Zbulimi i Madh - Tregim Erotik

Mbrëmja po vinte me shpejtësi dhe Iri kish mbetur ende rrugëve. Atë mëngjes kish ardhur që të regjistrohej në shkollë, por kjo nuk kish qënë aq e lehtë sa kish menduar. Kështu që ishte sorollatur deri në këtë orë kur i gjithë trafiku bije dhe është vështirë të udhëtosh. Ai rrinte duke nxjerr dorën para veturave, me shpresë se ndonjë shpirtëmirë do të ndalonte e do ta merrte. Por shpresat vinin duke u venitur, pasi të gjitha makinat kalonin dhe asnjë nuk merrte mundimin të tregohej fisnik e ta merrte. Kur filloi t’i humbiste shpresat dhe të mendohej seriozisht se ku ta kalonte natën, pa të afrohej një furgon, që kish dy persona përpara, kështu që mendoi se vendet ishin të zëna, prandaj nuk i nxorri dorën. Por makina pasi eci edhe disa metra më tej ndaloi. Një djalë nxorri kokën nga dritaria dhe i tha:

“Eja! Hip!”

Iri u afrua e filloi të pyeste në se shkonin andej nga donte, por djaloshi me një farë arrogance i thotë përsëri:

 

“Do hipësh apo të ikim. Paske naze shumë ti.”

U hap dera anësore dhe Iri pa një burrë të parruar, që ishte ulur mbi një thes që e kish bërë si stol të improvizuar. Dukej se makina kish shpërndarë mallin dhe tani, pothuaj e boshatisur, po kthehej në destinacion.

Iri u ul në vendin e lirë , pranë burrit që ishte mbrapa. Ai i hodhi një vështrim të ashpër sikur desh t’a vlersonte dhe sapo e pa filluan t’i shkëlqenin sytë. Shfryu pak dhe një aromë alkoli ra mbi Irin, i cili shtrembëroj turit.

“ Hë , çfarë ke? S’të pëlqej?”

“Jo,jo asgjë. “ shpejtoi të thotë Iri për të mbyllur muhabetin. Makina ecte me shpejtësi. Një bisedë koti po zhvillohej midis të tre pesonave që ishin në makinë,

Një Mrekulli - Tregim Erotik

Po kthehesha nga expo-klic, kur te kryeministria filloi të binin pika shiu. Aty s’ke ku te fusish koken, prandaj shpejtova hapin, për të aritur tek stacioni I autobuzit që ishte zene nga nje grumbull njerzish. Një djalë me nje cellular në dorë diçka shkruante dhe une mendova se po luan lojra elektronike. U afrova pak dhe ai ngriti kokën dhe më pa. Pastaj buzeqeshi dhe përshendeti me kokë. Kjo më dha kurajo të afrohesha akoma më shumë. Kur ishim pranë vura re se, ai po kontrollonte internetin. Ai ngriti kokën përsëri dhe më pyeti: çdo të thotë pedonal? Rrugë këmbësorësh … -I theme unë. -Po ku është kjo rrugë?-Për një çast u hutova dhe nuk po I bija në të se përse ishte fjala.

Këtu thotë se në rrugën pedonale “Murat Toptani” ka koncert.

Aha… Atëherë u kullova dhe I thash: Ja ku e ke nja dy rrugë më poshtë…Po deshe te me besh shoqëri, mund të shkojmë se edhe unë do të kaloj aty. Kështu u nisëm.

Po ecnim dhe unë e shikoja me bisht të syrit. Më dukej djalë I vogë, pa qime në fytyrë.

Sa vj je? E pyes. I kam mbushur të 18. Me mua nuk ke problem se jam në moshë madhore. E kapa flurthi mendimin e tij. Sigurisht po mendonte se mos po I propozoja për seks.

Je student apo në punë?

Jam student në fakultetin e anglishtes.

Are you Top or Bottom?

Çdo me thenë Top or Bottom?

Të jesh ak or pas?

Aha… Si thua ti?

Me duket më shumë pas…

Jo jam të dyja.

