Danubi Blu - Tregim Erotik

Budapesti është quajtur “Parisi i Lindjes”. Megjithë kohën e gjatë nën regjimin komunist, ai pak nga pak po e merrte vehten, për të rikthyer shkëlqimin e tij të parë.

Ndodhesha aty prej një jave, për të kontaktuar disa bisnezmenë. Punët u zgjatën pak dhe unë kisha filluar të mërzitesha. Në kohën e lirë, sillesha vetëm rrugëve dhe shesheve, duke parë bukurit e qytetit. Ndonjëherë shkoja në shetitoren buzë Danubit, ku të tërhiqnin vemendjen plot djelmosha të këndëshëm të cilët me buzëqeshje të kërkonin cigare. Më kanë interesuar gjithëmon djemtë e bukur prandaj afrohesha për t’i ofruar një cigare. Kur i ndodheshe pranë me zë të ulët të thonin:” A ju pëlqen të bëni seks me mua?”; “Sa..?”;”100 marka. Çfarë janë 100 marka për ju.”

Nuk më ka pëlqyer kurrë, që të blinja partnerin tim. Kështu pa e zgjatur largohesha, për t’u mbledhur në qoshkun e restorantit të hotelit të këndëshëm ku isha vendosur, për t’u harruar me ndonjë gotë verë.

Në stacionin e metros kishte njerëz. Po shikoja përreth, se cilin krah duhet të merrnja për të shkuar në stacionin tim, djathtas apo majtas. Prandaj pyeta rastësisht një djalë të ri, që kisha aty pranë dhe ai me një anglishte të pastër m’u përgjigj se ishta krahu i duhur.

Megjithëse këmbyem vetëm pak fjalë, djaloshi më la mbresa, për pamjen e tij të hijshme. Ai ishte një djalë bjond, me trup të hedhur dhe sy të kaltër. Ah, përse më pëlqejnë gjithënjë këta bjondë me sy të kaltër.

Nuk vonoi dhe treni erdhi. Në rrëmujën e hyrje daljeve, u ndodha përsëri ngjitur djaloshit, që mbante një çantë të madhe sportive në krah. Treni u nis. Njerëzit e shumtë të bënin të qëndroje ngjeshur me njeri tjetrin. Ndjenja pranë aromën e tij të këndëshme e cila të dehte me ngrohtësinë e

Provimi i vjeshtes - Tregim Erotik

Me Tanin u takuam krejtë rastësisht. Kisha kohë pa e parë, kështu që u përqafuam me mall, gjë që tregonte se e kishim ruajtur ende simpatinë për njëri tjetrin. Po e shihja me vemendje dhe më tërhoqi vërejtjen si ishte burrëruar, gjë që e bënte më të dukshme mjekra e dendur, që kish lënë. Por sytë i kishte ende djaloshar si atëhere kur ishim njohur për herë të parë. Ata ishin tre shokë të pandarë: Tani, Zani dhe Roni. Tani ishte më i bukuri prej tyre, pasi i kishte flokët kaçurela e mbi të gjitha kishte një buzëqeshje të çiltër që të ngjallte besim në miqësinë e tij. Zani ishte më sportiv dhe seksi. Kurse Roni ishte tip i butë dhe i sinqertë. U lidhëm shpejtë në miqësi, por vitet që pasuan na ndanë shpejt, për t’u takuar kështu rastësisht si sot. E ftova të pinim një kafe së bashku dhe ai me që kishte kohë pranoi. Në lokal kishte pak njerëz. Zgjodhëm një qoshe jashtë , që të ishim më të qetë në bisedë. E pyeta çfarë bënte e më tha se kishte një bisnes të vogël kondicionerësh e sistemesh ngrohëse. Për shokët më tha se ishin shpërndarë: Zani në Gjermani dhe Roni në Itali. Pasi biseduan për familjet e për fëmijtë, bisedat mbaruan. Po e shikoja me vemendje, gjë që e vuri re dhe ai. “Pse më shikon?” më pyeti. “Megjithëse po shkon drejt të dyzetave, ke mbetur po ai bukurosh që ke qënë”. “Fillove ti, ika…” “ Më ke ikur një herë, atëhere kur nuk duhej. Tani çfarë rëndësie ka?” “Vërtet të rri mendja aty?” “Sigurisht. Ti je i vetmi që më ke refuzuar nga treshja juaj e ngushtë ndërkohë që ishe më i dëshëruari.” “ Ha,ha ha…Edhe unë të kam dashur, por si shok ama.” “

