Puthje te etura - Tregim Erotik

(Historia e me poshte seshte asgje vecse nje nga ato fantazite e mija te shkrehura teper te cmendura qe un cuditerisht i shoh n enderr,sic ndodhi mbreme,as vete se di ke pashe ,se ne endrra kshu te shfaqen shume fytyra zera,rendesi ka se cndjen….)

Serish e premte,por naten ne uren e endrrave te mija!

Isht enderr apo realitet?

Pyes veten nese ishte enderr apo jo?
Nese ajo qe kaluam bashke ,une ti dhe nata mekatare ishte reale apo nje iluzion i te treve se bashku!
Kete ende nuk e di!
Di vetem nje gje:
-Te dua pambarimisht!
Kam rene ne dashuri me vete dashurine,me ty!E mbaj mend si sot kur ti u shfaqe si engjell prej henes se skalitur nga poezite e mija dhe njekohesisht u zhduke si fantazme dhe le pas mjegullnajen me emrin”vetmi”.
Gjithmone kam menduar se sa here qe flija gjume ,engjejt vinin dhe benin dashuri me mua,pasi cdo mengjes buzet i kisha te njoma dhe te embla mjalte.Ndoshta ky shpirt i kulluar ke qene ti dhe prej atyre takimeve tona te fshehta ne endrrat e mija,me ne fund vendose te vije si per surprize tek mua.
Ende nuk i harroj ato momente…
Syte e tua…Ah!Kristale!
Me to filloi te me cante kraharorin,si te them te me pickonte ne zemer.Kjo eshte nder te tjera nje ftese per te afruar buzet e etura te floket e zinj dhe te prere shkurt.
Ja puth floket dhe pastaj te veshi i leshoj pak fryme te ngrohte dritheruese dhe pa e lene te marre fryme e puth ,e puth tek qafa,supet,poshte mjekres…
Nderkoh ai kerkon te me puthe syte emi.Me mjeshteri dhe ndjenje ja puth dhe i kafshoj lehte supet,gushen ,kerthizen.Eshte ndukje e lehte dhe e bute,nga ato qe nuk lene shenje dhembesh mbi lekure,ku dritherima qe ai ndjen ne trupin e tij eshte shume eksitues,i embel,i nxehte ose te pakten nje emocion unikal!
Buzet tona

Happy End - Tregim Erotik

Para disa vjetësh, kishte ardhur për vizitë një e huaj, e cila kish dëgjuar shumë gjëra për pasigurinë në Shqipëri, kështu që isha i detyruar ta shoqëroja për ta shpënë në takimet e saj dhe shpesh rrinja ta prisnja për ta kthyer përsëri në hotel. Një mbrëmje një nga organizatat mikëpritëse do të jipte një darkë tek “Colloseum” përballë Parkut Rinia dhe e lamë që të vija për ta marrë në orën 10. Atë mbrëmje ishte fresk dhe u pendova që nuk vesha xhakoventen, por dola me një triko të hollë, por fundja nuk do të vonohesha e kështu, që nuk do ta ndjenja shumë të ftohtën. Por darka kish filluar vonë dhe ishte larg të mbaruarës. Ato më ftuan të ulesha, por kjo ide nuk më pëlqeu, pasi më dukej vetja mik i paftuar. Kështu që vendosa ta prisnja tek parmaku i parkut. Atë mbrëmje kishte pak njerëz që endeshin. Ndoshta i ftohti i kishte bërë të mblidheshin shpejt nëpër shtëpi. Isha ulur prej një copë herë e po tymosnja cigaren time, kur para meje qëndroi një djalë i cili kërkojë që t’ia ndiznja. Pasi e thithi nja dy herë më pyeti sa ishte ora. I thash që po shkonte 10 e një çerek.

-Qenkam vonuar, -tha ai. Do të takoja dikë, por ai ose nuk ka ardhur ose është vonuar më shumë se unë.

- Edhe unë po pres dikë e po deshe ulu të presim bashkë.

Ai më hodhi një vështrim si për të më vlerësuar dhe u ul pranë meje. Kishte veshur një xhekovente të hollë dhe me siguri që e ndjente të ftohtim më shumë se unë.

