Pas turnit - Tregim Erotik

Kisha disa ditë që ndodhesha në Strasburg, ku kisha shkuar për të shfrytëzuar një bursë masteri. U stabilizova në një hotel të këndëshëm, që nuk ishte larg punës time. Sportelistja, kur u regjistrova, më dha një çels të një porte anësore, që mund ta përdorja në se vija pas ores 22. Pas stabilizimit, vendosa të dilja, për tu njohur me qytetin ku do të banoja rreth 6 muaj. Ndaloja vetrinave të dyqaneve që ishin ndrequr sipas një stili të veçantë, ku një shi dritash, që binin nga të gjitha anët, për ti bërë sendet të dukeshin sa më të bukura. Duke u sjell kështu dëgjova tingujt e një melodije xhez që më ishte e njohur. Menjëherë u afrova andej nga vinin tingujt dhe pash një lokal që ku reklamohej një orkestër xhezi braziliane, që atë natë kishte shfaqje aty. U futa mbrenda, por salla ishte e mbushur plot dhe nuk kishte asnjë vend të lire. Mora një gotë birre, cmimi I së cilës ishte dyfishuar për shkak të orkestrës dhe u ula tek pervazi I dritares, që bihte nga rruga. Muzika ishte e këndëshme dhe orkestrantët, kryesisht me ngjyrë, ishin profesionistë të mire.  Më bëri përshtypje se shumë që kërcenin ishin çifte djemsh ose vajzash. Nuk shkoi shumë kur pranë meje u ul një djal i shëndosh aziatik. Më pyeti nga isha dhe pastaj më tregoi se ishte refugjat me një shokun e tij,që prej disa kohësh. Ndërsa po bisedonim një djalë mjaft I ri erdhi dhe u ul në gjunjë pranë “të zotit”, sepse pata përshtypjen e një qenushi, që kishte nevojë të perkëdhelej. Ky është Aliu,- më tha, pakistanez.- Ke qejf ta qish? Mbeta pa frymë, se ishte një ngjarje krejt e pa parashikuar. Mendimet më ndërroheshin me shpejtësi të rrufeshme. Kuptohej se e bënin për para dhe

Porosia - Tregim Erotik

Kisha më shumë se një muaj që isha kthyer nga Gjermania dhe nuk e kisha kryer ende porosinë. Një shok më kishte dhënë disa para për t’ia shpënë të jëmës që jetonte e vetme në Laprakë. Por punë të ndryshme më kishin penguar, kështu, atë mbrëmje, qe vetja mu duk më i lire, vendosa ta kryej porosinë. Por zgjodha kohë të gabuar, sepse mbrëmja erdhi shumë shpejt dhe kështu humba orjentimin e shtëpisë. Po sillesha sa një anë në tjetrën dhe s’po gjenja njeri të pyesja, kur ja që nga një hyrje u ravijzua një njollë e bardhë. Ngulita vështrimin dhe gjysmë errësirë, dallova një djalë që kish veshur një triko shumë të bardhë. Iu afrova dhe e pyeta në se e dinte ku banonte familja … por nuk e dinte. I fola per nje plakë që kishte 4 djem jashtë shtetit, por ai nuk e njihte. Unë kisha qënë një herë ditën por tani s’po orientohesha. I thash se duhet të ishte një apartament në katin e dytë ose të tretë, bile hipëm që ta provonim, por kur i ramë derës u përgjigj një zë vajze, e cila nuk pranoi të hapte derën. Dhe kishte të drejtë, se s’kishte nga të na njihte se kush jemi. Po zbrisnim shkallëve kur u fiken dritat. Shkallët u bënë të përbindëshme dhe duke u mbajtur mezi arritëm tek hyrja. Por aty ambjenti ishte e ndriçuar sepse hëna e plotë bënte mjaft dritë sa të shikoje gjithëçka për rreth. Aty mund të theme se e pash djaloshin për here të parë. Po e shikoja në atë dritë të veçantë dhe m’u duk se ishte mjaft i bukur. Brun me dy sy që shkëlqenin, flokë të zes të prera pas modes dhe një pale blu xhinsa të zinj. Kishte rënë heshtja dhe asnjeri s’po

