Kushuriri i dashur - Tregim Erotik

Isha ende mjaft i ri kur mesova se nuk isha si gjithe te tjeret. Kjo me ndodhi kur u gjenda midis djemeve qe po laheshin ne lume, dhe hijeshia e tyre me tundoi. Ishin te rinj ne mos te bukur se paku burreror dhe kjo ne nxitete kaq shume sa fillova te mendoj se te gjithe perreth e kuptuan qe me pelqente te shkoja me to. Kjo me beri te merrja vrapin e te ikja nga syte kembet me shprese se nuk do te behesha gazi i botes. Nga ky çast jeta ime ndryshoi. Ruhesha nga te gjithe, familja, shoket, kushurinjt, qe asnje te mos kuptonte gje dhe te krijoja probleme. Por te gjithe me donin e keshtu isha i qete. Por miqesine me te madhe e kisha me nje kushuri te dyte, i cili ishte pak me i madh se une, por mua me pelqente te dilnja me te se keshtu e ndjenja veten te mbrojtur. Ne ishim fqinje keshtu qe me shume rinte tek ne se ne shtepine e tij. Por nje dite te bukur ai na tha se do te shkonte ne kurbet. Me erdhi keq qe do te mbetesha nje kohe pa te, por fundja eshte nje prove qe duhet bere per te siguruar jetesen. Ne nuk kishim bere asgje bashke, por thjeshte ishim miq, pa çka se mua me pelqente per vdekje. Kur u ndame ndjehesha i mallengjyer dhe ai me tha se fundja pas disa kohe do te kthehej perseri. Vertet ashtu ndodhi.Pas dy vitesh endrimesh per te, imagjinata kishte shkuar kaq larg sa nuk arrija ta kapja e t’i gozhdoja mbrenda vetes deshirat delikate qe kisha lidhur me te. Nje dite tek po dilnja nga shtepia e ndesha ne rruge te veshur mire dhe m’u duk i burreruar dhe me i bukur se

Të gjithë kanë një herë të parë - Tregim Erotik

Të gjithë kanë një herë të parë, por shumica nuk do që ta kujtojë, pasi mendojnë se po të mos ishte ajo, ato do të ishin ndryshe. Dikujtë i ndodh krejtë rastësisht,të tjerë e përgatisin me kujdes deri sa t’i arrijnë qëllimit. Mua më ndodhi krejtë rastësisht, në daç besojeni në daç jo. Sigurisht, më kish rënë rasti të dëgjoja ndonjë gjë, për marrëdhënje të këtij lloji.

Ndonjëherë përmendej edhe fjala gej, por përgjithësisht njerëzit janë kaq të rezervuar, të mos merren vesh gjëra të tilla, pasi do të kishin probleme me shoqërinë e familjen. Prandaj është një guxim i çmendur që të pohosh një gjë të tillë. Një natë në një program gjerman ishte një film gej. Duke e parë ndjeva se pak nga pak filloi të më ngrihej. Nuk doja një gjë të tillë, por po ta preknja bëhej akoma më dru. S’dija si të bëja, por edhe për filmin isha kurreshtarë, që ta shihja. Kështu që e lash në qejfin e vet.

Atëkohë unë isha në klasën e 12 dhe për vetë kohën, mësimet bëheshin shkel e shko. Kisha disa probleme në matematikë, se kisha mbetur mbrapa. Për këtë i kisha kërkuar ndihmë një fqinjit tim, që banonim në të njejtin pallat. Ai quhej Gerti dhe ishte në vitin e parë në inxhinjeri. Ai ishte shumë i zoti në matematikë dhe unë e adhuroja, jo vetëm si student, por edhe si djalë i sjellshëm e fjalëpak që ishte. Ai jetonte metë jëmën, e cila shkonte për dite tek e bija, që sapo kishte lindur dhe kështu që i duhej ndihma e saj për fëmijën. Gerti përmysej mbi vizatime dhe libra, pasi donte të studionte mirë pavarësisht, se tani nuk mbetej njeri në klasë, pasi një kërcnim dhe çdo gjë rregullohej.

