Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Në television dëgjova se në portin e Durrësit ishte akostuar një anije e vaçantë e mbushur me libra. Ajo sillej nepër botë për të përhapur kulture, që ta çonte librin më pranë lexuesit dhe të ngjallte interesin për to. Mu mbush mendja që të shkoja edhe unë për të pare se çfarë librash ishin.
Dita filloi keq, sepse pyeta një djalë durrësak se deri në çfare ore punonin autobusët dhe ai seç dha një përgjigje të pasjellshme, sikur t’I kisha thenë “ma jep një here”. Në port u solla se nuk dija nga duheshe hyrë, por më së fundi arrita të ngjitesha në shkallët e ngushta të anijes. Në urë silleshin sa andej- këndej vajza të cilat kontrollonin visitorët, veçanrisht djem të rij, se mos vidhnin CD me këngëtarë të njohur. Ato i sillnin duart nepër trup e në fund të fusnin dorën tek koqet, që i bënin djemtë të hidheshin përpjetë. Megjithëatë nuk dilshin pa gjë.
Vizita ishte një disiluzion i plotë. Në anije kishte kryesisht bibla dhe libra me propagandë fetare. Kishte edhe enciklopedi, por çmimet e larta të të cilave bënin që të preferoje internetin në vend të librit. U solla gjithandej, po nuk mu mbush mendja të veja dorën në ndonjë libër, kështu kalova në kontrrollin e vajzave të cilat nuk futën duart shumë se iu duka xhentelmen dhe kështu nuk me vunë në rendin e djelmoshave vjedhacakë.
Kur dola nga porti ishte ora 3. Mendova të mos sillesha shumë, por të arrija autobuzin e pare e drejtë e në shtëpi. Dielli ishte mjaft I ngrohët megjithëse jemi ende jashtë sezonit. Tek sheshi para teatrit nuk shihje këmbë njeriu, vetëm një djalë I shkurtër I cili kishte zbërthyer rrypin e pantallonave dhe po rregullonte brekët. Më tërhoqi vemendjen ky veprim dhe po e shikoja. Atëherë ai kapi koqet e tija dhe po I tundëte. Unë buzëqesha dhe ai u rregullua shpej e shpejt dhe filloi të ecte parallel me mua. Unë u përpoqa të mos i jepja shkas, por ai nuk ndahej. U futa në një dyqan të vogël , që shiste disqe për kompjuterat dhe bleva një, për të mësuar gjuhë të huaja, por kur dola e gjeta që ishte pak më tej. Nuk ishte ndonjë person që të të mbesnin sytë, prandaj vendosa ti flas dhe ta hiqja qafe. Duke kaluar rrugën po vinte një makinë. Unë ndalova, kurse ai kaloi. Atëherë e qortova se kalime të tilla të pakujdesëshme janë të rrezikshme. Ai bëri një shenjë “hajt më” sikur ti ish mërzitur jeta. Je akoma I ri mor djale dhe s’eshte nevoja ta shesësh jetën kaq lirë. Kështu filluam të flisnim…
Ai më tregoi se punonte në ndërtim në Greqi. Herë mire dhe here keq kishte ecur puna, por tani firma ishte keq ekonomikisht dhe kishin pushuar mjaft nga puna. Dhe ai kish ardhur në shtëpi deri sa ti gjenin një punë të re e të kthehej përsëri.
Kështu qenke optimist. Por pas sa kohe mendon të kthehesh?
Ja sa të filloi sezoni turistik. Ke ndonjë vend si kamarier?- I thash.
Jo!- Më tha.- Ka punë më të lehta: Të qi turistët…
Për mua qe një përgjigje e papritur, me gjithëse e dija që shumë shqiptar e bënin këtë punë. Disa duke qirë e disa duke u qirë jeta zvarrisej si të mundëte. Qendrova pak në heshtje. Ishim tek trotuari dhe unë zbrita në rrugë duke u future midis makinave. Unë I zgjata dorën dhe ai ma shtërngoi. Do ta provosh më tha? Unë isha shumë i pavendosur. Ai mbështeti dorën në gungën e ngritur dhe kishte diçka të bukur të fshehur aty mbrenda.
Ke vend?
Futemi ke kafja.
Dhe aty mendon se eshte e sigurtë ta bësh?
Ai u mendua pak e pastaj sikur I erdhi një ide
Eja shkojmë në plazh!-më tha.
Më ishte krijuar një gjendje e keqe shpirtërore. U kthyem dhe hipëm në autobuzin e plazhit. Unë kisha shqetësimin tim dhe pyesja vazhdimisht, aq sa e merzita pak djaloshin dhe ai më tha prit të zbresim dhe pastaj flasim. Kur zbritëm ai e kishte marrë një vendim. Kishte një mik kosovarë që kishte një banesë në plazh. Ai rinte gjatë, sidomos gjatë dimrit dhe gjente djem që kishin qejf ta qinin dhe kjo e mbante të qëndronte gjatë këtu. Ai ishte total pasiv, kështu që nuk kishte ndonjë “rrezik prej tij.”
Djaloshit që nuk ia mësova as emrin shkoi në një pallat dhe pas pak po del me mikun e tij. Ai ishte një djalë I mbushur dhe simpatik, nja 27-28 vjeç. Erdhi më dha dorën. Po mu a do mundesh me më qi?
Deri tashti nuk kishim biseduar se si do ta bënim me djalin.
Të fillojmë një here,-I theme.
Shtëpia ishte një apartament një dhomë e një kuzhinë me një shtat dopio dhe një teke në pjesën tjetër. Unë isha me nxitim se nuk doja të vonohesha. Kosovari u zhvesh dhe propozoi ta qinim të dy atë të parin. Ai i ra nja dy here me gjuhë këtij timit dhe ai u ngreh. Kosovari mori një shishe me lubrifikant dhe më tha që ta lyeja. Po ashtu më dha edhe prezervativin. Shpejtova që tia hapja vrimën dhe pastaj e afrova kokën tek vrima e tij profesionale. Mjaftuan nja dy të shtyra dhe kari im përfundoi në fund të tunelit.
Jepi, jepi lock se po e bake shumë bukur. Dhe unë I “kënaqur” nga lavdërimet fillova ta palloj me të madhe. Pa u future në hollësi sperma u vonua edhe pak dhe u zbraz me force në kanal. Tani e kuptova se mua më kishte mbetur roli të më qinte djaloshi, ndërkohë që kisha ndërmend që ta qija une atë. Por edhe djaloshi kishte dëshirë që të më qinte mua, se kosovarin e kishte provuar here të tjera. Kështu ai nxori një kar përbindësh që nuk përputhej hiç me shtatin e tij. Ai ishte I trashë dhe I përbindëshëm. Desha të kundërshtoj, por se si më dukej, sikur isha mashtrues. Djali më shtyu në krevat dhe u shtri mbi mua. Filloi të më puthte , duke më thenë, se sapo më kishte pare ishte tërbuar dhe kishte bërë be se o do më qinte o do vdiste. Ç’është e vërteta shërbimet I bëri mire e me shpejtësi, se kishte frikë se mos I iksha dhe pastaj fillojë shërbesën seksuale. Duhet të ishe I hapur mire që të ndjeje kënaqësinë e duhur me atë përbindësh që ishte I pajisur ai. Prandaj e kishin qejf edhe në Greqi.
Unë mezi po e duroja. Ai u tregua mjaft I kujdesëshëm në të future, po ashtu edhe pallimin e bëri me lehtësi. Pallimi zgjati pak megjithëse unë doja të mbaronim punë sa më pare. Kur mbaruam dhe e nxori, mu duk sikur mbrapa më ishte hapur një tunel, I cili pak nga pak filloi të mbyllej. Nuk e di në se e kisha dëshëruar një pervojë të tillë, apo ishte thjeshtë një eksperiment I rastit, për të ciin uroja të mos përsëritej kurrë…

Me Janin u njohëm rastësisht. Ai ishte një djalë I pashëm, nga rrethet e Korçës. Krijuam pak konfidence dhe vendosëm të uleshim në një kafe për të kembyer nja dyfjale. Ai kish pas mendjen të shkonte në Greqi, por siç u ngatrruan punët tani, nuk kishte asnjë interes të shkonte e të sillej rrugëve. Për më tepër ishte dashuruar me një vajzë nga fshati I tij dhe e kishte lënë shtatzënë.
Kish shitur shtëpinë dhe token që kishte në fshat dhe kish ardhur e ndertuar një shtëpi të vogël një dhomë e një kuzhinë në rrethet e Tiranës.Tani kishte një muaj që kishte lindur bebi dhe ai e kishte nisur gruan në fshat se nuk kishin si e përballonin jetën. Tani po shkonte të shihte se mos gjente ndonjë punë si kamarier në një lokal, që ja kishin premtuar.
Kamarier?- Fillova të buzëqesh.
Pse qesh? –më pyeti Jani. Thonë se shumica e kamarierve ose qijnë ose qihen. Tani filloj të qesh Jani. PO po, kështu është. Apo ti që je kaq kohë “thatë”, do ti merrje të gjithë klientat mbarë.
E,po…Kush ka nevojë për shërbim pse jo…

Dolëm nga lokali dhe u ndodhëm përballë vendit ku do të kërkonte punë.
Më prit vetëm pesë minuta. Ai hyri dhe pas pak doli.
Nuk ishte shefi I madh, por zevendesi I tij me studio paq. Mirë the ti për kamarierët. Por nuk kuptova në se ato kërkonin për klientelen apo për vete…
Tani qesha unë me të madhe.
Bemë dhe një cope rruge bashkë dhe desha të ndahem. Ai më shtërngoi dorën dhe s’po e lëshonte.
Unë banoj këtu pranë, a do të vish për një urim të thjeshtë në shtëpi.
Unë jam vonuar ca në punë…
Punë e madhe. Ti dukesh që e ke ngeshëm…Mos je edhe ti ndonjë boss?
Kurreshtja po më mbyste prandaj edhe I hapa rrugë.
Mirë po vi, por vetëm për pak.

