Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Vera po mbaronte dhe kthimi ne qytetin tim ishte i pashmangshem,por nuk shijova lirshem asnje nga ditepushimet e mija,pasi qe ne diten e dyte te pushimeve,duart e nje mashkulli ne hotel me preken lehte"trimin"tim,i cili nuk e hiqte dot mendjen nga miklimi i duarve te tij.
Asnje nate nuk vura gjume rehat ne sy,pasi ne mendime shfaqej ai me duart e tij te gjata dhe te bukura teksa me ferkonte lehtazi ne ece jaket e mija neper hotel...
Mes ketyre mendimeve epshore verore,kthimi ne qytet u be i gjate dhe lodhes.
Teksa perqafohemi me miqte e perbashket,me te cilet kaluam 3 jave pushime ne jug te vendit,me cantat ngarkuar ngjis shkallet e shtepise sime private,dhe trokas ne xhamin e hollit si per te lajmeruar qe une erdha...
Te nesermen nisem per ne Tirane per disa pune te mijat vetiake,e nderkohe ne pritje e siper futem ne nje nga netet e kryeqytetit dhe neper ate rremuje te madhe virtualiteti njihem me dike,me te cilin le takim ne oren 14.30 ne nje kend te Tiranes,ku mund te shquaja ate dhe makinen e tij,sipas te dhenave qe kishim kembyer ne internet...
Neper ate zheg vape me duhej te prisja e djersa ime derdhej curg sa nga pritja,aq nga ankthi dhe turpi qe me kishte kapluar nga ky takim i pare me nje mashkull ndryshe..
Konsumova aq shume uje,saqe shitesit ambulant aty prane i ra ne sy dhe me pyeti:Mos jeni gje semure?
-Jo,u pergjigja une kam shume vape..
-Eh,me tha pse s'uleni ne ate kafeterine aty ngjitur,eshte me kondicioner,c'te bej une qe jam ketu dhe me duhet te nxjerr kafshaten e dites...
-Jo,po pres tim kusheri i them,dhe per pak vjen ..
-Ok , me tha ,ishalla te vjen shpejt dhe i shpeton kesaj vape marramendese..
-Flm i them,dhe u largova tere trup prej tij..

Makina e Bledit beri nje kthese te lehte dhe ne rrotullimin e dyte u vendos ne nje pozicion mbikqyerje te sheshit te madh,si per te pare vend-vendosjen time aktuale,e cila nuk shquhej kollaj,pasi une e kisha studiuar rastesisht me pritjen time te gjate te tere sheshpamjen.
E lashe te zbriste dhe te vendosej ne deren e pasagjerit ne kembe ,ashtu sic e kishim lene ne net kafe,dhe kaloj avash-avash afer tij dhe e pyes per nje adrese,te cilen ai me tha qe nuk e dinte se nuk ishte nga Tirana..
Me kishte genjyer per qytetin,po per sa te tjera me kishte genjyer..
Ne mbarim te pyetjeve te mija i them jam djali i netit ..levizi paksa trupin si i hutuar gjasme,dhe me ftoi ne makine per te levizur..apo do te pime nje kafe ketu?-Mu drejtua ai..
Ecim i thashe,doja te largohesha qe aty nje sahat e me pare..ndalo ku te duash te freskohem se po vdes nga vapa i them..

Pak km me poshte ne nje kafe moteli,ai ndalon dhe dic flet me sportelistin,nje djale bukurosh i ri,dhe me ben me gisht te shkoj drejt tij..
Futemi nga hyrja e pasme e ketij moteli drejt e ne dhomen e kondicionuar te tij..

Mund te freskohesh ne do me pije te ftohta ne do me uje te ftohte ..
Futem ne dush dhe mbyll deren e tij,pasi freskohem e lahem marr teshat e me peshqir ne mes dal prej tij..
Po bej edhe une nje dush sa per tu shpelare paksa, dhe ai le deren e tij hapur,si per ta pare une trupin e tij..
Une shtrihem ne krevatin dopio e veshtroja teksa pija nje soda,trupin e tijte gjate me pak bark,dhe karin e tij te vogel qe ai e ferkonte sikur ta kishte nje gjigand..
Ai del nga dushi me peshqirin paksa leshuar dhe vjen drejt e tek une per tu ulur dhe me pyet se a u freskova ndopak..
Une i pergjigjem se po..dhe po me vjen pak vape se di nga ..
Emmm renkon lehte ai dhe fillon te me ferkoje pulpen e kembes lehte dhe nderkohe me lepin lehtas ke kofsha me gjuhen e tij te ndezur..
Nderkohe une ja ferkoj pak kurrizin dhe bythet e tij te bukura..isha teresisht i turpshem ne cdo veprim qe beja pasi se kisha bere kurre me nje mashkull..
Nen rrokopujen e ferkimeve dhe rrotullimeve neper krevatin dopio ai kerkon buzet e mija dhe fillon nje perthithje buzesh,llape dhe peshtymash neper goje,mjeker,faqe,gushe,trup...Ai nuk ngopej se lepiri cdo cm lekure timen..ishte mjaft epshor dhe sh i stervitur ne seks edhe me meshkujt,teksa ishte siper meje ferkonte karin tim ne vrimen e tij si per ta futur,ndonese une se kisha laguar as karin,as vrimen e tij me peshtyme(sic do te beja heret e tjera)dhe ferkonte ne vrimen e tij koken e karit tim tashme te bere dru e qe ishte lagur nga paralengu spermatik..
Hej i them avash se fus pa prezervativ..ashtu me tha dhe me ktheu lehtas permbys dhe filloi te me kafshonte lehte bythet e mija dhe me gjuhen e tij me lepinte vrimen e bythes,ngrohtesia e gjuhes se tij dhe peshtyma qe rreshqiste neper tere vijen e bythes me eksitonin pa mase dhe ai here e thithte fort,here e fuste gjuhen lehte ne vrime duke lepire...
Kari im i bere tashme dru me shtyu ta ktheja e ta fusja ke ai me prezervativ vetem koken sa per ta eksituar qe te luaj edhe une me te si ai me mua..pasi ekperiencat e mija me femrat kishin qe ne moshen 14 vjecare..
Nderkohe i fusja vetem koken e i thithja gjuhen lehte perballe ai renkonte e me thoshte ma fut jepi ohhhhhhhhhhh shpirt ma futttttttttt ememmmm jepi shtyje..Une luaja :ja fusja pak e nga pak ,ja nxirrja serish,derisa ai renkonte e lutej: jepi me shkerdhej fort,jam kurva jote zemer,jam kurva joteeeeeeee,me qij me shkaterro, jepiiiiiiiiiiiiii..
Ja futa te terin brenda dhe e popmpoja,derisa djersa me shkonte curg e nderkohe ja thithja llapen fort sa i merrej fryma e s'nixrrte dot fjale..Teksa e leshoja me thoshte duke me shtrenguar kofshet:me qij,me shkerdhe,jam kurva jote,jam e jotja, me qij ,me qij mua dhe gruan time ...i shpetoi ne fund ..Oooooooohhhhhhhhh renkoj une te qij edhe gruan?Ok,ja ku po ta qij: i vura kembet ne supet e mija sa desh e shqeva fare dhe i pompoja, ndersa bytha e tij super e nxehte po fillont te kullonte saqe po me lagte ..
Jepi me thoshte me qij me shkerdhe dhe renkonte..
I leshoj njeren kembe e filloj ta qij paksa si anash,ndersa me ne fund ai me thote hiqe kellefin hiqe..
E heq pa e fshire fare koken e karit me vaj recini e sperme parafillimi,ja rras teresisht deri ne fyt sa desh e mbyta e ai qe ma thithte s'di sa embel,s'di sa bute, saqe ja futa ne fyt spermen ndoshta deri ne stomak menjehere,aq, sa ju skuqen syte si fenere makine..
Me lepinte karin jashte,koqet,vrimen serisht,me bente masazh nga trupi i shtrire me shpine dhe me thoshte :si me ke qire ti s'me ka qire njeri(fraze qe ja thoshte cdo personi me te cilin ishte qire)..
Kisha takuar rastesisht nje nga kurvat e stervitura e te rendomta te nje qyteti bregdetar..
As vete se dija c'kisha bere dhe ku isha zhgerryer,por seksi im ishte kenaqur jashtezakonisht shume...
Kisha qire nje burre per here te pare dhe kisha provuar nje kenaqesi qe s'pershkruhej me fjale..
Teksa ecja per te kapur furgonin e fundit per ne qytetin tim,peshtyva edhe njehere si per te pastruar veten,dhe psheretiva bythqiri sa mire bente seks..ma kenaqi karin...
Udhetimi per ne shtepi zgjati ca dhe zbrita nga fugoni i lodhur dhe i hutuar..
Kisha qire nje mashkull,kisha frike se do te me tregonin me gisht tere qyteti,me dukej vetja i palare e tere mut ,i peshtirosur e fajtor u futa ne dushin e shtepise sime per te 6 here ate dite...dhe qendroja nen ujin e ngrohte te tij duke qare me denese se perse e kisha bere kete gje..