Kur u futa tek ai, e

Etja Per Te Rene - Tregim Erotik

Kam disa shokë që janë tifoza të mëdha deti. Edhe tani që stina ka kaluar, por që moti është ende i nxehtë, ato nuk lënë të djelë pa shkuar në plazh. Më thanë se kishin gjetur një plazh të ri shumë të bukur dhe mua m’u mbush mendja për të parë ende pa u ndyer nga vizitorët.

Vërtet ishte bukur. Atë ditë deti ishte i qetë e çuditërisht nuk frynte erë. Aty këtu kishte familje, të cilët kishin hapur çadrat për t’u mbrojtur nga dielli. Të dukej vetja sikur ishe në një plazh verior, por ku mungonin biondët e atyre vendeve.

Për një kohë ndenjëm nën çadër. Pasi bëmë nja dy duar peskatësh, shokët u ngritën për të shoqëruar fëmijtë e tyre në det, e për t’u freskuar edhe ata. M’u mbush mendja të futesha edhe unë. Deti dukej i ftohet, pa ç’ka se ato që u futën më parë thonin se ishte vvvaaal. Pasi u mësova me ujin e ftohët bera pak not e pastaj mendova të dal. Atë ditë kisha veshur një palë rroba banje sintetike dhe për habinë time uji i kish berë thuaj se transparente, megjithëse mbrenda kishin rrjetë. Në breg ishin familjarë e kështu më vinte zor të dilja para tyre, kështu mora anën e boshatisur të bregdetit, që të thahesha. Eca një copë rrugë me mendime koti në kokë. Herë pas here tërhiqja rrobet që të shtrydheshin dhe ato po thaheshin me shpejtësi. Kisha bërë një copë rrugë të mirë, duke i lënë çadrat të zvogloheshin nga largësia, kur pash në breg dy djem të rrinj. Njeri po rregullonte me degë pemësh një strehë si kasolle indiane që ishte egzistuese, por mbi degët e thara ato po vinin të njoma që ta ripërtrinin. Djali tjetër ishte ulur pranë bregut. Kish veshur një palë brekë

Burgu Per Burrat Eshte - Tregime Erotike Gay

Per te parballuar shpenzimet e shkolles ne pushimet e veres shkoja ne greqi, punoja disa muaj edhe kthehesha perseri ne shtatore. Edhe pse pa dokumenta deri tani nuk me kishte ngacmuar kush pasi qyteti ku punoja ishte ne perfieri te athines dhe punedhensi im kishte njohjet e veta. Duheshin edhe dy jave qe une te kthehesha ne Shqiperi, keshtu qe vendosa te mos punoja ato dy jave te fundit por ti shpenzoja per tu zbavitur, keshtu qe vendosa ti kaloja tek disa kushurinj ne Athine, me kishin lajmeruar qe te mos dilja shume pasi kishte kontrolle te rrepta, por e shumta qe mund te me benin ishte te me kthenin ne Shqiperi.


Me te mberritur ne Athine, perpara se te telefonoja te afermit e mi vendosa te beja nje shetitje i vetem, ne internet kisha shenuar disa vende te frekuentuar nga djem, edhe pse nuk kisha pasur asnjehere ekperience te tille vendosa ta provoj, fundja rast me te mire nga ky nuk kisha ku te gjeja. Edhe pse kisha mese 4 ore qe sillesha verdall Athines, papritur gjendem ne sheshin Omonia, vend qe me kishin rekomanduar ti qendroja large pasi ketu kontrollet jane shume te rrepta, por situata dukej e qete. Sa hap e mbyll syte perball meje shfaqen dy djem rreth te 30-tave, muskoloz, dhe shume sexy. Filluan te me flisnin greqisht, edhe pse dicka kuptoja nuk isha ne gjendje t'ju pergjigjesha.
"Albanos ise?" me pyesin.
Aty e kuptova se nuk ishin kalimtare te rastit por civile, dhe nuk gabohesha. Sapo tunda koken ne shenje pohimi me kerkuan te nxirrja dokumentat dhe kur e pan qe nuk po reagoja e kuptuan qe nuk i kisha keshtu qe me ftuan ti ndiqja ne makinen e tyre. Rruges per ne komisariat filluan te me benin pyetje nga me te ndryshmet, sa kohe kisha

