Gare du Nord - Tregime Erotike Gay

Stacioni i Veriu është një vend i shëmtuar, po sepse më kujtonte shkrimet e Zolas. Po sillesha përreth duke bërë disa fotografi, pa qenë i përqendruar, por drejto aparatin dhe shkrehe atë. Pastaj u futa në brendësi të hollit të stacionit që kishte edhe disa stenda librash, kryesisht të dyshimta me foto porno si djemsh ashtu edhe femrash. Më tërhoqi vërejtjen një kopertine me një zezak, që po e fuste pallën e tij prej elefanti, në gojën e një djali, qe sa nuk po i çahej nga madhësia e tepruar. E mora në dorë dhe e shfletova pak, por nuk më pëlqeu, prandaj e lash së rishmi ne vendin e vet. Pash një herë përreth, se akoma ekzistonte ende ndjenja se mos del ndonjë i njohur. Kur po merrja të dilja, mu afrua një djalë pak zeshkan, që dukej se ishte arab dhe me një ton kërcënues më thotë se përse kisha fotografuar aty jashtë në rrugicë. Zotni i them, as që më kujtoheni që t’ju kem parë ndonjë herë dhe në qoftë se jeni futur në fotografi, ka qenë krejt i rastësishëm. Ai vazhdojë të bënte llafe dhe unë i mërzitur i them t’i kontrollonim fotografitë digjitale dhe në se ai është në ndonjërën do ta shuaja. Këtu ai e uli tonin dhe filloi me të mirë. Mos vini re ndonjë gjë interesante në fytyrën time...A jam tip i pëlqyeshëm? Tani e mora vesh se përse më ishte vardisur. I hodha sytë për ta parë më mirë. Ishte një djalë rreth të 20-tave. I hollë dhe me trup mesatar.
Nga jeni? -më pyeti. Kur ia thash ai me siguri mendoj se ishte ndonjë lagje e Hënës. Ai ishte nga Jordania por kishte lindur në Paris dhe e quante veten francez. Me tha se e quanin Fejzal, që është edhe

E dashurova apo jo ? - Tregim Erotik

Ju pershendes te gjith lexuesit e ketij tregimi.
po ju tregoj kete histori te bukur per mua duke ju kerkuar dhe ndihmen tuaj per ndonje keshille qe une te veproj ne menyren e duhur pa dashur te lendoj apo te fyej kete djale qe do t'ju flas.
me erdhi nje dite ne ambientet e punes nje 32 vjecar shume simpatik , elegant , i hishem e me ca sy te shkruar boje qielli qe me terhoqen qe ne shikimin e pare .......
ishte shume i sjellshem e shume i edukuar, e shume i shprehur ndoshta kishte studiuar shume....
per ceshtjet e punes duhej nje pushim rreth 20 minuta qe te kryhej puna e vendosem te pime nje kafe gjate kesaj kohe ne lokalin prane ...
u ulem ne tavoline e beme porisine .
une i ofrova nje cigare e ne te njejten kohe dhe ai ..dy tipe te ndryshme cigaresh..
mere ti kete ... jo mere ti cigaren time ......une si me shaka e per ta provokuar i thashe :
po mire atehere po i nderrojme ..cigaret...
jo me tha ai nuk po i nderrojme -mu pergjigj e mori cigaren time.
nga nje here eshte mire ti nderrosh - i thashe une
kjo ishte per mua nje gje per ta provokuar e pergjigja e tij me la te kuptoj shume ....
ju me thoni nese une e kuptova mire se ai me pelqente mua......e ndaj me tha:
te nderrojme dicka tjeter po por keto (cigaret) jo....
une kuptova ne vetvete se .....ai mund te ishte nje partner shume i mire per mua......
ne bisede e siper po flisnim per moshen e une e vleresova per nje djale shume te ri....
pasi vertet ngjan shume me i ri se ishte ,(i njome me leshera ne fytyre prej adolishenti,,,etj)
ai me tha se mund te ishim bashkemoshatare e me pyeti se i cilit vit isha.....
goxha i vjeter i