Te udhëtosh me autobus këto dite te nxehta vere është një torturë e vërtet. Kjo behet akoma me e padurueshme kur autobusi është i mbushur me njerëz. Te gjithë përpiqen te zëne ndonjë qoshe dritare qe te fryje e te ralloje djerset qe rrjedhin çurkë. Tek stacioni i trenit hipën edhe shume njerëz qe e beri me te padurueshme udhëtimin. Kjo na ngjeshi pas njeri tjetrit edhe me shume. Qe atëherë qe ndjeva dorën te kishte prekur diçka te nxehte e te forte. Ktheva kokën ne atë drejtim dhe pash një djalë te shkurtër qimeverdhe, me një mjekër te rralle, qe te rinjtë e lëne për qejf. Ai me pa e me një buzëqeshje te lehte me thotë: "Ç’të besh ". Sigurisht shprehja po me drejtohej mua, por s'po merrja vesh ne se e kishte fjalën për vapën apo për organin e tij te ngrehur. Unë tërhoqa pak dorën duke thëne se kështu e kishte kjo pune. Kisha edhe dy stacione për te bere. Shoferi i jepte makinës me kolpo kështu qe djaloshi here pas here mbështetej pas dorës sime për te treguar se e kishte gjithmon te ngrehur. Kur arritëm tek tregu, zbrita nga makina dhe mora fryme lirisht,sepse jashtë me dukej fresk ne krahasim me autobusin. Atëherë pash djaloshin qe po ecte pranë meje. Tani dukej me interesant. Kishte veshur një palë pantallona bluxhinse dhe një fanelle pambuku ne te çilen shkruhej "I love fcuk". "Paske fanelle interesante". Ai pohoi me koke. "Por a e di se çdo te thotë e shkruara ne te?" "Jo..." u përgjigj thjeshte ai. " Po ti ndërrosh pak germat ajo thotë se te pëlqen ajo pune". Ai me pa se mos po tallesha, pastaj shtoi: "E po mire thotë..Pse ty s’të pëlqen?" Ketë radhe qesh unë qe u zura ngushte. "Do ulemi te pijme një kafe" propozoi ai, ndërsa kalonim pranë një kafeje. U ulem. Kafeja ishte lere mos pyet, megjithëse gruaja e shërbimit po e lante për ta freskuar. Porositem dhe pas pak erdhi një ekspres i holle si lëng gështenjash. "Ama kafe i thënçin" shtova unë dhe e lash përfundimisht filxhanin ne tryeze. "Sa vjeç je?" e pyes. "21 po ti?" "Tridhjete". "Dukesh me i ri...Si thua do ta bëjmë?". Unë po hezitoja. Nuk dukej tip i keq, bile mund te them se ishte i kendeshem. " E Ben shpesh?" "Me raste..." "Ku shkoni?" "Ka plot vende me qira për një ore..." Po hezitoja. Te them te drejtën nuk me pëlqente ideja e një vendi ku mund te dilte ndonjë i njohur, pa çka se hotelxhinjt nuk pyesin pasi duan parat. Ai ma ndërpreu mendimin se me tha se kishte një vend te sigurte, ku kishte shkuar edhe here te tjera, kështu qe mu prish mendja. Ai u fut i pari dhe mori çelësin pastaj u futem. Për çudi nuk kishte njeri ne korridor. U ngjitem ne katin e dyte ku ishin katër dyer. Ai hapi njërën dhe u futem ne një dhome te vogël, por me shtrat dopio.Aty kishte edhe një baxho me dush."Futemi te heqim djersen" propozoi ai. U ç’veshëm shpejt e shpejt me shpine te kthyer nga njeri tjetri. U futem ne banjo qe ishte e ngushte. Uji ishte i vaket se vinte nga depozita qe ishte ngrohur nga dielli. Te ndodhur pranë njeri tjetrit ndjeva organin e tij te futur midis shalëve te mija. Unë isha një koke me i gjate se ai. Siç thonë partnerin ose duhet ta përmbledhsh ose te përmbledh. Ne ketë rast me përkiste mua qe ta përmbledhja. Uli na freskoi dhe ndjehej kaq i kendeshem. Ai fillo te me kafshonte koket e sisëve, gjë qe me eksitonte akoma me shume. Unë shtrëngova këmbët dhe ai lëvizi pak si për te pompuar. Pastaj u puthem dhe duhet te pohoj se ishte mjeshtër. Kur dolëm ne dhome, u fshimë dhe u ulem ne shtrat. Ai u rras pranë meje dhe filluam te putheshim përsëri. "Paske buze magnetike" shtoi ai. "Edhe ti nuk bije poshtë" e komplimentova unë. "Si ke qejf ta bëjmë? E fillojmë me një 69." Se kisha provuar ta merrja ne goje, se kjo me dukej gjë e bezdisshme, por ai nguli kembe duke me thëne se do te kënaqeshim. Unë u shtriva dhe ma thëthiu ne fillim kokën e pastaj te gjithë organin. Kjo me dha kënaqësi, por nuk ma hoqi hezitimin për ta marre ne goje te tijin. ai ulej qe kari te prekte buzët e mija e me ne fund fillova ta lëpija nga pak me shprese se do te kalohet me kaq, por sapo e futa ne goje ai e shtyu ne thellësi e për pak sa s’e mori frymën. I thash te kishte kujdes e ai filloi te ishte me i ngadalshëm e mos te shtyhej thelle siç bënte me timin. e ndjeva se do me derdhej dhe i thash qe te mos vazhdonte me se ndryshe do te prishesha. "Tu derdhka shpejt" me tha dhe u shtri pranë meje. "Si ke qejf ta vazhdojmë tani..." U grindem pak se unë kisha dëshire ti bija dhe ai donte te bënte te njëjte gjë. Me ne fund me tha:"Unë nuk ia jap njeriu, por me qe ti po me pëlqen shume, po bej një përjashtim." Atëherë u shtri përmbys, duke vene jestikun nen vete, duke bere kështu qe te ekspozohej vrima e tij qe me bënte te besoja se nuk isha unë i pari qe ia fusja. "Vish prezervativin dhe beje mire me pështyme" me tha dhe unë ashtu bëra. Pastaj ai e hapi pak me gisht dhe unë mbështeta atë timin, duke e drejtuar ne vrime. "Me ngadalë se mos me vrasësh" me tha. Dhe unë fillova ta shtyje ngadalë. Sapo u fut koka, fillova te dridhesha nga kënaqësia, por ai me tha te prisja sa te mësohej. E shtyva përsëri dhe kënaqësia bëhesh akoma me e madhe deri sa me se fundi arrita te merrja gjithë kenaqesine e rastit. "Ec përpara !" me thoshte ai sikur kërkonte te futesha edhe unë ne vrimën e tij. Çuditërisht kësaj here derdhja me zgjati kështu qe e mora te gjithë kenaqesin qe dëshiroja. Por e dinja shprehjen ato maja ripa ripa një here ma hipe një here ta hipa. Kështu qe tani kishte rradhen ai për tu kënaqur e unë për te vuajtur. Ndërruam vendet dhe ai filloi punën për te përgatitur vrimën time. Unë e beja rralle, ose me mire te them se kishte qe ne gjimnaz qe se kisha bere tamam, por vetëm me aventura te vogla. Ai e kishte relativisht te madh. Ketë e thonë për te gjithë ato qe janë shtatshkurtër qe gjatësia e trupit i kompensohet aty. Ai dukej qe ishte me përvoje se me përkujdesjen e treguar me dhembi me pak se e mendoja. Kishte një seks te kendeshem dhe e dinte mire punën e tij. Kur mbaroi dhe hoqi prezervativin e po pastrohej me tha se kishte kohe qe nuk ishte kënaqur kështu. Kur dolëm i dhashë parat për te paguar hotelin, kurse unë u largova një cope rruge. pas pak ai erdhi me vrap. "Thash se ike" me tha. E shihja se përpëlitej se donte te kërkonte diçka. Ishte e qarte se çfarë dhe për te mos e zgjatur i dhashë diçka. Ai i mori e për tu justifikuar tha: "Ç’të besh . Jete e vështire"

Stacioni i Veriu është një vend i shëmtuar, po sepse më kujtonte shkrimet e Zolas. Po sillesha përreth duke bërë disa fotografi, pa qenë i përqendruar, por drejto aparatin dhe shkrehe atë. Pastaj u futa në brendësi të hollit të stacionit që kishte edhe disa stenda librash, kryesisht të dyshimta me foto porno si djemsh ashtu edhe femrash. Më tërhoqi vërejtjen një kopertine me një zezak, që po e fuste pallën e tij prej elefanti, në gojën e një djali, qe sa nuk po i çahej nga madhësia e tepruar. E mora në dorë dhe e shfletova pak, por nuk më pëlqeu, prandaj e lash së rishmi ne vendin e vet. Pash një herë përreth, se akoma ekzistonte ende ndjenja se mos del ndonjë i njohur. Kur po merrja të dilja, mu afrua një djalë pak zeshkan, që dukej se ishte arab dhe me një ton kërcënues më thotë se përse kisha fotografuar aty jashtë në rrugicë. Zotni i them, as që më kujtoheni që t’ju kem parë ndonjë herë dhe në qoftë se jeni futur në fotografi, ka qenë krejt i rastësishëm. Ai vazhdojë të bënte llafe dhe unë i mërzitur i them t’i kontrollonim fotografitë digjitale dhe në se ai është në ndonjërën do ta shuaja. Këtu ai e uli tonin dhe filloi me të mirë. Mos vini re ndonjë gjë interesante në fytyrën time...A jam tip i pëlqyeshëm? Tani e mora vesh se përse më ishte vardisur. I hodha sytë për ta parë më mirë. Ishte një djalë rreth të 20-tave. I hollë dhe me trup mesatar.
Nga jeni? -më pyeti. Kur ia thash ai me siguri mendoj se ishte ndonjë lagje e Hënës. Ai ishte nga Jordania por kishte lindur në Paris dhe e quante veten francez. Me tha se e quanin Fejzal, që është edhe emri i mbretit të Arabisë.
Dëshironi të vini tek unë për të pirë një lëng. Unë kundërshtova, por ai nguli këmbë: ja thjeshtë për të biseduar dhe pastaj më kapi për krahu e sa nuk po më tërhiqte me zor.
Për tu ngjitur në shtëpinë e tij ishte një shkallë e ngushtë sa më dukej që në çdo çast mund të bija e të thyeja kokën. Po për Fejzalin ishte diçka krejt normale. Dhoma ishte e varfër, por kishte diçka tërheqëse, sepse nga dritarja dukej një pamje e bukur e çative të Parisit.
Me kë jeton këtu?
Vetëm. Prindërve nuk ju pëlqen mënyra ime e jetesës, megjithatë, kur mbetem keq më pranojnë në shtëpi.
Po ti përse nuk ndërron mënyrën e jetesës?...
Ai më pa në mënyrë pyetëse: cila është ajo mënyrë jetese që është më e bukur, më emotive dhe më entuziaste. I kam provuar të gjitha dhe kjo më ka pëlqyer më shumë. Duke thënë këto fjalë ai u ul pranë meje dhe filloi të më fërkojë koqet.
Shiko Fejzal, unë jam student...
Je djalë i bukur dhe nuk prishemi...Pastaj edhe unë jam djalë i bukur, apo jo?Duke thënë këto fjalë ai u përkul dhe më dha një të puthur në gojë. Pastaj filloj të më zbërthej këmishën, të më heq pantallonat, dhe unë po rrija si i shushatur, për të parë se deri ku do të shkojmë.
Më zhvish edhe ti mua!- më tha.
Jo , jo më mirë bëj një streap tease, i them. Ai ndezi playerin dhe në dhomë u përhapën tinguj të muzikës arabe. Fejzali nuk priti më gjatë, por filloi të përdridhet si odalikset. Duke u zhveshur, shikoja trupin e tij pa ndonjë muskulaturë, por shumë të butë. Kur i hoqi pjesët intime mbeta i shushatur kur pas se shoki, na kishte një pallë të lavdërueshme, megjithëse vepronte kryesisht si pasiv.
Po këtë e përdor, - i themë. Sigurisht. Ka mjaft që kanë kureshtjen ta provojnë. Ai më tregoj se Gare du Nord ishte një vend ku vinin mjaft persona në kërkim të seksit. Me sa duket ky nuk ishte ndonjë vend kualitativ, por megjithatë kishte djem të rinj si puna e Fejzalit.
Pastaj Fejzali shpejtojë ta merrte në gojë. Kishte një thithje të veçantë që ishte shumë ndjellëse. ai po zgjatej dhe po zgjatej i përkulur mbi mua duke e thithur pa fund. Pasi e kalova këtë kuriozitet i thash të përkulej që të shija vrimën. Duhet ta pohoj se Fejzali kishte byth shumë të bukura. Këmbët ishin të holla kurse kur vije lart bythët dukeshin si dy gjysmë topash të përmbysur. U përkula t’i kafshoja, pastaj Fejzali e ngriti bythën dhe më la të shikoja vrimën që ishte mjaft e përpunuar. Në të dukeshin nja dy vende që kishin pësuar çarje. Me sa duket i kishin propozuar kalibra të mëdha dhe ai nuk i kishte refuzuar. Prezervativë kishte Fejzali, pasi unë kisha ardhur i papërgatitur. Pasi e zbuta vrimën si munda, atëherë fillova ta fus. Fejzali nuk ndihej. Vrima e tij e mësuar, duket se nuk kishte problem. Një shtyrje e lehtë dhe kari u përcoll deri në fund. Fejzali i dha një të shtrënguar unazës, dhe kjo ma rriti kënaqësinë.
Je mirë,- i them. Vazhdo, vazhdo. Fillova të polpoj me forcë dhe shpejtësi. Fejzali ngrihej gjithën e më shumë dhe pas pak u gjenda krejtësisht i përkulur mbi trupin e tij. Edhe nja dy tundje dhe fara e mbushi kokën e prezervativës. U ulëm ashtu siç ishim dhe ndenjëm të pushojmë mbi njeri tjetrin. Kur e ndjemë se kishim pushuar mirë u ndamë. Pas pastrimit filluam të bëjmë muhabet.
Si tu duk?
U kënaqa shumë. S’kisha provuar me profesionist. Sa vetë në ditë pranon?
Ka ditë që janë dy tre, ka ditë hiç. Po shumica vijnë mbrëmjeve. Kur arrin treni, ka pasagjer që nuk din ku shkojnë, kështu vijnë tek unë dhe kursejnë hotelin.
Kur po dilnim e pyeta se sa i isha borxh dhe për çudinë time më thotë; Kur të vish herën tjetër...
Kush të tha që do vij përsëri?
Ti më the se kishe mbetur shumë i kënaqur, kështu që kjo ka domethënien e vet. Mua më ke gjithëmon tek stacioni në pritje të ditëve më të mira...