Shtëpia ishte me të vërtet e vogël dhe nga që kishte mbetur pa përkujdesje, ishte rrëmujë. U ula mbi divan, ndërsa Jani nxorri nga bufeja një kupë me karamele dhe më ofrojë për të më qerasur. Kur u afrua e pash që I ishte ngrehur keq. Nga e fryra mbi pantallone dukej se ishte kaliber. Kjo më bëri kurreshtarë akoma më shumë. Pse të humbnim kohë?E lash karamelen mbi tavolinën e mesit dhe u ngrita. Jani kishte mbetur si I hutuar në mes të dhomës. Iu afrova dhe e putha. Ai menjëherë e la kupën e qerasjes dhe u ngjit pas meje. Filluam të puthemi me zjarr. Jani ofshante me të madhe dhe me lajmëroi se nuk do të duronte gjatë, kështu e ndihmova të zhvishej. Sapo I ula të mbathurat u çlirua një kar I trash, por jo shumë I gjatë. Ai ishte në formë konike, koka relativisht e vogël e pastaj vinte duke u trashur si një kon. U shtrimë në krevat. Jani hipi sipër. NUk kishim asgjë për të përgatitur vrimën, por ashtu si në kohët e largëta, pështyma erdhi në ndihmë. Vrima u lag dhe pastaj koka e karit u shty, duke hapur vend në vrimën time, e duke krijuar një dhimbje të mprehtë. Jani ofshante nga kënaqësia, duke I përsëritur me gojë atë që ndjente. Pas pak vrima ishte e gatëshme dhe Jani filloi të pallojë, duke na bërë të ndiheshim si në parajsë. Kjo nuk vazhdoi shumë se sperma e mbledhur nuk duroi të mbetej për shumë kohë e burgosur, prandaj shpërtheu si një vullkan, duke mbushur të gjithë zgavrën që e kishte përgatitur që më parë.
Qëndruam pak të qetsoheshim. Kur u ngritëm pamë që sperma kishte dale jashtë vrime dhe kishte ndyer pak mbulesën e krevatit. Unë shpejtova të shkoj në banjo, kurse Jani filloi të pastrojë mbulesën e njollosur. Pastaj e la. Unë isha mbërthyer dhe doja të ikja. Pastaj u kujtova. Nxora nga xhepi një monedhë të rendë dhe ja dhash. Ai nuk desh ta pranonte në asnjë mënyrë, por unë ngula këmbë, duke e ditur gjendjen e tij.
Po ky nuk ishte sherbim, por një njohje miqesore…
Po edhe kjo eshtë një gjë e vogël për të uruar djalin. Atëherë u kujtova për karamelen me të cilën urova, “djali me jetë të gjatë”.
Faleminderit! Tha ai,- edhe në të tutë…

 

Tani, kishte 4 vjet pa ardhur në shtëpi. Njerëzit këtu, nga puna e tij mbaheshin dhe kështu nevojat nuk kishin fund. Ai punonte mbi mundësitë e tij, se e dinte që një ditë do të riktheheshe dhe duhet të ishte siguruar diçka për veten dhe familjen. Punoi pa u lodhur dhe i siguroi shtëpinë. Pastaj punoi që ti siguronte një dyqan. Pastaj gjërat e tjera të nevojshme. Të gjitha për familjen dhe asgjë për vete. Jo, kishte edhe ai diçka për vete, siç ishin shëtitjet në stacionin e treni, apo seancat në kinemanë porno që e kishte afër shtëpisë...
Por tani nuk po duronte më. Të kthehej në shtëpi dhe ndoshta do të kishte rastin të provonte ndonjë shqiptar të fuqishëm që t’ia bënte qejfin, se me arabe dhe aziatikë ishte ngopur.
Dhe ja,një ditë të bukur arriti në Durrës. Familja kishte dalë ta priste. Nëna, vëllai me familje, ishin ato që ushqeheshin prej tij. dhe ai e bënte këtë sakrificë me vetëdije, me që nuk kishte një familje të tijën.
E pa shtëpinë që kishte ndërtuar dhe e pëlqeu. Oborri,lulet dhe ndonjë pemë i kujtonin vegjëlinë në atë rrëgallë ku ishte rritur. Por tani ishte ndryshe.
Pasi hëngrën drekë Tanit mezi i pritej te dilte. I vëllai desh ta shoqëronte, por Tani nuk pranoi, se ishte mësuar të ishte vetëm. U sorollat nëpër lokale, frekuentoi pabe e klube, por nuk gjeti asgjë. Kjo e mërziti, sepse dukej që shkëputja e gjatë nuk e bënte të orientohej kollaj. Apo nuk bënte një vapë që të çmendte. Kështu, u deshën vetën pak ditë që të vendoste të kthehej në Itali. Ishte dita e fundit këtu dhe ai vendosi të bënte edhe një xhiro në lokale. I kishin treguar një lokal dhe ai shkoi. Ishte me të vërtet i bukur me mure të pikturuara, që e kënaqën dhe e bënë të mendonte që se paku gjeti një klub që ti jepte kënaqësi estetike në mos ndonjë gjë tjetër. Po priste në tryezë, kur iu afrua kamerieri për të marrë porosinë. Tani e humbi sepse iu duk një djalë shumë i bukur. Ai e pa që e humbi dhe e kujtoi se çfarë do të merrte. Kafe!- i tha Tani. Kamerieri , pasi , i hodhi një vështrim si për të kuptuar se çfarë pati që u hutua kaq shumë e kuptoi arsyen, buzëqeshi dhe iku.
Tani ti rrinte mendja aty. Kamerieri u kthye me kafen, të cilën e gërviri me shumë kulturë.
Më falni,-i tha Tani.- Keni punuar jashtë shtetit?
Jo. Pse mendon që kam qenë jashtë.
Ja nga mënyra e shërbimit të kulturuar...pastaj shtoi: qenkeni djalë i mrekullueshëm...kur e lë punën?..
Kamerieri u largua pa i dhënë përgjigje.
Tani e rrufiti kafen me ngadalë. Pastaj porositi edhe një konjak, por pavarësisht nga buzëqeshjet dhe dashamirësin, muhabeti nuk iu lidh dot.
Më së fundi Tani e pa se nuk kishte çfarë të bënte. Pagoi , duke i lënë një bakshish të mirë dhe u largua...
Pu! Çfarë djali ishte. Pse kaq pa lidhje doli. U njohëm pikërisht kur kisha vendosur të ikja. U soll nga mundi. Bëri edhe një xhiro në park kur kishte filluar errësira dhe gjet disa djem, që kërkonin partnerë, por Tani nuk desh se iu dukën shumë të rinj.
U kthye në shtëpi i mërzitur. Vapa nuk donte të binte. U fute bëri një dush që sikur e freskoi. Pa pak televizor e shkoi të binte. Gjumi nuk e zinte. Ishte ajo gjendje që të gjithë e quajnë: kur të kërcen gjumi. Më së fundi, u ngrit, veshi pantallonat e shkurtër dhe një bluzë pambuku dhe doli. Këmbët e shpunë vet nga liqeni, sepse atje ishte vendi më i freskët. Kur ngjiteshe nata ishte e plotë dhe vetëm disa ndriçua bënin dritë aty këtu. Vendi ishte i vdekur, sepse ishte ende shpejt që terreni të okupoheshe nga njerëzit që duan të bëjnë ecje për të mbajtur trupin në formë. Si nuk u ndodh asnjë për be, mendoi Tani. Kur papritmas, midis pemëve iu bë sikur pa një person me biçikletë. Doli më mes të rrugës dhe nuk ishte gabuar. Dikush po afrohej. Tani nuk dinte si ta ndalonte dhe të futej në bisedë... kur ai erdhi krejt afër dhe u bë më i dallueshëm, Tani për habinë e tij pa se ishte kamerieri biond i lokalit. Nga që pozicioni i Tanit ishte i keq, ai desh u rrëzua, por e mbajti veten.
Po ti në mes të rrugës do të ecish? –pyeti kamerieri.
Tani ishte kaq i emocionuar nga ky takim i papritur. Atëherë e njohu edhe kamerieri.
Aha,ti qenke?
Ata mbetën të dy sikur nuk dinin ç’të bënin. Kamerieri e mori veten më shpejt. Ai e mbështeti biçikletën në tokë dhe u kthye anës dhe filloi të derdhte ujët. Tani po zgurdullonte sytë që të shikonte sagomën e karit të djaloshit. Kur mbaroi, filloi ta tundte, gjë që e bëri karin të ngrihej. Tani nuk donte të humbte rastin, prandaj u afrua dhe ia kapi me dorë.
Bëje mik!- i tha kamerieri. Tani u ul në gjunjë, e ç’veshi disa herë dhe pastaj ia mori në gojë. Tani ishte thithës shumë i mirë, kështu që e vdiq kamerierin që në thithjen e parë. Djaloshi ia shtynte kokën që ti futej sa më thellë dhe Tani e duronte siç kishte thëthitur për vite me radhë në Itali. Pastaj u ngrit në këmbë dhe filloi të puthej me hiperthithje gojën e djalit. Tani, kishte frikë se, për pak do të humbte ndjenjat nga kënaqësia. Kamerieri e mbështeti në një pemë dhe pa e përpunuar vrimën filloi t’ia fuste dhe ta pallonte si për qejf. Tani e duronte se fundi kaq vjet eksperience për këtë kishin vyer. Pallimi vazhdoi gjatë. Tani kthente kokën dhe djaloshi biondin zgjatët kokën që ta puthte. Pastaj ai bëri një tërheqje të shpejtë dhe fara iu derdh në mollaqet e Tanit.
Kamerieri u fshi dhe i hipi biçikletës. Takohemi nesër i tha biondi. Tani i tha se do ti shkonte në lokal.
Në lokal jo, më mirë të mos dinë se njihemi. – i tha kamerieri.
Pse kam gjë të shkruar në ballë? – i tha Tani. Aq më tepër unë që nuk jam këtu.
Nuk arritën të merreshin vesh si duhet, por ditën e kishin para. Tani kishte problemin që të shtynte nisjen. Fundja disa ditë qëndrimi në shtëpi, do ti bënin mire se ishte ende gjithë mall...

