Me Edonin ne Paris - Tregim Erotik

Me Edonin isha njohur ne nje faqe interneti. Ishte 25 vjeç dhe nuk kishte pasur asnjehere marredhenie seksuale me nje mashkull, perveç disa puthjeve me nje shok gjimnazi. I mungonte guximi qe ta provonte ne Shqiperi dhe akush nuk e dinte qe i pelqenin meshkujt. Une isha 30 vjeç dhe kisha mjaft pervoje me meshkujt, ngaqe kisha kohe qe jetoja ne France. M’u desh ca pune per ta bindur Edonin qe nuk tallesha me te, por mezi prisja te beja seks me nje shqiptar tjeter. Deri atehere e kisha bere me te huaj, por doja te shijoja bythe dhe kar shqiptari. Edoni do te vinte per nje vizite ne Paris, ndaj me ne fund endrra do te me realizohej. E kishim lene qe do te rrinte nje jave ne shtepine time. Une jetoja vetem ne nje studio, ku kisha vetem nje krevat te madh dysh. Ideja e nje shqiptari tjeter ne krevat me kishte nxehur keq per seks. Kishim kohe qe flisnim ne internet dhe ne telefon, por tani do ta takoja balle per balle. Shkova per ta pritur ne aeroport dhe gjithe rruges u perpoqem te thyejme akullin. Edoni kishte shume emocione. E kisha pergatitur shtepine me qirinj me arome dhe i kisha shperndare neper dhome. Sa hyme brenda e mbertheva dhe e putha; nuk duroja dot me! Edonit i erdhi e papritur, por shume shpejt u ndez edhe ai dhe filloi te me ferkoje e te me puthe me gjuhe. Ne dhome bente nxehte, ndaj dhe i propozova te rrime vetem me breke. Kur u zhveshen, une ndeza qirinjte dhe vura dhe ca muzike medituese me motive aziatike. Tek koka e krevatit kisha fiksuar nje pasqyre qe e mbaja per kesi rastesh. Pastaj iu afrova dhe fillova ta puth shume lehte ne buze. Puthja sa erdhi e u

Binjakët - Tregim Erotik

Në pallatin tonë, një familje ka blerë një apartament. Ato kanë një çift binjakësh që ngjasojnë kaq shumë me njeri tjetrin sa thonë se edhe e ëma nuk i dallon kur nuk janë bashkë. Ato janë të pandarë. Gjithmonë i shohim bashkë, si në shkollë ashtu edhe në veprimtari të tjera. Mësuesit kanë gjetur belanë se thonë që mësimet i mësojnë gjysmë njëri dhe gjysmat tjetri, kështu kur i thërrasin në tabelë, ngrihet vëllai që ka mësuar atë mësim.
Një ditë kur po kthehesha nga shkolla, dhe po prisja ashensorin që të ulej nga kati i 12, për çudinë time pash të afrohej njëri prej binjakëve. U përshëndetëm dhe unë e pyeta se përse ishte vetëm.
Ai buzëqeshi e më tha se i vëllai ishte sëmurë me grip, prandaj kishte mbetur vetëm. Po e shikoja dhe ishte një gjë me të vërtet e bukur. Flokët e ngritura pas modës me modelin pank, sytë të kaltra transparente dhe veshja e hijshme e bënin me të vërtet tundues. Hipëm në ashensor dhe filluam të ngjiteshim. Se si më lindi një dëshirë e papërmbajtshme dhe i thash në se më lejonte ta puthja. Ai uli kokën dhe tha me gjysmë zëri: -Mirë. Kaq mu desh dhe u afrova dhe ngjita buzët pas tij. Por dhe ai s’mbeti prapa, por zgjati dorën e filloi të ma fërkojë kapitalin tim që ishte bërë dru. Borxhin ia lava edhe unë për të parë që kishte një kar të këndshëm normal. Ne ishim moshatarë dhe kjo na bënte më të afërt. Ashensori ndaloi në katin tim dhe unë zbrita. Isha me një mëdyshje të madhe, por mora një vendim të menjëhershëm.
A vjen për pak minuta tek unë që të bisedojmë?
Ai sikur këtë kishte pritur dhe erdhi pas meje. E dija se në shtëpi nuk kisha njeri, kështu u futën

