Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Puthje te etura - Tregim Erotik

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

(Historia e me poshte seshte asgje vecse nje nga ato fantazite e mija te shkrehura teper te cmendura qe un cuditerisht i shoh n enderr,sic ndodhi mbreme,as vete se di ke pashe ,se ne endrra kshu te shfaqen shume fytyra zera,rendesi ka se cndjen….)

Serish e premte,por naten ne uren e endrrave te mija!

Isht enderr apo realitet?

Pyes veten nese ishte enderr apo jo?
Nese ajo qe kaluam bashke ,une ti dhe nata mekatare ishte reale apo nje iluzion i te treve se bashku!
Kete ende nuk e di!
Di vetem nje gje:
-Te dua pambarimisht!
Kam rene ne dashuri me vete dashurine,me ty!E mbaj mend si sot kur ti u shfaqe si engjell prej henes se skalitur nga poezite e mija dhe njekohesisht u zhduke si fantazme dhe le pas mjegullnajen me emrin”vetmi”.
Gjithmone kam menduar se sa here qe flija gjume ,engjejt vinin dhe benin dashuri me mua,pasi cdo mengjes buzet i kisha te njoma dhe te embla mjalte.Ndoshta ky shpirt i kulluar ke qene ti dhe prej atyre takimeve tona te fshehta ne endrrat e mija,me ne fund vendose te vije si per surprize tek mua.
Ende nuk i harroj ato momente…
Syte e tua…Ah!Kristale!
Me to filloi te me cante kraharorin,si te them te me pickonte ne zemer.Kjo eshte nder te tjera nje ftese per te afruar buzet e etura te floket e zinj dhe te prere shkurt.
Ja puth floket dhe pastaj te veshi i leshoj pak fryme te ngrohte dritheruese dhe pa e lene te marre fryme e puth ,e puth tek qafa,supet,poshte mjekres…
Nderkoh ai kerkon te me puthe syte emi.Me mjeshteri dhe ndjenje ja puth dhe i kafshoj lehte supet,gushen ,kerthizen.Eshte ndukje e lehte dhe e bute,nga ato qe nuk lene shenje dhembesh mbi lekure,ku dritherima qe ai ndjen ne trupin e tij eshte shume eksitues,i embel,i nxehte ose te pakten nje emocion unikal!
Buzet tona behen gati per nje puthje paralizuese,mbetemi pafryme duke shijuar deri ne ekstaze.
Pas mpirjes fillestare ,buzet tona clirohen nga “prangat”,duke thithur eger gjuhen,buzet ,skajet e saj.
Eshte ai kesaj here qe fillon te me preke gjithandej,thonjte e tij me cjerrin dhunshem kraharorin dhe shpatullat e tij plot muskuj dhe me pas…
Prane buzeve te mija,buze te etura per mjalte engjelli…

Por nuk ka mbaruar me kaq,nata sapo ka filluar dhe nuk dihet se kur do te mbaroje…

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...
© 2017 Gay Albania