Deshirat e Benit - Tregime Erotike Gay

Me Benin u njohëm në Hot Mail. Ato ditë ishte me grip e nuk kishte shkuar në shkollë. Nuk e di përse më besoi dhe me dërgoi një tufë fotografish, qe duhet pranuar se ishte një djalë shumë i bukur. Atij i pëlqente moda, vajzat e bukura, me një fjalë të gjitha vendet ku harxhohet shumë. I bërë kureshtar e pyesja se si i mbulonte shpenzimet. Ka kaq djem e vajza të cilat fitojnë në rrugë të tjera për të mbajtur elegancën tyre. Por ai më përgjigjej se tani për tani ishte në gjendje të mirë prandaj e përballonte me ato që i jepte familja. Një ditë më thirri se ishte vetëm në shtëpi dhe të them të drejtën ishte një mrekulli nga të gjitha pikëpamjet. Beni ishte si ë engjëll që nuk ecte por fluturonte. Mezi prisja çastin që ta bënim, por aty Beni më zbuloi një filozofinë të tijën të veçantë. Atij i pëlqente të shkonte me femra të bukura dhe ti qinte me kënaqësi pasi ishte total aktiv, kurse nga meshkujt kërkonte vetëm që ta qinin, pasi ishte total pasiv. Kjo teori e çuditshme nuk më prishte ndonjë punë. Kështu që kur iu mbush mendja, vesha kondonin, e vajosa me vaj bebe dhe sipas komandave të tij fillova t’ia fus. Ishte një qirje e mrekullueshme. Por Benit i pëlqente të komandojë, sepse gjatë gjithë aktit fliste. Aman fute se më vdiqe. Ç’është kjo e qire kështu , nuk e ke bërë ndonjë herë, oh ashtu ngadalë rase sa me thellë etj. dhe unë bëra çdo gjë sipas porosisë dhe ai mbeti kënaqur. Herë të tjera e provuam edhe me variacione dhe gjithën ishim të kënaqur. Patëm biseduar një herë që të merrnin edhe një femër që të kënaqej plotësisht dhe Beni, por kjo nuk ndodhi. Megjithatë me

Jete e veshtire - Tregime Erotike Gay

Te udhëtosh me autobus këto dite te nxehta vere është një torturë e vërtet. Kjo behet akoma me e padurueshme kur autobusi është i mbushur me njerëz. Te gjithë përpiqen te zëne ndonjë qoshe dritare qe te fryje e te ralloje djerset qe rrjedhin çurkë. Tek stacioni i trenit hipën edhe shume njerëz qe e beri me te padurueshme udhëtimin. Kjo na ngjeshi pas njeri tjetrit edhe me shume. Qe atëherë qe ndjeva dorën te kishte prekur diçka te nxehte e te forte. Ktheva kokën ne atë drejtim dhe pash një djalë te shkurtër qimeverdhe, me një mjekër te rralle, qe te rinjtë e lëne për qejf. Ai me pa e me një buzëqeshje te lehte me thotë: "Ç’të besh ". Sigurisht shprehja po me drejtohej mua, por s'po merrja vesh ne se e kishte fjalën për vapën apo për organin e tij te ngrehur. Unë tërhoqa pak dorën duke thëne se kështu e kishte kjo pune. Kisha edhe dy stacione për te bere. Shoferi i jepte makinës me kolpo kështu qe djaloshi here pas here mbështetej pas dorës sime për te treguar se e kishte gjithmon te ngrehur. Kur arritëm tek tregu, zbrita nga makina dhe mora fryme lirisht,sepse jashtë me dukej fresk ne krahasim me autobusin. Atëherë pash djaloshin qe po ecte pranë meje. Tani dukej me interesant. Kishte veshur një palë pantallona bluxhinse dhe një fanelle pambuku ne te çilen shkruhej "I love fcuk". "Paske fanelle interesante". Ai pohoi me koke. "Por a e di se çdo te thotë e shkruara ne te?" "Jo..." u përgjigj thjeshte ai. " Po ti ndërrosh pak germat ajo thotë se te pëlqen ajo pune". Ai me pa se mos po tallesha, pastaj shtoi: "E po mire thotë..Pse ty s’të pëlqen?" Ketë radhe qesh unë qe u zura ngushte. "Do ulemi

