Klithma a fundit (pjesa e dyte) - Tregim Erotik

Nje pale duar po me lanin ne dush ,dhe ndeja rrekene e ujit te ngrohte qe po me shpelante pisllekun kudo.Ende s’kuptoja se ku ndodhesha.
Me pas,pasi me fshijne,kuptoj qe vetdija e plote me vjen,isha i shtrire ne nje krevat dopio ne nje shtepize te ngrohte,e cila sme kujtonte asgje.
Kisha fjetur shume dhe isha zgjuar ne oren 10.30 te paradites.
Plaku,hyri ne dhomen ku une kisha fjetur dhe me ofron nje filxhan me qumesht.Ku jam?- e pyes une ne pafajsi te plote.Rri mos u merzit dhe mos u shqeteso -me thote ai.
Ne trup kisha nje pale pizhama te reja ne masen time,gje qe me habiti akoma dhe me shume.
Syri me kapi ne fund te kmbeve te mia ne nje si stol te vogel nje pale corape,nje kostum te thjeshte pambuku sporti ,nje pale mbathje dhe nje kanatjere.
Serish e pyes plakun :po keto?-Jane te tuat bir-me tha ia me nje embelsi zeri te paimagjinueshme.
Isha gati te perlotesha,por embajta veten.
Plaku,ndersa une pija filxhanin me qumesht,filloi te me pyeste,porsi nje hetues profesionist se pse u gjenda ashtu ne rruge?Me trego sikur po flet me veten tende- me tha ai.Une i them qe kam nevoje ti tel nje shokut tim,sepse duhet te lajmeroj njerezit e shtepise sime ,sepse une mbreme s’kam qen ne shtepi.
Me zgjati cel e tij,e nderkohe une i tel. mikut tim Bertit per t’i thene, qe t’u thoshte te shtepise sime se kam qene ke ai dhe do te vij pasdite si perhere.Tani e gjete ti te me thuash,me kane tel. mbreme ne darke dhe i genjeva qe je ke une,m’u pergjigj ai tere turinj..
Pasi mbylla cel,fillova t’i tregoja plakut historine e asaj nate te tmerrshme me tipin 40 vjecar.Ne fund te rrefimit tim plaku me pyeti :e mban mend makinen dhe portretin e tij?Posi jo, i them derisa te vdes nuk do

Miku I Vertete - Tregim Erotik

Ne ushtri shkova me deshiren time. Me pelqente ai mjedis djemsh, midis te cileve mund te gjenja mjaft miq te mire. Kisha ne Ministri nje te njohur, i cili me rregulloi ne nje repart ne rrethin e qytetit tim. Por pervoja e diteve te para me beri te pendohem. Ne repart kishim nje djale si vajze dhe te gjithe talleshin dhe e keqtrajtonin, sikur ai ishte fajtor qe natyra e kish lindur te tille. Kjo me beri te frenohem dhe te mbytja deshirat e mija, sa me thelle qe te ishte e mundur. Nje dite erdhi per inspektim miku im dhe kur me takoi i shpjegova rasti dhe i thash se do te ishte me mire qe ate ta lironin, se sa ta torturonin ne kete menyre. Me sa duket fjala ime zuri vend, pasi pas pak ditesh ate e larguan nga reparti dhe une besoj se e kane liruar.

Kjo i vuri vulen shpresave te mija, e megjithese punoja ne nje sektor shume te rendesishem” siç eshte guzhina dhe i kisha ne dore te gjithe per nje garuzhde gjelle, perseri nuk levizja, pasi doja te ruaja gjendjen time te qetesise. Por do s’do,ja qe vjen rasti edhe pa e kerkuar.

Ate mbremje ishte shofer gatishmerie Ariani. Ai ishte nje djale me pamje jo kushedi çfare, por kishte shpatulla te gjera dhe dukej shume mashkullor. Floket i kishte te zeza kaçurela, sy zi vetull zi, me nje fjale nje djale normal. Ai kishte bere ushtrine ne kete repart dhe pas mbarimit e kishin mbajtur aty si shofer. Ndoshta nga kjo qe shume vete e dinin, qe e kishte te madh. Kjo me bente kurreshtar dhe keshtu qe here pas here kur e shihja i hidhja syte se mos dalloja gje nen stofin e pantallonave.

