Miss Trans Albania

Miss Trans Albania e shtune 15/02/2020 ora 20:00

Te dashur miq, Kemi kenaqesine t'ju ftojme ne edicionin e katert te MISS TRANS. Te shtunen ne oren 20:00 ne Tulla Culture Center, ju pret nje nate e paharrueshme me performanca nga 12 bukuroshet e talentuara nga Shqiperia dhe Kosova. Prezantojne eventin dy divat e komunitetit trans ne Shqiperi: Kleandra & Hirushja

Tregime Erotike

Ishte nje nat e gjat gjuetie ne chat si cdo nate e zakonshme. Kisha shum muaj pa ber sex se nuk gjeja nje person te hajrit. Aq shum kisha pa ber sex sa kisha vendos me ber sex patjeter ate nate me cfar te me qellonte ate nat. Kerkova shum gjat por nuk gjeta. Andej nga ora 4 e mengjesit mu mbush mendja dhe vendosa te takohem me nje cun qe nuk e pelqeja shum por e kisha dru e smund ta shtyja me. Mirpo sa qesh ber gati me i dhen nr e telefonit personit dhe me pas me u taku direkt me vjen nje tjeter ne chat dhe me shkruan:

-hi. jam 22 vjec bisex nga tr.

-hi un jam 24 bisex nga tr.

-me esht ber dru. sonte jam vetem a dalim ne kamer?

-ok i thash.

Dhe dolem ne kamer. Djali qe doli ne kamer nuk ishte yll por ama ishte simpatik dhe me trup te rregullt. Ishte brun me tipare shum te bukra dhe kishte byth me form e me muskuj gje qe me cmendi fare. Karin e kishte mesatar por shum te bukur. i thash se isha dakort ta takoja sonte e te benim sex. i dhash nr e telefonit dhe folem ca caste. Zerin e kishte te embel dhe dukej se edhe ai ishte shum i eksituar. Mora makinen me nxitim dhe shkova afer te lagja e tij sipas udhzimeve qe ai me kishte dhen. Jasht binte shum shi. Duke ecur me makin e mar ne teefon dhe ai me tregon se me kishte par e po ma bente me dor. U afrova dhe ai hipi ne makin me nxitim. U ul dhe filluam te flisnim duke buzeqeshur. Teksa ai fliste un i ferkoja shalet dhe ai me pas filloi te me prekte karin qe mua me ishte ber tull. Nxirre njeher ta shof live me tha. ok i thash dhe e nxorra. Kari im esht 16 cm dhe ai filloi ta ferkonte. un i kapa doren dhe i thash. hajde ikim me mir brenda dhe knaqemi atje se po gdhin. Dhe ne te vertet ora ishte rreth 5. Ngjitem shkallet e pallatit dhe ai hapi deren me celes. Ishte apartament i vjeter dhe i vogel dhom e guzhin por i mobiluar shume modern. U futem brenda dhe ai me drejtoi nga guzhina duke me then se jemi me rehat aty. Une ne fakt doja ne dhom te gjumit por meqe isha ne shpin e tij nuk kundershtova.

U ulem ne divan dhe filluam te putheshim e te ferkoheshim. Nderkoh djali mori laptopin dhe gjeti nje film porno bisex dhe u ul duke me zberthyer pantallonat. E nxorri karin tim dhe e mori menjeher ne goj. Une shikoja pc dhe kenaqesha nga gojorja e tij. Buzet i kishte disi te trasha dhe ushtronte shum presion te trupi i karit tim dhe me pas her pas here thithte me buz vetem koken e karit. Me pas e llustronte me llap duke e lepir. Ja hoqa nga goja dhe u ngrita ne kemb. fillova ti gjuaj me kar te faqet. Ja fusja ne goj thell dhe ja nxirrja prap duke i gjujt tek faqet serish. Me pas kapa bolet dhe ja afrova te goja dhe ai i fuste brenda nje nga nje. Pastaj e mori karin serish ne goj me nje dor dhe me doren tjeter me prekte vrimen mua deri sa ma futi gishtin thell ne byth.

Me pas un u shtriva i zhveshur dhe i bera shenj qe ai te afrohej. Ja ula tutat dhe nxorra karin e tij te ngrefur duke e marr ne goj. Ai pastaj filloi ta shtyne karin sikur po me qinte aq fort sa me futej thell ne fyt. Her pas here ngilja pa frym dhe ai e terhiqte duke e ma perplasur ne fytyr dhe duke e futur serish. Me pas ndaloi dhe me pyeti nese e lepija vrimen. Tunda koken dhe me pas ai u kthye dhe beri te ulej siper fytyres time. Teksa ai behej gati te ulej siper meje shoh bythen e tij se dukej sikur po binte si anije kozmike ne gojen time. Ai u ul dhe un kisha mbyllur syte duke mos ber asgje vetem duke e ndjer bythen e tij siper fytyres. Me pas ja hapa dhe kerkova vrimen te cilen e kishte shum te vogel dhe ngjyr roz. I habitur e pyeta nese ishte qir apo e kishte per her te par meqe e kishte vrimen e vogel. Jo, me tha. Jam qir shum her. Hapet shpejt vrima ime, pa merak me tha. Fillova tja lepij me kenaqsi dhe bera ti fus gishtin dhe pash se sa shpejt u hap vrima. i futa dy gishta pastaj tre. E shikon, me tha? hapem shpejt. Nderkoh ai filloi te ma merte karin ne goj dhe bem 69 por un her i merja karin her vrimen. Me pas e ftova ti hipte siper karit tim. Mora prezervativin dhe ja dhash atij ne goj i cili me goj e vuri te kari im. Mori dhe lubrifikantin duke lyer vrimen e tij dhe karin tim. Aty pastaj me hipi siper dhe filloi te kaleronte mbi karin tim. Teksa qihej leshonte ngasherime shum eksituse. Her pas here ndalonte ritmin dhe me puthe gjoksin dhe ne buz benim llap. Nuk po duroja dot se ai po bertiste edhe me shum nga eksitimi duke me eksituar dhe mua. Derisa erdhi momenti dhe u prisha duke leshuar dhe un nje ohhhhhh te madhe.

 

Ktheva koken nga dritarja dhe shof se kishte gdhir. Ora ishte nja 5 e gjysem. Ai u cua ma hoqi prezervativin dhe e hodhi ne tok. Ma mori karin serish ne goj per te me pastruar nga ato pak pika sperm qe ishin ngelur. Me ngriti kembet dhe filloi te me lepinte vrimen. Me pas vuri prezervativ dhe lubrifikant dhe ma futi karin ne byth. E ndjeva direkt kur ma futi se e zhyti direkt. Me pas filloi te me pomponte me nje ritem te shpejt. Me qinte fort e me thoshte, merre karin tim kurv e keqe. Kurva kujt je? Do ta caj biren e bythes kurv bythqir. Mua me eksitonin shum fjalet e tij. Mirpo duke me qir ashtu fort un degjoj nje zhurm dhe cte shoh? Nga dhoma gjumit del nje grua e pergjumur qe nga mosha kuptova se ishte mami i tij. I thash menjeher i trembur. Hej prit po del nje grua. Por ai vazhdonte e sdonte tja dinte. Gruaja po afrohej duke na par dhe dukej se nuk po e shqetsonte shum pamja e djalit te saj qe qinte nje djal tjeter. U fut ne guzhin na pershendeti dhe u ul ne divan duke par tv. Nderkoh un spo kuptoja asgje shoh nga djali dhe ai duke me pompuar me thot, he ska gje po he mos e rruj se nuk esht hera par. Ta shpjegoj pastaj po perqendrohu ktu se po prishem avash avash. Nderkoh gruaja u ngrit dhe shkoi ne aneks duke ber kafe. Nuk po e prishte terezin edhe pse ne pc shfaqej porno bisex dhe burra e gra gje bertisnin nga eksitimi dhe nga ana tjeter djali i saj qe me qinte mua duke me shar. Pasi e beri kafen gruaja u ul serish ne divan duke pir kafe e duke na par neve. Ne ate moment djali nxjerr me shpejtesi karin nga vrima ime heq shpejt prezervativin dhe behet gati te ma derdhi ne goj. Por un isha hutuar krejt dhe ai me gjujti nje shpull te leht e me thot te hap gojen. Une e hapa gojen dhe ai ma derdhi krejt spermen ne goj te cilen me erdhi zor qe ta nxirrja jasht nga frika se mos beja pis divanin. Por edhe nga kenaqsia se me kishte qir nje djal simpatik e piva spermen me kenaqsi edhe pse nuk e nihja mir djalin.

 

Djali u shtri siper meje duke mar frym thell dhe ndenjem ashtu per disa sekonda. Me pas ai u cua dhe me ftoi te shkonim ne dhomen tashme te lir e te flinim atje. Shkova dhe u shtrim. Aty e pyeta per gruan. Ai me thot se ishte nena e tij dhe se ajo e dinte per te dhe e kishte ndihmuar te ndihej i lir. Po mir i thash por pse ajo duhet te te shikoj ty duke qir? Po sepse kjo ka ndodh gradualisht me tha. Nena e tij ishte e divorcuar dhe njeher ai kishte zbuluar ca dildo te se jemes dhe i kishte perdorur duke i fut ne byth. Njeher kishte ardh nena e tij nga puna heret dhe e kishte gjetur kete ne shtratin e saj duke futur dildo ne byth. Me pas kishin folur hapur duke mos paragjykuar dhe kishin vendos qe te mos kishte barriera ne jeten e tyre ne shtepi. Prej asaj dite ky kishte sjell cuna her pas here ne shpi dhe nuk e kishte pas problem ta shihte e ema. E pyeta nese dhe ai e kishte par te emen. Po me tha. Fillimisht filloi e ema duke u futur ne banj teksa ai bente dush dhe kjo urinonte apo te kunderten. Pastaj kjo kishte filluar te masturbohej lirshem ne dhom me dildo me dere hapur. Mu duk shum i cuditshem mardhenia e tyre por nuk e vrava shum mendjen.