Me mjaftojne keta te tre - Tregim Erotik

Deni kishte dy muaj në Itali dhe nuk e kishte shijuar atë. Ai studionte për sociologji, pasi i dukej se ishte më i përshtatshëm për të. Deni ishte djalë i bukur, por pak i femrizuar. Ai ishte 19 vjeç. Flokët i mbante pak të gjata, që i shkonin shumë. Javët e para i kaloj në kampua, por pasi kushtonte shumë mendoj të kërkonte ndonjë dhomë me qira, që mund ta ndante edhe me ndonjë shok. Dhe i ra rasti të gjente një apartament të vogël një plus një. Ky apartament ishte i vogël për një familje, por i madh për një student. Ai filloi të pyeste shokët dhe më së fundi u ujdisën 4 vetë, një italin, që studionte në të njëjtin fakultet me të dhe ai 19 vjeçar, një turk që studionte për inxhinieri, 21vjeç dhe një djalë me ngjyrë, që studionte për mjekësi. Zezaku vinte nga Tunizia dhe ishte shumë i pashëm. Pasi e panë dhomën, vendosën të ndaheshin dy e nga dy. Italiani me Denin në dhomën e gjumit, kurse turku me tunizianin në kuzhinë. Kështu shoqëria po shkonte mirë megjithëse nuk ishte pa probleme sepse , në kuzhinë ishte televizori dhe po ti vinte gjumi ndonjërit ishe i detyruar të shkoje për të fjetur edhe ti. Deni, sa herë që italiani shkonte në shtrat shkonte dhe ai. E shikonte me bisht të syrit kur ai zhvishej dhe mbi të gjitha i interesonte gunga e tij. Por partneri i dhomës nuk kishte dhënë ndonjë shenjë. Deni dëshpërohej dhe nuk dinte se si ti bënte të ditur, që atij i pëlqente të kalonte disa çaste të lumtura me shokun e tij të krevatit.


Deni njihte një student shqipo që ishte pasiv dhe se si e kishte rregulluar jetën e tij atje, prandaj e pyeti se si kishte vepruar

Ne te dyja... - Tregim Erotik

Kishte kohe qe njihesha me rorin, virtualisht. Pak e nga pak isha dashuruar me te por nuk pata guximin tja thoja deri diten qe u takuam per here te pare. E kishim lene te takoheshim ne bllok, te “Vogue”. Nuk kishte shume kohe qe ishte hapur. Prisja me padurim qe te vinte, cdo cun qe kalonte aty prane me hidhte syte dhe jargaviteshin si budallenj per mua duke me vene ne siklet. Edhe pse nese e mendoj mire nuk kishin shume faj, ate dite, enkas per Rorin tim kisha lyer floket, i kisha bere ne grure te pjekur pak fije, kepuce me taka, minifundin tim me te shkurter, nje bluze dekolte, pallton e zeze... dhe te mednosh qe as per ditlindje nuk vishesha keshtu...

Canta filloi te dridhej dhe bashke me te edhe zemra ime, e nxorra celularin sikur kisha nder duar dicka te turpshme, po me merrte ajo!!! E hap “-alo?”, prita pak dhe degjoj “-Ckemi bukuroshe?”. Qesha pak si budallaqe dhe i thashe se ku ishte dhe ne keto caste degjoj nje te qeshur te vertete qe me beri te rrenqethem e tera, “ shih mbrapa!” –me tha. Kthej koken dhe shoh ate, shume here me te mire se sa fotografite qe me kishte derguar. Kishte veshur cizme ne lejla te erret, pantallona te ngushta te zeza, bluze te thjeshte ngjyre ulliri te erret me nje xhup zi te shkelqyer, por ajo qe me pelqeu me shume ishte ai kapuci i vogel francez me ngjyren e cizmeve prej te cilit dilnin floket e valezuara te kuqe. U afrua, me hodhi krahet ne qafe, une per pak nuk vdiqa, ajo u afrua e me puthi ne faqe. “Si ja kalon? A hyjme se te lash te presesh kot ketu jashte!” Hyra brenda dhe isha e elektrizuar e tera. Me

Nuk Ishte Vajze - Tregim Erotik

Kjo qe po ju tregoj ka ndodhur vertete. (ne zyren per mbrojtjen e te drejtave te njeriut ne Montreal, Kanada)
Dje, nje vajze e re kineze erdhi ne zyren time dhe pak si me ndrojtje me pyeti nese mund te bente nje denconcim ne zyren e ankesave. I thashe se ishte taman ne zyren e duhur dhe se mund te me tregonte se per cfare te ankohej.

