...Djali i fiksuar filloi te vrapoi nga dhoma ne dhome dhe nga korridori ne korridor, deri sa këmbët nuk po i mbanin me... " Dhe ai e zuri?- pyeti me naivitet. Ti si thua?.. dhe te dy ne shqipot filluam te qeshim. e kuptoi lojën dhe filloi te qeshi dhe ai. Pastaj pyeti se si i thonin shqip "Po me zure ma vure dhe po te zura ta vura". Qe pak e vështire ta mësonte, por kur mendoj se e kishte mësuar thirri: Po me zure ma vure... Shet po i thonim ne, se ka njerëz dhe ai filloi te vraponte. Atëherë edhe ne e ndoqëm pas. Ai vraponte shume shpejt dhe nuk arritëm ta zinim dot. Kur arritëm tek shtëpia ai ndaloi dhe ne i thamë se te zumë. Unë ndalova vet,-tha ai. Kur po ktheheshim ne shtëpi për te ngrëne mëngjesin ai pyet. Pse po te me zinit do te ma vinit? E pse jo, je alamet djali dhe kushedi se sa i kendeshem do te jesh...Por edhe ju nuk dukeni keq shtoi ai. Pse ke qejf, -i thamë. Pse ju nuk keni,- u përgjigj me pyetje. E bisedojmë ketë pune,- i thash unë duke pare nga ana e Endrit te cilit i qeshnin edhe sytë. I ftova ne apartamentin tim, qe te hanim mëngjes, pasi grindet kishin shkuar ne Turqi dhe isha vetëm. Shtrova tryezën dhe filluam te hanim. hante shume pak, se nuk donte gjalpë e reçelra. Por piu me kënaqësi një gote qumësht menja dy biskota. Kaq me mjafton, tha ai. Pastaj pyeti se ku i kisha te mijte dhe unë ashtu rastësisht i thash ne se donte te flinte tek unë atë mbrëmje. E pse jo, -tha ia me sinqeritet. Unë me Endrin këmbyem nga një vështrim vrithi dhe u kuptuam. kishte qejf, bile me te dy nga ne. Filluam ta ngacmonim ngapak, duke i kapur thumbat e sisëve qe i kishte te fryra. Ai pa te keq zgjati dorën dhe me kapi karin, qe e kisha te fryre. Aha, qenke ne qejf,-tha. keni qejf te bëjmë një prove. Te theme te drejtën nuk e kisha menduar qe punët do te ecnin me kaq shpejtësi, por pastaj mendova se ai e ka kohen e kufizuar dhe donte ta shfrytëzonte mire. Si ke qejf ta fillojmë? Ai pretendoj te shkonim ne dush. Kur u zhveshëm ai po shikonte me kureshtje pallat tona, qe ashtu te ngrehura ia mbushen syrin. Por edhe ai kishte një 18-tshe te mire. po na thonte se fillimisht ishte mire qe te nxirrnim mbeturinat e natës e pastaj te laheshim. Kur u sapunisem filluam te fërkoheshim pas njeri tjetrit. n e kishim futur ne mes dhe pallat tona lëviznin sa para mbrapa tij. Endri qe ishte nga pas e shtyu ne vrime dhe kari ashtu i mbushur me shkume u fut ne vrime. u rrudh ne fytyre, por nuk lëshoi zë. Te dhemb?- e pyeta. Pak,-tha ai. Endri ishte i djegur dhe me dy lëvizje ai e nxori dhe sperma iu derdh mbi trupin e s. E leme me mire, për krevat tha . Tani e kisha unë te gjithin timin. Pasi u fshimë, shkuam ne dhome. atëherë u ul ne gjunjë dhe filloi t'ja thithte karin Endrit qe ta sillte përsëri ne qejf. Endri u shtri ne shpine, anës tij vazhdonte t'ia thithte, kurse unë gjata te lire vrimën e tij te shenjte dhe ia futa pa vështirësi. Ah ishte shume e kendeshme t'ia fusje deri ne rreze dhe ai te mos nxite zë, megjithëse mua me pëlqente qe t'ia merrja këmbët mbi sup e ta qija paq, sepse kështu kisha mundësi edhe t'ia lëpija buzët i t'ia fusja gjuhen thelle ne gojën e tij te bukur. Por do te kishim kohe edhe për te. Mua me derdhet me vështirësi,kështu qe pompimi vazhdoi gjate. Por nuk mërzitej, përkundrazi po provonte shume kënaqësi. Kur mbarova pune, pyeti ne se Endri donte ta qinte përsëri. Por ne e lamë për ne darke, sepse nuk do te mbaronim me kaq. Kur po dilnim për ne plazh, e pyeta ne se u kënaq... Ai me hodhi dorën ne qaf dhe me tha: Mua me pëlqen shume kari dhe kisha shume dëshire te provoja kar shqiptari. Te them te drejtën u kënaqa shume dhe me sa duket java do te behet një muaj... Vërtet?! Atëherë paskemi kohe, duke për te provuar te gjitha format e kamasutres mashkullore. Me kete dëshire qe ke, te mjaftojmë ne te dy?...

Me folën shumë mirë për një ekspozite fotografie, që ishte hapur në një sallë të Akademisë së arteve dhe kisha dëshirë ta shihja. Por me sot e me nesër më kishte mbetur pa e parë. Kur mora vesh se të nesërmen do të mbyllej, vendosa që atë pasdite të shkoja për ta parë pa tjetër.
Kur hyra salla ishte bosh. U solla ne fotografitë e ndryshme dhe të them të drejtën nuk ishte se ato më pëlqyen kushedi çfarë. Isha nga fundi і vizitës, kur në sallë hyri një djalë і ri, që dukej të ishte student. Edhe ai nuk po tregonte shumë interes për fotografitë. Ai e filloj nga fundi shikimin, kështu që shumë shpejt u ndeshëm. Mu duk djalë interesant, prandaj doja te gjeja rastin për të biseduar. Dhe rasti e solli që në foto ishte përdorur një element që nuk ishte і besueshëm, prandaj gjeta rastin për ta pyetur se si dukej gjetja fotografike. Ai shtrembëroi kokën në formë dyshimi. Kështu nisëm të bisedojmë dhe shumë shpejt erdhëm në gjykimin se kishim mendime të përbashkëta për fotografitë.
Kur dolën u ndodhëm përpara një kafeje. І propozova të pinim nga një kafe së bashku dhe ai pranoi. Ai ishte student në degën e grafikës prandaj edhe ishte interesuar për fotografitë. Fjala e solli që të mësoja se ishte nga Elbasani. Për shaka і them për qeflinjt e Elbasanit. Fillimisht u duk serioz dhe sikur u prek, por pastaj duke përmendur anekdota dhe thënie qe përmendeshim nëpër popull filloi të qeshte
Kështu p.sh Elbasanasit thonë :Hajde ndonjë nate të hash atë qaf pate; hajde nja dy net që ta hash komplet.
Disa të tjerë thonë se Elbasanasit të ftojnë duke thënë se hajde për darkë se çfarë do të haj gruaja do të hash edhe tina.
Djaloshi po qeshte. Vërtet të jetë kënaqësi marrëdhëniet midis meshkujve.
Por deri sa і bëjnë dikush ndjenë kënaqësi. Disa e bëjnë për kureshtje, disa për të provuar të gjitha llojet kënaqësive. Pastaj propozimet bëhen si me shaka megjithatë ka që e pranojnë.
Djali po më shikonte і stepur se nuk dinte në se ishte një shaka apo një propozim serioz.
E shoh se nuk ke pasur ndonjë rast nëElbasan. Por s’janë më pak rastet këtu. Tani kanë ndryshuar kohët dhe njerëzit preferojnë internetin, që të të pyesin se si të pëlqen dhe po deshe eja...
Po,po,-tha djali. Duken si shumë të rastësishme dhe për një gjë kaq sekrete, të duket sikur del me flamurë... Ndoshta njeriu e ka të vështirë të pohojë, kur ndodhesh përballë një personi sapo e ke njohur. Ke të drejtë në chat flet më lirisht.
Ndenjëm për disa çaste pa folur, pastaj djali u ngrit dhe tha se po bëhej vonë... e pash se ishte një rast і humbur. Paguam kafet dhe e pyeta nga do shkonte. Ai më tregoi rrugën për tek parku і madh dhe unë і thash se po e shoqëroja. Kur arritëm qëndruam. Asnjeri nuk ishte і vendosur. Pastaj unë si më і madh mora guximin ta pyesja në se dëshironte të bënim një shëtitje të vogël, për tu freskuar. Pa një përgjigje të saktë filluam të ecim duke u futur gjithnjë e më shumë drejtë errësirës.
Është ende herët... më tha djali. Por vendi duket mjaft і qetë. Me sa duket shëtitësit preferojnë anën tjetër. Pranë një peme ndaluam. Unë e kapa për dore dhe e afrova nga vetja. Ai u afrua duke vështruar përreth. Pastaj ia mora kokën, dhe u afrova duke ndjerë ajrin e tij të nxehtë. Më dukej sikur ai mbante errë trëndafil, ndoshta nga after shave që kishte përdorur. Ai nxori gjuhën dhe unë ia thitha , duke ngjitur buzët me njëri tjetrin. Ai u shtrith dhe ndjeva karin e tij të mbështetej tek unë. Unë e rrethova me dorë duke e kapur në bythë dhe e ngjesha pas vetes. Ai nuk hezitojë që të fërkonte kapitalin tim. Duke iu afruar tek veshi і pëshpërita,:”E merr në gojë?” ;”se kam provuar”-më tha. Për t’і dhënë guxim ia ula pantallonat dhe u ula në gjunjë. Iu afrova dhe ndjeva aromën dehëse të karit. Nxora gjuhën dhe e preka në majë. Ai pësoi një dridhtim sikur ta kishte zënë korrenti. Pastaj hapa gojën dhe fillova ta përpija, ndërkohë që ai ofshante nga kënaqësia. Kishte një kar të këndshëm por që errësira nuk të lejonte ta vlerësoje. E përpunova për disa minuta deri sa ai më tha se po і vinte. E lash të lirë dhe sperma e tij fluturoi në hapësirë. І dhashë një shami letre të fshiheshe. Pastaj e pyeta në se donte edhe ai?!..ai më tha se nuk e duronte në gojë, se si і vinte...Atëherë e afrova nga vetja, і ktheva bythën dhe e përkëdhela me karin tim vrimën e tij. Ai pa e porositur u përkul dhe u mbështet tek pema. Janë disa gjëra që і dinë të gjithë. Atëherë fillova ta lyeja vrimën me shumë pështymë duke u përpjekur që të hapja vrimën me gisht. U deshën disa përpjekje që ajo të hapej njëfarësoj. Pastaj fillova të tentoja për ta futur. Djali shtrëngohej, megjithëse і thoja se ashtu ishte më keq. Më së fundi koka u fut. Ai lëshoi një ofshame të heshtur , por të gjatë. Pastaj duke e nxjerrë dhe futur disa herë,ai sikur filloi të mësohej. Fundja me që e kishte nisur duhet ta provonte ta hante të tërë. Isha në kulmin e kënaqësisë. Isha і sigurtën ishte një djalë і virgjër dhe kjo më shqetësonte, sepse nuk kam dashur kurrë të prish një djalë, por në fund të fundit dikush do të bëhet shkak që vrima të të hapet, kur ke një dëshirë të tillë. E pallova fort dhe me shumë kënaqësi. edhe ai po reagonte sikur këtë gjë e kishte pritur prej kohe. Kur mbarova dhe u fshimë, e pyeta në se u qetësua.
Jam mirë më tha. Ndoshta herën tjetër do ta bënim në kushte më të mira, megjithëse edhe natyra ka kënaqësinë e vet.
Në qendër u ndamë. Do të takohemi përsëri і them? Besoj. Këmbyem emailet, pasi ishin me të thjeshtë. Kur po shtrëngonim duart і them: Tani je Elbasanas і vërtetë.

