Miku i Vellait - Tregim Erotik

Skerdi ishte tre vjeç më і vogël se vëllai, por і pëlqente të tregohej më і rritur prandaj і ngjitej mbrapa sa herë që ato dilnin. Vëllai së bashku me shokun e tij të ngushtë Mandin, rrinin gjithmonë bashkë. Ato ishin në një klasë, dhe po bënin gjimnazin bashkë. Ato і dinin sekretet e njëri tjetrit dhe flisnin për vajzat që pëlqenin.I vllai kishte zënë një vajzë shumë të këndshme kështu që і kishte rralluar pak daljet me Mandin dhe Skerdin. Prandaj ndonjëherë këta të fundit dilnin së bashku
Një mbrëmje, kishin pirë birre dhe kur po ktheheshin për në shtëpi u afruan tek një rrugice Mandi desh të shkarkohej, kurse Skerdi jo. Atëherë Mandit iu kujtua një thënie italiane: Chi non piscia in compania é o ladro o spia...(Kush nuk shurron me shoqërinë është hajdut ose spiun.)
Atëherë edhe Skerdi u afrua, që të mos і mbetej nofka e hajdutit ose e spiunit.
Mandi u afrua pranë Skerdit dhe ktheu kokën nga ai dhe u gjend para një të papriture. Skerdi zbërtheu pantallonat dhe nxori një "rrip" të gjatë që duhet të ishte palla e tij. Kjo pamje e bëri të mos përmbahet e të thotë me zë të ulët:
-Ku shkon kështu me gjithë atë pallë.
Skerdi u turpërua, dhe і ktheu shpinën e vazhdoi ta bënte. Mandi nuk vazhdoi ta ngacmonte më tej. Rrugës kur po ktheheshin Mandi pothuaj se nuk e hapi gojën. Ai kishte dobësi për pallat e mëdha, se kishte provuar disa por kështu si të Skerdit jo kurrë.
Kishin kaluar disa ditë, kur Mandi vjen në shtëpi për të takuar mikun e tij të vjetër dhe të pinin një kafe së bashku. Rënja e tij në dashuri і kishte ndarë mjaft, megjithëse ato herë pas here takoheshin. Tani më shumë e priste Skerdi, і cili і

Nje Enderr e Vertet - Tregim Erotik

E dini se si eshte kur mendja, shpirti e trupi kerkojn dicka "te pa kerkueshme". Sa veshtire. Kishte kohe qe po e ndjeja mungesen e te berit dashuri, dashuri ne kuptimin e plot te fjales. Doja ta takoja dike, ta ndjeja dike, ta prekja si ne fshehetesi. . . I deshiroja shume keto gjera, por deshira ishte si mision i pa mundur. Kujt ti afrohesha? Ku ta merrja guximin? Pastaj, prej kohesh nuk provoj dicka te tille, sepse nuk gjej cka kerkoj. Nuk dua gjitheke, gjithcka. . . Ka te mire bota, por shijet jane te pa diskutueshme, relative, ndryshojne. . . E, megjithate, kishte dite qe kur bija ne gjume mendoja, "cfare do qe te jete, si do qe te jete". Thene te drejten kjo ide me trembta nga pak, nuk po e njihja mire veten, s'po e kontrolloja "te cmendurin" brenda meje. Ditet ecnin njera pas tjetres, po beja jeten time me punet dhe gjerat qe bej rendom. Takoja miq, shoke, koleg, djem te zakonshem dhe me raste syte me tradhetonin. I shikoja shkurt, ndizesha, asgje me teper. Shpesh ka ndodhur te kthehem ne pune apo ne shtep, i super i eksituar, ama cfare te beja. Nuk jam nga ata qe kerkoj hapur, ndoshta jam i "kohes" tjeter, ani pse me quajn "modern". Dhe, dukej qe nje dite e madhe ishte shkruar edhe per mua.

A po vinte koha e shkuarjes se vullkanit qe po me digjte nga brenda?

