Seks Inter Racial - Tregim Erotik

Gjithmonë kam pasur qejf të qinja një jevg. Ndoshta shumë nuk i kanë në konsideratë, por midis tyre mund të zgjedhësh. Janë disa kaq simpatik dhe të ngrohët. Sidomos ato që janë me gjak të përzier. Thonë se kur njërit ia futën qiririn në vrimën e shenjtë, dhe ia lanë disa minuta, kur ia nxorën i kishte mbetur vetëm fitili. Merre me mend se çfarë kënaqësie duhet të jetë po të shkosh me ta.
Me gjithë këto që kisha dëgjuar u përpoqa të gjeja ndonjërin, por pa sukses. Disa s’më pëlqenin nga pamja, të tjerë nga që mbanin erë. Të tjerë, nuk më dukeshin persona të besueshëm. Kështu kjo kandidaturë mbeti bosh.
Dhe ja që për këto punë duhet të ndihmojë fati që të ndodhesh në çastin e duhur, në vendin e duhur. Një ditë po nxitoja për një punë dhe për t’i rënë shkurt, kalova nga lulishtja pas operës. Aty, i ulur në një stol, ishte një djalë zeshkan, që po përpiqej të ndreqte një cigare që ishte këputur afër filtrit. Lyej me pështymë nga një anë, pastaj nga tjetra dhe ashtu shtrema shtrema mu lut që t’ia ndizja.
Hidhe!-i them,- se ashtu nuk thithet...dhe i zgjas një nga cigaret e mija Rotherman.
Ai u ngrit nga stoli dhe u afrua për ta ndezur. Ishte një djalë i gjatë, nja tre gisht sipër meje. Nuk ishte shumë i zi, flokët i kishte te gjata dhe kaçurrela dhe veçanërisht kishte gojën e fryrë dhe sytë shumë të bukur. Kishte veshur një palë blujeens-a të ngushta që i zbulonin vithet e bukura dhe një këmishë të zezë me lule të kuqe dhe të verdha. E ndeza çakmakun dhe ia afrova. Sapo cigania krijojë një koqëz të kuqe, ai e thithi fort me të gjithë mushkëritë dhe pastaj e shfryu, duke treguar të gjithë kënaqësinë

Cikli i Kenaqsive - Tregim Erotik

Këtë vit vapa filloi më shpejt se zakonisht. Dielli ishte përvëlues dhe mjekët këshillonin të qëndroje në hije, pasi vrima e ozonit ishte e madhe dhe mund të sillte gjithëfarë rreziqesh. Megjithëatë njerëzit nuk donin t’ia dinin dhe mbushnin plazhet nga të katër anët. M’u mbush mendja edhe mua që të shkoja disa ditë në plazh. Një kushuriri im, kish shkuar me familjen kështu që nuk do të vuaja për shoqëri. Raha telefonin dhe pas disa përpjekjesh arrita të gjejë një dhomë të mirë, në një hotel me çmime të arritëshme. Pas kësaj futa në çantën e udhëtimit gjërat që më duheshin dhe të nesërmen, shpejtova të gjeja ndonjë mikrobuz që nisej për andej. Pata fat se mikrobuzi ishte gati në nisje,vetem se vendi im ishte në rradhën e fundit. U ula. Pranë meje ishte një çantë e lënë për të zënë vendin, por pronari nuk dukesh. Pas pak e shoh të vijë me një kanoçe Koka Kola në dorë. Ishte një djalë i ri dhe shumë simpatik. Të bënin përshtypje veçanrisht sytë e tij gri të cilët kishin një shikim hipnotizues. Ai kërkoi ndjesë për shqetësimin dhe u ul në vendin e tij. Tani pasagjerët ishin të kompletuar dhe mikrobusi u nis.

