Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Kishin kaluar vite, shekuj, mijëvjecarë qëkur nga rrathët më të lartë të qiellit, njëri nga engjëjt ishte dëbuar… Që atëherë atij i ishin prerë krahët dhe njihej nga cdokush me emrin Djall. Ai ishte sjellë në Tokë, Ashtu sic vite më vonë edhe armiku i tij i betuar, Adami ishte dërguar me gruan e tij. Tani ishin të barabartë, në kushte të barabarta. Edhe pse kishte fuqi të jashtëzakonshme, Djalli preferonte të dukej si njeri dhe askush nuk e dinte se cili ishte në të vërtetë. Futej shpesh mes njerëzve, shumë herë në shumë vende njëkohësisht. I pëlqente të ngatërronte punët e të tjerëve. Adhuronte të testonte qëndruashmërine e njerëzve. Dhe kënaqej pa masë kur ata binin pre e tij dhe deheshin në dëfrime, shpesh edhe kafshërorë… Dëfrime, të cilat edhe atj i pëlqenin shumë… Por ai ishte Djalli dhe ata ishin njerëz.. Ai nuk kishte kontakt të afërt me asnjë nga miliarda njerëz që kishin banuar e banonin ende në tokë. Ashtu sic hynte papritur në jetët e tyre, po ashtu papritur edhe zhdukej, si një gjahtar që sapo mbaron punë me një viktimë, vihet menjëherë në kërkim të presë së radhës…
Por ndërkohë që ai kryente trazirat e tija normalisht, në rrathët e qiellit sërish po ndodhte një gjë e parashikuar…
Pas kaq kohësh që nga dëbimi i Djallit, për herë të parë u ripërmend emri i tij.. Dhe ndërkohë që të gjithë e urrenin, njëri nga engjëjt tha se në fund të fundit, nuk ishte ndonjë gjë e jashtëzakonshme që Djalli nuk ishte përulur para njeriut, sepse ata vërtet ishin më të lartë sesa njerëzit.. Dhe pa e ditur ky engjëll i rid he i brishte, po ripërsëriste pa vetëdije të njëjtat fjalë që Djalli kish thënë dikur.. Fjalë që u pasuan nga i njejti reagim, nga i njejti ndeshkim… Dhe engjëlli i ri u dëbua në Tokë, iu hoqën krahët dhe mori formën e njeriut… Formën më të bukur që kishte pasur ndonjëhere ndonjë njeri.. Ishte i bardhe me lëkurë të butë si mëndafsh, me sy të kaltër, Flokë të verdhë e të dendur kacurrela, i gjatë e i hollë… Një njeri të cilin të gjithë meshkujt e kishin zili dhe të gjitha femrat e ëndërronin…
Por fuqitë mbinjerëzore të Djallit po ndjenin dicka. Ai e kuptoi që ishte dëbuar dikush tjetër. I vinte inat sepse ishte i lumtur me vetminë dhe punën e tij. Prandaj u nis menjëherë drejt Engjellit, per t’i dhënë një ndëshkim akoma më të rëndë sesa dëbimi nga qielli… Ai do ta dëbonte edhe nga siperfaqja e Tokës, duke e groposur në thellësi të saj Engjëllin pasi ta kishte vrarë…
Nuk kaluan shumë kohë dhe të dy erdhën ballë për ballë… Ishte si një përballja perëndish.. Të dy aq të bukur… por edhe aq të ndryshëm.. Ndërkohë që Engjëlli ishte aq i brishtë, Djalli i shte më trupmadh, me trup të fuqishëm e muskuloz, me lëkurë më të errët, me sy të zinj dhe flokë të zinj të gjatë… Edhe atij i pëlqente kjo formë që kishte zzgjedhur kohët e fundit..
-Pse ke ardhur në Tokë?-e pyeti Engjëllin, i cili e njohu menjëherë Djallin që i kishte dalë përballë.
-Më dëbuan sepse të mbrojta ty,- iu përgjigj Engjëlli me pafajësine e tij.
Në fakt Djalli nuk e priste këtë përgjigje, e cila ia turbulloi shpejt mendimet dhe ia shkatërroi idenë për ta vrarë Engjëllin. Ai ishte i pari engjëll në miliarda vjet që e kishte mbrojtur. Nuk e kishte provuar ndonjëherë kë të ndjenjë, por u prek dhe një pikëz loti i shkau nga sytë.
Një lot që i bashkoi dhe i bëri shokë të mirë. Engjëlli ishte i pafajshëm dhe nuk i pëlqenin punët e Djallit, prandaj ai ia la ato në dorë njerëzve për ca kohë dhe u tërhoq nga puna e tij e përditshem. Njerëzit ishin mjaft të djallëzuar dhe e përballonin me lehtësi punën e Djallit.
Dhe ndër bisedat e ndryshme që bënin, i tregonin njëri-tjetrit se cfarë ndodhnin në tokë e qiell.
Derisa një ditë Djalli i vendosi t’i tregonte atë punë që ai kishte më përzemër. T’i shtynte njerëzit drejt deshirave trupore. Por nuk ia tregonte dot Engjellit këto. Ai ishte ipaster dhe dëgjonte me kureshtje, nje kureshtje që u kthye në admirim e më në fund në dashuri. Djalli më në fund kishte gjëtur një person që mund t’i afrohej pas miliarda viteve vetmi. Dhe nuk e refuzonte dot dashurine e Engjëllit.
Dhe një ditë pafajësia dhe pastërtia e Engjellit u shkri me pasionin dhe zjarrin e Djallit në një puthje. Një puthje përtej imagjinares, një puthje hyjnore. Putheshin me passion duke thithur plot dëshirë buzët e njëri tjetrit, Djalli sepse më në fund kishte gjetur një partner, dhe Engjëlli sepse po provonte për herë të parë një kënaqësi të tillë.
Djalli i shkëputi buzët etij nga të Engjëllit, pasi e kishte shijuar mirë gojën dhe gjuhëne tij të ëmbël, dhe vazhdoi ti puthte plot passion qafën, duke ia kafshuar lehtë herë pas here. Pastaj ted y hoqën rrobat. Trupai i Djallit ishte vërtet për tu admiruar, aq i fuqishëm e muskuloz. Po ashtu edhe trupi i Engjëllit ishte i mahnitshëm, elegant dhe i brishte. Djalli vijoi të shkonte më poshtë dukë e lëpirë e puthur Engjëllin në cdo centimetër të trupit. Derisa arriti në organin e engjëllit, organin më të bukur që kishte parë ndonjëhere. Engjëlli kishte kart ë gjatë por të hollë, ashtu sic kishte tërë trupin. Djalli nisi tia merrte në goje plot zjarr duke i dhuruar engjëllit nje kënaqësi që nuk e kishte provuar dhe imagjinuar kurrë. Kari i Engjëllit forcohej e rritej Brenda gojës së Djallit, derisa i preku fytin. Engjëlli nuk dinte se si bëheshin këto punë, por Djalli ishte e i mirëinformuar. Ai, pa pritur asnjë lëvizje nga Engjëlli, nisi ta merrte edhe më thellë Karin e Engjëllit në gojë, duke e lëvizur kokën gjithnjë e më shpejt, dhe ndjent kokën e karit të Engjëllit ti përplasej në fyt. Por pastaj e ngadalësoi dhe duke e parë Engjëllin në sy, e pyeti sëse kishte dëshirë ta provonte edhe ai. Edhe pse heitonte të bënte një gjë që nuk dinte, Engjëlli pranoi duke tundur lehtë kokën në shenjë miratimi. Djalli u cua dhe e uli Engjëllin në gjunjë. I përkëdheli kacurrelat e verdha dhe e ledhatoi në fytyrë. Engjëlli hapi gojën ngadalë dhe e mori në gojë kokën e karit të Djallit dukë e lëpirë lehtë. Djalli nisi të shtynte Karin e tij, që ndryshe nga i Engjëllit, ishte i trashe dhe akoma më i madh. Atij iu forcua kari shpejt dhe Djalli nisi ta shtynte më tërbim Karin e tij të fuqishëm në fytin e Engjëllit, të cilit ia kishtë shtrënguar kokën nga pas dhe ia tërhiqte me presion drejt vetes. Engjëli nuk pati vështirësi në mbajtjen e karit të djallit. Fundja ata nuk ishin njerëz dhe nuk ndjenin njëlloj si njerëzit. Ato ndjenin më pak dhimbje dhe më shumë kënaqësi. Topet e djallit i përplaseshit fort në mjekër. Shija e karit të Djallit e tërboi dhe po e shijonte cdo centimetër në gojën e tij.
Pastaj Djalli e ngriti Engjëllin në këmbë dhe i tha të kthehej mbrapsh. Engjëlli iu bind menjëherë, duke qenë i bindur se edhe kjo do ishte një kënaqësi më vete. U kthye mbrapsht dhe ia drejtoi bythën Djallit, i cili ia hapi më shumë këmbët që ta kishte punën më të lehtë. Nisi tia lëpintë vrimën Engjëllit, i etur për shijen e saj të mrekullueshme dhe duke ia depërtuar gjithnjë e më shumë gjuhën Brenda. Pas kësaj, Djalli u ngrit në këmbë dhe eshtrëngoi Karin e vet me dorë, duke vështruar me admirim vrimën e Engjëllit. Nuk kishin nëvojë për prezervativ, ata nuk i zinte asnjë sëmundje.
Dhe e futi kokën e tij të majme të karit ne vrimën e Engjëllit e më pas e shtyu ngadalë. Kënaqësia ishte e pakrahasueshme për të dy. Djalli vazhdoi më tej duke përparuar si i tërbuar, i karakterizuar nga fuqia dhe pasioni i tij, duke e shtyre me shumë forcë Karin Brenda Engjëllit, të cilit is kishte vënë të dyja duart rreth belit. Pastaj njërën dorë ia vuri në shpatull, duke e tërhequr Engjëllin drejt vetes. Ishte një akt seksual i fuqishëm dhe mjaft i shpejtë në ritëm. Por Djalli nuk kishte të lodhur. Vendosi të ndryshojë pozicion, duke e kthyer në shpinë Engjëllin dhe ia ngriti këmbët lart, duke i vendosur mbi shpatullat e veta. Kishte shumë dëshirë ta shihte partnerin e tij në fytyrë ndërkohë që e pallonte si i cmendur. Vazhdoi ta qinte me pot e njejtin ritëm të shfrenuar, dhe herë here e puthte Engjëllin në buze, herë e thithte fort buzën e tij te poshtme, e herë e kafshonte…
Pastaj ndjeu se kishte arritur kulmin e kënaqësisë dhe e nxorri Karin nga vrima e Engjëllit. Donte tia derdhte përsipër sepse ishte edhe vetë shumë kurioz se si do të ishte derdhja e tij e parë. Por nuk mbeti aspak i zhgënjyer nga aftësitë dhe fuqitë e veta. Sperma i doli si një shatërvan mbi trupin bardhosh të Engjëllit, duke e spërkatur edhe në buze, në fytyrë, në flokë…
Pastaj edhe engjëlli e derdhi spermën e tij, po aq të fuqishme…
Djalli iu ngjit përsipër, duke e përlyer edhe trupin e tij zeshkan me masën e madhe të spermës në trupin e Engjëllit. E më pas e puthi, duke shijuar buzet ë Engjëllit dhe spermën e të dyve, një shijë te paharrueshme, e cila e nxiti qe tia lëpinte gjithë trupin Engjëllit, duke shijuar cdo pikë të atij lëngu mahnitës, një pjesë të mirë të së cilit e kaloi në gojën e Engjëllit, duke u puthur sit ë cmendur…
Më pas u shtrinë përtokë të dy.. Të kënaqur në kulm… E pasi morën pak frymë vrapuan ashtu të zhveshur drejt liqenit aty pranë, ku u hodhën menjëherë…
Kishin kaluar shumë kohë kështu.. Të kesh një jetë të pafundme ishtë kënaqësi më vete.. E bënin ku të donin, kur të donin… Dhe duheshin si të marrë… Një Engjëll dhe jë Djall… Një Djall… Apo mos ndoshta dy të tillë???