Ne pune ishte pranuar nje i ri, nje cun 25 vjecar, i diplomuar jashte shtetit. Me shume se i pashem ishte i zgjuar, me shume se i zgjuar ishte i pashem. Ishte si te thuash nje kombinim perfekt mes te pashmit dhe te zgjuarit. Dukej ndryshe, ndosta nga kultura qe kishte fituar jashte, nga stili qe kishte krijuar. Ndodh

Kur i bije per shkurt - Tregim Erotik

Po kthehesha në shtëpi dhe për shkurt I rash nga lulishtja e Namasgjas. Ishte errësirë e madhe dhe me qe ditën kishte rënë shi, po shikoja me kujdes se mos futesha në ndonjë pellg me ujë. Kur pranë një peme pash siluetën e një djali I cili e kishte nxjerrë dhe po e mbante me dore. Sapo me pa filloi të urinojë pa patur problem që të fshihet. Unë I kalova pranë dhe për të qeshur I thash: Kujdes se e thave pemën!
Pse ku duhet ta bëj?
Ja aty në fushë në se të vjen për mbarë.
Mos na e prish muhabetin tashti,- më tha dhe duke e shkundur e futi mbrenda pantallonave me ngadalë. Unë ndalova. Dukej qartë se ai po e ekspozonte. Vura re që kishte një kar simpatik të hollë, por të gjatë.
E paske goxha të gjatë ,-I thash.
Faleminderit. Ke kohë të bëjmë pak muhabet. Aty pranë ishte një stol. Ai u ul dhe unë I mbytur nga kurshtja u ula pranë tij. Po e shikoja. Ishte një djalë biond me floke kaçurela, që I mbushnin kokën se I mbante të gjata. Në gjysmë errësirë dukej mjaft simpatik.
Pse po rri ketu vetëm.
Ai qeshi me dredhi: sekret...
Si të duash, por vetë më ftove për të biseduar dhe desha të ngrihem.
U u sa shpejt u zemroke dhe ti. Ja e sheh atë djalin atje? Tamam në fund të lulishtes ku fillonte rruga ishte nje djalë me duar në xhepa që po rrinte gjysmë I fshehur pranë shkurreve zbukuruese.
E pastaj?
Po atë burrin që është nga ana tjetër e rrugës?
Po e shoh. Ka kaq kohë që po matet ti propozojë, por ka frikë.
Po ti nga e di se ai pret propozim?
Po s’është nata e parë që bënë këtë punë. Ja shife si do lidhen gjërat.
Dhe vërtetë pas pak burri

Djelmosha te turpshem por kurreshtare - Tregim Erotik

Këto ditë vape njeriu nuk di ku të rrij. Futu mbrenda vapë, dil jashtë edhe më keq. E vetmja zgjidhje është të shkosh në ndonjë vend bregdetar e kështu ke si ia bën dermanin vapës. Por tek shoku im Ladi ia kanë gjetur ilaçin. Ata kanë një vilë të re me ajër të kondicionur mbrenda, kurse jashtë para shtëpisë një pishinë madhështore. Ai më kish ftuar kaq herë që të shkoja, pasi ishte vetëm dhe donte shoqëri. Shtëpija ndodhet në periferi dhe duhet të bëje një copë rrugë të mirë në këmbë. Kështu që u gëzova kur në bulevard takova Lirin që ishte me motoçikletë. I bëra me shenjë dhe ai ndaloi. Kur u afrua e pyeta, në se kishte kohë të më dërgonte tek shtëpija e Ladit , se në këmbë nuk shkohej nga vapa. Kur i tregova arsyen, më tha se i vinte keq që s’i kishite rrobat e banjës me vete. Por pastaj u bë kurreshtarë që ta shihte dhe ai shtëpinë e re. pasi pasja e një pishine private është gjë e rrallë tek ne.

Hipa në sedilen e pasme dhe u shtërngova pas Lirit.

- Kujdes Toro se më duket të qenka ngref e do me ma fut.

Kjo qe shaka, por edhe unë s’desha të mbetesha mbrapa.

- Të rrish ngjit me bythët e tuja s’ka si mos të ngrefet. Pastaj mos u anko se qar e ke.

-Jo me jo, pse kush je ti Riki Martini?…

Qeshëm të dy dhe u nisëm.

Kur arritëm pamë që shtëpija ishte e rrethuar me një mur të lartë, duket për të ruajtur privatsinë. I rramë ziles dhe zëri i Ladit u dëgjua hareshëm, por kur hapi derën u shtang, se duket priste dikë tjetër.