Rastesia - Tregim Erotik

Gjithmonë kam besuar se rastësia ka një rol të rëndësishëm në jetën e secilit. Ajo nuk varet prej nesh, paraqitet si një mundësi zgjedhje dhe ne jo gjithmonë zgjedhim më të mirën. Por ndonjëherë zoti ndriçon mendjen dhe atëherë bëjmë një zgjedhje të kënaqshme. Por kur i tregon ndonjërit se çfarë të ka ndodhur, ai nuk të beson,sepse i duket si gjë e trilluar. Dhe unë shpesh them, në daç besoje në daç jo. Së paku u argëtove duke e dëgjuar këtë rrëfim?
Ja se ç’më ndodhi para disa ditësh. Isha në autobus. Po shkoja në një takim pune dhe po ngutesha të arrija sa më parë. Aty pranë u lirua një vend dhe unë u ula. Djaloshi që ishte nga ana e dritares mblodhi këmbët, që të më lironte më shumë vend. U ktheva dhe e pash. Ishte një tip minion, por më bëri përshtypje që fytyrën e kishte me mustaqe dhe mjekër të rinjsh. Por mosha e tij, mu duk e vogël për atë zhvillim. Djaloshi e vuri re interesimin tij dhe më pyeti, përse po e shikoja.
Për mjekrën dhe mustaqet – i them, të paskan mbirë shpejtë. Ai qeshi.
Po jam i madh unë,- më tha djaloshi. Jam 21 vjeç dhe futi dorën në xhepin e brendshëm të xhupit dhe nxori kartën e identitetit. Unë nuk i dhashë rëndësi, se mund a besoja edhe pa e parë kartë, por ai nguli këmbë që ta shikoja. Në fytyrë i ishte vizatuar një buzëqeshje triumfi, për “habinë” që kishte shkaktuar. Ai e ndeju veten të barabartë, kështu që hapi këmbët dhe u mbështet në kofshën time, ku unë kisha vënë dorën. Të them të drejtë, më bëri përshtypje këmbëngulja e tij për të më treguar kartën e identitetit që e mbante në një vend të kollajshëm për ta nxjerrë sa

Një vend i sigurtë - Tregime Erotike Gay

Kisha zënë një qoshe në autobusin për të shkuar tek plepat. Në Durrës kishin ndryshuar shumë gjëra , që binin në sy për një person që kishte kohë që nuk kishte qenë aty. Si zakonisht , autobusët presin që të mbushen me pasagjer që të mund të nisen. Dhe ja tre të rinj, veshur me tuta të bardha dhe me nga një çantë sportive në krah, u ngjiten me vrulle, nga porta e prapme. Dy prej tyre zunë vend në fundin e autobusit, kurse i treti, erdhi pranë meje dhe lëshoi çantën mbi këpucët e mija.

Me fal, -më tha dhe largoi pak çantën.

S’ka gjë. Po e shikoja. Ishte pak më i shkurtër se unë, por me trup të bukur, si rezultat i sportit me të cilin merrej.

A di të më thuash se në cilin stacion duhet të zbres, për tek hotel...dhe i thash emrin që mezi kujtova.

Po është stacioni im...Shumë mirë atëherë. Kishit stërvitje? Po...Megjithëse vera nuk ka ardhur akoma plotësisht atë e kishte kapur dielli. Me sa duket kohen e lirë e kalonte në plazh.

I huaj je ti? Jo , përse pyet. Kështu mu duke.. Gjatë ecjesh shoferi e kishte zakon të frenonte herë pas here kështu që megjithëse i mbajtur pas hekurave përsëri shkoje sa para mbrapa. Me që ishim shumë afër njëri tjetrit, dora preku një gjë të ngrohtë që më bëri kureshtar. Nuk vonoi që frenimi të përsëritej dhe unë të kuptoja që djaloshit i ishte ngritur. Ktheva kokën nga ai dhe sytë tonë u ndeshën për një çast, dhe të dy i larguam me shpejtësi. Shokët e pyetën për diçka dhe ai u përgjigj me një far nervozizmi, sikur donte të thonte “më lini rehat”. Të dy djemtë e tjerë ishin më të bukur se ky, por ky kishte diçka