Fillova shpesh te shkoj ne shtepin e tyre dhe ksaj here me eksitonte shum fakti qe ajo na shikonte. Ajo vet ishte shum e embel dhe seksi. Ishte rreth te 45 vjece por simpatike me gjoks te madh dhe shum byth. Shpesh me eksitonte ideja qe ta qija. Nje dite nuk durova dhe i mora djalit leje. A me tha un se kam problem nese ajo don mund ta qish sa te duash. I propozova qe te benim treshe. Ai ra dakort por me tha se ai mund te bente cdo gje me nenen e tij por jo ta qinte. Pasi folem me gruan ram dakort per treshe. organizuam nje mbremje dhe u mblodhem ne dhom. Djali u shtri ne krevat dhe un po puthesha me te emen. E zhvesha avash avash duke e ferkuar e lepir gjithandej. E shtriva dhe i hapa kembet duke i futur llapen ne pidh e ne byth. Ajo ishte parfumosur gjithandej dhe pidhin ja thithja me shum kenaqsi. Djali rrinte shtrir dhe shikonte duke i ren me dor. E ema e eksituar leshonte nje ze te eksituar per kar. Nuk vonova dhe ja rrasa direkt karin ne pidh duke e pompuar fort. Djali mu afrua duka ma futur karin ne goj. E ktheva gruan mbrapsht per tja futur ne byth por ajo nuk donte. Me tha se nuk ishte qir kurr ne byth dhe nuk e duronte dot karin brenda. Keshtu qe ja rrasa serish ne pidh mbrapsht. Djali me erdhi nga mprapa dhe ma rrasi ne byth. Pasi u qim ne pozicione te ndryshme erdhi momenti per tu prish. I thash gruas se ku ishte qef te derdheshim. Ajo kishte qef ne gjoks. Ja hoqa karin nga pidhi dhe ajo u ul ne gjunj. E ftova dhe djalin por ai sdonte te prishej te gjoksi i te jemes donte te prishej tek un. Nderhyri e ema dhe i tha: Ska gje mam po he, prishu te gjoksi im se nuk esht ndonje gje e madhe. Ai sikur vetem kishte prit kete fjal u afrua menjeher duke e prekur te gjoksi. Nena e tij qeshi me djalin ngaqe ishte hera e par qe ky e kishte prekur. Duke qeshur i thot se mund ta prekte edhe ne vende te tjera. Djali aq kishte dashur. i afron te jemes karin dhe ja fut ne goj duke i prekur gjith trupin. Mesa dukej ishte gati duke u prishur dhe meqe tashme kishte marr leje te plot e nxjerr karin nga goja e se jemes pe tju shmangur prishjes. E ngren nenen e tij menjeher dhe e shtrin ne krevat. Ja hap kembet dhe i versulet me karin si shpat e ja can pidhin fort e me vrull. Nuk zgjati shum dhe u prish brenda ne pidh te semes duke bertit fort si asnjeher tjeter. Pasi u prish u leshua siper gjoksit te saj dhe dukej sikur e kishte zen gjumi. Un pastaj ja futa gruas ne goj karin dhe u prisha brenda ne goj. Ajo me shum kenaqsi e piu. Ate nate beme shum her sex ku spikaste cuni mamit bukur i cili dukej sikur skishte qir ndonjeher pidh. Ram te flinim te tre duke e futur gruan ne mes. Ishte vertet nje nat e vecant.{/reg}

Comments on Djali i bukur i mamit - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Atë natë isha bërë si I tërbuar. Kisha kaq kohë që nuk kisha bërë gjë, herë për mungesë të një partneri të mirë dhe herë për mungesë vendi. Kjo e fundit ishte fatale, sepse më ishin afruar djem të mirë, por s’kishim pasur vend ku të shkojmë. Në mbrëmje doli si okazion, një djalë fort I mirë, por mbetem duke u sjelle rrugëve. Në natyrë nuk më pëlqente. Ai më thonte te shkonim në një hotel, por unë kisha dyshim se mos dilte ndonjë I njohur. Dhe ja këtë mbrëmje isha krejtësisht vetëm me dhomën në dispozicion, por s’po gjeja partnerin. Fatkeqësisht nuk kisha mbajt asnjë nr. Telefoni, sepse edhe ato që më kishin dhënë më kishin gënjyer. Sidomos më vinte keq për një djalë t mrekullueshëm të quajtur Franko, I cili kishte gabuar në nr. fundit telefonit. Me të kisha qene një herë dhe kishim mbetur të kënaqur nga njëri tjetri. Shkova disa herë deri tek liqeni, por u ktheva sepse më dukej vend I rrezikshëm dhe pa garanci. Paske naze shumë, do të thonte ndonjëri nga juve. Po kush I di kushtet e tjetrit dhe fundja asnjë nuk del me flamur se nuk jemi në Kanada për ta bërë në mënyrë të tillë. Me shpresa të humbura u ktheva në qendër. Dikush thonte se tek lulishtja pas opera mund të gjeje sa të duash, megjithëse nuk e këshillonte të shkoje me të panjohur, pasi ishin njerëz të pasigurte. U solla nëpër lulishte, por nuk pash asnjë djalë të dyshimtë. Atëherë mendova se nuk ia vlente të sillesha më dhe desha të ikja. Kur në parvazin e lulishte ishte ulur një djalë. Kalova pranë dhe mu duk djalë I këndshëm. Të pakën lënë vetëm?-e pyes. Ehë më përgjigjet, por pa ndonjë interes. Eca përpara pa e zgjatur,sepse nuk dha asnjë shenjë interesimi. Shkova më tej dhe ktheva kokën. Ai kishte mbetur pa lëvizur. Të dalë ku të dal, mendova. Do ta provoj edhe një herë. U afrova pran tij dhe duke ecur I them: Ec pas meje! Ai pa u menduar gjatë u ngrit dhe mu afrua.

Ç’je I zoti të bësh?

Ç’të kesh qejf.

Do shkojmë të blejmë një pako me prezervativa dhe pastaj tek vendi. Në errësirë po e shikoja që kishte flokët kaçurrela dhe sy që I shkëlqenin. Sa vjeç je?

22. Ishte student dhe studionte për ekonomi. Po aty ç’po bëje. Hiç kot, po rija. Po ishe përgatitur për të pritur ndonjë ftesë? Jo MS çfarë ftesa. Edhe unë u çudita kur më the të të ndiqja. Po pse erdhe. Edhe unë nuk di si të them , nga kurioziteti... Nuk e zgjata, se nuk desha ta vija në vështirësi për të kërkuar gënjeshtra. Tek farmacia futa djalin të blinte prezervativët. Kur doli më tha se ai nuk qiej. Mirë, si të duash,po shkojmë në dhomë një herë.

Kur arritëm në dhomë, nuk e ndeza dritën dhe këtë për dy arsye. Së pari, se dëshiroja që të mos ma mbante mend fytyrën. Së dyti ish njeri I panjohur dhe nuk doja të ambientohej me shtëpinë. Këto gjëra më bënë që të më ulnin kënaqësinë. Por ajo që u bë u bë. Në dhomë filluam të puthemi. Kishte një gojë shumë të këndshme. Gjuhët tona përziheshin dhe kjo më jepte shumë kënaqësi. Filluam të zhvisheshim dhe pas pak ishim lakuriq. E fërkova përpara dhe atij iu ngrejë. Kishte një kar modest. Te kur bën seks duhet ose ta përmbledhësh ose të të përmbledh. Në këtë rast edhe unë e përmbledhja. Sa keq që isha me të panjohur. Dukej djalë I mirë, por si dihej. U shtrimë në tapet dhe ai më la t’ia fërkoja kokën në vrimë. Pastaj e mora në prehër dhe ai kishte ngritur këmbët mbi krahët e mi. Ia fërkoja vrimën me një sforcim për ta futur, por nuk e bëra këtë gjë me që I kisha premtuar që nuk do ia fusja. Pas disa puthjesh, më thotë se mund ti derdhej, prandaj zura pozicion që ai ta kishte më të lehtë për ta futur .Ai e leu vrimën me vaj bebe dhe e futi. Kishte një kar modest, kështu që nuk të shkaktonte dhembje. Filloi të pallonte dhe pas pak u çlirua. I dhashë letër higjienike të fshihej. Isha I preokupuar se mos kishte mbetur ndonjë shenje. Ai po priste në këmbë I zhveshur siç ishte. E afrova nga vetja dhe e ula në prehër dhe fillova ta puthja. Ai nuk bënte fare fjalë. Kishte puthje shumë të këndshme, sepse sa herë që gjuhët tona bashkoheshin, ai e luante kokën me mjeshtëri që kënaqësia të ishte e plotë. Ai më shtrëngonte që trupat tonë të bëheshin një. Për një çast sulmova vrimën e tij. Ai ofshani. Mos se më dhëmb shumë.

Si nuk qenke hapur.

Kjo me ty është e dyta.

Po si tu mbush mendja?

Kisha nevojë për para. Të gjithë shokët në një mënyrë apo tjetër kanë. Një shok më mësoi se si fitohen parat dhe tani unë po e provoj. Të pëlqen?

Po mësohem. Por unë kërkoj të kem një shok se sa të provoj me të gjithë...

E lamë të takoheshim të nesërmen. E prita por nuk erdhi. Kisha hapur TV por nuk po e shija. Isha I mërzitur, plot dyshime dhe mendime të errta, kur dëgjoj një zile të shkurtër. Pash nga syri spiun dhe ishte ai...