Nje mbremje m’u desh te shkoja

A do ta fusesh ? - Tregim Erotik

A e keni provuar ndonjëherë kur “të kërcen gjumi?”. S’ka më keq. Ndjehesh i lodhur dhe i këputur. Gjumi nuk të zë, në mendje të vijnë gjithfarë mendimesh, me një fjalë humb tërë qetësinë. Në këto raste puna më e mirë është të ngrihesh. Kështu bëra edhe unë. Për tu marrë me diçka u ula tek kompjuteri dhe shkova në mesanxher me shpresë të ndonjë bisede të këndshme...Dhe ja ishte dikush në mesanxher që nuk ishte i regjistruar tek miqtë e mi, por më ka ndodhur edhe herë tjetër që janë futur bisedues që i kam hasur një herë dhe vetëm kaq. Këtë herë ishte dikush me nofkën super meni. Sapo u lidhëm filloi me një ton të ashpër dhe kërcnues: Ti je ai që ke shkruar ato tregimet erotike. Po , pse . Po ku je, se sapo lexova nja dy dhe më është ngritur kaq keq sa po plas për seks.

Po mua ku më gjete. Unë u futa krejtësisht kot në mesanger..

Edhe mua nuk po më zinte gjumi dhe s’kisha njeri me kë të bisedoja. Kur ja u hap adresa jote dhe kjo më bëri të shpresoj mos dali gjo. Si shumë koincidenca: lexova tregimet e tani bisedat. Shiko Arbi, kushedi se çfarë do më ndodhë në se nuk do gjejë dikë që ta qij sonte. Kari më ka ngrire dhe se e futa në akull, nuk do ta dijë, por mbetet dru...

Ku je?- më tha. Unë kam makinë e vi e të marrë.

Po kush del në 3 të natës pa njofto e pa ditë...

Pse vampir më kujton mua. Eja të qihemi, të betohem se do të kënaqesh. Do të bëj si të duash ti. Ke qejf të ma fusish? Po deshe ta marr në gojë, por puna është se kam nevojë të

Pushimet Ne Fshat - Tregim Erotik

Nardi kishte kohe qe nuk kishte shkuar tek gjyshrit ne fshat. Prej andej ishin larguar te gjithe, vetem gjyshi me gjyshen kishin mbetur, pasi ishin mesuar atje. Prinderit e nxisnin te shkonte se pleqeve iu behej qejfi, por Nardi justifikohej se s’kishte ç’te bente, njeri nuk njihte e si do ta kalonte kohen. Prindet i thonin se atje ishte qetesi e mund te studionte per konkursin, kurse ketu i rrinte mendja tek rruga e me se fundi ai ra dakord te qendornte vetem nje jave. Nga keto dy dite ishin udhetim, pese ditet e tjera kaoheshin si kaloheshin. Kur arriti ne fshat sikur u qetesua pak se natyra ishte e bukur por qe te nesermen filloi merzia. Pa shoke, larg klubeve te Tiranes, asgje si futej ne shpirte. Diten e trete vendosi te shkonte per tu lare ne lume. I kujtohej se diku ishte nje pellg ku shkonte me prinderit e vendosi ta kerkonte e me kete rast te provonte forcen e kujteses se tij. Duke ecur anes lumit shikonte tek tuk femije te cilet laheshin plot zhurme dhe ai vazhdonte te ecte perpara me shprese se do te gjente nje vend te qete ku te rrinte vetem. E keshtu kishte bere nje cope rruge te mire, kur papritmas u ndesh me nje pamje qe nuk e priste. Ne rrezen e nje peme buze lumit ishin shtrire dy djem lakuriq, qe po ia lepinin njeri tjetrit. Nardi i urrente gejt, por besonte se ato ishin vetem ne Tirane dhe jo edhe ketu ne fshat. I ngrire siç ishte , duke pare ne drejtimin e tyre, ndjeu se i ishte ngritur tðrbueshem. Ai vuri doren siper palles se tij, duke shpresuar se do t’i ulej, por hiç. Ato po vazhdonin punen e tyre sepse akoma nuk kishin vene re se ishin

Nje Histori E Cuditshme - Tregim Erotik

Klasa e tyre ishte karakterizuar si ajo e djemëve të bukur. Por ndër ta Flori binte më shumë në sy. I gjatë, i hijshëm, me një fytyrë engjëllore të bënte menjëherë për vete. Vajzat i ngjiteshin pas dhe ai nuk hezitonte t’ua bënte qejfin të gjithave.