Nga je? Ai sikur filloi të besdisej. Të pyeta se shumë djem që vijnë nga rrethet bëhen kurreshtarë dhe e provojnë këtu në Tiranë me që është qytet I lire…

Uafruam në zonën pedonale në të cilin

Shkolla Ushtarake - Tregim Erotik

Nata ishte e ftohët dhe me shi. Ai ishte me një këmishë me mëngë të shkurtëra dhe po dridhej nga të ftohtit. Kur I kalova pranë, më thotë, në se mund ta ndihmoja. Kishte ardhur nga Berati per tu regjistruar në shkollën ushtarake, por nuk kishte bërë gjë. Nuk kisha mik të forte, më tha, prandaj nuk arrita të futem. Ishte djalë I këndëshëm, me buzë të trasha dhe sy si thengjij.
Si mund të të ndihmoj?- I theme.
Nuk mund të them të më paguash hotelin, por mund të më marrësh në shtëpi,- siç është zakon në anët tona.
Deshirë kisha ta ndihmoja, por hotelet kushtojne dhe une nuk isha në gjendje ta mbaja. Mendova shpejt se si të bëja dhe ashtu rrufeshem vendosa ta merrja në shtëpi, megjithëse ky ishte mendimi me I papjekur që mund të bëja. Kjo sepse të fusish një të panjohur në shtëpi, çfarë s’mund të ndollë. Megjithëse nga pamja dukej djalë I mire, po ku ta dish se çfarë të qëllon.

Në shtëpi I thash prindërve se ishte një djalë që njihja dhe kish mbetur keq dhe e ftova tek ne. Unë I solla disa roba nga të mijat qe te ndërrohej. Kurse nëna na shtroi për të ngrene. Atëherë im at filloj pyetjet e merzitëshme, nga je? I kujt je? etj. Nja dy here ia bera me shenjë që ti linte pyetjet qe të hanim rehat. Por edhe mua më pëlqente të mësoja se kush ishte dhe nga vinte. Edhe une mesova që djali ishte nga Berati, kishte mbaruar gjimnazin dhe donte të studionte per kompjutera… Sidoqoftë ai ishte fjalë pak. U ulëm të shihnim televisor, por ai nga tensioni I ditës, filloi të kotesh dhe une I thash në se donte mund të shkonim për të fjetur. Në dhomën time ka

Kur Kerkon Ti Gjesh Fundin - Tregim Erotik

Jeta ka histori që kur i shkruan duken krejtësisht të pabesueshme. Janë trillime mund të thotë çdonjëri dhe për ketë mund të ketë të drejtë, pasi kur shkruajnë të gjithë trillojnë nga pak. Por këtu nuk ka shumë vend për të trilluar. Kisha nënën të shtruar në spital. prandaj më duhej të shkoja disa herë në ditë për t‘u përkujdesur, si edhe për t’i shpënë ndonjë gjë që ajo pëlqente. Një mbrëmje, pasi kisha qëndruar deri vonë,po kthehesha për në shtëpi. Oborri ishte i boshatisur, përveç një grupi djemsh që qëndronin rrëzë një pishe e diçka po bisedonin. Kur u afrova më tërhoqi vemendjen një pyetje që i drejtohej njërit prej djemëve dhe që m’u duke e pazakontë.

Pyetja ishte:

“ E çfarë ndjen kur qihesh?”

Ngadalësova hapin, se isha kurreshtar të dëgjoja përgjigjen.

“ Nuk di si ta themë, por është diçka e veçantë, që vetëm ai që është kurreshtar për të provuar ndjesi të reja, mund ta shijojë.”

“ Kur ka femra, përse u dashka të shkosh me meshkuj?…”

“ Sepse mjafton të mbyllish sytë dhe kënaqësia është e njejtë. Pastaj ka gjëra që me një femër si bën dot, kurse me një djalë është më e lehtë…”

“ E çfarë, t’ja fusish në gojë…”

Tashmë isha larguar mjaft dhe fjalët mezi dëgjoheshin. Por ato që dëgjova më mjaftuan për të më ndezur kurreshtjen. Këto biseda në përgjithësi ishin tabu midis të rinjve. Ato ose bëheshin në rrethe të ngushta, ose kur shanin ndonjërin. Por s’më kish rënë rasti të dëgjoja që ato të bëheshin në grup dhe me një seriozitet të tillë. Kur arrita tek kthesa e ndërtesës ishte një stol hekuri dhe unë u ula në cepin e tij, për të parë nga larg se si do të zhvilloheshin ngjarjet. Ato biseduan edhe pak e pastaj

Një përvojë e paharruar - Tregim Erotik

Tirana ka qënë qyteti i ëndrave te mija. Në qytetin tim, që më dukej i vogël jo se nuk kam patur gëzime, por sidoqofte Tirana me dukej si jashtë shtetit. Këtu ishte ndryshe, qyteti i madh njerëz të shumtë dhe lëvizje e madhe.