Ditët e fundit të vitit ishin të ftohta në Paris. Po kthehesha në hotel, pak vonë, kur u kujtova se nuk kisha asgjë për darkë, prandaj vazhdova edhe dy stacione metroje për të shkuar në Euromarche për të marrë gjërat që më duheshin. Pasi u solla një copë herë, duke zgjedhur gjërat që më duheshin, nuk mungova të shtoja në menynë time nje kuti me akullore dhe një me keke të cilat i pëlqeja shumë. Stacioni i metrosë ishte pikërisht në dalje të merkatos Zbrita poshtë ku me beri përshtypje boshllëku i madh, sepse në atë orë nuk kishte asnjeri. Prita trenin të vij, kur po zbret një djalë me një çantë te madhe në dorë. Ai sa më pa u afrua dhe më pyeti me mirësjellje se ku ndodhej rruga filan. Kur fillova të flas e kuptoj që isha i huaj edhe unë, por rrugën e dija se ishte një stacion para meje. Ai u ul pranë e filluam të bisedojmë. E pyeta nga ishte dhe ai më tha nga Zanzibari. Kishte një ngjyrë shumë të bukur çokollate të çelur dhe një fytyrë çuditërisht të ëmbël. Këmbyem informacionet midis njëri tjetrit dhe më tregoi se kishte ardhur për të studiuar në Akademinë Ushtarake Franceze Ai i sapo ardhur në Paris dhe po kërkonte të gjente disa kushërinj që i kishin premtuar strehë deri sa të sistemohej në akademi. Unë kisha përparësi se e njihja Parisin më mirë se ai, kurse ai njihte frëngjishten shumë më mirë se unë. Në këtë kohë erdhi treni. Hipëm në vagon, që e kishim të gjithin në dispozicion. Në stacionin që do të zbriste e shoqërova dhe unë. Në atë orë të vonët dhe në atë të ftohët zor se do të gjente njeri për të pyetur. Dhe kjo u vërtetua së shpejti. Arritëm në një garazh që kishte roje dhe ai dinte pak se si të na orientonte. “Sikur të kishte qenë ditë do të ishte ndryshe. Atëherë më lindi propozimi im, që e ftonte të kalonte natën në dhomën time e të nesërmen të gjente kushurinjt. Ai po hezitonte duke thënë se do të më bezdiste dhe nuk e di se si më erdhi në gjuhë se një djalë i hijshëm si ai nuk bezdiste kurrë. Ai, me të dëgjuar këtë më drejtoi një vështrim pyetës për të zbuluar nëntekstin e kësaj fjale. Nuk di se çfarë lexoi në fytyrën time, por duket se ju duk se propozimi ishte i pranueshëm. Pas pak ishim në dhomë. Kisha një krevat dopio me jetik oriental në formë cilindri, një tryezë, lavamanin dhe biden që në Francë e quajnë të domosdoshme...mbi të gjitha dhoma ishte e ngrohur mirë, gjë që na pruri shpirtin në vend pas së ftohtës së rrugës. U lehtësuam nga veshja dhe u ulëm në tryezë. Unë hapa ushqimet që kisha blerë, të cilat ishin të bollshme për dy persona.
Gjatë ngrënies u njohëm më mirë. Djaloshi quhej Marin. Fliste mirë frëngjishten dhe anglishten , sepse kishte punuar si shoqërues turistësh. Kishte një trup muskulor të bukur, sepse ishte marrë shumë me not dhe kishte dobësi për të lexuar libra, gjë që e bënte të pranueshëm për të bërë biseda me një farë niveli intelektual. E vetmja e metë ishte se shtatin nuk e kishte shumë të hedhur, por kjo plotësohej nga gjëra të tjera.
Marin, të gjithë djemtë në Zanzibar janë të bukur kështu si ti?
Ai qeshi me zë...pastaj tha: po ma blenë mendjen më duket.
Çdo me thënë ma blen mendjen?
S’është e vështirë për ta kuptuar. Zanzibari është një vend qejfi. Turistët në shumicën e tyre vijnë për seks, kështu që kur fillojnë të bëjnë komplimente, do të thotë se duan seks dhe ne ia plotësojmë.
Po ti Marin je i fortë në seks?
Sa isha shoqërues kam bërë mjaft seks.
Çfarë lloj?
Çfarë të dali...
Me këtë bukuri që ke s’të kanë lënë të bije në tokë. Pa e zgjatur ia preka dhe i ishte bërë dru. Prit më tha se kemi kohë. Së pari të mbarojmë darkën.
Pastaj folëm për akademinë ushtarake dhe ai më tregoi një sekret , që kishte qenë një ushtarak m[e pozitë që i kishte rregulluar një bursë ushtarak. Ai e pëlqente shumë dhe studimet për Marinin ishin një zgjidhje e rëndësishme për të ardhmen e tij. Marini kishte pasur disa raste që kishte qirë personalitete, po ashtu e kishin qirë një grup marinsash me të cilët ishte njohur, kur anija e tyre kishte bërë një vizitë në ishullin e tyre. Me to kishte pirë mirë dhe kur kishin dalë nga klubi, kishin shkuar në plazh , dhe atje kishin dashur ta provojnë të pesë marinarët, pasi e kishin për herë të parë. Dhe Marini më thonte se ishte kënaqur. Kurse në i tregova se si kishin qirë një djalë vet i dytë dhe se ai kishte mbetur shumë i kënaqur.
Marin! Po ushtarët e tu a do ti qish? Ai qeshi. Si thua ti,?
Në se i pëlqen pse jo...Qeshëm të dy.
Shkoi deri vonë me biseda dhe Marini më tregoi shumë përjetime, para të cilave të mijat ishin shumë të varfra.
Megjithëse banjo ishte në fund të korridorit, vendosën ta përdornim që të ishim më të freskët të dy.
U zhveshën nën dritën e televizorit. Isha kurreshtat t’ia shihja sa e kishte shoku. Dhe ai e kishte pasur të mirë. Mirë thonë se shtatshkurtrit kanë në përgjithësi kar të madh, kurse të shëndoshët kar të vogël.
Akoma nuk kishim biseduar se si do ta bënim, por mendoj se kjo nuk kishte rëndësi për të dy.
Marini u hodh menjëherë sipër meje dhe filloi të puthi me të gjithë zjarrin e racës së tij. I thash se më pëlqente shumë seksi interacial dhe ai kishte të njëjtin mendim.
Marini ishte mjeshtër në të thithurën në gojë. Ai jo vetëm e fuste në thellësi, por edhe dinte si ta përdorte. Pastaj Marini më tha se po i vinte. Kjo do të thonte se donte ta fuste në vrimë. Ai doli anash, e lubrifikoi karin e tij dhe vrimën time. Pastaj më ngriti njërën këmbe, gjeti pozicionin e duhur dhe filloi ta fuste brenda. Po e mbaj veten, pasi kisha përball një kar me të vërtet të madh, por kureshtja më shtynte që ta provoja. Kari po futej ngadalë duke provuar vetëmohimin tim. Më se fundi ishte futur i gjithi.
E duroke mirë,- më tha Marini. Pastaj filloi të palloi. Pak nga pak fillova ta ndjej kënaqësinë e një kari të tillë. Pastaj e përmirësoi pak pozicionin e tij dhe filloi të qij gjithë epsh. Në fund e mbaroi me nje grand finale, kur e nxori nga vrima dhe e la spermën të përhapet më të gjithë trupin.
U desh pak kohë të pastroheshim dhe tani ishte radha ime që ta qinja djaloshin e bukur. Nuk e di përse më shkonte mendja ne Zanzibar, ku të kisha ndonjë fermë me djem zezak të cilët mund t’i zgjidhje me radhë për t’i qirë. Por tani kisha vetëm Marinin dhe ai ishte i mjaftueshëm për të provuar të gjitha kënaqësitë. Preferova të veja lopthi dhe pasi po i puthja felet e tij, ndërkohë që i fusja gishtin nga mbrapa. Sa herë që i puth felet partnerit, më lind një dëshirë e madhe që ti fus edhe gishtin. Kjo ndihmon per ta hapur vrimën dhe për ta lehtësuar qirjen.
Pallimi nga ana ime zgjati mjaft, sepse më derdhet me vonesë. Pasi e kisha palluar për mjaft kohë më së fundi më erdhi. Edhe unë e nxora dhe e lash spermën të shpërndahej nëpër trup.
U puthëm edhe një herë, u pastruam dhe ramë të flinim. Kishim lënë ta bënim edhe një herë në mëngjes, por gjumi na doli vonë. Kisha problem se kisha në dhomë një klandestin. Ne kishim të drejtë të mbanim një vizitor deri në orën 12 por jo për të gdhirë natën. Ram dakord që Marini të më vizitonte ato ditë që do të ndodhej në Paris. Kështu do të kishim rast të kënaqeshim edhe disa herë.
Ndarjen e bëmë në dhomë. I dhashë nr e telefonit që të ishim në kontakt. Dola përpara të shihja hotelxhiun, por ai ishte i zënë, kështu që Marini doli pa problem. E mora vesh se ishte rregulluar në Akademi dhe një dite e lamë të takoheshim. Po e prisja në dhomë, pasi kisha lajmëruar pronarin, për një vizitë shokësh. Kur trokiti dera, u ngrita menjëherë hapa derën dhe ishin dy Marinsa...

Per te parballuar shpenzimet e shkolles ne pushimet e veres shkoja ne greqi, punoja disa muaj edhe kthehesha perseri ne shtatore. Edhe pse pa dokumenta deri tani nuk me kishte ngacmuar kush pasi qyteti ku punoja ishte ne perfieri te athines dhe punedhensi im kishte njohjet e veta. Duheshin edhe dy jave qe une te kthehesha ne Shqiperi, keshtu qe vendosa te mos punoja ato dy jave te fundit por ti shpenzoja per tu zbavitur, keshtu qe vendosa ti kaloja tek disa kushurinj ne Athine, me kishin lajmeruar qe te mos dilja shume pasi kishte kontrolle te rrepta, por e shumta qe mund te me benin ishte te me kthenin ne Shqiperi.


