Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Tani preku me dorë pallën e tij dhe me nja dy levizje e bëri të ngrihej e të forcohej gur. Me ke do ta bente atë natë. Filloi të sillte nepërmend djemtë e lagjes, ndër të cilët i pëlqente shumë njëri që stërvitej për futboll, por me të e kish bërë shumë herë me mend, megjithëse ai ishte krejtësisht stright. Pastaj u kujtua për një djalë të këndëshëm që kish njohur në bibliotekë. Ai po, ia vlente pasi ishte shumë simpatik dhe kish të parpiturat e herës së parë.

Me mendje e zhveshi, ia mori në gojë e filloi ta pulponte. Nuk e di perse djaloshit të ëndrës gjithënjë i derdhej më parë, dhe ai me mendje e sillte farën nepër gojë deri sa i erdhi edhe atij. Shpejtoi të vinte mbi kokë letrën higjenike , për të pritur valët e spermes që tashmë nuk ishin imagjinara dhe pasi i iku orgasmi u pastrua dhe u qetsua. Megjithatë nuk e zuri gjumi. Ai nuk e kish berë asnjëherë. Dëshira kishte, por rasti nuk po i vinte. Në klasën e tij ai rrinte në bangën e fundit së bashku me Ergin, i cili ishte ca çapkën dhe ngacmues, por kishte shumë frikë se mos ekspozohej e i dilte ndonjë fjalë nga e cila nuk dinte si të mbrohej.

Por nuk kishin kaluar veçse disa ditë kur ndodhi një ngjarje e pazakontë. Në orën e matematikës, Ergi i thotë të fuste dorën në xhepin e majtë dhe Tani pa e zgjatur e futi dhe dora menjëherë i ndeshi me diçka të butë e të ngrohët. Xhepi kish qënë i grisur e nëpërmjet saj kari i tij i ngrehur arrinte gati për të dal jashtë tij. Tanit i bëri përshtypje madhësia e pallës së Ergit dhe i hutuar po vazhdonte ta mbante dorën aty pa e patur mendjen në mësim. Në këtë kohë ndjeu ti përplasej në kokë një copë shkumsi dhe degjoi zërin qortues të mësuesit, i cili e pyeti për ekuacionin që po shpjegonte në tabelë.

Tani u skuq dhe u friksua pasi të gjithë sytë ishin drejtuar tek ai, kështu që i dukej se të gjithë e kishin marrë vesh se çfarë kish ndodhur me të.

-Kije mendjen këtu! – i tha profesori dhe e la që të ulet.

Ai filloi të shënonte ato që i kishin kaluar dhe nuk u kthye më nga shoku i tij, i cili gjithashtu ishte bërë pulë.

Kur dolën nga mësimi bën një copë rrugë bashkë me Ergin.

-Sa mirë që s’më ngriti edhe mua se do ta shihnin të gjithë në ç’gjendje isha.- tha Ergi.

- Po ty ç’tu shkrep të më bëje atë rrëng në orën e matematikës. Apo s’është një inatçi ai që ta mban mend deri në fund të vitit.

- E ke bërë temën e letërsisë?- ndërroi muhabet Ergi.

- Kam bërë një skemë, por duhet plotsuar.

-Sa mirë, kurse unë s’kam asgjë në tru.

Tanit i lindi një mendim:

- Vjen pasdite tek unë ta bëjmë bashkë?

- Çfarë të bëjmë? – u tall ai.

- Temën pra…

- Aha…

Tani qeshi.

- Kur të vi?

- Nga ora pesë.

- Mirë atëhere. Mirupafshim.

Dhe aty u ndanë.

Tani u interesua të blinte një paketë cigare, megjithëse vet nuk e pinte. Në kuzhin mori fshehurazi edhe një shishe konjaku “ Napoleon” të cilin i jati e ruante për miq të nderuar dhe së bashku me dy gota i çoi në dhomën e tij. Tani gjithëçka ishte gati për të pritur shokun.

Me Ergin kishin vite që ishin në një shkollë, por vitin e fundit ai kish ndërruar klasën në bazë të një rigrupimi eksperimental që kishin bërë në shkollën e tyre, për të rritur nivelin e programit për nxënësit më të aftë. Pak nga pak ishin miqësuar se i hahej muhabeti dhe kishin përfunduar në një bangë. Kështu, për Ergin ishte hera e parë që vinte në shtëpinë e Tanit.