Comments on Nje Zile E Vonuar - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Mjeku, pavarësisht i ri apo i vjetër, gjithmonë është person me rëndësi dhe ja kanë nevojën të gjithë. Unë kisha pretendime, se kisha qenë student i mirë dhe prisja një specializim të mirë në kirurgji p.sh. Por një mik më tha që të kisha durim, se po diskutohej për të dërguar jashtë për specializim, prandaj duhej bërë durim nja një vit. Për të mos ikur koha kot, mund të shkoja në një rreth qe nuk kishte mjek, e kështu edhe një praktikë do të bëje, por edhe një dorë pare do të fitoje. Me këmbënguljen e mikut, e pranova vendin. Fundja nuk ishte keq sepse rrugët janë gjithandej. Bleva një makinë, mora me vete laptopin së bashku me disa libra të mirë dhe s’kishe pse mërziteshe. Pastaj puna ishte mjaft e ngarkuar, kështu edhe formula punë dhe gjumë ishte mjaft e vlefshme.

U sistemova në ambulance. Aty vendosa shtratin dhe orenditë e pakta që kisha që ti jepja pamje sa më të ngrohët vendit. Por më zuri belaja, sepse parësia e vendit kishin dëshire që të pinin ndonjë gotë rakije dhe vinin e i binin xhamit, duke më prishur qetësinë. Por fundja një vit ishte e duhet të duroja. Por makina më bënte shumë punë për të shkuar për vizita mjekësore. Por mendja më rrinte tek Tirana e sa vinte fundi i javës i merrja plaçkat e palara dhe pas kohe isha në shtëpi.
Një ditë ndërsa po kthehesha nga Tirana, papritur më zuri një kohë e keqe, gjithë vetëtima që të kallnin datën. Kur shoh një djalë, që ishte pështjell me një fletë mushamaje dhe me një çantë të hedhur në shpinë, që po ecte në mes të shiut. Ndalova dhe i thash të hipte. Ishte bërë me të vërtet peshk. I vura në sedile një flete fësh-fëshe dhe e hapa kondicionerin në maksimum. Ai fillimisht po dridheshe, por pak nga pak u qetësua. Nuk i fola deri sa u qetësua, pastaj e pyeta, si e quanin. Lekë më tha.
Po si u nise me këtë kohë?
Kur u nisa koha ishte e mirë, por u prish ashtu papritur.
Dhe kishte të drejtë. Edhe unë Tiranën e kisha lënë me diell. Kur arritëm tek ambulanca ai desh të ikte por unë nuk e lash.
Ku do të shkosh, kështu qullë siç je? Në dhomë ndeza furrën elektrike . Nxora ndërresa që sa i kisha sjellë të lara dhe i thash të zhvisheshe. Ai po hezitonte se i vinte turp. I dhashë peshqirin të fshinte kokën. Kishte flokë të verdhë dhe dy sy të bukur të kaltër transparent. Trupi ishte i lidhur dhe u çudita kur më tha se ishte 18 vj. Ai shkonte në shkollë në qytet dhe herë pas here vinte në shtëpi dhe një pjesë të rrugës ishte i detyruar ta bënte në këmbë.
Leka ktheu shpinën dhe u zhvesh. Nga puna trupin e kishte muskulor por mbi të gjitha të ndenjurat i kishte shumë të bukura. E fërkova me alkool që të nxeheshe, por ai gjithën mbuloheshe nga turpi.
Hajt Lek. Unë jam mjek dhe sa kam parë kështu si ti aq të mira qofshin.
Kur mbaroi të veshurën ai u kthye dhe mua më shpëtoi një ofshamje habie. Mu duk si të ishte një suedez. Me mirë të them se ishte një racë ilire e pastër. E ndjeva se kari mu ngrit tërbueshëm dhe unë u ktheva me shpinë të mos e shihja.
Pastaj nxora nga ushqimet që kisha sjell dhe një shishe rakie që e kisha marrë për të qerasur ato që më qerasnin çdo natë dhe u shtruam të hanim.
Leka! Ti nuk duhet të pish se je i ri, por sonte një gotë të bën mirë se të mbron nga e ftohura.
Sa herë kam pi mor doktor, ndoshta ma shpesh se gjirin e nanës.
Qeshëm.
Leka po shihte me kureshtje kompjuterin. E kishte fort merak, por deri tani nuk ishte ba e mundur me e ble. Ai filloj të pyeste për të se çfarë marke ishte e të tjera, prandaj ngrita dhe e hapa. Për fat kishte internet dhe në ekranin 17inch filluan të dalin figurat e ndryshme. E pyeta në se donte të shihte ndonjë film? Ai aprovoi. Çfarë filmi të pëlqen? Film aventure. Nxora një nga disketat dhe ai u afrua ta shihte. Kur i tërhoqi vëmendjen kopertina e një filmi me portretet e dy djemve të bukur. Po këto çfarë janë?
Dy djem gej. Ke qejf ta shohësh?
Ai po mendohej se çfarë të thoshte. Ai e dinte se çfarë janë gejt, por filma nuk kishte parë. Shiko Lekë. Ndoshta nuk është film për ty, më e mirë aventura. Nga kjo mund të fyhesh.
Mos na ban fare të prapambetur. Dimë edhe ne pak nga bota.
Si te duash,-i them. Mbështetëm jestikët në mur dhe u shtimë për së gjëri në shtrat. Filmin nuk e dija edhe unë se çfarë ishte. Por kur e pash u kujtova që ishte historia e një djali që jetonte me të vllain në një apartament. Vllai sillte femra dhe e lente ë vllanë të flinte tek shkallët. Një natë ai gjeti një striptizer në një lokal gay dhe e mori me vete, por i dolën probleme me te vllanë. Ndersa shihnim filmin i kisha drejtuar sytë tek Leka i cili kishte mbështetur duart mbi karin e tij dhe e mbante të shtypur.
Po të pëlqen filmi?
E po s’kam parë film të tillë.
Por po të pëlqen më duket se po të ngrihet- dhe zgjata dorën, por ai u mblodh që të mos e prekja.
Po ty doktor të pëlqen?
Kuriozitet! I them me diplomaci. Ra një çast heshtje.
Ke qejf ta provosh?
Si ta provoj?
Të bësh qejf.
Cilën quan qejf, me ja ba ti apo me ta ba ai.
Të dy palët.
Aha. Unë se kam ba ndonjë herë. Por ndoshta me provu me e fut do më prishej mendja, por ashtu ndryshe jo.
Bukur, dashke me ba vetëm qejfin tënd. Po prit të ngrohemi pak.
Mua asht kah më derdhet prandaj duhet me shpejtu.
Vërtet? Mendo për ndeshjen e futbollit ose për mësimet, deri sa ta fusësh. Fikëm dritën, u vumë në pozicion dhe ai filloi ta fusi. Kishte një kar mjaft të madh dhe uznë kisha kohë që nuk e kisha bër., prandaj qe e nevojshme që të gjeja një vaj që ta bënte të rrëshqitshëm karin e tij. Leka po bënte gjithçka që ta bënte futjen sa më të lehtë. Po e duroja me vetëmohim, sepse megjith përkujdesjet e Lekës vrima ishte tue më dhimbët. Por Lekës filloi ti vij e kështu ai filloi të shpejtoi pallimin deri sa iu derdh.
Atë natë Leka fjeti aty. Në mëngjes deshi ta bënte edhe një herë, por i thash një herë tjetër.
Në darkë isha ulur me miqtë e gotës së rakisë dhe shoh Lekën hyr e dil në lokal. E mora vesh ku e kishte hallin. Kërkova leje dhe u ngrita me gjithë protestat e tyre. Pas pak trokiti xhami. Hapa perden dhe pash Lekën.
Kam nevojë për një vizitë urgjente,- më thotë. E futa brenda.
Po sonte si ke qejf. Unë se kam kaq te madh sa tëndin. Kurse për tendin do më duhen disa ditë pushim.
Po ty të është shtuar kureshtja?
Leka po më shikonte me mëdyshje, se nuk ishte i vendosur...

Comments on A Tu Shtua Kureshtja ? - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Kur zbrita nga autobusi, kishte filluar një shi i lehtë. Para meje një djalosh hapi çadrën dhe kur më pa ashtu të pambrojtur më ftoj që të fusja kokën nën të. E falënderova, duke i thënë se ishte shi i butë, ndërsa ai më kujtoi një maksimë popullore: shiu i butë që lag të marrë e të urtë. Qeshëm.