Te papriturat e chatit - Tregime Erotike Gay

Profili i tij më bëri shumë përshtypje nga një fotografi që kishte vendosur aty. Ishin një palë byth me tëvërtet të lakmueshme. Dukeshin të buta she të plota, pjesërisht të liruara nga brekët, që i bënin ato shumë të hajthme. Kërkova t bëheshim miq dhe me sa vura re nuk isha i vetmi. Folëm në chat dhe mora vesh se ishte 18 vjeç nga Kosova. Pastaj pak nga pak filluam të njiheshim më mirë, por gjithënjë në mes mbetet një rreze dyshimi, se dei ku shkon e vërteta për këtë njeri. Por gjithënjë i thoja vetes se kështu e kanë këto punë, pasi të gjithë ankohen se nuk përfundojnë në lidhje të vërteta, por mbeten vetëm në biseda të kota. Sidoqoftë ne u bëmë mjaft miq dhe flisnim gati për natë. Bile më ndodhte sebeheshin disa kërkesa për chat , ndërsa unë kisha dëshirë të bisedoja vetëm me mikun tim të preferuar.
Një natë ai më jep një lajm të papritur: Neser jam në Tiranë... Ai do të vinte me jë grup ekskursionistësh për të qëndruar disa ditë e për të vizituar disa vende turistike. Por ai nuk e kishte mendjen tek turizmi, por shpresonte që t’i kalonim atë fundëjave së bashku. Kjo më futi në hall të madh, pasi nuk dija ku ta dërgoja, pasi në shtëpi nuk mund ta mbaja. Atëhere ju drejtova një shoku , i cili edhe herë të tjera më kishte nxjerrë nga vështirësitë. Ai ka një apartament të vogël në Durrës dhe për fat e kishte të lirë, pasi qiraxhinjt kishin ikur e keshtu që të rinj nuk kishte gjetur ende. Unë kam një motoçikletë dhe kështu kishim liri lëvizje. Bëra disa përgatitje dhe me pak vones arrita tek hotel Tirana, ku ndalonin autobuzët. Aty ishte një autobuz luksoz gjermanë nga ku po zbrisnin disa

Edhe ne te tute - Tregim Erotik

Me Janin u njohëm rastësisht. Ai ishte një djalë I pashëm, nga rrethet e Korçës. Krijuam pak konfidence dhe vendosëm të uleshim në një kafe për të kembyer nja dyfjale. Ai kish pas mendjen të shkonte në Greqi, por siç u ngatrruan punët tani, nuk kishte asnjë interes të shkonte e të sillej rrugëve. Për më tepër ishte dashuruar me një vajzë nga fshati I tij dhe e kishte lënë shtatzënë.
Kish shitur shtëpinë dhe token që kishte në fshat dhe kish ardhur e ndertuar një shtëpi të vogël një dhomë e një kuzhinë në rrethet e Tiranës.Tani kishte një muaj që kishte lindur bebi dhe ai e kishte nisur gruan në fshat se nuk kishin si e përballonin jetën. Tani po shkonte të shihte se mos gjente ndonjë punë si kamarier në një lokal, që ja kishin premtuar.
Kamarier?- Fillova të buzëqesh.
Pse qesh? –më pyeti Jani. Thonë se shumica e kamarierve ose qijnë ose qihen. Tani filloj të qesh Jani. PO po, kështu është. Apo ti që je kaq kohë “thatë”, do ti merrje të gjithë klientat mbarë.
E,po…Kush ka nevojë për shërbim pse jo…

Dolëm nga lokali dhe u ndodhëm përballë vendit ku do të kërkonte punë.
Më prit vetëm pesë minuta. Ai hyri dhe pas pak doli.
Nuk ishte shefi I madh, por zevendesi I tij me studio paq. Mirë the ti për kamarierët. Por nuk kuptova në se ato kërkonin për klientelen apo për vete…
Tani qesha unë me të madhe.
Bemë dhe një cope rruge bashkë dhe desha të ndahem. Ai më shtërngoi dorën dhe s’po e lëshonte.
Unë banoj këtu pranë, a do të vish për një urim të thjeshtë në shtëpi.
Unë jam vonuar ca në punë…
Punë e madhe. Ti dukesh që e ke ngeshëm…Mos je edhe ti ndonjë boss?
Kurreshtja po më mbyste prandaj edhe I hapa