Mu dha rasti të vija këtu se më doli bursa për të studjuar në një fakultet. Isha vetëm njëzet vjeç dhe rinia ime më bënte të dridhesha sa herë shikoja një gungë të ngritur në pantallonat e djemëve të bukur. Akoma nuk e kuptoja rolin që do të luaja, por kisha një dëshirë të zjarrtë që ta provoja pa e ditur si.

Historia filloi tek “metroja” e Parkut Rinia. Sapo zbrita shkallët ndesha një djalosh, që përpara pshurtores, po e mbante karin në dorë, i pavendosur se ç’do të bënte me të. Zura vend pranë tij. Ishim pothuaj të një moshe. Më pa dhe me qeshi. Edhe unë i buzëqesha. Nuk e dija se kjo teknik do të më shoqëronte për vitet që vinin pas. Ai po e peshonte me dorë sikur do të thonte “Si të duket?”

Unë nxorra timin që ishte nja 2 cm më i madh se i tij.

“ U sa e paske? më tha.

“ Edhe ti s’qenke keq.”

“ He si thua, futemi në banjo?”

Nuk e prisnja një propozim kaq të shpejtë.

Luajta kokën në shenjë pranimi. U futëm në banjon e ngushtë, që për fat ishte e pastër, megjithëse era e urinës kundërmonte gjithëandej. I thash se do ta bënim me rradhë dhe ai pranoi. Të parit më ra rradha mua. Nuk e kisha menduar se do ta humbja virgjërinë në një vend të tillë. Pa e zgjatur, ula pantallonat, duke lënë të duken bythët e mija të ajthëta. Ai e leu pak me pështyme dhe pa e zgjatur

Xhepi I Grisur - Tregim Erotik

Tani preku me dorë pallën e tij dhe me nja dy levizje e bëri të ngrihej e të forcohej gur. Me ke do ta bente atë natë. Filloi të sillte nepërmend djemtë e lagjes, ndër të cilët i pëlqente shumë njëri që stërvitej për futboll, por me të e kish bërë shumë herë me mend, megjithëse ai ishte krejtësisht stright. Pastaj u kujtua për një djalë të këndëshëm që kish njohur në bibliotekë. Ai po, ia vlente pasi ishte shumë simpatik dhe kish të parpiturat e herës së parë.

Me mendje e zhveshi, ia mori në gojë e filloi ta pulponte. Nuk e di perse djaloshit të ëndrës gjithënjë i derdhej më parë, dhe ai me mendje e sillte farën nepër gojë deri sa i erdhi edhe atij. Shpejtoi të vinte mbi kokë letrën higjenike , për të pritur valët e spermes që tashmë nuk ishin imagjinara dhe pasi i iku orgasmi u pastrua dhe u qetsua. Megjithatë nuk e zuri gjumi. Ai nuk e kish berë asnjëherë. Dëshira kishte, por rasti nuk po i vinte. Në klasën e tij ai rrinte në bangën e fundit së bashku me Ergin, i cili ishte ca çapkën dhe ngacmues, por kishte shumë frikë se mos ekspozohej e i dilte ndonjë fjalë nga e cila nuk dinte si të mbrohej.