Me te mberritur ne Athine, perpara se te telefonoja te afermit e mi vendosa te beja nje shetitje i vetem, ne internet kisha shenuar disa vende te frekuentuar nga djem, edhe pse nuk kisha pasur asnjehere ekperience te tille vendosa ta provoj, fundja rast me te mire nga ky nuk kisha ku te gjeja. Edhe pse kisha mese 4 ore qe sillesha verdall Athines, papritur gjendem ne sheshin Omonia, vend qe me kishin rekomanduar ti qendroja large pasi ketu kontrollet jane shume te rrepta, por situata dukej e qete. Sa hap e mbyll syte perball meje shfaqen dy djem rreth te 30-tave, muskoloz, dhe shume sexy. Filluan te me flisnin greqisht, edhe pse dicka kuptoja nuk isha ne gjendje t'ju pergjigjesha.
"Albanos ise?" me pyesin.
Aty e kuptova se nuk ishin kalimtare te rastit por civile, dhe nuk gabohesha. Sapo tunda koken ne shenje pohimi me kerkuan te nxirrja dokumentat dhe kur e pan qe nuk po reagoja e kuptuan qe nuk i kisha keshtu qe me ftuan ti ndiqja ne makinen e tyre. Rruges per ne komisariat filluan te me benin pyetje nga me te ndryshmet, sa kohe kisha ne Greqi, ku rrija, ku punoja etj. Pyetje qe normalisht iu pergjigja "Sapo kam ardhur vetem dhe nuk njoh askend", pergjigje jo shume bindese, por nuk mund te ngaterroja persona te tjere ne kete histori.
Pasi shkuam ne komisariat dhe ben kontrollet e nevojshme, me mooren gjithe sendet qe kisha, mi futen ne nje qese dhe njeri nga policat me shoqeroi per ne qeli ku ishin te pakten 60 persona te tjere. Ne fillim mendova se aty do te rrija rreth nje jave, por duke biseduar me te burgosurit e tjere kuptova se aty kishte persona qe prisnin rreth nje muaj deri sa autobusi te mbushej dhe te na dergonin ne Shqiperi. Nuk isha i vetmi Shqipetar aty, ishin edhe disa djem te tjere te moshes sime kryesisht nga qytetet veriore te vendit, por me ta thjesht u pershendeta dhe nuk kisha shume deshire te futesha ne muabet. Njeri prej te burgosurve quhej Shpetim, ishte rreth te 40-ave, pak i thinjur dhe nga ajo qe me treguan te tjeret kishte rreth 3 muaj qe priste pasi kishte nje problem me dokumentat keshtu qe per te duhet ende te vendosnin nese duhej derguar ne Shqiperi ose jo. Shkova te bej nje dush, edhe pse nuk dukeshin shume higjenik te pakten mund te freskohesha pake. Kisha pak momente qe isha futur ne dush (ne banje ishin vetem dy dushe) , shikoj qe afrohet Shpetimi me nje peshqir te mbeshtjell rreth mezit. Afrohet dhe me thote:
"Tungjatjeta, une jam Shpetimi nga Fieri, ti?"
"Quhem Genti" i thash, "lindur ne Tirane edhe pse prinderit jane nga Fieri"
"Qenkemi patriot athere" shtoi. "Gezohem qe u njohem!"
Ndersa fliste hoqi peshqirin dhe filloi te futej edhe ai ne dush. Per disa momente syt me mbeten tek palla e tij, qe edhe pse nuk ishte e ngrehur dukej goxha e madhe.
"Qenke djale simpatik" me tha "Kujdes mos te bie sapuni se ketu ka njerez qe kan kohe qe nuk shikojne femer me sy dhe nuk pyesin shume" shtoi ai duke qeshur...
"Epo une nuk jam femer" i thash
"Bytha njesoj eshte" me tha, "Prandaj ruhu" dhe vazhdoi te qeshte... edhe pse pak ne siklet buzeqesha dhe une. Per dreq po filloja te eksitohesha keshtu qe i ktheva shpinen qe te mos e vinte re, por pas atyre batutave ndoshta kjo nuk ishte ide e mire.
"Tek qelia ime eshte nje krevat bosh" me tha, "Po ke deshire mund te flesh aty, keshtu bejm edhe ndonje dore muabet"
Tunda koken ne shenje pohimi, dhe pa thene asnje fjale morra peshqirin dhe pasi i vesha dola nga dushi.
Mbremja ra shpejt, dhe dritat e burgut filluan te fikeshin duke len te ndezura vetem dritat e korridorit. Edhe te burgosurit filluan te sistemonin shtreterit e tyre per te fjetur keshtu qe edhe une u nisa te gjej dhomen e Shpetimit. Me ne fund e gjeta, nuk e pata te veshtire pasi ishte e vetmja qeli ku ishte nje shtrat bosh. Mesa dukej ai po flinte, keshtu qe u futa pa ber ze, u zhvesha dhe u futa ne shtrat, edhe pse ishte thjesht nje pjese cimentoje e ngritur me nje dysheke qe kushedi sa veta ksihin fjetur mbi te, edhe pse me vinte pak veshtire nuk kisha alternative tjeter keshtu qe u shtriva.
"Po te pakten na thuaj nje gjyem fjale kur futesh" degjoj Shpetimin
"Me fal" i thash, "Mendova se mos ishte ne gjume"
"Ku te ze gjumi ketu" shtoi ai "Vajta 2 muaj pa qire gje edhe faqet e revistes qe me la nje i burgosur tjeter me jan merzitur. Ti te pakten sot u fute dhe para se te futeshe kushedi sa je kenaqur keto dite"
Nuk fola thjesht buzeqesha ne shenje pohimi.
"Degjo Genti" me tha "Sapo te pash ne dush me pelqeve, bythet i ke shume te bukura dhe dua te ma lesh nje here"
"Nuk behet fjale fare" i preva une. "Me mire po gjej nje vend tjeter per te fjetur"
"Ti e di" shtoi, "nese nuk pranon te te qij nje here, une do tju them te gjitheve qe je bytheqire dhe mos une dikush tjeter do te qij se sben ketu brenda"
"Po une nuk jam bythqire" i thash.
"Mendon se do te besojne me shume ty apo mua?" shtoi ai duke buzeqeshur.
Te them te drejten Shpetimi me pelqente shume, ksihte kar dhe trup te bukur, por e kisha imagjinuar pak ndryshe kete moment. Mendime nga me te cudicmet me kaluan ne koke, dhe me ne fund e vendosa. Fundja kjo histori do te mbetet brenda ketyre mureve, pas disa ditesh do te jem jasht prej ketej.
"Mire" i thash, po te le te me hipesh siper por jo te ma fusesh brenda...
"Ti e di me tha" ama ki parasysh se po ta hipi Shpetimi nuk te zbret me me tha me shaka.
"Eja te te qij tek krevati im se eshte me i bute" me tha
U spostova tek krevati i tij dhe u shtrita barkas, ai me uli breket dhe villoi te me prekte bythet.
"Po ta lah me peshtyme qe te te rreshqas me mire" shtoi, "Nese ndjen dhimbje mos nxirr ze se me keq do te jet. Nese na kap dikush ty o te qeshin..."
Me gisht filloi te me ferkoi vrimen, dhe une nuk arrija te dalloja kufirin midis frikes dhe kenaqesise. Nuk vonoi shume dhe ndjeva gjoksin e tij leshatore te mbeshtetet mbi shpinen time. Kari i tij tashme ishte mbeshtetur plotesisht ne kanalin e bythes dhe ne vesh degjoja peshperitjet e tij.
"Mbaje bythen te lire nese nuk do qe te ndjesh dhimbje, kur te jesh gati me thuaj"
Me shume koha kalonte me shume frika rritej. Po sikur te huj dikush? Po sikur neser te gjithe ta marrin veshe cfar po ndodh? Po sikur diksuh tjua thot kushurinjeve te mi kur te vijn neser per vizite? Sa me shume kalonte koha aq me shume behesha nervoz. Pa e kuptuar se ku e gjeta forcen i them:
"Fute por po te bera shenj nxirre"
Sapo pershperita keto fjale nje dhimbje e tmerrshme me pushtoi, ndjeja karin e tij qe me force tentonte te me penetronte.
"Hiqe te lutem" gati sa nuk klitha une, por e kuptova se do te ishte e kote, kehstu qe vendosa ti beja balle dhimbjes duke u perpjekur te perqendrohem diku tjeter.
"E paske bythen zjarr mor Genti, ma kenaqe karin" thoshte ai me ze te ulet, Ndersa une dale-ngadale fillova te mesohem me dhimbjen.
"Ngrihu te te qi pak lopthi qe te prishem" shtoi ai.
U ngrita dhe menjehere duart e tij me shternguan belin dhe kari i tij u fut perseri brenda meje dhe filloi te me qinte edhe me shpejt se me pare...
"Oh Genti" peshperiste ai me ze te ulet, "Po prishem" shtoi...
Pasi u prish ndjeva karin e tij te dilte ngadale nga vrima ime, ndersa une ndjeja nje nevoje te tmershme per te shkuar ne banje. Pasi dola nga banja bera dhe nje dush. Gjunjet i kisha krejt te mpire dhe dhimbja qe ende nuk kishte kaluar plotesisht me veshtirsonte ecjen. Teksa po kthehesha drejt dhomes njeri nga djemt Shqipetare me pyeti me ironi:
"He mo Gento, cte ka gjet qe hecen keshtu?! Te paska qi fort Shpetimua me duket"
"Me ke me ngaterron mua?" i thash
"Ma mori bastin Shpetimi, sapo erdhe e bem bast me 10 paketa qe do te te qinte brenda nates"
Nje zemerim i madh me pushtoi, nese do kisha nje arm me vete do te kisha ber ndonje marrezi por e mbajta veten. Ula koken dhe u drejtova per ne dhome. Kur u futa Shpetimin e gjeta te ulur ne krevat
"Ti e pi cigaren?" me tha. "Eltoni me solli nja 10 paqeta nga ato qe i ksihte sjelle kunati, po ti fal gjysmat" shtoi.
Ne mendje me kalonin me 10-tra pergjigje te mudeshme, por secila prej tyre do te ksihte hapur nje sherre dhe pas asaj qe kishte ndodhur zenka vetem mund ti perkeqsonte gjerat keshtu qe i thash:
"Po, ma tha Eltoni perse ti kishte dhen "paqetat", nuk ishte nevoja te me ulje kaq poshte per disa cigare" i thashe.
Shkova te flija dhe te nesermen arrita ta nderroja shtratin me nje djale nga Bangladeshi. Kaluan disa dite dhe nuk i flisja as Shpetimit as Eltonit, shikoja vetem punen time dhe beja sikur nuk egzistonin ndersa mundohesha te harroja ate qe ksihte ndodhur edhe pse Shpetimi ende me pelqente. Pas disa ditesh Eltonin dhe djemt e tjere nga Shqiperia i liruan. Te nesermen Shpetimi me afrohet dhe me thote:
"Nuk mendoja se do te mbetej kaq qejfi per nje shaka te vogel, kete muabet e di vetem Eltoni por nuk ja thot askujt. deshiroj te kthehesh perseri te flesh tek dhoma ime deri pasneser pasi mua do te me lirojne. Nese do ti qihemi nese nuk do miq si me pare"
Fjalet e tij me preken, edhe pse isha betuar te mos i flisja me pranova oferten e tij dhe u ktheva tek qelija e tij per te fjetur. Ditet e fundit bisedonim per gjithcka por nuk e lash te me qinte perseri, edhe pse deshira ishte e madhe. Perpara se te dilte erdhi te me pershendeste.
"Une po iki Genti, shpresoj te takohemi jasht ndonje dite. Mos me mbaj meri per ate qe ndodhi, fundja burgu per burrat eshte" shtoi ai duke buzeqeshur dhe u largua...
Pas disa ditesh dola edhe une. Gjat kthimit ne Shqiperi peyesja veten:
"A do e takoj ndonjehere perseri Shpetimin?"

Ishte nje mbremje normale vere, si histori daton diku nje jave me pare. Kafet e mija me shoqerine fillojne diku reth ores 22 te mbremjes deri reth ores 02 pas mesnate. Isha si zakonisht me nje mikun dhe nje miken time ne nje nga lokalet tona te preferuara. Pasi ksihim pire dicka vendosem te kalojme nga pjesa e restorantit te mernim dicka te lehte per te ngrene, ashtu beme. Duke qen se bisedat tona mbaruan pak me shpejt se zakonisht sepse miku im nisej ne nje vend te lindjes vendosa te futem pak ne internet. Sapo hyra ne messenger fillova te eliminoja te gjitha kontaktet qe tashme nuk me duheshin me dhe midis tyre vura re nje kontakt te cilin e kisha bllokuar. Sinqerisht nuk me kujtohej, gje mese normale ne Shqiperine dhe tiranen tone duke qen se flet me shume njerez me idene e nje njohjeje disi me nivel, por zhgenjimet vine njera pas tjetres.... Vendosa te flas me personin ne fjale,dhe ashtu bera. E hoqa blockun qe i kisha ven ne MSN dhe fillova ti flas. Duke shkembyer fjale mesova se zotria ne fjale ish 31 vjec inxhinjer... Kish nje ftyre te kendshme ku binin ne pah direkt syte e ti te kendshem forme bajame dhe me cepa, ngjyra e tyre te bente shume per vete. Ne bisede e siper shkembyem numrat dhe e lame qe do takoheshim. Dola nga neti dhe kjo histori per mua u mbyll aty, dhe pse te them te drejten me pelqeu tej mase, ishte person i kendshem, me intelekt dhe shume i pashem, por une pas shume zhgenjimesh tashme isha shume mosbesues dhe nuk e mendoja se do ksih akoma njerez te tille, dhe aq me pak qe une ne ditet ne vijim do e takoja vertet.