Një Djalë I Jashtëzakonshëm - Tregim Erotik

(Nata e pare)
Ketë emër ia kishin vene shokët, sepse kur e shikoje dukej si amerikan. Flokëverdhe te prera shkurt, trup te mbushur dhe sy te kaltër e bënin një djalë shume te hijshëm. Vajzat vdisnin për te dhe ai kishte kaluar mjaft prej tyre. Por mësimeve nuk ia varte shume, kështu qe kur mbaroi shkollën e mesme, nuk vazhdoi dot me tej. Mbeti disa kohe pa pune dhe me se fundi rregulloi një vend ne një polici private. Uniforma e tregonte edhe me te bukur, pasi i kishte hije.
Ndërmarrja ku ruante, po bënte disa shtesa, kështu qe kur kishte rojën e natës i duhej te sillej se mos futej ndonjë për te vjedhur rrubinetat e çezmave dhe materiale te tjera ndërtimi. Por deri atëherë nuk i kishte ndodhur te kapte njeri. Një nate, ndërsa sillej rreth ndërtesës, pa te futeshin dy djem te çilet u ngjiten ngadalë ne katin e dyte. Ai i ndoqi me sy, por nuk beri ndonjë veprim pasi donte t’i kapte me presh ne duar. Priti pak e pastaj filloj te ngjitej ne shkallet e jashtme te ndërtesës. Gomat e këpucëve me qafa, e shuanin zhurmën e hapave dhe ai u ngjit pa u ndjere ne katin e dyte. Hoqi nga brezi prangat dhe ne gjysme errësire, filloi te kontrollonte kthinat e ndërtesës. Nga ana e rrugës, ku kthinat ishin me te ndritshme, nuk kishte asgjë. Pastaj rrëshqiti anës mureve për te shkuar ne pjesën tjetër. Ne hyrjen e një dhome ai dëgjoi ofshaje. Ndaloi, u ul ne gjunjë e nxori syrin. Mbi disa letra te shtruara për toke ishte shtrire njeri prej djemve, i cili kishte mbështetur këmbët mbi supet e shokut, ndërkohe qe ai po e pomponte duke gulçuar. Bobi mbajti frymën. Ai e ndjeu një shtrëngim ne pantallona, nga ari i tij qe

Me Te Vogel Se Ky - Tregim Erotik

Andreas,që kur pa disa filma me gay, iu fiksua në kokë që ta provonte edhe ai. Por ishte frike, se і dukej se e dinin të gjithë dëshirën e tij të fshehtë. Prandaj dëshirën e tij e fshihte sa më thellë aq sa edhe vet dridhej kur e kujtonte. Por njeriut si dihet se si e sjell rasti. Andria se kishte babën dhe jetonte me nënën, gjyshen dhe dajon. Duke qenë ngushtë ekonomikisht, dajo me nënë vendosën të shkonin për të punuar në Greqi, kurse Andrean e lanë me gjyshen që të mbaronte gjimnazin.
Ato kishin një shtëpi të vjetër me oborr, një pjesë e së cilës ishte e mbuluar me kalldrëm. Kurse tjetra ishte dhe. Andria kishte gjetur një rrotë vagoni, kishte rregulluar dhe një hekur për të bëre fizkulturë. Sepse kështu shpresonte se do të krijonte një trup të bukur kulturisti. Dhe kishte durim dhe kalonte një pjesë të kohës së lirë duke u marrë me to. Një ditë і vjen një shok і lagjes, Indriti, që ishte nja dy vjet më і madh se ai dhe e pyet në se mund të ushtroheshe edhe ai. Andria e pranoi pa mbaruar mirë fjalën, jo vetëm që do të kishte një shoqërues dhe s’do mërzitej, por edhe pse ai ishte një djalë і pashëm me trup të bukur që і gudulisnin ndjenjat e Andreas. Gjyshja dilte shpesh se mërzitej, kështu Andrea ndjehej zot në shtëpinë e tij.
Kishin kaluar disa ditë që stërviteshin të dy. E ndjenin se do tu duhej një palestër më e mirë, por nga hiçi edhe ajo і mjaftonte. Një ditë Andrea propozoi që të bënin mundje për të parë se kush ishte më і fortë. Për këtë u futen në dhomën e Andreas. Ajo ishte rregulluar shkel e shko, se duket gjyshes si mjaftonin forcat që