Befas një ditë pashë atë. Në moment tarkalitem, por shpejt e marrë vetën. Tekembramja kisha shumë kohë pa e parë. Ishte më një person tjetër. Vjedhurazi sytë tanë u kristalizuan. Sytë tanë u përplasën, ashtu si dikur, por tani kishte një ndryshim… Për të më bërë një shenjë, ai, ngriti vetullën në formë drarpri. Unë nuk lëviz asnjë qerpik. Thjesht e tëhuajësova. Pasi konsumova kafen me ty të rrufitje shpejt e shpejt u ngrita, në atë moment i hodha edhe një shikim për ta parë a paska ndryshuar nga aparenca. Jo fare…ai ishte i njëjti. Me tipare të theksuara të zeshkëta.

Me ca sy të mëdhenj e të zinj, sy tepër tërheqës dhe me një vështrim të ëmbël. Fytyrën e kishte ashtu të rregulltë: buzët kuqe si trëndafil. Befas buzëqeshi lehtë dhe dhëmbët iu dukën si ca perla të rradhitura njëra pas tjetrës… U ngrita shpejt nga lokali ku isha dhe po largohesha. Mbrapa lashë derën e lokalit… Cke - i thashë vetës. Provova një ndjesi të cuditshme. Ndoshta se pas asaj dere lashë dikë që dikur e kam dashur shumë. Pata një goditje therëse që në momentin e parë që e pashë…
Dikur e donim shumë njëri-tjetrin, madje shumë. Luanim bashkë, rrinim bashkë, mësonim bashkë, gjithcka sa vihej e forcohej, ndjenjat tona ishin shumë të forta ndaj njëri tjetrit. Miqësia jonë sa vinte e shtohej. Ishte një person hokatar…

Dita e shkurtër dimrore ishte në mbarim. Në dritare u var muzgu i mbrëmjes. Ai erdhi vonë në shtëpi. Nuk i bëzana. E shikova në sy. Ishte i nxehur dic e mundonte. Por ama kur ai nevrikosej ai bëhej vërtetë i bukur.
E pashë- cke pse më sheh?! - si dukej ia kisha ngulitur sytë e ndoshta iu dukë sikur po e shqyja.
Hic- i them.
Si të shkoi shkolla?- e pyeta.
Cka!- ma ktheu. Si dukej ishte i mërzitur.
Pse?- i them. -Po u zura me një pedagoge. E kam frikë se do më ngele e më - tha - nuk do të kalojë kurrë.
Mos ia fut kot- i thashë – kështu thonë të gjithë.
Varja unë – tha- po ti si shkon në shkollë?
Për të bërë shaka dhe për bërë që të buzëqeshtë i thashë – Me autobuzë. –
Ai - buzëqeshi.


Ishim studenta të dy jetonim me qera më një apartament. Ishim njohur që në gjimnaz, nëpërmjët një shoku tim. Që në ditën e parë të takimit tonë shkëmbyem batuta njëri me tjetrin dhe siduket gjaku jone ra në ujdi. E them këtë përderisa përfunduam të dy në të njëtën shtëpi.
Cke - i them - nuk më dukesh mirë vërtetë. -Jo për atë punën e zyshës e kam- ma ktheu.
E ndjeva që po më gënjente. Nuk këmbëngula më tej.
Tërë natën rrotullohej nuk e zuri gjumi fare. I fola- cfarë ke je sëmurë?
Jo - mu përgjigjë. Dicka po e mundonte. -Trego cfarë ke, mos ngurro- i them.
Ashtu sic ishte doli nga krevati i tij ndezi dritën, në atë moment, ndërkohë përpara tij iu dukë forma e kapitenit të tij. Unë bëra sikur nuk e vura re. Dhe i thashë- hë cke. Po ja - ma ktheu përgjigjen – Mbrëmë kur po kthehesha nga ditëlindja, kam pare dy djem që po kryenin mardhënie seksuale njëri me tjetrin.
Cfarë?!- i them.
Ku i pe!- gjithë kuriozitet unë.
Po ja mbrëmë që u ktheva vonë kur po kthehesha në shtëpi pas Pallatit të kulturës, tek gropa… ishin nja dy cuna të rinjë. Ngaqë ishe errësirë nuk po i dalloja cfarë ishin. Me ngadalë u afrova, kur shikoj dy të rinjë, që njeri kishte ulur pantollonat deri në gjunjë, dhe kishte përkulur, kurse tjetri ia kishte fut brenda. Ia nxirrte dhe ia fuste. Ai rënkontë oh..ooohhh.
Pastaj cfarë ndodhi? - i thashë unë.
Duke u afruar dallova njërin. Ai është shoku im i klasës, që rri në të njëjtën bankë me të, ata nuk më panë – shtoi Andi.
Si?- bëra sikur u habita. Por ndërkohë kapitali im ishte transformuar.
Për ta diktuar më mirë situatën fillova t’i bëja pyetje. -Prandaj je si i shashtisur ti? – i them.
Po - ma ktheu përgjigjen.- Po ti cfarë ndjeve? - i them.
Asgjë – ma ktheu, si i nxehur , pse i bëra kinse atë pyetje.
Se kisha me të keq i them – thjeshtë një pyetje ishte. Nuk folëm përdisa sekonda. Heshtjen e theu ai. Ndërkohë pa e kuptuar ai ishte futur nën batanien time dhe ishte mbështjellë me të. Si dukej i kishte pëlqyer përderisa nuk kishte ikur por kishte ndenjur deri në fund për ta parë atë shfaqje intime.
Sot nuk erdhi tek klasa shoku – ma ktheu Andi.
Varja – o Andi, - por nën vete thashë të shikojmë punën tonë. Ashtu shpejt dhe pa e kuptuar dora ime kishte prekur kofshën e tij, e cilat të lini pa frymë. As unë e kuptova se kur e kisha vendosur dorën aty, por as ai nuk kishte reaguar. Nga tregimi që tregoi mua më ishte bërë dru. Si dukej edhe atij sepse në atë moment i thashë të që të shuante dritën se do biem flemë gjumë se kam nesër mësim, nësër herët – ai nuk u ngrit shpejt, por me vështersi sikur donte të mbulonte dicka. E vura re se edhe atij ishte bërë dru. Kapitalet tona ishin ngritur të protestonin kundër një padrejtësie, sepse padronët e tyre nuk i linin të bënin qejfet e tyre. Ishte një moment i volitshëm mendova që nuk duhet humbur. Trupi më ishe nxehur, ndoshta nga ajo historia që më kishte treguar Andi më parë, por jo isha gabuar, ishte nxehur nga ai trupi i bukur që kisha përpara. Në atë cast kur Andi ishte ngritur të shuante dritën u ngrita edhe unë. U gjendëm ballëpërballë. E kapa për dore dhe menjëherë kur ktheu e putha në buzë. Mbeti si shtangur për disa sekonda, edhe unë gjithashtu prisja reagimin e tij. Pastaj ai si një hamshori i vërtetë që ishte më kapi për vithesh dhe më dhe ma ktheu puthjen. Ah, buzet e tij! Të mishta, erëmirë, të shijshme, ishin gati të më thinin perfundimisht. Isha futur në një humnere kenaqësie, epshi shpëtimtar për të mos dalë kurrë më që andej. Aaaahhhhhh...., buzët më shtërngonin ëmbël më thithnin lehtë-lehtë. Dhëmbët prerës m’i kapnin buzët si të ishin kthetra skifteri ne në momente ciftëzimi, gjuha ime përpëlitej e mrekulluar nga kafshimet e dhunshme dhe kisha pershtypjen se dy gjuhët tona ishin dy duart e një pianisti, se ato nisnin e luanin ne “tastierren e bardhe te dhembeve të njëri tjetrit, renditnin shpejt dhe preklat e tastieres nxirrnin ca tinguj te Ah..aaahhh..!” Dalëngadalë zbritëm me kafshimet më poshtë rreth zverkut, dhe shpatullave, me kafshimet dhe puthjet tona të egra, të papëmbajtëshme, thithëse. I propozova të shkojmë në dush. Pranoj. Ashtu me puthje dhe kafshime përfunduam në dush. Trupat tanë ishin nxehur, ishte rritur temperatura, po digjeshin. Dalngdalë unë filloj të preja kapitalin e tij. Une shijoja me shqisen e prekjes e ledhatoja me gjuhën time kureshtare. Ashtu fillova.. derisa erdhi kjo pije e rrallë që buronte nga ajo gosti që në mënyrë të rëndomtë njerëzit e quajnë padrejtesisht “spermë”, doli nga kapitali i tij i fryrë rreth 18 cm. Me festën e shijes së saj të papërkufizueshme e të pakuptueshme për ata që nuk vlerësojne lëngjet e cmuara të atyre që pandehin se dashurojnë! Pasi e përtypa poshtë që në të vërtetë më shijoj shumë u ngrita dhe fillova ta puth kudo dhe ngado. Aty poshtë ujit që rridhte kapitali im praj 17 cm kërkonte një “fuçi” për të derdhur edhe ai pijen e tij të rrallë. Oh, c’ftesë sfiduese! Pamja e tyre më blatoi një ekstazë te papamë, të përkryer në rumbullaksinë e tyre tunduese. Vithet e tij të hatashme! Ato ishin sferike deri ne përsosuri, ato ishin krejt simetrike jo vetem nga forma dhe nga fortësia nga aroma e lëkurës dhe qimet e zeza te vockëla të saj gjithashtu, por edhe nga këndi qe krijonin me kofshët leshatore deri diku ,nga njëra anë, dhe me shpinën, nga ana tjeter. Ky kënd me gjeometri te ndryshueshme krijonte për kapitalin tim mundësi të paparashikueshme eksitimi. Gjuha ime e babëzitur për aromatën e tij te papërsëritshme kalonte midis shpatullave duke ndjekur natyrshëm dhe etshëm luginen e shtylles kurrizore për të arritur aty ku zinte fill lugu i ngushte që të humbiste mistershem midis vitheve. Aty gjendej ajo cfarë kërkonte kapitali im. Fillova ta përpunoja atë vrimë të shenjtë për kapitalin tim. E provova me njërin nga gishtat. Ai sikur u tërhoqë. Stop - më tha- më djeg. Ah.. Por dobia e perkryer e perkedhlese së vrimës i i falte një dhimbje të mirëpritur. Dalngadalë ai e duroi dhimbjen i futa gishtin e dytë por me shumë vështërsi. Qendërova një cast ashtu me gishtat brenda vrimës në mënyrë që të mësohej vrima dhe qe unazat e saj të hapeshin. Pastaj ashtu sic ishim kaluam në kuzhinë ku aty Andi u shtri tek tapeti e poshtë vuri nje jastëk për të ngritur vithet, nuk e di se ku i kishtë mësuar këto stile ai, në atë momentë nuk më interesonte asgjë. Di vetëm se isha në qiellin e shtatë. Pasi u ul, vithet u ngritën në mënyrë që kapitali im ta kishtë më kollaj futjen e tij tek “porta”. Po problemi ishte përsëri i atyre dy unazave të ngushta të cilat nuk e linin të futej brenda kapitalin tim, atëherë m’u desh të përdorja në mënyrë imediate gjuhën per t’ia lehtesuar sulmin e furishem të kapitalit tim, te cilit vrima e shenjtë i uronte mirëseardhjen. U mundova ta fusja kapitalin tim. E futa dalngadalë deri në gjysmë. E tërhoqa përsëri. Nderkohe kapitali përparonte butë-butë fillimisht, pastaj, fillova ta shtoja shpejtësinë, u bë papërmbajtshëm, i papmëshirshëm, pasthirrmat e Andit më cmendshin, aaahhhhhh... për cudi nuk më derdhi shpejt. Ai packa ndoshta nga dhimbja e pak nga nga kënaqësia filloi të më thoshtë jepi...jepi.. më shumë më shpejt... aaaahhhhh.....ahhh ndërrova pozicion. E hypa në krevat dhe këmbët ia vendosa në shpatullat e mia, iu afrova edhe pak, duart i vendosi tek vithet e mia që edhe ato mundoheshin të më shtynin kapitalin tim më thellë. Fillova ta palloja rëndëshëm dhe shpejt. Ndërkohë që ishte në atë pozicion gjoksi i tij ishte terheqës, me muskuj, ku gjuha ime filloj të thithë thithkat, me dehte me lektiste. Në të vërtetë nuk kishja cfarë të fusja më 17 cm ishte futur e gjitha deri në fund të tunelit ku ajo prekte pankreasin. Unë ndjeja një kënqësi madhëshore. Hormonet kishin arritur maksimumin e tyre. Klithmat e Andit të përziera me kënaqësinë dhe dhimbjen që lëshonte arriti maksimumin e tyre e sperma ime nuk duronte më. Me një presion të fortë ajo u derdhë rëndshëm dhe fortë në skutat e tunelit që sapo kishte formuar ajo vetë. Doja te rrija gjate brenda shpellës, tashme te pushtuar, sapo kishte depertuar si “njeriu i pare” i nadërtalit në të filloi të ndihej si në jerm tashmë. Pasi e derdha brenda sapo e nxora vrima e Andit ishte bërë si një guves e gufmuar. E kuqe, ku ai filloi të ndientë dhimbjet e para pasi e kishte lëshuar ilaci. U puthëm, e gjuhët tona filluan të luanin sekrecionet e lëngëshme të tonat. Pasi përfunuam pamë njëri tjertin, ai nuk foli vetëm mori një cigare dhe ashtu sic ishte filloi të lëvizte nëpër kuzhinë. Si ndihesh- i thashë tani. Erdhi m’u afrua më mori afër dhe më tha tek veshi ishe madhështor, fantastik po hajde shkojmë ne ta provojmë në dush qiellin e tetë...