Nga ora 5 e një çerek ra citofoni dhe Tani i hapi derën e hyrjes. Pas pak minutash Ergi u duk ne derën e ashensorit dhe ato u futën mbrenda.

Tani kishte bërë një qoshe studimi. Aty kishte tavolinën e shkrimit dhe kompjuterin e tij. Megjithëse ishte një model pak i vjetruar, ai ishte krenar për privilegjin per te patur një të tillë, krejt personal. U ulën në tryezë Ergi djathtas dhe Tani majtas, ndoshta nga që ishin mësuar në shkollë. Tani bënte ç’bënte drejtonte sytë nga pakoja e bëshme e Ergit, por nuk vinte re ndonjë veçanti. Pastaj nxorri në ekran skicën e temës që i kish dhënë letërsia e filluan ta lexojnë së bashku. Herë pas here Ergi bënte ndonjë vërejtje dhe gjithënjë ato ishin të drejta. Ergi vërtet ishte i varfër, por ishte djalë i zgjuar. Veçanrisht në matematik ishte i tmerrshëm dhe Tani e kishte zili. Pasi e lexuan, Ergi filloi të manipulonte edhe kompjuterin duke treguar se e njihte mirë megjithëse orët e shkollës për të ishin qesharake.

Tani e pyeti ku i ish mësuar kaq gjëra që ai s’i dinte dhe Ergi i tregoi se pasditeve punonte deri vonë në një internet kafe si kujdestar dhe atje i kishte mësuar. Ai kish dëshirë të vazhdonte për informatikë prandaj e kishte me pasion këtë punë.

Pasi diskutuan dhanë zgjidhje e vendosën detyra si duhej bërë, panë se po mërziteshin e kishin nevojë për pak “relaks”.

Tani solli shishen, mbushën gotat dhe ndezën cigare. Ai nuk harroi të mbyllte edhe derën me çels për çdo eventualitet dhe të ulej përballë Ergit, duke e parë në sy.

- Si ma punove ashtu në orën e mësimit?..- filloi Tani.

Ergi qeshi.

- Desha të shoh si do të reagoje ndaj një të papriture.

- Si ishte reagimi im, i mirë?

- Më mirë nuk bëhej, sepse kur risku është i madh edhe kënaqësia është e madhe.

- Domethënë qënke kënaqur?

- Pse ti jo?!

- Kush ta tha?

- E ndjeva.

- Jo more…

- E di çfarë, e di shprehjen popullore: Jina qi jina, a qina?

Tani nuk e priste një propozim kaq direkt e mbeti gojë hapur. Ergi që kish bërë hapin e parë e më të guximshmin shtoi:

- E kam seriozisht.

Tani i zënë gafil, megjithëse e kish tjerrur këtë mendim për orë me rradhë, tani që i erdhi me tabaka përpara, nuk dinte ç’të përgjigjej.

Ergi zgjati dorën dhe i fërkoi kofshën. Tanit iu ngrit menjëherë.

- E shoh se qenke gati, - shtoi Ergi, duke hapur pak xhepin që t’i dukej koka e karit të tij. Tani mbylli sytë dhe ndjeu si buzët e Ergit u ngjitën pas të tijave. Ishte hera e parë që po puthte, prandaj buzët i digjnin, ndërsa trupi i kruhej. Gjuha e Ergit u fut në gojën e tij, duke i dhënë shtysë kënaqësisë. E ndjeu si po i zbërthehej këmisha e pastaj si po i hiqej. Atëhere hapi sytë dhe filloi të bënte të njejtën gjë me Ergin. Tek pantallonat e patën pak më të vështirë, por edhe ajo kaloi e së fundi e panë veten vetëm në të mbathura. Ergi kishte brekë me këmbë, kurse Tani slipe. Kari i Ergit kish dalë jashtë të mbathurave, kurse i Tanit shtërngohej nga slipet elastike.

-Edhe ti goxha e paske…- i thotë Ergi. Tani nuk i përgjigjet pasi e mbysnin emocionet.

- Për mua është hera e parë…- thotë Tani.

- S’ka rëndësi. Do ta bëjmë me kujdes.

