Dashnori i pare - Tregim Erotik

kjo histori ka mbi njezet vjet qe me ka ndodhur me nje shokun tim qe ishte dhe kontakti im i pare seksual me djeme. Kur ishim ne gjimnaz ne moshen 16-17 vjecare dhe shkonim e vinim ne kembe nga shtepia ne shkolle dhe anasjelltas. banonim ne nje lagje e shpesh me ftonte dhe e ftoja ne shtepine time per kafe , embelsira apo festa etj.nje nate ai vendosi te flinte ne shtepine time ,te mesonim bashke e te hanim darke aty.mendimi im shkonte e vinte si do flinim ,ku do flinim . si ishte toni ne trup e ne organe sexuale,etj etj.ne shtepi nuk ishim vetem ne te dy por mbas darke kur erdhi koha te flinim une kerkova te flinim ne nje krevat pasi ishte ftohte e do vazhdonim te shihnim nje film koti (shqiptare,) e ashtu u be .
kur ne hyme ne krevat si dy shoke pa ndonje te keqe ne menjen e atij e po shikonim filmin..
ai me kishte kthyer shpinen se ashtu i ra qe te jete nga televizori e une nga pas tij ndieja se sa me afer i shkoja kari im jo vetem ngrihej por edhe rritej.....pa mase....
fillova ta prek me lezet ne kofshe e ne shpine e ai nuk po reagonte....fare kishte mendjen te filmi....ndoshta...
une rrisja ngadale menyren e te ferkuarit e ai fare.......derisa une vendosa doren time te kari i atij...
u kthye e me pa ......... shiko filmin se ska gje i thashe ...si me te embel.... e doren nuk e hiqja..
pas pak u kthye prape e me tha se ...nuk jam ne rregull por i thashe se jane gjera te mira ai duhet vetem te jete i qete..se nuk po beja gje te keqe vetem po ja prekja karin....
pas pak ai nga ferkimi im iu ngrit e ju be dru por nuk fliste e nuk rrotullohej fare te me fliste apo te shikonte mua,...une i afrohesha e pashe qe dhe ai me ngjitej mua
pozicioni ishte shume exitues kari im i ngritur te bytha e atij po shume te afruara pa mase por jo brenda....sic doja une..per minuta te tera une e ferkoja e ai filloi te me ferkonte por pa u rrotullua fare .une me ngadale e me lezet fillova ti ulja breket se deri ne kete cast punonim me mbathje veshur te dy..desh te mos i hiqte por me te mire ja ula pa ndonje problem... e nderkohe ula dhe te miat...
kontakti yne "kari im afer bythes se ti" na ngrohi me shume se qe mendoja dhe mua dhe ate.
pa folur fare ,pa u pare ne sy ,apo pa vendosur mes nesh une ja afrova tek vrima e fillova ta shtyje ngadale .ai ne fillim u terhoq pak ,ndoshta njeu dhimbje ,por per pak minuta e une ja kisha futur ne vrime ..... nje kenaqesi e papare ..kari im ndihej shume ngrohte ne vrimen e tije....
me shume ngadalesi fillova ta pompoj pa dashur ta lendoj dhe pa dashur te na degjonte njeri ne dhomat e tjera se kishim dhe frike ........
pas pak cova doren te kari i tonit dhe e gjeta duke i rene me dore ,,,,,e ndalova e i thashe se pas pak mund ta fuste te bytha ime ....e ai ndaloi ....ndersa une pompoja e ndieva se po prishesha dhe e pyeta . mund ta derdh brenda e me tha se po pa problem..
kur une po prishesha ai me terhiqte pas vetes me sa mundej ndoshta per kenaqesin time apo i pelqente ati nuk e pyeta.di qe u kanaqa pa mase e nuk u zhgenjeva nga ato qe mendoja .
pas kesaj une kalova perpara tij qe ....te shikoja televizor e ai pas meje,,,,,,,
toni nuk priti fare ta merte me ngadale si une por drejt e qoi te vrima ime , ndoshta nuk i pritej se kishte kohe qe e mbante me dore te ngritur dru.e shtyu fort sa gati une ulerita po nuk ulerija dot se ,,,,kishte njerez. kur e futi qendroi e me tha mos u merzit tani vazhdoj ngadale ,,,,,,,e ashtu beri,,, dhimbja ishte e papare por dhe kenaqesia aq,,,,,,
nderkohe qe ai pomponte mua mu ngrit prape e vazhdova ti bija me dore....
kenaqesi e rralle ndoshta ngaqe ishte hera e pare, per te dy ,
kur ai u prish ndieva brenda ne vrime spermen e nzehte te tonit e i thashe shtyje prape se mos del.....e ashtu beri ....... u fshime me mjete rrethanore se per larje vetem te nesermen se nuk ishin mundesite...para fjetjes u puthem e u ledhatuam pa mase se te dyve na u be qejfi....
kemi kaluar shume caste me tonin po ky ishte i pari e me i paharruari per ne te dy.
une kisha shume vrejtje se nuk e kishte dhe aq te madh 14 cm ndersa ai ishte i kenaqur shume 18 cm e karit tim e mbi te gjitha kar i palodhur,
me tonin kemi provuar shume pozicione e ne shume ambiente ,,,,,,,por ka vite qe nuk frekuentohemi me pasi u largova une ne greqi e ai ne itali...
histori te tilla lene pas dashuri, kujtime ,mbresa,pervoje ,por dhe dhimbje te vogla fizike e te medhe psikologjike pasi ka vite qe e ndiej mungesen e tij....