Pjesa e dyte...

Kjo qe po ju tregoj ka ndodhur vertete. (ne zyren per mbrojtjen e te drejtave te njeriut ne Montreal, Kanada)
Dje, nje vajze e re kineze erdhi ne zyren time dhe pak si me ndrojtje me pyeti nese mund te bente nje denconcim ne zyren e ankesave. I thashe se ishte taman ne zyren e duhur dhe se mund te me tregonte se per cfare te ankohej.

Hoqi pallton dimerore, temperatura jashte ishte -10 grade. Dhe zbuloi trupin e saj te bardhe, ku nen dekoltene kineze shfaqej nje gjoks i vogel por eksitues. U ul perballe meje dhe u rehatua kembe permbi kembe, duke lene ti dukeshin poshte mini fundit breckat ngjyre roze.

Perse keni ardhur i thashe.
Shefi me ka pushuar para nje jave nga puna me tha.

E si mund ta pushoje kete bukuri te ralle, ate engjell te bardhe qe cdo kush do deshironte ta kishte ne zyren e tij.

A mund ta dij perse. Mos ju ka ngacmuar seksualisht?
Jo perkundrazi, por qe kur e kuptoi qe une jam cun, ai nuk donte te me shihte me ne zyre.

Siiiiiiiiii, thashe i habitur jeni cun.
Po tha, dhe hapi akoma me shume kembet e tija, apo te saja, nuk dija si ta percaktoja me, si nje djale apo nje vajze, dhe poshte breckave te tij ngjyre roze, dallova nje gunge te vogel.

Preke tha, eshte kari im i vogel.
E preka, nga mbrenda meje fillova te ndizem.

Dmth ju jeni djale?

Jo une jam vajze me tha, por natyra me ka falur me veglat e djemve, une per vete ndihem vajze.

Ok, i dhashe nje formular per te plotesuar dhe i thashe qe ta fuste ne nje zarf dhe pasi ta frimoste ta mbyllte zarfin dhe te ma dorezonte mua.
Tek plotesonte formularin, po e perpija me sy
Ishte shume e embel, ato kembet e holla qe nxirrte, gjoksi i vogel, syte provokues me ndezen jashte mase.

Pasi plotesoi formularin, ma dorezoi dhe me nje qeshje djadhezore me tha.
E shoh qe je ndezur keq.
Ke deshire te me prekesh perseri.
Ajo hapi shalet dhe une ia preka karin.
U ngrit ne kembe dhe mu afrua
U mbeshtet tek une. Doren ia futa nga mbrapa dhe fillova tja perkedhelja vrimen e bythes derisa gishti rreshqiti brenda. Ajo kishte mbyllur syte nga kenaqesia dhe u perkul drejt meje me kafshoi ne buze.

Te lutem e leme me kaq. Mund te kaloje dikush ketej dhe mund te me hapen telashe.
Ok me tha me la numrin e telefonit dhe me tha. Me merr sonte te pres.

E morra ne darke dhe u takuam ne shpine e saj.
Kur arrita atje ishte duke me pritur bashke me vellain e saj, edhe ai dukej si nje goce e bukur.
U qime gjithe naten dhe sot kur u zgjova isha i vdekur per ne pune.
Nuk mund ta pershkruaj ate qe kalova mbreme ishte e paimagjinueshme.

Ju pershendes te gjith lexuesit e ketij tregimi.
po ju tregoj kete histori te bukur per mua duke ju kerkuar dhe ndihmen tuaj per ndonje keshille qe une te veproj ne menyren e duhur pa dashur te lendoj apo te fyej kete djale qe do t'ju flas.
me erdhi nje dite ne ambientet e punes nje 32 vjecar shume simpatik , elegant , i hishem e me ca sy te shkruar boje qielli qe me terhoqen qe ne shikimin e pare .......
ishte shume i sjellshem e shume i edukuar, e shume i shprehur ndoshta kishte studiuar shume....
per ceshtjet e punes duhej nje pushim rreth 20 minuta qe te kryhej puna e vendosem te pime nje kafe gjate kesaj kohe ne lokalin prane ...
u ulem ne tavoline e beme porisine .
une i ofrova nje cigare e ne te njejten kohe dhe ai ..dy tipe te ndryshme cigaresh..
mere ti kete ... jo mere ti cigaren time ......une si me shaka e per ta provokuar i thashe :
po mire atehere po i nderrojme ..cigaret...
jo me tha ai nuk po i nderrojme -mu pergjigj e mori cigaren time.
nga nje here eshte mire ti nderrosh - i thashe une
kjo ishte per mua nje gje per ta provokuar e pergjigja e tij me la te kuptoj shume ....
ju me thoni nese une e kuptova mire se ai me pelqente mua......e ndaj me tha:
te nderrojme dicka tjeter po por keto (cigaret) jo....
une kuptova ne vetvete se .....ai mund te ishte nje partner shume i mire per mua......
ne bisede e siper po flisnim per moshen e une e vleresova per nje djale shume te ri....
pasi vertet ngjan shume me i ri se ishte ,(i njome me leshera ne fytyre prej adolishenti,,,etj)
ai me tha se mund te ishim bashkemoshatare e me pyeti se i cilit vit isha.....
goxha i vjeter i them une po ju e pyeta une
une i '79 me tha ai po ju i '76 me tha ai
jo me shpejt ...jam i '73 i thashe e ai me pa me shikim si te hutuar e me tha:
ju paska mbajtur mire gruaja e nuk i jepni ato vite qe ke .dhe kjo me provokoi dhe me shume ...
po flisnim per punen e tij dhe timen e ai me pergjigjet me keto fjale :
une punoj......dhe puna ime me pelqen dhe e bej me shume dashuri se nje gje po se bere me dashuri nuk del e bukur nuk pelqehet nuk te kenaq as ty qe e ben.
une ngaqe ne keto shprehje ndihesha "i dashuruar" ju pergjigja :
cdo gje qe behet me dashuri del e bukur patjeter....
ai tundi koken si per te pohur se kisha te drejte
pas kafes ne u kthyem ne pune ,mbyllem ato ceshtje pune per te cilat kishte ardhur ,e u ndame duke uruar njeri tjetrin sa me shume suksese ne punet tona.
nderruam numerat e telefonit e ai me beri dhe nje zile per te qene i sigurte
me pershendeti e largua por mua me mbeti ne mendje ........
valle ai me dashuroi ashtu sic e dashurova une ......apo dhe une gaboj.....
kjo me ndodhi para tre ditesh e une kam menduar disa here qe ta telefonoj apo ti shkruaj ndonje mesazh po ... nuk dua ta fyej apo ta ofendoj ....se qe shume i bukur e shume i sjellshem ....shume sexi......por une po ziej brenda meje..
u mundova te tregoj ato caste qe mua me bene qe te dashuroja ate djale me sy te kalter dhe te
ndiej se dhe ai me dashuron mua .......por deri tani mbeti vetem imagjinata ime personale ,por ndoshta dhe e atij...
ju lutem me ndihmoni .... t'i telefonoj ,t'i shkuaj mesazh,ta ftoj per ndonje kafe...
apo me mire ta le ne qetesine e tij djaloshare e une te ngelem i gabuar ne mendimet e mia .
gjithsesi ai e din numrin tim e vendin tim te punes....
do e mbyll me nje shprehje qe mos te harroj kurre ate djale qe takova :
E DASHUROVA APO JO......