- Pse ti e ke bërë herë tjetër?

- Jo edhe unë e kam për herë të parë, po të përjashtojmë se sa herë të kam ëndërruar kur i bije me dorë.

- Edhe unë. –shtoi Tani.

- Atëhere paskemi qënë të një mendje.

- Ku të shtrihemi?

- Më mirë në tapet se është butë e nuk bëhet zhurmë.

U shtrinë e filluan të puthen përsëri.

- Si do ta bëjmë? –pyeti Tani.

- Kam parë në internet se në raste të tilla rekomandohet që unë të shtrihem dhe ti të ulesh mbi majën time, por më mirë është ta hapim më parë me gishtë.

Filluan të eksperimentojnë.

- Lyej gishtin me pështymë e provo! Tanit i digjte edhe nga gishti,mendo pastaj për gjithë atë lloz, i cili do të gjente vend të hynte mbrenda.

Kur menduan se u hap mjaft Tani u ul e me durim provoi linte vend Ergit që të futej.

Duke i lënë menjë anë hollësit më së fundi u fut i gjithi. Tani po qëndronte pa lëvizur deri sa të mësohej, por nuk po mësohej dot. Filluan të lëvizin, por atij vazhdonte t’i digjte. Ndërruan vendet. Tani u shtri. Ergi i ngriti këmbet dhe ia futi përsëri.

- Hë? – e pyeti Ergi. U mësove?

- Edhe pak…

- Me durim dhe me pështym edhe mizës i futet në byth, - tha një maksim Ergi.

- Sigurisht, kur është fjala për bythën time.

Ishte një situatë edhe për të qeshur edhe serioze. Pas pak filluan pompimet. Tani po e ndjente dhimbjen më pak dhe djegësira kish filluar t’i krijonte një situatë kënaqësie.

Kur Ergi e ndjeu se po i vinte, e nxorri, e fshiu dhe i ra me dorë. Fara iu përhap gjithë gjoksit të Tanit, duke e lënë gjysmë të çuditur.

- Thonë se është qejf i madh kur ta derdhin në gjoks,- tha Ergi.

- Ashtu thua? Shtriu që ta provojmë me ty!

Ergi u shtri. Tani u ul sipër tij e filloi t’i binte me dorë. Pas pak sperma iu përhap gjatë gjithë gjoksit. Tani kishte më shumë spermë se sa Ergi, ndoshta nga që i ishte mbledhur gjatë seancës që kish pritur sa ti derdhej shokut.

Kur u veshën Ergi e pyeti?

- Të pëlqeu?

- Duhet të mësohesh.

- Herën tjetër do të jetë më lehtë.

- E kur do të ndodh kjo?

- Kur të vish për të mësuar së bashku në shtëpinë time. Apo nuk të durohet deri atëhere?

- Pse nuk the qe do te mesojme neser se bashku?

Të gjithë kanë një herë të parë, por shumica nuk do që ta kujtojë, pasi mendojnë se po të mos ishte ajo, ato do të ishin ndryshe. Dikujtë i ndodh krejtë rastësisht,të tjerë e përgatisin me kujdes deri sa t’i arrijnë qëllimit. Mua më ndodhi krejtë rastësisht, në daç besojeni në daç jo. Sigurisht, më kish rënë rasti të dëgjoja ndonjë gjë, për marrëdhënje të këtij lloji.

Ndonjëherë përmendej edhe fjala gej, por përgjithësisht njerëzit janë kaq të rezervuar, të mos merren vesh gjëra të tilla, pasi do të kishin probleme me shoqërinë e familjen. Prandaj është një guxim i çmendur që të pohosh një gjë të tillë. Një natë në një program gjerman ishte një film gej. Duke e parë ndjeva se pak nga pak filloi të më ngrihej. Nuk doja një gjë të tillë, por po ta preknja bëhej akoma më dru. S’dija si të bëja, por edhe për filmin isha kurreshtarë, që ta shihja. Kështu që e lash në qejfin e vet.