Lajmerimi ne gazete - Tregim Erotik

E kishim lene qe me nje shok te shkolles se mesme te takoheshim tek pese heronjt ne Shkoder dhe meqe isha nje ore para vendosa te pij nje kafe dhe per te shtyre kohen bleva gazeten intervista. U ula ne kend te nje lokali aty afer dhe po shfletoja gazeten. Pasi lexova ato qe me interesonin arrita tek rubrika djemte kerkojne vajza.Instiktivisht po lexoja kur per cudine time lexoj nje njoftim te nje djali 19 vjecar gay pasiv qe kerkonte lidhje.Per vitin 96 nuk behej fjale per celular por ai kishte dhene diten,oren,vendin dhe gazeten ne dore. Me tundoj ky njoftim dhe mendova te shkoj,por ne mendje me vinin shume ide sepse mendova se mund te jete nje provokim ose sa djem mund te kishin lexuar kte njoftim dhe mund te behej nje lemsh i madh.Takimi ishte lene para turizmit te henen ora 10. Shkova dhe u pozicionova ne nje vend te padukshem qe te mos u ekspozoja. kisha nje ore qe po prisja dhe asnje djale nuk po vereja me gazete ne dore,pamvarsisht levizjeve te shumta te njerezve. Durimi kishte sosur prandaj vendosa qe te dal tek bordura para turizmit,u ula dhe nxora gazeten si shenje dalluese.  pas 15 minutash parkalon para meje nje djale kacurrels syshkruar brun me nje xhup lekure.Pasi ben disa ecejake nga menga e xhupit nxjerr gazeten te bere tub.U ngrita ne kembe dhe po prisja te kthehej perseri.Ishte nje mrekulli te lidhje miqesi me nje djale te bukur si ai.Ne momentin qe u kthye i dal perpara dhe e ndaloj.Djali i gazetes i them?[sot kur e kujtoj kte prezantim them me vehte cfare guximi idiot].Per fatin tim te mire ai reagoi drejt dhe u pergjigj pozitivisht.E ftova te pinim nje kafe aty afer sa per prezantim.Qendroja perballe tij dhe bukuria e tij me kishte

Klithma e fundit (pjesa e pare) - Tregime Erotike Gay

Vjeshta sapo kishte hyre.Tirana lagej dhe thahej cuditshem nga shirat pertace..dhe na dukej sikur jetonim ne Tropik,pasi shirat binin ne kohe te njejte dhe thaheshin nga dielli i forte i perkohshem madje i bezdishem vjeshtuk.
Ende nuk denim c’te vishnim,pasi afshi qe te krijonte kjo larmi “stinesh”brenda nje dite,te krijonte nje djersitje te athte ne trup,saqe une hyja dhe dilja nga dushi sikur te ishte dite vere.
Kisha kohe qe s’perqendrohesha ne asgje,dhe shkolles ja kisha varur pak duke mos qene me ai djali i urte e i shkelqyer ne mesime.Neper koridoret e shkolles degjoja mesueset qe peshperisnin: epo eshte maturant,ka edhe ai deshirat e veta,duket qe ka rene ne dashuri,s’ja shikoni syte…
Une i skuqur deri ne rrreze te flokeve mezor kaperdija keto thashetheme mesuesesh,dhe nenqeshja me teksa mendoja veten time..dhe syte e mi qe fshehurazi veshtronin djemte dhe burrat nga pjesa e perparme e pantallonave..
Mbremja ende skishte rene mire dhe i veshur mjaft lehte ne kemishe me menge te gjata te lehte,vijoja te beja nje xhiro te lehte neper rrugen me rrepe..Teksa ecja si i tubulluar,sa nga deshira per ta bere,sa nga pamundesia per te gjetur dike qe te mbaroja pune shpejt..se kisha kuptuar qe nje makine benc mjaft e bukur dhe hijerende me kishte ndjekur ne vertitjen time te shkurter nga njera ane,tek tjetra ne trotuaret e gjate.
Ulem diku,ne nje nga bordurat prane vendparkimeve,perte ndezur nje cigare ashtu kot pasi se pija,por e kisha si pjese te ratsesive te mija per te folur me dike,e nderkohe nje burre rreth te 40 ul xhamin e makines se tij dhe me pyet: Hej cuni ke nje shkrepese?
-Posi i them une ,ja po ta sjell..
-Flm,thote ai ndersa une zgjas kunjin e ndezur,dhe ai me ferkon lehte shputen e dores dhe me peshperit :paske duar prej engjelli…
-I joshur tej mase nga komplimenti i tij,i