Rruga që do të bënim ishte e gjatë. Nga njëra anë kisha një çift, që ndoshta shkonin për muajin e mjaltit, kurse në tjetrën djaloshin, që kishte një heshtje olimpike dhe nuk të jepte mundësi t’i drejtoje ndonjë fjalë. Kështu bëmë një copë rrugë dhe shoferi na ndalojë në një restorant për të ngrënë mëngjesin. Mua s’më hahej, prandaj fillimisht mendova të qëndroja në makinë, por pastaj, duke menduar rrugën e gjatë, ktheva mendjen dhe u futa në restorant. Tryezat ishin të gjitha të zëna, vetëm në njërën ishte fqinji im i heshtur e i vetëm. U

Nje Prove e Veshtire - Tregim Erotik

Goni ishte djalë i turpshëm. Megjithëse kishte një pako për t’u lavdëruar, kishte mbetur një onanist i rregullt, pa ç’ka që i kishte kaluar të njëzetat. Kishte pas rast të provonte vrimën e ndonjë djali, por asnjeri se kishte pranuar ta hante brenda me që i dukej i madh dhe kishte frikë mos i shkaktonte dhimbje .
Atë nate po ndahej me Tanin, me të cilin kishte konfidencë dhe po i ankohej që s’po i ecte për seks. Në këtë kohë pranë tyre kaloi një djalë i lagjes, i cili përshëndeti.
-A e marrim Gono,- thotë shoku. -Ky qihet vençe.
Goni ishte me mëdyshje. Por koha nuk priste se djaloshi po largohej. Tani e thirri:Beni eja pak këtu!
Ai erdhi si me përtesë.
-Ku po shkon Adi?
-Në shtëpi...
-Po vjen me ne?
-Është vonë...
Punë e madhe, thuaj se ishe me shokë... Atij sikur iu mbush mendja.
Shkuan tek shtëpia e Gonit, se prindët ishin në plazh tek e motra. Goni e pyeti Adit që të futej në në banjë dhe të çlirohej... Dhe ai u fut.
Tani, mos bom gabim që e morrëm?
.Ç’i qi trutë me këto mendime. Ke për të pa që do knoqmi. Adi pas pak kohe doli i pastruar. Tani nuk desh, kurse Goni u fut të bente një dush që ta ndjente veten rehatë.
Kur erdhi në dhomë, Tani me Adin kishin filluar. Ato po putheshin fort duke e thithur njëri tjetrin. Duke i parë ashtu të kapërthyer, ndjeva të më ngrihej një zjarr i brendshëm, sa më frikësoj se mos epshi më nxiste të bëja ndonjë marrëzi.
Adi, kur e pa karin e Gonit, hapi sytë. Bobo sa e paske i tha. -
Të pëlqen?
S’kam provuar të tillë ndonjëherë. Ai e la Tanin, u ul në gjunjë e filloi të merrej me atë të Gonit. Në fillim zgjati dorën dhe ia rrethoje, për

Good Luck Brother - Tregim Erotik

Kisha disa kohe qe jetoja ne NY, duke ndjekur studimet pasuniversitare. Gradualisht po mësohesha me jetën dhe ritmin e gjithçkaje këtu ne Amerikën e largët, megjithëse kisha qene edhe here te tjera me pare, por për një kohe te shkurtër. Ishte pasdite prilli, një nga ato dite kur njeriu fillon e ndjen ardhjen e pranverës, jo vetëm nga zgjatja e ditës, por edhe nga aromat e luleve, si dhe nga mënyra e veshjes se njerëzve. Po ecja i shkujdesur ne avenynë e 8-te, dhe sapo kisha kaluar rrugën 42.
Lumi i zyrtareve qe sapo kishin dale nga zyrat derdhej me rrëmbim nga te katër anët, nxitonte mbas përpëlitjeve te semaforëve, dikush me kravate te zgjidhur, dikush me xhakete te hedhur mbi sup, gra me veshje elegante por qe mbanin këpuce atletike, duke nxituar shkujdesshim qe te menin linjat e largëta te autobusëve qe shkonin ne Long Iseland, apo ne New Jersey. Tek ndiqja me sy nxitimin e tyre si ne një valle te çmendur, tek i shikoja aq te ndryshëm ne raca dhe ne veshje, amerikane te lindur, aziatike, zezake, latine, indiane e kush e di se çdreqin ishin, nuk e di pse i mendoja te gjithë ata mbas një dite te lodhshme pune te ulur para tavolinave te shtruara për darke me ushqime dhe gatime nga me te ndryshmet dhe tradicionalet, po aq te ndryshëm sa edhe ato vete. E hoqa mendjen nga këto gjera dhe duke hetuar me vëmendje tabelat me drita shumëngjyrëshe, sytë me ndalen tek njëra prej tyre ku shkruhej me te kuqe Playpan, dhe pa e zgjatur hyra brenda derës qe hapej nen ketë tabele. Atmosfera brenda ishte e qete dhe me një si ere te këndshme pishe.
Ne raftet rreth e rrotua prisnin te qeta me qindra kaseta pornografike, me figura vajzash dhe djemsh te zhveshur,

Nje Dashuri E Tille - Tregim Erotik

Në jetë më ka ndodhur shpesh që të kemë miq të rastit, që e kemi kaluar mirë së bashku, por asnjëherë nuk më ka ndodhur që të bije ne dashuri me ta. Gjithëmon mendoja se dashurija gej është diçka e trilluar për të krijuar emocione të paqena. Por rasti e solli të ndeshem me një dashuri të madhe e të sinqertë, megjithëse kjo i përkiste të tjereve.