Ishte dite e premte, afer mbremjes. Telefoni bie dhe kur pergjigjem per habine time ishte zotria me syte si deti. Me fton per kafe diku ne nje lokal mjaft te njohur ne zonen e ish bllokut dhe pranova menjehere. Shpejte e shpejt bera dush u parfumosa dhe dola. Sapo mberrita bie telefoni dhe me thote "une jam ketu", ndodhej fare pak metra larg meje. U takuam dhe ulem dhe vazhduam te flisnim per tema te ndryshme, per shkollen time jashte Shqiperise, puna ime si model, BISEXUALITETIN tone e shume gjera te tjera. Ne nje moment te dy vum re njeri tjetrin dhe u kuptuam fare mire, pelqimi i dyanshme dhe eksitimi qe sa vinte e rritej. Duke qen se te dyve nuk na premtonte koha, une nisesha per velipoje ne darke per te degjuar nje grup te huaj qe kendon muzike latine ne nje prej pabeve verore mjaft i njohur atje, ndersa zotria me syte si deti kish impenjime familjare. Per nej moment sme behej te coheshim, filluam te leviznim me idene qe do rishiheshim.

Mbremjen e kam kaluar si mos me keq asgje sme hynte ne sy ne velipoje, dhe pse shkuam me shume prej meje duke qene se pelqeja grupin, e detyrova shoqerine te ktheheshim te nesermen shpejt. Rruges bie celulari, lash takim me zotrine e kendshem reth ores 5 po atje ku u takuam ne fillim por kesaj radhe jo ne bar por ne makine per te shkuar ne apartamentin tim. I hipem makines dhe shkuam ne shtepine time. Pasi pime ndopak konjak dhe beme pak muhabet vura re se nese stregohesha me i shkathet koha kalonte dhe ai duhej te largohej. Fillova ta puth, ndjeva nje nxehtesi te madhe qe njeheresh me pushtoj trupin. Filluam te putheshim me shume pasion pa pushim dhe duke i shprehur njeri tjetrit pelqimin e ndersjellte. Ne nje moment e pame te dy vetem pa asnje rrobe ne trup dhe vetem putheshime e putheshim pa mbarim. Filluam ti bejme sex oral njeri tjetrit,por prej kenaqsise dhe pse kishim shume kohe qe luanim dhe benim te tilla gjera as njeri nuk tentonte te shkonte me tej. Ne nje moment ndjeva nje deshire te madhe qe ate person ta kem timin, e pushtova fort dhe duke filluar ta puth shum pastaj ta lepij anes veshit e me pas duke e kafshuar ne mjeker dhe duke e pire ne gjoks ne bark ne kofshe dhe deri ne gishtat e kembes nje me nje arriti momenti ku e ktheva nga pas-. Cfare te shija, ish nej mrekulli e vertet!? nNe trup qe dhe notaret qe mbahen per trupa do e kishin zili, shpatulla te gjera qe me poshte te conin ne nje bel te holle dhe nje Bythe shume te bukur aq sa me beri shume pershtypje. Gjithmone e kam mbajtur veten nje person me shume pervoje qe kam shkuar me meshkuj shume te bukur si ne shqiperi ashtu dhe jashte saj, por djali me syte si deti me kish rene keq ne koke me dy takime. Duke len menjane mendimet fillova ta puth ne koke pastaj ne shpatulla ne shtyllen kurrizore dhe duke zbritur ne poshte ndalobva ta lepij ne zonat me intime te pjese se pasme. Ishte dicka qe kurre se kisha pritur,dukej nje pjese perfekte gati e bere me leter kopjativ per vagaret e modes, ose me sakte modelet origjinale me te mira qe hidhen ne leter kaltri dhe ruhen nder shekuj. Pasi e ndjeva ne gjuhen time cdo pjese te trupit te tij fillova te penetroj ngadal nga pas pa prezervativ per te ndjere me teper kenaqsi po pa rezultat...esperinca ime nuk bente dot gje ne trupin e ti te ngushte nga pas duke qen se ish akoma i pamesuar....vendosem ta provojme ndryshe...Tashme une isha ne divan i ulur dhe ai duke me lepire nga poshte gishtat e kembeve kofshet e dhe me pas penisin per ta bere me te lagesht me gojen e tij u ul me kujdes siper meje...tashme pjeserisht organi im kish hyre brenda fundshpines se tij dhe une e ndjeja shum...nje afsh i zjarrte kish rethuar penisin tim...pjesa e brendshme e fundshpines se tij ish shume e nxehte vetiu...per nje moment mu kujtua qe dikush ne Paris kish pasur te njetin efekt tek une...kur ndjeva qe organi im kish hyre teresisht fillova te leviz dhe te shty ngadal..ne nje moment te dyte konstatimi qe tashme mund te levijza me shpejt erdhi,,dhe ashtu bera fillova te shtyj me forte dhe duart e kija si levija prej belit te tij qe tashme shrbente si vend ku une mbahesha fort per ti dhene vetes perpara dhe ate ta shtyj fort drejt penisit tim...u cova prej divanit ku une isha ulur..tashme aty gjeti vemd per tu mbeshtetur koka e tij ndersa fundshhpina ish harkuar ne forme harku drejt meje...kembet e tij ishin ne toke jo larte..dhe une i vezhgoja me shum endje dhe epsh...fillova serish te shtyj dhe te ndjej kenaqsi qe kish kohe qe me kish munguar...provuma pozicione te ndryshme per nje cop here deri sa erdhi casti qe arritem kulmet tona dhe filluam te putheshim duke ndenjur disa minuta qetsi...serish nje pije dhe pak bisede,,,pash qe dicka s po shkonte sic duhej...cfare te mundon i them...Kam kohe thot qe kerkoj dike si ti ...per mos then vite,me vjen keq qe e gjeta tani kaq von..vura re qe dicka tjeter fshihej...po vazhdo i them...rrefen se diten e dyte te kesaj jave qe vjen largohej per ne nje tjeter kontinent ...tashme pasaportat vizat biletat jane gati...per nje moment se desha veten dhe e mora inat qe ma fhseu...veten se dhash..bem dush dolem...kur u ndam i uruam njeri tjetrit fat dhe shume dashuri..tashme ajo cka une kisha kohe ashtu si dhe ai qe e kerkoja erdhi ndenji dhe iku...vall perse keshtu,,,gjithsesi kam tashme nje kujtim te bukur ne memorien time...seconda,,minuta ore te kaluara bukur dhe kendshem me nje person te rall qe ndoshta dhe kthehet..ndoshta dhe kontinenti i large e i vjeter ma mban dhe sma kthen me kurre..

Kjo histori filloj pak dite me pare dhe mban si date mbylljeje te shtunen ne mbremje po ne ate orar qe dhe filloj

Me Taqkën ishim shokë të ngushtë. Fqinjë prej shumë vjetësh. Shkonim në të njëjtën shkollë, në të njëjtën klasë dhe shpesh herë edhe në të njëjtën bangë. Taqka dinte greqisht nga e ëma dhe mu shkrep edhe mua të mësoja greqishten. Por vullneti fillestar kaloi shpejt dhe me mbeti në vesh vetëm një shprehje: Lafiqeraslafiqeratithelisoisaqipera. Kjo ishte një lojë fjalësh shqip të cilat kur lexoheshin shpejt tingëllonin si fjalë greke. Taqka i binte edhe ‘’qitharës’’dhe këndonte këngë të bukura korçare. Ne këndonim këngë dhe flisnim për vajzat. Kishim në lagje një vajzë shumë të bukur me të cilën të gjithë djemtë kishin rënë në dashuri, ose së paku e kujtonin atë kur i binin me dorë. Ky ishte rregulli, por çdo rregull ka përjashtim. Një mbrëmje me Taqkën kishim bredhur deri vonë nëpër lokale. Kishim kthyer disa shishe birre dhe kishim ardhur në çakër qejf. Kur u afruam shtëpisë, Taqka më ftoi që të provonim edhe një gotë uzo që ja kishin sjellë nga Greqia. Unë kisha provuar dhe herë të tjera dhe Metaksaja më pëlqente shumë. Pastaj Taqka ishte vetëm atë natë dhe me të mund të rrija edhe unë.
Brenda bënte shumë vapë. Hapëm dritaret që të freskohej, por hiç. Atëherë filluam të zhvisheshim në brekë e kanotiere. Taqka kishte gjithë atë gungë sepse e dija që e kishte të madh. Por edhe kjo nuk mjaftoi sepse i hoqëm edhe kantieret. Tani kishim mbetur vetëm në të mbathura. Kishim vënë muzikë dhe thamë të kërcenim. Nuk ishte kaq e këndshme sepse bëheshe me djersë. Megjithatë ato pak kontakte na e ngritën. Taqka më shtrëngoi pas vetes dhe ndjeva karin e tij të ngritur.
Të qenka ngritur keq.
Kaq kohë pa bërë gjë...Taqka futi duart dhe filloi të fërkonte timin që gjithashtu ishte i ngrehur.
Shtrihemi ë shtrat, tha Taqka dhe e takojmë nëpër shalë. Të them të drejtën se si mu duk, pasi me të ishim si vëllezër, por nga ana tjetër pija dhe epshi na kishin ndezur keqas dhe kisha shumë dëshirë ta provonin. Fundja ca kapje dhe fërkime nuk ishin gjë. I ulëm brekët dhe u shtrimë në shtrat.
Si do rrimë? – më pyeti Taqka.
Si të duash megjithëse është vapë.
S’prish punë se futemi dush. Duke thënë kështu ai hipi sipër meje dhe filloi të më puthi duke më thithur gjuhën dhe duke kafshuar buzët. Taqka ishte shumë i zjarrtë dhe i papërmbajtur. Kjo më ndezi keqas dhe mua. Taqka e fuste karin midis shalëve dhe ndonjëherë e kalonte mbrapa.
Ktheu ta rrëshqas midis feleve!-më tha. U ktheva dhe ai filloi ta fërkonte tek felet dhe në vrimë. E ndjeja se si e shtynte me shprese se ai do të rrëshqiste e do të futej brenda. Kur e pa që nuk po bëhej, atëherë e leu kokën me shumë pështymë dhe e shtyu në vrimë. Sa nga papërgatitja ashtu edhe nga e papritura, vrima më dhembi shumë. I thash ta nxirrte por ai mbeti brenda. Filloi të palloi, duke më lënë midis dhembjes kuriozitetit.
Nuk zgjati shumë dhe e derdhi. Kur e nxori më thotë : Më fal se nuk desha.
Si nuk deshe, ti e fute e më thua nuk desha. Mirë ktheu ta fus unë tani. Taqka filloi të bëjë naze. Me një fjalë nuk donte të qihej. Atëherë u zemëruam dhe unë ika. Gjatë gjithë rrugës po friksohesha se mos Taqka për mburrje i thonte ndonjë gjë shokëve. Kështu e pësoi një shoku jonë shumë bukurosh, të cilin e qinë dy vetë dhe pastaj i treguan të gjithëve si ja kishin bërë.
Por kaluan ditë dhe nuk po ndodhte gjë. Ishim parë nja dy herë nga larg, por kishim kthyer rrugën për të mos u takuar. Kur një ditë bije dera dhe kur e hapa mbeta i çuditur fytyrën e Taqkës. Ai gjithë seriozitet më thotë:Jam vetëm. Të pres... dhe u kthye dhe iku.
Ç’do me thënë kjo, të pres. Duket iu lezetua dhe kërkon prapë. Ti shkoj mos ti shkoj. Më së fundi i shkova, por u betova rrugës se po të ma kërkonte do të zihesha dhe nuk të pajtohesha më kurrë. Ai më priti me heshtje dhe nuk kishte guximin të më shihte në sy.
Më fal Beni. Nuk u solla mirë me ty. Sot që u krijuan kushtet erdha të të them se po deshe mund të bësh qejfin tënd edhe ti..
Atëherë e kuptova se ai ishte penduar që kishte humbur miqësinë time.
Mirë Taqkë. Dua që të jemi në shoqëri të barabartë.
Tani kishi9m eksperiencë, kështu që patëm një seancë të gjatë e shumë të këndshme, gjë që e vazhduam për sa kohë që ishim fqinj. Një ditë të bukur familja e Taqkës shkoi në Greqi. Në fillim mbanim lidhje, pastaj ra heshtja.
Para disa ditësh e takova në rrugë. E ndalova. E pash që nuk po më njihte. Më paske harruar Taqkë. Me sa duket mu përgjigj. I thash emrin dhe ai hapi duart e mu hodh në qafë. Vërtet që jam bërë harraq. E po kanë kaluar kaq vite...pa bërë gjë më tha mendja në atë çast. Vërtet nuk ishim më ato të parët.