Banon larg e pyes. Jo shumë. –Sipas shpjegimit të tij duhet të ishim së paku mehallelij. Për herë të parë u ktheva nga ai për ta kujtuar në se e kisha parë ndonjë herë dhe u kujtova që ai po bënte një bisedë telefonike me një shokun e tij, për ti kërkuar si huazim filmin “Kthimi i princit” një nga serialet e Harry Potter. Më pat bërë përshtypje se ai i ngjante shumë Harry Potterit, kështu që kur mbaroi telefonin dhe vazhduam rrugën bashkë duke biseduar për personazhin e Harrit, që atij i pëlqente shume. Ia kujtova këtë ngjarje dhe atij i erdhi ndërmend.
E di që ti i ngjanë shume Harrit.- Ai qeshi.- Ndoshta prandaj edhe të pëlqen. Edhe mua më pëlqen,- i them. Ai është aq i kendëshem sa mund të biesh në dashuri me të. Ai ktheu kokën. Por nuk foli.
Pse ti nuk do ta dashuroje, po të ndodheshe në Londër.
Në Londër po, por këtu... U bubuja... Më fal, si të quajnë. Mua Liri, po ty? Andi. Vërtet se di që edhe këtu ka sa të duash që kanë mendime të lira dhe bëjnë seks sipas shijes dhe dëshirës. Nuk besoj se je kaq i humbur në kryeqytet, sa të besosh se këtu nuk ndodh gjë dhe njerëzit janë kaq engjëj.
Më fal, por s’më ka rënë rasti të bëj biseda të tilla, prandaj u befasova.
Pra edhe ti paske një farë eksperience.
Jo,jo nuk kam asnjë eksperience, por për të dëgjuar po... Po ti. Me sa duket ke...
Si thua ti? -Ai nuk dinte se çfarë të thonte. –Atë e di ti,- dha një përgjigje as kështu dhe as ashtu.
Ke kohë të pimë një kafe së bashku?
Mirë tha djali. U ulën në një kafe të mirë. Ditët, menjëherë pas festave i kishin lënë lokalet bosh dhe kjo për ne ishte shumë e mirë se bisedonim lirshëm.
Duke pritur kafet po shikoja djalin. Ishte me të vërtet shumë djalë i hijshëm. Veçanërisht syzet i jepnin një hije intelektuali.
Ne sapo u njohëm dhe nuk mund të pretendoj shumë në bisedë, por sidoqoftë mua më pëlqen sinqeriteti dhe çiltërsia.
Si ta kuptoj këtë,- tha djali. Ja p.sh. ti si mendon për mua: kam apo s’kam eksperiencë.
Ai u vunë siklet.
Hë flit, pa lëkundje. Thamë se do të kemi një bisedë të sinqertë.
Them se ke. Për më tepër ke guximin ta pohosh përpara një personi që sapo e ke njohur.
E di si është puna? Unë udhëhiqem nga intuita. Njerëzit i vlerësoj ashtu siç besoj se janë, dhe për ty besova se mund të bëja një bisedë të hapur.
Faleminderit për mirëbesimin...
Ai sikur kishte një pyetje në majë të gjuhës. Dhe unë e nxita: thuaje atë që do të pyesësh.
Si ndodhi që e provove?
Shumica e djemve e provojnë në shoqëri, kur janë ende të rinj. Rrija shumë me një shok që quhej Raqi.
Ai kishte një kar të madh e të bukur për moshën e tij. Ne i binim së bashku me dorë dhe ai kishte spermë shumë, kurse unë më pak. Ndonjëherë i bashkonim karët dhe i tundnim së bashku. Një herë ai më tha që ta bënim së bashku, por unë nuk desha. Kari i tij më pëlqente por kisha frikë se do më dhimbte. Jo ta fërkojmë jo ta provojmë dhe erdhi çasti kur unë pranova, por me kusht që ta bëja i pari. Jo me pështymë jo me të shtyrë dhe arrita t’ia fusja. Sigurisht që i dhembi, sepse nuk ishim mësuar si ta hapnim vrimën. Pastaj erdhi radha ime, por për çudi atij i hyri më lehtë. Sigurisht që më dembi por sidoqoftë mu lezetua dhe u kënaqa. Kështu fillova të shkoj rregullisht tek Raqi dhe të bënin seks. Pastaj filluam ta bëjmë me poza duke i vendosur këmbët në supe dhe pozicione të tjera të sajuara.
Djali po më dëgjonte me kureshtje, por nuk foli.
Hë? –i them- tu shua kurioziteti. Jo mo nuk isha kurioz se disa gjëra i merrja me mend...
Të paska shkuar mendja, Hë?Ai buzëqeshi me djallëzi. Mbaruam kafen dhe u ngritëm. Ai desh të paguante por se lash se unë kisha propozuar për kafenë. Jashtë ishte fresk i dhamë dorën njëri tjetrit por nuk po shkëputeshim. Unë e dija fort mirë se rasti vjen vetëm një herë... Mora guximin dhe i thash: Andi a shkojmë tek unë dhe shohim disa video. Ai po lëkundej dhe unë përsëri e nxita duke i thenë se është fjala thjeshtë për bisedë. Dhe ai u bind. Po vi vetëm të shoh se çfarë programesh ke ti më tepër. Atëherë i thash se kisha një abonim një vjeçar tek Bellamie on line që për mua është programi më i bukur.
Nuk vonuam shumë dhe shkuam në shtëpi. Për disa ditë më kishin lënë vetëm. Andit po shihte rreth e rrotull. Me sa duket i pëlqeu. E ftova të ulet dhe ai zuri një kolltuk të rehatshëm. Unë afrova kompjuterin. Kam një Apple të madh qe duket si kinema. U ula pran tij dhe gjeta një film të plotë që mua më pëlqen shumë. Djemtë biond me sy të kaltër, nuk kishin të mos ta ngrinin karin menjëherë. E shikoja si shtrembërohej Andi . i duhej që të ndreqte pozicionin e karit të tij të ngrehur.
Rregulloju lirisht i them. Të gjithëve i ndodh kjo. Atëherë ai mori guximin të pozicionohej. Do që ta fërkoj, apo më mirë me ta marrë në gojë? Ai nuk përgjigjej. Atëherë i futa duart për ti zbërthyer pantallonat. Pas pak një kar i hijshëm nja 18 cm u ngrit krenarë. Sa të bukur e paske, i themë dhe u përkula për t’ia marrë në gojë. Ai ofshani nga kënaqësia. Këtë ushtrim fillova ta përsëris disa herë sa më tha se po i derdhej. Atëherë ula pantallonat dhe i dhashë mundësi mikut që të provonte hapjen e portave të parajsës. Prezervativa e lubrifikuar i ndihmuar nga pak krem, bëri që ai të përparonte këndshëm në parajsë. Duke që kënaqësia që provojë ishte e madhe sepse po i merrej fryma nga pallimi. Kur u zhgarkua ndenji një copë herë pa lëvizur. Pastaj u ngrit. I dhashë letër që të fshihej, gjë që po e bënte ngadalë.
Ç’ke? E pyes. Po ti nuk do ta besh? Sigurisht , por radhën tjetër, sa të qetësohesh. Ai po vishej kur unë e pyeta se si iu duk. Jam ende i tronditur më tha...
Nga se je i tronditur? –pyes me çudi.
Nga kënaqesia.

Comments on I tronditur nga kënaqësia - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment
Sa herë që kaloja nga ajo rrugë, do të ndaloja në një dyqan luksoz, për të admiruar koleksionin e veshjeve luksoze, që herë pas here ripërtëriheshin nga pronari i dyqanit. Atë mbrëmje më mbetën sytë tek një kostum monopet si dhe në një palë këpucësh kafe. Po afronte 31 dhjetori dhe unë po ëndroja me sikur... kur ja në xhamin e vitrinës vizulloj diçka. Ktheva kokën dhe pash një djalë të ri i cili po shihte nga unë.
Si po të duken. Koleksion i bukur hë?
Mu duk se atë djalin e kishin vënë nga dyqani, që të tërheq myshteritë, njëlloj siç bëjnë në Turqi.
Ti punon këtu?- e pyes.
Jo, jam djalë i lagjes. Pastaj si u mendua pak tha:
Në këtë dyqan edhe familja e jonë ka pjesë dhe jam i interesuar që të mos ikin , se kush gjen qiraxhi tjetër...
Unë qesha. Sa vjeç je?- e pyes. 18 më thotë. Atëher fillova ta shoh me vëmendje. Ishte djalë i këndshëm brun, me fytyrë të qeshur dhe flokë kaçurrela.
Kështu bën reklamë gjithmonë për dyqanin?
Jo, po mu duke një djalë qefli për tu veshur e thash se mos të mbushej mendja për të blerë diçka të bukur.
Po ti çfarë do të pëlqente të blije?
Ai bëri një gjest në fytyrë e tha: gjithë dyqanin. Qeshëm të dy.
I thash se do të ikja. Dhe rastisi që kishim të vyejtën rrugë. U kthyem në një rrugicë të ndriçuar keq.
Qenke shumë seksi,- i them. Kështu të dukem? Ndoshta nga që rrugica është e ndriçuar keq. Kot s’kanë thënë se në errësirë çdo gjë duket mahnitëse.
Gjeja e mirë duket si me dritë ashtu edhe pa dritë. Po më beso këtë që të them unë se qenke shumë i mirë...
Faleminderit.
Po të tjerë ta kanë thënë?
Ai mblodhi pak buzët dhe tundi kokën në shenjë pohimi.
Sa të madh e ke?
Ai pak si i turpëruar thotë:
15
Po ti?
18.
Dale tya shoh dhe vuri dorën mbi pantallona. Kari im nuk kishte qëndruar indiferent dhe ai filloi ta fërkojë. Këtë bëra dhe unë me të tijin.
Shkojmë pak më poshtë se ka një vend të mirë. Atje i ula tutat dhe ai më zbërtheu pantallonat. I bashkuam të dy pallat tona dhe ai filloj ti fërkonte te dyja njëherësh. Kur e pash se do më shkonte kot, nuk desha të humbja rastin , prandaj e ktheva, i leva vrimën me pështymë, duke e hapur me gisht dhe fillova ta fus. Kari rrëshqiste ngadalë, dhe e mendoja se do ti dhembte, por ai s’u ndie. E duroke mirë i them ngadalë.
Vazhdo!-më thotë dhe unë vazhdova. Ritmi po vinte duke u rritur. Ai shtrëngonte vrimën duke më krijuar kënaqësi të paparë. Pastaj shtyhej pas meje, që ta ndjente më thellë, sa më dukej se do të më rrëzonte praptazi, por sidoqoftë durova. Sperma fluturoi në vrimë sa nuk pata kohë të tërhiqesha. Kështu të ngjeshur vazhduam për pak kohë, pastaj u pastruam dhe u kthyem mbrapssh. Djali më tha se priste një shok. Këtu rrini për natë?
Kur është kohë e mirë.
Po atij i pëlqen?
Ouuuuu... Ai të vdes fare...
Atëherë do shihemi, se e di ku tu kërkoj...
 