Një ditë gjeta në messangerin tim një mesazh nga një djalë që quhej Aleks dhe që kërkonte të bënte chat me mua. Nuk njihja asnjë me këtë emër dhe i bërë kurreshtar pranova. Filluam të shkruajmë dhe doli që ishte një italian 19 vjeçar që e kish gjetur adresen time tek gayteen.it. Isha i sigurtë se nuk kisha vënë adresen time në këtë faqe, por me sa duket adresat kanë marrë këmbë dhe lëvizin sa në një vend në tjetrin. Por më kurreshtare ishte se më shkruante disa shprehje shqip si:” Të dua shumë”, “Të puth” etj. Mendova se ishte ndonjë nga shqiptarët e shumtë që ndodhen atje, por ai e shpjegoi shumë thjeshtë; ishte i dashuruar pas Kleidi Kadiut në Canale 5 dhe këtë fjalorë e kish mësuar nga TV. Fatkeqsisht unë nuk isha në lartësin e Kleidit që zë kopertinat e revistave dhe faqe të tjera intervistimi, megjithatë në disa drejtime nuk mendoj se qëndroj më poshtë se ai.

Shpejt u bëmë miq. Ai më tregonte se i fejuari i tij Mattia 24 vjeçar ishte ushtar dhe ai kishte mbetur vetëm, duke pritur ato ditë pushimi që ai te rikthehesh pranë tij. Më dergoi fotografinë e tij. Ishte një djalë shumë i këndëshëm dhe menjëherë ndjeva një far afrimi me të. I dërgova edhe unë timen dhe ai e pëlqeu, kështu u bëmë edhe më shumë miq. Por Aleksi i qëndronte

Aventura Elbasanase - Tregime Erotike Gay

Kisha shkuar me punë në Elbasan dhe do të qëndroja për një farë periudhe. Të them të drejtën u mërzita, se pasi mbaronte orari i punës nuk kishe çfarë të bëje. Në fillim kthehesha çdo ditë në Tiranë por kjo ishte e lodhshme. Një ditë në pastiçerinë e turizmit, hynë dy djem simpatikë. Ato u ulën përballë meje, gjë që bëri t’i studioja për një kohë të gjatë. Ato e vunë re dhe i thanë kamerierit të më sillte një konjak. Atëhere unë për të mos mbetur borxhli i porosita nga një trileçe. Pastaj ato më ftuan në tryezën e tyre dhe aty u njohëm. E kishin kuptuar se isha i ardhur në qytetin e tyre e kështu më bënë shoqëri. Në fakt ato ishin punëtorë, por djem të mirë e simpatikë. Njëri quhej Sulë dhe ishte biond, kurse tjetri Petriti ishte brun me kaçurrela. Unë i ftova të hanim darkë së bashku dhe pasi kundërshtuan pak erdhën. Ndenjëm deri vonë me të ngrëna e të pira dhe më së fundi dolën. Unë kërkova të bënim një xhiro që të na tretej pak ushqimi dhe ato pranuan. Kishim bere një copë rrugë, kur Petriti tha se kishte arrit tek shtëpia e kështu na uroi natën e mirë dhe iku. Ishte ende vapë dhe kush mbyllej në dhomën e hotelit, prandaj u ulëm në një stol e filluam të bëjmë muhabet. Fjala ra edhe për traditat e elbasanllijve të mikëpritjes si p.sh. hajde ndonjë natë të hash atpë qafë pate; hajde nja dy net që ta hash komplet...
Sula qeshte. Pse nuk është kështu?
Apo shprehje, tremi ato pëlluma që të kalojnë kënej... Por më e bukura është se nuk mësohet zanati pa kalu nën tavolinën e ustait... Ti Sule, si po e mëson zanatin? Sula qeshte...Edhe ashtu edhe kështu...}do me thënë