Autori i tregimit : luca premo

kjo histori ka mbi njezet vjet qe me ka ndodhur me nje shokun tim qe ishte dhe kontakti im i pare seksual me djeme. Kur ishim ne gjimnaz ne moshen 16-17 vjecare dhe shkonim e vinim ne kembe nga shtepia ne shkolle dhe anasjelltas. banonim ne nje lagje e shpesh me ftonte dhe e ftoja ne shtepine time per kafe , embelsira apo festa etj.nje nate ai vendosi te flinte ne shtepine time ,te mesonim bashke e te hanim darke aty.mendimi im shkonte e vinte si do flinim ,ku do flinim . si ishte toni ne trup e ne organe sexuale,etj etj.ne shtepi nuk ishim vetem ne te dy por mbas darke kur erdhi koha te flinim une kerkova te flinim ne nje krevat pasi ishte ftohte e do vazhdonim te shihnim nje film koti (shqiptare,) e ashtu u be .
kur ne hyme ne krevat si dy shoke pa ndonje te keqe ne menjen e atij e po shikonim filmin..
ai me kishte kthyer shpinen se ashtu i ra qe te jete nga televizori e une nga pas tij ndieja se sa me afer i shkoja kari im jo vetem ngrihej por edhe rritej.....pa mase....
fillova ta prek me lezet ne kofshe e ne shpine e ai nuk po reagonte....fare kishte mendjen te filmi....ndoshta...
une rrisja ngadale menyren e te ferkuarit e ai fare.......derisa une vendosa doren time te kari i atij...
u kthye e me pa ......... shiko filmin se ska gje i thashe ...si me te embel.... e doren nuk e hiqja..
pas pak u kthye prape e me tha se ...nuk jam ne rregull por i thashe se jane gjera te mira ai duhet vetem te jete i qete..se nuk po beja gje te keqe vetem po ja prekja karin....
pas pak ai nga ferkimi im iu ngrit e ju be dru por nuk fliste e nuk rrotullohej fare te me fliste apo te shikonte mua,...une i afrohesha e pashe qe dhe ai me ngjitej mua
pozicioni ishte shume exitues kari im i ngritur te bytha e atij po shume te afruara pa mase por jo brenda....sic doja une..per minuta te tera une e ferkoja e ai filloi te me ferkonte por pa u rrotullua fare .une me ngadale e me lezet fillova ti ulja breket se deri ne kete cast punonim me mbathje veshur te dy..desh te mos i hiqte por me te mire ja ula pa ndonje problem... e nderkohe ula dhe te miat...
kontakti yne "kari im afer bythes se ti" na ngrohi me shume se qe mendoja dhe mua dhe ate.
pa folur fare ,pa u pare ne sy ,apo pa vendosur mes nesh une ja afrova tek vrima e fillova ta shtyje ngadale .ai ne fillim u terhoq pak ,ndoshta njeu dhimbje ,por per pak minuta e une ja kisha futur ne vrime ..... nje kenaqesi e papare ..kari im ndihej shume ngrohte ne vrimen e tije....
me shume ngadalesi fillova ta pompoj pa dashur ta lendoj dhe pa dashur te na degjonte njeri ne dhomat e tjera se kishim dhe frike ........
pas pak cova doren te kari i tonit dhe e gjeta duke i rene me dore ,,,,,e ndalova e i thashe se pas pak mund ta fuste te bytha ime ....e ai ndaloi ....ndersa une pompoja e ndieva se po prishesha dhe e pyeta . mund ta derdh brenda e me tha se po pa problem..
kur une po prishesha ai me terhiqte pas vetes me sa mundej ndoshta per kenaqesin time apo i pelqente ati nuk e pyeta.di qe u kanaqa pa mase e nuk u zhgenjeva nga ato qe mendoja .
pas kesaj une kalova perpara tij qe ....te shikoja televizor e ai pas meje,,,,,,,
toni nuk priti fare ta merte me ngadale si une por drejt e qoi te vrima ime , ndoshta nuk i pritej se kishte kohe qe e mbante me dore te ngritur dru.e shtyu fort sa gati une ulerita po nuk ulerija dot se ,,,,kishte njerez. kur e futi qendroi e me tha mos u merzit tani vazhdoj ngadale ,,,,,,,e ashtu beri,,, dhimbja ishte e papare por dhe kenaqesia aq,,,,,,
nderkohe qe ai pomponte mua mu ngrit prape e vazhdova ti bija me dore....
kenaqesi e rralle ndoshta ngaqe ishte hera e pare, per te dy ,
kur ai u prish ndieva brenda ne vrime spermen e nzehte te tonit e i thashe shtyje prape se mos del.....e ashtu beri ....... u fshime me mjete rrethanore se per larje vetem te nesermen se nuk ishin mundesite...para fjetjes u puthem e u ledhatuam pa mase se te dyve na u be qejfi....
kemi kaluar shume caste me tonin po ky ishte i pari e me i paharruari per ne te dy.
une kisha shume vrejtje se nuk e kishte dhe aq te madh 14 cm ndersa ai ishte i kenaqur shume 18 cm e karit tim e mbi te gjitha kar i palodhur,
me tonin kemi provuar shume pozicione e ne shume ambiente ,,,,,,,por ka vite qe nuk frekuentohemi me pasi u largova une ne greqi e ai ne itali...
histori te tilla lene pas dashuri, kujtime ,mbresa,pervoje ,por dhe dhimbje te vogla fizike e te medhe psikologjike pasi ka vite qe e ndiej mungesen e tij....

U njohëm në gjimnaz të dy. Nuk ishim në të njejtën klasë, madje as në të njejtin vit, por ishim vërtet shumë shokë të sinqertë me njëri-tjetrin, edhe pse ishim krejt ndryshe. Ai ishte zeshkan, me flokë korb të zeza, i gjatë e i fuqishëm. Kurse unë isha i shkurtër, bjond dhe me një lëkurë mjaft të bardhë, mjaft i ndrojtur e fjalëpak. Por edhe pse ishim shokë të mirë, unë kasha një anë timen që ai nuk e dinte aspak, një anë krejt ndrysha nga ajo me të cilën më njihte çdokush.
Brenda meje kishte kohë që ishin zgjuar ndjenja të zjarrta epshi, netëve shikoja ëndrra të shthurura e të nxehta, në mendje më kalonin mendime në një contrast total me atë çka unë isha edukuar e rritur. Dhe te gjitha këto iluzionë dhe ndjenja kishin imazhin e meshkujve të pashëm, me trupa të bukur, me të cilët unë bëja aventurat e mia nëpër ëndrra. Më vinte shumë çudi, sepse nuk e kuptoja dot burimin e këtyre ndjenjave. Por pavarësisht kësaj, unë nisa t’i ushqej ato ndjenja e t’i rris ditë pas dite.
Dhe më vonë erdhën kohë të çuditshme. Takoja shumë djem, me shumicën prej tyre kryeja edhe marrëdhënie, duke i ndezur deri në maksimum imagjinatat e mia dhe duke i bërë ëndrrat që shihja realitet. Por pas çdo experience te tillë, më vinte një lloj neverie e paparë. Më shpifej vetja. E urreja çdo qelizë të trupit tim dhe çdo ndjenjë që më shtynte në këto veprime. E kështu ditët e mia kalonin mes ndjenjave kontradiktore, mes epshit dhe neverisë, mes dëshirave dhe turpit, ku herë fitonte njëra e here fitonte tjetra.
Ndërkohë miqësinë me të e kisha ruajtur si gjithmonë duke i treguar atij vetëm atë anë timen që i kisha treguar gjithë botës. Por më pas filloi universiteti dhe ai vajti në një qytet tjetër ku edhe nisi punë. E vizitoja herë pas here. E donim shumë njëri-tjetrin dhe ishim mjaft të sinqertë. Sa herë që kisha ndonjë problem i shkoja pranë dhe kalonim ditë bashkë. Derisa filluam edhe të kalonim netë…
Jo, nuk është aspak ashtu siç mendoni. Ai nisi të më shtrihej në krah dhe flinim bashkë të përqafuar, por kjo ishte thjesht ngaqë ne e donim njeri-tjetrin dhe ishin veprime që absolutisht nuk merrnin shtysë nga asnjë dëshirë trupore. Dhe cdo natë flija me kokën në kraharorin e tij…
Kishte netë kur më ndizej fshehtazi ndonjë dëshirë pranë tij, por e mbaja veten gjithmonë. Sepse ai nuk duhet ta dinte se çfarë isha unë. Sepse kur isha pranë tij, mua më neveritej vetja. Ai ishte kaq i pastër, e unë kaq i pistë….
Por një ditë ai e mori vesh edhe anën time të fshehtë. Nuk e mbaja dot më dhe ia thashë. Ia thashë me lot në sy sepse e urreja veten dhe faktin që poi tregoja atij. E njëkohësisht kisha frikë se mos e humbja atë të vetmen miqësi të pastër që kisha.
Por jo… Ai nuk më la kurrë.. Më shtrëngoi dorën dhe më tha se ne do ta kapërcenim gjithcka bashkë… Sepse ai ishte miku im, vëllai im, bashkudhëtari im……
Dhe sërish e vura kokën në kraharorin e tij, duke ndier rrahjen e tij të zemrës, frymëne tij që pleksej me flokët e mi, dhe dorën e tij që më përkëdhel ballin…
Sepse ne e dashurojmë njëri-tjetrin.. E dashurojmë në mënyrën më të pastër… Dukë lënë në mes vetëm ndjenja të sinqerta,.. Sepse kemi eliminuar çdo dëshirë trupore ndaj njëri-tjetrit…
Sepse dashurojmë……

Deni kishte dy muaj në Itali dhe nuk e kishte shijuar atë. Ai studionte për sociologji, pasi i dukej se ishte më i përshtatshëm për të. Deni ishte djalë i bukur, por pak i femrizuar. Ai ishte 19 vjeç. Flokët i mbante pak të gjata, që i shkonin shumë. Javët e para i kaloj në kampua, por pasi kushtonte shumë mendoj të kërkonte ndonjë dhomë me qira, që mund ta ndante edhe me ndonjë shok. Dhe i ra rasti të gjente një apartament të vogël një plus një. Ky apartament ishte i vogël për një familje, por i madh për një student. Ai filloi të pyeste shokët dhe më së fundi u ujdisën 4 vetë, një italin, që studionte në të njëjtin fakultet me të dhe ai 19 vjeçar, një turk që studionte për inxhinieri, 21vjeç dhe një djalë me ngjyrë, që studionte për mjekësi. Zezaku vinte nga Tunizia dhe ishte shumë i pashëm. Pasi e panë dhomën, vendosën të ndaheshin dy e nga dy. Italiani me Denin në dhomën e gjumit, kurse turku me tunizianin në kuzhinë. Kështu shoqëria po shkonte mirë megjithëse nuk ishte pa probleme sepse , në kuzhinë ishte televizori dhe po ti vinte gjumi ndonjërit ishe i detyruar të shkoje për të fjetur edhe ti. Deni, sa herë që italiani shkonte në shtrat shkonte dhe ai. E shikonte me bisht të syrit kur ai zhvishej dhe mbi të gjitha i interesonte gunga e tij. Por partneri i dhomës nuk kishte dhënë ndonjë shenjë. Deni dëshpërohej dhe nuk dinte se si ti bënte të ditur, që atij i pëlqente të kalonte disa çaste të lumtura me shokun e tij të krevatit.