Comments on Ai të vdesë fare - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Në pallatin tonë, një familje ka blerë një apartament. Ato kanë një çift binjakësh që ngjasojnë kaq shumë me njeri tjetrin sa thonë se edhe e ëma nuk i dallon kur nuk janë bashkë. Ato janë të pandarë. Gjithmonë i shohim bashkë, si në shkollë ashtu edhe në veprimtari të tjera. Mësuesit kanë gjetur belanë se thonë që mësimet i mësojnë gjysmë njëri dhe gjysmat tjetri, kështu kur i thërrasin në tabelë, ngrihet vëllai që ka mësuar atë mësim.
Një ditë kur po kthehesha nga shkolla, dhe po prisja ashensorin që të ulej nga kati i 12, për çudinë time pash të afrohej njëri prej binjakëve. U përshëndetëm dhe unë e pyeta se përse ishte vetëm.
Ai buzëqeshi e më tha se i vëllai ishte sëmurë me grip, prandaj kishte mbetur vetëm. Po e shikoja dhe ishte një gjë me të vërtet e bukur. Flokët e ngritura pas modës me modelin pank, sytë të kaltra transparente dhe veshja e hijshme e bënin me të vërtet tundues. Hipëm në ashensor dhe filluam të ngjiteshim. Se si më lindi një dëshirë e papërmbajtshme dhe i thash në se më lejonte ta puthja. Ai uli kokën dhe tha me gjysmë zëri: -Mirë. Kaq mu desh dhe u afrova dhe ngjita buzët pas tij. Por dhe ai s’mbeti prapa, por zgjati dorën e filloi të ma fërkojë kapitalin tim që ishte bërë dru. Borxhin ia lava edhe unë për të parë që kishte një kar të këndshëm normal. Ne ishim moshatarë dhe kjo na bënte më të afërt. Ashensori ndaloi në katin tim dhe unë zbrita. Isha me një mëdyshje të madhe, por mora një vendim të menjëhershëm.
A vjen për pak minuta tek unë që të bisedojmë?
Ai sikur këtë kishte pritur dhe erdhi pas meje. E dija se në shtëpi nuk kisha njeri, kështu u futën lirshëm. Pasi mbylla derën, ai hodhi çantën dhe mu varë në qafë. Unë isha pak më i gjatë dhe kjo më jepte privilegjin, që ta shihja pak nga sipër.
Pasi u puthën duke thithur njëri tjetrin, më tha që të mbaronim punë shpejt se me siguri do të binte celulari për ta pyetur se ku ishte.
Si të pëlqen?- i them. Si të duash, për mua nuk ka rëndësi.
Mirë atëherë, po filloj unë që ta provoj vrimën tënde, dhe fillova t’i zbërthej pantallonat. Pastaj i ula me forcë, gjë që i dha shumë kënaqësi, sepse i dukej sikur po luante nëpër filma të dhunshëm. Për pak shndritën bythët e tij të bardha që më bënë të ulesha mbi ta e ti kafshoja.
Kujdes mos më lesh shenjë se s’kam si justifikohem. Atëherë fillova ti lëpij lehtazi, gjë që i jepte dridhje të lehta. Pastaj i hapa felet për të zbuluar një vrimë të vogël, të cilën duhet ta hapja me kujdes. Kisha pak vaj seksi dhe e leva me bollëk që të provoja të fusja gishtin e vogël. Por ai e duroi mirë këtë eksperiment të dhimbshëm. Pas kësaj provova gishtin e mesit. E ndjeja se si dridhesh lehtësisht dhe me vinte keq për të, prandaj vendosa të hiqja dorë, por ai më inkurajoj duke më thënë të shkoja më tej. Kur mendova se vrima ishte hapur mjaft, atëherë vendosa të eksperimentoj me karin tim. Nuk e kisha pyetur dhe as më kishte thënë në se kishte ndonjë përvojë seksuale në këtë drejtim, por nuk desha ta hapja këtë muhabet. Po e fusja ngadalë dhe ai po e duronte me vetëmohim. Kur kisha arritur fundin ai ngriti pak vithet që të krijonte një pozicion më të volitshëm për tu palluar. Kur u qetësua atëherë shpejtova ta palloja duke provuar të gjithë kënaqësinë që të jep kjo përvojë. Vija re se edhe djaloshi e bënte me shumë kënaqësi, gjë që tregonte se kishim gjetur njëri tjetrin.
Kur mbarova punë dhe e nxora, e pyeta në se do ta bënte edhe ai. Ai sikur u mendua për një çast dhe pastaj tha se më mirë e bënim një herë tjetër, se tani nuk donte të vonohej.
Tek dera u puthëm përsëri, dhe mu duk se tani që kishte provuar pallën time po tregohej më i zjarrtë dhe i dashur. Kur mbylla derën më hipi një dridhje emocionale. Gjithë trupi mu mbush me pupurriqe, por i dhashë vetes, që të stabilizohesha dhe të mos beja si fillestar.
Kështu kaloj koha dhe unë e harrova eksperiencën. Përsëri ashensori, përsëri binjakët me të cilët përshëndetesha, pa e ditur se cili ishte miku im. i shihja shpesh në sy, me shprese se do të merrja ndonjë shenjë, por asgjë. Ato ishin gjithmonë të pakalueshëm.
Një pasdite, prindit dolën dhe unë isha vetëm në shtëpi. Po mendoja të dilja edhe unë për të takuar shokët. Kur ra zilja e derës. Një zile e shkurtër sikur kishte frikë mos zgjonte njeri. Vura syrin tek syri spiun dhe nuk pash njeri. Desha të largohesh, kur zilja ra përsëri. Vura përsëri syrin kur pash kokën e zbardhur të binjakut. Hapa derën dhe aty ishin të dy. U befasova shumë dhe ngela si i ngrirë.
Nuk do të na ftosh brenda?- tha njëri prej tyre, gjë që më bëri të besoj se ishte partneri im i radhës se shkuar. Hapa rrugë dhe ato u futën brenda. Ato erdhën deri në mesin e dhomës e mbetën sikur s’dinin ç’të bënin, ose sikur ishin futur gabimisht në vend tjetër. Unë u afrova dhe i hodha të dyve dorën në qafë. Dhe ato nuk vonuan të më rrethonin me krah duke krijuar një ngrohtësi që kundërmonte errë sapuni dhe kolonje. Kjo tregonte se binjakët ishin përgatitur, kështu që unë i kërkova leje që të bëja një dush të shpejtë. Pas pak u ktheva i pështjell me peshqirë, duke mbetur i habitur që i gjeta edhe ato të zhveshur. Hapa krahët dhe i pështolla edhe ato duke bërë një treshe trupash që përziheshin me karët e ngrehur e të gatshëm për seks.
Sot dua ta bëj vet i pari,- tha njeri nga binjakët dhe unë e kuptova se ishte borxhliu. Tjetri më ofroi që t’ia merrja në gojë, kështu që krijuam një treshe, që kanë filluar ta quajnë futja në hell. I ulur në gjunjë, dhe i bllokuar nga të dyja anët filloj një pallim fantastik. Mua më dukej se për këto ditë që nuk ishin parë sikur i ishte rritur djalit. Ai e zgjati pak seancën se kishte qejf të plotësonte kënaqësinë e seksit. Kur djali u shkarkua, shkoi në banjë që të pastrohej. Kurse i vëllai e futi dhe filloi të ofshante nga kënaqësia. Kështu që kur mbaroi punë u shtri që të krijonte kushtet sa më të mira për ta qirë. Sigurisht që lexuesi mund të përdori fantazinë e tij për tu bërë pjesëtar i asaj kënaqësie, me të cilën nuk po dua të zgjatem për të mos u bërë i mërzitshëm. Kur mbaruan më mbeti mua që ta bëja me të dy vllezërit . Në fillim të dy deshën të provonin kënaqësinë për të ma marrë në gojë e pastaj unë preferova të qija vëllain që nuk kisha provuar dhe mbeta shumë i kënaqur sepse ai e mblidhte dhe e hapte vrimën duke më krijuar shumë kënaqësi. Kur mbaruam u ulën për tu çlodhur dhe për të bisedua. Atëherë mësova se binjakët po e bënin për herë të parë. Ato kishin pasur rast të shkonin me femra, por për kureshtje kishin dashur të provonin edhe meshkujt, që të krijonin një përvojë për ato që kishin parë dhe dëgjuar, sikur donin ta nxirrnin vetën nga një izolim që i krijonin të qënurit binjakë të lidhur ngushtë.
Po së paku ju pëlqeu?- pyeta unë. Ato u panë njëri me tjetrin dhe duke buzëqeshur u drejtuan nga unë dhe më thanë: shumë.

Comments on Binjakët - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Po kthehesha nga expo-klic, kur te kryeministria filloi të binin pika shiu. Aty s’ke ku te fusish koken, prandaj shpejtova hapin, për të aritur tek stacioni I autobuzit që ishte zene nga nje grumbull njerzish. Një djalë me nje cellular në dorë diçka shkruante dhe une mendova se po luan lojra elektronike. U afrova pak dhe ai ngriti kokën dhe më pa. Pastaj buzeqeshi dhe përshendeti me kokë. Kjo më dha kurajo të afrohesha akoma më shumë. Kur ishim pranë vura re se, ai po kontrollonte internetin. Ai ngriti kokën përsëri dhe më pyeti: çdo të thotë pedonal? Rrugë këmbësorësh … -I theme unë. -Po ku është kjo rrugë?-Për një çast u hutova dhe nuk po I bija në të se përse ishte fjala.

Këtu thotë se në rrugën pedonale “Murat Toptani” ka koncert.

Aha… Atëherë u kullova dhe I thash: Ja ku e ke nja dy rrugë më poshtë…Po deshe te me besh shoqëri, mund të shkojmë se edhe unë do të kaloj aty. Kështu u nisëm.

Po ecnim dhe unë e shikoja me bisht të syrit. Më dukej djalë I vogë, pa qime në fytyrë.

Sa vj je? E pyes. I kam mbushur të 18. Me mua nuk ke problem se jam në moshë madhore. E kapa flurthi mendimin e tij. Sigurisht po mendonte se mos po I propozoja për seks.

Je student apo në punë?

Jam student në fakultetin e anglishtes.

Are you Top or Bottom?

Çdo me thenë Top or Bottom?

Të jesh ak or pas?

Aha… Si thua ti?

Me duket më shumë pas…

Jo jam të dyja.

Nga je? Ai sikur filloi të besdisej. Të pyeta se shumë djem që vijnë nga rrethet bëhen kurreshtarë dhe e provojnë këtu në Tiranë me që është qytet I lire…

Uafruam në zonën pedonale në të cilin një zhurmë shurdhuese kishte mbuluar zonën. Nëskenës disa djem po këndonin këngë bashkohore duke imituar ato që shohin në video-klipe. Si po të duken? Këngët? Jo djemtë . Shumë të mire. Cilin do të doje ta kishe sonte. Ai bateristi qenka super. Po kitaristi? Duket sikur e ka të madh.komentonim pa frike se zhurma I mbulonte zërat tona.