Keqkuptimi - Tregim Erotik

Dielli i nxehtë, behej akoma më përcëllojë, duke kaluar nëpër rrugicat e ngushta dhe pa lëvizje të Tiranës. Unë po shpejtoja të kapja doktoreshën e cila mbaronte turnin, pasi doja ti merrja një recetë ilaçesh. Kur përballë meje u duke një djalë që kishte një këmishë karakteristike të mbushur me flamuj nga e gjithë bota. Kjo e bënte këmishën laramane, që tërhiqte vëmendjen. Po e shikoja me vëmendje. Djaloshi me këmishë ekstravagante, ishte me një shtat mesatar, por të lidhur mirë. Kishte një fytyrë normale, pak të zeshkët, siç kishte edhe flokët. Ai e pa interesin tim dhe filloi të më shikonte nga ana e tij. Kur u kryqëzuam ai më tha: Pse po me shikon? Paske këmishë të bukur i them. Me çfarë merresh ti? Me kërcim hip-hop,- më tha. Bukur, -i them. Më pëlqen shumë,- dhe mblodha dorën grusht dhe ngrita gishtin e madh lartë, duke e tundur pak, si për të thënë: Very good..., për çudinë time ai shtriu pëllëmbën e dorës dhe përkuli gishtin e mesit siç bëjnë zakonisht djemtë për të thënë ta fus...
Atëherë unë iu afrova dhe e pyeta: Ç’do të thuash? Do që të bëjmë seks?
Ai më tha: Po ti më propozove...
Është tjetër gjë kjo që të thash unë. Po nejse...Ke vend? Po deri në orën katër kur kthehen të mijtë nga puna. E ke shtëpinë larg? Jo më tha, nja dy rrugica më poshtë...
Edhe unë isha i çuditur sa shpejt u morëm vesh. Ndoshta ishte rasti, se dëgjoj shumë që ankohen se nuk gjejnë...
Kur u futëm në shtëpi, kisha frikë mos na shihte ndonjë nga fqinjët, megjithëse po mendoja, se nuk ishte e ndaluar të bëje vizitë tek ndonjë shok...
Shtëpia kishte një sallon të madh me dyer të hapura dy kanatesh. Atje ishte një divan që me sa dukej ishte synimi

Nje Nate Me Shi - Tregim Erotik

Kisha shkuar në atë qytet të skajshëm, për një për një punë personale. E kisha bezdi vajtjen, se komunikacioni ishte i keq dhe vallë hotelet do të ishin të rahatshëm, që të më ofronin mikpritjen së paku për një natë. Por për fat gjithëshka më eci mbarë dhe punën e mbarova shpejt. Kështu, që shpejtova në sheshin ku niseshin makinat, për t’u kthyer në shtëpi. E doja këtë edhe, sepse isha nisur vetëm me një këmishë me mëngë të shkurtëra, e koha pa pritmas po ndërronte e po freskohej më shumë, se sa mund të mendohet për stinën e verës. Për habinë time të gjitha makinat ishin të kyçura dhe s’kishte asnjë përgatitje për udhëtim. Pyeta një person të rastit e më thotë, se ato ditë kishin ndodhur sulme nga maskat ndaj,makinave, e kështu që të gjithë shoferët i shmangeshin udhëtimit të natës.

Prit një herë, më thanë se mos shkon ndonjë kamion, se ato nuk i prekin.

Shkova te hoteli i vetëm i kësaj qyteze dhe nuk di përse të gjitha vendet ishin të zëna.

U ktheva tek stacioni dhe po rrinja me shpresë, se mos tej ktheses,dukej ndonjë kamion. U bë një copë kohë e mirë dhe asgjë nuk dukej. Fillova të mërzitem. Një shi i lehtë filloi të binte, kështu që gjeta streh në një farë kabine të braktisur, që dikur ishte përdorur si biletari. Mbi dheun e dyshemes ishin gjurmët e zjarrit, gjë që tregonte, se aty kishin gjetur streh të tjerë para meje.

Pak nga pak po ngrysej. Si mund të kalohej nata kështu. Ndërkohë në derën e kabinës ia behu një ushtar, i cili e kish bërë rrugën me vrap për t’i shpëtuar rigimit të lehtë të shiut.

- U lage?

- Pak.