Deni njihte një student shqipo që ishte pasiv dhe se si e kishte rregulluar jetën e tij atje, prandaj e pyeti se si kishte vepruar për t’i propozuar partnerit. Miku i tij, pa u menduar gjatë, i tha që të vishte sende femërore si tanga të kuqe, streçe të zeza dhe sendeve dantella e kështu me radhë. Sigurisht Deni i bleu të gjitha, por zbatimi i “grackës” që donte ta vine në veprim nuk ishte kaq e lehtë. I veshi të mbrendëshmet sipas porosisë, por kur erdhi puna për tu zhveshur nuk ishte kaq kollaj. Po sikur miku i tij italian, kur ta shihte ta vinte në lojë. Ai pak me zërin e hollë dhe sjelljet delikate mjaft femërore ia bënin mumumu, por këto të fundi ishin hapur fare. Pavarësisht se Deni kishte qejf, por guximi e linte në çastet më decisive. Atëhere ai qëndronte më gjatë tek televizori me shprese se italianin do ta zinte gjumi. Një natë, italiani i kishte kthyer shpinën dhe Deni i hoqi shtreçet me dantella dhe u fut në shtrat. Megjithëse ishte pasiv, kari i ishte ngrehur. Ai po rinte në një distancë sigurie që të mos takoheshe me karin e tij. Por italiani u kthye nga ana e Denit, e përfshiu dhe i tha: mjaft më torturove me këto lojrat e tua. Në se të pëlqen thuaje dhe afrohu të bëjmë qejf, se u bënë kaq kohë që ma bën dru.
Me hapur se kaq nuk mund të thuhej. Deni pranoi dhe ai filloi t’ia bënte qejfin alla italiançe. E lëpiu nga mundi dhe si mundi. Pastaj italiani ia shtyri kokën deri tek palla e tij dhe ia futi në gojë, deri thellë në fyt. Deni kishte pas pak eksperienca kur ishte në Shqipëri, por puna nuk kishte shkuar deri aty sa t’ia rrasnin të gjithin në gryke. Sidoqoftë ai e duroi. Kur e mbaroi edhe këtë fazë, italiani e ktheu përmbys e filloi t’ia përgatiste vrimën për t’ia futur. Kur mendoi se vrima ishte e gatshme atëherë ai e vuri kokën në drejtimin e duhur dhe filloi ta shtyjë. Deni ishte i përgatitur shpirtërisht për të duruar sado të madh që ta kishte partneri dhe kështu e pranoi lehtë megjithëse karin e italianit e kishte vlerësuar nja 16cm. Por sa filloi ta pallonte doli një problem. Shtrati i vjetër filloi të rënkonte, sikur përsëriste dhimbjen e vrimës së Denit. Ndaluan , pot pa pallim nuk kishte qejf, kështu vazhduan, me shprese se nuk dëgjohej gjë në dhomën tjetër.


Kur mbaruan, Deni desh që ta qinte përsëri dhe italiani nuk ia prishi qejfin. Ai e palloi sa e dëndi e në fund i tha se i vinte gjumë. Me këto fjalë u kthye në krahun tjetër dhe fjeti.
Denin nuk e zuri gjumi prej kënaqësisë. Kur të nesërmen u ngrit i gjeti të dy shokët ende të përgjumur. Ai rregulloi diçka për të ngrënë dhe desh të ikte, por turku, ashtu i përgjumur e pyeti se ç’ ishte ajo zhurmë qëvinte nga dhoma e tyre?
Nuk kam dëgjuar gjë- i tha Deni dhe mori bukën e doli. Në fakultet, pa të hynte në auditor italianin që zuri vend në anën tjetër të auditorit dhe nuk po shihte nga Deni. Kurreshtja se çfarë do ta kishin pyetur shokët nuk e linte të qetë. Atëhere hapi celularin dhe e pyeti.
Në rregull -i tha italiani. Mos u bëj merak, por do të bisedojmë. Në pushim morën nga një kafe në bistro dhe Deni mezi priste se ç’do ti thonte miku i tij.
Ato e kishin kuptuar fare mirë se ç’po bënim. Deni u pre. Sekreti i tyre nuk ekzistonte më.
Italiani filloi ta qetësoi dhe kur e pa se Deni s’po qetësohej ai i tha. A e di se çfarë më pyetën? Në se ishe, në se të kënaqje apo jo. Dhe unë të lavdërova se isha i mrekullueshëm dhe për to nuk gënjeva. Deni kishte mbetur dhe nuk dinte ç’të mendonte.
Çfarë ke?- e pyeti italiani. Çdo gjë është normale. Edhe ato do të kishin qejf që ta provonin me ty. Po të pëlqeu mund të provosh kënaqësin edhe me to. Edhe ato ishin të djegur dhe kishin qejf të provonin kënaqësi të reja. Deni kishte mbetur si i hutuar dhe nuk dinte ç’të mendonte. Në fund Deni mori një vendim të rëndësishëm, që ta provonte edhe me to në se do të dëshëronin.
Në mbrëmje kur shkoi në shtëpi gjeti vetëm turkun. Ju duk sikur e priti me një buzëqeshje ironike, kurse ai e pyeti normalisht me shumë dashamirësi se si e kishte kaluar ditën në shkollë.
- Do të dalim për të ngrënë ndonjë picë, apo përgatisim ndonjë gjë këtu. E pyeti dhe Deni preferoi shtëpinë. Përgatitën disa gjëra, hapën edhe një shishe vere dhe filluan të hanë. Deni po mendonte në se turku do ta qinte atë natë apo ndonjë herë tjetër, kështu që as po dëgjonte se çfare bisedohej. Bisedat ishin koti kur turku papritur i thotë, se në vendin e tij meshkujt i preferonin shumë djemtë. Deni, u bë gjithë vesh. Sulltanët kishin harreme me shumë femra, por për kënaqësin e tyre i binin bythës, jo më kot kanë thënë: pidhin për fëmijë, bytha për kënaqësi.
Deni qeshi me gjithë zemër. Kështu tha turku, edhe mua më ka hip qejfi të plotësoj kënaqësitë e të provoj kënaqësitë. Shih tha turku. Mua më pëlqeve që ditën e parë që të njoha, por prita që të piqeshe e të bije vet në prehër. Dhe ja i pari e provojë italiani. Do që ta provosh edhe me mua? Deni bëri pak naze,por u pendua, duke menduar se mos po vrapone shumë shpejt dhe ai nuk do ta kapte dot...
Shkojmë në dhomën tjetër se eshte më e përshtatshme. Dhe shkuan. Turku ishte një kar 18 cm shumë të bukur se ishte i bërë synet dhe pamja ishte shumë më figurative. Deni u ul në gjunjë dhe filloi t’ia thithte mirë e bukur. Turku u tërbua. Ai me të vërtet që kishte qirë femra, por në gojë nuk ia kishin marrë kurrë. Ato ishin shoqe shkolle dhe kështu që kishin kaluar me raste. Kurse me djemtë mund të bëje më shumë dhe pa siklete. Edhe Denit po i shijonte forma e karit të turkut sepse nuk e bezdiste lafsha. Ai filloi ta thithte gjithënje e më thellë, deri sa iu duk se ishte bërë shumë shpejt një thithës i vërtetë.
Pastaj e shtriu në krevat dhe ia futi në vrimën e shenjtë. Denit i shijojë shumë megjithë dhembjen që i shkaktoi futja fillestare në vrimë. Deni kishte problem se mos vinte ndonjë nga djemtë dhe po luteshe që seanca të mbaronte sa më parë. Kështu ende pa u veshur, dëgjuan derën të hapej. Pastaj dikush trokiti në derë. Turku sapo hiqte prezervativin e mbushur me spermë, kur dera u hap dhe u duken kacurelat e tunizianit.
Hë si shkoi?- pyeti ai.
Shkëlqyeshëm!-tha turku.
Po me mua ke qejf ta provosh?
E pse jo,-tha Deni.
Tuniziani nuk priti më gjatë, por hoqi pantallonat, këmishen dhe të mbathurat. Para Denit u zbulua një shkop i zi bejsbolli rreth 21cm, që Denit ia futi frikën. Por duke menduar se atë ditë ishte i hapur e pranoi. Zijoshi ishte mjaft i eksituar dhe nuk donte të ti derdhej, prandaj shpejtoi ta fusi. Ai eksperimentoi ta fuste në vrimën e skuqur , por kuptonte se kjo do ti shkaktonte dhembje dhe vazhdoi të eksperimentonte. Deni u mallkoi veten që nuk kishte blerë lubrifikant qe e gjeje kudo në farmaci dhe stacione që e shpërdanin automatet. Por edhe më të u mësua, bile u kënaq më shumë se këdo tjeter.
Tani kanë kaluar kaq muaj që jetojnë në një bashkësi miqsh, që mirëkuptohen me njëri tjetrin. Por për Denin rastet kur e bejne të tre ose të katërt. Veçanrisht i kënaqur Deni është kur e fusin në hell. Në këtë rast dy ia fusin në gojë dhe njëri prapa. Por tani po eksperimentojnë rastin kur dy ia fusin në vrimë dhe njëri në gojë. Me këtë u mësua pak me vështirësi por tani me këtë kënaqet. Sidoqoftë ata vendosën që të ndërrojnë vendet e fjetjes për çdo javë. Por Deni preferon më shumë tunizianin se ka një kar për tu admiruar.
Këtë histori ma tregoi vet Deni. Kur e pyeta në se ka gjetur edhe djem të tjerë, ai qeshi e më tha se tre i mjaftojnë...

E dini se si eshte kur mendja, shpirti e trupi kerkojn dicka "te pa kerkueshme". Sa veshtire. Kishte kohe qe po e ndjeja mungesen e te berit dashuri, dashuri ne kuptimin e plot te fjales. Doja ta takoja dike, ta ndjeja dike, ta prekja si ne fshehetesi. . . I deshiroja shume keto gjera, por deshira ishte si mision i pa mundur. Kujt ti afrohesha? Ku ta merrja guximin? Pastaj, prej kohesh nuk provoj dicka te tille, sepse nuk gjej cka kerkoj. Nuk dua gjitheke, gjithcka. . . Ka te mire bota, por shijet jane te pa diskutueshme, relative, ndryshojne. . . E, megjithate, kishte dite qe kur bija ne gjume mendoja, "cfare do qe te jete, si do qe te jete". Thene te drejten kjo ide me trembta nga pak, nuk po e njihja mire veten, s'po e kontrolloja "te cmendurin" brenda meje. Ditet ecnin njera pas tjetres, po beja jeten time me punet dhe gjerat qe bej rendom. Takoja miq, shoke, koleg, djem te zakonshem dhe me raste syte me tradhetonin. I shikoja shkurt, ndizesha, asgje me teper. Shpesh ka ndodhur te kthehem ne pune apo ne shtep, i super i eksituar, ama cfare te beja. Nuk jam nga ata qe kerkoj hapur, ndoshta jam i "kohes" tjeter, ani pse me quajn "modern". Dhe, dukej qe nje dite e madhe ishte shkruar edhe per mua.

A po vinte koha e shkuarjes se vullkanit qe po me digjte nga brenda?