Andreas,që kur pa disa filma me gay, iu fiksua në kokë që ta provonte edhe ai. Por ishte frike, se і dukej se e dinin të gjithë dëshirën e tij të fshehtë. Prandaj dëshirën e tij e fshihte sa më thellë aq sa edhe vet dridhej kur e kujtonte. Por njeriut si dihet se si e sjell rasti. Andria se kishte babën dhe jetonte me nënën, gjyshen dhe dajon. Duke qenë ngushtë ekonomikisht, dajo me nënë vendosën të shkonin për të punuar në Greqi, kurse Andrean e lanë me gjyshen që të mbaronte gjimnazin.
Ato kishin një shtëpi të vjetër me oborr, një pjesë e së cilës ishte e mbuluar me kalldrëm. Kurse tjetra ishte dhe. Andria kishte gjetur një rrotë vagoni, kishte rregulluar dhe një hekur për të bëre fizkulturë. Sepse kështu shpresonte se do të krijonte një trup të bukur kulturisti. Dhe kishte durim dhe kalonte një pjesë të kohës së lirë duke u marrë me to. Një ditë і vjen një shok і lagjes, Indriti, që ishte nja dy vjet më і madh se ai dhe e pyet në se mund të ushtroheshe edhe ai. Andria e pranoi pa mbaruar mirë fjalën, jo vetëm që do të kishte një shoqërues dhe s’do mërzitej, por edhe pse ai ishte një djalë і pashëm me trup të bukur që і gudulisnin ndjenjat e Andreas. Gjyshja dilte shpesh se mërzitej, kështu Andrea ndjehej zot në shtëpinë e tij.
Kishin kaluar disa ditë që stërviteshin të dy. E ndjenin se do tu duhej një palestër më e mirë, por nga hiçi edhe ajo і mjaftonte. Një ditë Andrea propozoi që të bënin mundje për të parë se kush ishte më і fortë. Për këtë u futen në dhomën e Andreas. Ajo ishte rregulluar shkel e shko, se duket gjyshes si mjaftonin forcat që të sillej në gjithë shtëpinë. Me që ishte vapë, ato u zhveshën vetën në të mbathura dhe filluan të mundeshin. Nga vapa djersët rrodhën çurkë. Indriti ishte më і fortë dhe e përmbysi Andrean dhe і hipi sipër. Andreas і erdhi këndshëm kur ndjeu që një krah і nxehtë і mbuloi ullukun e të ndenjurave. Ai bëri një tentativë sikur do ta hidhte, po në të vërtetë vetëm u pozicionua më mirë ndaj Indridit. Zemra ju rrihte me forcë. Ato kishin qëndruar të palëvizur, sikur kërkonin të çlodheshin. Andreas і ishte këputur llastiku і brekëve dhe ato ishin përveshur, duke lënë të ekspozuar njërën nga felet. Andria zgjati dorën dhe і uli brekët më shumë. Indriti і liroi pak vend që Andrea ta bënte më me lehtësi. Hiqi dhe ti і tha Andrea, grekrit mundjen e bënin lakuriq. Indriti u zhvesh edhe ai dhe pa ndërruar pozicion ato u mbështetën mbi njëri tjetrin. Andria po lëvizte vithet që të eksitonte Indritin, і cili ishte zhytur në pyetjen se çfarë duhet të bënte. Karin e kishte dru dhe і dukej se Andrea po e nxiste,nuk duroi më gjatë por e fërkoi nja dy herë nga jashtë dhe atij iu derdh. Qëndroi pak mbi Andrean, pastaj u ngrit dhe u vesh me shpejtësi dhe ashtu shuka shuka iku pa thënë asnjë fjalë.
Andrea mbeti. Nuk dinte si të vepronte. Qortonte veten që e provokoi. Tani ai iku і zemëruar për të mos ardhur më. Kështu kaloi ajo ditë torturuese. Të nesërmen as nuk і shkonte mendja për ushtrim. Po mendonte të dilte për të harruar veten, kur dera u hap dhe u fut Indridi. Andrea po shikonte me dëshpërim se çfarë do të bënte shoku. Ai u afrua dhe me kokë ulur і tha:
Andrea,do të mundemi sonte?
Andria nuk po і besonte veshëve,vërtet po і propozonte ta bënin bashkë. Pa vonesë Andrea e futi në shtëpi, u zhveshën shpejt e shpejt dhe u shtrinë në krevat. Të dy ishin pa eksperiencë dhe po hezitonin të vepronin. Indriti foli і pari. Ai і tha se sapo ishte larë, gjë që do të thonte që mund t’ia merrte në gojë. Dhe Andrea nuk hezitoi, por ia mori. Ai e ndjente veten kaq të lumtur se po і realizohesh endra e tij e hershme. Andrea po ia thithte me forcë, kurse Indridi po vdiste nga kënaqësia. Pastaj Andrea і tha t’ia fuste se s’po і durohej. Andrea u kthye në bark duke lënë të lirë vrimën e tij. Indridi nuk e zgjati, por pasi e mbushi karin me pështymë filloi ta fusi...
Secili e ndjeu ndryshe këtë eksperiencë. Andeas iu shkëlye vrima nga kari і bëshëm і Indridit, kurse Indriti po vdiste nga kënaqësia. Po secili u kënaq në mënyrën e tij. Që nga ajo ditë Indriti e tregoi veten se ishte një hamshorë ,se vinte çdo ditë për ti dhënë kënaqësi Andreas, і cili tashmë ishte mësuar me partnerin e tij.
Kur shkolla mbaroi, familja e thirri të shkonte në Greqi, por ai ishte më і kënaqur me shtëpinë këtu. Por ishte Indridi që lëvizi і pari , kështu që edhe Andrea mendoj të ikte, që të shihte se ç’bëhej andej. Problemi і parë ishte që të gjente punë. Por në këtë krizë që është Greqia, ku do ta gjente. Sillej rrugës dhe nuk po gjente askurrgjë. І kujtohej vazhdimisht Indridi, por s’kishte ku ta gjente. Një ditë e ndaloi një djalë në rrugë. Ai po qante dhe Andrea u bë kureshtar dhe e pyeti se çfarë kishte. Ti do të më rrahësh për atë që do të them dhe të tilla si këto. Po përse do të rrah, ti s’më ke bërë gjë. Më së fundi ai і afrohet dhe і thotë: Unë kam qejf që ti të më qish një herë. Andrea mbeti. Desh t’і thonte se edhe ai ishte pasiv, por ai kishte nevojë të bisedonte që të merrte informacion se ç’bëhej andej. Djaloshi e mori dhe e futi në një barake të errët, ku ishte një divan і vjetër duket për tu shtrirë. Ai filloi ta puthte Andrean dhe ti fërkonte karin. Sidoqoftë Andreas iu ngrit, pak me vështirësi, por e shpëtoi nderin e tij prej mashkulli. Djaloshi ishte і ri dhe mjaft і këndshëm, kështu që Andrea ia futi, paksa me vështirësi, por kur і hyri filloj ta qinte shtruar. Djaloshi ishte me eksperience dhe filloi të kërkonte gjithë fare pozicionesh të kamasutras. Andrea po mendonte se po të ishte Indridi do ia plotësonte të gjitha. Kur mbaruan, djaloshi iu ul në preher dhe і tha: shoku, sa keq që jam total pasiv se do ta fusja me kënaqësi, pasi je një pasiv і mirë.Andrea e pyeti se si ia bente dhe ai і tha se kishte gjetur një mënyrë që ti propozonte burrave për të parë në se kishin dëshirë ta qinin. Pastaj і tregoi se aty ishte “rruga e yjve”ku gejt shkonin dhe shkruanin nr celularit me pseudonimin e tyre dhe prisnin në se і telefononte dikush. Andrea priti dhe pas disa ditësh dikush iu përgjigj. Kur Andrea shkoi gjet një burrë rreth të 40, і cili e palloi mirë e mirë. Fillimisht Andrea mendoi se mos і jepte ndonjë lek,por jo, as që u mundua të fuste dorën në xhep.
Pasi pati nja dy rastësi, njëri і tha se përse nuk shkonte në plazhin e nudistëve. Aty ishin djem gay qe silleshin lakuriq për të treguar virtytet e tyre. Kishte edhe turista të huaj të cilat zgjidhnin djem grek për ti qirë dhe sigurisht і paguanin ndonjë gjë. Andrea filloi të shkonte shpesh, për të marrë kënaqësitë që і kishin munguar, por njëherësh і duheshe të silleshe për të gjetur punë se me seks nuk po arrinte gjë, aq më tepër që sezoni turizmit ishte tkurur, sepse kriza kishte vënë dorë edhe aty. Andrea ishte djalë і bukur, brun me kaçurrela dhe çuditej që nuk kishte suksesin e duhur. Gjithëmon і thonte të shtëpisë që të kthehej në Tiranë, se ndoshta do ti ecte me mire, por me sot me nesër një kushëri і gjeti një vend pune tek një furrtar që bënte bukë dhe ëmbëlsira. Afendikoi ishte një burrë і shkurtër e me pak flokë. Duhet të ishte rreth te 50-tave. Ai e pa Andrean dhe і pëlqeu. Kujdes, і tha duhet qe ta ruash vendin e punës , se me ketë krizë që është unë mezi ju mbaj se jam në prag të mbylljes së dyqanit. Sigurisht Andreas nuk і besoheshin gjithë këto ankesa, por nuk ishte puna e tij. Ato e hapnin dyqanin në orën 5.30 dhe Andrea duhet te vinte і pari qe te përgatiste furrën. Kështu ai filloj të vinte çdo ditë. Një mëngjesi ai u vonua dhe kur erdhi gjeti afendikoin që po e priste. Ai і bëri shumë fjalë, e kërcënoi se do ta dëbonte dhe Andrea nuk dinte në se duhej të lutej dhe filloi t’і kërkonte të falur dhe se nuk do ta përsërite më. Zotëria sikur u zbut . Ai ishte і ulur në një karrige dhe e thirri Andrean të ulej në gjunjë përpara tij. Pastaj e nxori karin e tij pa ceremoni dhe і tha Andreas t’ia merrte në gojë. Kari ishte mjaft і madh dhe Andreas sa nuk iu shqye goja duke u përpjekur ta fuste. Ustai e pa dhe e futi në depo. Çvishu!- і tha. Andrea me gjysmë zemre filloi ti ulte. Shpejto!-і tha afendikoi, se mos të vijnë të tjerët. Andrea і uli brekët dhe ustai afendikoi leu dorën me gjalpë dhe ia futi në vrimë. Pastaj leu edhe kokën e përbindshme te karit të tij dhe ia futi. Andrea sa nuk ulëriti , por shtrëngoi dhëmbët dhe heshti me sa mundi. Ustai ia futi thellë dhe filloi ta palloi gjithë kënaqësi. Pallimi vazhdoi gjatë se atij mezi і derdhej. Kur mbaroi і ra një shpullë bythëve dhe і tha se do të vish përsëri pasnesër. Kur erdhën punëtorët, midis tyre ishte dhe një djalë і ri. Ai po e shihte me dyshim, gjë që Andrea e vuri re. Kur gjeti rastin shoku і thote: Të tha të vish pasnesër? Andrea e pa me habi, sikur do të thonte se nga e di ti. Dhe ai ia plotësoi kureshtjen, sepse nesër e kam rradhen unë. Ai që ishte para teje u pushua se nuk ia duronte dot, nga që ishte і ngushtë. Por kjo është një torturë me të cilën duhet të mësohesh pak nga pak. Unë po kërkoj mos të gjejë ndonjë punë tjetër.
Dhe shpreson ta gjesh me këto kohë të turbullta. Ndoshta, por së paku afendikoi ta ketë më të vogël se ky...