Do te qendroja dy dite ne Tirane per nje trajnim per efekt pune. Lajmerova nje shok qe kishim nje muaj lidhje pasionante qe te kalonim momente intime dhe pasionante.Por ateher qe ti mendon qe gjithcka do kolonte ne menyre romantike,shoku nuk mund te vinte sepse kishte arsye teper te foreta. E imagjinoja vehten teper te vetmuar nga planet e shumta qe pata thurur,per te kaluar nje nate pasionante,por qe nuk ishte e mundur.Pas nje dite te lodhur dhe te stresuar qe nuk do realizoja planin e shumpritur ngjitem ne dhomen e hotelit ku ishim akomuduar dhe mendova qe te sistemohem kuturu. Afer muzgut meqe dhe hoteli ishte afer bllokut mendova te beja nje shetitje tek kodrat e liqenit. shpresat per nje takim me djem gay te them te drejten ishin shuar. Ecja me nge dhe veshtroja njerez qe shetisnin si dhe tipa te tjere qe vraponin per te mbajtur trupin ne forme. Endesha keshtu per rreth dy oresh me hapte ngadalte dhe here pas here ndaloja per te soditur liqenin,ose ndizja nje cigare. Duke soditur freskine e asaj mbremje prilli me terheq vemendjen nje djale buze liqenit qe ishte i vetmuar dhe kishte kryqezuar duart pas koke dhe po lekundej me ritmin e muzikes qe kufjet ja transmetonin ne vesh. Instiktivisht mora rrugen drejt tij dhe u ula dy meter larg dhe po luaja me celular. }Here pas here vjedhurazi shikoja profilin e djalit qe per moshen dukej rreth te tridhjetave,bjond por teper simpatik. Pasi u be nje fare kohe qe po qendroja dhe konfuzitetit si mund te ti flisja,sajova nje pretekst sikur ne celularin tim nuk me vinin valet ne rregull dhe per kte i kerkova ndihme djalit. Me fal i drejtohem atij,gje qe me duhej ta perserisja dy here sepse kufjet nuk e lejonin te degjonte.Pasi hoqi kufjet i tregoj se si mund te stabilizoja valet e celularit dhe i prezantohem me emrin tim. Menjehere djali u tregua i gatshem dhe me nje skuqje ne fytyre ngaqe u zu ngushte qe nuk me degjoj heren e pare,u ngrit ne kembe dhe me prezantohet. Quhej Mirsad dhe ishte ne nje kurs per guzhinjer dhe vinte nga Gramshi. Filloj te seleksiononte valet gje qe une e dija me se miri, por ishte nje pretekst bisede me te,dhe dalngadale bisedoja per te ditur me shume rreth tij. Me tregoj se kishte emigruar qe 18 vjec ne Greqi dhe nuk kishte pase mundesi te arsimohej,por ngaqe punet nuk i kishin ecur mire ne emigrim kishte vendosur te kthehej ne atdhe. Meqe kishte punuar here si lavapjates dhe pastaj si ndihmes guzhinjer ne nje restaurant,mendonte te vazhdonte nje kurs guzhine,per te plotesuar nje ta ardhme per te.Pas nje bisede dhe pauze me njeri tjetrin i them: ti me mire mund te ishe nje model se sa guzhinjer. Me pamjen qe ti disponon dhe me trupin kaq elegant,guzhina do te te deformonte linjat. me nje psheretime te lehte por dhe nje kenaqesi qe i dukej ne fytyre,djali u pergjigj: eh kush do te merrte nje provincial per model,ne guzhine dhe nuk i dihet.Nuk mu durua dhe i them se me kte bukuri qe ke jo femrat por dhe meshkujt nuk do te te linin me ra ne toke.Per habine time djali u kunderpergjigj! Fanatizmi qe eshte ketu nuk te lejon te shijosh deshirat tuaj. Mundesh te me zberthesh kte bisede - ithem une? Dhe ne kte moment instiktivishy dora ime kalon mbi kofshen e tij,gj qe e beri ate te marri ne fytyre nje ngjyre trendafili,qe i jepte me nur pamjes.Po ja filloi ai:-mund te jemi te lire ne per te gjitha gjerat qe mendojme? Epse jo ia kthej une dhe befas rreshqas doren mes shaleve te tij. Ne kte moment ai mledh kembet dhe dora ime ngeci duke ndjere penisin e ti qe po fryhej me nje shpejtesi marramendese. As vehte nuk e di se me cfare guximi mbetheva me dore siper xhinseve te tij ate penis te fshehur dhe me nje cmenduri i jap nje puthje ne buze,qe aq te lengeta dhe te bukura ben qe te reagonte penisin tim. Kujdes foli Mirsadi se ketu ka levizje dhe na shohin,por futemi tek pjesa e shkurreve qe te jemi me te sigurte. me t`u futur ne pjesen e shkurreve ku dritat krijonin nje ekspoze te vecante,Mirsadi me hidhet ne qafe dhe me jep nje puthje te zjarrte te perzier me thithje gjuhe. Vazhdonim puthjet dhe nuk kishim te ndare por rrobat tona ngriheshin lart duke bere lavazh tek trupat e njeri tjetrit te alternuara me kafshime te embela.Ishim ne virbullen e kesaj kenaqesie dhe akoma nuk e dinja se cila ishte preferenca e Mirsadit ne sex. Pas kesaj dileme shoh Mirsadin duke me zberthyer panallonat dhe pasi i uli ato ne fund filloj te kafshonte siper mbathjeve,deri sa me duar i hoqi ato dhe koka e penisit ishte e gatshme per te hyre ne gryken orale. Thithjet me gjuhe dhe buze ishin fantastike,dhe per nje moment gati sa nuk po shpertheja.Per te mos u larguar nga kjo mrekulli mendova te ja kthej viziten dhe une. Me delikatese filliova t'i heq mbathjet dhe para meje u shfaq nje penis bukurosh si vete i zoti,qe ne goje kishte nje shije qershije. Lozja me penisin e tij dhe e thithja si lepirse por dhe testikujt ja merrja me rradhe ne goje duke me mbushur zgavren qe nuk kishte te ngopur. Vazhdoja me kte loje dhe nuk doja te ndalesha,sepse ishte nje rastesi hyjnore por dhe fantastike. Vazhdonom keshtu mes shkurreve tek kodrat e liqenit me sex oral te dyanshem dhe nuk po kuptoja se djali ishte pasiv apo aktiv.Kur pas nje fare kohe qe dhe bukuroshin e tij e kisha ne goje provoj te fus gishtin tregues ne vrimen anale. Mirsadi ne fifim reagoi,por une beja sikur nuk kuptoja.Vazhdoja me gishtat me rdhe dhe ne kte moment ne gojen time vershon nje leng i ngrohte qe me mbushi komplet zgavren.Shija e sa me dukej mbreslenese por preferova qe nje pjese ta nxirrja jashte.Nxora nje karte picete dhe po fshihesha,kur degjoj Mirsadin te me kerkonte falje para meje me penis tashme te ulur por qe perseri me dukej i bukur. E kundermoja me dashuri dhe befas Mirsadi me pyet?! -ke prezervativ?Kam i them dhe sa pobehesha gati ti thonja qe jam aktiv,ai me thote vishe dhe me drejton bythen. Deri ne ato momente nuk e kisha vene re se sa byth eksituese kishte dhe sa vrimelozonjare. Futa gjuhen dhe po e gudulisja vrimen e tij dhe degjoja renkimet e mbytyra nga kenaqesia te djalit.Penisi im kishte duruar mjaft dhe vrima e tij ishte pregatitur mire.Fillova te ja fus me ngadale,por gjunjet me dridheshin nga emocionet she kenaqesia njekohesisht.Pas disa tentativave penisi ishte ne vrimen e magjishme.Pompoja dhe renkonim te dy me ekstazen qe perjetonim.Nuk u desh shume kohe qe une te ejakuloja,por Mirsadi vazhdonte te shtynte bythen drej meje dhe me thonte mbaje brenda akoma.Kur pas disa castes degjoj thirrjen e kenaqesise prej tij! Nje aaaaahhhh e forte doli nga zemra e djalit i cili po mastrubonte per here te dyte.U pastruam dhe bashke hengrem darke ku u fjalosem gjate dhe treguam ndjenjat tona te fshehura.Kembyem nr e celularit dhe u ndame secili ne fjetoren e tij.Per ironi te fatit nr i tij me kishte humbur dhe as ai nuk kishte marre mundimin te me telefononte. Pas dy vjetesh me nje grup shokesh shkuam ne Elbasan dhe vendosem te drekonim ne nje nga restaurantet e atij qyteti. Pasi hengrem buke dhe ishim gati per te paguar,kamarieri na tregon se dreka eshte e paguar nga guzhinjeri dhe se mua donte te me takonte. Hyra ne guzhine me kureshtjen e mikut qe pagoi dreken,kur para meje shfaqet MIrsadi,djali simpatik dhe kursanti per guzhinjer qe me kishte dhene kenaqesi ate mbremje prilli,para dy vjketesh. Si mund te rrija pae perqafuar por dhe kritikuar...Por ate nate une qendrova aty.