Prova e Pare - Tregime Erotike Gay

Kisha mbetur pa leke, kështu u detyrova te zbrisja ne qendër per te tërhequr rrogën nga banka. Pasi i mora shpejtova per ne stacionin e autobusit, te cilin e gjeta plot njerëz nga qe makinat janë te rralla këto dite. Me se fundi autobusi erdhi, por ishte i mbushur sa me s’behet. Pasi zbriten pak vet, te gjithë sulmuan te hipnin, gjë qe pa e menduar e bëra edhe unë. Por kur pas shtyrjesh sa anash mbrapa arrita te zë nje vend, u kujtova se ne njërin xhep kisha rrogën, kurse ne tjetrën celularit, te dy objekte te rrezikshme per t’u vjedhur. Prandaj, nga qe nuk kishte rrezik te bija edhe po te frenonte makina, me nje dore mbaja xhepin e celularit dhe me tjetrin xhepin e pantallonave ku kisha rrogën. Por dora e shtrire takoi nje gjë te ngrohet, qe me shpejtësi filloi te fryhej, per te marre sogomen e nje kari nja 15cm, por me nje fare trashësie. Hodha sytë per te pare pronarin e tij dhe ndesha me nje djalë me flokë fare te shkurtër, as te bukur dhe as te shëmtuar, por qe dukej nje njeri i përvuajtur. Rruga duke kaluar dhe ai aq me shume fërkohej pas dorës sime. Provova t’ia kap pak dhe kjo e tërboi akoma me shume. Pas nje zjarri te tille e ndjeva se kari filloi t’i zbutesh e pas pak u qetësua krejtësisht. Kjo përkoje edhe me stacionet qe Benin autobusin te humbiste njerëz, deri sa arritëm ne stacionin qe duhet te zbrisja.

Kur fillova te enja shikoja anesh se mos vinte edhe ai, por nuk po e vija re. E dija se ndodhte qe ne autobus shkrihen e fërkohen e pastaj ne toke qetësohen dhe largohen sikur nuk ka ndodhur gjë. Mendova se i tille mund te ishte edhe

Guzhunieri Simpatik - Tregim Erotik

Do te qendroja dy dite ne Tirane per nje trajnim per efekt pune. Lajmerova nje shok qe kishim nje muaj lidhje pasionante qe te kalonim momente intime dhe pasionante.Por ateher qe ti mendon qe gjithcka do kolonte ne menyre romantike,shoku nuk mund te vinte sepse kishte arsye teper te foreta. E imagjinoja vehten teper te vetmuar nga planet e shumta qe pata thurur,per te kaluar nje nate pasionante,por qe nuk ishte e mundur.Pas nje dite te lodhur dhe te stresuar qe nuk do realizoja planin e shumpritur ngjitem ne dhomen e hotelit ku ishim akomuduar dhe mendova qe te sistemohem kuturu. Afer muzgut meqe dhe hoteli ishte afer bllokut mendova te beja nje shetitje tek kodrat e liqenit. shpresat per nje takim me djem gay te them te drejten ishin shuar. Ecja me nge dhe veshtroja njerez qe shetisnin si dhe tipa te tjere qe vraponin per te mbajtur trupin ne forme. Endesha keshtu per rreth dy oresh me hapte ngadalte dhe here pas here ndaloja per te soditur liqenin,ose ndizja nje cigare. Duke soditur freskine e asaj mbremje prilli me terheq vemendjen nje djale buze liqenit qe ishte i vetmuar dhe kishte kryqezuar duart pas koke dhe po lekundej me ritmin e muzikes qe kufjet ja transmetonin ne vesh. Instiktivisht mora rrugen drejt tij dhe u ula dy meter larg dhe po luaja me celular. }Here pas here vjedhurazi shikoja profilin e djalit qe per moshen dukej rreth te tridhjetave,bjond por teper simpatik. Pasi u be nje fare kohe qe po qendroja dhe konfuzitetit si mund te ti flisja,sajova nje pretekst sikur ne celularin tim nuk me vinin valet ne rregull dhe per kte i kerkova ndihme djalit. Me fal i drejtohem atij,gje qe me duhej ta perserisja dy here sepse kufjet nuk e lejonin te degjonte.Pasi hoqi kufjet

