Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Në Shkup arritëm në 3 pas mesnate. Zbrita në Bit Pazar, por problem ishte te gjeja një hotel, por qytetin nuk e njihja fare. Në trotuar ishte një djalë simpatik , mjaft i ri që po fliste në mobil. Iu afrova dhe e pyeta ne se kishte ndonjë hotel atypari.
Nga je më tha?
Nga Tirana. Ai po më studionte

User Rating: 2 / 5

Star ActiveStar ActiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
Ate buze mbremje, po kthehesha ne shtepi pak me vones, se kisha patur pune. Autobuzi sapo nisej dhe per te mos e humbur, vrapova qe ta arrije. Shoferi me hapi deren dhe une u ngjesha pas njerezve, qe te mbyllej dera. Nuk ndjehesha aspak rehat, per me teper isha mbeshtetur pas prapanices se nje

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Jetojme ne kohe te veshtira, per shume persona homoseksuale apo lezbike eksperiencat e para jane virtuale.

S’kisha shume kohe qe kisha filluar te mendoja se ne fakt me pelqenin me teper vajzat sesa meshkujt! Ne fakt fantazite e mia kane qene gjithmone shume te populluara, si nga meshkuj ashtu edhe

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

Thuhet se hera e pare nuk harret kurre, nuk e di ju por per mua keshtu eshte...
Me ante te ketij forumi do te doja te ndaja me ju dicka qe nuk e kam shkruar askund, ne histori qe pervec meje dhe personit tjeter nuk e di askush, nje histori qe perpara se te ndodhte nuk e kisha imagjinuar asnjehere...

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Kishte kohe qe njihesha me rorin, virtualisht. Pak e nga pak isha dashuruar me te por nuk pata guximin tja thoja deri diten qe u takuam per here te pare. E kishim lene te takoheshim ne bllok, te “Vogue”. Nuk kishte shume kohe qe ishte hapur. Prisja me padurim qe te vinte, cdo cun qe kalonte aty

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Ishte dite pa shume klinete, po qendroja prapa banakut duke u marre me disa foto ne kompjuter. Sado qe po mundohesha te beja dicka prape se prape isha i merzitur per vdekje. Mendoja edhe pak per veten, cun 19 vjec, gjysma e gocave te qytetit me gjuanin dhe ja ku isha…
fillova te merresha me fotot e

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Budapesti është quajtur “Parisi i Lindjes”. Megjithë kohën e gjatë nën regjimin komunist, ai pak nga pak po e merrte vehten, për të rikthyer shkëlqimin e tij të parë.

Ndodhesha aty prej një jave, për të kontaktuar disa bisnezmenë. Punët u zgjatën pak dhe unë kisha filluar të mërzitesha. Në kohën

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Bruno ishte një oficer i ri italian, që në bazë të një marrëveshje ndërqeveritare, kish ardhur të jipte përvojën e tij për kontrollin e lëvizjeve detare. Ai ishte një zeshkan i këndëshëm, me sy të shkëlqyer e të sinqerte, e me një buzëqeshje joshëse që të bënte menjëherë për vete.

Andi

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...
© 2017 Gay Albania