 

Gjithmonë kam besuar se rastësia ka një rol të rëndësishëm në jetën e secilit. Ajo nuk varet prej nesh, paraqitet si një mundësi zgjedhje dhe ne jo gjithmonë zgjedhim më të mirën. Por ndonjëherë zoti ndriçon mendjen dhe atëherë bëjmë një zgjedhje të kënaqshme. Por kur i tregon ndonjërit se çfarë të ka ndodhur, ai nuk të beson,sepse i duket si gjë e trilluar. Dhe unë shpesh them, në daç besoje në daç jo. Së paku u argëtove duke e dëgjuar këtë rrëfim?
Ja se ç’më ndodhi para disa ditësh. Isha në autobus. Po shkoja në një takim pune dhe po ngutesha të arrija sa më parë. Aty pranë u lirua një vend dhe unë u ula. Djaloshi që ishte nga ana e dritares mblodhi këmbët, që të më lironte më shumë vend. U ktheva dhe e pash. Ishte një tip minion, por më bëri përshtypje që fytyrën e kishte me mustaqe dhe mjekër të rinjsh. Por mosha e tij, mu duk e vogël për atë zhvillim. Djaloshi e vuri re interesimin tij dhe më pyeti, përse po e shikoja.
Për mjekrën dhe mustaqet – i them, të paskan mbirë shpejtë. Ai qeshi.
Po jam i madh unë,- më tha djaloshi. Jam 21 vjeç dhe futi dorën në xhepin e brendshëm të xhupit dhe nxori kartën e identitetit. Unë nuk i dhashë rëndësi, se mund a besoja edhe pa e parë kartë, por ai nguli këmbë që ta shikoja. Në fytyrë i ishte vizatuar një buzëqeshje triumfi, për “habinë” që kishte shkaktuar. Ai e ndeju veten të barabartë, kështu që hapi këmbët dhe u mbështet në kofshën time, ku unë kisha vënë dorën. Të them të drejtë, më bëri përshtypje këmbëngulja e tij për të më treguar kartën e identitetit që e mbante në një vend të kollajshëm për ta nxjerrë sa herë e shihte të nevojshme. Në çfarë klase je? E pyeta.
Kam mbaruar shkollën e mesme, por nuk kisha pikët e nevojshme për tu futur në universitet. Kështu kam hyrë në një shkollë ëmbëlsirash speciale. Mirë je aty? Mirë, por pak shtrenjtë për atë që mësojmë. Unë tërhoqa dorën që ndodhej midis dy kofshëve dhe shpina dorës preku në një gjë të fortë e të ngrohët. Nuk ishte asnjë dyshim që i ishte ngrehur, dhe duhet të ishte një gjë e respektuar në se arrinte deri aty. Ai e pa që nuk po hiqja dorën dhe me tha: Unë do të zbres në këtë stacion.
Si ta kuptoja këtë. Të ishte një ftese e guximshme nga ana e tij. në fillim këmbëngulja për moshën e tani ftes e stacionit. Kjo më krijojë një far pasigurie, dhe nuk dija si të veproja. Kur ai u ngrit dhe kalojë përpara meje për të dalë, bythët e tija të hajthme u fërkuan me arin tim dhe e bënë që të ngrihet bindshëm. Ai ktheu kokën dhe qeshi, atëherë nuk mendova më gjatë dhe i shkova pas. Fundja një gënjeshtër mund të gjendet kollaj, por një djalë si ky nuk rastis shpesh. Në rrugë po kalonin disa makinë, të cilat si zakonisht nuk ngadalësojnë as kur kalojnë në stacione. Kalova rrugën dhe ai po më priste. Nuk foli asnjë fjalë. Po ashtu edhe unë.
Ku e ke shtëpinë? e pyeta. Ja këtu më poshtë. –më tha. Të shoh në se është nënoja në shtëpi. Pse ku shkon? Zakonisht tek halla...
Më tha të prisja aty dhe vet iku për tu zhdukur në njërën nga hyrjet e pallatit për karshi. Por unë nuk e dija se do të ishte një pritje marrë dhe e gjatë. Disa herë u mata të ikja por më shfaqeshe djali dhe kjo më kalitë durimin. Dhe unë paskam qenë me të vërtet i duruar se u deshën 20 minua kur e pash të dilte me nënonë për krahu e ta drejtonte nga stacioni autobusit. U desh edhe një dorë durimi sa ai të lirohesh dhe të vinte.
Më fal, më tha. Mezi ia mbusha mendjen se atë ditë, i kishte dhembur gjuri dhe nuk donte të dilte. Po në mos nuk ndjehet mirë e kthehet?
Jo jo , se tek halla shërohet. Mirë shpejtojmë pak që të kryejmë punë.
Apartamenti ishte i ngushtë dhe mobiluar pa shije. Djali më ftoi të ulesha në divan. Unë u ula në cep. Ai hoqi këpucët hapi këmbët dhe u ul në prehrin tim.
Qenka me eksperiencë,- mendova. Ai u afrua dhe filluam të putheshim. Kishte një puthje të zjarrtë. Filloi të fuste gjuhën në gojë e ta thithte, sikur donte të ma shkulte. Ashtu siç ishte më hoqi fanellën dhe fillojë të pelengonte nëpër gjoks, duke më shkaktuar shumë kënaqësi.
Ia hoqa edhe unë e fillova ta kafshoja nga pak tek sisët,gjoksin dhe më tej. Pastaj se si më erdhi,e përmblodha dhe e shtriva në divan. I zbërtheva rripin dhe ia tërhoqa pantallonat. Kari i tij i ngrehur u pengua tek brekët, po pastaj doli krenarë për ato 16cm që kishte. Pastaj u zhvesha edhe unë dhe i hipa sipër. Dy organet tona po fërkoheshin midis trupave tonë. Sa keq qe nuk kishim prezervativë dhe kjo më krijonte frikë. Për më tepër ideja se ishte i filluar më shqetësonte. Djaloshi e kuptoi dhe më tha: mos ki frikë. E kam bërë tri herë me një shok klase, dhe jemi vetëm ne të dy që ia fusim njëri tjetrit dhe asnjë tjetër. Po pate qejf ta prezantoj edhe ty që ta bëjmë treshe.
Sikur krijova një farë sigurie. Djali solli një lloj vaji për të lyer kofshët , nga që i ashpërsoheshin dimrit dhe u tregua se ishte shumë i vlefshëm për lubrifikimin vrimës. Ia ngrita këmbët mbi sup e fillova ta provokoj vrimën me kokën e karit. Djali kishte hapur felet me të dyja duart, për të zmadhuar vrimën e për të lehtësuar hyrjen. Pas disa sforcimesh koka u fut dhe djali ofshani. Unë ia nxora. Përsëri shumë pështym dhe një tentativë e re futje. Kari tashmë e kishte më të lehtë rrugën për të hyrë. Pak nga pak ai po avanconte, duke m dhënë një kënaqësi të pa provuar. Kur ai u fut i gjithi edhe djali sikur ndjehej më i qetësuar. Më pallo me forcë se ashtu më pëlqen. Fillova t’ia plotësoja qejfin. Sa herë që i futej ai ofshante me kënaqësi. Kur po më vinte e pyeta si e donte spermën brenda apo jashtë. Brenda, më tha se më jep më shumë kënaqësi. Dhe sperma erdhi me forcë duke na dhënë shumë kënaqësi të dyve. Kur ia nxora i thash që të mos e përsëritë më këtë lojë edhe në se partneret e njeh, sepse një herë mund të gaboi njeriu.
Pastaj më tha në se mund ta provonte edhe ai një herë. Si të duash , po pate qejf bëje.
Ai u gëzua shumë e filloi të imitonte gjërat që kisha bërë unë. Pas pak edhe atij iu derdh, por unë preferova që ta derdhte jashtë. Kur mbaroi, i thash se ishte shumë i mirë dhe nuk dija në se do të lidheshim përsëri. Më kishte ndodhur me shumë djem që të kishim ndërruar adresa ose nr cel. Dhe të mos i kujtoja se kush ishin.
Ne në mos lidhemi me tel, por rastësia do ta sjellë që të takohemi në autobus. U puthëm dhe një herë dhe u ndamë. Tani po pres me kureshtje si do të jenë trillet e rastësisë.