- Mos të prishëm punë, se ikim e vijmë ditë tjetër…

-

Internet Kafe - Tregim Erotik

Unë kam një laptop timin me të cilin kaloj kohën e lirë. Megjithëse është një model i lirë, përsëri kënaqem me të. Të them të drejtën, ju a them në sekret, që kur pash një film të Bel Ami-s ku dy djem biond e shumë të bukur po bënin seks me njëri tjetrin, më rri mendja aty e përpiqem të gjejë filma të tjerë. Por të gjithë sitet seksi, të lejojnë një fragment filmi e pastaj kërkojnë që të paguash, gjë që nuk është e lehtë, jo vetëm për parat, por edhe për mënyrën e pagesës. Disa site janë më të lira si Red Tube por ja që më rri mendja tek sitet e zgjedhura me super pornostarë.
Në lagje kemi një internet kafe dhe aty mblidhen djem të bukur,kinga, gjë që më tërheq. Ulem në një qoshe dhe i shoh me bisht të syrit, duke ëndërruar që kishte ndonjëri prej tyre, por kisha frikë të ndjehesha se nuk është e lehtë të lidhesh me ndonjërin pa e njohur mirë. Por mbi të gjithë më pëlqente djali që punonte aty bashkimi, sepse jo vetëm ishte i bukur, por kishte edhe një trup sportiv për tu admiruar. Me të ishim njohur se shkoja shpesh, dhe ndonjëherë, kur nuk kisha para më lejonte të luaja falas, por unë nuk i mbetesha borxh, se e paguaja herën tjetër.
Ai rrinte para në ekrani dhe kontrollonte oraret e angazhimit të kompjuterëve. Në herë e pyeta, në se ai mund të shihte se çfarë shikonin djemtë dhe ai me në buzëqeshje ironike, më tha se po. Pastaj u afrua pak e më thotë nën zë se kishte plot djem që shihnin filma porno gay. Kjo më trembi sepse kisha frikë se mos kishte zbuluar edhe preferencat e mija. Ai si për të më qetësuar tha, se secili

Ulje Cmimesh - Tregime Erotike Gay

Bebi dëgjoi se ne QTU kishte ulje çmimesh për rrobat e kështu shkoi me shprese se do ta përmirësonte gardërobën e tij me diçka më bashkëkohore. Te gjitha dyqanet e rrobave i kishte marrë me radhë, por nuk kishte gjetur ndonjë gjë deri tani. Por, ndërsa po shihte ca rroba, ndjeu shkrehjen e vetëtimës së një blici. Ai ngriti kokën dhe pa një fotograf, i cili i buzëqeshi. Ishte një djalë trendi, i cili me siguri merrej me fotografinë e modës. Ai ishte i ri, i bukur, me flokë të zverdhura nga perhidroli dhe me një buzëqeshje të ëmbël që nuk i shqitej nga buzët. Ai u afrua dhe kërkoi të falur, që e kishte bërë fotografinë befas, se ndryshe do të  kishte humbur çastin e duhur. Atij i kishte bërë përshtypje bukuria e Bebit dhe plastika e tij në qëndrim, prandaj sa e  kishte parë e kishte fotografuar. Pastaj fotografi iu lut që Bebi ta ndihmonte si model, për të bërë disa fotografi, se me njerëz dilnin më të bukura. Dhe Bebi, që qëndronte të bëhej Top Model, nuk priti ta lutnin dy herë. Ato, shëtitën në reparte të ndryshme, ku fotografi bëri shumë fotografi kurse Bebi u specializua në pozim si një top model i vërtet.

Pasi ishin lodhur mirë nga puna, fotografi propozoi të pinin një kafe dhe të merrnin ndonjë gjë për të ngrënë. Ndërkohë po bisedonin.  Dreka dhe biseda po i shijonin shumë. Fotografi po tregonte si bënte fotografi vajzash dhe djemsh, me veshje të ndryshme, me rroba banjo, bile në fshehtësi atij i pëlqente të bënte edhe fotografi nudo.

Po fotografi porno ke bërë?- pyeti me naivitet Bebi.

Kjo varet, kur ka ndonjë që pranon... Po ti do të pranoje p.sh.