Nga dritat e pakta, që vinin nga ana tjetër e rrugës dallova një djalë rreth të njëzetave, pak i shkurtër, por me trup të rregullt e fytyrë të

Aventura - Tregim Erotik

Kafeja e Operës ishte e mbushur me njerëz. Me sa duket njerëzit po pinin kafen e mëngjesit. Duke dredhur midis tavolinave, vura re një djalë që po më shihte me një buzëqeshje ndjellëse dhe u bëra kureshtar. Kur u afruam dhe po vazhdonim të shihnim njëri tjetrin, unë mora guximin ta përshëndes. Ai ndaloi sikurse edhe unë dhe i dhamë dorën njëri tjetrit.
-Mos njihemi gjë? e pyeta.
-Po,- më tha,- jemi takuar në autobus.
-Mos je ti i Universitetit Evropian?
-Po, unë jam-
Unë të kam marrë disa herë në telefon, por më del dikush që më thotë se nuk ka Ini këtu.
-Do të kesh gabuar numrin,- më thotë.
- Ke kohë të pimë një kafe?
- Me kënaqësi... dhe u ulëm në një nga tryezat.
-Ke një cigare, se mu ça hunda...
Aty po kalonte një djalë me një kuti me paketa. E thirra dhe desha të marrë një paketë popullore, por ai zgjati dorën dhe mori një Malboro të shtrenjtë. Ndërsa pinim kafen e pyes.
-Ke qejf?
-Po. Ka kohë që nuk kam bërë gjë dhe ma ka nërmuar keq fort.
-Ke vend?
-Po. Kam çelësin e shtëpisë së vëllait që është në Greqi dhe ne kujdesemi për të...
Raste të tilla ka tani plot kështu që për disa është privilegj që të ketë një vend të tillë.
-E shfrytëzon mjaft?
-Sa herë që më bije rasti.
-Po nuk ka njeri tjetër që të bëhet pjesëtarë.
-Është vëllai , por ai është me shokë në një klub dhe nuk vjen këtu.
I pagova kafet dhe u nisëm. Nuk ndjehesha i qetë. Çdo gjë më ngjallte dyshime. Po se si më dukej që gjërat u rregulluan kaq shpejt. Tek farmacia ndaluam dhe i dhashë para për të blerë prezervativa. Pastaj ecëm duke u zhytur më shumë midis dyshimeve. Kur i bije zilja e celularit dhe dikush i flet, por ai

E Kisha Gabim - Tregim Erotik

Sapo kisha marrë një porosi për të bërë një shtatore, që do të vendosej në një shesh të kryeqytetit dhe më duhej një bashkëpunëtorë, që të më ndihmonte në punët e rëndomta. Një koleg më rekomandoi njërin nga studentet e tij, që sapo kish mbaruar Liceun Artistik dhe që e konsideronin si një nga më të talentuarit. Ai do të përgatitej për konkursin e shkolles së larte, kështu që puna në një studio vetëm se do ta ndihmonte.

Kur erdhi, më tha se e quanin Ergys, por shkurt e thirrnin Ergi. Ishte një djalë shtat hedhur dhe shume simpatik. Ajo që më bëri më shumë përshtypje, qe qeshja e tij e çiltër, që pothuaj se vazhdimisht i qendronte në buzë.

Isha i kënaqur nga puna e tij, se ishte i papërtuar. Kur donim të pushonim shkonim për të pirë ndonjë kafe së bashku. Kur ndodhte që më vinte ndonjë shok, ai mbetej ne studio, duke pare albumet ,që kisha mbledhur ngado që kisha shkuar.

Një ditë që qe një rast i tillë, kur u ktheva e gjeta të shtrirë në divan me një album që e mbaja pak sekret, pasi ishte me djem nudo. Nuk do të kishte ndonjë gjë të veçantë në se ato nuk do t'i kishin karet e ngrehur.

Kur më pa u ngrit në këmbë si i z[n[ n[ faj. Xhinset e tija t[ ngushta nuk ia fshinin formën e fryrë të karit të tij, gjë që nuk shpëtoi pa më rënë në sy.

"Qënke i eksituar" i them.

Ai buzëqeshi i turpëruar.

"Aty s'ka ndonjë gjë të madhe, por shih atë që ndodhet në dollapin e raftit."