Tini kishte kohë që priste rastin te qiheshe. Por duke qene і ri dhe pa përvojë kishte frikë prandaj edhe rezervohej shumë. Gjatë pushimeve verore u fut në punë në një dyqan interneti dhe atje kishte kontakte me djem të cilët luanin me lodrat e reja, ose gjatonin me të njohur dhe të panjohur. Aty u njoh edhe me një djalë të ri, і cili і pëlqeu shumë, por fatkeqësisht edhe ai ishte pasiv si ai vet. Ai lidhej me mjaft djem por shumica dilnin gënjeshtar,ose kur takoheshin nuk і pëlqenin. Vet ama ishte engjëll і zotit, nga ato djem që ta mbajnë gjithën çuar. Por duke pritur і ra rasti të gjente një djalë nga Tirana që ju duk shumë і mirë. Filluan të chatonin gjithën e më shpesh. Tinit і pëlqente që ta bënin sa më parë, por ai ishte djalë і matur dhe donte të sigurohej në seriozitetin edhe nga ana e partnerit. Më së fundi,Tinit nuk po і durohej. Kishte ëndërruar kaq kohë se si do ta bënte, si do t’i futej dhe sa do të ishte në gjendje të duronte. Më së fundi ranë në ujdi të takoheshin atë fund jave. Miku і tij ishte і përpiktë. Megjithëse ishte vetëm 23 vjeç dukej si më і madh dhe me і pjekur. Kurse Tini ishte ku rrafsha mos u vrafsha.
Tini ia kishte treguar adresën me saktësi dhe ai і erdhi drejtë e tek dera. Ora ishte 22.30, por ato e mbanin internetin deri ne orën 24. Por sot ishte një natë e veçantë dhe Tinit s’po і pritej derisa të iknin vizitorët. Kur shkoi ora 11 atij nuk ju durua dhe filloi t’i përzinte djemtë që kishin mbetur. Miku і tij kishte shkuar të zinte një hotel, sepse duke qenë se ishte verë, nuk ishte e lehtë të gjeje ndonjë dhomë aty afër. Dhe ja çasti shumë dëshiruar erdhi. Salla ishte boshatisur dhe Tini shpejtoi të mbylli dyert. Hoteli që kishte zgjedhur djali ishte një copë rrugë, sepse Tinit nuk і pëlqente që të ishte diku afër që të njiheshe. Tek banaku ishte një mesoburrë, і cili і pa me dyshim klientët e rinj. Tini po rezervohej pak që të mos binte në sy, por ishte і sigurtë që nuk njiheshin me njëri tjetrin.
Në dhomë kishte ujë të nxehtë, gjë që Tini e dëshironte shumë. Ishte lodhur gjithë ditën sa nga puna ashtu edhe nga vapa dhe një dush і vakët do ta freskonte. Ai e ftoi partnerin që të laheshin bashkë, por ai e kishte me përtese. Tini së pari u shtrëngua që të dilte jashtë e të pastrohej. Sapuni kishte erë të mirë dhe ai u sapunis disa herë që ti mbetej era sa më gjatë. Kur mendoj se ishte në rregull doli në dhomë krejtësisht nudo, si të ishte një artiste e madhe e skenës. Shoku sikur u ndodh para një të papriture. Ai u ngrit pak, sikur do ta shihte më mirë. Nga pamja dukej sikur ishte і mrekulluar. Ai ishte akoma në të mbathura dhe kari dukej і ngritur mirë. Tini iu hodh sipër dhe të dy filluan të fërkoheshin dhe të putheshin për mrekulli.
Hiqi këto lecka!- і tha Tini, duke ia tërhequr brekët poshtë, për të zbuluar se çfarë fshiheshin pas tyre.
Ah!- një kar і bukur prej nja 17-18 cm fshihej krenar pas tyre. Tini zgjati dorën dhe e përfshiu me pëllëmbë e filloi ta fërkojë. Pastaj nuk iu durua, por përkuli kokën dhe ia mori në gojë. Ah, iu duk kaq këndshëm. Një ndjejë kënaqësie e pushtoi dhe mishi і fortë filloi ti qarkulloj nëpër gojë, nëpër faqe dhe të futej thellë në grykë. Tinit iu duk vetja si një ekspert thithjeje. E pse jo, kishte parë kaq herë në internet lloje të ndryshme pozicionesh aq sa і dukej sikur і kishte provuar të gjitha. Pastaj qe radha e shokut... Ai ishte me aftësi të kufizuar, sepse hezitonte të përmbushte shume figura si 69 mineti e shumë të tjera. Kurse Tini përpiqe t’i provonte të gjitha kënaqësitë. Por çuditërisht në një veprim nuk hezitoi. Ai filloi ta lëpinte trupin si kajmak të Tinit, t’ia kafshonte sisët, të zbriste poshtë e të shmangte karin e bukur të Tinit dhe të përfundonte tek koqet që filloi ti lëpinte. Ai і dha si detyre Tinit ti mbante këmbët lart, që ti zbulohej vrima mire e pastaj duke rrotulluar gjuhën që të merrte një formë të përshtatshme filloi ta fuste në vrimën e Tinit. Tini po shkrihej nga kënaqësia. Shoku herë me llapën e shtrirë dhe herë me atë të rrotulluar po e kënaqte vrimën. Pasi u kënaqën me këto lodra një copë herë atëherë shoku і tha që të qëndronte qenshe. Nga komodina mori një kapsulë shampoje që e kishte vënë atje që më parë dhe ma leu mirë vrimën. Ai , e hapte vrimën me gishtin e mesit në mënyrë që shampoja të bëhej sa më e rrëshqitshme. Pastaj ai vendosi kokën e karit në vrimë dhe filloi ta shtyje. Kisha dëgjuar kaq herë për dhimbjen e madhe që të shkaktonte penetrimi і karit në vrimë. Bile kishte dëgjuar kaq herë që duhet ta bënte me djem që e kishin të hollë, por ai si kishte dëgjuar dhe tani po e provonte me një kar të bëshëm e të fortë. Tini po përpiqej ta duronte, por çdo gjë ka një farë mase. Tinit po і dhembte vrima kaq shumë sa filloi t’і lutej që t’ia hiqte. Dhe ai ia hoqi. Atëherë Tini ndjeu një boshllëk dhe kërkoi t’ia fuste përsëri. dhe shoku e futi. Sa më thellë e fuste aq më shumë і dhembte, Tini me dhëmbë të shtrënguara e duroi. Shoku filloi ta palloi ngadalë dhe Tini po qetësoheshe. Kur e ndjeu se dhimbja і kishte mbetur si një kujtim і largët і tha të vazhdonte me vrull të plotë dhe kari і shokut filloi të tërbohej në vrimën e tij, ai u dorëzua krejtësisht pallimit si hamshor të partnerit të tij. Kështu vazhdoi një copë herë. Tini po tërbohej nga kënaqësia. Tani nuk dinte në se ishte në ëndërr apo zhanër. Vetëm donte që kjo kënaqësi të mos mbaronte kurrë. Më së fundi dëgjoi shokun t’і thonte në vesh: po më vjen dhe e nxori. Tini kishte qejf t’ia derdhte brenda, por ishte vonë de sperma fluturoi dhe і mbushi gjithë shpinën e Tinit. Shoku і shtri mbi të dhe lëvizi nja dy herë duke rrëshqitur mbi shpinën e tij. Tinit і vinte të thërriste nga kënaqësia. Qëndruan kështu një copë herë, pastaj u futën të dy në dush që të pastroheshin nga sperma. Tini і rrasej me shpinë pas shokut, por kari і tij ishte tashmë і butë dhe mezi reagonte. Në shtrat bënë një sy gjumë. Tini u zgjua і pari. Pasi u orientua se ku ishte u kujtua se po afrohej mëngjesi që ishte edhe fundi і kënaqësisë. Ai filloi t’ia lëpinte karin , t’ia merrte në gojë dhe donte ta zgjonte me çdo kusht. Dhe shoku u zgjua.
Hala nuk je ngopur?- і tha. –Lë dhe diçka për herën tjetër. Unë kohën dua ta shfrytëzoj sa e kam sot se nuk di si do bëhet nesër.
Tini hipi mbi karin e shokut dhe u ul me forcë , që t’і futej brenda. Djegësira e aktit të mbrëmjes nuk ishte zhdukur akoma. Tini nuk e dinte se ajo do të vazhdonte disa ditë. Ato vazhduan të tundeshin me kujdes, deri sa shokut і erdhi së rishmi. Sperma ishte e kufizuar pas seancës së mbrëmjes që ishte shume e fortë. Tini tashmë e kishte provuar të bënte seks me një djalë dhe mendonte se kur do të krijohej mundësia ta bënte përsëri.
Nga ora 4 e mëngjesit u ngritën, pasi shoku nuk donte që të vinin punonjëset e mëngjesit. Në banak nuk kishte njeri. Shoku la çelësin e desh të largohej, por portieri і natës і dëgjoi dhe doli.
Do të rrini dhe sonte këtu?- pyeti ai. Ju pëlqeu dhoma. Në çdo fjalë më dukej një provokim. Ai po më shihte dhe më dukej sikur goja і lëshonte lëng.
Jo kemi rrugë të gjatë për të bërë,-tha shoku.
Po,po. Vijnë edhe të tjerë vetëm për një natë dhe mbeten të kënaqur nga ne...
Kur dolëm ishte fresk. Kur do të takohemi – і them.
Do të bisedojmë në chat. Ty a të pëlqeu?
Shumë. Po ty si tu duka?
Djalë і këndshëm. Sa keq që jemi larg.
Larg? Me këtë makinë që ke ti jemi vetëm 20minuta larg njëri tjetrit. Më jep një shenjë në chat dhe unë jam gati. Shtrënguam duart dhe ai hipi në makinë dhe iku. Kur u ktheva tek dera e hotelit ishte portieri. Ai po më buzëqeshte. Ke qejf të vish, më tha: Me mua do bësh më shumë qejf se më ke këtu. Në fillim u revoltova, por kur e pash me kujdes thash me vete: nuk është і keq. Bile si s’më ka rënë në sy, se qenka shumë і mirë...