Atëkohë unë isha në klasën e 12 dhe për vetë kohën, mësimet bëheshin shkel e shko. Kisha disa probleme në matematikë, se kisha mbetur mbrapa. Për këtë i kisha kërkuar ndihmë një fqinjit tim, që banonim në të njejtin pallat. Ai quhej Gerti dhe ishte në vitin e parë në inxhinjeri. Ai ishte shumë i zoti në matematikë dhe unë e adhuroja, jo vetëm si student, por edhe si djalë i sjellshëm e fjalëpak që ishte. Ai jetonte metë jëmën, e cila shkonte për dite tek e bija, që sapo kishte lindur dhe kështu që i duhej ndihma e saj për fëmijën. Gerti përmysej mbi vizatime dhe libra, pasi donte të studionte mirë pavarësisht, se tani nuk mbetej njeri në klasë, pasi një kërcnim dhe çdo gjë rregullohej.

Kur u futa tek ai, e gjeta përmbys mbi vizatimet të cilat duhet t’i dorzonte. Desha të ikja , por ai më thirri, se një pushim i vogël do t’i bënte mirë. Hapa librin dhe i tregova ushtrimin që nuk e kisha zgjidhur. Ai e pa me vëmendje e më tha: “Nuk është i vështirë. Provo ta bësh kështu e ashtu,” e më uli në tryezë për ta provuar, ndërsa vetë shkojë pranë dritares. Upërpoqa pak dhe si për çudi ushtrimi filloi të zgjidhej. E ndjeja veten shumë krenar,që kisha filluar të kuptoja e të ecnja para në matematikë. I gëzuar kthehem nga dritaria për t’i dhënë sihariqin Gertit, por mbeta i shtangur kur pash, se si kish nxjerr falusin e tij dhe po i binte me dorë. Ngriva për një çast dhe nuk dija çfarë të bëja. Më tërhoqi vemendjen vështrimi i tijdiku jashtë, poshtë nesh. U ngrita ngadalë dhe u afrova tek dritaria për të parë se ç’bëhej. Në pallatin përballë një kat më poshtë se ne, në gjysmë errësirën e dhomës, dalloheshin dy djem që po qiheshin. Ngula vështrimin dhe pash Fredin dhe Besnikun, dy djem të lagjes, që po e bënin për pesë pal qejfe. Fredi ishte bjond me sy të kaltër, i bukur si artist filmi, kurse Besniku, ishte një tip harakati, që nuk dihet si e kish futur në dorë. Fredi banonte në shkallën tonë dhe e kishim fqinjë. E ndjeva që në çast mu ngreh edhe mua, por, duke qënë se isha i turpshëm, nuk mund të bëja më shumë se ta prekja nga sipër pantallonave. Ishte atëhere çasti që Gerti ktheu vështrimin dhe u kujtua për pozicionin që ishte. E futi mbrenda, i skuqur dhe i hutuar, dhe nuk po gjente ndonje fjalë që të thonte. Vazhdova të shikoja nga dritaria për t’i dhënë kohë Gertit që të qetsohej. Nga lart, shihja Fredin që ngrite kokën herë pas here, duke mbyllur sytë ndoshta nga lezeti. Ato vazhduan dhepak e duket Besnikut iu derdh, kështu që mbarrojë punë dhe e nxorri.

Fredi u fshi dhe u vesh me shpejtësi. Pas pak e pamë të kalonte rrugën për të ardhur në shtëpi.

-Shko merre, -më thotë Gerti. Unë tanga. Po si t’i them?-Gjej një arsye. Po hezitoja. Nuk më vinte aspak për mbarë të luaja rolin e ndërmjetsit. Fundi Gerti tallet.- Ku u gjetën edhe ata,-turfulloi ai.

-E bëre detyrën ?-më pyeti. Unë i zgjata fletoren. Dora më dridhej pak. Ai u afrua për ta parë. Drithma filluan të më përshkonin trupin. Nuk e kuptoja përse ai djalë ndikonte kaq shumë tek unë.Krahu i tij u mbështet në timin dhe një rrymë elektrike më përshkoi gjithë trupin. Gerti më shikoi. Nuk e di pamjen time, por me siguri do të ishte diçka e Veçantë, pasi ai m’i nguli sytë zhbirues të mbushur plot kurreshtje. - A e di se je djalë i bukur?-më tha dhe pa hezituar, më afroi pranë e më puthi. Buzët filluan të më digjnin. Puthja ishte si një shpërthim elektriciteti kur takohen dy ngarkesa të ndryshme. Isha në dilemë si të veproja. Duhet të pranoja një ofertë të tillë, apo ta refuzoja në çast. por Gerti nuk më la të mendoja gjatë. Erdhi një puthje tjeter dhe së fundi një puthje e pafundëme.