Hoqi pallton dimerore, temperatura jashte ishte -10 grade. Dhe zbuloi trupin e saj te bardhe, ku nen dekoltene kineze shfaqej nje gjoks i vogel por eksitues. U ul perballe meje dhe u rehatua kembe permbi kembe, duke lene ti dukeshin poshte mini fundit breckat ngjyre roze.

Perse keni ardhur i thashe.
Shefi me ka pushuar para nje jave nga puna me tha.

E si mund ta pushoje kete bukuri te ralle, ate engjell te bardhe qe cdo kush do deshironte ta kishte ne zyren e tij.

A mund ta dij perse. Mos ju ka ngacmuar seksualisht?
Jo perkundrazi, por qe kur e kuptoi qe une jam cun, ai nuk donte te me shihte me ne zyre.

Siiiiiiiiii, thashe i habitur jeni cun.
Po tha, dhe hapi akoma me shume kembet e tija, apo te saja, nuk dija si ta percaktoja me, si nje djale apo nje vajze, dhe poshte breckave te tij ngjyre roze, dallova nje gunge te vogel.

Preke tha, eshte kari im i vogel.
E preka, nga mbrenda meje fillova te ndizem.

Dmth ju jeni djale?

Jo une jam vajze me tha, por natyra me ka falur me veglat e djemve, une per vete ndihem vajze.

Ok, i dhashe nje formular per te plotesuar dhe i thashe qe ta fuste ne nje zarf dhe pasi ta frimoste ta mbyllte zarfin dhe te ma dorezonte mua.
Tek plotesonte formularin, po e perpija me sy
Ishte shume e embel, ato kembet e holla qe nxirrte, gjoksi i vogel, syte

Djem Te Keqinj - Tregim Erotik

Kisha nje dyqan dhe ishte dark, vjen vellai dhe me thot qe ta mbyllnim.Pasi e mbyllem kthehemi ne shtepi dhe ndaluam tek shkallet te pinim nje duhan.
Aty tek shkallet ishte nje burre dhe kjo me cuditi, kur filloj te zbriste shkallet kaloj pran nesh dhe me kapi prej bythesh.Nuk nuk thash asgje..
Pasi mbaruam cigaren u kthyem ne shtepi. Diten tjeter e mbylla dyqanin vetem, dhe tek shkallet ishte perseri ai burri qe ishte nje dite me pare ne te njejtin vend.
Kur ju afrova me kapi prej krahesh dhe me mbeshteti tek muri dhe filloj te me puthete.Un nuk po levizj adhe ai filloj te me puthte nga qafa e po em kapte fort nga bythet.
Filloj te me zberthente pantallonat, un mendova se do kalonte dikush dhe do na shikonte dhe i hoqa duart dhe e shtyta qe te largohej dhe ika me vrap per ne shtepi.

Kaluan disa ditte dhe ai nuk e pash me.
Nje nate teksa po kthehesha ne shtepi nga ora 11 e nates pasi isha ne nje fest pash tre djem tek lagja dhe njeri prej tyre ishte ai djali qe me puthi disa dite me perpara.
Kur ju afrova njeri prej tyre filloj te ecte drejt meje dhe kur ju afruam njeri tjetrit me kapi prej krahu dhe me drejtoj nje pistolet te me tremburdhe me tha qe te vija me te. Un bera si tha ai dhe u drejtuam per tke nej makin tip Benx.
U Futem ne makin bashk me dy djemt e tjere dhe makina u nis dhe po ecnte me shpejtesi por nuk e dija se per ku.Pas pak ndaloj dhe kishim arritur pak larg qytetit ne nje shtepi te te vjeter.
Zbritem nga makina dhe u futem ne shtepine e vjeter nga jasht por e kendshme nga brenda.
Me ulen ne divan dhe me than mos