Ishte ora e mickonjave prandaj, që te mbroheshim, u futem në një klub pranë pishinave në Golem. Atje ishin plot te rinj, që luanin me karta, ndërsa në tryezën tjetër ishin vajzat e tyre që po bënin muhabet me njëra tjetrën. Erdhi një vajzë tjetër, u puth me një djalë dhe u ul tek tryeza e vajzave. Ky ritual me solli në kujtesë thënien e një djali gay që і vinte keq për veten , që nuk kishte mundësi të puthte partneren e tij sa herë që t’і shkrepej. Në thellësi, ngjitur me banakun ishte një djalë і vetmuar, me një pije me ngjyre, që po e kurufiste herë pas here, pa і ndarë sytë prej sajë. Ndonjëherë hidhte sytë përreth vetëm për një çast dhe pastaj rikthehej tek gota e tij. Papritmas filloi të bjerë shi dhe të gjithë u futën brenda. U bë një rrëmujë, që nuk shihte і pari të dytin. Por për fat kjo nuk vonoi shumë dhe të gjithë morën të paguajnë dhe të ikin. Kur u ktheva nga ana e banakut, djaloshi ishte zhdukur. Të nesërmen qielli ishte me re gjë që premtonte një lindje të bukur. Mora aparatin dhe dola jashtë. Bënte fresk dhe vesha një fanellë të hollë sa për të thënë se u vesha. Gjeta disa vende që m’u duken me të mira dhe shkrepa disa foto. Por lindja nuk qe ashtu siç mendoja unë se do të ishte. Pastaj u ktheva për një shëtitje në plazh. Kisha bërë një copë rrugë kur shoh të ulur mbi një kalatë gurësh djaloshin e mbrëmshëm. Kishte veshur një fanellë sportive dhe një pale pantallona sportive blu. Ai po shihte ne largësi përpara. Kjo më dha kohë që ta studioja. Ai ishte brun me flokë kaçurrela, të gjata. Në fytyrë të tërhiqnin vëmendjen sytë dhe vetullat e zeza, dhe mbi të gjitha një palë buzë si vendua. E zgjata zoomin dhe fillova ta fotografoj nga larg. Ai as reagoi dhe as kundërshtoi. Kur iu afrova e pyeta, ne se mund t’і bëja disa fotografi dhe ai pranoi. Atëherë і bëra disa fotografi nga afër. Nuk themë se kishte ndonjë bukuri të madhe por ishte shume seksi.
Pasi detyrën e fotografive e konsiderova të kryer fillova të flas me të: Ju vjen keq po t’ju bëj nja dy pyetje?
-Fol më thotë. Ju kam vënë re këto ditë që rini gjithën і vetmuar. Nuk ju pëlqejnë njerëzit?
-Për çfarë duhen njerëzit, përveç faktit që të të bëjnë keq. Kaq opinion të keq ke? Ai më pa për disa çaste dhe më tha. Prej tyre kam parë vetëm keq. Tani u mësova të ri vetëm...Ti ke shtëpi në plazh? Po kam. Nuk e ke vënë re se është më mirë në dimër se në verë. Ne kemi një shtëpi me oxhak dhe kur ulem në kolltuk dhe vështroj detin,më ikën gjithë mërzia dhe fillon e çlirohet fantazia.
Ai u ngrit dhe tha se nuk duhet të vonohej se e kërkonin në shtëpi. Ai dukej djalë і rritur , por duket se prindërit kontrollonin shumë. E pata në majë të gjuhës pyetjen se përse e kontrollonin por fundja ç’më duhej. Në vend të saj e pyeta se si t’ia dërgoja fotografitë dhe ai më tha : kur të takoheshim. І shkruajta adresën e emalit, por edhe kjo nuk ishte inkurajuese. Fundja në djall të veje, kur nuk do.
Pas disa ditësh mbaruan pushimet për mua dhe unë erdha në Tiranë.
Kishin kaluar disa muaj dhe një ditë në rrugë dëgjova pas meje një zë të njohur. U ktheva dhe pash djaloshin që po përpiqej të bindte një shok për diskutimin që po bënin. Në fillim hezitova, për t’i folur, por në se do të më ikte ky rast ndoshta nuk do takoja më kurrë. Prandaj iu afrova dhe e përshëndeta. Fillimisht mbeti si і çuditur , pasi nuk më njohu. Pastaj і përmenda fotot e plazhit dhe ai u kujtua. І thash se kisha dëshirë t’ia jepja, por nuk ishim takuar më parë. І thash se po te donte mund të shkonim tek unë se shtëpia ishte afër, por po hezitonte sepse edhe shoku і tij nuk ishte shumë і bindur për propozimin. Atëherë e qartësova duke і thënë se do të merrnim fotot e pastaj mund të pinim ndonjë kafe së bashku.
Atëherë shoku і tij tha se kishte një punë e nuk donte të vonohej, kështu që pas pak ishim vetëm. Unë mora fotot dhe nxora makinën. Kur u afrova і thash të hipte. Makina ishte e re dhe e bukur dhe atij і mbetën sytë.
Ku dëshiron të ikim?- і thash.
Dita është e bukur, a dëshiron të bëjmë një xhiro?...Ai sikur u përtyp, por pranoi. Dolëm në rrugë dhe unë і propozova të shkonim në plazh se atje është më bukur në dimër...Ai më pa dhe qeshi:
Mos u bëj kopjac! Në fillim sikur hezitoi, por kur і thash se, po të dojë shkojmë і kërkojmë leje prindërve, ai pa orën dhe më tha se nuk mund të vonohej më shumë se ora 2. Pash orën dhe ajo ishte 10.30 dhe kishte mjaft kohë për një kafe...
Kur u futëm në rrugicën e vilave, koha u vrojtua dhe sikur e prishi bukurin e plazhit, por sidoqoftë retë ishin të bukura dhe sikur të krijonin një ankth.
Po përse këtu do rrimë?- pyeti djaloshi. Ku të duash ti. Sa të mbyll makinën dhe po deshe pimë nga një gotë këtu, ose shkojmë në ndonjë lokal. Ai po më shikonte me mëdyshje dhe pastaj sikur e vendosi: Pimë nga një gotë këtu.
U futëm brenda. Dritaret kishin qenë disa kohë të mbyllura dhe ajri ishte e rendë. Jashtë filluan të bien rrufe dhe bubullima. Dhoma kishte një faqe xhami përball detit dhe pamja dukej shumë e bukur. Nxora disa pije dhe і vura në tryezë, në mënyrë që secili të zgjidhte atë që dëshironte. Sikur qenka ftohët këtu-konstatoi djaloshi. Unë u ngrita dhe ndeza një oxhak me gaz dhe pas pak u krijua një atmosferë e këndshme. Plazhi ishte krejt і boshatisur dhe ndjehej një vetmi. Djaloshi mblodhi këmbët mbi divan dhe u mbështet tek unë. Paske vilë të bukur ,-më tha. Faleminderit .ke dëshirë ta “inaugurojmë”. Ai e kapi fillin e mendimit.
Këtu më duket vetja si të isha në mes të rrugës...
Po deshe mund ta mbyllim perden. U ngrita dhe e mbylla. Mjedisi u bë më і errët akoma. U ktheva dhe u ula pranë tij. I hodha dorën pas qafe dhe e afrova pas vetes. Ai nuk kundërshtoi, por më tha: nuk e kisha menduar, se do të përfundonim kështu. Unë qesha, і ktheva kokën dhe e putha. Prisje diçka tjetër? Çfarë?-Ma thuaj! Po qe e mundur ta plotësoj menjëherë. Ai nuk foli. Po pate dëshirë ikim...sa të pushoi pak shiu.
Jo,jo - tha djali , duke mos dashur të jetë shkaktarë і prishjes muhabetit. Shkojmë më mirë lart. Dhomat e gjumit ishin të paprishura. Djaloshit і shkëlqyen sytë nga kënaqësia. Duket і pëlqyen.
Po tani çdo të bëjmë? Unë ngela dhe po e shikoja. Mos do të tallet ky me mua. Deri atëherë nuk kishim përmendur seks, por vetëm gjëra të përgjithshme.
Ja do të flemë.- і them me tallje. Ai e kuptoi ironinë dhe më thotë, me sa duket ti e bëkërke edhe në gjumë... dhe filloi të zhvisheshe. Unë u afrova, e pushtova me të dyja duart dhe e putha fort në gojë. Thithja qe e tillë sa atij iu mor fryma.
Bo, bo, si qekerke- më tha. Dhe më puthi nga ana e tij. Ashtu siç e kisha rrethuar fillova ti fërkoj mollaqet, të cilat і kishte shumë të bukura. Pastaj і lirova rripin e pantallonave dhe ia ula poshtë. Ai kishte brekë të ngushta mbi të cilat і vizatohej kari і tij, tashmë і ngritur.
І ula dhe unë të mijat duke e nxjerrë{pub}. . . . Per te lexuar te plote kete tregim duhet te jeni anetar i regjistruar{/pub}{reg} pallën në shesh. Ai u afrua dhe filloi të ma fërkoi, pastaj u ul në gjunjë dhe ma mori në gojë. Vagëtira e gojës më tërboi fare. Më dukej se po humbisja arsyen e ta fusja të gjithin deri në fyt. Por ai dukej djalë me përvojë dhe e fuste herë thellë dhe herë e nxirrte jashtë për ta fërkuar me dorë dhe për të eksituar më keq.
U shtrimë mbi krevat pa і zbuluar mbulesat. Unë isha mbi të dhe trupat tonë po fërkoheshin me njëri tjetrin, ndërsa buzët tona ishin të ngjitura dhe po thithnim njëri tjetrin pa pushim.
Kishte kohë që nuk kisha bërë dhe kisha frikë se mos më derdhej.
Si ke qejf?- і them. Ja kështu ,më tha dhe u kthye pak anash, që të mund t’ia fusja. E dija se nuk ishte shumë praktike në se e përdorja këtë figurë që në fillim, por me që po і pëlqente po ja plotësoja dëshirën.
Ja një minutë,- і them. Nga një sirtarë sekrete nxora një tub lubrifikanti dhe një kuti me prezervativë. Ai më pa dhe nuk і pëlqeu. Mirë tubi, por prezervativë me poshtëron. Unë nuk jam prostitutë që të kesh frikë të bësh seks me mua...
E ke kuptuar krejt gabim. Unë po përpiqem të të mbroj ty, që je më і ri. Mirë ti je і sigurtë për vete, por s’jam unë і sigurtë. ku e di ti se nuk kam gabuar një herë dhe gabimin tim nuk ta kaloj edhe ty. Këtë e bëj nga që të dua.
Sikur filloi të lëkundesh. Bëj si të duash!- më tha dhe u shtri përmbys. Vesha prezervativën. Vrimes i hodha shume lub. Provova disa herë ta fusja gishtin e mesit në vrime dhe ai u fut lirisht, megjithëse djaloshi shtrëngohej nga dhembja. Pas kësaj penetrimi në vrimë ishte і lehtë. Kari, megjithëse і bëshëm hyri me lehtesi. Ai rezistoi pak, por і thash që të lirohej se do ta kishte më lehtë. Ai u lirua dhe kari përparoi deri në fund. Pasi e pompova disa herë ai vendosi duart tek felet dhe і hapi që t’ і futej më thellë. Mua më kishte hipur një zjarr і madh dhe palloja fort dhe si і tërbuar. Pas një copë here e ndjeva që fara mbushi prezervativin. Ndenja pak і palëvizur e pastaj e nxora. Djali kishte mbetur përmbys siç ishte gjatë aktit. Nuk dija në se і kishte pëlqyer apo jo. E ktheva dhe mu duk se ishte і vërejtur në fytyrë. Fillova ta puth dhe ta pyesja se çfarë donte. Ai nuk përgjigjej. Atëherë ia mora karin e tij në gojë e fillova t’ia lëpija ose ta merrja thellë në fyt. Nuk e dija që isha і zoti të bëja lojëra të tilla, por me sa duket kur bije në një trans seksual і bëkërke të gjitha. Nuk vonoi që edhe atij iu derdh mbi gjoksin e tij. Pastaj u ngritëm dhe u pastruam. Sa keq që nuk kisha ndezur bojlerin që të bënin ndonjë dush, por u mjaftuam të pastroheshim me letër kuzhine dhe me kolonjë. Ndërkohë shiu kishte pushuar. Aty pranë kishte një restorant të mirë me fruta deti kështu që hëngrën e kënaqësi, duke і shtyrë me një verë të vjetër. Ndërsa ktheheshim e shihja ashtu të vrenjtur, gjë që më bënte të mendoja se nuk ishte і kënaqur, por e lash në qetësinë e tij. Kur u afruam tek shtëpia e tij më tha të ndaloja. Kur po zbriste më tha: më jep nr. E telefonit. Ndoshta gjejmë rastin të takohemi përsëri.
Pse të pëlqeu?
Te kam thene se plazhi eshte me i mire per dimer se sa per vere.{/reg}