Forcat Speciale - Tregim Erotik

Gimi eshte fqinji im. Ai u kthye para pak ditesh nga Iraku ku kish qene me sherbim me forcat speciale. Ishim rritur bashke, megjithese ai ishte nja dy vjet me i madh se une. Nga ballkoni im e shihja se si merrej me ngritje peshash, gje qe e kishte bere ta kishe zili per trupin e tij te bukur e gjithe muskuj. Kur hidhte mbi vete koven e ujit te ftohet, trupi fillonte te shkelqente dhe dukej si perendite e vjetra greke. E perpija me sy sa here qe e shihja. por kisha frike qe t'i thoja se e dashuroja çmendurisht. Sa kohe qe larg kembyem disa emaile dhe ai me tregonte per rreziqet qe kalonin per dite dhe une me zemer te ngrire prisnja te kalonin gjashte muajte e ai te kthehej. Dhe ja me se fundi ishte ne shtepine e tij shendosh e mire. Kur u takuam iu hodha ne qafe dhe me veshtiresi fshihja lotet e gezimit qe po e sihnja perseri me te bukur se kurre. Ditet e para ishte tepr i zene me shoke e kushurinj. Pastaj gjerat u qetesuan dhe jeta filloj te rrjedhe zakonshem. Nje dite e ftova te shkonim ne plazh, ku kemi nje shtepi qe e mbajme per pushime. Por ate shfrytezojme pak, se nena merret me dyqanet qe kemi, kurse babi me furnizimen e tyre me mall e bisneze te tjera. Mua s'me lene te shkoj vetem se kane frike se mbytem, keshtu qe gjeta rastin t'i theme qe te na lejonin te shkonim disa dite se bashku me Gimin. Duke qene me i madh ata pranuan. U furnizova me leke dhe u nisem per ne Durres me motoçikleten time. Rruga kaloi shpejt, sepse gezimi me kishte dhene krah dhe me dukej sikur fluturoja. Ne shtepi u zhveshem per te

Polici - Tregim Erotik

Atë mbrëmje isha i mërzitur. Kisha një detyrë kursi për të kryer, por ajo s'po më ecte. Thash të dilnja një herë për t'u qetësuar e pastaj t'i kthehesha punës. Po shetisja buzë Lanës, kur arrita tek kinema "Agimi" në të cilin shfaqeshin filma porno. Megjithëse banoja aty pranë s'më kish rënë. Bleva biletën dhe u futa mbrenda. S'mbahej mend sa kohë kisha pa shkuar në kinema. Salla ishte gati e boshatisur. Andej, këndej shikoje disa djem të rinj të cilët zgjedhin cepat që të jenë të qetë për t'i rënë me dorë gjatë projektimit. Nga mesi i sallës ishte ulur një djalë me uniformën të shkollës së policis. Ai më buzëqeshi dhe më bëri me shenjë që të ulesha pranë tij. Ishte një djal i këndshëm, që uniforma i shkonte për bukuri. Këmbyem nja dy fjalë koti si p.sh. në se e kisha parë filmin e tjera të këtij lloji.

Pas pak salla u errësua dhe filmi filloi. Ishte një film që zhvillohej diku në ishujt Bali, ku turistët mund të gjenin nga të gjitha llojet e femrave ekzotike, apo të travestitëve. Skenat ishin nga më të ndryshmet, duke ia futur sa para mbrapa, gjë që e eksitonin shumë policin që kisha përkrah, pasi e vija re se e fërkonte herë pas here. Por nuk kishim arritur tek gjysma e filmit kur ikën dritat dhe salla u zhyt në errsirë të plotë. U dëgjua një zhurmë proteste, megjithëse të gjithë ishin mësuar me ndërprerje të tilla të energjisë.

" T'a marrë dreqi," tha polici që kisha për krah." Kushedi sa do të vonohen."

" Na e ndërpreu edhe në pjesën më të bukur." i them unë.