 

Kisha disa ditë që ndodhesha në Strasburg, ku kisha shkuar për të shfrytëzuar një bursë masteri. U stabilizova në një hotel të këndëshëm, që nuk ishte larg punës time. Sportelistja, kur u regjistrova, më dha një çels të një porte anësore, që mund ta përdorja në se vija pas ores 22. Pas stabilizimit, vendosa të dilja, për tu njohur me qytetin ku do të banoja rreth 6 muaj. Ndaloja vetrinave të dyqaneve që ishin ndrequr sipas një stili të veçantë, ku një shi dritash, që binin nga të gjitha anët, për ti bërë sendet të dukeshin sa më të bukura. Duke u sjell kështu dëgjova tingujt e një melodije xhez që më ishte e njohur. Menjëherë u afrova andej nga vinin tingujt dhe pash një lokal që ku reklamohej një orkestër xhezi braziliane, që atë natë kishte shfaqje aty. U futa mbrenda, por salla ishte e mbushur plot dhe nuk kishte asnjë vend të lire. Mora një gotë birre, cmimi I së cilës ishte dyfishuar për shkak të orkestrës dhe u ula tek pervazi I dritares, që bihte nga rruga. Muzika ishte e këndëshme dhe orkestrantët, kryesisht me ngjyrë, ishin profesionistë të mire.  Më bëri përshtypje se shumë që kërcenin ishin çifte djemsh ose vajzash. Nuk shkoi shumë kur pranë meje u ul një djal i shëndosh aziatik. Më pyeti nga isha dhe pastaj më tregoi se ishte refugjat me një shokun e tij,që prej disa kohësh. Ndërsa po bisedonim një djalë mjaft I ri erdhi dhe u ul në gjunjë pranë “të zotit”, sepse pata përshtypjen e një qenushi, që kishte nevojë të perkëdhelej. Ky është Aliu,- më tha, pakistanez.- Ke qejf ta qish? Mbeta pa frymë, se ishte një ngjarje krejt e pa parashikuar. Mendimet më ndërroheshin me shpejtësi të rrufeshme. Kuptohej se e bënin për para dhe mbi të gjitha kush ngatrrohej me ta. E falenderova, por nuk pranova. Tani mezi po më zinte vendi, por për fat ato nuk qëndruan kështu që mbeta i lire. Kur koncerti mbaroi, atëhere salla filloi të rrallohej. Unë piva dhe gllënkën e fundit të birrës dhe u bëra gati të largohem. Kur po kaloja pranë një djali të ri, ai më foli: këtu nuk është vend I përshtatshëm për një djalë serioz. Po për ty është? Ai nuk pat ç’të përgjigjej, por thjeshtë buzëqeshi pak.
Dalim që këtu se atmosfera është e rendë.
Jashtë ishte fresk dhe ajri dukej I pastër. Aty pranë ishte një lokal turk me haje të ndryshme. A më propozoi të merrnim diçka për të ngrënë dhe mua më pëlqeu kry propozim. Morëm nga një cope të madhe byreku dhe filluam ta hanim me kënaqësi. Tani po e vija re se sa më kishte marrë urija, të cilën gota e madhe e birrës e kishte përforcuar. Po ecnim ngadalë kur ai më pyeti se nga isha. I tregova të drejtën sepse dukej djalë serioz. Ai buzëqeshi.
I ke dokumentat në rregull.
Sigurisht. Jam këtu për studime. Po ti. Ai më tregoi se ishte rumun dhe kishte disa muaj aty, pa punë dhe pa dokumenta të rregullta. Menjëherë e kuptova situatën.
Dukesh djalë I këndëshëm e shpresoj që të ka ecur puna.
Ai tundi kokën e tha: një farësoi…Këtu ka shumë që vijnë për qejf…
Pasi e mbaruam byrekun u ankuam se nuk morëm nga dy cope, por po përtonim të ktheheshi përsëri tek shitorja.
Po e shikoja rumunin dhe po mendoja në se duhet ti propozoja. Fundja ishte jë djalë shumë i këndëshëm.
Ke dëshirë të vish tek unë,- i thash me një frymë. Po të refuzonte , punë e madhe. Por ai pranojë, bile me entuziazëm. Hoteli im nuk ishte larg, prandaj shkuam në këmbë. Kur e mbylla derën e dhomës, u ndjeva i qetë. Tani po e shikoja djalin me qetësi.
Si të quajnë? Stavre… Sa vjeç je?20.
Paske ikur I ri nga Rumania. Po edhe atje të njejtën gjë do të bëja, vetëm se të ardhurat ishin më pak.
Nuk e di përse, por ishte një fare hezitimi. Për më tepër u kujtova se nuk kisha preservative. E pyeta Stavren. Ai buzëqeshi dhe e nxorri kutinë nga xhepi.
Mbushëm vaskën me ujë të nxehtë dhe u futëm që të dy. Takimi I trupave tone krijonte një efekt elektrizues. E terhoqa Stavren që të kryqëzoheshim dhe që palla ime e ngrehur të përzihej me shalët e Stavres. Akoma nuk ndjehesha i eksituar. Ndoshta ambjenti I ndryshëm më bënte të ngrohesha ngadalë.
Si je qi për herë të pare? – i them.
Për interes,- më thotë. Isha amatorë i pullave, si gjithë fëmijët e asaj moshe. Unë kisha trashëguar një album të babait, gje që nuk ishin ndonjë gjë e madhe, por ishte një seri që më mungonte një pullë. Sipas meje po të ishte dhe ajo pulla atëherë seria do të ishte shumë e vlefshme. Por për çudi një shok i klasës e kishte tek këtë pullë. Nuk e di si kishte ndodhur, por mua më pëlqente shumë që ta kisha. Atëhere I thash shokut që të ma shiste, por ai nuk pranoi. Kjo e bëri pullën më të rëndësishme në sytë e ki. Iu luta dhe ai më në fund më thotë: Më lejo të të qi dhe unë ta fal pullën. Tani kundërshtova unë. Nuk e doja pullën me atë çmim. Por pak nga pak fillova të mësohem me idenë se, duke u qire nuk e merte vesh kush, dhe une fitoja pullën e endërruar. Kështu më në fund e pranova. Miku im kishte kar të madh dhe kur ma futi më dhembi mjaft dhe kur mbaroi thash se shpëtova. Por ai pretendoi të më qinte edhe një herë tjetër. Pastaj se si mu duk e qira diçka e lezeçme, kështu filluam të qiheshim rregullisht në mënyrë të ndërsjelltë se edhe ai e kishte provuar para meje dhe i lezetonte shumë. Ja kaq ishte. Mbarova gjimnazin dhe vendosa të vi në Gjermani, si shumë të tjerë para meje. Por s’më kishte rastisur të njihja ndonjë shqiptar. Ja ti je i pari.
Në krevat nuk u zgjatëm shumë pasi ishte shumë vonë dhe unë kisha hall qe ai të dilte para se të vinte personeli i hotelit. Kështu vesha këllëfin dhe pa shumë ceremoni e shtyva në vrimë dhe kari u fut me lehtësi. Ai kishte experience dhe ishte shumë I këndëshëm. Shtërngohej pas meje që ti futej sa më shumë.
Uh sa të qirë të lezeçme paske.- dhe unë përpiqesha të isha më shumë në lartësinë e situates. Por edhe ti paske vrimë të këndëshme. Ah fute dhe shpartalloje atë vrimë! Më thonte ai.
Mua mu derdh relativisht shpejtë, gjë që nuk ishte e zakonshme për mua , por nuk pritëm për një here të dytë. Vendosëm ta bënim në mëngjes dhe ashtu e bëmë, por me thenë të drejtën ishim si për gjumësh, por mbaruam punë. Kur u ndamë e lam të takoheshim përsëri.
Stavre! Po ti ke “punë” ?! Si do ja bësh?
Do vi pasi të mbaroj “turnin”.
Edhe unë do të të pres…