-Hajde Flori, hajde. Ti je ku rafsha mos u vrafsha.

Kështu i thonte Lori një mik i tij i ngushtë. E Flori qeshte jo pa kënaqësi.

Por midis shokëve po bëhej një dallim. Për shumë vjet që kishin qënë në një klasë kishin qënë njëlloj, kurse tani Lori kish filluar të bëhej gjithënjë e më elegant. Ndoshta nga që punonte në një restorant luksi dhe simpatik siç ishte klientët e donin dhe i jipnin shumë bakshishe. Kurse Flori ishte dembel dhe nuk i vinte mbarë të tundëte vithet e të punonte. Por dorën për të shpenzuar nuk e rrudhte kurrë. Një e dy, do të shkojmë në Durrës për të pirë kafe: Flori më jep një pesëshe se jam fresko; do të shkojmë në Dajt për të pirë në lokale: Flori ke një njëzetshe ose tridhjetëshe më mirë; e keshtu me rradhë kërkesat shtoheshin dhe nuk paguheshin. Por Lori ishte djalë i mirë e nuk bënte fjalë. Pralla me mbret do të thotë dikush. E ku ka shokë sot të të jap para kot, për qejf apo miqësi. Vërtet ashtu është. Një ditë të bukur Lori i thotë:

- Flori parat që më ke më duhen se do të ble një motoskuter, pasi dal vonë nga puna e kështu më është i domosdoshëm.

- S’kam!

- Si s’ke. Ti e kupton se nuk ti kam falur, pasi unë kam pak e më duhen për vete.

- E di, por ke durim. Kur të marrim pronat…

- Na ngope me ato pronat e tua që

Djem të mire (Pjesa e dytë) - Tregim Erotik

(Arbi: Këtë tregim e kam shkuajtur me kerkesen e mikut tone Qer, I cili donte vazhdimin e tregimit qe e kisha lene ne mes.) Kur u ktheva në dhomë bëra një banjo për të hequr djersët. Me vete kisha një Denim shumë aromatic që e përdorja për aromatizimin e trupit. Pastaj u futa në shtrat. Aty prita një cope here por asgjë. Në televizor po shfaqej një film për politikën e re kineze të prodhimit, pastaj lexova një roman të vjetër të shkrimtares Han Suin “Lulja e vdekjes” që më tërhiqte shume, megjithëse ishte shkruar vite të shkuara. Më pëlqente se përshkruhej fati I një vajze të kryqezuar kinezo-belge krahas së cilës edhe të zhvillimit të revolucionit kinez dhe ardhjes ne fuqi të Maos. Të gjitha këto më bënin të kuptoja më mire Kinen e tanishme Të mos e zgjasim e mbylla librin dhe vura kokën në jastik që të fle, kur ndjejë një trokitje të lehtë në derë. Isha thjeshte në të mbathura se kishin filluar netët e vapës dhe here pas here ishte e nevojshme të freskoheshe. Pa pyetur, e hapa derën pak dhe pash kamarierin që po prisnja. I thash të hynte, ndërkohë I holla vështrimin korridorit për të pare në se kishte njeri që ruante. Por çdo gjë ishte e qetë.
Kinezi po shikonte nga unë dhe po priste. Po ashtu edhe une nuk dija si të filloja.
Si të quajnë? E pyes. Cin,- më thotë.(Cin do të thotë flori).
Vërtet flori je… Ai buzëqeshi. –Sa vjeç je? 19. Të pëlqen të bësh seks? Shumë… Si të pëlqen më shumë? Të gjitha. Më pëlqen të eksperimentoj…
Të mos humbim kohë…Shkojmë në shtrat !-I them. Ai menjehere uli tutat dhe  të mbathurat njëherësh. Kari I tij modest ishte I ngrehur. Sa I gatshëm që qenka, mendoja me

Nje Njohje E Rastit - Tregim Erotik

Kohët e fundit Gerti ishte bërë më simpatik. Sytë e tij të shkruar dhe plot lëng xixëllonin ndën tufat e flokëve të ngritura përpjetë dhe të ngrira nga xheli. Vende vende ai i kishte zverdhur me perhidrol, duke e bërë me paraqitje bashkohore. Në njërin vesh mbante nje vath të vogël floriri, që vezullonte kur kthente kokën nga ajo anë.