Ndejm disa kohë dhe pastaj e pyeta në se kishte dëshirë të uleshim për një kafe dhe ai pranoi. Gjatë kafes po bisedonim në se I pëlqente të shkonim ndokund dhe ai më tha dinte një vend që ishte I përshtatshëm. Unë I propozova shtepinë time po ai po hezitonte. Më se fundi u ngritëm. Shkuam nga vendi, por mua nuk më pëlqeu fare se ishte shumë I ekspozuar. Për më tepër me rastin e festave kishte shumë lëvizje dhe ne nuk ishim të padukshëm. I ofrova përsëri shtëpinë time dhe ai me një fare hezitimi filloi të lëvizi në drejtimin që mora unë. Dukej që ishte fillestar në seks dhe kjo e bënte të hezitonte. Pasi zbritëm nga autobuzi, kaluam nipper disa rrugica, që janë asfaltuar rishtazi me rastin e festës.Tek shtëpija ishte errësirë, sepse familjarët kishin dale për të pare festimet. U futëm mbrenda me shpejtësi. Ai u ngjit pas meje dhe filloi të më fërkon organin tim dhe të më puthte. E fërkova dhe unë dhe pash se kishte një kar të këndëshëm nja 19cm. Mirë thonë se djemt shtatvegjël e kanë karin e madh. Ai më zbërtheu pantallonat ma nxorri timin dhe filloi ta thithte. Kishte shumë kënaqësi, por kisha hallin e prindëve se mos ktheheshin.

Eja, ma fut një here se ka kohë që se kam bërë-I thash unë.

Unë se kam bërë asnjëherë dhe dua ta provoj patjetër sonte. Kjo më qe e papritur, por ai nguli këmbë.

E shtriva në divan. E dija se do ti dhimbte por duke qënë përmbys nuk kishte si ta nxirrte. Mora në komodinën time nje shishe vaj fëmijësh dhe ia leva vrimën mire. Pastaj e hapa sa munda me nje tub të hollë për të lyer hermoroidet. Së fundi ia hapa me gisht me sa munda. Ai e shterngonte vrimen ndersa unë I thoja që të shlirohej se ashtu do ta kishte me kollaj. Kur mendova se vrima ishte mjaft e hapur, provova të vendosja karin tim dhe ta shtyja me kujdes. Megjithëse vrima ishte hapur mire, përsëri ai reagoi. Ia nxorra , përsëri vajosje dhe përsëri prove për ta future. Tani sikur u fut më kollaj. Djali ofshani ndërsa kari e guduliste në thellësinë e vrimës.

Të dhemb? E pyeta. Vazhdo! Më tha ai. Dhe unë vazhdova. Kënaqësia sa vinte e rritej deri sa e ndjeva spermen të ngjitej dhe ti derdhej në vrimë.

Ngelem të puthitur një cope here, pastaj ia nxorra. Ndërsa po pastroheshim e pyeta: Si tu duk. Si për here të pare mire, po besoj se do të ketë edhe here të tjera dhe ato do të jenë a miracle…

 

Comments on Një Mrekulli - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Kisha kohë që nuk e kisha shokun tim Tomin. Jo vetëm kishim qene shokë të mire, por kishim pasur edhe disa aventura bashkë që e bënte me te ngushte shoqërinë. Por shpresat për të gjetur parajsën diku jashtë e bënë edhe atë të marrë rrugët, “selametin për me e gjet”. Por ja, kot nuk thonë se mali me mal nuk piqen por njerëzit po. Dhe kështu, nën diellin përvëlues të asaj vere njujorkeze, shoh të ndalojë një djalë i cili me gëzim hapi krahët dhe mu hodh në qafë. Për fat kishte shumë pak njerëz e kështu që nuk tërhiqte vëmendjen. Po si mor Fat këtu qeke, nuk e kisha besu se do takoheshim përsëri. Pasi kaluan përshëndetjet e para, thamë të uleshim diku për të pirë ndonjë kafe. Kur u ulëm dhe pasi kishim thith ajrin e freskut të klimatizerit, filluam të flasim me përzemërsi se ç’bëhesh dhe ku bëhesh. Pastaj e pyes se si i shkojnë punët këtu, në se kish gjetur gjë. Këtu ke sa të duash mjaft të kesh dëshirë. E filloj të më tregonte nja dy gjëra të vogla. Këtu shumica e rasteve gjinden ne internet. Pa të nuk ka jetë. Qeshëm. Por edhe ke ne, kur lidhjet bëheshin me kontakt direkt, s’ishte keq? Të kujtohet si u lidhëm bashkë?  Atë nuk e harroj se ishte hera e parë. Atë mbrëmje isha tek Tomi , se mësonim bashkë. Kur dola për të shkuar në shtëpi, Tomi si zakonisht më shoqëroi deri në krye të rrugicës. Atje, duke këmbyer fjalët e fundit ai u afrua të m puthte në faqe, pastaj u puthëm në buzë dhe u shtrënguam kaq shumë sa po na merrej fryma. Tomi po dridhej nga emocioni, kurse unë jo aq shumë. I fërkova felet e mrekullueshme të bythëve dhe u puqëm njeri me tjetrin. Nëpërmjet stofit të pantallonave karët tonë të ngrehur u puqën njeri me tjetrin. Të pëlqen? – e pyes Tomin. Po,- thotë ai. Atëherë dikush po kalonte dhe ne u ndamë. Do shihemi,- i them. Dhe u largova gjithë emocione. Por që atëherë nuk kishte rënë rasti të ishim vetëm. Por ja që jeta sjellë të papritura. Do të shkonim në një varrim dhe Tomi më thotë të qëndroja se shtëpia e tij ishte vetëm. Kështu kur korteu u nis ne premë për në shtëpi. Aty u zhveshëm për gjysmash e filluam të puthemi. Tomi më tërhoqi dhe ne u palosmë në shtrat unë sipër tij. Nuk kishim ndonjë eksperiencë e kështu që më shumë po fërkoheshim. Aman fute!- më thotë Tomi,- se vdiqa. Ai ngriti këmbët përpjetë dhe unë ia futa. Tomi u hodh përpjetë nga dhimbja. Hiqe, Hiqe! – më tha. Dhe unë ia hoqa. –Jam shumë i ngushtë- më tha. Fillova t’ia hapja me gishta deri sa u përgatit njëfarësoj. Pastaj duke e lyer me shumë pështymë fillova t’ia fus dhe ai e duroi sa ti futej deri në fund. Unë isha i eksituar shumë prandaj mu derdh shpejt. Tomi u vesh i pari. Unë po prisja të kërkonte revanshin, por ai nuk u ndie, si nuk u ndjeva dhe unë... Por herën e dytë më ke trembur vërtetë. Më the se nuk do shkoje në shkollë dhe ishe vetëm. Unë kisha frikë se mos me shihte njeri, megjithëse nuk ishte krim të vizitoje një shok të sëmurë. Por kur hape derën dhe të pash krejt lakuriq, u tmerrova. Nga dritaret e hapura mund të kishe parë njeri, por the se nuk dukej nga perdet. Tani ishte hera e parë që to të shihja ditën. Kishe goxha pallë që kur ishte i ngritur bëhej më madhështor. Me rrinte mendja sikur do të vinte dikush e do na gjente në akt e sipër, por kësaj here, të kujtohet, e bëmë më gjatë. Kësaj here na dukej sikur dinim më shumë. E filluam me një 69-sh. Kari i bëshëm i Tomit, mezi gjente vend në gojën time, prandaj atë më shumë e lëpiva se sa e thitha. Kurse Tomi dukej si më i pjekur, sepse e fuste edhe në gurmaz. Pasi u tunduam një copë here me lëpirje e thithjeje ndjeva se sperma pak nga pak po ngrihej. I thash Tomit të hipte mbi karin tim dhe ta fuste sa të donte dhe si të donte. Kjo qe e suksesshme sepse ai po shtyhej ngadalë, duke e ndjere me shumë kënaqësinë. Pastaj filloj të lëkundej mbi karin tim deri sa e ndjeu farën time ti mbushte vrimën. Kjo herë ishte më e këndshmja. Por e treta ishte ç’ishte. Kisha marrë një dhomë me qera në plazh. Isha vetëm dhe jo pa qëllim. Ndonjëherë gjeja ndonjë zog të hutuar me të cilin përfundonim në krevat. Por shumica ishin miq të vjetër që rikujtonin qejfet qe kishim bërë bashkë dhe vinin që ti përsëritnin. Tomi, të kujtohet që u takuam në plazh dhe kërkove të rrije tek unë. Pasi ndenjëm tek pista e të rinjve deri vonë, shkuam në dhomë. Nga vapa, hapëm dritaret dhe ndeza ventilatorin që të freskohej pak. Bëmë nga një dush dhe u shtrimë në shtrat. Tomi, a je qi me ndonjë djalë tjetër. Po më tha. Gjeta njonin, por mezi ia futa se nuk e duronte. Pastaj i kam ra një burri që megjithëse në moshë ia dite vlerat karit tim. Atë e kam qirë disa herë. Desh të ma fuste edhe ai po nuk e lash. Po pse se le? Nuk e di kështu mu krijua përshtypja se duhet të veproja. Por më i këndshmi është një gjimnazist që vdes për tu qi. Se merr me mend se si bo kur ia fus. Vdes fare nga kënaqësia. Pse nuk e ke pru ndonjëherë ta qijmë të dy?... ka njëçikë naze e kam frikë se mos largohet. Nejse, por atë natë e kalum mirë. Mbaj mend se atë natë të kam qi tre herë dhe të dy mbetëm shumë të kënaqur. Por jam kureshtar të di se të kam qi kaq herë dhe ti nuk ma ke kërku të ma fusish asnjëherë. Unë prisja që të thoje: ktheu se e kam radhën unë? Dhe do ma jepje. Unë kisha përshtypjen se ti ishe vetë aktiv dhe kaq. Kështu o Tom, të qenkam borxhli. Kur shikoja karin tënd kaq simpatik kisha dëshirë ta provoja por ja që nuk u bë dhe tani nuk mundet më. Pse jo këtu ka shtëpia seksi. Njëra është këtu afër fare. Po deshe shkojmë. U ngritëm dhe dolëm. Përsëri dielli përvlonjës që dukej sikur digjte më shumë. Në një rrugicë të boshatisur ishte një shtëpi pa dritare, të cilat ishin maskuar me disa reklama. Tomi u afrua tek porta dhe e hapi. Hymë brenda. Përpara nesh ishte një korridor me disa banaqe me materiale seksi, kar artificial, prezervativë dhe kaseta filmi dhe lubrifikante të ndryshëm. Paguam nga 10 dollar dhe u futëm në një korridor të freskët dhe mjaft të errët. Përgjatë tij ishin dyer ku mund të afroheshe për të parë në se kishte njeri brenda. Kur kishe partner futeshe, mbushje me para metalike televizorin dhe zgjidhje një film porno. Në kabinën që kontrolluam, dukej se pronarët sapo kishin mbaruar punë dhe kishin zbritur poshtë që t pastroheshin. Kurse filmi vazhdonte të shfaqej. Ishin një grup zjarrfikësish që po qinin një djalë të ri me radhë. U zhveshëm dhe unë u shtriva në divan. Tomi, veshi prezervativin të cilën e leu me shume gaylub. Me gishtin e mesit provojë të hapte unazën e vrimës e cila nuk i rezistoi presionit. Ai i bëri disa ushtrime dhe vrima u bë e gatshme. Palla e madhe e Tomit, filloi të kërkonte vrime ku të futej. Paas pak e gjeti dhe filloi të avancoi. Megjithëse nuk jam i ngushtë, ndjeva një dhimbje mjaft të fortë por e durova. Pas pak isha mësuar dhe fillova të provoj një kënaqësi të veçantë. Pasi Tomi përfundoi seancën e tij dhe po vishej fillova ta komplimentoj për qirjen e bukur që bënte. Kur hapëm derë të dilnim,aty ishte një djalë i bukur biond i cili po na shihte me lutje. Jam student nga Oregon dhe kam 5 ditë që nuk kam bërë gjë. A keni dëshirë të më qini të dy. Në fakt vetëm unë isha i përgatitur dhe djali më pëlqeu fort, kështu që pranova. Ai kishte qenë një akrobat i vërtet i karit. Kur e thithte e merrte deri thellë në grykë. Pastaj ia ngrita këmbët përpjetë se kisha dëshirë që ta puthja pasi t’ia kisha futur. Ai e hëngri shumë këndshëm. U desh vetëm një përpjekje e vogël që ti hynte pa problem. Sa herë që pallohej ai ofshante nga kënaqësia, duke thënë, se çfarë lumturi ndjente dhe sa e qirë e këndshme ishte. Kur mbarova nuk ia përtoi ta bënte edhe Tomi. Kjo e tërboi djaloshin edhe më keq. Vrima i përdridhej duke i dhënë kënaqësi maksimale. Kur u ndamë ai na tha se do të tregonte edhe5 ditë t tjera e kështu mund të takoheshim. Unë kisha dhënë një dhomë me qera aty afër kështu qe e ftova të vinte tek unë për tu bërë miq. Së paku atij nuk i mbetesha borxh se ishte pasiv total.