Me Norvegjezin Ne Trenin Per Paris - Tregim Erotik

Studjoja ne Paris dhe sapo kisha mbaruar vitin e dyte te shkolles. Kisha shkuar per te pare nje mikun tim ne Lion dhe po kthehesha me tren per ne Paris. Si shumica e studenteve, nuk kisha marre trenin e shpejte per te kursyer ca para dhe ne trenin rajonal nga Dizhoni ne Paris hyra ne nje vagon ku ndodhesha veten une. Ishin oret e vona te nates dhe mesa dukej askush nuk udhetonte ne ate ore te vone. Pas pak degjova qe u hap dera e vagonit dhe pashe te hynte nje djalosh bjond, pak me i gjate se mesatarja, i bukur, sy blu, veshur me nje bluze roze qe ishte ne mode ate vit, me nje pale pantallona te shkurtra e me shapka me rrip ne mes.

Ne kurriz mbante nje cante te madhe. Megjithese vagoni ishte krejt bosh, bjondi si pa nje here rreth e rrotull erdhi dhe u ul ne ndenjesen perballe meje. Une jam me gjatesi mesatare, floket e zinj e syte e gjelber, i bukur sic me thone dhe i veshur po me rroba verore, por me me rregull sesa djaloshi i sapoardhur. ‘Mundem?’ me pyeti ne anglisht kur erdhi te ulej perballe meje. Une i buzeqesha dhe i tregova ndenjesen me dore. Vuri canten e madhe ne mbajtesen e bagazheve siper nesh dhe u ul. Buzeqeshem, por nuk folem. Djaloshi ishte marramendes dhe emocioni m’u duk qarte ne fytyre. Rrija rrija dhe i hidhja nga nje sy asaj fytyre engjellore. Djaloshi e kishte vene re dhe ma kthente edhe ai me shikime, por nuk u pame asnjehere drejt e ne sy. Ishte nje loje qe po ma gerryente zemren. Nje cast, djaloshi rregulloi pozicionin e karit nga siper pantallonave dhe hapi kembet me shume. Une ktheva shikimin menjehere per te pare dhe pashe nje

Një natë e çmendur - Tregim Erotik

Stacioni i autobuzit ishte më i populluar se zakonisht. Ndeshja e rëndësishme ndërkombëtare, kish bërë të grumbulloheshin nga të katër anët tifozat, që vinin me shpresë se mos gjenin ndonjë biletë, për të mos munguar në këtë pikpjekje historike. Por gjetja e saj ishte thuaj se e pamundur, pasi biletat jo vetëm ishin shitur me kohë, por edhe çmimet e tyre kishin arritur shifra astronomike. Megjithatë kishte nga ata që ende shpresonin, se do të ndodhte një mrekulli dhe se pas pak do të ndodheshin mbrenda stadiumit, duke parë ndeshjen.

Autobuzi po vonohej, kështu që po rrinja duke soditur njerëzit përreth. Më tërhoqi vemendjen një djalë i këndëshëm, i cili më kish ngulur sytë e po më shikonte ngultas. Fillimisht me shkoi mendja se mos e njihja, por kujtesa ime refuzonte të hapte ndonjë sirtare për të nxjerrë se kush ishte. U binda se nuk e njihja fare. Ndërkohë autobuzi erdhi dhe të gjithë sulmuan të futeshin mbrenda. Duke mos qënë tifoz, nuk kisha pse ngutesha, pasi mund të prisnja edhe autobuzin tjetër. Por ai mund të vonohej e prandaj fillova të shtyhem edhe unë.

Kur e gjeta veten nëmes të turmës, vura re se ndodhesha pas djaloshit të interesuar për mua. Ai ishte me dy shokë, të cilët kishin mundur të uleshin, ndërsa ai kish mbetur në këmbë. Zgjata dorën të mbahesha, pikërisht ngjitur me dorën e tij. Kur autobuzi u nis ai u përplas nja dy herë pas meje. Por kjo ishte çështje inercie. Për t’u mbajtur më mirë ai ngjiti dorën pas times dhe unë nuk luajta për të shkuar më tej. Më vonë ndjeva gishtin e tij të futej mes dorës time, dhe unë e shtërngova pak si për ti thënë se isha aty. Ky këmbim i shkurtër sinjalesh qe i mjaftueshëm që atij ti shtohej