 

E kishim lene qe me nje shok te shkolles se mesme te takoheshim tek pese heronjt ne Shkoder dhe meqe isha nje ore para vendosa te pij nje kafe dhe per te shtyre kohen bleva gazeten intervista. U ula ne kend te nje lokali aty afer dhe po shfletoja gazeten. Pasi lexova ato qe me interesonin arrita tek rubrika djemte kerkojne vajza.Instiktivisht po lexoja kur per cudine time lexoj nje njoftim te nje djali 19 vjecar gay pasiv qe kerkonte lidhje.Per vitin 96 nuk behej fjale per celular por ai kishte dhene diten,oren,vendin dhe gazeten ne dore. Me tundoj ky njoftim dhe mendova te shkoj,por ne mendje me vinin shume ide sepse mendova se mund te jete nje provokim ose sa djem mund te kishin lexuar kte njoftim dhe mund te behej nje lemsh i madh.Takimi ishte lene para turizmit te henen ora 10. Shkova dhe u pozicionova ne nje vend te padukshem qe te mos u ekspozoja. kisha nje ore qe po prisja dhe asnje djale nuk po vereja me gazete ne dore,pamvarsisht levizjeve te shumta te njerezve. Durimi kishte sosur prandaj vendosa qe te dal tek bordura para turizmit,u ula dhe nxora gazeten si shenje dalluese.  pas 15 minutash parkalon para meje nje djale kacurrels syshkruar brun me nje xhup lekure.Pasi ben disa ecejake nga menga e xhupit nxjerr gazeten te bere tub.U ngrita ne kembe dhe po prisja te kthehej perseri.Ishte nje mrekulli te lidhje miqesi me nje djale te bukur si ai.Ne momentin qe u kthye i dal perpara dhe e ndaloj.Djali i gazetes i them?[sot kur e kujtoj kte prezantim them me vehte cfare guximi idiot].Per fatin tim te mire ai reagoi drejt dhe u pergjigj pozitivisht.E ftova te pinim nje kafe aty afer sa per prezantim.Qendroja perballe tij dhe bukuria e tij me kishte eksituar pa mase.Penisi ishte gati ne shperthim dhe mendja me shkonte ta perpija te terin,por ...Qendruam deri sa beme prezantimet dhe deshirat e secilit dhe e ftova te shkonim tek shtepia e nje shoku qe kishte vetem nje dhome dhe kishte shkuar ne emigrim.Sa hapa deren dhe hyme brenda,nuk mu durua por e mbertheva dhe fillova ta puth me pasion.Buzet e tija te trasha dhe te lengta me krijuan nje parajse te vertete.Puthjes se zjarrte iu pergjigj dhe ai dhe pa marre ndonje urdher filluam te zhveshnim njeri tjetrin.Akoma dhe sot me kujtohet ai trup i bukur qe nuk ngopesha duke e puthur.Me gjuhe merrja cdo pjese te trupit te tij,kafshoja gjoksin dhe me te njejten monedhe ma kthente dhe ai.Pasi i bera nje lavazh trupit rradha erdhi tek pjesa intime e ti.Me dhembe ia hoqa mbathjet dhe para meje u shfaq nje penis i bere synet me koke te trashe qe ta mbushte gojen dhe te kishte enda ta thithje.Pas disa minutash me lavazhin epenisit te tij hoqa mbathjet e mija te cilat kishin filluar te lengeshtoheshin nga parasperma dhe fillova ta ferkoj me te tijin qe te beheshin shoke taman. Penisi i tij dhe i imi nuk i kalonin te 15cm por kjo nuk kishte rendesi para kenaqesise erotike qe krijonim nga lojrat me njeri tjetrin.vazhdonim me kto lojra,kur ne vesh me peshperit.Te kthehemi 69 dhe te derdhim njekohesisht ne goje te njeri tjetrit.Per momentin hezitova por kenaqesia qe me jepte nuk mund te refuzoja. ishte vete parajsa.Qinim gojen e njeri tjetrit dhe derdhja u be bjekohesisht ne te dy gojet tona.Sic ishim me spermen e te dyve filluam te putheshim me epsh.Ndenjem disa momente ,me sa me kujtohet 20 minuta sa pime nga nje gote cola dhe besojeni se aty mesova emrin e tij qe quhej Fatmir.Ne kte menyre prezantimi i them se fati i mire ishte qe me solli nje djale si ti qe as ne enderr nuk e parashikoja.Ne kte moment ai me holli krahet rreth qafes dhe filloj te me puthe me pasion.Nuk kishte si te mos reagonte penisin im qe mezi priste vrimen e nje mashkulli qe per mua ishte top model. Pasi fillum puthjet erotike e shtrive me shpine ne krevatin tek qe ndodhej ne ate dhome,dhe fillova ta gudulise me gjuhe vrimen e ti hyjnore.Renkimet e fatmirit nga kenaqesia me eksitonin pa mase.Fillova te hapja vrimen me te gjitha gishtat me radhe dhe njekohesisht vithet i rrihja me shuplakeAh vithet te rrumbullakta dhe te buta qe kur i kafshoje butesisht te benin per vehte.Pasi vrima ishte perpunuar mire me mjete rrethanore vinte radha e penisit tim qe per hir te se vertetes gati ishte per te demostruar per kte padrejtesi ne vonese penetrimi.Afrova koken tek vrima magjike e cila per hir te se vertetes ishte pregatitur mire dhe me cdo hap futje ndjeja renkimet e kenaqesise qe Fatmiri ofshante. Pompimet zgjaten per nje kohe te gjate sepse ishte hera e dyte.Provuam te gjithe pozicionet dhe ne momentin qe do ejakulonim te dy, e ktheva me fytyre nga une .Sperma vershonte brenda vrimes magjike ne bythen e tij,ndersa sperma e tij lagte trupat tane. kjo ishte historia e gazetes intervista por qe une dhe Fatmiri krijuam kto situata deri sa ai emigroi.

 

