Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Nuk Ishte Vajze - Tregim Erotik

User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

Kjo qe po ju tregoj ka ndodhur vertete. (ne zyren per mbrojtjen e te drejtave te njeriut ne Montreal, Kanada)
Dje, nje vajze e re kineze erdhi ne zyren time dhe pak si me ndrojtje me pyeti nese mund te bente nje denconcim ne zyren e ankesave. I thashe se ishte taman ne zyren e duhur dhe se mund te me tregonte se per cfare te ankohej.

Hoqi pallton dimerore, temperatura jashte ishte -10 grade. Dhe zbuloi trupin e saj te bardhe, ku nen dekoltene kineze shfaqej nje gjoks i vogel por eksitues. U ul perballe meje dhe u rehatua kembe permbi kembe, duke lene ti dukeshin poshte mini fundit breckat ngjyre roze.

Perse keni ardhur i thashe.
Shefi me ka pushuar para nje jave nga puna me tha.

E si mund ta pushoje kete bukuri te ralle, ate engjell te bardhe qe cdo kush do deshironte ta kishte ne zyren e tij.

A mund ta dij perse. Mos ju ka ngacmuar seksualisht?
Jo perkundrazi, por qe kur e kuptoi qe une jam cun, ai nuk donte te me shihte me ne zyre.

Siiiiiiiiii, thashe i habitur jeni cun.
Po tha, dhe hapi akoma me shume kembet e tija, apo te saja, nuk dija si ta percaktoja me, si nje djale apo nje vajze, dhe poshte breckave te tij ngjyre roze, dallova nje gunge te vogel.

Preke tha, eshte kari im i vogel.
E preka, nga mbrenda meje fillova te ndizem.

Dmth ju jeni djale?

Jo une jam vajze me tha, por natyra me ka falur me veglat e djemve, une per vete ndihem vajze.

Ok, i dhashe nje formular per te plotesuar dhe i thashe qe ta fuste ne nje zarf dhe pasi ta frimoste ta mbyllte zarfin dhe te ma dorezonte mua.
Tek plotesonte formularin, po e perpija me sy
Ishte shume e embel, ato kembet e holla qe nxirrte, gjoksi i vogel, syte provokues me ndezen jashte mase.

Pasi plotesoi formularin, ma dorezoi dhe me nje qeshje djadhezore me tha.
E shoh qe je ndezur keq.
Ke deshire te me prekesh perseri.
Ajo hapi shalet dhe une ia preka karin.
U ngrit ne kembe dhe mu afrua
U mbeshtet tek une. Doren ia futa nga mbrapa dhe fillova tja perkedhelja vrimen e bythes derisa gishti rreshqiti brenda. Ajo kishte mbyllur syte nga kenaqesia dhe u perkul drejt meje me kafshoi ne buze.

Te lutem e leme me kaq. Mund te kaloje dikush ketej dhe mund te me hapen telashe.
Ok me tha me la numrin e telefonit dhe me tha. Me merr sonte te pres.

E morra ne darke dhe u takuam ne shpine e saj.
Kur arrita atje ishte duke me pritur bashke me vellain e saj, edhe ai dukej si nje goce e bukur.
U qime gjithe naten dhe sot kur u zgjova isha i vdekur per ne pune.
Nuk mund ta pershkruaj ate qe kalova mbreme ishte e paimagjinueshme.

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...
© 2017 Gay Albania