Profili i tij më bëri shumë përshtypje nga një fotografi që kishte vendosur aty. Ishin një palë byth me tëvërtet të lakmueshme. Dukeshin të buta she të plota, pjesërisht të liruara nga brekët, që i bënin ato shumë të hajthme. Kërkova t bëheshim miq dhe me sa vura re nuk isha i vetmi. Folëm në chat dhe mora vesh se ishte 18 vjeç nga Kosova. Pastaj pak nga pak filluam të njiheshim më mirë, por gjithënjë në mes mbetet një rreze dyshimi, se dei ku shkon e vërteta për këtë njeri. Por gjithënjë i thoja vetes se kështu e kanë këto punë, pasi të gjithë ankohen se nuk përfundojnë në lidhje të vërteta, por mbeten vetëm në biseda të kota. Sidoqoftë ne u bëmë mjaft miq dhe flisnim gati për natë. Bile më ndodhte sebeheshin disa kërkesa për chat , ndërsa unë kisha dëshirë të bisedoja vetëm me mikun tim të preferuar.
Një natë ai më jep një lajm të papritur: Neser jam në Tiranë... Ai do të vinte me jë grup ekskursionistësh për të qëndruar disa ditë e për të vizituar disa vende turistike. Por ai nuk e kishte mendjen tek turizmi, por shpresonte që t’i kalonim atë fundëjave së bashku. Kjo më futi në hall të madh, pasi nuk dija ku ta dërgoja, pasi në shtëpi nuk mund ta mbaja. Atëhere ju drejtova një shoku , i cili edhe herë të tjera më kishte nxjerrë nga vështirësitë. Ai ka një apartament të vogël në Durrës dhe për fat e kishte të lirë, pasi qiraxhinjt kishin ikur e keshtu që të rinj nuk kishte gjetur ende. Unë kam një motoçikletë dhe kështu kishim liri lëvizje. Bëra disa përgatitje dhe me pak vones arrita tek hotel Tirana, ku ndalonin autobuzët. Aty ishte një autobuz luksoz gjermanë nga ku po zbrisnin disa pleq e plaka, por ai nuk mund të ishte mjeti i mikut tim dhe bëra ta kërkoj nga anët e tjera. Por ja që më tërhoqi vëmendjen një djalë me një çantë shpine të lënë përtokë, i cili po kontrollonte sa në një anë në tjetrën. Mendja më tha se ishte ai she prita sa ktheu kokën nga ana ime dhe i bëra me shenjë. Ai sa s’u hodh përpjetë. Duket kishte një copë herë që priste dhe po i humbte shpresat. Megjithatë kur mori çantën po vinte ngadalë në drejtimin tim. Kur u afrua, po më shikonte me vëmendje, ndoshta nga që kishte një përfytyrim tjetër nga ai që po shihte.
“Hip!, i them,-ç’pret?”- duke i zgjatur kaskën e zezë. Ai hodhi çantën krahaqafë dhe u kërceu në sedijen e mbrapse. “Kujdes, mos të të derdhet” i them për shaka.
“jo,jo se nuk më derdhet kollaj,” e mori ai seriozisht. Nejse nuk kishte ndonjë gjë të keqe dhe u nisëm.
Po kalonim nga rruga e Ndroqit. Lëvizja ishte e vogël kështu mund të bënim pak muhabet.
“Po shokëve si i the?”
“Që do shkoja tek disa kushëri.
“Bukur, kështu gënjen gjithmonë?” Jo për zotin, por ashtu më erdhi...” Unë qesha, sidoqoftë është gënjeshtër e besueshme...”
Në plazh u ngatërrova fillimisht në rrugicat e pafundme që janë krijuar aty. Edhe unë pak herë kisha qenë aty, aq më tepër natën. Më së fundi dolëm në vend të njohur e kështu shkuam tek apartamenti. Motorin e lidha mirë me zinxhirë, megjithëse nuk ishte ndonjë gjë e re, që t’i vije syrin, por mua punë më prishte. Hipëm lart dhe kur ktheva çelësin tre herë, atëherë e ndjemë veten të sigurte.
Në dhomë u ndodhëm përballë njeri tjetrit dhe për herë të parë po e vështronim shoku-shokun me kujdes. Ai ishte një djalë me shtat mesatar dhe të hollë. Kokën e kishte shumë të bukur. Flokët e zeza dhe kaçyrela i shkonin sipas linjave të kohës, veshëve etj. sytë e zinj i jepnin hijeshi portretit të tij, por më e bukur ishte buzëqeshja që i shfaqej herë pas here në fytyrë.
Ja ku jemi bashkë?... si do që të të thërres, me nickun e chatit? Jo më thirr Kujtim, siç e kam emrin ose shkurt Timi. Mirë Timi. Mendohu mirë. Ky jam unë... Ne se të pëlqej, mirë, në mos të të shoqëroj tek shokët. I thoja këto fjalë dhe zemra më dridhej ,sepse të them të drejtën më pëlqente shumë.
“Pse ma thua këtë, thash ndonjë gjë kundër teje. Edhe unë kështu të kisha menduar pak a shumë.”Unë kisha një farë dyshimi, sepse kur të lutesha që të hapje kamerën dhe ti nuk doje, atëherë thoja se pse fshihet.”
“Ajo ishte punë tjetër. Unë nuk doja t njihesha, ashtu siç shihen shumica e djemve, me përjashtim të disave që janë në Amerikë apo në Evropë. Ka ndonjë të guximshëm që ve foton e tij...por ai ka premtimin në xhep për vizën e emigrimit...”
“Vërtet thua?”
“Vërtet që ç’ke ne të...” Nejse ajo është punë tjetër.”
“Po ti ç’mendon për mua?
Kujtimi qeshi: Yll fare.
“Janë bërë të gjithë yje më duket dhe kjo tregon se janë shtuar djemtë që shkojnë për qejf.”Shikoja pantallonat e Kujtimit që rrinin gjithnjë të fryra. Qenka në qejf djali... Timi eja këtu. Ai u afrua me një shprehje pyetëse. E ula në prehër dhe fillova t’i hiqja fakelen. Kur u lirua, doli një trup i hollë e pa muskuj. E putha në gjoks disa herë në vende të ndryshme e pastaj fillova ti kapja me gishta sisët e tij dhe ti përdridhja pak. E di Timi, qenke si nje feminucia e vogël.
I ke mbushur të 18-tat.
Po po. Nuk gënjen besoj? Jo të betohem.
Ashtu ulë siç ishte fillova t’i zbërtheja pantallonat xhinse që i kishte të ngjitura pas trupit. Ia ula me gjithë brekët dhe i zbulova karin e tij modest dhe bythët e tij të bukura, por jo të mëdha si të fotografisë. Megjithatë bythët e sheshta kanë favorin që të lejojnë të futesh më thellë. E ngrita në këmbë dhe ashtu i ulur siç isha fillova ta rrotulloja nga të gjitha anët për ta parë sa më mirë. E ndjeja se ishte larë atë ditë sepse kishte mbetur aty ende aroma e sapunit. I bërë synet kari i tij dukej më i bukur dhe më i pastër. Pa hezituar e futa në gojë dhe fillova t’ia thithja fort.
Oh!... ofshani Kujtimi nga kënaqësia. Në ndërkohë po i fërkoja bythët dhe me gishtin dëftues kërkoja vrimën e tij të artë. Timi ngriti njërën këmbë dhe e mbështeti tek krevati ku isha ulur dhe e hapi hapësirën para tij. Tani të 15 apo 16 cm e karit të tij futeshin në thellësi të gojës e më gudulisnin. Më vinte t’i kafshoja dhe t’ia këpusja fare.
Ej kujdes se mezi kam! Dhe më shtynte kokën që të futeshin më thellë.
Prit ta bëj dhe unë, më tha. Se nuk po më durohet.
U shtrimë në 69 dhe vazhduam të thithnim njëri tjetrin. Kështu kalojë një pjesë e mirë e kohës dhe po afrohej muzgu.
Timi! Prit të ta fus pak, e pastaj dalim të shëtisim dhe të hamë diçka. Pastaj vazhdojmë përsëri se kemi gjithë natën përpara.
Ai pranoi. Si të pëlqen të qihesh, si e benë zakonisht...Timi për habinë time më thotë se ai nuk di se nuk e ka bërë ndonjëherë...
Tallesh,- i them.
Mos beso po deshe...unë se kam bërë ende deri më sot.
Po pse erdhe atëherë? Po një herë do ta bëja edhe unë...
Po pse ta bëje. Aq më tepër me mua, që nuk kam qejf të prish të rinjtë, sepse më duket se bëhem shkaktar që ata të qihen.
Ai u afrua e më puthi. Mos gjyko veten kot. Unë jam gay dhe me ty apo me një tjetër do të qihesha. Them se jam me fat që po e filloj bashkë.
Po pse kështu?
Sepse ti më pëlqen dhe më pëlqen shumë...

Shkuam për të marrë diçka për të ngrënë dhe të qetësohesha nga e papritura e sotme. Lokali ishte i mbushur. Kishte plot të rinj e të reja. Vija re se disa na shihnin. Disa prej tyre i njihja se ishin gay. Ndejmë një copë herë, por Timit nuk po i durohej.
Vijmë përsëri nesër mbrëma. Tani ikim se nuk po më rrihet.
Dolëm jashtë. Frynte një puhi e freskët që na ftohu djersët e lokalit. Qielli ishte plot yje. Timi ? cili është ylli yt fatmirë? Pse ka të tillë? Sigurisht. Çdo njeri ka një yll të tijin, që bën pjesë në një konstelacion. Ti cili je? Shigjetari. Unë jam peshqit. Ti të ç’pon zemrën me shigjetë, kurse unë të ç’ojë vrimën me peshkun...
Hahaha- ku të shkon mendja. Pse ty ku të shkon? Timi u afrua pak dhe tha tek kari jot që e kam në mëndje gjithë kohës. Vrapojmë atëherë.
Në dhomë pothuaj se u hodhëm mbi krevatin dopio sa ai kërciti. Ishalla nuk kemi thyer ndonjë dërrasë –them unë. Kujdes se lam nam. A e di ti Timi se dhëndurët e rinj i ruanin natën e parë që të shikonin si tundej elektriku i dhomës, gjë që tregonte se në krevatin e dhëndrit po binte tërmet.
Ai më pa seriozisht dhe më tha:
Po tek ne kur do të bjeri tërmeti se vdiqa?
E tërhoqa Timin dhe ai u rras krejtësisht pas meje. Çfarë mrrekullije që je mor Tim. Dhe fillova ta puthja në buzë. Sapo tentova ti thith pak, buzët e njoma u zhyten thellë në gojë. Oh Timi dhe ai hapte këmbët që të rriste kontaktin me trupin dhe karin tim. Kontakti mishtor më krijonte të dridhura epshi, sidomos Timi ishte i ngordhur për to.
Fute një herë e pastaj luajmë me të puthurat. Këtu vinte pjesa më delikat. Nuk doja në asnjë mënyrë që Timit ti shkaktoja dhimbje, aq më tepër që e kishte për herë të parë.
Timi në fillim do ta hapim pak vrimën që të mos kesh dhimbje. Si do ta bësh.
Së pari shko në banjo dhe shkarkohu mirë, që të mos mbesin papastërtira. Pastaj laje vrimën duke e hapur me gisht. Kur erdhi u shtri dhe e bëra që ti mbante këmbët me dorë që të shihja vrimën. Kisha marrë me vete një shishe lubi që e bleva në Sex shopi . E leva mirë vrimën dhe provova të fusja gishtin e vogël. Lubi e bëri punën e tij dhe gishti hyri shpejt. Pastaj provova me gishtat e tjerë nga një dhe nga dy së bashku, deri sa unaza u lërua mjaftueshëm. Pastaj i thash Timit që të qëndronte përball meje, të ulej mbi kokën e karit dhe ta fuste atë ngadalë. Sa herë që të kishte dhimbje të ndalonte deri sa të qetësohej.
Prezervativa e vajosur dhe vrima e zbutur në maksimum bënë që koka të futet me lehtësi. Timi po thartohej pak në fytyrë, por duket se ishte dhembje e durueshme, përderisa ai po avanconte pak nga pak.
Të dhemb?
Pak, por durohet. Pastaj pa pritmas Timi ulet menjëherë dhe e pranon gjatësinë e karit menjëherë.
Ç’bërë mor Tim?
Më mirë të dhembi një herë e mirë. Pastaj dua të provoj se sa i durueshëm jam.
Duket u mësua se filloj të hidhej mbi kar si një majmun i vogël. Atij iu derdh pak më parë dhe sperma u shpërhap në gjoksin tim. Pastaj edhi radha ime. Por sperma mbeti në prezervativ.
Pasi mbaruam, Timit i pëlqente që ta mbante brenda. Kështu ndenjëm një copë here.
Kur u pastruam u shtrimë në shtrat pranë njëri tjetrit.
Si tu duk Timi?
Unë ta thash se me ty do të ishte më mirë se sa me çdo djalë tjetër. Dhe unë mbeta shumë i kënaqur.
Mirë! Pushojmë tani që të përgatitemi për seancën tjetër.