Zoteria me syte si deti - Tregime Erotike Gay

Ishte nje mbremje normale vere, si histori daton diku nje jave me pare. Kafet e mija me shoqerine fillojne diku reth ores 22 te mbremjes deri reth ores 02 pas mesnate. Isha si zakonisht me nje mikun dhe nje miken time ne nje nga lokalet tona te preferuara. Pasi ksihim pire dicka vendosem te kalojme nga pjesa e restorantit te mernim dicka te lehte per te ngrene, ashtu beme. Duke qen se bisedat tona mbaruan pak me shpejt se zakonisht sepse miku im nisej ne nje vend te lindjes vendosa te futem pak ne internet. Sapo hyra ne messenger fillova te eliminoja te gjitha kontaktet qe tashme nuk me duheshin me dhe midis tyre vura re nje kontakt te cilin e kisha bllokuar. Sinqerisht nuk me kujtohej, gje mese normale ne Shqiperine dhe tiranen tone duke qen se flet me shume njerez me idene e nje njohjeje disi me nivel, por zhgenjimet vine njera pas tjetres.... Vendosa te flas me personin ne fjale,dhe ashtu bera. E hoqa blockun qe i kisha ven ne MSN dhe fillova ti flas. Duke shkembyer fjale mesova se zotria ne fjale ish 31 vjec inxhinjer... Kish nje ftyre te kendshme ku binin ne pah direkt syte e ti te kendshem forme bajame dhe me cepa, ngjyra e tyre te bente shume per vete. Ne bisede e siper shkembyem numrat dhe e lame qe do takoheshim. Dola nga neti dhe kjo histori per mua u mbyll aty, dhe pse te them te drejten me pelqeu tej mase, ishte person i kendshem, me intelekt dhe shume i pashem, por une pas shume zhgenjimesh tashme isha shume mosbesues dhe nuk e mendoja se do ksih akoma njerez te tille, dhe aq me pak qe une ne ditet ne vijim do e takoja vertet.

Ishte dite e premte, afer

Rrëfimet e një miku - Tregim Erotik

Tani, kishte 4 vjet pa ardhur në shtëpi. Njerëzit këtu, nga puna e tij mbaheshin dhe kështu nevojat nuk kishin fund. Ai punonte mbi mundësitë e tij, se e dinte që një ditë do të riktheheshe dhe duhet të ishte siguruar diçka për veten dhe familjen. Punoi pa u lodhur dhe i siguroi shtëpinë. Pastaj punoi që ti siguronte një dyqan. Pastaj gjërat e tjera të nevojshme. Të gjitha për familjen dhe asgjë për vete. Jo, kishte edhe ai diçka për vete, siç ishin shëtitjet në stacionin e treni, apo seancat në kinemanë porno që e kishte afër shtëpisë...
Por tani nuk po duronte më. Të kthehej në shtëpi dhe ndoshta do të kishte rastin të provonte ndonjë shqiptar të fuqishëm që t’ia bënte qejfin, se me arabe dhe aziatikë ishte ngopur.
Dhe ja,një ditë të bukur arriti në Durrës. Familja kishte dalë ta priste. Nëna, vëllai me familje, ishin ato që ushqeheshin prej tij. dhe ai e bënte këtë sakrificë me vetëdije, me që nuk kishte një familje të tijën.
E pa shtëpinë që kishte ndërtuar dhe e pëlqeu. Oborri,lulet dhe ndonjë pemë i kujtonin vegjëlinë në atë rrëgallë ku ishte rritur. Por tani ishte ndryshe.
Pasi hëngrën drekë Tanit mezi i pritej te dilte. I vëllai desh ta shoqëronte, por Tani nuk pranoi, se ishte mësuar të ishte vetëm. U sorollat nëpër lokale, frekuentoi pabe e klube, por nuk gjeti asgjë. Kjo e mërziti, sepse dukej që shkëputja e gjatë nuk e bënte të orientohej kollaj. Apo nuk bënte një vapë që të çmendte. Kështu, u deshën vetën pak ditë që të vendoste të kthehej në Itali. Ishte dita e fundit këtu dhe ai vendosi të bënte edhe një xhiro në lokale. I kishin treguar një lokal dhe ai shkoi. Ishte me të vërtet i bukur me mure të pikturuara,

Ndjenja që zgjohen! (pjesa e pare) - Tregim Erotik

Befas një ditë pashë atë. Në moment tarkalitem, por shpejt e marrë vetën. Tekembramja kisha shumë kohë pa e parë. Ishte më një person tjetër. Vjedhurazi sytë tanë u kristalizuan. Sytë tanë u përplasën, ashtu si dikur, por tani kishte një ndryshim… Për të më bërë një shenjë, ai, ngriti vetullën në formë drarpri. Unë nuk lëviz asnjë qerpik. Thjesht e tëhuajësova. Pasi konsumova kafen me ty të rrufitje shpejt e shpejt u ngrita, në atë moment i hodha edhe një shikim për ta parë a paska ndryshuar nga aparenca. Jo fare…ai ishte i njëjti. Me tipare të theksuara të zeshkëta.