Ne pune ishte pranuar nje i ri, nje cun 25 vjecar, i diplomuar jashte shtetit. Me shume se i pashem ishte i zgjuar, me shume se i zgjuar ishte i pashem. Ishte si te thuash nje kombinim perfekt mes te pashmit dhe te zgjuarit. Dukej ndryshe, ndosta nga kultura qe kishte fituar jashte, nga stili qe kishte krijuar. Ndodh qe s'me pelqen kur vijne te rijne, po ky po me shijonte. Vajzat e punes e donin te gjitha per vete. Ai, ishte "i pa mposhtur". Nisen thashethemet: "Paska te dashur", "E ka lene ne A. . . ", e te ngjashme. Per vete mendoja krejt dicka tjeter, ate qe me konvenonte, doja te ishte se paku biseksual. Po te mos ishte edhe ky, po te mos me shkrepte dhe me kete qe e pelqeja aq shume, qe per aq pak dite me kishte pushtuar zemer e mendja, atehere kisha vendosur ta lija kete pune. Ky zemerthyesi i punes sime ishte pak a shume mendjemadh, edhe pse here pas here na sqaronte se thjesht kete pershtypje linte se jo qe eshte realisht. Muhabetet me te po thelloheshin, edhe pse bisedat ishin serish formale dhe jo te hapura. Mundesia per tu futur ne labirintet e privatesis nuk shihej ne horizont dhe per kete po ndihesha si "i mundur", "i mposhtur" e pa shprese. Megjithate, ishte nje dite e fresket tetori qe po e sillte rroten e fatit ne anen time. Nje kolege e jona po organizonte "house party" dhe kjo mendoja se ishte mundesia e hedhjes se hapit te madh, hapit te se vertetes. Nuk doja patjeter qe ai te ishte rrisku im, ama doja qe te ishte i dikujt dhe me ne fund ta dija se cfare eshte, ta dija se a duhet jetuar me shpresa, apo duhet lene deshiren time si pjese te se kaluares. Ishte ora 20. 45 minuta kur une shkova ne shtepin e shoqes per ne festen qe kishte organizuar, kishte shume femra, mua e disa koleg te paket ne numer na kishin ftuar si me te miret. Ishte si nje "gjueti" femrash, ani pse une nuk isha gati per te qene preh, sepse kishte kohe qe po kerkoja nje eksperienc ndryshe, pastaj edhe ardhja perkonte per krejt dicka tjeter. Dhe, rreth ores 21. u shfaq si me magji i shume prituri. Ishte i teri aty, i kendshem, i permbajtur. Per cudi ate nate shume nga vajzat i kthenin syte nga une, e kishin pare qe " i riu" nuk shfaqte deshire. Interesimi i vajzave me avanconte, por edhe me vinte ne prove. Pas disa gotash me xhin-tonik dhe nja dy tekila, me shkohej ne banjo. Nuk e kisha iden se ku ishte e as nuk doja ta pyesja ke. Me ne fund e gjeta, gjendej ne fund te nje koridori te gjate e te erret ne katin e dyte te asaj shtepie qe mu duk si me e madhja qe e kisha pare ne jete. Sapo u futa brenda zbertheva pantollonat dhe e nxorra jashte, me ishte fryer, s'po e mbaja. Ne ate moment degjova deren qe u hap, u mundova te jem "i kujdeshem", por kolegu im i ri nuk e kishte kompleks kete pune, ai kishte zberthyer pantollonat dhe po priste radhen. Pasi u ktheva kah ai, u ballafaqova me gjene qe e kisha enderruar mijera here, qe kisha dashur aq shume ta shoh, ta prek, ta ndjej. As ne ate gjendje krenaria nuk me lejoj te veproj, pastaj isha i pa sigurt. Dola nga banjo, zbrita poshte dhe nisa te pija pa fund. Me dukej sikur po mbytesha ne alkool, ama kisha nevoj te humbisja, te mos mendoja me. Kur gjithcka kishte perfunduar, ishte kolegu im i ri qe me ofroj per te me derguar ne shtepi. Nuk isha ne gjendje te vozisja. E pranova me kenaqesi oferten, u nisem me veturen e tij dhe ja ku ishim para shtepise sime. E ftova brenda, ai nuk refuzoj. U fut si per te me ndihmuar. E falenderova dhe si pa ze po i thoja "te kam munduar, mund te shkosh". Ai, u kthye dhe me tha: "Nuk po shkoj askund. Mendo cfare te duash e si te duash, une po rri ketu". Isha i habitur, me ishte mpire fytyra. Po jetoja nje gjendje shoku. pa nje pa dy i jam ofruar, ja kam shtrenguar fort dhe e kam ofruar prane vetes. Kam leshuar perdet dhe kam ndezur driten per te qene i sigurt se nuk jam ne enderr. E kam zberthyer, zhveshur dhe puthur pa pushim. Era e tij ishte e jashtezakonshme, kari i tij ishte i mrekullueshme dhe me dukej sikur te tille kane vetem aktoret pornografik: aq i madh, i lemuar, aq i bukur. E futa ne goje dhe po e thithja me kenaqesi te rralle, po beja ate qe e kisha dashur prej kohesh, doja ta ndjeja thelle. Ai, po renkonte lehte dhe po me ferkonte floket, nderkohe e kishte leshuar doren tek kari im qe ishte bere dru. Me pelqente se si e ferkonte. Isha ne qiellin e shtate, dhe. . .

Nese jeni te interesuar per vazhdimin. . .   me shkruani.