Te dy mbetem te shtangur nga ajo qe pame… nje kamion i tere kishte shperthyer. Nuk vonoi shume dhe nga oborri i shtepise ku ne banonim u hap nje porte qe as qe ia kishim idene qe ekzistonte. Disa tipa qe si kishim pare kurre ne jeten tone dolen dhe filluan te pastronin disa qese te bardha qe kishin mbire ngado, nderkohe qe nga krahu i rruges per balle mberriti nje makine e cila ngarkoi te gjitha keto qese ne bagazhin e saj dhe brenda disa minutash kur sirenat e policies filluan te degjoheshin ne sfond, gjithcka ishte pastruar. Aty mbeti vetem nje kamion qe po shkrumohej dhe asgje tjeter. Porta e nendheshme qe gjendej ne oborr u zhduk mes erresires sa hap e mbyll syte.
- "Te ishte droge thua?" - pyeta une i shtangur
- "Ashtu duket" - ia priti Olsi
Ashtu te shtangur sic ishim te dy, bie dera. Kthyem syte te tmerruar me idene se kush mund te ishte. Olsi vrapoi drejt deres me pasigurine mes vetes nese do te vendoste ta hapte ose jo.
- "Hape jam une pronari i shtepise " - u degjua zeri nga mbrapa deres. Olsi shikoi drejt meje si per te me pyetur se si te vepronte, por zhurma qe degjohej nga mbrapa deres ishte bere kercenuese. Olsi e hapi deren dhe po shikonte drejt pronarit.
- "Pas pak vjen policia per te mos thene qe ka arritur, ju nuk keni pare asgje, degjuat nje shperthim dhe kaq!Ne rast se flisni percart, do perfundoni percart!Dreqi e marrte ndajini ato krevate te bashkuar se sjeni bythqira!" - tha ai dhe filloi te zbriste shkallet me vrull.
Te shtangur nga ajo qe kishte ndodhur kishim harruar te ndanim dy krevatet tone qe gjate aktit i kishim bashkuar. Nderkohe qe po perpiqeshim te sistemonim dhomen ra serish dera. Kesaj radhe ishin policet qe po pyesnin per informacione, dhe ne dhame versionin e propozuar nga pronari. Ngadale filloi te zbardhte nderkohe qe vendi gelonte nga police, hetues e prokurore qe kishin ardhur ne vendngjarje. U beme gati te dy dhe u nisem per ne shkolle. Rruges ndame mendimet tona per ate qe kishte ngjare dhe vendosem qe kjo histori sdo perflitej per asnje , sepaku per sigurine tone. Mbremja erdhi shume shpejt. U shtrime te dy te flinim. Mua dukej se spo me zinte gjumi , akoma isha i shtangur nga gjithcka qe kishte ndodhur brenda atyre 24 oreve qofte me Olsin , qofte edhe me shperthimin.
- "Spo fle dot?" - pyeti Olsi
- "Jo smundem " - i them une me gjyesem zeri. Olsi u cua ngadale , afroi krevatin dhe mori nje shishe ne dore qe nje zot e di me cfare ishte.
- "Cke nuk u ngope mbreme" - i them une dhe i kthej shpinen i acaruar.
- "Mua me pelqejne te dyja rolet " - tha ai duke me ferkuar fundshpinen . –"Ne asnje menyre  - i thashe " dhe u ktheva drejt tij. Olsi mesa duket kaq deshi filloi te me puthte plot epsh, por carja qe me kishte bere nje nate me pare akoma me dhimbte. Filloi te me kafshonte veshin dhe peshperiti "Dua qe sonte te ma lesh gjithcka ne dore mua"…
Filloi te me puthte dhe kafshonte lehtas nga qafa, zbriti tek gjoksi me puthi . Me ngriti kembet ngadale, filloi te ferkonte ngadale  pallen time qe kishte filluar te eksitohej , dhe me te gervishtura filloi te me hiqte te mbathurat.
- "Cben" - them "Imagjino sikur ti shoh Ada si do ti justifikohem
- "Po mos e tako per ca dite dhe ti , se s;behet nami" - ia pret ai si moskokecares
Pasi me zhveshi te terin, mori shishen qe e kishte lene anash krevatit dhe filloi te derdhte leng mbi trupin tim. Nga aroma e kuptova qe ishte vere.
- "Keshtu sic do pi kete vere keshtu dua te te pij dhe ty te terin hamshori im" - tha Olsi.
Ne fillim me lagu ne zonen e gjoksit me lepiu e kafshoi plot epsh per te zbritur tek barku. Kur filloi ta bente kete gje me kofshet e mia, ato filluan te me digjnin, tani e kuptova c;te gervishturash me kish bere. Vazhdoi ne kete menyre derisa mbaroi ate vere qe kishte ne shishe. Pastaj filloi te merrej me pallen time qe ishte bere dru.
- "Do te hapesh vrimen , qe te kenaqesh me shume" - me tha duke me drejtuar shishen bosh qe cuditerisht tani po e shquaja kishte nje gryke te gjate dhe jo shume te trashe.
- "Cte bej?" - e pyeta si per te verifikuar ate qe po me thonte mendia.
- "Po ja, behemi ne pozicion 69 dhe ti puno me vrimen time , qe ta kem me te lehte se mbreme, sdo isha kundra edhe sikur te me kenaqje pallen paksa…tha ai.
Ashtu sic ishim 69 fillova ti hap felet e bythes ngadale, ta ngacmoja me hunde dhe llape njekohesisht, ta kafshoja lehtshem , nderkohe qe palla e tij ishte bere dru. Olsi e kishte te madh dhe te trashe , dy ne nje. E mendova dy here dhe fillova ta lepija dhe ate karin e tij te mrekullueshem. Vetem tani qe e kisha marre ne gojen time fillova ta kuptoja se c;kenaqesi ishte ta merrje ne goje. Nderkohe qe kisha pallen e tij ne goj, te futur aq sa mundja, me te dyja duart fillova te punoj me shishen ne bythen e tij. Isha eksituar keq dhe kesaj radhe doja qe ta fusja te terin. Nderkohe qe une po fusja shishen Olsi filloi te leshoj ofshama kenaqesie, dhe te me kafshonte i cik me forte…"Jepi me caj te terin " me thoshte plot epsh. Provoj dhe pak me shishen dhe teksa shoh qe vrima ishte punuar mjaftueshem, e mberthej per mesi dhe me nje vrull te menjehershem e kthej permbys…. "Jepi hamshori im " thoshte Olsi.
Kembet i kishte ngritur te dyja , nderkohe qe une pasi e bera pallen time me peshtyme mjaftueshem fillova ta fus. Njehere koken , ndenjem pak caste ashtu pastaj fillova ta fus gjithmone e me shume, nderkohe qe Olsi bertiste nga kenaqesia dhe dhimbja. Pasi rreshkiti i teri, prita pak dhe fillova ta pompoja, ne fillim nga pak pastaj me me hov. Olsi njehere e shterngonte dhe njehere e lironte, kjo me krijonte akoma me shume kenaqesi. Kur fillova ta pompoje pak me fort, ai filloi te tundte dhe bythen e tij ne nje menyre te kendshme. U ndala per nje moment dhe i thashe " Jepi kurve me prish me bythen tende".
Olsi mesa duket aq kishte pritur, filloi te leviste ne nje forme shume seksi, nderkohe qe palla ime po bente qejf, qejf qe po shkonte drejt fundit. Boll kishte duruar. Ndjeva spermen qe po ngjitej dhe nje shperthim brenda kanaleve te Olsit, e beri ate te renkonte nga kenaqesia e marre.
- "Sa shume sperme qe kishe mo shoku " - tha ai pasi kishte marre ate kenaqesine qe donte.  - "Mos e nxirr , me kane thene qe shijon me shume po ta mbash dhe pak brenda" - tha ai duke shternguar dhembet. U shtriva mbi shpinen e Olsit dhe fillova ta puth rreth qafes e ti kafshoja veshin. "Ke filluar tia marresh doren " ia priti ai.
U terhoqa mbrapsht per nje moment dhe po rrija si hu per gjithcka qe kisha bere. E nxora karin tim nga bytha e Olsit me pak sforco, pasi Olsi po shterngonte nga stile qe te mos ia hiqja. U shtriva krah tij dhe i thash : "Me jep nje cigare"
Ai svonoi dhe me ofroi cigaren, me tabullen dhe cakmakun. "Cke " - me pyeti "Spo te shoh mire"
"Se di – i thashe – kjo qe po ndosh mes nesh qe une sdi si ta shpjegoj tundimin tim , gjithcka qe ndodhi mbrem, gjithcka po vazhdon shum lemsh…"
"Cke mo shpirt se gradualisht do nderrojme rolet" - tha ai duke qeshur dhe per te mos me lene mundesi qe ta kundershtoja filloi te me puthte. Vazhdoi pak ashtu pastaj ndezem cigaret. Nuk po flisnim, mesa duket shume gjera kishin ndodhur ne kaq pak kohe qe na kishin bere konfuz , te dyve.
Cohem per te marre nje shishe uje , nderkohe qe mbi komedine shquaj nje kuti te madhe qe nuk e kisha vene re me pare.
- "C"eshte kjo" - e pyeta
- "Se di , e gjeta perpara deres".
E hapa vrullshem kutin por cte shoh ne brendesi te saj ishin ato qeskat e bardha qe ne kishim shquar dje ne shperthim. Ishim bere pjese e nje loje pa dashur.
- "Olsi eja pak " – i them me gjysem zeri.
Ai u cua ashtu lakuriq sic ishte, me pallen e tij qe perplasej kendshem ne kofshet e tij, si per te shijuar liren dhe pa kurioz drejt kutise.
"Mesa duket duhet te zbulojme c;behet ne ate tunel poshte shtepise – tha Olsi venger , Kjo eshte ftese, qe nuk kemi forcen ta refuzojme…"

