Tregime erotike gay dhe lezbike

Këto tregime pëmbajnë fjalor të papërshtatshem për personat nën 18 vjeç. Ju mund të na dërgoni tregimin tuaj në adresën: gaypikal@gmail.com

Dashnori i pare - Tregim Erotik

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

kjo histori ka mbi njezet vjet qe me ka ndodhur me nje shokun tim qe ishte dhe kontakti im i pare seksual me djeme. Kur ishim ne gjimnaz ne moshen 16-17 vjecare dhe shkonim e vinim ne kembe nga shtepia ne shkolle dhe anasjelltas. banonim ne nje lagje e shpesh me ftonte dhe e ftoja ne shtepine time per kafe , embelsira apo festa etj.nje nate ai vendosi te flinte ne shtepine time ,te mesonim bashke e te hanim darke aty.mendimi im shkonte e vinte si do flinim ,ku do flinim . si ishte toni ne trup e ne organe sexuale,etj etj.ne shtepi nuk ishim vetem ne te dy por mbas darke kur erdhi koha te flinim une kerkova te flinim ne nje krevat pasi ishte ftohte e do vazhdonim te shihnim nje film koti (shqiptare,) e ashtu u be .
kur ne hyme ne krevat si dy shoke pa ndonje te keqe ne menjen e atij e po shikonim filmin..
ai me kishte kthyer shpinen se ashtu i ra qe te jete nga televizori e une nga pas tij ndieja se sa me afer i shkoja kari im jo vetem ngrihej por edhe rritej.....pa mase....
fillova ta prek me lezet ne kofshe e ne shpine e ai nuk po reagonte....fare kishte mendjen te filmi....ndoshta...
une rrisja ngadale menyren e te ferkuarit e ai fare.......derisa une vendosa doren time te kari i atij...
u kthye e me pa ......... shiko filmin se ska gje i thashe ...si me te embel.... e doren nuk e hiqja..
pas pak u kthye prape e me tha se ...nuk jam ne rregull por i thashe se jane gjera te mira ai duhet vetem te jete i qete..se nuk po beja gje te keqe vetem po ja prekja karin....
pas pak ai nga ferkimi im iu ngrit e ju be dru por nuk fliste e nuk rrotullohej fare te me fliste apo te shikonte mua,...une i afrohesha e pashe qe dhe ai me ngjitej mua
pozicioni ishte shume exitues kari im i ngritur te bytha e atij po shume te afruara pa mase por jo brenda....sic doja une..per minuta te tera une e ferkoja e ai filloi te me ferkonte por pa u rrotullua fare .une me ngadale e me lezet fillova ti ulja breket se deri ne kete cast punonim me mbathje veshur te dy..desh te mos i hiqte por me te mire ja ula pa ndonje problem... e nderkohe ula dhe te miat...
kontakti yne "kari im afer bythes se ti" na ngrohi me shume se qe mendoja dhe mua dhe ate.
pa folur fare ,pa u pare ne sy ,apo pa vendosur mes nesh une ja afrova tek vrima e fillova ta shtyje ngadale .ai ne fillim u terhoq pak ,ndoshta njeu dhimbje ,por per pak minuta e une ja kisha futur ne vrime ..... nje kenaqesi e papare ..kari im ndihej shume ngrohte ne vrimen e tije....
me shume ngadalesi fillova ta pompoj pa dashur ta lendoj dhe pa dashur te na degjonte njeri ne dhomat e tjera se kishim dhe frike ........
pas pak cova doren te kari i tonit dhe e gjeta duke i rene me dore ,,,,,e ndalova e i thashe se pas pak mund ta fuste te bytha ime ....e ai ndaloi ....ndersa une pompoja e ndieva se po prishesha dhe e pyeta . mund ta derdh brenda e me tha se po pa problem..
kur une po prishesha ai me terhiqte pas vetes me sa mundej ndoshta per kenaqesin time apo i pelqente ati nuk e pyeta.di qe u kanaqa pa mase e nuk u zhgenjeva nga ato qe mendoja .
pas kesaj une kalova perpara tij qe ....te shikoja televizor e ai pas meje,,,,,,,
toni nuk priti fare ta merte me ngadale si une por drejt e qoi te vrima ime , ndoshta nuk i pritej se kishte kohe qe e mbante me dore te ngritur dru.e shtyu fort sa gati une ulerita po nuk ulerija dot se ,,,,kishte njerez. kur e futi qendroi e me tha mos u merzit tani vazhdoj ngadale ,,,,,,,e ashtu beri,,, dhimbja ishte e papare por dhe kenaqesia aq,,,,,,
nderkohe qe ai pomponte mua mu ngrit prape e vazhdova ti bija me dore....
kenaqesi e rralle ndoshta ngaqe ishte hera e pare, per te dy ,
kur ai u prish ndieva brenda ne vrime spermen e nzehte te tonit e i thashe shtyje prape se mos del.....e ashtu beri ....... u fshime me mjete rrethanore se per larje vetem te nesermen se nuk ishin mundesite...para fjetjes u puthem e u ledhatuam pa mase se te dyve na u be qejfi....
kemi kaluar shume caste me tonin po ky ishte i pari e me i paharruari per ne te dy.
une kisha shume vrejtje se nuk e kishte dhe aq te madh 14 cm ndersa ai ishte i kenaqur shume 18 cm e karit tim e mbi te gjitha kar i palodhur,
me tonin kemi provuar shume pozicione e ne shume ambiente ,,,,,,,por ka vite qe nuk frekuentohemi me pasi u largova une ne greqi e ai ne itali...
histori te tilla lene pas dashuri, kujtime ,mbresa,pervoje ,por dhe dhimbje te vogla fizike e te medhe psikologjike pasi ka vite qe e ndiej mungesen e tij....

About our community

Gay.al Albanian site created just for LGBT (gay, lesbian, bisexual, transgender). The opening of this site is an independent initiative and has no intention of profit. The site is free and the service of visitors, who will be able to obtain the latest information LGBT people from the country and the world, to read and publish their stories, become part of the interesting discussions in the forum, to be included in the Online and sends new knowledge. Read More...
© 2017 Gay Albania