Heshtje. Për të thyer heshtjen dhe për t’u marrë me diçka,

Fredi - Tregim Erotik

Atë ditë sa nuk po fluturonja nga gëzimi. Një ëndër e vjetër më së

fundi më ishte plotësuar. Një kushuri joni, më kish dërguar një impjant muzikor prej 100W, të cilin sapo e kisha tërhequr nga dogana. Tricikli, me të cilin e transportova, kish ndaluar para hyrjes së pallatit dhe unë po paguaja shoferin. Po mendoja si do t’i hipja deri në katin tim ato dy arka, që nuk ishin të lehta. Kur , për fatin time shoh n, tek zbriste. Kur pa arkat, u bë kurreshtarë dhe u afrua.

-Ç’e ke këtë?- më pyeti.

-Impiant!- i them unë.

-Sa watt?

-100.

Fiu, fishkëlloj si për të thënë sa shumë ishte.

-A më ndihmon ta shpijem lart? Nuk e zgjati por mori njërën nga kutitë, unë tjetrën dhe u ngjitëm lart. Të mijtë ishin në punë, kështu që s’kish kush të na shqetsonte, në ato orë mëngjesore. I hapem kutitë dhe zemër drithtuar nxora impiantin, që ishte i zi me zbukurime metalike, ashtu si e ëndërronja. Pastaj lidhëm bokset e me në fund korentin. Në pako më kishin futur edhe disa CD, që çuditrisht kishin arritur deri tek unë e nuk kishin mbetur rrugës.

i kalojë nepër duar.Kishte një

album rock-u me kengë të lashta, që mua më pëlqenin, një album jazzi me

“Give me five” dhe ndërmjet të tjerave edhe një CD me këngët më të reja të Maikëll Xheksonit. e mori në dorë dhe më tha ta vinja. Pas pak tingujt karakteristik të muzikës se tij filluan të shperndaheshin nepër dhomë. i dha potenciometrit dhe zëri u ngrit në qiell sa filluan të dridheshin xhamat.

-Ule pak, se na shurdhove,- i them.

Ai qeshi. –Kështu ka lezet,- më thotë.

-Kaq shumë të pëlqen Majklli?

-Ke zoti.

E shikoja n dhe megjithëse ishim moshatar, ai kishte një pamje më

Nje Djale Kureshtar - Tregim Erotik

Me folën shumë mirë për një ekspozite fotografie, që ishte hapur në një sallë të Akademisë së arteve dhe kisha dëshirë ta shihja. Por me sot e me nesër më kishte mbetur pa e parë. Kur mora vesh se të nesërmen do të mbyllej, vendosa që atë pasdite të shkoja për ta parë pa tjetër.
Kur hyra salla ishte bosh. U solla ne fotografitë e ndryshme dhe të them të drejtën nuk ishte se ato më pëlqyen kushedi çfarë. Isha nga fundi і vizitës, kur në sallë hyri një djalë і ri, që dukej të ishte student. Edhe ai nuk po tregonte shumë interes për fotografitë. Ai e filloj nga fundi shikimin, kështu që shumë shpejt u ndeshëm. Mu duk djalë interesant, prandaj doja te gjeja rastin për të biseduar. Dhe rasti e solli që në foto ishte përdorur një element që nuk ishte і besueshëm, prandaj gjeta rastin për ta pyetur se si dukej gjetja fotografike. Ai shtrembëroi kokën në formë dyshimi. Kështu nisëm të bisedojmë dhe shumë shpejt erdhëm në gjykimin se kishim mendime të përbashkëta për fotografitë.
Kur dolën u ndodhëm përpara një kafeje. І propozova të pinim nga një kafe së bashku dhe ai pranoi. Ai ishte student në degën e grafikës prandaj edhe ishte interesuar për fotografitë. Fjala e solli që të mësoja se ishte nga Elbasani. Për shaka і them për qeflinjt e Elbasanit. Fillimisht u duk serioz dhe sikur u prek, por pastaj duke përmendur anekdota dhe thënie qe përmendeshim nëpër popull filloi të qeshte
Kështu p.sh Elbasanasit thonë :Hajde ndonjë nate të hash atë qaf pate; hajde nja dy net që ta hash komplet.
Disa të tjerë thonë se Elbasanasit të ftojnë duke thënë se hajde për darkë se çfarë do të haj gruaja do të hash edhe tina.
Djaloshi po qeshte. Vërtet të jetë kënaqësi marrëdhëniet