-Hape gojën!-më tha. Gjuha e tij u fut thellë në gojën time dhe të dy gjuhët tona u përzien, duke krijuar një kënaqësi madhe për të dy.

Masa e parë që Gerti mori ishte fikja e dritës. Ndoshta ndonjë kurreshtarë i pallatit përballë, mund të bëhej

padashur spektatorë, sikundër ishim ne pak kohë më parë. Ai u mbështet pas meje. E ndjeja falusin e tij të ngrirë që fërkohej mbi pantallona. Po ashtu ishte dhe imi, por në përmasa më modeste. Ai fillojë të më zbërthente këmishën, të cilën e lash të binte, ndërsa unë i hoqa fanellën e hollë verore. Pastaj i erdhi rradha pantallonave. Kur u zhveshën krejtësisht, për mua nuk ishte ndonjë surprizë. Vetëm se tani, falusi i tij dukej më i madh dhe më i ngrehur. Isha krejtësisht i hutuar. Nuk dija se çfarë do të ndodhte, pavarësisht se e kisha një përfytyrim. Gerti u afrua dhe më pushtoi. Falusët tonë u puthën me njëri tjetrin. Mua më kalonin drithma herë pas here në trup, ndoshta nga emocioni apo nga eksitimi. U shtrimë në krevat, ndërsa putheshim me zjarr. Tani filloi të më dalë turpi dhe ta ndjenja vehten të lirë. Gerti, dukej se kishte mjeshtëri më të madhe. Puthjet e tij kaluan nga qafa tek gjoksi dhe u përqëndruan tek thumbat e siseve. Ai filloi t’i lëpinjë e pastaj t’i kafshojë lehtas. Kënaqësia fillojë të,më pushtojë, duke shtyrë tutje dilemën në se duhet ta bënja apo jo. Fundja ato ishin disa çaste kënaqësie të përbashkët. - E ke bërë ndonjëherë?-pyeti Gerti. - Jo Gerti hapi komodinën e tij dhe nxorri një kuti xhel për flokët. Mbushi dorën mirë dhe fillojë të lyente vrimën time të ngushtë. Muskujt ishin të kontraktuar dhe shtërngohesin edhe më shumë, por Gerti punonte me kujdes. Pasi e leu mirë futi gishtin e vogël, i cili nuk e pati të vështirë të hynte.

-Qetsohu, tha ai.- Lëri muskujt të hapen. Unë po përpiqesha. Ai e hapi nga të gjitha anët dhe kur iu mbush mendja se ishte hapur mjaftueshëm, futi gishtin e mesit. Ky ishte më i madh dhe sencacioni ishte i ndryshëm. Një dhimbje e lehtë më pushtoi, ndërsa gishti i tij sillej nga të gjitha anët për të krijuar hapsirën e nevojëshme.

Sa i ngushtë qenke,- tha ai. Nuk e dija në se kjo ishte një meritë apo mangësi. Pas kësaj i erdhi rradha që të fuste dy gishta bashkë. Tani sikur isha mësuar pak, por përsëri një sencacion i çuditëshëm më pushtoi.

-Të dhëmb?

-Pak.

Ai leu palloshin me xhel dhe, duke më ngritur kembët mbi supet e tij e afrojë kokën tek vrima, pastaj e shtyu përpara. Lubrifikimi e bëri që koka të futej lehtë, por kjo shoqërua me një dhimbje therrëse.

-Ah!.

Gerti ndaloi. Ai e nxorri kokën jashtë. Priti sa të qetsohesha dhe bëri tentativën tjetër. Kësaj herë falusi i tij u fut më thellë. Përsëri priti dhe kur fillova

të qetsohesha e shtyu deri në fund. Qe një sencacion i çuditëshëm. Dhimbja e një anë s’më linte të qetsohesha. Nuk e dija në se e dëshëroja apo jo një qirje të tillë. Pas pak dhimbja filloi të largohet. Muskujt ishin qetsuar dhe shqetësimi ia kish lënë vendin kënaqësisë.