Por nuk kishin kaluar veçse disa ditë kur ndodhi një ngjarje e pazakontë. Në orën e matematikës, Ergi i thotë të fuste dorën në xhepin e majtë dhe Tani pa e zgjatur e futi dhe dora menjëherë i ndeshi me diçka të butë e të ngrohët. Xhepi kish qënë i grisur e nëpërmjet saj kari i tij i ngrehur arrinte gati për të dal jashtë tij. Tanit i bëri përshtypje madhësia e pallës së Ergit dhe i hutuar po vazhdonte ta mbante dorën

Gracka me shikim te par - Tregime Erotike Gay

Vera po mbaronte dhe kthimi ne qytetin tim ishte i pashmangshem,por nuk shijova lirshem asnje nga ditepushimet e mija,pasi qe ne diten e dyte te pushimeve,duart e nje mashkulli ne hotel me preken lehte"trimin"tim,i cili nuk e hiqte dot mendjen nga miklimi i duarve te tij.
Asnje nate nuk vura gjume rehat ne sy,pasi ne mendime shfaqej ai me duart e tij te gjata dhe te bukura teksa me ferkonte lehtazi ne ece jaket e mija neper hotel...
Mes ketyre mendimeve epshore verore,kthimi ne qytet u be i gjate dhe lodhes.
Teksa perqafohemi me miqte e perbashket,me te cilet kaluam 3 jave pushime ne jug te vendit,me cantat ngarkuar ngjis shkallet e shtepise sime private,dhe trokas ne xhamin e hollit si per te lajmeruar qe une erdha...
Te nesermen nisem per ne Tirane per disa pune te mijat vetiake,e nderkohe ne pritje e siper futem ne nje nga netet e kryeqytetit dhe neper ate rremuje te madhe virtualiteti njihem me dike,me te cilin le takim ne oren 14.30 ne nje kend te Tiranes,ku mund te shquaja ate dhe makinen e tij,sipas te dhenave qe kishim kembyer ne internet...
Neper ate zheg vape me duhej te prisja e djersa ime derdhej curg sa nga pritja,aq nga ankthi dhe turpi qe me kishte kapluar nga ky takim i pare me nje mashkull ndryshe..
Konsumova aq shume uje,saqe shitesit ambulant aty prane i ra ne sy dhe me pyeti:Mos jeni gje semure?
-Jo,u pergjigja une kam shume vape..
-Eh,me tha pse s'uleni ne ate kafeterine aty ngjitur,eshte me kondicioner,c'te bej une qe jam ketu dhe me duhet te nxjerr kafshaten e dites...
-Jo,po pres tim kusheri i them,dhe per pak vjen ..
-Ok , me tha ,ishalla te vjen shpejt dhe i shpeton kesaj vape marramendese..
-Flm i them,dhe u largova tere trup prej tij..

Makina e Bledit beri nje kthese te lehte dhe ne

Me mire i verteti sesa artificiali - Tregim Erotik

Me Nikun kisha kohe qe isha njohur. Ishim njohur ne nje konvikt privat ne Athine. Ndryshe nga shume greke te tjere, Niku nuk e kishte fare problem qe isha shqiptar. Ishte nja 1 e 80 i gjate, esmer me sy te zinj, nje hunde te drejte por jo me maje, dhe nje trup qe kishe qejf ta shikoje. Qe kur e pashe per here te pare, ndjeva nje perzierje ne bark. Deshiroja gjithcka te asaj fytyre dhe te atij trupi aq te bukur. Por Niku nuk dukej se ishte gay. E shikoje gjithnje me vajza dhe kishte pasur edhe te dashura. Aty ne konvikt u beme miq, por une nuk i kisha thene qe me pelqenin meshkujt. Vitin e dyte te studimeve vendosem te marrim nje shtepi me qira te dy. Kishim disa muaj qe jetonim ne te njejten shtepi dhe ishim afruar edhe me shume sesa ne konvikt. Une qihesha rralle me djem, se edhe nuk doja te bija shume ne sy. Shkoja gjithmone ne shtepine e tyre ose ne ndonje park. Nuk doja te sillja ndonje ne shtepi nga frika se mos na zinte Niku me presh ne duar. Mirepo vdes per kar, ndaj nje dite bleva nje kar artificial dhe kur isha vetem e fusja ne bythe dhe qihesha me te. Ate te enjte Niku ishte veshur bukur dhe dukej si djale sfilate. Mesa dukej do te takohej me ndonje vajze. Une i thashe se do rrija ne shtepi e do lexoja. Kur e pashe te veshur aq bukur, me ate buzeqeshjen e pafajme qe me terhiqte aq shume tek ai, fillova te ndej nje nxehje ne bythe. Sa doja t’i versulesha! Niku me pershendeti dhe iku duke me thene se do te vonohej. Une vazhdova leximin, por po ndjeja nje perzjerje epshi. Duke lexuar fillova te