Eter Dhe Bij - Tregim Erotik

Agimi e dinte se tani ditet e lumtura kishin perenduar. Megjithese perpiqej te mbahej sa me mire por megjithate ishte ndeshur gjithenje e ne deshtime. Keshtu me se fundi e fjeti mendjen. Ishte e kote te harxhonte emocionet e tij per t'u deshperuar me nje deshtim te ri. Djem te bukur kishte shume dhe ai mjaftohej per t'i soditur ose per t'i "nuhatur" kur i kalonin prane. Ndonjehere ndonjeri ishte kaq i sjellshem sa te ndalonte per te kembyer ndonje llaf, qe ishte shume larg nga ajo qae Agimi do te desheronte te bente, por edhe ai gjente rastin qe me buzeqeshjen e tij te hirreshme te kerkonte ndjese e te largohej. Ajo qe e habiste me shume Agimin ishte se kur gjithandej flitej per gay-t, ketu sikur ishin zhdukur. Nje dite, ndersa kthehej nga puna ne stacion hipi nje djale qe zuri vend tek plateforma e deres. Agimi e pa kalimthi dhe i beri pershtypje qimet e mjekres e te mustaqeve qe i kishin dale di gjemba, gje qe i kujtonte nje model ne reklamat e RAI-t. E pa nje cope here me ngulmim, bile nja dy here veshtrimet e tyre u kryqezuan, por ashtu koti, keshtu qe Agimi pushoi se veshtruari dhe u kthye nga dritaria. Ne stacionin tjeter pat levizje, por ai nuk denjoi te vinte re ndryshimet qe kishin ndodhur ne autobuz. Por sapo makina beri kolpon e pare, Grikori ndjeu nje gje te ngrohet e te forte qe u mbeshtet pas feleve te tij. Ai ngeli si i ngrire e nuk levizi, po ashtu nuk levizi dhe ai qe ishte pas tij. Ashtu te ngjeshur, mjaftoi nje levizje e vogel e Agimit qe gjeja e forte te mbeshtetej ne mesin e mollzave te Neptunit dhe sa here qe makina ecte ose ndalonte ajo ferkohej pas

Long Live.... - Tregime Erotike Gay

Beni kishte disa vite që studionte ne Benton të Anglisë. Me mësime shkonte mirë, por nga ana financiare kishte probleme. Për këtë kishte filluar të punonte si kamerier. Djalë i bukur po, i shkathët e punëtorë po, kjo bënte që ta donin të gjithë. Në pensionin ku banonte kishte fqinjë një djalë kinez nga Shenjani. E kishte emrin Çin, që në kineze do të thotë flori. Ai ishte shumë simpatik. Me tipare të imta, sy të shndritshëm dhe trupin e lidhur bukur. Ai i sillej Benit sa para mbrapa. Sa dëgjonte kërcëllimën e shkallëve, dilte me të mbathura, për ti ekspozuar trupin e tij të bukur, por Beni nuk ia varte. Se si i dukej, djalë kinez... Kështu kaluan ato muaj midis dëshirës dhe indiferencës.

Një ditë, para lokalit ku punonte Beni, ndodhi një ngjarje e jashtëzakonshme. U vra një terrorist i njohur, gjë që mblodhi gjithë shtypin dhe mediet. Të gjithë përpiqeshin të gjenin dëshmitarin më të besueshëm dhe Beni me karakteristikat fizike që kishte u bë një nga më të kërkuarit. Pasi mbaruan të gjithë, Beni vuri re se në një qosje të sallës ishte një burrë, të cilit nuk i kishte shërbyer. Beni u afrua dhe kërkoi ndjesë, por ai i tha ,se e kuptonte situatën ,pasi edhe ai ishte një korrespondent i një agjencie të madhe.