Gerti dukej se kish përvojë në Këtë punë, ndërsa unë isha fillestari. Ai përkulej dhe vijonte të më puthte, duke e futur gjithënjë e më thellë. Herë herë më dukej sikur Gerti do të futej i gjithi brenda. Kur i erdhi ta derdhë ai ofshani ndërkohë që presionin e farës së tij e ndjenja në brendësi. Dukej sikur ishte një ereksion i pafund dhe që vinte valë valë. Pasi mbarojë e nxorri dhe fillojë ta fshijë. Unë u ngrita ulur dhe nuk dija çfarë të bëja. Vrima më digjte pak ende. Gerti më zgjati leckën për t’u pastruar. Po rrinja si i shushatur.

-Ç’farë ke ? –më pyeti ai. –Aha, kërkon kënaqësinë tënde? Kur je larë?

-Mbrëmë.

Ai u ul në gjunjë e për habinë time, hapi gojën dhe e thëthiti falusin tim. Pak nga pak shihja se si ai imi po zhdukej në gojën e tij. Megjithëse i imi ishte modest, përsëri nuk besoja se ai e fuste kaq thellë. Nuk vonoje dhe e ndjeva se po më derdhej.

-Po më vjen, - i them dhe desha ta nxirrja, por ai më tërhoqi nga vetja dhe vazhdojë ta thëthinte edhe me me forcë. Atëhere sperma ime kërceu në grykën e tij. Më dukej vetja fajtor për këtë, por fundja vet deshi.

Kur e nxorra, ai pështyu pak spermë mbi gishta dhe e vuri në buzët e mia.
-Paske spermë të ëmbël – më tha ai.

Unë s’po e shijoja ende spermen time. Më dukej diçka e vështirë për t’u përpirë. Gerti qeshi.

-Hajt se do të mësohesh.

Atëhere më lindi kurreshtja të merrja vesh se si Gerti e kish fituar këtë përvojë. Edhe ai nuk e kishte të lehtë të kujtonte herën e parë, por duke mos dashur të më humbiste ma tregoi.

II

Kur vdiq babai, më mbetën disa libra, shumica të vjetra. Shumë prej tyre i kisha lexuar dhe adhurimi për librat më bente që të kujdesesha për ta. Një ditë pash të shënuar në një dyqan një shenim në vetrine: “ Lidhim libra”. Më lindi ideja të pyesnja sa kushtonte, që të mund të lidhja ato më të rëndësishmit. Pas banakut ishte një djalë rreth të 30-ve. Ai ngriti sytë dhe më pa me sytë e tij shpues. I thash arsyen e ardhjes dhe ai më tha çmimin.

Mu duk pak i kripur për xhepin tim studentor. Ai qeshi e më dha zemër kur më tha, se po të bëheshin disa, mund të bënte një zbritje. Pastaj varej edhe nga vëllimi i tyre. Dërgova së pari një libër të vogël, që nuk do të kushtonte shumë. Libri titullohej ” Pralla të zgjedhura” nga Oskar Wilde.

Ishte një libër me pralla, që më kishin lënë gjithënjë mbresa për Ssprehjet e bukura që përmbanin. Mbas disa orësh libri ishte i lidhur de dukej si i ri. Iish ënë një mbulesë të bukur e me shkëlqim, që e bënte atë me një pamje të veçantë. Më pyeti në se më pëlqente ky libër dhe unë i thash se isht një nga kujtimet më të bukura të fëmirisë time.

-Edhe mua më pëlqen shumë,- më tha ai.

I thash se kisha edhe një libër tjetër nga ai autor” Princin e lumtur” ndërsa ai më përmendi “Portretin e Dorian Greit” që fatkeqsisht ishte në italisht. Nga që nuk kisha mundësi ta lexoja ai ma tregoi me një patos dhe me një ligjëratë, që më bëri të besoj se e kish lexuar disa herë e shumë gjëra i mbante mend përmendësh. Kështu u bëmë miq. Shkoja herë pas here, për të shpënë libra, për të cilat ai ë merrte pak ose aspak.

Një herë gjeta një koleksion me revista të huaja, që kishin ardhur për tu lidhur. I kërkova leje t’i shfletoj, por ai më tha: “Nuk janë për ty, por në se do që t’i shohësh duhet marrësh përsipër rrezikun . Kjo më bëri kurreshtar dhe doja të shihja patjetër se çfarë ishte ky rrezik.