Nardi kishte ishte rritur në një qytet të vogël të Shqipërisë qendrore. Edhe atë e kishte përfshirë jeta monotone e këtij qyteti, që nuk të ofronte asnjë argëtim. Mësimeve nuk ia thoshte shumë, por ishte dhe një tip i heshtur, që nuk angazhohej me shokët, kështu që ato e linin më një anë. Por një meritë e kishte: ishte djalë zeshkan , i bukur, me sy të shndritshëm si thëngjij , që kur t’i ngjiste të përcëllonte.
Pallati, ku banonin, e humbi qetësinë e tij, pasi banorët e katit të sipërm vendosën t’i shtonin edhe një kat, që të zgjeroheshin. Kështu erdhën punëtorët dhe makineritë për të shtruar tullat, llaçin dhe betonin. Puna po ecte shpejt dhe Nardi gjeti me se të merrej, pasi shkonte shpesh në majë të banesës, për të admiruar pamjen nga sipër. Aty ishte një punëtorë nja 35vjeç, me mjekër të parruar dhe i çrregullt, por tip, që e shikonte vazhdimisht me bisht të syrit djaloshin bukurosh. Një ditë që ishin vetëm, pasi po prisnin të vinte betoni, ai e pyeti Nardin: I ke duart e pastra? Po,- i tha Nardi. Atëherë po vjen të ma kapësh një herë me dorë...
Nardi mbeti i turpëruar dhe nuk dinte çfarë të bënte, kurse ai ia dha të qeshurit. Pastaj u afrua dhe pa shumë ceremoni i dha një të kapme bythëve të bukura të Nardit.
Sa i mirë që je more djalë,- dhe filloi ta fërkonte. Nardit i lezetoi, por megjithatë u largua.
Kur do ta bëjmë ndonjë ditë së bashku?- i tha punëtori. Nardi nuk u përgjigj. Ai e ndjente veten të turpëruar, por dhe kureshtar.
Hajde ta provosh se do të kënaqesh,-i tha punëtori dhe e kapi përsëri për bythe.
-Rri se s’ka lezet...-i thotë Nardi
-Lezet e shkuar lezetit. Eja pak këtu në qoshe sa të të puth pak e do të shohësh si të vjen lezeti...
Nardi hezitoi, por kur ai e nxori dhe Nardi pa një kar shumë simpatik, filloi ta brej kureshtja. Ai si pa dashje u afrua dhe punëtori ia mori dorën dhe e vuri mbi karin e tij.
Fërkoje pak!...-i tha. Dhe Nardi ia fërkoi, sa poshtë lart sa e tërboi fare punëtorin. Kur filloi ta ndjej që po i vinte, punëtori ia uli tutat dhe ia mbështeti në vrimë, por nuk arriti ta fuste se iu derdh.
Eh!- tha punëtori, ma shkove kot. Nardit i ishin mbushur felet gjithë spermë dhe një pjesë i kishte rënë brenda tutave. Nardi u fshi si mundi me një gazetë dhe iku, duke u betuar që nuk do të kthehej më kurrë aty.
Kaluan disa ditë dhe Nardi nuk ishte parë aty pari. Por një ditë, që po prisnin përsëri betonin, ai mori guximin e hipi. Aty ishin nja dy punëtorë që kishin hapur pakon e ushqimit dhe po hanin. Miku i Nardit sapo e pa qeshi me djallëzi, sikur donte t’i thonte: Erdhe Ë?
Bujrëm!-i tha, por Nardi nuk pranoi. Pas pak ato kishin ngrëne dhe shoku zbriti të mbushte shishen me ujë dhe të lante duart, kështu që mbetën përsëri të dy.
Hajde ta bëjmë shpejt se nuk kemi kohë. Nardi e kishte në majë të gjuhës kundërshtimin, por ai e tërhoqi tek rrëza dhe atje i uli tutat dhe e bëri të përkulet sa vendi të hapej dhe të bëhej i dukshëm. Pastaj leu gishtin e mesit me pështymë dhe e hapi pak vrimën. Nardi nuk po lëvizte fare. Pastaj punëtori e pështymosi mirë karin e tij dhe e afroi tek vrima. Takimi i parë me vrimën i dha kënaqësi Nardit, por kjo nuk vazhdoi shumë se kur ai e shtyu dhe koka e karit hapi vrimën, atëherë Nardi sa su hodh përpjetë nga dhimbja...
Nxirre,nxire! Thoshte Nardi, kurse punëtori i lutesh: Duro pak se mbaroi! Dhe Nardi e duroi. KNardi u fut edhe më thellë... punëtori po çmendej nga kënaqësia, kurse Nardi nga dhimbja. Pritën pak të dy dhe më së fundi Nardi sikur filloi të qetësohej...
Kështu Nardi mësoi se ç’ishte akti seksual me meshkuj. Megjithatë ai shkoi edhe herë të tjera, por tanimë tek një kabinë ku ato mbanin veglat. Aty takoheshin pas orarit të punës dhe qiheshin mirë e mirë, duke mbetur të dy të kënaqur.
Pas disa kohe familja e Nardit u transferua në Tiranë. Këtu kishte plot djem, por Nardi përsëri nuk kishte shokë. Një ditë u njoh me një djalë, i cili ishte nja dy vjet më i madh se ai. Ato u bënë miq shumë shpejt. Ai e ftoi në shtëpinë e tij, pasi ishte vetëm dhe të gjithë ishin nëpër punëra. Aty Nardi provoj karin e shokut,i cili ishte me përmasa më normale, kështu që i shijoj shumë. Kjo e bëri që ta kërkonte shokun shpesh dhe sa t’i jepej rasti ta bënin së bashku. Por kjo nuk zgjati shumë, sepse shokun e arrestuan se kishte shpërndarë drogë, e pas disa ditë frike, u qetësua. Bile dëgjoi nga djemtë e lagjes se në burg të rinjtë i qijnë të gjithë e kështu që ju bëhej vrima si kamare. Nardi filloi të mendohej se si do të ndjehej shoku i tij kur t’ia fusnin të burgosurit me radhe...
Me që nuk donin që Nardi të rrinte kot, i ati i gjeti një punë në një magazinë. Aty ai ndihmonte për sistemimin e mallrave ne depon me shumicë. Dhe Nardi filloi të ndjehej mire, se kishte me se të kalonte ditën dhe diçka merrte dhe kështu që kishte ndonjë para nëpër duar.
Një ditë erdhi në kabinetin tim. E kishin dërguar për të kërkuar diçka. Aty e pash për herë të parë sa i mirë që ishte. E pyeta për emrin dhe pse nuk kishte vazhduar shkollën dhe ai dha një përgjigje të vagët. Por fundja ç’më duhej mua, pasi ishte punë e tij. Por nga që ishte shumë i mirë nuk mu durua pa e puthur. Por ai u tërhoq dhe u largua.
Nuk dalka gjë prej tij... mendova dhe gjërat u harruan. Një ditë koha ishte shumë e keqe. Binte shiu me rrebesh dhe vetëtimat çanin qiellin e errët. Isha ulur në tryezën e punës, por s’më punohej. Mbështeta këmbët në tryezë dhe po admiroja nga dritarja pamjen e zymtë. Megjithatë seç kishte diçka madhështore në rrebeshin që po zhvillohej jashtë. Kishte rënë dera dhe unë nuk e kisha dëgjuar, kur ndjeva të hapej dhe të futej Nardi, i mbështjell me një mushama ushtarake që po rrjedhtë lum. Të them të drejtën u çudita, pasi ai mund të ishte i fundit që do ta përçoja nëpër mend në atë çast.
I thash ta hiqte mushamanë dhe ta linte banjo. Kur doli po rrinte në këmbë pa bërë asnjë veprim.
Mirë mor Nardi, ç’e mirë të solli? Ai rrinte kokë ulur dhe nuk përgjigjej. Atëherë s’më mbete tjetër vetëm se ta provokoja. U afrova dhe u mbështeta pas tij. Asnjë reagim...sa i bukur që je mor Nardi, të ha të gjallë. Ai po më shikonte ngultas sikur donte të thonte: mos e zgjat më por jepi. Desha ta puth por ai më largoi dhe tregoi me shenjë nga dera që ishte pa çelës.
Ke qejf ta bëjmë?
E ashtu... dhe pohoi me kokë.
Ktheva çelësin dhe e mora Nardin mbi moketin e dhomës. I ngula buzët mbi të tijat dhe fillova ta thithja. Në këtë çast një vetëtimë zbardhi dhomën. Ai sikur kishte frikë dhe u ngjit keqas pas meje. I kisha kaluar të dy duart pas bythëve të tij dhe po e fërkoja dhe i shtrëngoja, gjë që më jepte shumë kënaqësi. Uli pantallonat!,- i them dhe ai filloi të zhvishej. Tani, prekja e feleve të tij bëhej më elektrizuese, se ato ishin të ngrohta dhe të buta. Ndërsa kari ishte i ngritur vetëm përgjysmë. Por fundja mua më interesonte diçka tjetër e kështu që i thash të shtrihej dhe ai ashtu bëri. Ia hapa felet dhe i thash ti mbante ashtu me të dyja duart. E leva karin tim me mjaft pështymë dhe i mbështeta kokën në vrimën “e shqyer “ sipas mendimit tim... një bubullimë e fuqishme shpërtheu, si të ishin zotat e Olimpit që po zhvirgjëroheshin . Për mua ai ishte Apoloni, megjithëse nuk i kishte flokët kaçurrela. Me gjëmimin e bubullimave kari filloj të hynte në Edenin e parajsës. Nuk e mendoja kurrë se ai ishte kaq i këndshëm dhe vrima e tij aq e magjishme sa të trondiste të gjithë kënaqësitë.
Me Nardin u qimë mirë e mirë. Ai kishte edhe eksperienca të tjera kështu që mund ta pyesja për të bërë krahasime. Sidoqoftë mua më kënaqi së tepërmi.
Kështu me Nardin u bëmë miq. Unë nuk kisha rastin ta takoja, por ishte ai që vinte herë pas here për tu qirë. Kur ndodhte që gjente ndonjë shok timin, atëherë kërkonte ndonjë gjë të parëndësishme dhe pastaj zhdukej.
Kështu vazhduam disa vjet. Kisha dëgjuar që i ishin vënë prapa edhe shokë të tjerë, por ai nuk ia kishte dhënë asnjërit. Nuk di të shpjegoj këtë besnikëri të tij, por me sa duket kishte besim tek unë dhe ç’është e vërteta nuk e kisha përmendur as direkt dhe as tërthorazi emrin e tij.
Por si çdo gjë që ka një fund edhe flirti me Nardin një ditë mbaroi. Duket dikush ia mbushi mendjen se do të fitonin shumë dhe ai mori rrugën e emigrimit me një shok të lagjes, apo me mikun e tij të vjetër punëtorë, që tashmë kishte dalë nga burgu dhe thurte plane të mëdha për të ardhmen në qendër të të cilave ndodhej bukuroshi Nardi...