{/reg}

Comments on Borxhi - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

Nata ishte e ftohët dhe me shi. Ai ishte me një këmishë me mëngë të shkurtëra dhe po dridhej nga të ftohtit. Kur I kalova pranë, më thotë, në se mund ta ndihmoja. Kishte ardhur nga Berati per tu regjistruar në shkollën ushtarake, por nuk kishte bërë gjë. Nuk kisha mik të forte, më tha, prandaj nuk arrita të futem. Ishte djalë I këndëshëm, me buzë të trasha dhe sy si thengjij.
Si mund të të ndihmoj?- I theme.
Nuk mund të them të më paguash hotelin, por mund të më marrësh në shtëpi,- siç është zakon në anët tona.
Deshirë kisha ta ndihmoja, por hotelet kushtojne dhe une nuk isha në gjendje ta mbaja. Mendova shpejt se si të bëja dhe ashtu rrufeshem vendosa ta merrja në shtëpi, megjithëse ky ishte mendimi me I papjekur që mund të bëja. Kjo sepse të fusish një të panjohur në shtëpi, çfarë s’mund të ndollë. Megjithëse nga pamja dukej djalë I mire, po ku ta dish se çfarë të qëllon.

Në shtëpi I thash prindërve se ishte një djalë që njihja dhe kish mbetur keq dhe e ftova tek ne. Unë I solla disa roba nga të mijat qe te ndërrohej. Kurse nëna na shtroi për të ngrene. Atëherë im at filloj pyetjet e merzitëshme, nga je? I kujt je? etj. Nja dy here ia bera me shenjë që ti linte pyetjet qe të hanim rehat. Por edhe mua më pëlqente të mësoja se kush ishte dhe nga vinte. Edhe une mesova që djali ishte nga Berati, kishte mbaruar gjimnazin dhe donte të studionte per kompjutera… Sidoqoftë ai ishte fjalë pak. U ulëm të shihnim televisor, por ai nga tensioni I ditës, filloi të kotesh dhe une I thash në se donte mund të shkonim për të fjetur. Në dhomën time ka vetëm një krevat, timin, tjetrin e kishim shtruar në tokë. Unë I thash të flinte në krevat dhe une në tokë, por ai kundërshtoi. Pasi bëmë pak fjalë vendosëm të flinim të dy në dyshekun për tokë.
Kur u shtrimë nuk dinim si të shtriheshim, përball apo ndryshe. Por vendosëm të binim përballë. Dysheku nuk ishte I madh dhe ne ishim shumë pranë dhe e ndjenim frymen e njeri tjetrit. Kjo më nxiti fantazinë dhe me bëri të ëndëroja… Po sikur ti propozoja ta bënim bashkë… Pastaj mendoja se ky eshte nga rrethet dhe atje janë më të mbyllur dhe si mund ta priste. Por sidoqofte kjo ma nxorri gjumin dhe po rrinja si në gjemba. Por e shoh që edhe shokun tim nuk e zinte gjumi. Çfarë ke? – pyes. Edhe ti s’po flenë.
Bëm gabim që ramë kaq herët. Tani më kërceu gjumi dhe hajde të flesh…- tha miku. U ktheva të qëndroja në shpin dhe trupi më takoi në një gjë të forte e të nxetë. Menjëherë e mora vesh se atij I ish ngrehur bindëshëm. Atëhere nuk mu durua por rrëshqita dorën dhe ia kapa.
Ah!- ofshani ai.
Paske goxha pall I them.
Ja merr kot ndonjëherë-më thotë. Duke u përpjekur të më heqi dorën.
Pse e luan ?-I them. Do që të ma heqësh këtë kënaqësi? Ai seç bëlbëzoi, se ai nuk ishte I mësuar.
Po në se nuk je atëherë përse tu ngreh pa asnjë ngacmim. Po ashtu ndodh ndonjëherë. Pse ti je impotent. Përkundrazi jam shumë potent. Kështu vazhduan këmbimet e batutave dhe me ne fund ram dakort që tja mbanim njëri tjetrit. Në fillim po e shtrengonim pa lëvizur e pastaj duke e lëvizur, pastaj u afruam dhe filluam të puthemi, pastaj të thithnim gjuhët e gjithëmon e më tepër duke u nxehur filluam ti hipim njëri tjetrit.Atëhere I thash që ti hiqnim “leckat” që të të puqej lëkura dhe atëherë kënaqësia ndjehej më mire. Kur u zhveshën, në dritën që vinte nga dritaria, pash se kishte një kar të këndëshëm dhe të ngrehur mire. Atëherë thash se kishte ardhë çasti ti propozoja. Ke qejf ta provosh? Ai ishte me mdyshje…
Do që të bësh qejf me bythën time?
Po edhe ti me timen.
Unë nuk e kam provuar ndonjëherë.
Po nuk je kujrreshtar ta provosh se si është?
Jo nuk jam.
Si të duash. I ktheva shpinën dhe u shtriva. Edhe ai u shtri me shpinë nga unë. Pastaj u kthye ndryshe dhe u afrua dhe sa nuk po më takonte. Unë nuk lëvizja. Ai e dinte se nuk më kishte zënë gjumi, por hezitonte ende. Pastaj më hodhi dorën sipër dhe më tha: U bëftë çu bëftë , eja ta bëjmë…
Ai donte ta bënte I pari, tamam siç bëjnë djemtë që nuk kanë besim tek njeri tjetri dhe mendojne se po ia futi shoku nuk e lë më që ta qij ai. Fillova ta hapja pak vrimën time, se e parashikoja se gjithe ai kar kërkonte vend për të hyrë. Miku e leu Karin e vet me mjaft pështymë e filloi ta fusi. Mos u nxito-I them. Aty e ke dhe e fut kur të duash. Nxirre një here sa të qetsohem. Por ai ishte I eksituar dhe donte të mbaronte punë shpejt. E futi përsëri dhe u shtyrë deri në fund. Njeja një djegësirë por që ishte e durueshme. Më në fund u qetësova. Ec I thash dhe ai filloi të më pallojë bukur. Kjo nuk vazhdojë shumë se sperma u ngrit me force dhe goditi në paretin e zorës. Sasia ishte kaq e shumtë sa goditja e saj u ndje duke më dhënë shumë kënaqësi.
Pasi u qetësuam erdhi radha e mikut. Ai po hezitonte. Sikur ju ndryshua mendja dhe po përpiqej të justifikohej. Tjetër here, I them, zgjidh vetëm pasiv dhe qije sa here të duash. Por nuk eshte keq që ti provosh të gjitha. Më se fundi iu mbush mendja. Kur u shtri filloi të kontraktohej, duke shtërnguar vrimën. Mu desh një cope here ti mbushej mendja, se duke u liruar kishte më pak dhimbje dhe me shumë kenaqësi. E provuam ta fusnja nja dy here por I reagonte: ah po më mbyt… I thash se koka kishte hyre dhe pak durim dhe I futej I gjithi, por ai nuk po mësohej. I thash të rrinte e të mbante vetëm kokën mbrenda, por edhe ashtu ankohej per dhimbje. Të lutem një here tjetër,-më thonte dhe unë e nxora.
Ndoshta një here tjetër do të jetë më lehtë…E ndjeja që fara kish arritur tek koka dhe atëherë e tunda nja dy here me dorë dhe ajo kërceu mbi shpinën e mikut duke e zbardhur atë në errësirë.
Na zuri gjumi mbështetur mbi njëri tjetrin. Të nesermen u ngritëm vonë dhe nuk patëm kohë ta bënim prap, por e lam kur të vinte rradhën tjetër.
Shkuam të dy në shkollë. Aty njihja një oficer madhorë, mikun tim dhe bisedova me të për djalin. Ai e pa dhe e pëlqeu, se iu duk djalë I mire. Ai më premtoi, se megjithëse ishte e vështirë se ishte degë e preferuar, do ta rregullonte pa tjetër. Kështu që do të kishim rast të takoheshim përsëri.