Pushimet atë verë parashikoheshin të jene te gjata. Vapa kish filluar shpejto dhe njerzit përpiqeshin të çliroheshin prej saj, duke shkuar plazheve ku të mundënin. Fredi kish zgjedhur “Ujin e ftohtë” sepse i pëlqente piktura dhe kështu aty gjente material të bollshëm për të pikturuar. Veçanrisht i pëlqenin skenat buzëmbremjes, kur perendimet ishin të magjishme. Atë mbremje zgjodhi një skenë peshkimi, ku një djalë, midis shkëmbejve kishte hedhur grepat dhe po priste ti vinte shansi. Djaloshi ishte mjaft simpatik, me një trup të lidhur bukur, gjë që i bënte të kujtohej se nuk ishte aspak indiferent ndaj “djemëve me kripë”. Fredi ndaloi makinën, hapi kambalecin dhe shpejtoi të bënte skicimin e pamjes. Me disa penelata të shpejta pastë krijoi atmosferën e mbrëmjes, e mbi të filloi të punonte djaloshin e hajthëm, duke punuar mbi format e tija muskuloze që sigurisht ishin rrjedhoje e një jete të marrë me not. Fillimisht ai u bezdis. I dukej sikur dikush i kontrollonte lirinë, por pak nga pak u mësua, e veçanrisht kur filluan të këmbejne ndonjë fjalë , pengesa e ngritur midis tyre sikur u shemb. Kështu, secili i zënë me punën e tij, vazhduan të këmbenin fjalë, që e bënin mbremjen akoma më të këndëshme. Ato dukeshin si dy zogj që cicëronin një melodi mbrëmje, që padashje thurrte një miqësi të cilën nuk po e kuptonin, por që e ndjenin.
-Si të quajnë?-pyeti Fredi.
-Gerti,- u përgjegj djali.
-Je me pushime?
- Jam student, por tani po kaloj pushimet pranë familjes. Fredi shpejtonte me penelatat e tij të nguliste ato çaste kur dielli i perënduar krijonte pasqyrime nga më të çuditëshmet në valët e përhumbura të detit deri sa ra errësira. Fredi mblodhi veglat e tij, ndërkohë që Gerti po i hidhte një vështrim piktures së njomë. Ai e shikonte me një vështrim kritik, por i pëlqeu. Ishte një impresion që piktori e kishte punuar me dashuri dhe ai nuk po e kuptonte, që ishte prania e tij qe e bënte veprën aq të ngrohët. -Do edhe nje seance qe te mbaroje,-pohoi Fredi. -Shpresoj se neser do te jesh perseri ketu qe ti japim fund. Gerti pranoi, pasi ai vinte shpesh ne ate vend qe pergjithesisht i kish sjelle fat... ne peshkim. Kur Fredi i ngarkojë të gjitha në makinë,desh të ndahej, por një tërheqje magnetike e mbante të lidhur pas dorës së zgjatur të Gertit. Atëhere i propozoi që ta dergonte me makinën e tij në shtëpi. Por Gerti kishte një mendim tjeter. Ai ishte mësuar se sa herë zinte peshq ti përgatiste buzë detit e të shoqëruara me ndonjë gotë të vogë, ti pinte me shokët. Fredit i pëlqeu kjo ide. Nuk i kish rastisur kurrë që të shijonte peshkun e freskët ala peshkatarçe e së bashku me tundimi që i krijonte ideja e të qënit pranë atij djaloshi kaq tërheqës e bënë të binte në ujdi që të pinin së bashku. Gerti e njihte mirë bregun se ishte në shtëpinë e tij, kështu ato shpejt gjetën një vend të përshtatshëm, pranë hotelit që kish zënë Fredi dhe aty ndezën një zjarr dhe pastruan peshqit, për ti pjekur. Fredi shkoi në hotel për të marrë një shishe raki rushi nga më të mirët, si edhe pak vaj nga kuzhina e hotelit dhe me disa piceta letre e sende të nevojshme për haje u kthye në bregdet. Ndërkohë, Gerti ujdisi një tjegull të mbyllur nga të dyja anët me argjilë, e pastaj duke e lyer me pak vaj vuri peshqit që të piqeshin. Fredi nuk kish provuar kurrë një mbremje kaq të këndëshme, ku rakia shkrihej me bisedën që herë merte vrullë dhe herë heshtëzohej. E për çfarë mund të bisedonin dy djem të ri që sapo ishin njohur. Secili përpiqej të zbulonte më shumë nga shoku i tij e të mbulonte sa më shumë veten e tij. Hëna atë natë ishte e plotë dhe ndriçonte shtruar. Atyre iu dukej sikur në një farë mënyre ishte ditë.Fredit iu kujtua se një mbremje e tillë sado romantike që të dukej, ishte nata e ujkut dhe në mbrendësinë e së cilit ngjallen ndjenjat shtazarake, që i bën njerzit të kafshojnë atë që kanë pranë. Por ishte ende shpejt të arrinin te kafshimet. Fredi ishte tip i gëzuar dhe tregonte gjithëfarë historishë. Por edhe Gertit , që zakonisht ishte tip fjalëpak , iu hap goja. Fjala solli fjalën dhe u përqëndrua tek djemtë e kripur. Gerti nuk donte të pranonte se disa zakone djemsh kishin arritur deri tek ata, por përpiqeshe t’ia linte qyteteve të tjera më me traditë. Kurse Fredi i kujtojë ato që kishin ndodhur vetëm pak kohë në qytetin e tyre, ku katër shokë i kishin rënë me rradhë një djali të lagjes së tyre. Sigurisht kjo ishte e njohur dhe Gerti nuk kishte si ta mohonte, por Gerti përsëri për të zbutur efektin thotë: -Ka vajza plot që ato mund ta bënin dhe s’kishin përse ti binin një djali. Atëhere Fredit iu kujtua një histori që diku e kishte lexuar.Aty bëhej fjalë për një djalosh të rri englez që udhëtonte për në Zelandën e Re. Rrugës i zuri furtuna dhe anija e tyre u shkërmoq mbi disa shkëmbej dhe ai qe fatlumtur që doli mbi stere në një ishull të vogël. Për 6 muaj bëri jetën e Robinsonit dhe vetëm një ditë të kthjellët pa se disa milje më poshte ishte një ishull i vogë si ai, ku iu bë sikur po dilte tym. Ideja e njerëzve e nxiti të ndërtonte një farë trapi dhe të nisej drejtë ishullit të dëshëruar. Kurr arriti pa një kasolle te mbuluar me gjethe palamash, në hyrjen e së cilës, për habinë e tij ishin varur një palë çorapesh nailon. Pas pak sheh të vijë një vajzë engleze e cila kishte shpëtuar nga e njejta anije. Kështu se bashku vendosën ta festojnë. Mblodhën fruta, ndezën zjarr e filluan të hanin nën dritën e hënë që ishte njëlloj si atë natë. Kur kishin ngrene sa deshën vajza e pyet djalin, në se kishte ndonjë dëshirë që ajo mund t’ia plotësonte. -Jo,- i thotë djali, pasi dëshira e tij ishte e paplotësueshme.Vajza nguli këmbë që t’ia thonte dhe ai më së fundi u kandis dhe i thotë se do të dëshëronte të kishte prapaniken e një djali të ri e të bukur. –Pse, nuk është njëlloj kjo timja,- pyeti vajza e gatshme për çdo gjë. -Jo,-përgjigjet djaloshi, - është kënaqësi tjetër ajo e një djali, përndryshe nuk do ta kërkonin ato që ia dinë vleren… Gerti qeshi.
-Thua se kënaqësia është ndryshe? -Sigurisht… -Po ti e ke provuar. Fredi e pa se ishte nxituar në fjalën e tij dhe nuk po dinte si ta rregullonte. -Ashtu thonë…
Gerti ndjeu se biseda po bëhej ngacmuese. Ai nuk kishte ndonjë përvojë seksuale dhe nuk dinte si të mendonte për këtë, por sidoqoftë ishte një përvojë që të tjerët e kishin provuar para tij e me sa duket miku i ri kishte të veten. Në raste të tilla priten reagime të vrullshme nga djemtë të cilët e kundërshtojnë këtë ide, por Gerti ishte kurreshtar dhe askush nuk ishte tretur nga një bisedë e tillë. U ndje nevoja edhe për një shishe tjeter dhe Fredi vrapoi ta merrte ndërkohë që Gerti kishte pjekur peshqit e fundit. Kur mbaruan së piri ishte mjaft vonë. Gerti çuditerisht e kishte mbajtur pijen mire, jo se nuk i mirreshin këmbët, por po e kontrollonte veten. Kurse Fredi ishte më çakërqejf. Ai e dinte se pija i binte në kokë e megjithëse sa herë pinte thonte se kjo ishte hera e fundit, përseri vinte një herë tjetër që nuk i gjindej fundi. Të kapur për krahësh, Gerti e ndihmoi Fredin të hipte në dhomë. Atij i përzihej e Gerti e shpuri në banjë ku u çlirua nga pija e të ngrënat e asaj nate. Kur e ndjeu veten më mirë i hipi të bënte banjë që ti dilte pija. Filloi të zhvishej e pak nga pak i hoqi të gjitha. Pastaj mori të shkonte në banjë e Gerti kur e pa që kishte nevojë për ndihmë u zhvesh dhe ai vetëm në slipet e banjos dhe e futi nën shiun e dushit. Uji i freskët i drithtoi që të dy. Fredi,që i kishte kthyer shpinën Gertit që po e mbante, u mbështet më shtruar në trupin e shokut të tij, duke bërë të ndjej më qartë sagomën e fryrë të karit të tij. Ai tashmë i ishte mbështetur mbi të ngriturat e bythëve dhe i jepte një eksitim të madh. Por edhe Gerti filloi ta ndjeje ëmbëlsinë e feleve të buta të Fredit, kështu që nuk u largua megjithëse filloi ta kuptojë, që kjo punë po merrte rrugë dhe ai nuk ishte ende i vendosur në se duhet të shkonte deri në fund. Ashtu të mbështetur ato po përjetonin një magji që për të dy ishte kaq e këndëshme. Pasi ishin lagur mirë, Fredi filloi të sapunisej dhe Gerti ta ndihmonte. Kur trupi ishte mbushur me shkumë Fredi i tha ti sapuniste edhe të çarën mbrapa. Gjë të cilën Gerti e bëri me kënaqësi. Slipet e tija me këtë rast sa nuk po i çaheshin dhe ai filloi të ndjehej keq, prandaj leshoi per toke, duke e lënë të lirë kapitalin e tij që të livashisej nga të mundej. Dhe ai pa pyetur u drejtua drejtë të çarës së Fredit, sikur e ndjente se aty e kishte vendin. Sapuni e bënte të rëshqitshëm dhe kjo e bëri të mos vonohej për të trokitur në portën e mbrapëme dhe të tentonte për tu futur mbrenda. Fredit i dhëmbi, por kënaqësia që shpresonte të ndjente e bëri të mos ankohet. Kurse Gerti që ishte në përvojën e tij të parë i vinte të thërriste me të madhe nga kënaqësia. Vrima e ngushtë i shtërngonte kokën e karit të tij, që tashmë ishte bërë agresiv. Gerti i kish rënë kaq herë me dorë, por nuk i kishte shkuar mendja kurrë se do të ndjente kaq kënaqësi kur do ta fuste realisht. Kjo e bënte të shtyhej sa më shumë në vrimën e Fredit, që të gjente vënd për të gjithë organin e tij. Fredi u përkul pak, por nga që i merreshin mend, kishte frikë së mos binte, kurse Gerti shpejtonte ta fuste e ta nxirrte me forcën që i jipte rinia e tij.Ishte me të vërtet një djalë i zjarrtë dhe Fredi kishte kënaqësinë që kish patur fat të njihte një djalë të tillë. Kështu që nuk u desh shumë që ai të ndjente valën e ngrohet të farës së tij që i mbushte vrimën, ndërsa mbi shpindën e tij ku ishte mbështetur Gerti të ndjente rrahjet e forta të zemrës së tij. Çdo gjë kishte shkuar si jo më mirë. Të gjitha të paparashikuara, kishin rrjedhur në mënyrë të natyrëshme, pa asnjë fjalë, propozim apo dhunim. Në gjithëshka ishte ndjerë një mirëkuptim i heshtur, sikur mendjet e tyre të ishin lidhur me një telepati kuptimplote. Kur e nxorri, hapi dushin dhe uji i vakët ra mbi ta për ti pastruar. Kjo vazhdoi deri sa të dy djemtë u ndjenë mirë, e dolën nga banjo. Gerti pat një herë mendimin të ikte, por ora ishte e vonët dhe kishte goxha rrugë për të bëre, për më tepër Fredi nuk ishte në gjendje të ngiste makinën që të mund ta çonte në shtëpi. Prandaj iu mbush mendja që të qëndronin bashkë. Shtrati ishte tek, por megjithatë ishte i bollshëm. U shtrinë dhe Fredin e zuri gjumi menjëherë, kurse Gertit, megjithë pijen nuk po e zinte. Në mendje i kalonte skena e aktit dhe kënaqësia e seksit e cila e bënte të dridhëtohej. Ai herë ishte kritik ndaj vetes, për mëkatin e bërë, e herë justifikohej, duke thënë se nuk ishte i vetmi që kishte provuar një gjë të tillë. Atij i kishte rënë rasti të shihte nepër filma skena të tillë, por nuk i kish shkuar mendja se do të vinte çasti ta provonte edhe vet. “ E çuditëshme, mendonte ai, në se do t’ia kishin propozuar ndoshta nuk do të kishte pranuar. Ai e dinte qe kishte djem qe e benin, por nuk besonte se atij do ti kalonte kaq pranë sa me magnetizmin e seksit t’ia tërhiqte organin e tij, mbrenda. Fillimisht mendojë se do të pendohej për atë që bëri, por tani po vinte re se ishte një pendim i këndëshëm. Fredi ishte i kthyer me shpin nga ai dhe nga drita e hënës që vinte nga dritaria ai po shihte formën e vitheve që e bënin ti ngrihej përsëri. Ai e afroi kokën e karit të tij dhe e mbështeti midis dy kodrave, por e dinte se do të donte të lubrifikohej mjaft që të mund të shkonte përpara. Ndërkohë Fredi e ndjeu dhe ashtu përgjumësh siç ishte e pyeti: -Kaq shumë të pëlqeu sa s’do të më lesh të fle sonte?
Gerti nuk u përgjigj. Ai ndoshta donte ti pohonte se nuk ishte ende i bindur për atë që kish berë. Atij i duhej ende kohe që të besonte se përvoja e kryer i pëlqente me të vërtet. Por Fredi e kishte të qartë edhe ashtu përgjumësh se Gertit i pëlqente dhe nuk do ti ndahej vrimës së tij deri sa të kënaqej plotësisht. Ai u kthye përmbys dhe i tha, që ta lynte kokën me shumë pështymë e ta fuste ngadalë. Gerti nuk priti ti thonin dy herë dhe pasi bëri si i thanë e futi ngadalë, duke bërë që Fredit ti dilte gjumi plotësisht. Kur Gerti ia kishte futur deri në fund, Fredit diçka iu kujtua. Ai mori jastikun dhe e vendosi poshtë vetes, në mënyrë që bytha ti ngrihej më lartë e të ishte më e lehtë për tu punuar. Gertit sa s’po i merrej fryma nga kënaqësia. Ai e shtërngonte fort dhe lëvizte gjithë energji për të treguar se sa i fortë ishte seksualisht, gjë që Fredin e bënte të qeshte,sepse i kujtohej se si të gjithë zogjtë e rinj duan të tregojnë se sa macho janë. Megjithëate Gerti nuk ishte i keq, bile ishte i mire, sepse kishte një pallë të pëlqyeshme, energji të bollëshme dhe mbi të gjitha ishte djalë i mirë dhe plot kripë. Kur mbaroi për herën e dytë, qëndroi për disa çaste në shpinë e pastaj shkoi dhe bëri një dush të ri. Nuk mundi të thahej sa duhet sepse peshqirët tashmë ishin të lagur dhe nuk kishin arritur të thaheshin. U shtri në anë të shtratit dhe po përpiqej të mirrte një sy gjumë, megjithëse nga mëngjesi nuk kishin mbetur shumë. Por mëngjesi është me shumë të papritura. E pa veten në breg të detit, ku çuditrisht kishte vetëm djem të rinj lakuriq të cilët shëtisnin, ndërsa ai rrinte i shtrirë mbi një kanape pa anë.I dukej vetja si të ishte një princ ku të gjithë i bindeshin. Sapo bënte një shenjë djemtë i afroheshin dhe e puthnin në buzë, në trup, në kofshë dhe në çdo vend kishte një shije në vete. Dikush ia mori në gojë dhe kjo ishte një kënaqësi e paprovuar. Ai ia thithte fort dhe ai filloi të ngrihej pak me trup, ndërsa ndjehu se ai po përpiqej ti fuste gishtin në vrimë, gjë që e frikësoi, pasi ndjeu ti dhimbëte. Por kur desh të thërriste ,nuk fliste dot se ai që e puthte e kishte bllokuar në gojë. Kështu me siklet e duroi futjen e gishtit dhe atëhere u zgjua dhe pa se Fredi ia kishte marre në gojë dhe po e ferkonte me gisht vrimën e tij. Sikur u çlirua nga një ankth dhe po shijonte kënaqësinë e thithjes, se kokës së zhveshur të karit të tij. Fredi ishte mjeshtër në thithje dhe ledhatime me gjuhë. Ai e ndjente veten ende si në ëndër, që nuk dëshëronte të mbaronte kurrë. E ndjeu se po i afronte t’i derdhej dhe atëhere kërkojë ta fuste përsëri. Këtë herë pëlqeu që t’ia ngrinte këmbët Fredit e ti mbështeste në sup e pastaj t’ia fuste. Tani i dukej se kish fituar praktikë të mjaftueshme dhe punën po e bënte më mirë. Fjala ishte se nuk duhet të merrte vetëm ai kënaqësi, por edhe partneri i tij dhe ashtu si po shkonin punët i dukej se të dy ishin të barabartë në ndarjen e kënaqësisë. Gerti e fuste thellë e pastaj përkulej mbi trupin e Fredit deri sa të arrinte buzët e tij. Pastaj i fuste gjuhën në gojë e fillonte ta pështymoste me atë të Fredit, sa që këtij të fundit po i krijohej përshtypja se nuk ishte krejtësisht fillestarë. Por kënaqësia që ndjente duke e bërë me të e bënte të mos e vinte re, për ta vazhduar më tej. Gerti ishte një djalë xhevahir, që e kishte gjetur rastesisht e tani donte ta mbante sa më gjatë pas vetes, se paku gjatë këtyre pushimeve, e pse jo edhe në Tiranë , kur të rikthehej për studime. Të dy po jetonin një ëndër, të cilët mund ta shijojnë vetëm ato që e kanë provuar. Ndoshta po e teproj pak me lëvdimet që po i bëj rastit,në fund të fundit duhen pyetur protogonistët. Por duke qënë të harruar në aktin e tyre, s’na mbetet gjë tjetër vetëm që të bëjmë komente. -Oho,- thirri me zë të përmbajtur Gerti, kur ndjeu që shtullungat e farës i dilnin nga koka e karit te tij. Kjo ishte e disata here që ai kishte ndjerë kënaqësi atë natë dhe i dukej çudi se si kjo gjë i ra krejtë rastësisht prej qiellit. Kur mbaroi u shtri në shpinë dhe Fredi i hipi sipër. -Çfarë bën? –pyeti Gerti, që pati frike se mos Fredit i kishte kërcyer në kokë tia fuste ashtu siç bëri me gishtin. -Mos ki frikë!- i thotë Fredi.- Prit të bëj edhe unë qejfin tim. Fredi e mbështeti karin etij mbi trupin e Gertit e filloi të fërkohej. Për një çast Gerti pat idenë tia kapte me dorë e t’ia fërkonte kështu që sperma filloi të dilte me vrullë për të rënë në trupin e Gertit. Në çastin e parë kjo gjë sikur e trembi, por pastaj e ndjeu kënaqësinë e saj. Dielli ndriçojë përtej dritares. Të dy u ankuan se po i dhimbëte koka, por s’po e kuptonin në se kjo ishte nga pija, nata pa gjumë apo nga seksi. Sidoqofte secili ndjehej i lumtur në mënyrën e tij. Gerti kish provuar të panjohurën, kurse Fredi kënaqësinë e rradhës. Gerti desh të ikte. Tashmë e kishte shpenzuer të gjithë burrërinë e tij dhe desh të përgatitej për një natë tjeter më të gjatë e më seksi. Kështu u ndanë me premtimin se do të shiheshin përsëri për seancën e dytë të pikturës së pambaruar.