Në revistë kishte fotografi të ndryshme seksi, por që ishin me djem. Po i shikoja me kurreshtje, duke menduar, se cilët ishin ata që kishin patur guximin të dilnin ato poza. Duke i parë ato, ndjeva se kish filluar të më ngrihej. Duke dashur të mos vihej re, futa dorën në xhep dhe fillova të shtërngoja pas kofshës falusin tim rebel. Duke ngritur sytë, pash të zotin i dyqanit që po më vështronte. E ndjeva të skuqesha deri ne rrënjën e flokëve.

“Të thash,- shtoi ai- Nuk janë për ty. Megjithatë e shoh se të ngacmojnë”.

Ksha dëgjuar shumë histori me djem, të reja dhe të vjetra. Disa përmendënin qytete, që në traditë kishin marrëdhënje djemsh. Të tjerë raste nga më të ndryshmet.

Por mua s’më kish rënë anjë rast për ta provuar.

Për të thënë diçka shtova: “Nuk e kuptoj se çfarë ndjejnë?”

“ Pse s’i ke rënë ndonjeherë me dorë ti? –shtoi ai. Unë tunda vetëm kokën pa iu përgjigjur. “Sigurisht kjo është një përvojë, që është më e pasur se rënja me dorë. Pastaj mjafton të mbyllësh sytë dhe kënaqësia është e njëllojtë.

E ndjenja se isha gati për të m’u derdhur.

- Ke qejf ta provosh një herë?- më pyeti ai.

Ngrita sytë në mënyrë pyetse. “Ja, të ma fusish”.

Unë nuk dija si te veproja.

“Shko në depo, pas dyqanit!” Unë u binda pa fjalë.

Pas pak ai erdhi. Duke m’u afruar, mbështeti buzët e tij mbi të mijat. Ndërsa dora e tij rrëshqiti ëmbël mbi falusin tim. E paske goxha, më tha ai. Unë nuk fola. Nuk kishim shumë kohë në dispozicion. Ai uli pantallonat dhe u shtri mbi disa pako letre. Edhe unë u çvesha.

-Lyje mirë me pështymë!- më tha ai, ndërkohë që me gishtin e vet po përpiqej të hapte vrimen e tij. Kur mendoi se u bë gati më tha: “Fute ngadalë!”

Fillova ta shtyja penisin tim. Nxehtësia pushtojë kokën e pastaj, duke u futur edhe gjatësin e tij. “Prit pak “ më tha. Dhe unë prita.

“Vazhdo?” më urdhëroi ai dhe unë fillova ta shtyje përpara. Kisha një ndjenjë të çuditëshme. Më dukej diçka e pabesueshme. Zemra më rrihte fort. Ia kisha futur më shumë se gjysmën mbrenda. Fillova ta tërhiqja pak për të shkuar përpara. Tani s’më pritej. Në të gjithë falusin sikur më çponin miza . E ndjenja se po afrohej derdhja dhe e shtyva me forcë përpara. Ai ofshani pa thenë gjë. Ndjenja koqet e mija të mbështeteshin pas bythës së tij të butë. Futa duart dhe i hapa, për ta shtyrë më tej atë pak që kish mbetur jashtë. Pastaj disa lëkundje dhe ndjeva që sperma u gjuajtë përpara nuk e di ku. Një kënaqësi marramëndëse më kishte pushtuar. Isha mbështetur tërësisht mbi të pa guxuar të bëj ndonjë lëvizje. Kur desha të tërhiqesha, ai më ndalojë.

“Kape pak me dorë këtë timin dhe jepi nja dy pompa”

Ia kapa dhe fillova t’ia fërkoj. Nuk u desh shumë që edhe atij t’i derdhej.

Kur u qetsuam u pastruan dhe u veshëm.

“Si t’u duk?- më pyeti.

Unë buzqesha, duke i tundur kokën në kuptimin shumë mirë. Duke m’u afruar ai më puthi në faqe e më tha: “ Do ta provojmë herë tjetër?”

Unë kisha ende shumë libra të pa rregulluara në bibliotekë. Pastaj në fund të fundit isha kënaqur. 

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...