( Lexo pjesen e trete )

Kur vedos te marresh nje rruge te re ne jeten tende sepaku siguroju qe te jete ajo e duhura, kjo do te ishte mesimi qe do te merrja une pas disa kohesh ne jeten time. Olsi ishte takuar disa here me pronarin e shtepise, dhe kishin biseduar per shume gjera, per ate ftesen e marre, te cilen mesa duket Olsi e kishte pranuar. Ato pak here qe e kasha pyetur se cfare i kishte propozuar pronari i shtepise per te bere, me kish thene qe do ishte me mire te mos e dija, se paku ne kete forme nuk do te ishim te dy te perfshire ne ate pisllek. Kishin kaluar ca kohe ne kete forme, nderkohe qe mes meje dhe Olsit nuk kishte ndodhur gje.  Nje dite ne mengjes pas nje diskutimi te gjate vendosim qe ne darke une per here te pare do te beja rolin e kundert, te cilen Olsi e priti me shume kenaqesi.
- "Kishte kohe qe deshiroja kete gje :  - me tha , dhe me puthi lehte"
Mbremja erdhi me shpejt sec e kisha menduar. Akoma nuk ishi i sigurt per po - ne qe kisha dhene ne mengjes. Per shkak te nje vonese ne takimin me Aden, une kthehem ne shtepi rreth ores 10. Kur hyj brenda ne dhome, shoh Olsin qe ishte ulur ne nje karrige gjysem te shtrire , i zhveshur i teri, me nje gjysem drite ndezur ne krah te tij, po tymoste nje cigare, dhe ne dore mbante nje shishe me gryke te gjate.
- "Po te prisja –me tha me ate zerin e tij si gjuetari qe ka kapur prene e tij aq shume te dheshiruar. "
U cua filloi te me zhvishte ngadale, nderkohe qe une fillova te eksitohem. Me kapi per dore, dhe ashtu i zhveshur sic isha me terhoqi drejt banjes. Gjithcka ishte gati mesa duket, vaska ishte e mbushur mjaftueshem, e shkumosur sac duhet, nderkohe i vetmi ndricim i banjos ishte nje drite e kuqe, e vendosur diku ne nje cep te saj. Vaska ishte e madhe saqe ne te mund te rrinin pa merak 3 persona. U futem te dy ne te. Olsi filloi te me lagte te gjithe trupin ngadale te me shkumoste njekohesiht, nderkohe qe palla ime kishte filluar te protestonte per mungesen e vemendjes qe po i kushtohej. Me puthte ngado. Ne fillim ne buze, me kafshoi nga qafa, tek veshet, e ashtu i etur sic ishte, filloi te me ferkonte me te dyja duart e tij  bythet. Punoi paksa ashtu derrisa me ngriti ne kembe, nderkohe vete ashtu i ulur sic ishte filloi te me thithte karin. Po lepinte, kafshonte ne te njejten kohe nga bolet tek maja e karit, derisa e futi te gjithin ne goje dhe filloi ta thithte si i cmendur, vazhdoi pak ashtu por une nuk durova dot dhe u prisha. Me spermen qe i kish ngelur ne goje, u cua te me puthte. Filluam te putheshim si te cmendur, po thithnim peshtymen e njeri tjetrit , nderkohe qe gjuhet tona spo linin pjese te gojes pa depertuar. U ul ngadale, me ktheu nga pas, me uli mbi vaske, e filloi te me hapte kembet ngadale. Ne ate moment futi koken ne bythen time, filloi te lepinte, e ngacmonte me hunde kendshem. Po ndija nje kenaqesi qe nuk e kisha provuar deri ne ato momente. Me vone filloi te punonte me gishta, ne fillim nje e fuste e leviste ngadale dhe e nxirrte e lepinte gishtin me epsh dhe e fuste serish. Vazhdoi keshtu per pak kohe, pastaj filloi te punonte me dy gishta, e ne fund me tre, ku une fillova te ndiej pak dhimbje te perzier me teper me kenaqesine. Nxori gishtat ngadale, dhe mori shishen filloi ta fuste ngadale , tek une gryken e saj, e keshtu vazhdoi per pak kohe. Me leu me pak krem, me pas me uli ne gju, me doli nga pas, dhe filloi ta fuste ngadale. Ishte dhimbje dhe kenaqesi ne te njejten kohe. Duke depertuar arritit ne fund , filloi te pomponte ne fill nga pak, e ne fund me shpejt. Palla ime po eksitohej ndersa Olsi pomponte dhe ne te njejten kohe bolet e tij sebashku me uji perplaseshin pas bythes time. Ishte nje kenaqesi e papershkrueshme. Vazhdoi duke pompuar me fort, nderkohe qe ofshamat e mia po vinin gjithmone e ne rritje , dhe ne kete moment ndiej nje leng te ngrohte qe pushton kanalet e mia. Olsi me rrotullon ngadale, pa e hequr ulemi ashtu te dy me njeri tjetrin dhe fillon te me puth, nga buzet dhe gjoksi e njekohesisht peshperinte:  - Nuk kisha provuar nje kenaqesi te tille me pare, je shume i mire, duhet ta dish kete!" Ne kete moment me futi nje te kafshuar ne qafe, e cila aq sa me coi adrenalinen ne maksimum aq edhe me dhembi. Mbetja shenje tashme ishte e sigurt. U pastruam ngadale, dolem dhe u shtrime mbi krevat. Aty sdurova, kur pashe pallen time te bere dru serish, ia ngrita kembet Olsit. Ia mbeshteta mbi shpatullat e mia, dhe pasi e lyeva me peshtyme karin tim fillova tja fusja ngadale. Ne fillim koka, pastaj i teri. Olsi shterngonte dhe lironte ne te njeten kohe per te me kenaqur me shume. Fillova ta pompoj fort, ta shterngoj dhe gervisht ne te njejten kohe rreth mesit. Kur po prishesha fillova ti jap edhe me fort, derisa sperma ime u derdh e pushtoi kanalet e tij. Po behesha gati te shrihesha mbi Olsin pa e hequr , nderkohe shoh qe dhe ai ishte prishur , mesa duket kari im kish prekur dicka ne organet e Olsit, qe e kish bere te arrinte kete erkesion pa e prekur fare me dore. U shtriva mbi te e po e puthja ngadale tek buzet, e me pas tek qafa.
- "Sonte me ke kenaqur, s;kisha provuar kurre me pare ne te njejten kohe dhe te palloja dhe te me pallonin - tha ai"
- "Cke ti ketu do jemi – i them dhe une i kenaqur"
- "Besoj qe po, por neser zemer me duhet te levizi per ne Vlore! - tha ai me gjysem zeri.
- "Perse???" – e pyeta i habitur.
- "Me duhet te mbaroj nje pune per pronarin, do te leviz nga darka, dhe deri ne mengjes besoj qe do jem kthyer, pasi te mbaroj kete pune do jemi te lire, nuk do kemi te bejme fare me me to"
- "E cfare pune na qenka? - e pyeta disi i irrituar qe po ma thoshte vetem tani kete fakt.
- "Beso me mire mos ta dish, por do mbyllet githcka mire, te pakten keshtu shpresoj" – tha ai me gjysem zeri.
Nga menyra qe foli , e kuptova qe nuk ishte dicka e lehte, dhe se ai do te rrezikonte. Nuk doja me te flisja per kete gje, keshtu qe se pyeta, nderkohe qe mbylla syte ngadale ashtu i shtrire mbi te, palla ime kish dale vete tashme, dhe e putha! E putha dhe e kafshova fort si per ti treguar qe dua te jesh vetem i imi.
Ndezem te dy nganje cigare, ashtu ne heshtje dhe thjesht po admironim njeri tjetrin. Dicka do te ndodhte, nje situate e ndere ishte krijuar, askush nuk kishte guxim te fliste, mesa duket udhetimi i Olsit ne Vlore do te ndryshonte pergjithmone jetet tona…