Po kthehesha në shtëpi dhe për shkurt I rash nga lulishtja e Namasgjas. Ishte errësirë e madhe dhe me qe ditën kishte rënë shi, po shikoja me kujdes se mos futesha në ndonjë pellg me ujë. Kur pranë një peme pash siluetën e një djali I cili e kishte nxjerrë dhe po e mbante me dore. Sapo me pa filloi të urinojë pa patur problem që të fshihet. Unë I kalova pranë dhe për të qeshur I thash: Kujdes se e thave pemën!
Pse ku duhet ta bëj?
Ja aty në fushë në se të vjen për mbarë.
Mos na e prish muhabetin tashti,- më tha dhe duke e shkundur e futi mbrenda pantallonave me ngadalë. Unë ndalova. Dukej qartë se ai po e ekspozonte. Vura re që kishte një kar simpatik të hollë, por të gjatë.
E paske goxha të gjatë ,-I thash.
Faleminderit. Ke kohë të bëjmë pak muhabet. Aty pranë ishte një stol. Ai u ul dhe unë I mbytur nga kurshtja u ula pranë tij. Po e shikoja. Ishte një djalë biond me floke kaçurela, që I mbushnin kokën se I mbante të gjata. Në gjysmë errësirë dukej mjaft simpatik.
Pse po rri ketu vetëm.
Ai qeshi me dredhi: sekret...
Si të duash, por vetë më ftove për të biseduar dhe desha të ngrihem.
U u sa shpejt u zemroke dhe ti. Ja e sheh atë djalin atje? Tamam në fund të lulishtes ku fillonte rruga ishte nje djalë me duar në xhepa që po rrinte gjysmë I fshehur pranë shkurreve zbukuruese.
E pastaj?
Po atë burrin që është nga ana tjetër e rrugës?
Po e shoh. Ka kaq kohë që po matet ti propozojë, por ka frikë.
Po ti nga e di se ai pret propozim?
Po s’është nata e parë që bënë këtë punë. Ja shife si do lidhen gjërat.
Dhe vërtetë pas pak burri u afrua dhe të dy u futën midis shkurreve që I mbulonin nga ana e rrugës, por jo nga ana e jonë. Aty djali uli tutat me shpejtësi dhe burri, pasi e leu karin me pështymë ia futi. Mua mu ngref keqas, kurse miku zgjati dorën dhe filloi të ma fërkonte karin tim. Unë nuk fola. Ai më zbërtheu pantallonat dhe ma nxori. Pastaj e mbështei në faqe dhe e preku me gjuhë kokën e nxehtë të karit dhe duke e lëpirë pak nga pak e mori në gojë. Isha në një gjndje të eksituar. Nuk dija si të veproja, se çdo gjë erdhi kaq papritur. Disa metra më poshtë shikoja pornoskeçin që po zhvillohej, kurse tek vetja po digjesha nga kënaqësia. Pastaj djali u ngrit dhe u ul në prehrin tim duke u shtyrë e rrasi të gjithin mbrenda. Tani po shikoja se sa I etur ishte për kar.vetëm disa çaste më parë nuk do ta kisha besuar këtë realitet që më mbante të gozhduar në atë fron.
Ato mbaruan më shpejt. Djali u ul dhe u fshi me diçka, pastaj diçka këmbyen midis tyre. Tashti mbaruam edhe ne. Unë doja të mbaronim punë sa më parë. Nxora pakon me shamija dhe u fshiva. Kurse partneri im kishte vete. Kur do takohemi perseri, më tha. Ja të shohim. Ky këtu nuk më duket vend I përshtatshëm.
Po ti ke ndonjë vend më të mirë?
Ja do të lajmëroj.
Më jep telefonin!
Unë preferova më mirë emailin.
Do më shkruash?-më tha.
Sigurisht. Je kaq I mirë sa nuk dua të të humb. Ku je? Tek Ismaili. Si të quajn? Fredi.
Mirë Fredi, po si tu mbush mendja me mua. Kam pritur disa net dhe nuk më kanë p[lqyer. Sot vendosa që do të pranoja të parin që do më vinte dhe ai ishe ti. nejse do të kërkoj edhe në chat dhe do kemi mjaft çfare të bisedojmë. Kishim dalë te drita dhe e pash se ishte një djalë mjaft I bukur. Fredi! Nuk je nga ato djem që lëshohesh lehtë. Atij iu bë qejfi. Pastaj ky qe vetem fillimi dhe kemi ende shume lojra për të bërë...

Kisha më shumë se një muaj që isha kthyer nga Gjermania dhe nuk e kisha kryer ende porosinë. Një shok më kishte dhënë disa para për t’ia shpënë të jëmës që jetonte e vetme në Laprakë. Por punë të ndryshme më kishin penguar, kështu, atë mbrëmje, qe vetja mu duk më i lire, vendosa ta kryej porosinë. Por zgjodha kohë të gabuar, sepse mbrëmja erdhi shumë shpejt dhe kështu humba orjentimin e shtëpisë. Po sillesha sa një anë në tjetrën dhe s’po gjenja njeri të pyesja, kur ja që nga një hyrje u ravijzua një njollë e bardhë. Ngulita vështrimin dhe gjysmë errësirë, dallova një djalë që kish veshur një triko shumë të bardhë. Iu afrova dhe e pyeta në se e dinte ku banonte familja … por nuk e dinte. I fola per nje plakë që kishte 4 djem jashtë shtetit, por ai nuk e njihte. Unë kisha qënë një herë ditën por tani s’po orientohesha. I thash se duhet të ishte një apartament në katin e dytë ose të tretë, bile hipëm që ta provonim, por kur i ramë derës u përgjigj një zë vajze, e cila nuk pranoi të hapte derën. Dhe kishte të drejtë, se s’kishte nga të na njihte se kush jemi. Po zbrisnim shkallëve kur u fiken dritat. Shkallët u bënë të përbindëshme dhe duke u mbajtur mezi arritëm tek hyrja. Por aty ambjenti ishte e ndriçuar sepse hëna e plotë bënte mjaft dritë sa të shikoje gjithëçka për rreth. Aty mund të theme se e pash djaloshin për here të parë. Po e shikoja në atë dritë të veçantë dhe m’u duk se ishte mjaft i bukur. Brun me dy sy që shkëlqenin, flokë të zes të prera pas modes dhe një pale blu xhinsa të zinj. Kishte rënë heshtja dhe asnjeri s’po fliste. Ishim pranë njëri tjetrit. Ai ishte më i shkurtër se unë dhe ashtu pranë siç ishim më dukej se mjafton të hapja krahët dhe ta përmblidhja në gjoksin tim. Kisha filluar të trubullohesha, por mu kujtua se më kishin thenë, se atje kishte disa djem gey që shkonin jashtë shtetit për tu qirë dhe kjo më futi frikën. Mjafton një pakujdesi e vogël dhe çfarë nuk mund të ndodhi.
Ke qënë ndonjëherë jashtë shtetit. – e pyes. Kjo më doli nga goja si rrjedhim logjik i asaj që mendoja.
Jo,-më tha djali.
Si kështu, tani udhëton edhe pa viza.
Ashtu vërtet, por viza e vërtet është paraja…
Kishte të drejtë. Më ka rastisur djem të bukur që kërkojnë “përkujdesje” dhe kjo ka kuptimin e vet. Po e shikoja mikun tim dhe nuk mu durua pa I thenë:
Pranon të të themë se je djalë i bukur.
Faleminderit- më tha ai. Mu duk sikur mu afrua pak. Tani ndjeheshim kaq afër njëri tjetrit. Si ndenji e më pa për pak kohë, hapi duart dhe mu hodh në qafë. Trupi i tij u ngjit pas timit dhe ndjehesh një aromë e këndëshme e ngrohtë.
Edhe ti më pëlqen shumë,-më thotë. Si të komanduara buzët tona u afruan dhe kështu nën dritën e hënës këmbyem një puthje të gjatë që të merrte frymën.
Futemi në hije!-më thotë djali. Dhe vërtet nata ishte bërë si me qënë ditë.
Ku të shkojmë?- më pyeti.
Ti e di. A nuk je i zoti i lagjes
Ai po mendohesh.
Sonte për dreq paska shumë dritë dhe nuk mund te shkojmë në vendet e zakonshme.
Pse e bën shpesh?
Me raste. Ja ndonjëherë qëllon, si me ty sonte, megjithëse të betohem se nuk dola me ndonjë qëllim. Por kur të qëllon është gjëja më e bukur. Po mendoj për garazhin e një shoku. Më pret këtu sa të shoh se nuk I janë kthyer të shtëpisë e ti marrë çelsin.
Unë pranova dhe ai ia dha vrapit, duke humbur pas pallatit.
Po shikoja përreth dhe më dukej se isha future në një botë surealiste, ku pallatet më dukeshin si ndërtesa ëndrash. Por nuk mbeta vetëm për shumë kohë se djaloshi erdhi me fytyrë të buzëqeshur si njeriu që ia ka arritur qëllimit.
Po ai nuk tha gjë?
Ai e kuptoi dhe desh te vinte, por nuk e mora. Fundja nuk njihemi ende aq sa të sillja edhe miqtë.
Tani ishte krijuar një situate që doja të mbaroja punë sa më pare dhe nuk doja të ngatrrohesha shumë.
Garazhi nuk ishte larg. Rrugës erdhën dritat. U futëm nga një derë anësore pa e ngritur qepenin. Në errësirë nuk po orientohesha, por djali më kapi për dore dhe më drejtoi tek një qoshe ku ishte një divan. Aty u puthëm përsëri. Ai më vuri dorën përpara dhe filloi të ma ferkonte. Më ishte ngrehur sa më zbëhet.
A ta marrë pak në gojë?- më thotë.
Jo, jo. Më mire mbarojmë punë shpejt, të tjerat i lemë për here tjetër. Ai nuk pyeti më gjatë, por zbërtheu rrypin dhe uli pantallonat dhe të mbathurat njëherësh. Leva dorën me pështymë dhe fillova ti zbusnja vrimën. Ai reagoi. Kujdes,-më tha se e kam pak të vrarë.
Sa ditë ke, nja dy ditë. E paske bërë tani shpejt. Ai nuk u përgjigj.
E kishte të madh?
Mjaft.
Po si e durove, se e paske vrimën mjaft të ngushtë.
Ja që isha kurreshtar dhe e pranova.
E lemë po deshe…
Jo,jo vazhdo.
Kur desha ta fusnja, më tha të prisja sa të shtrihej.
Ai zuri pozicionin që iu duk më I mire dhe unë fillova t’ia fusja. Në fillim futja qe e vështirë sa edhe mua më dhimbte koka nga tërheqja e lëkurës. Me siguri djalit do ti dhimbte akoma më shumë, por ishte I duruar. Kështu e pranoi deri në fund dhe më tha të prisnja pak. Edhe unë prita bile gjatë sa të mësohej mire, por ishte e thenë që qejfi të bëhej me dhimbje atë natë.
Vazhdo,-më tha djali dhe unë fillova ta pompoj. Shtërngimi I vrimës tani më jepte kënaqësi. Po palloja me force dhe vetëm kur kujtohesha se miku im po kalonte ditët e kijametit, atëherë frenohesha për t’I bërë pak më të durueshme. Pastaj e nxora dhe fillova t’I bija me dorë. Këtë filloi të bëjë edhe ai. E ndjeja se si sperma po ngrihej dhe I afrohej daljes. Vura dorën dhe e mblodha në grusht. Po të njejtën gjë bëri edhe djali. Kështu u çliruam që të dy nga një kënaqësi e sikletshme.
Kur po dilnim nga garazhi, pranë hyrjes ishte një djalë që po pinte një cigare. Ai bëri një lëvizje dhe miku im e ftoi. Ai u afrua me disa naze dhe më zgjati dorën. Ishte një dorë e butë dhe eksituese. Të dy më përcollën në stacion. Miku im më tha se të nesermen do të kërkonte për plakën dhe më mori nr e celularit që të më lajmëronte. I dhash dorën. Kur po e shterngoja dorën e djalit tjetër ai më buzëqeshi dhe më tha: mëngjeseve jam vetëm…