Gerti kish marrë një martini dhe po e sillte nepër duar, duke duke e thëthirë nga pak herë pas here. Hidhte vështrimin përreth tryezave të mbushura me djem të kendëshëm që pinin kafe dhe bënin muhabet. E ndjente veten të vetmuar, që kurse miku i tij i ngushtë, kish emigruar në Kanada. Me të kish kish patur të bënte që kur ishin njohur në një sezon pushimesh në Sarandë. Duke qënë se nuk zinte miqesi shpejt dhe me këdo, miqësia me të, i kish ngjitur, kështu që gjenin rastin të rrinin shpesh bashkë. Ndoshta kjo kish qënë dashuria e tij më e madhe, por si çdo gjë ka një fund edhe ajo kish përfunduar tashmë. Këmbenin herë pas here emaile, por ato i bënin me shumë keq se sa mirë, pasi ai i përshkruante klubet gay ku kalonte kohën, i fliste për djelmoshat që i tundënin karin para gojës së tij, për të fituar një dorë para dhe për ato me të cilët përfundonte në krevat. Kohët e fundit kish gjetur një filipinas të këndëshëm, gjë që e bënte Gertin shumë xheloz, por ç’të bënte, kështu e ka jeta.

Gerti ishte vetën 22 vjeç dhe kishte jetën përpara, megjithatë ishte mjaft pesimist, sepse i dukej se për të gjithëçka kishte marrë fund dhe ai tani ishte një plak rrëngallë. Për këtë kish filluar të kujdesej për veten, të vishej mirë e të përdorte parfume të këndëshme të cilat i hanin

Hakmarrja e gjimnazistëve - Tregim Erotik

Giorgos i pëlqente gjithnjë që të ishte i pari në të gjitha, si në shkollë ashtu edhe në aktivitetet sportive, për të mos folur për vajzat. Por midis nesh kjo ishte kthyer në një garë, të cilës ai i jipte shumë rëndësi sepse sipas tij unë isha i shëmtuar ndërsa ai ishte i bukur, i zoti, sportiv dhe i çiltër. Ai e kish marrë vesh se shoku i tij më i ngushtë, Roberti, një 19 vjeçar që ndiqte vitin e parë të universitetit, ishte në fakt dashnori im… Nuk dua ta mohoj se Giorgo i binte të gjithëve në sy: i gjatë 1 e 80, një trup të skalitur, por jo shumë muskuloz, flokë të zeza dhe sy ngjyrë akulli dhe një gjoks leshtorë, në një kohë kur moda adhuronte qime shkulurit. Giorgo mburrej për gjoksin e tij plot lesh dhe për koqet e tij të bëshme. Sillej si mik me tre djemtë e tjerë të klasës, kurse mua më kishte bërë si tabelë qitje: më shante shkërdhatë, që e kisha të vogël, megjithëse unë e kisha 2 cm. më shumë se 18 cm. e tij me të cilën mburrej. Të gjitha këto ishin pordhë tipike të gjimnazistave heteroseksual që përpiqen të mbysin atë që e kanë ndën vete. S’më bëhej vonë për të, aq më tepër nuk ia varrja për sa kohë që mballosesha me dashnorin tim Robertin. Nganjëherë më binte një shëpull bythëve, ndërsa herë tjetër, veçanrisht kur ishim në dhomën e zhveshjes, argëtohej duke më fërkuar karin i cili më ngrihej në çast. Mikele, a e sheh që je bythqirë? Sa ta prekish të ngrihet menjëherë! E me këtë pall që ke do të kishe qirë dynjan e pidhit…Xhorxhi e shihte që unë heshtja e donte me çdo kusht të më tërbonte, por s’ia dilte asnjëherë. Nga