Me ca sy të mëdhenj e të zinj, sy tepër tërheqës dhe me një vështrim të ëmbël. Fytyrën e kishte ashtu të rregulltë: buzët kuqe si trëndafil. Befas buzëqeshi lehtë dhe dhëmbët iu dukën si ca perla të rradhitura njëra pas tjetrës… U ngrita shpejt nga lokali ku isha dhe po largohesha. Mbrapa lashë derën e lokalit… Cke - i thashë vetës. Provova një ndjesi të cuditshme. Ndoshta se pas asaj dere lashë dikë që dikur e kam dashur shumë. Pata një goditje therëse që në momentin e parë që e pashë…
Dikur e donim shumë njëri-tjetrin, madje shumë. Luanim bashkë, rrinim bashkë, mësonim bashkë, gjithcka sa vihej e forcohej, ndjenjat tona ishin shumë të forta ndaj njëri tjetrit. Miqësia jonë sa vinte e shtohej. Ishte një person hokatar…

Dita e shkurtër dimrore ishte në mbarim. Në dritare u var muzgu i mbrëmjes. Ai erdhi vonë në shtëpi. Nuk i bëzana. E shikova në sy. Ishte i nxehur dic e mundonte. Por ama kur ai nevrikosej ai bëhej vërtetë i bukur.
E pashë- cke pse më sheh?! - si dukej ia kisha ngulitur sytë e ndoshta iu dukë sikur po e shqyja.
Hic- i them.
Si të shkoi shkolla?- e pyeta.
Cka!- ma ktheu. Si

Sex Bussines - Tregim Erotik

Ishte buzëmuzgu dhe unë po dilja. Përpara meje ishte një djalë, që më bëri përshtypje se kishte lënë një mjeker një gisht të trashë nga njëri vesh tek tjetri. Megjithatë dukej se ishte mjaft і ri. Për një çast nga kthesa tjetër e rrugës, u shfaqen dy vajza elegante të cilat djaloshi po і shoqëronte me sy. Kjo vazhdoi deri sa u kthye nga ana ime që isha prapa tij.
І hëngre me sy,- і thash.
-Jo ato më hëngrën mua,- u përgjigj.
Me siguri ju ra të fikët për mjekrën ,- і thash unë.
Ai kuptoi ironinë dhe u justifikua. –e kam lënë se shoku і jonë і klasë mbush 18 vj. dhe ka bërë një “Party”
Aha, paskët gjë me rëndësi sonte. Jeni vetëm djem, apo keni edhe vajza.
Sigurisht me vajza...Pastaj me vështroi pak dhe më pyeti: Nga je ti?

 

Unë nga Tirana,- і them. Po po , por desha të them se ku banon. Unë? Ja atje poshtë tek ai pallati і bardhë.Po ti?
Unë jam katunar, nga Sauku.
Pse thu katunar, njerëzit po vijnë nga ana e anës e po thonë tirons, kurse ti fundja një lagje e Tiranës je.
Po, po, ke te drejtë, po ashtu jemi mësu me thanë.
Ti po shko në “Party” dhe e mban veten për katunar...
Cfarë і keni ble per dhuratë?
Kemi shti nga 20 mijë lekë për dhuratë kolektive. Paskët shti mjaft. Disa që kanë më shumë kanë fut më tepër.
Bukur, se і bleni kujtim të mire. Por і bikat prindërve në kurriz.
Jo se shumica і fitojnë vet.
Si і fitojnë vet?Çfarë punojnë?
Ja andej nga liqeni...
Më shkoi mendja se për çfarë ishte fjala, por desha ta nxirrte vet.
Kur është kohë e mirë rrimë aty ke liqeni dhe vijnë meshkuj...që sillen aty...
Shëtisin?
Ashtu, aty afër. Po e bëja veten si të trash dhe ai ma tha