Ai hezitoi për një çast, por pasi i dhash zemër ai e hapi dhe e nxorri një libër të trashë që ishte i gjithi me skena seksuale midis

Kembleshi - Tregim Erotik

Toni kishte tre vjet qe jetonte ne Amerike. Si me shaka i kish rene llotaria dhe ishte zhvendosur atje. duke qene se merrej me programet e informatikes kishte gjetur nje pune te mire, megjithese tani rrezikohej nga ardhja e indianeve qe ishin asa ne kete fush. Por kete vite e kishte marre malli per shtepine e prindet e kishte ardhur qe t'i shikonte. Shtepine e kishte ne periferi e keshtu i binte shpesh te udhetonte me autobuz. Ate dite bente shume nxehte edhe ne hije keshtu qe edhe prane dritareve ndjeheshe keq se afshi i nxehte qe futej prej tyre te pervlonte.

Ne stacionin e parafundit hipi nje djale i ri, me shtat mesatar, por me nje fytyre te kendeshme mashkullore te nxire nga dielli. Ai mbante ne dore nje pako te vogel, qe dukej sikur i fuste vape . U peshtet pas dritares se qendres dhe i hodhi nje veshtrim gjitha autobuzit Tonit i beri pershtypje pantallonat e tija te shkurtera te çngjyrosura, gje qe deshmonte nje gjendje ekonomike qe le per te desheruar. Ai hodhi veshtrimin nga pasagjeret dhe ne fund e perqendroi tek nje vajze me bluze te shkurter qe i dukej kerthiza.

Autobuzi arriti ne stacion dhe Toni zbriti, per te shpejtuar ne anen tjeter te rruges qe kishte me shume hije. Para tij po ecte djaloshi i autobuzit me nje levizje djaloshare shume tunduese. Tonit i beri pershtypje se kembet i kishte me shume lesh. Per nje çast ai ndaloi dhe u perkul te rregullonte lidhesen e kepuces qe i ishte zgjidhur, keshtu qe Toni kaloi para tij. Pas pak u barazuan dhe po ecnin perkrah. Padashur duart e tyre u preken keshtu qe i kerkuan falje njeri tjetrit. Por duke gjetur rastin Toni e pyeti se sa vjeç ishte. Ai tha se ishte 19

Kafeja e dyte - Tregim Erotik

Po kaloja i menduar në hapësirën e rrethuar me tela, përpara operës. Aty pranë, në të majtë, dikush ishte përkulur mbi një torbë të madhe plastike, dhe përpiqej që ta përmblidhte, pasi dorezat ishin shqyer nga pesha. U përpoq ta ngrinte, por torba i rrëshqiti përsëri dhe i ra në tokë pranë kutisë së zezë të një violine.
-A mund të të ndihmoj, e pyeta.
Ai ngriti kokën dhe vështrimi i tij më la pa frymë. Ishte një djalë brun me flokë që i lakoheshin mbi ballë dhe me një buzëqeshje që ravijëzohesh mbi buzët e tija magjepse. Dukej se ishte një nga studentët, që kish qenë për fund jave në shtëpi dhe që nëna ishte përpjekur ta furnizonte sa më mirë, deri në tripin tjetër. Ai më pa me buzëqeshje dhe si i turpëruar më tha se do ti rregullonte që t’i mbante vet. Por unë nuk e dëgjova., zgjata dorën dhe kapa violinën, për t’i dhënë atij rastin që të përmblidhte qesen me të dyja duart. Tek xhamia filloi të bjerë shi, dhe u strehuam tek dera. Djaloshi dukej mjaft i ri. E pyeta si quhej dhe më tha Leo. Në Lice je? Jo jam në vitin e dytë në Akademi. Dukesh i vogël pra. Kështu më thonë të gjithë, por s’jam aq i vogël sa dukem. Po e vështroja dhe sa më shumë e shihja aq më shumë më godiste në zemër.
-Shiu nuk duket të pushojë, prandaj më mirë të marrim një taksi,-dhe me gjithë kundërshtimet e tij, unë e thirra dhe pas pak ndodheshim duke lëvizur në bulevard. Ai së bashku me dy shokë kishin marrë me qira një apartament afër shkollës, që ishte mjaft komod për ta. Kur arritëm tek shtëpia, unë desha të kthehesha me taksinë, por ai me ftoi me shumë ëmbëlsi që