Djali i miresjellshem - Tregime Erotike Gay

Në autobuz nuk kishte shumë pasagjer, bile kishte shumë vende të boshatisura. Unë po rrija në këmbë, kur e ndjeva se dikush po me shikonte. Ktheva kokën dhe vura re një djalë të ri që po më shikonte me ngulm. Ai sapo më pa që po e shihja, u ngrit nga vendi dhe më ofroi që të ulesha. Kjo dukej artificiale, sepse vende të kishte dhe s’ishte nevoja për mirësjelle. Ke stacioni zbritëm. Ai po më ndiqte. Ishte një djalë i shkurtër, me kokë të qethur tullë dhe sepse me ngjallte dyshimin sikur kishte dalë nga burgu...por sidoqoftë ta ndizte gjakun. Atëhere e thirra dhe ai u afrua.
Si të quajnë ? e pyeta dhe ai më tha-Goni. Filluam të bisedojmë dhe ai shumë shpejt u dorëzua. Me tha se ishte aktiv dhe se e preferonin shumë. Pastaj edhe gjëra të tjera të parëndësishme. Por si problem dilte çështja e vendit. Atëhere ai më tha se kishte çelsin e apartamentit të vllait dhe mund të shkonim atje.
Shkova me mëdyshje, sepse më dukej që po i futesha një aventure të papëlqyshme. Pasi u sollëm në disa rrugica arritëm tek shtëpija, që ishte një apartament nga ato me punë vullnetare. Ai hapi derën shpejtë dhe u futëm mbrenda. Ashtu i shkurtër siç ishte u afrua dhe më pështolli, pastaj po ngrinte këmishen për të më kafshuar në gjoks. Pastaj filloi të më zbërthej rrypin e pantallonave, ndërsa unë po hiqja të tijin, kështu që më së fundi arritëm të zhvisheshim. Më bëri përshtypje që kishte një kar shumë të madh, rreth nja 20 cm dhe mjaft të trash. U bëra gati t’i them se nuk do pranoja që të ma fuste, por ai u ul në gjunjë e filloi të ma lëpinte dhe të ma thithte timin. Filloi të më lezetohej. Po i

Borxhi - Tregim Erotik

Kisha kohë që nuk e kisha shokun tim Tomin. Jo vetëm kishim qene shokë të mire, por kishim pasur edhe disa aventura bashkë që e bënte me te ngushte shoqërinë. Por shpresat për të gjetur parajsën diku jashtë e bënë edhe atë të marrë rrugët, “selametin për me e gjet”. Por ja, kot nuk thonë se mali me mal nuk piqen por njerëzit po. Dhe kështu, nën diellin përvëlues të asaj vere njujorkeze, shoh të ndalojë një djalë i cili me gëzim hapi krahët dhe mu hodh në qafë. Për fat kishte shumë pak njerëz e kështu që nuk tërhiqte vëmendjen. Po si mor Fat këtu qeke, nuk e kisha besu se do takoheshim përsëri. Pasi kaluan përshëndetjet e para, thamë të uleshim diku për të pirë ndonjë kafe. Kur u ulëm dhe pasi kishim thith ajrin e freskut të klimatizerit, filluam të flasim me përzemërsi se ç’bëhesh dhe ku bëhesh. Pastaj e pyes se si i shkojnë punët këtu, në se kish gjetur gjë. Këtu ke sa të duash mjaft të kesh dëshirë. E filloj të më tregonte nja dy gjëra të vogla. Këtu shumica e rasteve gjinden ne internet. Pa të nuk ka jetë. Qeshëm. Por edhe ke ne, kur lidhjet bëheshin me kontakt direkt, s’ishte keq? Të kujtohet si u lidhëm bashkë?  Atë nuk e harroj se ishte hera e parë. Atë mbrëmje isha tek Tomi , se mësonim bashkë. Kur dola për të shkuar në shtëpi, Tomi si zakonisht më shoqëroi deri në krye të rrugicës. Atje, duke këmbyer fjalët e fundit ai u afrua të m puthte në faqe, pastaj u puthëm në buzë dhe u shtrënguam kaq shumë sa po na merrej fryma. Tomi po dridhej nga emocioni, kurse unë jo aq shumë. I fërkova felet e mrekullueshme të bythëve dhe u puqëm njeri