Dashnori i pare - Tregim Erotik

kjo histori ka mbi njezet vjet qe me ka ndodhur me nje shokun tim qe ishte dhe kontakti im i pare seksual me djeme. Kur ishim ne gjimnaz ne moshen 16-17 vjecare dhe shkonim e vinim ne kembe nga shtepia ne shkolle dhe anasjelltas. banonim ne nje lagje e shpesh me ftonte dhe e ftoja ne shtepine time per kafe , embelsira apo festa etj.nje nate ai vendosi te flinte ne shtepine time ,te mesonim bashke e te hanim darke aty.mendimi im shkonte e vinte si do flinim ,ku do flinim . si ishte toni ne trup e ne organe sexuale,etj etj.ne shtepi nuk ishim vetem ne te dy por mbas darke kur erdhi koha te flinim une kerkova te flinim ne nje krevat pasi ishte ftohte e do vazhdonim te shihnim nje film koti (shqiptare,) e ashtu u be .
kur ne hyme ne krevat si dy shoke pa ndonje te keqe ne menjen e atij e po shikonim filmin..
ai me kishte kthyer shpinen se ashtu i ra qe te jete nga televizori e une nga pas tij ndieja se sa me afer i shkoja kari im jo vetem ngrihej por edhe rritej.....pa mase....
fillova ta prek me lezet ne kofshe e ne shpine e ai nuk po reagonte....fare kishte mendjen te filmi....ndoshta...
une rrisja ngadale menyren e te ferkuarit e ai fare.......derisa une vendosa doren time te kari i atij...
u kthye e me pa ......... shiko filmin se ska gje i thashe ...si me te embel.... e doren nuk e hiqja..
pas pak u kthye prape e me tha se ...nuk jam ne rregull por i thashe se jane gjera te mira ai duhet vetem te jete i qete..se nuk po beja gje te keqe vetem po ja prekja karin....
pas pak ai nga ferkimi im iu ngrit e ju be dru por

Seks me nje te huaj - Tregim Erotik

Kisha pak kohë që isha stabilizuar në atë qytet. Gjithëçka më kishte shkuar mbarë, pasi kisha gjetur një punë, kisha marrë shtëpi me qira dhe jeta ime prej të emigruari po merrte për mbarë. Qyteti ishte i këndëshëm , pasi naltohej në një kodrinë gjithë vila, përkundrejtë të cilave kishe një pamje mahnitëse. Pëpara ishte lumi i gjërë i mbushur me gjithëfare anijesh qe ngjiteshin e zbrisnin në rrjedhën e tij, ndërsa përtej ngrehinat madhështore të qytetit të madh të cilat bëheshin akoma më të bukura kur binte muzgu dhe fillonin të xixëllinin dritat, për ti dhënë një pamje metafizike asaj panorame që mbetet gjithënjë e varfër po të shprehej me fjalë. Tani që gjërat kryesore i kisha vënë në vijë më mbetej që të kujdesesha pak edhe për jetën time intime. Kisha dëgjuar nga miq fjalë për një jetë tunduese seksuale që zhvillohej përreth, por mua s’më kish rënë gjë në sy. Atë pasdite ra shi i lehtë, por i mjaftueshëm për të qullosur mjedisin. Fatmirësisht pushoi shpejt dhe qielli filloi të hapej për ti lënë vënd një perëndimi të kuq që premtonte ditë të mirë për të nesermen. Dola nga zyra, hipa në autobuzin e linjës dhe ndalova pikërisht në stacionin buzë belvederes së qytetit, i vendosur që të bëja pjesën tjetër të rrugës në këmbë e të shijoja atë pamje që gjithëmon më magjepste. Ecnja i shkujdesur, duke soditur njerëzit që kishin dalë pas shiut, për të shijuar freskun e mbremjes , pas vapës se zgjatur të atyre ditëve. Kisha bërë një copë rrugë në këmbë dhe njerëzit filluan të rralloheshin. Stacioni tjetër nuk ishte larg dhe prej aty shtëpija ime ishte vetëm dy ndalesa. Ajo zonë ishte mjaft e gjelbëruar, pasi nga një anë shtrihej një park i madh me një liqen artificial ku çdo mbrëmje