Bebit i kishte shkuar mendja kaq herë, por skish pasur rastin ta bënte,

Emancipimi - Tregime Erotike Gay

Në lagjen tonë zuri vend një familje e ardhur nga malësia. Ato ishin prindërit dhe katër vëllezër. Blenë një shtëpi të vjetër dhe në qoshen e oborrit ku ndodhej një dhomë qerpiçi, hapën një derë dhe e transformuan në kafene. Shihja disa fytyra të dyshimta, që kthenin nga një gotë, mbrëmje te zhurmshme që na linin pa gjumë, por kishin qene të përkohshme, sepse vëllezërit një nga një filluan te zhduken dhe të emigrojnë ne vende te ndryshme, për të punuar. Në fund mbeti vetëm vëllai i vogël, dhe prindërit. E shikoja atë djalosh me flokë kaçurrela që rrinte ne derën e dyqanit, por që tashmë frekuentohej nga pak njerëz. Ndaloja dhe bënim pak muhabet. Kur e pyesja se çfarë do të bënte më tej, ai përgjigjej se shpejt do t’i vinte radha edhe atij. Shpresonte se mos shkonte në Londër ku ishte vëllai i madh dhe ku mendonte se do të ishte më mirë.

Po mirë mor Kujtim, çfarë mendon se do të besh. Ti gjuhën nuk e di, ndonjë shkollë nuk ke,e mbarove të mesmen?

Jo, se kam mbaruar, më ka mbetur viti fundit. E sheh pra. Tani shkolla sa vjen e bëhet më e vështirë...

Kështu vazhdonim bisedat dhe e ndjeja që isha i mirëpritur. Ai më bënte kafe dhe donte që të më mbushte ndonjë gotë rakie, që duhet ta pija pa derman. Ndonjëherë i beja pyetje seksi dhe ai turpërohej se ishte djalë i thjeshtë. E pyesja në se kishte djem që e bënin ndërmjet tyre dhe për çudinë time ai pranoi se kishte. Po ku e bëjnë ? e pyesja me kureshtje. Kur shkojnë për të kullotur bagëtitë. Vajzat i përzënë që të shkojnë në lëndina të tjera, kurse djemtë fillojnë ti bien me dorë ose zgjedhin ndonjë nga të rinjtë dhe e bëjnë

Engjëlli dhe Djalli - Tregim Erotik

Kishin kaluar vite, shekuj, mijëvjecarë qëkur nga rrathët më të lartë të qiellit, njëri nga engjëjt ishte dëbuar… Që atëherë atij i ishin prerë krahët dhe njihej nga cdokush me emrin Djall. Ai ishte sjellë në Tokë, Ashtu sic vite më vonë edhe armiku i tij i betuar, Adami ishte dërguar me gruan e tij. Tani ishin të barabartë, në kushte të barabarta. Edhe pse kishte fuqi të jashtëzakonshme, Djalli preferonte të dukej si njeri dhe askush nuk e dinte se cili ishte në të vërtetë. Futej shpesh mes njerëzve, shumë herë në shumë vende njëkohësisht. I pëlqente të ngatërronte punët e të tjerëve. Adhuronte të testonte qëndruashmërine e njerëzve. Dhe kënaqej pa masë kur ata binin pre e tij dhe deheshin në dëfrime, shpesh edhe kafshërorë… Dëfrime, të cilat edhe atj i pëlqenin shumë… Por ai ishte Djalli dhe ata ishin njerëz.. Ai nuk kishte kontakt të afërt me asnjë nga miliarda njerëz që kishin banuar e banonin ende në tokë. Ashtu sic hynte papritur në jetët e tyre, po ashtu papritur edhe zhdukej, si një gjahtar që sapo mbaron punë me një viktimë, vihet menjëherë në kërkim të presë së radhës…
Por ndërkohë që ai kryente trazirat e tija normalisht, në rrathët e qiellit sërish po ndodhte një gjë e parashikuar…
Pas kaq kohësh që nga dëbimi i Djallit, për herë të parë u ripërmend emri i tij.. Dhe ndërkohë që të gjithë e urrenin, njëri nga engjëjt tha se në fund të fundit, nuk ishte ndonjë gjë e jashtëzakonshme që Djalli nuk ishte përulur para njeriut, sepse ata vërtet ishin më të lartë sesa njerëzit.. Dhe pa e ditur ky engjëll i rid he i brishte, po ripërsëriste pa vetëdije të njëjtat fjalë që Djalli kish thënë dikur.. Fjalë që u pasuan nga i njejti reagim, nga i njejti

