Nje Zile E Vonuar - Tregim Erotik

Atë natë isha bërë si I tërbuar. Kisha kaq kohë që nuk kisha bërë gjë, herë për mungesë të një partneri të mirë dhe herë për mungesë vendi. Kjo e fundit ishte fatale, sepse më ishin afruar djem të mirë, por s’kishim pasur vend ku të shkojmë. Në mbrëmje doli si okazion, një djalë fort I mirë, por mbetem duke u sjelle rrugëve. Në natyrë nuk më pëlqente. Ai më thonte te shkonim në një hotel, por unë kisha dyshim se mos dilte ndonjë I njohur. Dhe ja këtë mbrëmje isha krejtësisht vetëm me dhomën në dispozicion, por s’po gjeja partnerin. Fatkeqësisht nuk kisha mbajt asnjë nr. Telefoni, sepse edhe ato që më kishin dhënë më kishin gënjyer. Sidomos më vinte keq për një djalë t mrekullueshëm të quajtur Franko, I cili kishte gabuar në nr. fundit telefonit. Me të kisha qene një herë dhe kishim mbetur të kënaqur nga njëri tjetri. Shkova disa herë deri tek liqeni, por u ktheva sepse më dukej vend I rrezikshëm dhe pa garanci. Paske naze shumë, do të thonte ndonjëri nga juve. Po kush I di kushtet e tjetrit dhe fundja asnjë nuk del me flamur se nuk jemi në Kanada për ta bërë në mënyrë të tillë. Me shpresa të humbura u ktheva në qendër. Dikush thonte se tek lulishtja pas opera mund të gjeje sa të duash, megjithëse nuk e këshillonte të shkoje me të panjohur, pasi ishin njerëz të pasigurte. U solla nëpër lulishte, por nuk pash asnjë djalë të dyshimtë. Atëherë mendova se nuk ia vlente të sillesha më dhe desha të ikja. Kur në parvazin e lulishte ishte ulur një djalë. Kalova pranë dhe mu duk djalë I këndshëm. Të pakën lënë vetëm?-e pyes. Ehë më përgjigjet, por pa ndonjë interes. Eca përpara pa e zgjatur,sepse nuk dha

Do Shokoheni Me Sekretin Tim - Tregim Erotik

E di që kur të lexoni letrën time do të shokoheni, do të më paragjykoni ndoshta edhe do të më urreni. Në fakt nuk po e shkruaj këtë letër për të shkaktuar këtë efekt te njerëzit. Do të më vinte shumë mirë sikur, qoftë dhe një lexues, ta kuptonte gjendjen time; por nuk dua të bëj si ata njerëz që shkojnë përballë priftit dhe thonë: “Falmë at, se kam mëkatuar!” Dhe, në fakt, unë kam mëkatuar, por në emër të dashurisë.
Unë jam një njeri i mallkuar nga Perëndia.Jam një djalë 24 vjeç, i apasionuar pas meshkujve. Prej kohësh unë kam zbuluar se jam homoseksual, por ngaqë jetoj në Shqipëri e di se është shumë e vështirë që të tjerët ta pranojnë këtë prirje perverse. Kësaj i shtohet arsyeja se përse dua të ruaj anonimatin. Megjithatë, është një arsye tjetër më e fortë se kjo, të cilën do ta kuptoni pasi ta keni lexuar me durim këtë histori. Tani dua të bëj një retrospektivë, të kthehem 9 vjet mbrapa.
Jam rritur me frymën e dashurisë në romanet që lexoja kur isha 15 vjeç. I përpija ato histori me shpejtësi skëterre dhe më pas ëndërroja se si do të ishte jeta ime, si do të ishte djali i ëndrrave të mia. Kisha krijuar shumë ide, shumica e të cilave qenë të gabuara, gjë që e kuptova kur hapa sytë dhe pashë që jeta e vërtetë ishte ndryshe. Në atë moshë, doja t’i përjetoja ato skenat e fuqishme të dashurisë, si nëpër filma dhe si nëpër faqet e librave.
Unë ëndërroja që dikush të më merrte me forcë, të më rrëmbente, të bënte dahuri me mua me netë të tëra. Por, më kot prisja, sepse këto netë nuk vinin. Pavarësisht se mbetesha një djalë pasionant, shumë patetik, brenda të cilit vlonte gjaku, që dridhesha pas

Hera ime e pare - Tregim Erotik

Thuhet se hera e pare nuk harret kurre, nuk e di ju por per mua keshtu eshte...
Me ante te ketij forumi do te doja te ndaja me ju dicka qe nuk e kam shkruar askund, ne histori qe pervec meje dhe personit tjeter nuk e di askush, nje histori qe perpara se te ndodhte nuk e kisha imagjinuar asnjehere...