Detyra E kursit Me Marinsa - Tregim Erotik

Në klasën tonë kemi kryesisht vajza dhe vetëm katër djem. Tre janë nga Tirana dhe njëri nga Durrësi. Atë e quajnë Kujtim, por të gjithë e thërrasim Timi. Është një djalë i këndëshëm, shtat hedhur, me flokë të gjatë e sy të qeshur. Vajzat lënë kokën për të dhe ai nuk ia përton t’i kënaq të gjitha. Kjo do të thotë se është i dashur e i sjellshëm me ta. Të themë të drejtën e kam zili, sepse atë e duan të gjithë. edhe unë kisha kisha nevojë për miqësi, por me sa duket nuk isha i zoti ta fitoja atë.

Timi vjen çdo mëngjes nga Durrësi, pasi me pajtimin në tren është më lirë se sa të paguaj qirat e Tiranës. Ndonjëherë vonohet dhe profesorët e qortojnë se nuk ia var shkollës, gjë që nuk është e vërtet. Ai e don shkollën prandaj edhe sakrifikon për të. Kur bije fjala se çfarë dëshëron të bëhet kur të mbarojë shkollën, ai gjithmon thote: Dua të punoj në ndonjë qendër televizioni në Durrës. Për këtë edhe përgatitet, pasi mban me vete një aparat të vogël dhe na bën here pas here fotografi, disa prej të cilave janë me të vërtet të bukura. Me fotografitë e tij unë kam bërë një album dhe me duket se jam një nga modelet e tij të preferuar.

Ndonjë herë kur mbetet vonë nga detyrat apo mësimi, e ftoj të rrijë tek unë. Ne jemi gjërë se kemi shtëpi të bollëshme. Bile nga njëherë i shpëton fjala e më thote: se i vjen keq qe nuk ka mundësi të më ftoi edhe ai kur kujton shtëpine e tij të vogël e të vjetër.

Tani që u ngroh koha fillova të shkoj në plazh të shtunave ose të djelave dhe atje takohemi e kalojmë ditën bashkë. E

Pas Nje Viti Ne Tirane - Tregim Erotik

Kisha mbi nje vit qe mugoia ne Shqiperi, dhe si shume te tjere kisha vendos qe vitin e ri t'ae festoia me prinderit e mi. Ne daten njezet e pese dhjetor kthehem nga Italia ne Shqiperi.Eshte festa qe me pelqen me shume ne Shqiperi dhe dua te mos mungoi ne kete atmosfere te bukur Shqipetare, ndoshta kjo bukuri dhe ky lezet krijohet vetem ne Shqiperi pasi kame kaluar vitin e ri edhe ne Itali por qe s'me ka pelqyer. Kur arrita ne shtepi gezimi I ardhjes time shoqerohet me lote gezimi nga prinderit e mi.Kur hyje ne shtepi nje ambjent I ngrohte, me kenaqi ne shpirt dhe zbukurimi me pemen e vitit te ri, me kujtoi vitet e feminise time...Ato dite iken shume shpejte, ashtu si cdo feste tjeter me vizita te shumta.Ne daten dhjete Janar takohem me prinderit dhe I theme se do te vije per pashke ne Shqiperi. Duke me shtrenguar doren, prinderit me thane se duhet t'ae mbaje fjalen dhe jo te jete kjo nje premtim. Premtim per te kaluar radhen ...Dhe marre rrugen per tek stacioni I autobuzave ; prese nje bilete per ne Tirane. Qe ne Itali I kisha telefonuar Iglit nje shoku tim ne Tirane se do te rri disa dite ne Tirane dhe me duhej nje shtepi me qera doja qe te isha I lire dhe te beja qejf, ai ndoshta duke mos besur me thote eja ti se shtepia nuk eshte problem...Nje udhetim pake sa I gjate pasi shoferet e autobuzave ndalojne cdo pese minuta per te marre pasagjere megjitheate arrijme ne Tirane.Kur autobuzi hyri ne kombinat fillova te ndjej mall, vertet per Tiranen kur po kalonim tek parku I vjeter dallova shtepine e Gencit nje shokut tim qe kisha bere sex disa here me te dhe qe tani ishim vetem shok;