Ai të vdesë fare - Tregim Erotik

Sa herë që kaloja nga ajo rrugë, do të ndaloja në një dyqan luksoz, për të admiruar koleksionin e veshjeve luksoze, që herë pas here ripërtëriheshin nga pronari i dyqanit. Atë mbrëmje më mbetën sytë tek një kostum monopet si dhe në një palë këpucësh kafe. Po afronte 31 dhjetori dhe unë po ëndroja me sikur... kur ja në xhamin e vitrinës vizulloj diçka. Ktheva kokën dhe pash një djalë të ri i cili po shihte nga unë.
Si po të duken. Koleksion i bukur hë?
Mu duk se atë djalin e kishin vënë nga dyqani, që të tërheq myshteritë, njëlloj siç bëjnë në Turqi.
Ti punon këtu?- e pyes.
Jo, jam djalë i lagjes. Pastaj si u mendua pak tha:
Në këtë dyqan edhe familja e jonë ka pjesë dhe jam i interesuar që të mos ikin , se kush gjen qiraxhi tjetër...
Unë qesha. Sa vjeç je?- e pyes. 18 më thotë. Atëher fillova ta shoh me vëmendje. Ishte djalë i këndshëm brun, me fytyrë të qeshur dhe flokë kaçurrela.
Kështu bën reklamë gjithmonë për dyqanin?
Jo, po mu duke një djalë qefli për tu veshur e thash se mos të mbushej mendja për të blerë diçka të bukur.
Po ti çfarë do të pëlqente të blije?
Ai bëri një gjest në fytyrë e tha: gjithë dyqanin. Qeshëm të dy.
I thash se do të ikja. Dhe rastisi që kishim të vyejtën rrugë. U kthyem në një rrugicë të ndriçuar keq.
Qenke shumë seksi,- i them. Kështu të dukem? Ndoshta nga që rrugica është e ndriçuar keq. Kot s’kanë thënë se në errësirë çdo gjë duket mahnitëse.
Gjeja e mirë duket si me dritë ashtu edhe pa dritë. Po më beso këtë që të them unë se qenke shumë i mirë...
Faleminderit.
Po të tjerë ta kanë thënë?

A Tu Shtua Kureshtja ? - Tregim Erotik

Mjeku, pavarësisht i ri apo i vjetër, gjithmonë është person me rëndësi dhe ja kanë nevojën të gjithë. Unë kisha pretendime, se kisha qenë student i mirë dhe prisja një specializim të mirë në kirurgji p.sh. Por një mik më tha që të kisha durim, se po diskutohej për të dërguar jashtë për specializim, prandaj duhej bërë durim nja një vit. Për të mos ikur koha kot, mund të shkoja në një rreth qe nuk kishte mjek, e kështu edhe një praktikë do të bëje, por edhe një dorë pare do të fitoje. Me këmbënguljen e mikut, e pranova vendin. Fundja nuk ishte keq sepse rrugët janë gjithandej. Bleva një makinë, mora me vete laptopin së bashku me disa libra të mirë dhe s’kishe pse mërziteshe. Pastaj puna ishte mjaft e ngarkuar, kështu edhe formula punë dhe gjumë ishte mjaft e vlefshme.

U sistemova në ambulance. Aty vendosa shtratin dhe orenditë e pakta që kisha që ti jepja pamje sa më të ngrohët vendit. Por më zuri belaja, sepse parësia e vendit kishin dëshire që të pinin ndonjë gotë rakije dhe vinin e i binin xhamit, duke më prishur qetësinë. Por fundja një vit ishte e duhet të duroja. Por makina më bënte shumë punë për të shkuar për vizita mjekësore. Por mendja më rrinte tek Tirana e sa vinte fundi i javës i merrja plaçkat e palara dhe pas kohe isha në shtëpi.
Një ditë ndërsa po kthehesha nga Tirana, papritur më zuri një kohë e keqe, gjithë vetëtima që të kallnin datën. Kur shoh një djalë, që ishte pështjell me një fletë mushamaje dhe me një çantë të hedhur në shpinë, që po ecte në mes të shiut. Ndalova dhe i thash të hipte. Ishte bërë me të vërtet peshk. I vura në sedile një flete fësh-fëshe dhe

I tronditur nga kënaqësia - Tregim Erotik

Kur zbrita nga autobusi, kishte filluar një shi i lehtë. Para meje një djalosh hapi çadrën dhe kur më pa ashtu të pambrojtur më ftoj që të fusja kokën nën të. E falënderova, duke i thënë se ishte shi i butë, ndërsa ai më kujtoi një maksimë popullore: shiu i butë që lag të marrë e të urtë. Qeshëm.