Ndërsa po i shërbente, Beni e vrojtonte. Ishte një burrë rreth të 50-dhjetat, ose së paku ashtu dukej. Flokët i kishte të kuqërremta, me valë. Kishte një palë mustaqe të kuqërremta të cilat përreth buzëve dukeshin si të zbardhura. Ai ishte i veshur mirë dhe Benit iu duk një xhentëlmen i vërtetë. Beni ishte i zëne me punë e kështu që nuk pat kohë të qëndronte shumë pran tij. Por ja që të nesërmen ai u duk përsëri te hyrja

Po Te Pres Tek I Njeti Vend - Tregim Erotik

Po te pres tek i njejti vend... ti e di se ku eshte, per mua seshte navoja te ta them serisht,....
Sot dita qe e mbushur me plot histori te bukura...Si cdo dite bejme mesim ne te njejten shkolle te mesme vetem se jemi ne dy klasa parelele..I vetmi moment kur un te shoh dhe mezi pres te te shoh eshte peseminutshi,,ku ne dalim neper korridore te hallakatur ,me plot frike te ores tjeter ,ndoshta mudn te bejme dhe provim...POr frika me iken sa here te shoh ty,tek mban libra te shumte mbi duar ,sa here shoh foton tende te ngjitur ne kendin e nxenesve te dalluar...
Shpresoj qe ende sot e kesaj dite te jete perseri aty...Ckujtime !
Ti je djali qe kam enderruar,,ty te kam pasur shok te femijerise,,,jemi rritur bashke !Mban mend kur hipem mbi pemen e Lumes dhe hengrem kumbulla sa na u fry barku,,,Po- thua ti -vecse ne ishim shum te vegjel,,Ndoshta si mban mend ditet kur flinim bashke ,dhe shtriheshim ne shesh ,me batanijem qe se hiqnim nga dora ,ate ngjyre vjollcen me lule te celura,,,EHHH!!!
Ndersa Sot ti je rritur ,je bere cte te them marshallah!!Plakat e lagjes shkulin faqet kur te shohin ty se mos te marrin mesysh...
Po ashtu edhe un jam rritur por kam ende kujtime per ty...
Sot jemi 17 vjec ...Qe te dy,jemi rritur dhe kemi kaluar pubertetin,,tashme seshte si me pare nuk fleme me ne shesh si me pare!!
Sot ishte dita e fundit e shkolles...
Si do tja bnej une valle pa ty,pa ato peseminutshe ,ku valle mudn te te takoj,,,
Te njejten gje ben dhe ti pasi kerkon me ngulm ti zgjasesh ato minuta te pushimit ,Vjen ne klasen time pasi ke trokitur embel me duart e bardha ,njesoj si gte Sharli te zonja bovari...
Dhe me ate ze kumbues e te embel mjalt therret

Vet Mrekullia - Tregim Erotik

Kam një problem me dhëmbët. Nga jashtë і kam të bukura dhe të forta, kurse nga brenda, sapo t’і gërryesh pak , do të dalin të prishura. Të shtunën mu këput një këllëf dhembi dhe maja e mprehtë e dhëmbit më shponte gjuhën, gjë që ishte e padurueshme. Kështu, desha s’desha shkova tek dentisti im і zakonshëm. Hapa derën dhe atje mbretëronte një qetësi e madhe. U zgjata nga dyert dhe shoh se aty ishte vetëm asistenti і dentistit, një djalë і ri dhe shumë simpatik. Ai kishte vënë iphon-in në vesh dhe nuk merrte vesh se ç’behej kësaj bote.
Sa më pa, ai hoqi kufjet dhe kërkoi të falur që nuk më kishte vënë re. Më pyeti se çfarë kisha dhe unë і tregova problemin tim. Ai më tha se doktori kishte shkuar me shokët për një shëtitje në një qytet tjetër, kështu që kishte mbetur ai për shërbime ambulatore.
-Mirë ma rregullo ti,- і thash.
Gerti, më kishte rregulluar dhëmbë edhe herë të tjera dhe kisha besim tek ai se ishte shumë і kujdeshëm dhe і zoti. Sigurisht Gertit і erdhi mirë që kisha besim tek dora e tij. Lëshoi një buzëqeshje, sikur desh të falënderonte dhe më tha të shtrihesha në kolltukun e dentistit. Pastaj rregulloi pozicionin e ndenjëses dhenë fund ngriti dorezën e kolltukut sepse pengonte që të afrohej në pozicionin që donte. Filloi nga puna. Nuk kishte ndonjë punë të madhe por kishte rëndësi ta pastronte zgavrën mire. Ashtu і përkulur mbi mua, po e shihja dhe ishte me të vërtetë djalë і ëmbël. Ai u përkul pak që të shihte dhëmbin më mirë dhe unë ndjeva se si kari і tij u mbështet mbi krahun tim. Ai e bëri pa të keq, por mua menjëherë mu ngreh. Lëviza pak që të zija një pozicion më pak të