Marini dhe Marinesi - Tregime Erotike Gay

Ditët e fundit të vitit ishin të ftohta në Paris. Po kthehesha në hotel, pak vonë, kur u kujtova se nuk kisha asgjë për darkë, prandaj vazhdova edhe dy stacione metroje për të shkuar në Euromarche për të marrë gjërat që më duheshin. Pasi u solla një copë herë, duke zgjedhur gjërat që më duheshin, nuk mungova të shtoja në menynë time nje kuti me akullore dhe një me keke të cilat i pëlqeja shumë. Stacioni i metrosë ishte pikërisht në dalje të merkatos Zbrita poshtë ku me beri përshtypje boshllëku i madh, sepse në atë orë nuk kishte asnjeri. Prita trenin të vij, kur po zbret një djalë me një çantë te madhe në dorë. Ai sa më pa u afrua dhe më pyeti me mirësjellje se ku ndodhej rruga filan. Kur fillova të flas e kuptoj që isha i huaj edhe unë, por rrugën e dija se ishte një stacion para meje. Ai u ul pranë e filluam të bisedojmë. E pyeta nga ishte dhe ai më tha nga Zanzibari. Kishte një ngjyrë shumë të bukur çokollate të çelur dhe një fytyrë çuditërisht të ëmbël. Këmbyem informacionet midis njëri tjetrit dhe më tregoi se kishte ardhur për të studiuar në Akademinë Ushtarake Franceze Ai i sapo ardhur në Paris dhe po kërkonte të gjente disa kushërinj që i kishin premtuar strehë deri sa të sistemohej në akademi. Unë kisha përparësi se e njihja Parisin më mirë se ai, kurse ai njihte frëngjishten shumë më mirë se unë. Në këtë kohë erdhi treni. Hipëm në vagon, që e kishim të gjithin në dispozicion. Në stacionin që do të zbriste e shoqërova dhe unë. Në atë orë të vonët dhe në atë të ftohët zor se do të gjente njeri për të pyetur. Dhe kjo u vërtetua së shpejti. Arritëm

Plazhi i te rinjeve - Tregim Erotik

Ato dite te nxehta vere te dukej sikur gjithe qyteti, kishin zbritur ne plazh. Shumica e tyre ishin te rinj, që pushimet verore i kishin dhene lirine qe ta pervetsonin ate pjese plazhi, duke i dhene edhe emrin e tyre, . Kudo te zinte trupi trupa te nxire si cokollate.

Genti, nje djale simpatik, po luante me top me nje shoqen e tij. Nje djale qe rrinte ne çadren prane dhe qe dukej qe ishte i ardhur e pa shoqeri, kerkoi qe te bashkohej me ta!

Me shikim pyetes, Genti pa shoqen e tij duke menduar se ajo do te bezdisej nga prania e te huajve por ndoshta duke pare qe ishte simpatik ajo pranoi. Ne fakt ai ishte tip i qeshur e me humor, te tille qe ne shoqeri quhen te lezetshem. Keshtu qe shoqeria tyre po shkonte shume mire.

Ai quhej Eni,dhe sapo kishte mbaruar shkollen e mesme. Ai i tregoi qe ishte nga Tirana dhe ishte hera e pare qe vinte ne nje plazh te bukur si ai i Vlores.

Gjate gjithe kohes te shtrire perballe njeri tjetrit Eni nuk ia kishte ndare shikimin Gentit e, ky, ndonese vjedhurazi here pas here ia kishte kthyer kete interesim.Ato pak çaste qe veshtrimi i tij perqendrohej tek Eni ishin te mjaftueshme per te pare qe ai kishte nje trup të bukur sportiv te bente per vete e kur ishte i shtrire ne menyre provokuese, dukej sikur priste dike qe ti hidhej persiper. Genti kish ndjere disa here qe i ishte ngrehur, por nuk donte te besonte se shkaku ishte ky djalosh i kendeshem qe ndodhej perball tij. Kur djerset i kishin mbuluar kembe e koke, Eni i propozoi qe te futeshin ne det per tu freskuar.

Kur arriten ne breg ai i tha si me shaka, se do te