Nata kaloi shume shpjet, rrezet e para te diellit, filluan te pushtonin dhomen. Shikoj nga Olsi per ti thene qe ishte koha per tu cuar, dhe ai me thote qe sot ta benim pushim meqe dhe ai do ikte pastaj. Pa e diskutuar dy here filluam serish te flinim. U cuam diku nga ora 12 dhe filluam te benim dicka per te ngrene.
- " Mbreme ishe fantastik " - ma pret Olsi teksa po gatuante.
- " Se di besoj se e kaluam mire " – i them une me medyshjet e mia.
Olsi filloi te shikonte shtrember si per te hedhur poshte ate qe sapo kisha thene. Duke pare ate fillova te qeshja, dhe nga ai Olsi i acaruar u kthye ne ate fytyren qe une aq shume adhuroja. Olsi ishte zeshkan, tiparet e tij ishin te gdhendura me aq kujdes, saqe jo rralle here ndieja dhe zili. U ulem te dy te hanim.
 - "Tani cdo bejme" - e pyes une pasi mbaruam se ngreni.
- "Si thua te shohim nje film" - me pyet ai.
- "Se di , cte duash mjafton tia vleje" - ia pres une.
Dolem te dy tek dhoma e televizorit dhe filluam te shihnim filmin. Olsi kishte goditur ne shenje, filmi fliste per dy te rinj gay dilemat dhe problemet e tyre, por nuk kishte anashkaluar edhe ca skena te nxehta mes tyre. Teksa po shihnim filmin ndiej    karin e Olsit nga pas qe po ngrihej. Filloi te me shtrengonte per mesi dhe te levizte ne te njejten kohe.
- " Do e shohim filmin apo jo?"  - e pes une.
- "Keshtu shijon me shume " – ma pret ai.
Durova sa durova nga ato ngacmime po edhe une po filloja te eksitohesha. Kthehem nga Olsi , e shtrengoj ngadale, me duart e tij rreth qafes time, e ngre dhe e vendos mbi tavoline.
- " Cpo ben? - pyet ai. "
" - Po te bej qejfin – i them. "
Ashtu mbi tavoline sic ishte fillova ta puth ngade, me duar po i hiqja bluzen qe kish veshur, e fillova ta lepij tek gjoksi dhe barku. Se di, spo e kontrolloja dot veten doja te beja me te sikur me pare. Filloj ti ferkoj pallen me xhinset e tij te pahequra, nderkohe qe ajo vetem rritej, po e ferkoja dhe fillova ta kafshoj lehtazi me goje, vazhdova gjate keshtu derisa Olsi tha qe po prishej. Doja ta provoja c;ishte ta merrje ne goje, ia zbertheva xhinset me shpejtesi ia ula bosket paksa poshte, e mora karin e tij ne goje e fillova ta thithja te terin, duke pritur spermen e tij. S. vonoi shume dhe goja ime u mbush plot. Ishte nje sensasion qe nuk e kisha provuar. Olsi me beri me shenje qe te puthja dhe ashtu te dy te etur po kafshonin njeri tjetrin , nderkohe qe sperma e tij po kalonte sa nga une sa edhe tek ai. Po i ngrija kembet ngadale, dhe ia mbeshteta mbi mua. Fillova tia bej me peshtyme bythen Olsit e ne te njejten kohe edhe karin tim qe ishte fryer keqazi. Futa ngadale koken, pastaj pak me tutje, u terhoqa mbrapsht nga renkimet e Olsit dhe tentova ta fus serish, kesaj radhe Olsi po leshonte ofshama kenaqesie.
" - Jepi me shpartallo te terin,  - bertiste Olsi "
E afrova bythen e tij me shume afer vetes duke e larguar ne kete forme paksa nga fundi i tavolines. Fillova ta pompoja fort, dhe Olsi spo dinte ku te mbahej, ofshamat e tij po pushtonin dhomen nderkohe qe une isha bere si i marre. Po e qija me gjithe forcen time. Olsi renkonte nga kenaqesia e bashke me te filloj te degjohej edhe zhurma e tavolines.
Po e pompoja gjithmne e me fort, nderkohe qe nje zhurme nga kemba e tavolines, beri qe ajo te anohej menjehere. E mbertheva nga mesi, me kembet e tij qe ishin shternguar tashme drejt vitheve te mija e duart e hedhura drejt qafes, vazhdoja ta pompoja Olsin. Svonoi shume dhe sperma ime u derdh brenda tij. U ulem ne nje kolltuk aty prane , pa e hequr nga Olsi, me kembet e tij tashme te hapura si V dhe filloi te me puthte.
- "Me kenaqe, ke pompuar si asnjehere" - tha Olsi
- "Iku dhe tavolina" – them une duke qeshur.
Ai filloi te me kafshonte buzet ngadale, e filluam te thithnim peshtymen e njeri tjetrit.
- "Do me lesh dhe mua sot? - tha Olsi me gjysem zeri. "
Pasi mori konfirmimin tim , filloi ta nxirrte ngadale karin tim nga bytha e tij, dhe ashtu ne kolltuk sic isha i ulur, filloi te me ngrinte kembet ngadale. Po me lepinte bythen, po e ferkonte me hunde, vazhdoi per pak kohe keshtu . Pastaj me ngriti ne kembe me afroi afer cepit te dhomes, me mbeshteti doren e djathte ne mur, filloi te me ngrinte ngadale kemben e majte, dhe filloi ta fuste. E futi te terin menjehere, priti pak ashtu pastaj filloi te pomponte. Me jepte kenaqesi si kurr me pare. Une mundohesha te mbahesh me dy duart e mija ne mur, nderkohe qe Olsi po pomponte si i cmendur dhe kemben time te majte e mbante te ngritur gjate gjithe kohes. Vazhdoi per pak kohe keshtu derisa u prish. E hoqi karin e tij nga bytha ime menjehere dhe u ul poshte, duke me lepire bythen dhe duke thither ate sperme qe po rridhte. U cua , me terhoqi drejt vetes ashtu nga pas, e filloi te me puthte rreth qafes.
- "Ishte nje kenaqesi me vete sot " – tha ai super i kenaqur.
- "Skemi mbaruar akoma – i them une "
E kap per dore kalojme tek dhoma e gjumit dhe shtrihemi mbi krevate. U vendosem te dy ne stilin 69 dhe filluam te thithnim pallet e njeri tjetrit . Olsi e fuste te gjithin brenda, dukej qe nuk ishte fillestar ne keto pune, nderkohe qe ate te Olsit sado qe mundohesha nuk e merrja dot te gjithin ne goje me dukej sikur do te me mbyste. Keshtu ne kete gjendje sic ishim , kthehem nga Olsi, hap kembet ngadale, dhe filloj te ulem mbi pallen e tij te bere dru tashme. Kesaj radhe po hynte me lehte. Pasi isha ulur i gjithi ne te i them Olsit "Jepi sa me fort qe mundesh"
Olsi me terhoqi drejt vetes, filloi te me puthte dhe qinte ne te njejten kohe. Kesaj radhe shume me fort se heren e pare, saqe ofshamat e mia filluan te degjoheshin me te madhe.
- Jepi me fort, jepi" - bertisja une si i marre, si ai ujku qe po merr kulmin e kenaqesise se vete. Kesaj radhe Olsit iu desh me shume qe te prishej. Kaloi pak kohe nderkohe qe ai pomponte fort, derisa ne nje moment, ndjej spermen e tij qe pushtoi kanalet e mia. U shtriva mbi te , fillova ta puthja plot epsh. Pas pak castesh, u cova ngadale, e mora Olsin per dore dhe e cova nga krevati. E terhoqa drejt kuzhines. Aty e hypa mbi bufe sa ai te mbahej me duar, nderkohe qe nga mesi e fort e mbaja une qe te mos rrezohej. Ja hapa kembet duke i mbushtetur drejt meje, dhe pa e lyer fare ia fut te terin.
- "Ohhhhhhhhhhhhh" - degjoj renkimin e Olsit
Ai po mbahej me duart e tij tek hekurat e montuara ne mur per te mbajtur enet, nderkohe qe une fillova ta pompoja gjithmone e me fort. Olsi filloi te leviste trupin e tij dhe felet e tij ne menyren qe mua me corodiste fare. Pastaj filloi te shtrengonte e lironte qe te me jepte me shume kenaqesi. Ne kulmin e kenaqesise time sic isha, e mberthej te terin drejt vetes dhe filloj ta pompoj mesa mundja. Ne pallim e siper ndiej qe po prishesha, nderkohe qe Olsi filloi te me kafshonte drejt qafes ashtu te perqafuar sic ishim. Sic e kisha ne krahe pa e ulur, u shtrime mbi divane, dhe po qendronim ashtu per pak kohe.
- "Sot ishte cmenduri, se kisha bere dyhere per nje kohe kaq te shkurter "  - tha Olsi
E pashe tek syte e tij qe ishin nje mrekulli per mua dhe fillova ta puthja. Qendruam per pak caste ashtu, pastaj ikem te benim nje dush. Aty te dy po pastroheshim, nderkohe qe Olsit ulet dhe fillon te ma marr gojore, derisa me prish. Pastaj cohet dhe fillon te me puth. Filluam te putheshim, kafshoheshim e te thithnim spermen e peshtymen e njeri tjetrit ne te njejten kohe. Pasi mbaruam dushin , u fshime te dy dhe dolem ne guzhine. Ora kishe ecur goxha, koha per te levizur Olsi po afronte.
- "Tani do me duhet te iki – tha Olsi me gjysem zeri. "
Zbritem te dy ne heshtje shkallet dhe ne oborr u puthem. Ishte nje puthje e cuditshme sikur te ishte e fundit qe po ndodhte. Olsi u largua me koken pas duke u perpjekur qe te mos me merziste.
- "Mos u merzit do kthehem shume shpejt,  - tha ai" dhe terhoqi drejt vetes porten metalike.
Sekondat filluan te me dukeshin ore, minutat dite, dhe oret vite. Gjithcka per mua ishte bere shume e ngadalte, po prisja me padurim kthimin e Olsit. Derisa ne nje moment troket dera. Nxitoj per ta hapur por cte shoh ishte pronari i shtepise.
- "Ke 2 ore kohe qe te ikesh nga ketu – ma pret ai"
-  " Ku eshte Olsi – e pyes i merakosur. "
Ai nuk mu pergjigj por filloi te zbriste shkallet. Ne ate moment me shishen e birres qe kisha ne dore e godas pas koke. Ai rrezohet nga shkallet, une zbres menjehere dhe filloj ta godas me shkelma si i marre.
- "Ku eshte Olsi , fol , me thuaj ku eshte…. " teksa e pash qe ishte i mbuluar i gjithi ne gjak dhe qe per me teper as qe e kishte ndermend te fliste, nxitoj drejt dhomes marr telefonin tim dhe lajmeroj policine. S"vonoi shume dhe policia ishte aty. Nderkohe gjate kesaj kohe kisha paketuar ato pak gjera te miat dhe te Olsit qe gjendeshin ne shtepi. Kisha lajmeruar ne te njejten kohe nje kusheririn timin qe jetonte afer nesh, per tu kujdesur per rrobat. Une dhe pronari i shtepise , perfunduam ne komisariat. Aty bera deshmine time per gjithcka kishte ndodhur. Pas nje ore e gjysem ato me lane te lire, me detyrim paraqitjeje ne gjyqin qe do te zhvillohej. U largova i heshtur , nuk dija me cte mendoja. Nuk e mora dot vesh c;kishte ndodhur me Olsin. Ditet po kalonin shume shpejt, po interesohesha cdo dite per Olsin ne komisariat dhe askush nuk ishte ne gjendje te me jepte pergjigjije per fatin e tij. Po cmendesha. Nuk e dija me si te veproja, nderkohe qe Olsin e shihja pothuajse cdo nate ne enderr. Kalun kohe ne kete gjendje derisa i thashe vetes time qe ishte koha per nje fillim te ri. Per nje fillim ku Olsi do ishte e shkuara ime , si nje nder ato gjerat qe ndodh vetem njehere ne jete, dhe qe fati mua per nje arsye apo nje tjeter vendosi qe ta humbja. Kaluan plot 2 vite, ne kete menyre dhe une qe jetoja i vetem ne monotonine time , dhe ndihmen qe e dashura ime Ada ishte perpjekur te me jepte gjate tere kesaj kohe. Nje dite pasi mbarova mesimin , ruges per ne shtepi perpara meje mu duk sikur ishte Olsi. Vrapova si i marre per ta arritur , por ne momentin qe e kapa per krahu pashe qe ishte dikush tjeter.
- " Me fal, mendova se ishit nje i njohuri im " – i them.
Largohem me koken ulur. Nuk e di se c;pata , fundja si mund te kisha shpresa qe do ta shihja akoma Olsin kur askush nuk dinte asgje per te . Teksa po kaloja rrugen dalloj nje tip qe po me shihte me vemendje, ngrej koken i coroditur dhe shoh qe ishte Olsi…jo me ai i pari…i afrohem ta takoj dhe degjoj zerin e tij qe kishte ndryshuar dhe me thote… - Eja se kemi shume gjera per te biseduar, jam fajtor karshi teje…

FUND

Kur nis te shkruash nje histori perpiqesh gjithmone e me shume te mbetesh brenda kornizave te reales, por kur realja nuk eshte gje tjeter vecse nje fantazi e shfrenuar, atehere te mbetet vetem ta shijosh ate! 
Olsi ishte miku im me i mire, me te njiheshim qe ne gjimnaz, nderkohe qe tani te dy vazhdonim studimet e larta. Ishim ne te njejten dege, e per arsye te shumta perfunduam ne te njejten shtepi. Si per fatin tone ne fillim, por qe ne te ardhmen do te dilte per te keqen tone, gjetem nje shtepi private shume afrer shkolles te cilen e morem me nje cmim shume te arsyeshem , per te mos thene pothuajse falas. E vetmja kerkese e pronarit ishte qe kurre nuk do sillnim njeri tjeter pervec ne te dyve. Si fillim na u duk kusht qe edhe mund ta pranonim sepaku sa te arrinim te gjenim nje vend me te mire. Rutina jone na kishte perfshire, shkolle, shtepi, kafe, pube. . . rutine studenti. Nje nate i them Olsit: "Lale sikur ste ka hec me femrat keto kohet e fundit"
" S"me ka ecur se nuk kam dashur "  - me tha Olsi prerazi si per te treguar qe nuk donte ta pyesja me tutje. Ika ne medyshje me veten se cfare ishte kjo pergjigjije. 

