Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Isha ende mjaft i ri kur mesova se nuk isha si gjithe te tjeret. Kjo me ndodhi kur u gjenda midis djemeve qe po laheshin ne lume, dhe hijeshia e tyre me tundoi. Ishin te rinj ne mos te bukur se paku burreror dhe kjo ne nxitete kaq shume sa fillova te mendoj se te gjithe perreth e kuptuan qe me

User Rating: 1 / 5

Star ActiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Kur u futa ne ate internet kafe perveç vapes ndjeva se ishte pak i rehatshem. Kompjuteret e rrasur prane njeri tjetrit benin qe shoku te kontrollonte çfare behej perkrah tij. Prandaj zgjodha nje qoshe qe mu duk me e lire dhe e sigurte. Sa po beja hapjen kur prane u ul nje djale i zeshket nga

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
Sapo isha kthyer ne shtepi, dhe po beja nje dush per te hequr djersen, kur zilja e telefonit tringelloi. E lash te binte pa çare koken se kush ishte, por ajo vazhdonte me kðmbengulje. Atehere dola nga banjo dhe shkova tek telefoni. Pyeta kush ishte e me tha se ishte Nardi. Vrava mendjen per nje

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Kohët e fundit Gerti ishte bërë më simpatik. Sytë e tij të shkruar dhe plot lëng xixëllonin ndën tufat e flokëve të ngritura përpjetë dhe të ngrira nga xheli. Vende vende ai i kishte zverdhur me perhidrol, duke e bërë me paraqitje bashkohore. Në njërin vesh mbante nje vath të vogël floriri, që

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Toni kishte tre vjet qe jetonte ne Amerike. Si me shaka i kish rene llotaria dhe ishte zhvendosur atje. duke qene se merrej me programet e informatikes kishte gjetur nje pune te mire, megjithese tani rrezikohej nga ardhja e indianeve qe ishin asa ne kete fush. Por kete vite e kishte marre malli per

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

Kisha kohe qe shihja qe nje prej komshijve te mi me ndiqte me shikim. Ai rrinte me ore te tera tek lokali im, por une nuk e kisha menduar, qe qellimi do te kisha qene une. Sapo ishte kthyer nga Italia, pasi ishte divorcuar me gruan. Me floket e qethura shkurt dhe rroba gjithnje te ngjitura pas

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Gimi eshte fqinji im. Ai u kthye para pak ditesh nga Iraku ku kish qene me sherbim me forcat speciale. Ishim rritur bashke, megjithese ai ishte nja dy vjet me i madh se une. Nga ballkoni im e shihja se si merrej me ngritje peshash, gje qe e kishte bere ta kishe zili per trupin e tij te bukur e

User Rating: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive

Stacioni i autobuzit ishte më i populluar se zakonisht. Ndeshja e rëndësishme ndërkombëtare, kish bërë të grumbulloheshin nga të katër anët tifozat, që vinin me shpresë se mos gjenin ndonjë biletë, për të mos munguar në këtë pikpjekje historike. Por gjetja e saj ishte thuaj se e pamundur, pasi

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...
© 2017 Gay Albania