" Ashtu vërtet. Sa ia futi asaj në bythë e ndërpreu, duke na e lënë ngrehur. "

Ndjeva dorën e tij të ngrohtë,që

Tuneli - Tregim Erotik

Në television dëgjova se në portin e Durrësit ishte akostuar një anije e vaçantë e mbushur me libra. Ajo sillej nepër botë për të përhapur kulture, që ta çonte librin më pranë lexuesit dhe të ngjallte interesin për to. Mu mbush mendja që të shkoja edhe unë për të pare se çfarë librash ishin.
Dita filloi keq, sepse pyeta një djalë durrësak se deri në çfare ore punonin autobusët dhe ai seç dha një përgjigje të pasjellshme, sikur t’I kisha thenë “ma jep një here”. Në port u solla se nuk dija nga duheshe hyrë, por më së fundi arrita të ngjitesha në shkallët e ngushta të anijes. Në urë silleshin sa andej- këndej vajza të cilat kontrollonin visitorët, veçanrisht djem të rij, se mos vidhnin CD me këngëtarë të njohur. Ato i sillnin duart nepër trup e në fund të fusnin dorën tek koqet, që i bënin djemtë të hidheshin përpjetë. Megjithëatë nuk dilshin pa gjë.
Vizita ishte një disiluzion i plotë. Në anije kishte kryesisht bibla dhe libra me propagandë fetare. Kishte edhe enciklopedi, por çmimet e larta të të cilave bënin që të preferoje internetin në vend të librit. U solla gjithandej, po nuk mu mbush mendja të veja dorën në ndonjë libër, kështu kalova në kontrrollin e vajzave të cilat nuk futën duart shumë se iu duka xhentelmen dhe kështu nuk me vunë në rendin e djelmoshave vjedhacakë.
Kur dola nga porti ishte ora 3. Mendova të mos sillesha shumë, por të arrija autobuzin e pare e drejtë e në shtëpi. Dielli ishte mjaft I ngrohët megjithëse jemi ende jashtë sezonit. Tek sheshi para teatrit nuk shihje këmbë njeriu, vetëm një djalë I shkurtër I cili kishte zbërthyer rrypin e pantallonave dhe po rregullonte brekët. Më tërhoqi vemendjen ky veprim dhe po e shikoja. Atëherë ai kapi koqet e

Ajo dite pa... - Tregim Erotik

Ishte dite pa shume klinete, po qendroja prapa banakut duke u marre me disa foto ne kompjuter. Sado qe po mundohesha te beja dicka prape se prape isha i merzitur per vdekje. Mendoja edhe pak per veten, cun 19 vjec, gjysma e gocave te qytetit me gjuanin dhe ja ku isha…
fillova te merresha me fotot e mia te pakten keto mund te me hutonin, pasi duhej t’i kushtoja me shume vemendje, por nuk kaloi shume dhe hyri dikush. Besoj se ishte nje djale 20 vjec, goxha i gjat, elegant, trup atletik, kembe te drejta, krahe te gjate dhe te holle. Floket i kishe jo shume te gjate por me onde. I kishe nje geshtenje te embel, ndersa syte vertet ishin kafe por nje kafe e thelle dhe e celet sa nuk nuk dija a te thoja ngjyre konjak. Kishte nje hunde shume te lezetshme, nofulla te mira dhe buze te trasha me forme shume fine. Nuk po kuptoja me, ne ai po ecte drejt meje apo kishte ndalur koha dhe une e shihja si i marrosur! “Miredita” “Mirdita. Me cfare mund t’ju ndihmoj?”- fola une me nje gjysme zeri qe me dridhej. “Ne fakt kam nje kerkese pak te madhe, a mund ta mbyllni pak dyqanin dhe te me sherbeni vetem mua?”-tha ai shume I sigurte ne vetvete. Cfare dreqin po ndodhte? Asnjeri nuk di gje per mua! Po ky nga me erdhi?! Jo se beri keq qe u shfaq se zor se kam per ta harruar, por dreq, cfare ti them? Un jam dhe i virgjer… bobo cme gjeti! Pas kesaj morie mendimesh morra fryme thelle dhe thashe: “A mund te me shpjegoni pak me mire pse me duhet te mbyll dyqanin?”-uou sa mir u ndjeva sepse kesaj here isha po aq i sigurte sa ai! “Me falni

Duar te Akullta - Tregim Erotik

Jetojme ne kohe te veshtira, per shume persona homoseksuale apo lezbike eksperiencat e para jane virtuale.