Kaluan disa dite keshtu pothuajse pa folur fare deri ate mbremje.
- "Une po iki te fle "  - i them prerazi
- "Shko se do vij me vone une " - ma pret Olsi
Une iki te shtrihem te fle. Pas disa perpjekjesh duket qe gjumi vendosi te me marre. Kishte kaluar kohe derisa une zgjohem, hap syte si me pertim dhe shoh qe ishte akoma erresire. Ndieja nje ngacmim nga kofshet e mia dhe spo e merrja vesh nga vinte. Shoh perpara, dhe ve re nje nje njeri qe ishte shtrire aty dhe po me kafshonte kofshet. Heq mbulesen i lemerisur dhe cte shoh aty ishte Olsi.
- C"po ben mor budalla??" - i them i acaruar dhe e shtyj me dore qe te largohet
Olsi ngre koken , shume i eksituar, me epshin qe i kishte perfshire fytyren me thote: " Te lutem vetem kesaj radhe"
- "Cte lutem, je ne vete? largoju perpare se te marresh nje zeke mbrapsht"
Po Olsi as qe donte tia dinte, ne ate moment ul koken te  kari im dhe fillon ta kafshoje lezetshem, dhe cuditerisht une fillova te eksitohem. Truri im akoma se kishte vendosur se cdo bente, por mesa duket palla ime e kishte ndare mendjen. Olsi vazhdoi gjate ashtu, po kafshonte dhe lepinte pa hequr te mbathurat e mia, derisa duket qe ne nje moment kete vendim e kishte marre palla ime. Anash karit tim i dukej koka, dhe Olsi mesa duke ia arriti qellimit. Me dhembet e tij me kapi bokset dhe i hoqi ashtu duke i terhequr me goje. Pastaj u rikthye te merrej me mikun e tij te ri. Filloi ta lepinte nga bolet tek koka, vazhdoi keshtu per disa here dhe me vone filloi ta fuste te gjithin ne goje. E fuste ne goje dhe e nxirrte shume i kenaqur  - "Ckar qe paske me shoku" - thoshte ai vazhdimisht , ndersa une kisha mbyllur syte dhe kisha arritur qiellin. Olsi dukej qe nuk e kishte per here te pare kete gje, pasi po thithte dhe kafshonte ne nje menyre qe une se kisha provuar kurre me pare.
- Po prishem : i"a pres une
- Dua ta pi te gjithen: me tha ai. Filloi ta thithte derisa une ndjeva spermen time qe po ngjitej ne kanale. Svonoi shume dhe goja e Olsit u mbush plote. E perpiu te teren. Pastaj coji koken dhe u ngjit siper te me puthte.
- E ke gojen plot : i them , "Largoju"
- E kam pire te gjithen: ma pret ai dhe papritur nje konfirmim timin buzet e tij preken buzet e mia. Buzet e Olsit i kisha pasur gjithmone zili, ishin te trasha dhe te gdhendura ne menyre perfekte sikur Leonardo ti kishte pikturuar me aq pasion. Olsi filloi te perdor llapen edhe pse i ndrojtur fillova dhe une ti pergjigjesha, filloi te thithte, te merrnim peshtymen e njeri tjetrit dhe te kafshoheshim lehtshem, derisa ne nje moment Olsi duket se nuk e kontrolloi veten, me fut nje te kafshuar qe jo vetem me kenaqi buzen , por ne te njejten kohe e cau dhe filloi te dilte gjak.
- "C"po ben more" - i them tere nerva.
- "Mos u merzit, shit mendje neser se te kane kafshuar francesce" - tha ai. Me thithi ate pak gjak qe po dilte dhe u shtri ne krahun tjeter. Dy kembet e tij ishin te vendosura siper meje, dhe palla e tij ferkohej me pallen time, e cila kishte filluar te ringrihej.
- "Do te vashdojme me tutje" - thote Olsi me zerin e tij qe e tregonte qartazi se ia kishte qejfi.
- "Se di " - i them une, e leme me mire per njehere tjeter.
Olsit mesa duket i mbeti qejfi. "Une kisha aq shume deshire ta provoja" - tha ai me qejfmbetje.
Mendja ime mori nje kthese te cuditshme, dukej sikur spo e kontrolloja me veten. Vendos Olsin poshte meje dhe filloi ta puth. E kafshoj pak te thithkat dhe i ngre kembet ngadale siper. Vrima e tij ishte shume e pahapur. Filloj te punoj me gishta dhe peshtymen time, dhe Olsi renkonte dhe leshonte ofshama ne te njejten kohe. Disa here ndaloja pastaj vazhdoja. Derisa mu duk qe ishte punuar mjaftueshem dhe vendos ta provoj. Lyej koken e palles time me shume peshtyme dhe tentoj ta fus, me pak sforco e fus koken , nderkohe qe ndiej nje gervishtje ne bythet e mia nga te dyja duart e Olsit.
- "Me ngadale, se kete se kam provuar kurre" - degjoj zerin e tij te perzier me dhimbje.
Tentoj te shkoj me tutje, por rreshqiti shume pak.
- "Nuk e duroj dot me shume, provoja me kaq " - thote Olsi.
Ashtu gjysem te futur perpiqem ta palloj, edhe pse jo ne kulmin e kenaqesise time, derisa pas disa momentesh me ofshamave qe i leshonim te dy, dhe disa gervishtjesh qe me kishte bere Olsi, une e ndiej qe po prishesha. Per nje moment dal jashte kontrollit dhe e fus te terin, doja me cdo kusht te prekja fundin , dhe te derdhja spermen time brenda. Sperma sdeshi shume dhe preku kanalet e Olsit, nderkohe qe ne kete kulm te kenaqesise time , degjoj nje renkim te Olsit si kurre me pare
- "Oooouuuuuuuu mre vrave, te lutem hiqe" - thote ai me dhimbje.
E heq pallen time , si ne faj per humbjen e kontrollit, nderkohe qe Olsi me thote te shtrihem pak mbi te, e te rinim per disa kohe ashtu.
Pas disa castesh Olsi mori paketen e cigarve mbi komedine , dhe me zgjati nje dhe mua  - "Provoje, shijon shume pas seksit" - me tha ai.
E mora cigaren me medyshje edhe pse nuk e pija. Ne moment arriti cakmaku i Olsit qe ndezi te dy cigaret tona. Nderkohe qe nje tabull te vockel e kishte vendosur Olsi mbi barkun e tij.
- Te pelqeu? - pyeti Olsi si ai cuni qe kishte marre shperblimin e merituar.
- Se di, me doli vetja jashte kontrollit, mendo sikur ta marr vesh gje Ada " i them uneme gjysem zeri.
- Ska arsye qe ajo te shoh fantazi! - tha Olsi si per te treguar qe nga ai sdo te dilte asnje fjale.  - Ne fund te fundit do mbetesh bi, edhe i dashuri im edhe i saj njekohesisht - shtoi ai
Ne kete moment perpiqem ta shikoj mes erresires, kur nga jashte degjohet nje shperthim marramendes, qe theu dhe xhamat e dhomes.
- C"ishte kjo? - ia prita i tmerruar. Te dy u cuam dhe u veshem shpejt e shpejt e u afruam afer dritares per te pare se c"kishte ngjare. . . .

( Lexo pjesen e dyte )

Ishte buzëmuzgu dhe unë po dilja. Përpara meje ishte një djalë, që më bëri përshtypje se kishte lënë një mjeker një gisht të trashë nga njëri vesh tek tjetri. Megjithatë dukej se ishte mjaft і ri. Për një çast nga kthesa tjetër e rrugës, u shfaqen dy vajza elegante të cilat djaloshi po і shoqëronte me sy. Kjo vazhdoi deri sa u kthye nga ana ime që isha prapa tij.
І hëngre me sy,- і thash.
-Jo ato më hëngrën mua,- u përgjigj.
Me siguri ju ra të fikët për mjekrën ,- і thash unë.
Ai kuptoi ironinë dhe u justifikua. –e kam lënë se shoku і jonë і klasë mbush 18 vj. dhe ka bërë një “Party”
Aha, paskët gjë me rëndësi sonte. Jeni vetëm djem, apo keni edhe vajza.
Sigurisht me vajza...Pastaj me vështroi pak dhe më pyeti: Nga je ti?

 

Unë nga Tirana,- і them. Po po , por desha të them se ku banon. Unë? Ja atje poshtë tek ai pallati і bardhë.Po ti?
Unë jam katunar, nga Sauku.
Pse thu katunar, njerëzit po vijnë nga ana e anës e po thonë tirons, kurse ti fundja një lagje e Tiranës je.
Po, po, ke te drejtë, po ashtu jemi mësu me thanë.
Ti po shko në “Party” dhe e mban veten për katunar...
Cfarë і keni ble per dhuratë?
Kemi shti nga 20 mijë lekë për dhuratë kolektive. Paskët shti mjaft. Disa që kanë më shumë kanë fut më tepër.
Bukur, se і bleni kujtim të mire. Por і bikat prindërve në kurriz.
Jo se shumica і fitojnë vet.
Si і fitojnë vet?Çfarë punojnë?
Ja andej nga liqeni...
Më shkoi mendja se për çfarë ishte fjala, por desha ta nxirrte vet.
Kur është kohë e mirë rrimë aty ke liqeni dhe vijnë meshkuj...që sillen aty...
Shëtisin?
Ashtu, aty afër. Po e bëja veten si të trash dhe ai ma tha copë. Janë meshkuj që kanë qejf me bo seks.
Kështu ju bokërkat një dorë pare...
S’jam vetëm unë po ka gjithandej djem që vijnë.
Ti sa merr për tu  qi...
Unë nuk qihem, por qi. Por ka edhe nga ato që qihen.
Sa kushton nje dorë seks.
Varet. Po shumica e djemve të pashëm, që e kanë të madh, që dine si me të kënaq, kërkojnë 50 mijë. Por ka edhe nga ato nevojtar që pranojnë me і bo të gjitha me 20mijë.
Po ti me sa e banë? Unë nuk kam nevojë për pare, por e bëj për qejf, prandaj nuk e ul veten poshtë 50mijshit.
Hajde і modh. Dhe të vijnë?
Të vijë kush të dojë, unë nuk kap njeri me zorr. Por puna asht kshu. Ato që janë të rinj gjejnë pa pagesë. Ato që janë pak në moshë ato pagujnë. Dhe kënaqesh me to? Vrima njëlloj asht. Nuk і puth por vetëm і palloj dhe kënaqem. Ai po më ndiqte hap pas hapi, sikur e kishte ndjerë që mund të dilte diçka. E si kapesh ti?
Mjafton një shëtitje tek parku në mbrëmje në drejtim të shkollës dhe më gjen mu ose ndonjë tjetër.
U ndamë tek udhëkryqi. Ma shtrëngoi dorën përzemërsisht e më tha: shihemi. Mos ki frikë se me ty e bëj pa pare. Dhe iku sikurse e përpiu mbrëmja...

 

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...