Pike loti ! Pjesa e pare - Tregim Erotik

Ne Tirane gjithmone kame gjetur veten, dhe sa here qe kame qene I merzitur apo I stresuar nga ditet e merziteshme, apo te lodheshme Tirana ka qene nje qytet ku shplodhesha,dhe kaloja pushimet.Ose ne c'do fund shkolle atje shkoia per te punuar,per dy apo tre muaj.Ishte behari I dyte qe punoia si kamerier ne nje restorant prane Hote Tiranes.Kisha rreth nje muaj qe punoia ne ate resorant, dhe kisha krijuar nje klientel dhe shoqeri te mire.Dhe pse pase pune pija ne ndonje bare me shoket,ose rrugeve klientat me pershendesnin apo me qerasnin,dhe kjo gje me bente qe sa here te isha larg Tiranes te vuaja shume per kete qytet...Ditet kalonin aq shpejt dhe pa u kuptuar saqe me vinte keq kur mendoia se do te rrija dhe nje muaj e me pase do te largohesha perseri.Por bukuria me e madhe ndodhi ne nje dite Gushti,kur u afrova per te marre porosin tek tavolina me simpatike,ose klientat e mi te pernatshem.Kur po afrohesha per te marre porosine e asaj nate qe pak a shume e dija se c'fare ishte preferenca e tyre,nje buzeqeshje krejt ndryshe nga c'do nate tjeter me thote."Eshte hera e pare qe shohe ne jeten time nje kamerier kaq sexi..."Megjithese nuk ishte hera e pare qe degjoia te tilla fjale,por sonte ishte krejte ndryshe...Kur po merrja porosine djali pervec shikimit filloi t'me preke me kembe,e me bente qejfin me fjale...Pasi ata darkuan, pershendeten si c'do nate tjeter dhe djali duke me dhene doren la te kuptoia se dicka donte te dinte me shume per mua.Kur ndahem nga ta shkoi ne tavolinen e tyre per t'ae pastruar, mbi tavoline shohe nje leter te shkruar ku thuhej..."Nje ender qe me kish munguar,Lani..." E lexova e rilexova me kureshtje ate cope leter per disa caste dhe e fuse ne xhep,pashe nga

Eli - Tregime Erotike Gay

Dimrit nata bije shpejt, duke i bërë udhëtimet të mërzitshme, nga që nuk sheh asgjë përjashta. Në këtë rast duhet të kesh një bashkudhëtarë të këndshëm në biseda. Dhe unë e kisha një të tillë, i këndshëm si djalë, por fjalë pak në bisedë. Sidoqoftë me tha se studionte ekonomi në Prishtinë dhe se po shkonte për fund jave në shtëpi, në një fshat afër Ferizajt. Edhe unë do të shkoja në Ferizaj, kështu që udhëtimi na lidhi për disa kohë. Ai banonte me katër shokë në një banesë të lartë në Prishtinë. Por ishte i kënaqur, sepse kjo nuk i kushtonte shumë. Ky ishte djali më i vogël i shtëpisë, prandaj i ati kish dasht me i dhanë shkollën, që ia kishte mohuar djemve të tjerë. Ti qenke më i vogli i familjes? Po, tha djali me gjysmë zëri, sikur ai ishte fajtor që të tjerët ishin detyruar të shkonin në emigracion për të punuar.

Si të quajnë? –e pyeta.

Eli,- më thotë.

Ç’është ky emër femrash?- i them.

Eli do të thotë Elbasan. Ky emër i pëlqente babait për shqiptarizëm dhe kështu ma vuri.

Aha, bukur dhe emrin e gëzofsh. E shikoja dhe përpiqesha ta vlerësoja. Një djalë pak minion, me flokë të verdha kaçurrela, sy të shndritshëm dhe buze të holla, por gjithën të njoma nga pështyma, që vinte nga që ai i lëpinte ato shpesh herë.

Kur rruga po mbaronte, e pyeta në se dëshironte të takoheshim. Ai më tha se dilte në orën 7 nga biblioteka dhe aty nuk do të ishte e vështirë të takoheshim.