S’kisha shume kohe qe kisha filluar te mendoja se ne fakt me pelqenin me teper vajzat sesa meshkujt! Ne fakt fantazite e mia kane qene gjithmone shume te populluara, si nga meshkuj ashtu edhe nga femra…po per te qene e sinqerte ato me femra ishin gjithmone me te zjarrta.

Heren e pare qe pashe dy femra te putheshin ishte kur isha adoleshente. Flitej midis shokeve dhe shoqeve te klases qe na paska dale nje stacion i ri televiziv ku pas nje fare ore trasmetojne gjera te turpshme.
Une si mistrece e vogel qe isha, vendosa qe kur te isha ne shtepine e gjysherve, ku veja shpesh dhe flija ne kuzhine ku ishte dhe televisori, do te qendroja deri vone zgjuar per te pare kete stacionin e famshem! S’e kisha fare idene çfare ishin keto gjerat e turpshme se ideja e turpit ne fillimet e viteve 90’ ishte shume e gjere, perfishnte jashtezakonisht shume gjera.
Pas mesnate, kur tashme gjyshi dhe gjyshja gerrhitnin ne dhomen ngjitur, ndeza me kujdes televizorin. Kuptohet pa ze! Skena e pare erotike qe pashe zhvillohej midis dy vajzave…ose dy grave, per moshen time te atehershme.
Nuk i mbaj mend detajet se ngela shume e shokuar dhe e fika televizorin pas pak minutash. Kjo histori ngeli e harruar ne nje cep te kujteses deri ne moshen mbi 20 vjecare kur fillova te mendoj per vajzat. Vetem atehere mu kujtua serish dhe mendova: tani shpjegohen shume gjera!
Po ku jane keto lezbiket? Si mund te njihesh me to? Askush nga rrethi im shoqeror nuk kishte pergjigje per pyetje te tilla deri sa nje shoqe pak me e shkathet me tha : po provo njehere ne chat!
Kishte te drejte! Une as qe e kisha menduar fare!
Atehere kerkoj direkt ne

Jetoi me ty - Tregim Erotik

Po behet rreth nje vit qe me Fatjonin kam marredhenie intime. Dhe jo vetem kaq, por edhe kushte te shkelqyera.Prinderit e tij ndodhen jashte shtetit,gje qe ka bere te kemi gjithe shtepine ne dispozicion.Megjithese jemi nga I njejti qytet, ndodhi qe u njohem krejt rastesisht ne Durres, dhe qe nga ajo dite krijuam nje miqesi te ngushte,qe shpejt u k'thye ne dashuri.Kjo nuk mbeti pa u vene re nga ndokush,te cilet filluan te mendoine se kemi marredhenie seksuale, por ne as qe ja vume veshin kesaj, duke gezuar lumturine tone. Kur prinderit e tij u k'thyen,takoheshim me rralle pasi na ishte prishur foleja jone e lumturise, dhe kjo na bente te vuanim te dy... Nje nate bie zilja e telefonit dhe nga ana tjeter e tij ndjej nje ze te emocionuar qe me thote se duheshim te takoheshim patjeter, dhe se ceshtja ishte teper urgjente.Pasi I theme "Po" mbyll telefonin dhe fillova te behesha kureshtar se c'fare ishte gjithe kjo urgjence, nderkohe qe ne kishim jave te tera pa bere seks.Vertet ishim takuar e kishim pire ndonje gote neper bare,por gjithe pjesa tjeter ishin rikujtime te embla te asj qe kishim kaluar per nete me radhe ne shtepine e tij. Tani miqesia e jone kish mbetur tek qerasjet dhe tek nostalgjia per takimin tone te pare... Shpesh-here me vinte ne mendje se tashme kish mbaruar gjithcka, dhe keto mendime te trishta me shoqeruan deri ne vendin e takimit.Nga larg dallova Fatjonin, te cilin nuk e zinte vendi, por sillej sa ne nje ane ne tjetren.Ai sapo me pa u cel ne fytyre e vrapoi drejte meje,duke me thene: "Erdhe shpirt?" Une I buzeqesha dhe ai nuk duroi te zgjaste doren e te me prekte karin... "C'ka ndodhur ?" pyes une "Sonte do te me qish." "Ideja me duket fantastike,po ku.