Asgje nuk kishte ndryshuar - Tregim Erotik

Miri është një djalë і këndshëm dhe shumë і sinqertë. Bile edhe ai e pranon se sinqeriteti і tepërt e dëmton. Para disa kohe mbushi të 18-tat. Në shtëpi bënë një festë të vogël, kurse pasdite e kishte lënë të takohej me Andina, shokun e tij më të ngushtë e ta kalonin bashkë. Andi і tha që të shkonin në një lokal që shiste ëmbëlsira speciale, sepse pronarin e kishte kushuri. Gjergji,një djalë nja 32 vjeç і priti shumë mirë. Ai і tha që t’ia linin atij në dorë përgatitjen e pjatave dhe se ato do të mbeteshin të kënaqur. Kur erdhi porosia, të dy djemtë mbetën të mahnitur nga bukuria e paraqitjes dhe nga bollëku . Pjatat ishin një kombinim torte dhe akullore shumë ngjyrëshe dhe të dukej vetja si në ndonjë lokal të specializuar jashtë shtetit.
Mbrëmja po shkonte shumë mirë, megjithëse lokali ishte plot me njerëz dhe djemtë ishin të përmbajtur që të mos prishnin qetësinë. Kur morën të ngrihen, Miri desh të paguaj por Gjergji nuk pranoi, duke thënë se këtë e bënte për Andin, prandaj nguli këmbë, që mbrëmja ishte gratis pasi ishte një natë, për tu mbajtur mend, nga që Miri ishte futur në radhën e të rriturve, megjithëse atij nuk і dukej se kishte pësuar ndonjë ndryshim.
Kur shkoi në shtëpi të tijët kishin rënë të flinin, ndërsa ai qëndroi më gjatë pasi digitalb , si rrallë herë po transmetonte një film amerikan me disa skena të lehta gay. Digitalbi ka vendosur të ruaj të pastër moralin shikuesve të saj, duke transmetuar në disa kanale skena pornostright, por shumë rrallë filma gay dhe ato të kamufluara dhe jo pa një ironi. Megjithatë edhe ato pak gjëra bënë që Mirit ti ngrihej dhe si pa kuptuar filloi ta shkundi pallën e tij deri sa kremi

Miku Im Kejsi - Tregim Erotik

Thashethemet e Xhordanit e bënë klasën më interesante në sytë e mi. Kejsin e kisha në krah dhe sa herë që ktheja kokën e vrojtoja me interes. Ai kishte një profil të këndëshëm. Majën e hundës pak përpjetë, por që i rrinte mirë mbi buzët fine. Ai kishte flokë të zeza të shkurtëra të prera në formë tasi. Pjesën e sipërme e kishte të zverdhur, kurse poshtë të zeza, që i jipnin një pamje të veçantë. Sytë i kishte të shëndritshëm por paksa të trishtuar. Ndodhte që Kejsi kthente kokën nga unë dhe më kapte në flagrance, duke e soditur. Atëhere më qeshte dhe gjithëçka mbyllej me kaq.

Mezi po prisnja rastin e fiskulturës. Pasi kishim luajtur gjatë basketboll shkuam të pastroheshim. Unë u vonova, duke i dhënë rastin të tjerëve të laheshin para meje. Dollapi im i zhveshjes, ishte nga fundi i rreshtit. Kurse Kejsi e kishte përballë meje. Duke e lënë derën e hapur, sikur mbulohesha nga të tjerët, duke krijuar një kënd të fshehtë. Unë shkova pas dollapit dhe hoqa të mbathurat, pikërisht atëhere kur Kejsi ishte i kthyer nga unë. Ai ngadalsoi veprimet e tij të zheshjes duke me parë me vëmendje. Unë i qesha pak, duke lëpirë buzën e poshtëme. Ky ishte një sinjal i fshehtë, i atij që kërkon një mashkull. Kejsi e kapi shenjën e kafshoi buzën e poshtëme. Unë i bëra një shenjë miratimi dhe ai buzëqeshi. Pothuaj salla ishte boshatisur se të gjithë ishin në dush. I bëra me shenjë Kejsit që të afroheshe dhe ai erdhi. E afrova pas vehtes. Kari im i ngrirë u mbështet pas barkut të tij, ndersa buzët tona po shtërngoheshin fort. Qendruam kështu për pak kohë, kur u dëgjuan zërat e shokëve që po ktheheshin. Atëhere u ndamë, u pështollëm me peshqirë e shkuam në