Qenka shume i mire - Tregim Erotik

Tini kishte kohë që priste rastin te qiheshe. Por duke qene і ri dhe pa përvojë kishte frikë prandaj edhe rezervohej shumë. Gjatë pushimeve verore u fut në punë në një dyqan interneti dhe atje kishte kontakte me djem të cilët luanin me lodrat e reja, ose gjatonin me të njohur dhe të panjohur. Aty u njoh edhe me një djalë të ri, і cili і pëlqeu shumë, por fatkeqësisht edhe ai ishte pasiv si ai vet. Ai lidhej me mjaft djem por shumica dilnin gënjeshtar,ose kur takoheshin nuk і pëlqenin. Vet ama ishte engjëll і zotit, nga ato djem që ta mbajnë gjithën çuar. Por duke pritur і ra rasti të gjente një djalë nga Tirana që ju duk shumë і mirë. Filluan të chatonin gjithën e më shpesh. Tinit і pëlqente që ta bënin sa më parë, por ai ishte djalë і matur dhe donte të sigurohej në seriozitetin edhe nga ana e partnerit. Më së fundi,Tinit nuk po і durohej. Kishte ëndërruar kaq kohë se si do ta bënte, si do t’i futej dhe sa do të ishte në gjendje të duronte. Më së fundi ranë në ujdi të takoheshin atë fund jave. Miku і tij ishte і përpiktë. Megjithëse ishte vetëm 23 vjeç dukej si më і madh dhe me і pjekur. Kurse Tini ishte ku rrafsha mos u vrafsha.
Tini ia kishte treguar adresën me saktësi dhe ai і erdhi drejtë e tek dera. Ora ishte 22.30, por ato e mbanin internetin deri ne orën 24. Por sot ishte një natë e veçantë dhe Tinit s’po і pritej derisa të iknin vizitorët. Kur shkoi ora 11 atij nuk ju durua dhe filloi t’i përzinte djemtë që kishin mbetur. Miku і tij kishte shkuar të zinte një hotel, sepse duke qenë se ishte verë, nuk ishte e

Ndjenja me e paster - Tregim Erotik

U njohëm në gjimnaz të dy. Nuk ishim në të njejtën klasë, madje as në të njejtin vit, por ishim vërtet shumë shokë të sinqertë me njëri-tjetrin, edhe pse ishim krejt ndryshe. Ai ishte zeshkan, me flokë korb të zeza, i gjatë e i fuqishëm. Kurse unë isha i shkurtër, bjond dhe me një lëkurë mjaft të bardhë, mjaft i ndrojtur e fjalëpak. Por edhe pse ishim shokë të mirë, unë kasha një anë timen që ai nuk e dinte aspak, një anë krejt ndrysha nga ajo me të cilën më njihte çdokush.
Brenda meje kishte kohë që ishin zgjuar ndjenja të zjarrta epshi, netëve shikoja ëndrra të shthurura e të nxehta, në mendje më kalonin mendime në një contrast total me atë çka unë isha edukuar e rritur. Dhe te gjitha këto iluzionë dhe ndjenja kishin imazhin e meshkujve të pashëm, me trupa të bukur, me të cilët unë bëja aventurat e mia nëpër ëndrra. Më vinte shumë çudi, sepse nuk e kuptoja dot burimin e këtyre ndjenjave. Por pavarësisht kësaj, unë nisa t’i ushqej ato ndjenja e t’i rris ditë pas dite.
Dhe më vonë erdhën kohë të çuditshme. Takoja shumë djem, me shumicën prej tyre kryeja edhe marrëdhënie, duke i ndezur deri në maksimum imagjinatat e mia dhe duke i bërë ëndrrat që shihja realitet. Por pas çdo experience te tillë, më vinte një lloj neverie e paparë. Më shpifej vetja. E urreja çdo qelizë të trupit tim dhe çdo ndjenjë që më shtynte në këto veprime. E kështu ditët e mia kalonin mes ndjenjave kontradiktore, mes epshit dhe neverisë, mes dëshirave dhe turpit, ku herë fitonte njëra e here fitonte tjetra.
Ndërkohë miqësinë me të e kisha ruajtur si gjithmonë duke i treguar atij vetëm atë anë timen që i kisha treguar gjithë botës. Por më pas filloi