Të gjithë djemtë, në faqet e chatit , urojnë KLM. Nuk di të them se sa e sinqertë është kjo, pasi ka shumë ankesa që chati është і pasuksesshëm, pasi nuk zgjidh asnjë lidhje, por megjithatë çdonjëri mund të përballet me ngjarje na me të pabesueshmet që mund t’i ndodhin çdo ditë. Ja se ç’më ndodhi edhe mua një ditë.
Kaloja shpesh nga ai lokal dhe shpesh ndeshesha me një kamerier, që і mbështetur tek dera e lokalit, rrotullonte tabakanë mbi gishtin e mesit, duke bërë kështu një numër të thjeshtë cirkusi. Një ditë, se si me erdhi dhe bëra një shaka, duke і thënë, se po të vazhdonte kështu , do ta bënte tabakanë me vrimë. Ai nuk dëgjoi mirë, apo nuk kuptoi se çfarë і thash dhe më pyeti që të sqarohej. Kur ia përsërita, ai qeshi dhe më ftoi të pija një kafe. Unë u ula , por duke і thëne se kafen do ta paguaja unë , megjithëse ai këmbëngulte që të më qeraste ai. Duket se ishte një simpati e dyanshme që kishte lindur midis nesh. Njerëz nuk kishte kështu që, ai në këmbë dhe unë ulur të mund të komunikonim me njëri tjetrin. Pasi solli kafenë dhe nuk kishte punë tjetër, ai u ul në anën tjetër të tryezës e filluam të njiheshim. Ai ishte në vitin e fundit të gjimnazit dhe donte të kishte nota sa më të mira, që të kishte një degë të mirë në universitet. Por për arsye ekonomike ai duhej të punonte gjithë pasdites deri sa mbyllej lokali. Po kur përgatitesh? E pyes. Ja përfitoj kur nuk k klientë ti hedh sytë librave.
Duket je djalë і zgjuar që і mëson gjërat shpejt,- і them. Ja ashtu si të gjithë.
Këtë mos e thuaj, se pak janë që sakrifikojnë si ty. Duke і buzëqeshur і kapa dorën që kishte mbi tavolinë dhe ia ledhatova. Ai thjeshtë buzëqeshi dhe nuk reagoi.
Je djalë і këndshm Lori. Ai përsëri buzëqeshi.
Banonte në kombinat dhe kur mbaronte punën shkonte me një biçikletë të vjetër në shtëpi.
Qenka stërmundim, - і them.
Gjimnastika e mbrëmjes.
Bisedat vazhduan me ndërprere, nga që vinin klientë kështu që u ngrita, por pa dëshirë,se doja të flisnim më tej, pasi biseda sapo kishte filluar të ngrohej. І thash se do ta prisja kur të dilte nga puna që ta shoqëroja një copë rruge dhe ai pranoi.
Afër orës 10, dola nga shtëpia. Ato ditë isha vetëm se të shtëpisë ishin në një dasmë. Kjo ishte gjë e rrallë dhe arsyeja kryesore për të dështuar shumë takime që mund të ishin të suksesshme. Por këtë mbrëmje kisha besim se çdo gjë do të shkonte mirë. Kur u afrova pranë lokalit, pash se një tryezë të mbushur plot me burra që flisnin me zë të lartë dhe që і binin celularëve çdo minut. Lori qëndronte në këmbë që të plotësonte shpejt çdo porosi.
Prit e prit , por ato nuk po luanin vendit. Fillova të humb durimin, aq më tepër që koha u ftoh dhe unë kisha dalë lehtshëm. Më së fundi u ngritën. Tek dera vazhduan bisedën një cipë herë e pastaj і hipën mercedeseve apo bmw të tyre dhe u larguan. Lori pastroi shpejt e shpejt tryezën dhe më së fundi doli.
Kur më pa që po e prisja.
Të harrova fare, і zënë nga punët. Po pse s’u fute të pije një kafe dhe të rrije ulur.
S’prish punë se bëra edhe unë shëtitjen e mbrëmjes. Lori, pranon të vish nja 10 min. tek unë sa për muhabet.
A nuk është vonë? Pastaj jam dhe і lodhur.
Po ulur do të jesh, pastaj se mbaruam muhabetin...
Dukej qartë që ai po hezitonte, por fjala ishte o sot o kurrë. Po vazhdoja t’i argumentoja ftesën time dhe atij sikur iu kthye mendja. Hipëm në apartamentin tim. Ai qëndroi ende në këmbë me shpinë nga unë.
Ulu – і thash. Papritur ai shkoi deri tek muri dhe përplasi fundin e grushtit në mure.
Lori! Çfarë ke? Të kuptohemi, nuk të mbaj me zorr. Po deshe derën hapur e ke.
Ai mbështeti kokën mbi grushtin e tij dhe sikur po mendohej...
Lori çfarë ke? Do të ikësh ik, do të qëndrosh , qëndro.
Ai u kthye nga unë.
E di si është puna? Unë nuk e kam bërë asnjëherë. Atje tek lokali të kuptova plotësisht dhe mu duk e lehtë, por tani se si më duket.
Po mirë mor Lori, ik atëherë.
Jo,-tha ai. Por më të lehtë e kam që unë ta bëj ty.
S’ka rëndësi, edhe kështu e bëjmë. Iu afrova duke і thënë: U trembe shumë... ai bëri një si buzëqeshje. Pastaj shtoi: mbarojmë punë shpejt se edhe mua më duhet të iki.
U puthëm si fillim. Qe një puthje e ftohtë dhe formale. E preka përpara, por atij nuk і ishte forcuar. Çfarë nuk më shkoi nepërmend. Gjëja më e vogël që të ishte impotent. Por kur fillova ta fërkoj filloi ti ngrihet deri sa u normalizua. Kishte qenë punë turpi me sa duket. U shtrimë në divan. І dhashë një prezervativë dhe і thash ta vishte. E vuri pa bërë fjalë, pastaj e leva vrimën me pak fëmijësh dhe e përgatita me gishta. LOrit dukej nuk po і durohej dhe donte ta fuste sa më parë.
Ngadalë Lori, mos u nxito.
U ula në një pozicion të volitshëm që ai ta kishte më lehtë dhe filloi ta shtynte. Me kapitalin nuk ishte keq. Duhet të konkurronte për 18-19cm. Kari filloi të rrëshqiste, por megjithëse më dhembte, po e duroja për të mos e dekurajuar. Ai e futi deri në fund dhe më krijojë përshtypjen se gjatë rrugës ishte zgjatur ndonjë cm më shumë. Nuk priti gjatë por filloi të pompoje, duke më sjellë kënaqësinë e rastit. Gjatë aktit mbështetej tek unë që të kishte sa më shumë kontakt mishnorë dhe sa më shumë kënaqësi. nuk e zgjati shumë dhe iu derdh me ç’rast u shty kaq shumë pas meje sa mu duk sikur donte të futej і gjithë brenda. Qëndruam pak kështu dhe kur і thash të ikte, më tha që të qëndronin edhe pak kështu.
Duket і pëlqeu... mendova. Dhe ashtu kishte qenë vërtetë. Më tha të prisnim pak se donte ta bënte edhe një herë. Kur і thash në se dëshironte t’ia fërkoja rreth vrimës, por pa ia futur, ai mbeti і mëdyshur, por pranoi. Fillova ta fërkoja me gishtin rreth vrimës dhe ai më thonte jo, duke vijuar fërkimet, puthjet dhe nxehjet e çdo lloji arriti që Lorit t’і ngrihej përsëri. Hera e dytë ishte më e këndshme. Ai sikur kishte arritur portat e parajsës dhe po e bënte me shumë epsh. Kur mbaroi dhe u bë gati për të ikur, më pyeti. Do kalosh herë tjetër nga lokali.
Nuk e di. Por një herë krijohet rasti që ti e pret prej kohe.

 

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...