Banon larg e pyes. Jo shumë. –Sipas shpjegimit të tij duhet të ishim së paku mehallelij. Për herë të parë u ktheva nga ai për ta kujtuar në se e kisha parë ndonjë herë dhe u kujtova që ai po bënte një bisedë telefonike me një shokun e tij, për ti kërkuar si huazim filmin “Kthimi i princit” një nga serialet e Harry Potter. Më pat bërë përshtypje se ai i ngjante shumë Harry Potterit, kështu që kur mbaroi telefonin dhe vazhduam rrugën bashkë duke biseduar për personazhin e Harrit, që atij i pëlqente shume. Ia kujtova këtë ngjarje dhe atij i erdhi ndërmend.
E di që ti i ngjanë shume Harrit.- Ai qeshi.- Ndoshta prandaj edhe të pëlqen. Edhe mua më pëlqen,- i them. Ai është aq i kendëshem sa mund të biesh në dashuri me të. Ai ktheu kokën. Por nuk foli.
Pse ti nuk do ta dashuroje, po të ndodheshe në Londër.
Në Londër po, por këtu... U bubuja... Më fal, si të quajnë. Mua Liri, po ty? Andi. Vërtet se di që edhe këtu ka sa të duash që kanë mendime të lira dhe bëjnë seks sipas shijes dhe dëshirës. Nuk besoj se je kaq i humbur në kryeqytet, sa të besosh se këtu nuk ndodh gjë dhe njerëzit janë kaq engjëj.
Më fal, por s’më ka rënë rasti të bëj biseda të tilla, prandaj u befasova.
Pra edhe ti paske një farë eksperience.
Jo,jo nuk kam

Pervoja e Pare - Tregim Erotik

Kisha kohe qe shihja qe nje prej komshijve te mi me ndiqte me shikim. Ai rrinte me ore te tera tek lokali im, por une nuk e kisha menduar, qe qellimi do te kisha qene une. Sapo ishte kthyer nga Italia, pasi ishte divorcuar me gruan. Me floket e qethura shkurt dhe rroba gjithnje te ngjitura pas trupit binte gjithnje ne sy. Shpesh hynte te zona e banakut per te kerkuar ndonje tavell duhani dhe aty me prekte lehte bythet me trupin e tij, duke me lene te kuptoja se atij i pelqente. Nje nate, ai doli i fundi nga dyqani, madje me ndihmoi qe te ul edhe qepenin e dyqanit, pasi ishte i rende. Hipen ne autobus, pasi une banoj ne kombinat. Ndjeva qe komshiu im me ishte mberthyer pas bytheve, nderkohe qe nje gje e forte ishte gati duke me çare pantallonat, duke tentuar te hynte tek foleja. Pasi zbritem nga autobusi u drejtuam per ne shtepi. Ai sillej sikur nuk kishte ndodhur asgje ndersa une perpiqesha te deshifroja sinjalet e tij, pa ç’ka qe ato ishin te qarta. Ecnim te heshtur. Disa metra para se te shkonim te shtepia, ai me ndali dhe me tha: "Si do te bejme Gersi". Une i thashe, "Cfare te bejme?..". Pas disa lojra fjalesh, qe une u perpoqa te bej, ai nuk rezitoi dot, por me kapi dhe me puthi. E vura re se nuk dinte te puthte mire, por ç’rendesi kishte. Filloi te me shtrengonte bythet, aq fort sa kur u ktheva ne shtepi, vura re se shenjat i kisha ende aty. Kaluam ne nje cep aty afer qð ishte mð i errðt. Ai me uli koken poshte tek kari i tij. Une nuk pranova, por ai me shtyu fort dhe kari m’u mbðshtet ne buze. Ndjeva nje arome te