Të hënën po rija përpara bibliotekës. Bënte mjaft ftohtë nga që kishte rënë një shtresë e hollë dëbore, por kishte ngrirë. Mua po më ngrinin majat e gishtave, por nuk doja të shkulesha pa e takuar atë...

Kur papritur

Alo, Tes... - Tregim Erotik

Me Tesin jemi patriote nga I njejti qytet, por fati e solli te njiheshim ne Gjirokaster.Na bashkuan auditoret e fakultetit te shkencave ku dhe I thame njeri - tjetrit te dua. Por fati na ndau ashtu sic na bashkoi. Fati deshi qe ai Korrik I zi te perpinte ajken e rinise Shqiptare per t'ae shperndare neper bote, dhe bashke me ta edhe Tesin.Kur ai iku mu duk sikur u shkeput nje pjese e zemres sime. E doja aq shume dhe nuk e besoia se ai do t'me linte, por ngushellohesha kur mendoia se nuk isha vetem une,por mijera zemra te ndara qe nuk gjenin prehje... Ah, Tes, perse e bere kete.T i me kishe dhene jete per me se nje vit, duke me riperterire e duke me bere me te hijshem vetem nga prania jote. Sa here qe kaloia nga shkallet e fakultetit me kujtohet sesi shikimet tona u puqen dhe nga larg I thame njeri-tjetrit te dua... Kaluam muaj te tere se bashku ne nje grup,nje dhome, por tashme puthjet tona kishin ngelur ne harrese. E dija qe ishte ne Gjermani por asgje me shume. Ne vitin e dyte emri I tij u permend disa here ne dekanat, por qe me vone u harrua, ashtu si dhe puthjet tona mbetur kujtimeve te hedhura neper cepa rrugesh, apo librash... Por fati here te qan, e here te qesh. Nje mbasdite po degjoia ne radio nje emision te bashkeatdhetareve jashte shtetit kur u permend emri I tij. Ne cast zemra filloi t'me rrah fort,dhe une duke u dridhur shkruajta ku munda numrin e tij, te telefonit. Me pas grisa fleten nga fletorja dhe vrapova drejt postes.Rruges ne mendje me sillej vetem nje emer :Tes.Tes,Tes...Vrapoia duke shtrenguar ne dore letren me numrin e telefonit si te ishte nje thesar qe kisha frike se

Shoku im Olsi ( pjesa e IV ) - Tregim Erotik

Nata kaloi shume shpjet, rrezet e para te diellit, filluan te pushtonin dhomen. Shikoj nga Olsi per ti thene qe ishte koha per tu cuar, dhe ai me thote qe sot ta benim pushim meqe dhe ai do ikte pastaj. Pa e diskutuar dy here filluam serish te flinim. U cuam diku nga ora 12 dhe filluam te benim dicka per te ngrene.
- " Mbreme ishe fantastik " - ma pret Olsi teksa po gatuante.
- " Se di besoj se e kaluam mire " – i them une me medyshjet e mia.
Olsi filloi te shikonte shtrember si per te hedhur poshte ate qe sapo kisha thene. Duke pare ate fillova te qeshja, dhe nga ai Olsi i acaruar u kthye ne ate fytyren qe une aq shume adhuroja. Olsi ishte zeshkan, tiparet e tij ishin te gdhendura me aq kujdes, saqe jo rralle here ndieja dhe zili. U ulem te dy te hanim.
 - "Tani cdo bejme" - e pyes une pasi mbaruam se ngreni.
- "Si thua te shohim nje film" - me pyet ai.
- "Se di , cte duash mjafton tia vleje" - ia pres une.
Dolem te dy tek dhoma e televizorit dhe filluam te shihnim filmin. Olsi kishte goditur ne shenje, filmi fliste per dy te rinj gay dilemat dhe problemet e tyre, por nuk kishte anashkaluar edhe ca skena te nxehta mes tyre. Teksa po shihnim filmin ndiej    karin e Olsit nga pas qe po ngrihej. Filloi te me shtrengonte per mesi dhe te levizte ne te njejten kohe.
- " Do e shohim filmin apo jo?"  - e pes une.
- "Keshtu shijon me shume " – ma pret ai.
Durova sa durova nga ato ngacmime po edhe une po filloja te eksitohesha. Kthehem nga Olsi , e shtrengoj ngadale, me duart e tij rreth qafes time, e ngre dhe