Beni kishte disa vite që studionte ne Benton të Anglisë. Me mësime shkonte mirë, por nga ana financiare kishte probleme. Për këtë kishte filluar të punonte si kamerier. Djalë i bukur po, i shkathët e punëtorë po, kjo bënte që ta donin të gjithë. Në pensionin ku banonte kishte fqinjë një djalë kinez nga Shenjani. E kishte emrin Çin, që në kineze do të thotë flori. Ai ishte shumë simpatik. Me tipare të imta, sy të shndritshëm dhe trupin e lidhur bukur. Ai i sillej Benit sa para mbrapa. Sa dëgjonte kërcëllimën e shkallëve, dilte me të mbathura, për ti ekspozuar trupin e tij të bukur, por Beni nuk ia varte. Se si i dukej, djalë kinez... Kështu kaluan ato muaj midis dëshirës dhe indiferencës.

Një ditë, para lokalit ku punonte Beni, ndodhi një ngjarje e jashtëzakonshme. U vra një terrorist i njohur, gjë që mblodhi gjithë shtypin dhe mediet. Të gjithë përpiqeshin të gjenin dëshmitarin më të besueshëm dhe Beni me karakteristikat fizike që kishte u bë një nga më të kërkuarit. Pasi mbaruan të gjithë, Beni vuri re se në një qosje të sallës ishte një burrë, të cilit nuk i kishte shërbyer. Beni u afrua dhe kërkoi ndjesë, por ai i tha ,se e kuptonte situatën ,pasi edhe ai ishte një korrespondent i një agjencie të madhe.

Ndërsa po i shërbente, Beni e vrojtonte. Ishte një burrë rreth të 50-dhjetat, ose së paku ashtu dukej. Flokët i kishte të kuqërremta, me valë. Kishte një palë mustaqe të kuqërremta të cilat përreth buzëve dukeshin si të zbardhura. Ai ishte i veshur mirë dhe Benit iu duk një xhentëlmen i vërtetë. Beni ishte i zëne me punë e kështu që nuk pat kohë të qëndronte shumë pran tij. Por ja që të nesërmen ai u duk përsëri te hyrja e barit. Këtë herë ai bisedojë më gjatë e kërkoi më shumë shpjegime dhe detaje rreth ngjarjes së një dite më parë. Ai ndenji gjatë, deri sa Beni mbaroi turnin. Jashtë kishte filluar një shi i imët dhe Beni banonte larg dhe duhet të priste autobusin e pastaj trenin, kështu që gazetari i propozoi ta shoqëronte me makinën e tij klasike, një minimoris.

Rrugës për në shtëpi, Beni mësoi se ai quhej Hant dhe kishte një karrierë të ndritur gazetari. Ishte beqarë i staxhionuar dhe tani ishte mësuar të jetonte i vetëm, prandaj pranonte punë që ishin me shërbime apo në qytete periferik sepse atje nuk kishte nevojë të jepte shpjegime pse, qysh, tek. Sa më shumë bisedonin aq më shumë Benit po i pëlqente ky burrë zotëri që po jepte të kuptoi se edhe ai nuk ishte indiferent ndaj tij. Beni nuk ishte se kishte ndonjë eksperience të madhe, por kur kishte qene pranë familjes në Korçë e kishte bërë disa herë me një djalë të mëhallës dhe kështu mendonte se ishte i pjekur për të vazhduar aventurën seksuale.

Kur arritën tek shtëpia e Benit, ky i propozoi që të ngjitej lart, për të parë shtëpinë. Hanti, hezitoi në fillim, sepse Beni i dukej shumë i ri, kurse ai ishte në një moshë të avancuar. Por iu mbush mendja. Kur shkallët kërcëllinë kinezi hapi menjëherë derën, por buzëqeshja i mbeti në buzë kur pa se Beni ishte i shoqëruar nga një xhentëlmen. Në ato çaste kushedi se çfarë do kishte menduar...

Në dhomë , Beni e ftoi Hantin të ulej në një sofa, pasi ia hoqi pallton thuaj se me pahir. Pastaj duke i buzëqeshur i tha: Çfarë do nga unë. Hanti ishte pak sa në hall dhe i thotë :Asgjë.

Beni iu hodh në prehër dhe filloi ta puthi në fytyrë, në buzë, t’ia shkërmoq flokët e kuq dhe të fortë, pastaj ti zbërthej këmishën e ti fus duart, por për çudinë e tij ia gjeti karin të pangrehur. Beni mbeti për një çast. Si është puna nuk të pëlqej unë?

Ti Ben je i mrekullueshëm, por jam unë që preferoj që të ma fusin më shumë se ta fus.

S’ka problem,- tha Beni. E bëjmë si të dëshirosh ti. Që atë çast që të dy filluan të tregohen më të vetëpërmbajtur. U shtrinë në krevat. Beni po i puthte gjoksin që ishte aromatik nga parfumet që Hanti përdorte pas banjës. Pastaj Hanti ia mori në gojë, se ashtu i pëlqente shumë dhe vazhdoi gjatë duke ia lëpirë. Beni kishte një kar të bukur dhe të madh. Kur ia kishte vënë në Korçë një herë partnerit të tij ,ai kishte klithur me të madhe. Tani Beni po mendonte se si t’ia fuste pa i shkaktuar shumë dhimbje. Ndoshta e ka bërë shumë herë dhe vrima është mësuar. Por nuk qe ashtu. Hanti ishte shumë i ngushte dhe sado që mund ta kishte bërë nuk ishte hapur si duhet. Sidoqoftë Beni, filloi ta fusë me shumë kujdes.

Beni që kishte kohë pa bërë gjë, por vetëm nga pak onanizëm, i shkoi shumë për shtat kjo qirje, që iu duk një mrekulli e shumëpritur. Hanti i dha prezervativin . Ai e veshi dhe filloi tia fusë me kujdes. Kur arriti në fund, Beni e ktheu Hantin pak anash, i ngriti këmben, dhe ia mbajti me dorë, pastaj filloi ta pompoi vençe. Kështu i dukej se e qinte më mire.

Atë natë çdo gjë shkoi më së miri. Beni kishte dëgjuar disa herë derën e kinezit të hapej dhe e merrte me mend se në çfarë sikleti ishte i shkreti. Ai ishte i ri, i bukur dhe i djegur për kar. I kishe thënë disa herë Benit, por ai e kishte refuzuar ashtu kot, duke e lënë të gjorin në mjerim.

Të nesërmen Hanti iku, por jo për gjatë. Ai u rikthye përsëri, e pastaj filloi ta merrte Hantin në shtëpinë e tij, që ishte një apartament i këndshëm, cili filloi të bëhet akoma më shumë kur Beni filloi ta qinte Hantin gjithëmon e më me shumë dashuri. Atij nuk i bëni përshtypje as rrullat dhe as mosha. Hanti ishte kaq i mirë si eri dhe si mik sa Beni e adhuronte. Edhe Hanti kishte gjetur një djalë yll, që ia plotësonte të gjitha dëshirat. Ai e kuptonte se ishte np njp moshe që nukishte lehtë të krijonte miqësi. Në këtë faze seksi kthehet në komerc dhe vetëm disa herë mund të jesh me fat qe te lidhesh me një djalë të mirë. Hanti i kishte propozuar Benit një herë ta ndihmonte financiarisht, pasi e kuptonte se çfarë sakrificash bënte. Dhe ai i kishte thënë, se po t’ia përsëritët dhe një herë tjetër do ta linte. Sigurisht që ajo ishte thjeshtë një kërcënim, por sidoqoftë Hanti nuk e përmendi më.

Kështu vazhduan nja 6 muaj të tjera. Për pushimet verore shkuan në një krocierë detare, ku ishin kënaqur shumë. Aty Beni njohu një djalë tailandez, që e kishte “adoptuar” një pasanik anglez dhe e pyeste Benin në se xhentëlmeni anglez do ta adoptonte edhe ai atë. Kur ja një ditë të bukur Hanti vjen tek lokali dhe i thotë Benit se donte të bisedonin. Këtij të fundit i shkoi mendja se mos Hanti do t’i propozonte të bashkëjetonin. Por Beni kishte qenë larg. Hanti me mjaft dëshpërim i tha se e kishin transferuar në Mançester, ku ai do të merrte detyrën pas disa ditësh. Beni, gjithëmon i gatshëm i thotë se do të shkonte edhe ai me të.

Po universiteti?

Në dreq shkoftë, do ta le...

Ti Ben nuk je në rregull. E ardhmja jote është shkolla.

Ti je një student i zoti dhe ke një të ardhme për vet veten. Kurse unë jam në fund të karrierës sime. Benit nuk i mbushej mendja. Ai e ndihmoi që të paketonin plaçkat dhe pastaj i tha se do të shkonte për të përgatitur të tijat. Për ta bërë këtë punë u desh një farë kohe, kur merr një mesazh në Hotmail , ku Hanti i thonte, se nuk kishte dashur dhe as do të donte një tjetër si Benin. Ai po nisej me dhimbje, sepse nuk donte të bënte Benin të gabonte për të ardhmen e tij. Ai ishte vetëm 23vj dhe nuk kishte si të dashurohej me një 50 e me shume vjeçar. Kjo mund të ishte një aventurë për kureshtje, ose për të shuar epshin por jo një lidhje serioze...

Beni në fillim u tërbua, filloi të gjuaj me shqelma gjërat dhe ti shkatërrojë, pastaj filloi të qajë me të madhe me dënesë, duke thirrur, përse, përse më la...Unë e doja kaq shumë. Dhe u shtri përmbys mbi krevat. Pas pak ndjeu një dorë të butë që e ledhatonte , duke i thënë: qetësohu, qetësohu. Ngriti kokën dhe pa fytyrën e bukur të kinezit që po i buzëqeshte.

Ti e ke fajin,- i tha shqip dhe ty do ta nxjerr gjithë inatin. E kapi kinezin e shtriu, ia çori brekët dhe pa e zbutur me pështymë, e shtyri me forcë përbindëshin e tij ,deri në fund. Kinezi ofshani një herë, por e pranoi torturën. Beni e nxirrte e pastaj hidhej mbi kinezin duke ia futur përsëri. Këtë punë e vazhdoi disa herë, deri sa u lodh dhe fara iu derdh. Po rinte përmbys sa ti vinte fryma dhe pak nga pak filloj të kuptonte atë që ndodhi. Dhe i erdhi kaq keq për sjelljen e tij. Ishte treguar përlindësh ndaj një të pafajshmi, gabimi i vetëm i të cilit ishte se e donte shumë.

Më fal,- i tha.

Kinezi , duke e ledhatuar i afroi kokën tek buzët, e puthi dhe i tha: ishe i shkëlqyer. Nuk kam provuar kurrë një të qirë me kaq epsh.

Beni, kishte hapur sytë me hapi. Fjala i kishte ngrirë në gojë. Ai shkundi kokën dhe erdhi në vete. Atëherë po e kuptonte se kinezit i kishte pëlqyer. Siç ishte u hodh mbi të duke e puthur me zjarr, dhe i erdhi një ide që të thërriste Rroftë Çini dhe tha

LONG LIVE THE CHINA...sikur do të qinte gjithë Kinën

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...