Ta Rekomandoj Une - Tregim Erotik

Në Shkup arritëm në 3 pas mesnate. Zbrita në Bit Pazar, por problem ishte te gjeja një hotel, por qytetin nuk e njihja fare. Në trotuar ishte një djalë simpatik , mjaft i ri që po fliste në mobil. Iu afrova dhe e pyeta ne se kishte ndonjë hotel atypari.
Nga je më tha?
Nga Tirana. Ai po më studionte me vështrimin e tij, sikur dinte të më vlerësonte se çfarë njeriu isha, pastaj shtoi: Në se do mund të vish sonte tek unë. Më erdhi zor fillimisht, por ai nguli këmbë dhe unë pranova. Por nuk ishim nisur ende kur arriti një veturë e vogël, brenda të cilës ishte një djalë mjaft simpatik. Ai filloi të bisedojë maqedonisht me djaloshin, e pas një diskutimi të vogël, ne hipëm në makinë dhe u nisëm për në shtëpinë e mikut tim.
Shtëpia kishte qenë pranë. Dukej të ishte një shtëpi e bukur me tre kate. Kur hymë brenda i zoti më propozojë të haja diçka por unë nuk pranova. U ngjitëm në katin e tretë ku ishin dy dhoma gjumi. Ai hapi derën e njërës dhomë, që ishte e mobiluar shumë mirë dhe tha: Po të vjen gjumë që të flesh menjëherë apo do të vish në dhomën tonë të bëjmë hajgare... Unë mbeta në mëdyshje nga ky propozim i çuditshëm: hajgare në tre të natës... por pak nga kureshtja e pak nga qe më kishte dalë gjumi krejt, pranova.
Dhoma kishte një krevat gjumi king size dhe mobile të tjera luksoze.
Ne as nuk u njohëm me njeri tjetrin. Unë jam Flamuri, Ky është shoku im Misha. Kurse unë i thash Arbi. Tashti mund të zhvishemi për tu futur në krevat. Ato diçka folën maqedonisht dhe filluan të zhvishen, kurse unë nuk mora vesh kurgja. Flamuri e vuri re hutimin tim dhe

Presidiumi - Tregim Erotik

Kisha zene vend ne fundin e autobusit. Vendi ishte і ngritur kështu që më dukej vetja si në “presidium”. Në stacion hipi një djalë me çantën hedhur në shpinë dhe erdhi e u ul në anën tjetër të presidiumit, duke vendosur një këmbemi sedile dhe tjetrën në një të dalë të autobusit.
Dashke gjithë autobusin për vete,-і thash. Ai і mblodhi këmbët dhe tha diçka nepër dhëmbë.
Pse nuk qenke në shkollë?
Me është ngjit matematika dhe do të më prishi mesataren. Sot do më ngrinte me siguri, prandaj і bëra bisht dhe і ika.
Po në shtëpi nuk të thonë gjë?
Tashti nuk kam njeri në shtëpi, pastaj dal e kur të kthehem do të jetë orari і mbarimit të shkollës.
Ku banon ?
Ja në stacionin tjetër. Po ti këtej banon?
Jo, por do të shkoj në një zyrë...
Kur arritëm tek stacioni zbritem të dy.
Ke kohë të pimë ndonjë kafe?- e pyes.
Po deshe shkojmë e pimë tek unë... Kështu shkuam. Shtëpia kishte një korridor të errët. Ashansori nuk punonte. U ngjitëm ne katin e tretë. Ai e hapi derën me shpejtësi dhe për pak u gjendëm brenda. Ai e mbylli derën dhe po e tundte çelsin në dorë sikur nuk dinte çfarë të bënte. Në dhomë ai e hodhi mbi tavolinë dhe u afrua tek stufa me gaz për të bërë kafet.
Lere kafen! – і them. –Eja ulu të bisedojmë pak se edhe unë nuk kam shumë kohë.
Ai u afrua. Kishte ulur kokën sikur nuk dinte si të vepronte. Shiko Lale. Gjysma e mijës pesëqind. Në se nuk do ndahemi si miq dhe unë iki.
Ai ngriti kokën dhe tha menjëherë: jo,jo. Unë mezi kam pritur këtë rast.
Ke qejf?
Unë vdes për {pub}.... Per te lexuar te plote kete tregim duhet te jeni anetar i regjistruar{/pub}{reg}kar.
І kapa dorën