Comments on Shkolla Ushtarake - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment

(Arbi: Këtë tregim e kam shkuajtur me kerkesen e mikut tone Qer, I cili donte vazhdimin e tregimit qe e kisha lene ne mes.) Kur u ktheva në dhomë bëra një banjo për të hequr djersët. Me vete kisha një Denim shumë aromatic që e përdorja për aromatizimin e trupit. Pastaj u futa në shtrat. Aty prita një cope here por asgjë. Në televizor po shfaqej një film për politikën e re kineze të prodhimit, pastaj lexova një roman të vjetër të shkrimtares Han Suin “Lulja e vdekjes” që më tërhiqte shume, megjithëse ishte shkruar vite të shkuara. Më pëlqente se përshkruhej fati I një vajze të kryqezuar kinezo-belge krahas së cilës edhe të zhvillimit të revolucionit kinez dhe ardhjes ne fuqi të Maos. Të gjitha këto më bënin të kuptoja më mire Kinen e tanishme Të mos e zgjasim e mbylla librin dhe vura kokën në jastik që të fle, kur ndjejë një trokitje të lehtë në derë. Isha thjeshte në të mbathura se kishin filluar netët e vapës dhe here pas here ishte e nevojshme të freskoheshe. Pa pyetur, e hapa derën pak dhe pash kamarierin që po prisnja. I thash të hynte, ndërkohë I holla vështrimin korridorit për të pare në se kishte njeri që ruante. Por çdo gjë ishte e qetë.
Kinezi po shikonte nga unë dhe po priste. Po ashtu edhe une nuk dija si të filloja.
Si të quajnë? E pyes. Cin,- më thotë.(Cin do të thotë flori).
Vërtet flori je… Ai buzëqeshi. –Sa vjeç je? 19. Të pëlqen të bësh seks? Shumë… Si të pëlqen më shumë? Të gjitha. Më pëlqen të eksperimentoj…
Të mos humbim kohë…Shkojmë në shtrat !-I them. Ai menjehere uli tutat dhe  të mbathurat njëherësh. Kari I tij modest ishte I ngrehur. Sa I gatshëm që qenka, mendoja me vete. Fillova te zhvishesha dhe unë. Çini u afrua të më ndihmonte. Djemtë e lindjes më pëlqejnë shumë. Veçanrisht ato që janë të kryqëzuar. Në qytetet e medha mund te gjesh djem kaq të bukur që të lene pa fryme kur I sheh. Ai kishte dy sy të qeshur që të ngjallnin besim. Pa e zgjatur ai ma kapi dhe filloi ta lëpijë, në fillim majën e kokës e pastaj duke e zgjatur gjuhën deri poshtë. Mua më ishte ngrehur fort, I kishin dale damarët dhe më dukej sikur do të pëllciste. Por Çini ishte mjeshter, sepse e thithte kaq thelle, sa me dukej sikur do të mbytej. Por jo, ai e nxirte perseri, për të bërë një séance të dytë me të. Që të mos e leja vetëm u përkula dhe ia mora në gojë atë të tijin. Ai u drodh pak dhe une besova se ai e shijonte me të vertet. Ndërsa ia thithja, provova ti fusja gishtin e vogël në vrimë. Ai filloi ta shtërngonte dhe nuk po merrja vesh në se e kishte provuar ndonjëherë apo jo. Atëherë më tha që të prisnja. Shkoi tek xhepi I uniformës dhe nxori një shishe likuidi. Unë e mora dhe leva gishtin e pastaj fillova t’ia fus ngadalë, duke e rrotulluar që të hapej. Pas disa eksperimentesh që I bëra me ndihmën e tij, vrima ishte e hapur. Për të mos humbur kohë, e lyva timin bollshëm me lubrifikant e pastaj ia ngrita këmbët mbi supe, se ashtu dëshëronte. Fillova ta shtyj pallën ngadalë duke tentuar të mposhtja rezistencën e unacës së vrimës. Dhe ajo, me përgatijen që kishim bërë u hap kollaj, dhe megjithëse unë kam një kar të bëshëm, ai e pranoi me kënaqësi. Cini filloi të shtyhet në mënyrë që palla të futej sa më thellë dhe sa më shpejt. Të theme të drejtën edhe unë po vdisnja nga kënaqësia. Kinezët nga që përgjithësisht e kanë të vogël I kanë shumë qejf ti provojnë karët e mëdhej. Ai çfarë nuk bënte. Zgjaste kokën që të më puthte, pastaj ndërronte pozicionin , duke menduar se ashtu I futej më mire. Pastaj mua më shtriu në shpinë dhe u ul mbi Karin tim, duke e shtyrë që ti futej deri në rrëzë. Ishim në kulmin e kënaqësisë, kur në derë u ndje një trokitje. Mua më shkoi mendja për keq. Mos vallë kanë aparate përgjimi, se rusët, një diplomati anglez I derguan një djalë dhe e xhiruan kur po qiheshin, duke marrë në dorë një armë komprometuese. Dera ishte e mbyllur, por Çini më qetsoi. Ai shkoi e hapi derën dhe la të futet kamarierin që e kisha qi në dreke. Megjithëse Çini e kishte porositur të mos luante vendit, ai ishte djegur kaq shumë sa nuk kishte duruar që të vinte edhe ai, që të hante porcionin e tij. Ai duke ecur u zhvesh duke hedhur veshjet e tij nga të mundëte, ndërkohë që fytyra e tij shëndriste nga kënaqësia. Ai u hodh në shtrat dhe kërkonte të qihej. Por edhe Çini donte të veten e kështu filloi një zënkë, që u përpoqa ta ndaloj menjëherë.
Ngadalë se do ta bëmë si të doni ju…Duroni pak se çdo gjë do të bëhet me rradhë.
Kështu e filluam me Çinin me të cilin e kishin filluar. Duke ngritur këmbët lart ai kishte prefrencën që ti futej I gjithi mbrenda. Vazhdova vetëm pak se menjëherë mu derdh. Çinit iu prish kënaqësia. Ai u pastrua dhe u nis të shkonte në vendin e rojes së natës, që ekishte lenë bosh kolegu I tij. Kur mbetem vetem Cjangu mori një nga jastëket, e palosi dhe e futi nën bark. Vithet iu ngritën lart, duke krijuar një kodër të bukur ndjellëse. Megjithëse isha I konsumuar,sa tundimi I atyre mollaqeve ishte aq provokues sa nuk durova dot. Karin e kisha ende lehtësisht të forcuar. E leva me vajin e Cinit , kurse Cjangu hapi felet që ti hapej vrima sa më shumë dhe , çuditrisht kari im përparoi shumë shpejt. Me sa duke ai ishte më I hapur. Oh ofshau Ciangu nga kënaqësia. Ec, ec dhe unë fillova të palloj, në fillim pa entuziasëm dhe pak nga pak duke u forcuar.Ai bënte disa përdrehje eksituese, si duke shtërnguar vrimën ashtu edhe pulsuar atë. Tani fillova të elektrizohem. E kuptova se poshtë vetes kisha një djalë të ushtruar I cili ishte I gatshëm të mbante një skuadër ushtarësh të forcave special. I kisha pushtuar me të dyja duart dhe me dukej sikur do ta shtrydhja. Ai po shuhej nga kënaqësia. Seç thonte disa fjalë kinezçe, që nuk I kuptoja. Por që me siguri do të ishin të njëllojshme me ato tonat. U desh goxha kohë që të më derdhej, por pata përshtypjen se edhe kesaj here ereksioni ishte I forte. Pasi u pastruam ai u fut në shtarat me mua. I thash të shkonte, por ai nuk donte.
Ah!-thash me vete. Djali I llastuar I pronarit. Dhe kisha te drejtë. Në mëngjes u zgjova me një ndjejë kënaqësie. Cjangu po e lëpinte po ma merrte në gojë. Pastaj më kërkojë që t’ia derdhja në gojë se I shijonte shija e sperms. Dhe vërtet atë kishte dashur sepse kur mu derdh, ai nuk la të humbte qoftë edhe një pikë e vetme. Kur po largohesha punonjësit e hotelit po më përcillnin. Cini me atë buzëqeshjen karakteristike më thotë: Kur të vish here tjetër shpresojmë se do të ndalësh përsëri në hotelin tone dhe me siguri do të jenë shtuar shërbimet dhe komoditet e do të jemi gjithëmonë në dispozicionin tuaj…

 

Comments on Djem të mire (Pjesa e dytë) - Tregim Erotik

Be the first to comment
Please login to comment