Me kamarierin ne mbremjen e matures - Tregim Erotik

Edhe pse qysh en moshen 17 vjeqare e dija se isha gay megjithate nuk kisha pasur rastin qe te kisha marrdhenie me askend pak nga frikae pak nga ajo qe nuk dija si ti gjeja djem te tjere qe kishin te njejtat shije me mua. Megjithate per mua nata me e mir do te mbetet ajo e mramjes se matures, jo per faktin se perfundova shkollen por per faktin se ate nate pata marrdhenien time te pare ne rrethana shum te cuditshme. Ate nate kisha veshur tesha serioze dhe gjat gjith kohen pija birra qe i merja fshehtas nga nje kamarier. Ai kamarier me sjellte birra dhe sa me shum qe pija aq ma shpesh shkoja ne banjo dhe kur kishta arritur ora 1 e 20 e nates ishte hera e 10-te qe shkoja ne banjo dhe ja ku po arrin edhe ai, kamarieri, nje djal rreth 24 qe as emrin nuk ja arrita te ja mesoj sepse gjithcka ndodhi shume shpejt. Ai mbylli deren e banjos dhe u afrua per te urinuar afer meje dhe une nuk munda qe te mos e shikoja karin e tij ishte mesatar i pa ber synet me sa kuptova ishte i krishter,dhe kur e pash karin e tij mua mu qu kari dhe ai e vrejti keta ndaloi urinimin dhe fillot te me prekte ne beth e me von edhe na kar isha shum i eksituar dhe nuk kisha frik sepse isha gati i dehur pastaj filloi te me puthe nga mrapa ne qaf isha shum i eksituar pastaj ngadal me puthi ne buz dhe pasi nje puthje te shkurter me uli ne gjunj dhe filloi te ma shtynte karin e tij kah goja ma futi ne goj o zot qfar lezeti per mua filllova te ja lepija edhe bolet keshtu vazhdova nje

Djali i mesueses - Tregime Erotike Gay

Ishte dita e parë që po shkoja tek mësuesja ime e pianos. Kisha bere kaq vjet në Lice, por kur erdhi puna për të hyrë në akademi, kjo nuk mjaftoi, kështu një herë në jave do të shkoja në shtëpinë e saj për të marrë mësime...
I rashë ziles dhe derën ma hapi një djalë simpatik, me flokë kaçurrela, që u prezantua si i biri mësueses. Ndjeva diçka të më cimbiste në zemër, por e mbulova me një buzëqeshje mirësjellje. Ai më ftoj të hyja në sallon e të prisja tjetrin që kishte ardhur para meje.
Ne ishim moshatar. Bëmë pak muhabet për muzikën dhe ai ishte para meje dhe kjo ishte e kuptueshme se e kishte mësuesen në shtëpi. Ai më premtoi se mund të më ndihmonte në se do ta doja një gjë të tillë dhe unë shpejtova ta falënderoj ,sa të mos i ndërrohej mendja.
Pas disa ditësh, ashtu siç e kishim lëne, ai erdhi tek unë. I thash nënës që të mos na shqetësonte se po mësonim. Pastaj u futëm në dhomën time e filluam të mësojmë ushtrimin që e kisha për javën tjetër. Ishim ulur pranë njëri tjetrit në piano, sa mishi që dilte nga pantallonat e shkurtra këmbët takonin me njëri tjetrin. Mua mu ngreh menjëherë dhe mezi po duroja. E largova pak këmbën, por ai menjëherë i afronte. Po e shikoja me bisht të syrit që çfarë dëshironte dhe ai e kapi këtë vështrim dhe menjëherë mu përgjigj , duke futur duart midis kofshëve dhe të më kapte karin dhe ta shtrëngonte. Atëherë i futa duart edhe unë. Buzët tona u takuan dhe atëherë filluam të puthemi pa thënë asnjë fjalë. Pas pak, ai filloi të më zbërthente pantallonat dhe ma nxori. Pa shumë ceremoni ai e preku me gjuhë e filloi ta lëpinte.