Nje Zile E Vonuar - Tregim Erotik

Atë natë isha bërë si I tërbuar. Kisha kaq kohë që nuk kisha bërë gjë, herë për mungesë të një partneri të mirë dhe herë për mungesë vendi. Kjo e fundit ishte fatale, sepse më ishin afruar djem të mirë, por s’kishim pasur vend ku të shkojmë. Në mbrëmje doli si okazion, një djalë fort I mirë, por mbetem duke u sjelle rrugëve. Në natyrë nuk më pëlqente. Ai më thonte te shkonim në një hotel, por unë kisha dyshim se mos dilte ndonjë I njohur. Dhe ja këtë mbrëmje isha krejtësisht vetëm me dhomën në dispozicion, por s’po gjeja partnerin. Fatkeqësisht nuk kisha mbajt asnjë nr. Telefoni, sepse edhe ato që më kishin dhënë më kishin gënjyer. Sidomos më vinte keq për një djalë t mrekullueshëm të quajtur Franko, I cili kishte gabuar në nr. fundit telefonit. Me të kisha qene një herë dhe kishim mbetur të kënaqur nga njëri tjetri. Shkova disa herë deri tek liqeni, por u ktheva sepse më dukej vend I rrezikshëm dhe pa garanci. Paske naze shumë, do të thonte ndonjëri nga juve. Po kush I di kushtet e tjetrit dhe fundja asnjë nuk del me flamur se nuk jemi në Kanada për ta bërë në mënyrë të tillë. Me shpresa të humbura u ktheva në qendër. Dikush thonte se tek lulishtja pas opera mund të gjeje sa të duash, megjithëse nuk e këshillonte të shkoje me të panjohur, pasi ishin njerëz të pasigurte. U solla nëpër lulishte, por nuk pash asnjë djalë të dyshimtë. Atëherë mendova se nuk ia vlente të sillesha më dhe desha të ikja. Kur në parvazin e lulishte ishte ulur një djalë. Kalova pranë dhe mu duk djalë I këndshëm. Të pakën lënë vetëm?-e pyes. Ehë më përgjigjet, por pa ndonjë interes. Eca përpara pa e zgjatur,sepse nuk dha

Do Shokoheni Me Sekretin Tim - Tregim Erotik

E di që kur të lexoni letrën time do të shokoheni, do të më paragjykoni ndoshta edhe do të më urreni. Në fakt nuk po e shkruaj këtë letër për të shkaktuar këtë efekt te njerëzit. Do të më vinte shumë mirë sikur, qoftë dhe një lexues, ta kuptonte gjendjen time; por nuk dua të bëj si ata njerëz që shkojnë përballë priftit dhe thonë: “Falmë at, se kam mëkatuar!” Dhe, në fakt, unë kam mëkatuar, por në emër të dashurisë.
Unë jam një njeri i mallkuar nga Perëndia.Jam një djalë 24 vjeç, i apasionuar pas meshkujve. Prej kohësh unë kam zbuluar se jam homoseksual, por ngaqë jetoj në Shqipëri e di se është shumë e vështirë që të tjerët ta pranojnë këtë prirje perverse. Kësaj i shtohet arsyeja se përse dua të ruaj anonimatin. Megjithatë, është një arsye tjetër më e fortë se kjo, të cilën do ta kuptoni pasi ta keni lexuar me durim këtë histori. Tani dua të bëj një retrospektivë, të kthehem 9 vjet mbrapa.
Jam rritur me frymën e dashurisë në romanet që lexoja kur isha 15 vjeç. I përpija ato histori me shpejtësi skëterre dhe më pas ëndërroja se si do të ishte jeta ime, si do të ishte djali i ëndrrave të mia. Kisha krijuar shumë ide, shumica e të cilave qenë të gabuara, gjë që e kuptova kur hapa sytë dhe pashë që jeta e vërtetë ishte ndryshe. Në atë moshë, doja t’i përjetoja ato skenat e fuqishme të dashurisë, si nëpër filma dhe si nëpër faqet e librave.
Unë ëndërroja që dikush të më merrte me forcë, të më rrëmbente, të bënte dahuri me mua me netë të tëra. Por, më kot prisja, sepse këto netë nuk vinin. Pavarësisht se mbetesha një djalë pasionant, shumë patetik, brenda të cilit vlonte gjaku, që dridhesha pas