Ate dite kisha zbritur ne qytet per te kaluar pak kohe me dia miq te vjeter, dhe krejt si pa e kuptuar koha fluturoi dhe kesaj here isha ber me te vertet vone. Nxitova te kapja furgonin e fundit per tu kthyer ne fshat por me kot, sapo ishte nisur. I deshperuar vendosa ta bej ne kemb, fundja thashme vete jane vetem 5 kilometra, dhe pa u menduar dy here u nisa...
Pas 20 minutash e kuptova se po beja nje budallallik te madh, me te vertet rruga nuk eshte e gjat, por eshte erresire dhe nuk i dihet cfar mund te ndodh. Rruga kalon permes nje pylli jo shume te dendur, por qe ne ate erresire edhe zhurma me e vogel te ben te dridhesh. Fshati ku jetoj nuk eshte i izoluar, por per drej deri tani asnje makine nuk po kalonte. Ndodhesha ne mes te nje dilema te madhe, nuk kisha ber as gjysmen e rruges, dhe mondoja, dhe fillova te merrja vertet ne konsiderat propozimin e miqeve te mi per ta kaluar naten tek ata, por megjithate "burrerria" ime,edhe pse sapo i kisha mbushur te 18-at nuk ma lejonte te kthehesha mbrapa, keshtu qe vazhdova rrugen. Ne ate moment degjoj zhurmen e nje makine qe po afrohej, nuk ju besoja vesheve te mi, ajo zhurem vinte pikerisht nga drejtimi i dhuhur, padyshim ishte dikush qe shkonte ne fshat. Ndalova, dhe vendosa ta prisja, duke u vendosur ne nje pike ku

Djali i bukur i mamit - Tregim Erotik

Ishte nje nat e gjat gjuetie ne chat si cdo nate e zakonshme. Kisha shum muaj pa ber sex se nuk gjeja nje person te hajrit. Aq shum kisha pa ber sex sa kisha vendos me ber sex patjeter ate nate me cfar te me qellonte ate nat. Kerkova shum gjat por nuk gjeta. Andej nga ora 4 e mengjesit mu mbush mendja dhe vendosa te takohem me nje cun qe nuk e pelqeja shum por e kisha dru e smund ta shtyja me. Mirpo sa qesh ber gati me i dhen nr e telefonit personit dhe me pas me u taku direkt me vjen nje tjeter ne chat dhe me shkruan:

-hi. jam 22 vjec bisex nga tr.

-hi un jam 24 bisex nga tr.

-me esht ber dru. sonte jam vetem a dalim ne kamer?

-ok i thash.

Dhe dolem ne kamer. Djali qe doli ne kamer nuk ishte yll por ama ishte simpatik dhe me trup te rregullt. Ishte brun me tipare shum te bukra dhe kishte byth me form e me muskuj gje qe me cmendi fare. Karin e kishte mesatar por shum te bukur. i thash se isha dakort ta takoja sonte e te benim sex. i dhash nr e telefonit dhe folem ca caste. Zerin e kishte te embel dhe dukej se edhe ai ishte shum i eksituar. Mora makinen me nxitim dhe shkova afer te lagja e tij sipas udhzimeve qe ai me kishte dhen. Jasht binte shum shi. Duke ecur me makin e mar ne teefon dhe ai me tregon se me kishte par e po ma bente me dor. U afrova dhe ai hipi ne makin me nxitim. U ul dhe filluam te flisnim duke buzeqeshur. Teksa ai fliste un i ferkoja shalet dhe ai me pas filloi te me prekte