Kisha disa kohe qe jetoja ne NY, duke ndjekur studimet pasuniversitare. Gradualisht po mësohesha me jetën dhe ritmin e gjithçkaje këtu ne Amerikën e largët, megjithëse kisha qene edhe here te tjera me pare, por për një kohe te shkurtër. Ishte pasdite prilli, një nga ato dite kur njeriu fillon e ndjen ardhjen e pranverës, jo vetëm nga zgjatja e ditës, por edhe nga aromat e luleve, si dhe nga mënyra e veshjes se njerëzve. Po ecja i shkujdesur ne avenynë e 8-te, dhe sapo kisha kaluar rrugën 42.
Lumi i zyrtareve qe sapo kishin dale nga zyrat derdhej me rrëmbim nga te katër anët, nxitonte mbas përpëlitjeve te semaforëve, dikush me kravate te zgjidhur, dikush me xhakete te hedhur mbi sup, gra me veshje elegante por qe mbanin këpuce atletike, duke nxituar shkujdesshim qe te menin linjat e largëta te autobusëve qe shkonin ne Long Iseland, apo ne New Jersey. Tek ndiqja me sy nxitimin e tyre si ne një valle te çmendur, tek i shikoja aq te ndryshëm ne raca dhe ne veshje, amerikane te lindur, aziatike, zezake, latine, indiane e kush e di se çdreqin ishin, nuk e di pse i mendoja te gjithë ata mbas një dite te lodhshme pune te ulur para tavolinave te shtruara për darke me ushqime dhe gatime nga me te ndryshmet dhe tradicionalet, po aq te ndryshëm sa edhe ato vete. E hoqa mendjen nga këto gjera dhe duke hetuar me vëmendje tabelat me drita shumëngjyrëshe, sytë me ndalen tek njëra prej tyre ku shkruhej me te kuqe Playpan, dhe pa e zgjatur hyra brenda derës qe hapej nen ketë tabele. Atmosfera brenda ishte e qete dhe me një si ere te këndshme pishe.
Ne raftet rreth e rrotua prisnin te qeta me qindra kaseta pornografike, me figura vajzash dhe djemsh te zhveshur, qe te ndillnin te shkoje drejt tyre, për ta prishur atë qetësi, dhe për te zbuluar gjithë epshin dhe trazimin qe ato fshihnin brenda tyre. U shtyva duke ecur me tej, dhe duke ndjekur një tabele ku shkruhej Male Room u ngjita ne katin e dyte, një vend i gjate i erret, me kabina te vogla mbi kryet e te cilave si sy qe hapen e mbyllen pertimthi, ndizeshin disa drita jeshile dhe te kuqe. Ne korridorin e erret vërtiteshin disa djem te rinj, dhe disa ishin brenda kabinave ku shfaqeshin filma me meshkuj. Këto kabina komunikojnë me njëra tjetrën nga një e çare xhami rreth dy gisht. Ne këto te çara djemtë fusnin organin e tyre te ngritur dhe ne anën tjetër gjendej gjithmonë dikush qe e merte ne goje.
Një ndarje me perde te zeze midis kabinave ngrihej me pëlqimin e te dy personave, prej nga ato shikonin njeri tjetrin te zhveshur, dhe exitoheshin me shume dhe fillonin ti binin me dore. Ne derën e kabinës se dyte rrinte një djalë rreth te 25 vjetëve elegant i veshur thjeshte me xhins dhe ne sup mbante një çante studenti. E përshëndeta me koke dhe ai ma ktheu përshëndetjen, i bëra një shenje qe te futej ne kabinën e dyte, dhe ai iu përgjigj pozitivisht propozimit tim duke hyre sakaq brenda. Unë me nxitim hyra ne kabinën e pare, dhe menjëherë filluam te zhvisheshim, duke ngritur perden e zeze, qe lëvizte vajtueshëm e me përtese midis dy xhamave. Kishte një trup te bukur, dhe pak leshator sidomos ne kofshe, ne pjesën e poshtme te barkut, dhe me pak ne gjoks. Te dyve na ishte ngrehur, dhe filluam ti binim me dore pastaj djaloshi e mori i pari iniciative dhe e futi karin e tij tek e çara e poshtme e xhamit ndarës. Unë menjëherë ia mora ne goje duke ndjere ofshamat t tij.
Mbas pak ai lëvizi dhe me një shenje me kërkoi karin tim tek e çara, dhe filloi ta thithte si i marre. Shpërthimi i spermës ne gojën e tij qe i vrullshëm dhe ai e gëlltiti te gjithë. Mbas pak te qetësuar u veshëm dhe dolëm jashtë nga kabinat ku perdja ndarëse ishte ulur automatikisht. Pa dale ende jashtë i them qe te mernim një kafe se bashku diku nga qendra e New Yorkut, dhe ai për çudi tha po. Rrugës u prezantuam, me tha se quhej Filip, se kishte lindur ne Paris, dhe se studionte për letërsi ne NYUT. Unë i thashë se kush isha dhe se nga isha dhe pse ndodhesha aty. Ndërkohe ishim ulur ne një kafene diku nga rruga 46 dhe Broadway. ku dhe dyndja e kalimtareve ishte shume e madhe. Ndjeheshim rehat dhe flisnim si dy miq te vjetër.
Me pas kisha nevoje te shkoja ne banje dhe i kërkova falje, duke patur ndjesinë se kur te kthehem nuk do ta gjej me aty, por isha gabuar. Kur u ktheva, Filipi, qe me shikonte me qesëndi, me ato sytë e tij te bute dhe te ëmbël me thotë - I am with albanian origin. Goditja qe e befasishme, a ishte e mundur valle?. A flet shqip i them, dhe ai po aq butësisht përgjigjet, po pak. Ndjehesha i turbulluar, dhe i mallëngjyer njëkohësisht. Dalim i thashë dhe rrugës me tregoi se ishe i biri i një çifti te arratisur vite me pare nga Peshkopia, te cilët me pas qene vendosur ne France ku ai edhe kishte lindur. Kur ishte ne moshën 12 vjeçare familja ishte transferuar ne Boston ku dhe jetonte momentalisht. Me tha se quhej Moisi, një emër tipik shqiptar. Ne këto muhabete e sipër u gjendem pranë një hyrje te metrosë A te New York-ut. Ku do shkojmë i thashë, dhe ai mu përgjigj se po shkonim ne apartamentin e tij, ne rrugën 109 prane Central Park.
Aty ai jetonte me dy studente te tjerë gjermane. Me te arritur ne apartament u përshëndetem me ta dhe u futem ne dhomën e tij. Natyrshëm e pa fjale filluam te putheshim, dhe te hiqnim rrobat e njeri tjetrit, derisa e pame veten ne shtratin e tij dopio. Mbas pak Moisi u shti përmbys duke nxjerre ne pah bythën e tij te bukur e me pak lesh, dhe me zgjati një shishe te vogël me baby oil. Kari i forcuar se tepërmi rrëshqiti lehtas ne rreze te kofshëve elegante e leshatore, dhe e gjeti rrugën drejt vrimës se zbutur nga lëngu me ere te mire. pompimi qe i gjate dhe me epsh nga te dy dhe fjalët perkedhelese thuheshin vetëm ne shqip gjë qe ia shtonte bukurinë këtij çasti hyjnor.
Mbas pak u prishem te dy, unë brenda ne bythën e tij dhe ai duke i rene me dore. Mbasi u qetësuam pak bëme nga një dush dhe u shtrime përsëri, duke biseduar dhe duke qeshur për shume gjera edhe për njohjen tone. Ne këto biseda e sipër, e gjetëm veten perseri ne krahët e njeri tjetrit, dhe Moisi qe me thoshte me dashuri, dua te ma fusësh përsëri. Ky ritual u përsërit katër here atë mbasdite te paharruar, dhe kur dola ne rruge ora shënonte 10 e gjysme e mbrëmjes. Tel ecja i shkujdesur mes njerëzve te shumte, me vinin ne mend copëra nga biseda e fundit me te teksa visheshim. Ai ishte shume i lumtur qe me kishte takuar, si dhe për orët e bukura qe kaluam bashke, por nuk mund te me shihte me sepse kishte një te dashur amerikan qe quhej Tom, me te cilin kalonte te gjithë fundjavat, si dhe pushimet e çdo stine, ne shtëpinë e tij ne Boston, ku sic thoshte vete, shkojmë për te ngrëne byrek dhe grosh te nona.
Mesnata me gjeti pranë rrugës se shtëpisë, me mendimet për atë mbasdite prilli, ku ne trup ndjeja akoma afshin e ngrohte te trupit te tij. Tek fusja çelësin gati i përgjumur ne pragun e derës, nga zemra me doli një psherëtime dhe fjalët - te dua .

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...